Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Troļļu fermai

19.08.2023. 09:11

Vai papildus finansējums jums piešķirts, ka šodien aktīvi jāstrādā.

Atbildēt

E. Rinkēvičs, Latvijas valsts slepkava

19.08.2023. 08:54

»

Haralds Kalns

Mažoritāras vēlēšanas būtu pareizais veids kā nokļūt līdz reālai tautvaldībai. Tālāk haotisks mana redzējuma izklāsts. Lai savāktu 150000, tautu diskriminējošo ciparu, uz pilnu klapi jāiesaistās CVK un jāizsludina parakstu vākšanu par atbalstu kustībai "Tautvaldība", vienlaikus paredzot (piesaucot) ...


K. Kariņš, Latvijas ekonomikas slepkava.

E. Levits, latviešu nācijas slepkava. 40 miljonus vērtais žīds.

Tautvaldības jēdziens attiecas uz visu Latvijas sašķelto divkopienu valsti. Tāpēc jāsāk atjaunot Pilsoņu komiteju darbību visā Latvijā, tā nonākot pie latviešu Tautvaldības. Pilsoņu komitejas dos iespēju pārvarēt šķērsli, atsijājot pilsoņus, kuri ieguvuši pilsonību nelatviskā veidā - ar kolaborantu starpniecību un citādi.

Pilsoņu komitejas ir tiešākais ceļš uz tautvaldību, lai saglabātu Latvijas patieso pilsoņu valsti

Atbildēt

E. Rinkēvičs, Latvijas valsts slepkava

19.08.2023. 08:44

Kas ir 2023. gada Pasaules valdības samits?

Pasaules valdības samits 2023. gada martā notika par tēmu “Nākotnes valdību veidošana”. Samits pulcēja domu līderus, globālos ekspertus un lēmumu pieņēmējus no visas pasaules, lai dalītos un sniegtu ieguldījumu instrumentu, politikas un modeļu izstrādē, kas ir būtiski nākamo valstu valdību veidošanā.

Atbildēt

E. Rinkēvičs, Latvijas valsts slepkava

19.08.2023. 08:40

»

Naivais

"Rakstu nelasīju, jo nezinu, ko nozīmē "tautvaldība"... vēl 1 uzradies, kas cels saulitē Latviju... bet to gan es nesaprotu, kā cilvēki var noticēt atkal un atkal kau kādas jaunas partijas veidotājiem un viņu solījumiem... tas ir slinkums domāt, naivuma, stulbuma vaivai ticība labajam cilvēkos...


E. Rinkēvičs kā ārlietu ministrs ar atskaitēm piedalījās plenārsēdēs, kas notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā.

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas pēcpandēmijas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību, nevis valstu kā Latvijas, ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.


Es arī nezinu, kas ir tautvaldība. Bet nojaušu, ka vara, kura pārstāv lokāļus - tos, kuri grib saglabāt valsti un neatdot to Pasaules valdības samita ziņā, veselību, mūsu dārgāko, uzticēt globālām farmācijas kompānijām ar ANO PVO līgumiem. Nepieļaut, ka arī Latvija kļūst par inkluzīvā kapitālusma daļu ar cilvēkkapitālu bez cilvēktiesībām,

Protams, jauna partija neko nedos, jo tajā globāļi iefiltrēs savus cilvēkus un aizvedīs pa skuju taku. Tā to izdarīja spožā žīdu zvaigzne E. Levits ar Pilsoņu komitejām.

Varbūt atgriezties pie Pilsoņu komiteju institūcijas?

Our Vision:
To Become the Global Platform for Shaping Future Governments
The World Government Summit is aims to be the global platform dedicated to shaping future governments. It seeks to set the agenda for leaders and policymakers to debate on how the next generation of governments can harness innovation and technology to solve the challenges facing humanity today and in the future.


Pasaules valdības sammita redzējums:

Kļūt par globālo platformu nākotnes valdību veidošanai.

