Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vispār

24.11.2022. 23:10

»

vispār

Okupācijas laikā plaši izmantoja mantas konfiskāciju un ne tikai naudas


Okupācija nav beigusies, tikai mainījušies okupanti.

Atbildēt

Miks

24.11.2022. 17:38

»

Sarkanie parazīti

Labāk bez elektrības, apkures un interneta, nekā ar krievu okupantiem un komūnistiem pie varas


teiksim kā ir: Krievija ir blakus-tur neko mainīt nevar. Bet ar viņiem kopā nekas labāks aar nav sagaidāms.

Atbildēt

Tiesu eksperts

24.11.2022. 12:31

»

interesanti

Kur tu redzi, ka kāds būtu atzīts par vainīgu


Tieši tā, par vainīgu neatzīst, naudu atņem. Tā nevar būt. Var konfiscēt, ja pierāda, ka mantu, naudu ieguvis noziedzīgā ceļā. Kā lai cilvēks pierāda, ka viņš zem vecāku vai viņi zem savu vecāku gultas atrada naudu un nodeva nākamai paaudzei, tev?
Pat krievu laikos, ja pie tevis atrada mantu, ko nevarēja nopirkt veikalā, neatņēma, ja nebija pierādījumu, ka nozagi, no kā nozagi, ka nav pieteicies neviens, ka kādam tā manta būtu nozagta.

Pat otrādi - ja kāds tev krievu laikā atņēma nepierādītu nozagšanā mantu, to personu, amatpersonu sodīja.

Krievu laika "atkušņa periodā" tiesiskums un likumība bija 100 reizes augstāka kā tagad. Ja milicis, prokurors izdarīja nelikumību - turpat lika rokudzelžus, arestēja un viņš tika tiesāts ar brīvības atņemšanu. Apsūdz korupcijā miljonu un līdz tiesai brīvībā un attaisno (magones).

Atbildēt

Admin

24.11.2022. 12:28

Pat čeki par komunālajiem maksājumiem ir jāglabā daudz ilgāk par 3 gadiem. Lietā redzams, ka Igor nodarbojies ar naudas atmazgāšanu un nav parūpējies lai tas izskatītos likumīgi. Nelikumīgi iegūtie līdzekļi tiek konfiscēti. Labi,ka nav iespējams uzsākt kriminālprocesu...

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

24.11.2022. 09:04

»

Turpinām

Šāda konfiskācija ir rupjš, Staļina TROIKU tipa izdarība pret tautu, lasi: Kriminālprocesa likums 19.pants. Nevainīguma prezumpcija...


Pilnīgi bezjēdzigi te kaut ko analizēt no tiesību viedokļa, jo ar tiesībām tam nav nekāda sakara. Tās ir laupītāja tiesības- vienkārši atņemu tev to, kas tev pieder.

Atbildēt

tik tiešām

24.11.2022. 03:44

200000 ero nolika, jo krievi iedeva kurmim, lai tas tos tagad laistu darbībā.

Atbildēt

Turpinām

24.11.2022. 00:00

»

Tiesu eksperts

Te ir daudz ko teikt, bet teikšu īsi - tas ir ar likumu noteikta, legalizēta nesodāma dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana. Tāpat arī Kriminālprocesa likuma 19. pantā, kuru izmanto paplašināti, kad "nevainīguma prezumpciju attiecina uz žurnālistie vai citām personām, kuras pauž nostāju vai publicē...


Šāda konfiskācija ir rupjš, Staļina TROIKU tipa izdarība pret tautu, lasi: Kriminālprocesa likums 19.pants. Nevainīguma prezumpcija

(1) Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta šajā likumā noteiktajā kārtībā.

(2) Personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību, nav jāpierāda savs nevainīgums.

(3) Visas saprātīgās šaubas par vainu, kuras nav iespējams novērst, jāvērtē par labu personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību.

Likumam par konfiskāciju nav arī atpakaļejoša spēka, kad ir spēkā minētie likuma noteikumi un kuri labvēlīgāki indivīdam. Latvijas valsts un pašvaldību iestādēs valda liela patvaļa - iestādes neatbild iesniedzējiem pēc būtības, pret indivīdiem izmantot noziedzīgu likumu - Datu aizsardzības likums, smagus u birokrātisko slogu, piekasoties, ka iesniegums nav apmaksāts (tiesai), nav pareizi noformēts utt., lai indivīds nespētu celt prasību, aizstāvēties vai paziņo - "atbildi" var pārsūdzēt ... Kurā likumā teikts, ka atbildi pārsūdz. Šādu šķēršļu ir desmitiem, vēstulē saraksta, cik pareizi strādā iestāde, bet ne vārda par iesnieguma risinājumu vai iemesliem to nerisināt ... .

Atbildēt

Tiesu eksperts

23.11.2022. 23:34

Te ir daudz ko teikt, bet teikšu īsi - tas ir ar likumu noteikta, legalizēta nesodāma dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana. Tāpat arī Kriminālprocesa likuma 19. pantā, kuru izmanto paplašināti, kad "nevainīguma prezumpciju attiecina uz žurnālistie vai citām personām, kuras pauž nostāju vai publicē aizdomas par kādas personas noziegumu, viņam liek rokudzelžus par šī panta pārkāpumu. To izmanto arī pret amatpersonām, kurām šis pat pants liedz paust viedokli, ka iestādē vai konkrētas personas rīcība ir noziedzīga. Tā bija Vairai Vīķei, valsts prezidentei, kad viņa paziņoja, ka tiesās ir korupcija. Kāds dusmu izvirdums sekoja pret viņu no tiesnešiem! Noteikt OIK nr 1 - dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana - slēpj pat parlamenta izmeklēšanas komisijas ziņas un amatpersonu vārdus - glābj mafiju, ministru ļaunprātības, kuras viņi sastrādāja. Turpiniet ... Un korupcija? Vai Latvija iztiks bez 1934. gada vai notiks kaut kāds cits politisks sprādziens". Tā nevar turpināties! Mūs krāpj ar 15 reizes gūstot pelņu energoresursu uzņēmumā, kas ir noziegums.