Pasaules valdības samita mērķis ir kļūt par globālu platformu, kas veltīta nākamo valdību veidošanai. Tās mērķis ir noteikt vadītāju un politikas veidotāju darba kārtību diskusijām par to, kā nākamās paaudzes valdības var izmantot inovācijas un tehnoloģijas, lai atrisinātu problēmas, ar kurām cilvēce saskaras šodien un nākotnē.

Atbildēt

Naivais

19.08.2023. 08:25

"Rakstu nelasīju, jo nezinu, ko nozīmē "tautvaldība"... vēl 1 uzradies, kas cels saulitē Latviju... bet to gan es nesaprotu, kā cilvēki var noticēt atkal un atkal kau kādas jaunas partijas veidotājiem un viņu solījumiem... tas ir slinkums domāt, naivuma, stulbuma vaivai ticība labajam cilvēkos?

Atbildēt

Haralds Kalns

19.08.2023. 08:19

Mažoritāras vēlēšanas būtu pareizais veids kā nokļūt līdz reālai tautvaldībai. Tālāk haotisks mana redzējuma izklāsts. Lai savāktu 150000, tautu diskriminējošo ciparu, uz pilnu klapi jāiesaistās CVK un jāizsludina parakstu vākšanu par atbalstu kustībai "Tautvaldība", vienlaikus paredzot (piesaucot) partiju bandu likvidāciju - tūlīt skaidri kļūs redzams, cik daudziem jau sen piegriezies šis varā dziļi ielaistais sifiliss! Bet tad CVK visās pašvaldībās jānosaka kārtība un atbildīgais par parakstu vākšanu! CVK - IZNĀC PRIEKŠĀ AR SAVU NOSTĀJU UN PILSONISKO POZĪCIJU! Patreiz nevienā pašvaldībā neviena "babuļa" nezin kur, kad un kāpēc, priekš kā tiek vākti paraksti. Pieminot elektronisko balsošanu, esmu kategoriski pret, vismaz kamēr nav minimizēta ķiparu raustīšana un podziņu spaidīšana! Latvija 1. vietā, Šlesera un Stabilitāte, Rosļikova vadībā patreiz ir vienīgās, kurām ir skaidra programma, plāns, redzējums un mērķis, taču parakstu vākšanu par Saeimas atlaišanu var sākt tikai novembrī. Ja tūlīt un tagad Rimšēvicam neceļas (nav jau Čērčils un cigāra arī nav) un tauta nesaceļas - tad nekā, ļurkājam tālāk! Polemikai: Joprojām mana prezidenta EDGARA KRAMIŅA programmu un paredzamo rīcību es saprotu un pārzīstu. Rimšēviča programmu neesmu redzējis, lasījis un pats viņš arī skaidri neko nestāsta - vien tēlo foršo onkulīti, bez mērķa, jēgas un saprašanas. Visbeidzot atgādinu, ka visādi dzintari, jaunpupi, šmiliņas, āboltiņas, depresīvie, represīvie čebriškini, brigmaņi un cita šušara kausies līdz galam, lai nepieļautu ķeblīša izsperšanu, jo valsts Latvija un tās iedzīvotāji tiem dziļi pie pakaļas....

Atbildēt

auns

19.08.2023. 07:56

es noteikti neesmu par naida kurinaashanu un ne pret vardarbību, taču tā pērkamā paštaisnā turku mauka rēders ar savām kurvas actiņām, vnk tukšs parasts koka šņaucējs. vienreiz lidenee sanaaca lidot ar ekipaazhu kur reeders ar operatoriem bija. nu lidene piedereeja viņiem, muld cik skalji vien iespeejams.
laikiem tiem propagdistiem ir sakaapis galvaa taa pat kaa krieveļu solovjoviem un citiem.

Atbildēt

qwe

19.08.2023. 07:49

»

:)))))

Cik naivi,bet putins pats ir globālistu aģents.Un vari nežagoties man atbildot!:D


> Cik naivi,bet putins pats ir globālistu aģents.Un vari nežagoties man atbildot!:D

Precīzi. Putins ir "rietumu" radīts un uzaudzināts. Faktiski haosa aģents teritorijā starp Eiropu un Ķīnu, noderīgais idiots. Šobrīd arī pat Ķīnas atbalstīts. Man arī liekas dīvaini, ka cilvēki to nesaprot.

Atbildēt

he,he

19.08.2023. 07:48

»

ha ha

Savus kremļa melus iebāz tur, kur gaisma nespīd


Zini ,nav atšķirības starp tevi vai nozombētu vatņiku.

Atbildēt

Antūns

19.08.2023. 07:19

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Prasts ,poētisks ubagojums ar stāžu!

Atbildēt

VB

19.08.2023. 07:04

»

Politiski nenozīmīga persona

Partijnieki bezjēgā notralināja vasaru! Atbalstu cienījamā Hermaņa priekšlikumu ! Tā turpināt vairs nedrīgst


"uz nākamajām Saeimas vēlēšanām ir jādibina pagaidu partija/tautas kustība ar nosaukumu, piemēram, “Tautvaldība”, kuras priekšvēlēšanu programmā ir tikai viens vienīgs punkts: mainīt vēlēšanu kārtību."
Šim varētu ar piekrist!

Atbildēt

Vecs KGB triks

19.08.2023. 06:47

Tiklīdz likvidēs daudzpartiju sistēmu, tā jaunais Ulmanis ar "visi paliekam savās vietās“ valsti nodos "matuškas" rokās. Un tad jau Hermaņi, Savicki, būvkatteļu vadītāji KGB uzdevumu būs izpildījuši un mums būs kolaborants Smiļģis II ar lielu teātra budžetu.

Atbildēt

Man viss skaidrs.

19.08.2023. 05:47

Nebiju domājis, ka A.Hermanis ir tik naivs un nesaprot ASV ietekmi LV politikā, t.i., absolūtu Latvijas koloniālo būtību. Salīdzinošās kategorijās izsakoties, Latvijai ir tiesības lemt tikai tādos pašvaldības līmeņa jautājumos. Saprotiet vienreiz, ka katra politiskā amata personība tiek saskaņota ASV vēstniecībā. Līdz ar to šajā gadījumā Siliņa ir smalki izplānots gājiens Šlesera kārdināšanai un viņa partijas balsu nodrošināšanai.

Latviju var glābt, nebūsim naivi, tikai Putina uzvara globālajā pasaules pārkārtošanas karā, citādi, nacioālajām valstīm tiešām draud demontāža, kā to paredz Švabes plāni.

Atbildēt

Valdis

19.08.2023. 04:52

Tā imigrantu vilkšana ir saistita lai spetu uzturēt to milzigo valsts pārvaldi un dauzmiljonu tēriņus,kas bieži vien ir nepamatoti.Kaut vai tā pati Hermana teatra dārgā parbūve airBaltic reanimešana.Tagad arī tas elektribas jaudas uzturēšanas nodoklis ieviests lai spētu visu to pavilkt.Hermanim var piekrist ka tā partiju listu būšana jāizbeidz jāvēl vienmandāta deputāti neviss partiju saraksti kur daudzi ir pilnigi nejēgas.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

19.08.2023. 01:13

»

patriots

Alvi, neklausiet šiem suņiem. Karavāna iet tālāk. Dariet zināmu kad un kur var iesaistīties idejas realizācijā. Tauta nav stulba kā te mēģina gānītāji to noliegt. Ja ir komentāri pret šo ideju, tātad ir bailes no tautas kustības


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "No sū#a pīrādziņu neizcepsi." ;)

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

-----------

Mediju ziņa (2013. gads): "Latvija ir maza valsts gan teritorijas, gan iedzīvotāju ziņā, taču skatoties uz to, cik Latvijā ir reģistrētu politisko partiju, rodas pretējs viedoklis. Saskaņā ar uzņēmuma reģistra datiem šajā valstī uz tikai nepilniem diviem miljoniem iedzīvotāju ir reģistrētas 78 (!) politiskās partijas un partiju apvienības. Visas šie politiskie veidojumi jeb politekonomisko interešu grupējumi pārsvarā galvenokārt ir dibināti, lai aizstāvētu noteiktu sabiedrībā pastāvošo grupu intereses – uzņēmējus, zemniekus, skolotājus, dakterus, tā saucamās "spēka struktūras" un tamlīdzīgus "ķēķa juristus", dažāda kupluma ģimenes, dažāda "tŗeknuma" pensionārus, tā dēvētā "šovbiznesa" darboņus, dažādas specifikas "netradicionāli orientētus skap*istus" u.c. šīs valsts sabiedrības tā dēvēto "atšķirīgi orientēto minoritāšu" pārstāvjus." ( apt.cit.vied.aut. – A. Graudiņš, ZZS jeb "hūtsmēslu naftaspāķi" )
-----

"Mēs 'taisām' SAVU "partiju"!..."
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 19.08.2008., Nr.6. )

Starp reklāmām par pamperiem,
Un "diskrētajiem spārniņiem",
Tiek "masmē.dekļos" sludināts:
"Jauns 'politspēks' top dibināts!

Mums - čupām brīvas vakances,
Priekš tiem, kas "valsti" 'kalnā nes':
Nāc barā, 'biedri, nebremzē' ~
Pa visiem 'prodžekts jāforsē'!

Jums 'nespīd' beņķi padomēs,
Un - treknu "algu" izredzēs,
'Pa tukšo na...(fig) slienoties':
Tur "vadoš(ĀK)i" 'biedri' ies...

Jūs 'pašval.d(au)ņu barotnēs',
'Pēc SILES "shēmas" neriktēs' ~
Jau sen tur 'robi aizsisti':
'Smeļ piķi' mūs "dižbiedri"...

Uz "tautas kalpiem" ziepēties',
Jums 'nespīdēs': tur 'biedri' ies,
Ar 'polit(kl)aunu' pieredzi,
Kas (pašreiz) 'malā nostumti'...

Jums "stipendijas" 'nepiķos',
Bet - pašus fiksi 'attārpos':
Bez "biedru naudām" partija,
Nav "ilgtspējīgi" 'velkoša'...

Šmaukt "antiņus" 'nav iekšā' jums?
Tas "gods" būs ekskluzīvi mums!
(Jo - 'shēmojam' tak' "partiju"
Uz SAVU 'privāt-kabatu'...)

Jums, 'biedri', dosim iespēju,
Likt lietā savu "veiktspēju",
Iekš MŪSU 'polit-prodžekta' ~
Lai dzīvo "jaunā" partija!!!..."
...
Smīn "bauri", redzot reklāmu:
"Mēs 'taisām' SAVU "partiju"!
(Šis 'sludeklis' ir apmaksāts)
'Mož', grib par bal(a)stu nākt kāds?..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

qwe

18.08.2023. 23:45

> Un pati lielākā problēma – tauta Latvijā ir atdalīta no politikas. Tai nav instrumentu kā piedalīties politikā.

Nu vecīt, Tu dod! Kurš tad aģitēja visus skriet uz valodas referendumu, pēc kura referendumus faktiski aizliedza?!?

Atbildēt

mēslam

18.08.2023. 22:30

»

ej nu!

Cik zināms krievu pederastu barvedis Putins nolēmis uzcelt apkārt Maskavai krievu brāļu - nēģeru ciematus, lai būtiski uzlabotu izkurtējušo krievu genofondu


tev kā parasti pederastija ir absolūti prioritārā aktualitāte.
Aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

Feiss

18.08.2023. 21:30

Žils Verns kopā ar Ostapu Benderu- tālāk jau vairs nav kur!

Atbildēt

E. Rinkēvičs, Latvijas valsts slepkava

18.08.2023. 21:24

K. Švābes “jaunā pēcpandēmijas normālība”.

E. Rinkēvičs kā ārlietu ministrs ar atskaitēm piedalījās plenārsēdēs, kas notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā.

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas pēcpandēmijas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību, nevis valstu kā Latvijas ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Savukārt, “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā” ir arī Eiropas mēroga politiskā asambleja, kas pārstāv vietējās un reģionālās pašvaldības no četrdesmit septiņām Eiropas Padomes dalībvalstīm.

Tās uzdevums it kā ir “veicināt vietējo un reģionālo demokrātiju, uzlabot vietējo un reģionālo pārvaldību un stiprināt iestāžu pašpārvaldi” saskaņā ar principiem, kas noteikti Eiropas Vietējo pašvaldību hartā. To veido divas palātas - Vietējo pašvaldību palāta un Reģionu palāta, un tās plenārsēdes notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā, kur atrodas tās pastāvīgais sekretariāts.

Uzraugot “reģionālo demokrātiju” Eiropā, Kongress uztur regulāru dialogu ar Eiropas Padomes dalībvalstīm. Ministru komiteja, kurā ietilpst šo valstu 47 ārlietu ministri , par vietējām un reģionālajām pašvaldībām atbildīgā Ministru konference, kā arī tās vadības komitejas - šajā ziņā ir galvenie partneri. Vairākas reizes gadā prezidents un Kongresa ģenerālsekretārs sniedz dalībvalstu pārstāvjiem Ministru komitejā protokolu par savu darbību un rīko viedokļu apmaiņu.

Kongresam ir arī tiešie kontakti un regulāra informācijas apmaiņa ar EP valstu valdībām, jo īpaši oficiālu vizīšu laikā dalībvalstīs, reformu pēcpārbaužu plenārsēdēs vai pēcpārbaudēs vizītēs pašā valstī.

Skatīt šeit:
https://www.coe.int/en/web/congress

No K. Švābes grāmatas “Covid-19. Lielā ekonomikas nonuļļošana”.

1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud pēc pandēmijas vai ierobežojumu atcelšanas, ir sociālie nemieri pret sociālo segregāciju.

Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību, kas atspoguļo problēmas būtību.

Tie, kas paliek bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki kļūst izmisuši un dusmīgi, tad valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties karojošās nometnēs, pielietojot pat ieročus.

Pēc lokdauna, cilvēktiesību ierobežojumiem vai pandēmijas bezdarbnieki, noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un bez piekļuves kvalitatīvai medicīnas aprūpei, izsalkušie, kas nespēs samaksāt komunālos rēķinus, būs dramatiski noskaņotie. Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar sociālo protestu izvirdumu? Kad nabadzība, liegumu un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi.”[62] Tagad mēs esam pārsniedzuši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?
Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.

Atbildēt

E. Rinkēvičs, Latvijas valsts slepkava

18.08.2023. 21:18

»

Ivars

Tautvaldībā nevar būt nekādas globālistu organizācijas. Tās visas no Latvijas jāpatriec. Vispirms jātiek vaļā no visiem divpilsoņiem,sorosīdiem , pvo, varavīksnēm un visām citām globālistu organizācijām. Tās visas jāaizliedz ar likumu. Vēl viena ļoti svarīga lieta , cilvēku digitalizācija. Jāaizklapē...


Piekrītu Jums simtprocentīgi, bet ir lielais BET.

Globāli dzīvojam pārmaiņu laikos. Globāli notiek pāreja no industriālā laikmeta uz informācijas. Kas kontrolē informācijas kodus, tiem pieder vara un panākumi. Latvijas valstij šie kodi pieder daļēji, bet tā tos neveido, bet pieņem kā Stambulas konvencijas piemerā, mums tos uzspež ieviest pārnacionālās struktūras.

Protesti neko nelīdz pat Francijā, Vācijā, Itālijā, Kanādā un Polijā.

Pāreja pat uz digitālo naudu.

Atbildēt

Tas attiecas vien uz šodienas sašķelto kosmopolītisko sabiedrību

18.08.2023. 20:48

»

Tālavas taurētājs

Prettiesiska rīcība nerada tiesiskas sekas !!! Tas būtu jāzin katram juristam...


Hunta apzināti turpina šo tēmu, padziļina un sarīda, novēršot uzmanību no pārnacionālo struktūru negatīvo ietekmi uz Latvijas valsts iedzīvotājiem.

Atbildēt

IM

18.08.2023. 20:35

Ja kāds te grib ko mainīt tad sākt vajag ar skolu, ar 1. klasi. Uzvedības mācība no pirmās klases. Jo cēlonis ir viens - neviens vairs neprot uzvesties jo uzvedībā nav izmācīts, vai vispār nav mācīts, vai pat izmācīts tajā kā cilvēkam nevajag uzvesties sabiedrībā.

Atbildēt

ha ha

18.08.2023. 19:41

»

Sūdi vagā ....

https://youtu.be/oVODVD1JuOA


Savus kremļa melus iebāz tur, kur gaisma nespīd.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

18.08.2023. 19:37

Prettiesiska rīcība nerada tiesiskas sekas !!! Tas būtu jāzin katram juristam.
1990.gadā komunistu partijai un čekistiem nebija tiesību grozīt Satversmi un pārveidot brīvās Latvijas vēlēšanu sistēmu. Komunistiem un čekistiem nebija tiesību, piešķirt vēlēšanu tiesības ievestajiem krievu okupantiem. Komunistiem un čekistiem nebija tiesību iejaukties tautas pašorganizētajā Pilsoņu Komitejas darbībā un ignorēt jau reģistrētos 800 000 Latvijas likumīgos pilsoņus un viņu pēcnācējus kā potenciālus savas nākotnes noteicējus.
Bet par cik tas viss tika sabotēts no komunistu un čekistu puses un latviešu tautas pašorganizēšanās tika izjaukta, tad stājas spēkā tiesību bauslis nr.1
"Prettiesiska rīcība nerada tiesiskas sekas"

Tātad okupantiem piešķirtā pilsonība ir anulējama bez garas runāšanas un vēlēšanu likums atgriežams tajā stadijā, kādu to zaudējām okupācijas brīdī 1940.gadā. Viss pārējais, kas izdarīts šajos 30.gados ir anulējams kā prettiesiska varas sagrābšana ar totālu ekonomikas kontroli.
Tautas nākotni var izlemt tikai godīga nobalsošana, kurā piedalās līdz 1940.gadam likumīgie Latvijas pilsoņi un viņu šo pilsoņu mantinieki, kas ir vienīgie leģitīmie, brīvās Latvijas tiesiskās pēctecības subjekti.

Atbildēt

Adīna

18.08.2023. 19:30

Dieviņš baras...

Atbildēt

Sūdi vagā ....

18.08.2023. 19:28

https://youtu.be/oVODVD1JuOA

Atbildēt

Edis

18.08.2023. 19:20

Skaisti jau skan,viss pareizi,ta tam vajadzetu but,bet...Bet,realitate ir tada,ka tie kankarinu un levitu sarazotie visvareni liekezi ''ofisa darbinieki''vienalga nobalsos par kankariniem...

Atbildēt

lauķis

18.08.2023. 19:13

»

Žanis

Patreiz gan ukru nacistiem jābaro vietējie tārpi


Tārpus baros visi zemcilvēki,gan ukrainas pusē gan krievijas pusē,par to parūpēsies viņi paši.

Atbildēt

Ivars

18.08.2023. 18:57

»

E. Rinkēvičs, Latvijas valsts slepkava

Citāts:” Viens no šādu pašvaldību principa piekritējiem ir Valdis Šteins...


Tautvaldībā nevar būt nekādas globālistu organizācijas. Tās visas no Latvijas jāpatriec. Vispirms jātiek vaļā no visiem divpilsoņiem,sorosīdiem , pvo, varavīksnēm un visām citām globālistu organizācijām. Tās visas jāaizliedz ar likumu. Vēl viena ļoti svarīga lieta , cilvēku digitalizācija. Jāaizklapē visi globālistu un viņu pakalpiņu propogandas, smadzeņu skalošanas kanāli, facebok, tviter, instagram un pārējie, kā arī vietējie korumpētie globālistu vietvalžu kanāli, delfi,tvnet,jaunslv,la.lv un citi.
Pa lielam realizēt tautvaldību bez revolūcijas nav iespējams jo tas globālistu astoņkājis ar saviem taustēkļiem ir apvijis lielāko daļu Latvijas tautas. Atbrivoties no tā varētu tikai nocērtot taustēkļus.

Atbildēt

tā ir

18.08.2023. 18:57

»

Žanis

Sibīrijas tundra gaida nacistus


Sibīrijā nacistu nebūs, bet Maskavā gan visā drīzumā, reizē ar ukraiņiem un poļiem var parādīties arī nacistu pulks, lai piedalītos teritorijas attīrīšanā.

Atbildēt

ej nu!

18.08.2023. 18:54

»

Žanis

Nēģeru vēl pamaz.Nocirtīs mežus,uzbūvēs savas bāzītes būs ne mazāk kā ukru


Cik zināms krievu pederastu barvedis Putins nolēmis uzcelt apkārt Maskavai krievu brāļu - nēģeru ciematus, lai būtiski uzlabotu izkurtējušo krievu genofondu.

Atbildēt

ej nu!

18.08.2023. 18:52

»

regina probationum

Viss vēl priekšā. Bolt kurjerus Rīgā neesi redzējis


Indusi tomēr nav krievi un to skaits Latvijā nepārsniegs divus simtus.

Atbildēt

Žanis

18.08.2023. 18:51

»

ej nu!

Kaut kā nemana, ka ASV būtu Latvijā ievazājuši pus miljonu nēģeru, kas būtu kā blusas latviešu kažokos


Nēģeru vēl pamaz.Nocirtīs mežus,uzbūvēs savas bāzītes būs ne mazāk kā ukru.

Atbildēt

tā ir

18.08.2023. 18:49

»

Žanis

Nacisti un ukru lupatas ir jāaizvāc(pederasi ar visām parpalām arī


Neviena smirdīga nicināma krievu bidla neko nelems civilizētās valstīs. Skaties, izdzimteni, ka nenokavē pēdējo autobusu, lai neiznāk atgriezties savā raškā-paraškā pa gaisu CO2 un H2O tvaiku veidā!

Atbildēt

regina probationum

18.08.2023. 18:48

»

ej nu!

Kaut kā nemana, ka ASV būtu Latvijā ievazājuši pus miljonu nēģeru, kas būtu kā blusas latviešu kažokos


Viss vēl priekšā. Bolt kurjerus Rīgā neesi redzējis?

Atbildēt

Nu

18.08.2023. 18:48

»

Žanis

Nacisti un ukru lupatas ir jāaizvāc(pederasi ar visām parpalām arī


tad pamēģini!;)Neklaigā pagultē!:D

Atbildēt

Žanis

18.08.2023. 18:42

»

tā ir

Kamēr Latvijas nebūs totāli derusificēta, lai šeit nepaliktu neviena krievu simbola vai atribūta, grūti būs


Nacisti un ukru lupatas ir jāaizvāc(pederasi ar visām parpalām arī).

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

FotoJau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai. Tiek rīkotas arvien jaunas darba grupas, rakstīti informatīvie ziņojumi, atzinumi, atbildes iedzīvotājiem un biedrībām, tikmēr ar risinājumiem joprojām neviens nesteidzas.
Lasīt visu...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...