Atbildēt

anti idiotus

23.11.2022. 21:39

»

Anti colorados

Tad kad krievu orki slepkavoja un izlaupīja citas tautas, tad tev pretenziju nebija, bet kad okupantus plikus dzīs uz krieviju, tad tev nepatīk ko


Ņemt svešu naudu nav labi. Atnāks naudas īpašnieki un paprasīs atdot, un jāatdod tad būs kolektīvi visiem Latvijas iedzīvotājiem.

Atbildēt

bada dzegūze

23.11.2022. 21:36

»

Tālavas taurētājs

Jebkāda piekāpšanās sarkanajiem izdzimteņiem un krievu okupantiem, nozīmē mūžīgu tumsu


Painteresējies kā ir ar elektrību, apkuri, internetu un TV pašreiz Ukrainā. Gribi, lai arī pie mums tā būtu? Brauc labāk pats uz Ukrainu un tur varēsi nepiekāpties okupantiem.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

23.11.2022. 20:44

»

ASV protektorāts Latvija

Tava attieksme strauji mainīsies, kad teroristi atnāks ar tevi parunāties. Diez vai tad tēlosi varoni, kā tagad


Jebkāda piekāpšanās sarkanajiem izdzimteņiem un krievu okupantiem, nozīmē mūžīgu tumsu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2022. 20:04

»

vispār

Pilnīgi pajāt, ko domā kaut kādas teroristiskas organizācijas līdzdalībnieki


Tava attieksme strauji mainīsies, kad teroristi atnāks ar tevi parunāties. Diez vai tad tēlosi varoni, kā tagad.

Atbildēt

nu

23.11.2022. 19:58

Tā gadās, ja naudas atmazgāšanai izmanto nejēgas.

Atbildēt

Morāle

23.11.2022. 19:35

Shēmo, glabā dokumentus ilgāk.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2022. 19:34

»

kremļa zagļu protektoram

Nav iespējams uzrādīt dokumentus fiktīvām darbībām. Lūzeri vienkārši dzenāja naudu no viena fiktīva uzņēmuma konta uz citu tikpat fiktīvu un domāja, ka atmazgā sazagto naudu


Mērķis taču bija atņem visu krieviem. Tas arī reāli notiek. Varam priecāties, bet tam visam var būt arī otra puse. Kurš būs priecīgs, ka viņam atņem viņa naudu? Kurš negribēs, ja ne atgūt savu mantu, tad kā minimums smagi atriebties pāridarītājiem ? Latvijai būs dudz ienaidnieku un parasiet vidējam Krievijas iedzīvotājam, ko viņš par Latviju un latviešiem domā? Tur nebūs neviena laba vārda. Bet tāds naids var arī pāriet reālās darbībās.

Atbildēt

Oi oi oi

23.11.2022. 19:11

»

ASV protektorāts Latvija

Neceliet neslavu komunismam. Tam ar komunismu nav nekāda sakara. Mērķis ir atņemt un tam der jebkādi iegansti. Ja uzrādītu dokumentus, izdomatu kādu citu ieganstu. Tas saucas laupīšana un laupītājs šajā gadījumā ir valsts


Šitādu naudu un vēl glabāt kredītu iestādē. Vai tad biedri no kremļa nebrīdināja atvērt ārzonu kontu. Tos taču atvēra visi biedri, kas piedalījās LPSR prihvatizācijā.

Atbildēt

HT

23.11.2022. 18:16

Es nebrīnīšos, ja medijos drīz būs ziņas par šādu policijas inspektoru, prokuroru un tiesnešu bojā eju “aizdomīgos apstākļos”.

Atbildēt

Dūkumets

23.11.2022. 17:36

Dūkumets jāglabā 3 gadi, pēc jānodod arhīvā, kur tas turpina glabāties.Tā ka marš uz arhīvu pēc dūkumenta! Ja tāds ir bijis.

Atbildēt

kremļa zagļu protektoram

23.11.2022. 17:34

»

ASV protektorāts Latvija

Neceliet neslavu komunismam. Tam ar komunismu nav nekāda sakara. Mērķis ir atņemt un tam der jebkādi iegansti. Ja uzrādītu dokumentus, izdomatu kādu citu ieganstu. Tas saucas laupīšana un laupītājs šajā gadījumā ir valsts


Nav iespējams uzrādīt dokumentus fiktīvām darbībām. Lūzeri vienkārši dzenāja naudu no viena fiktīva uzņēmuma konta uz citu tikpat fiktīvu un domāja, ka atmazgā sazagto naudu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2022. 16:14

Neceliet neslavu komunismam. Tam ar komunismu nav nekāda sakara. Mērķis ir atņemt un tam der jebkādi iegansti. Ja uzrādītu dokumentus, izdomatu kādu citu ieganstu. Tas saucas laupīšana un laupītājs šajā gadījumā ir valsts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft