Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Līgo svētkus gaidot

Jānis Erlats
21.06.2019.
Komentāri (20)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Secinājums, murgojumu izlasot:

26.06.2019. 13:58

raksta autoram "vārds ir tapis brīvs no prāta važām"...

Atbildēt

Latviešu tautas nacinālas valsts ideja

23.06.2019. 19:06

»

>20.41

kurš ir strupceļā??????????? centrāltirgus bomži? Pasaule ir vaļā, dzelzs aizkara nav, kāds strupceļš...


un pati latvju tautas nākotne ir komunistu- čekistu- cioistu ievestā strupceļā kopš 1940. gada.

Atbildēt

nebēdā

23.06.2019. 15:50

»

lauķis

Saulgrieži ir sagaidīti,lai Jāņi un Līgo paliek tiem kas nezina Saulgriežu būtību.Latviešiem bija un būs vēdiskā kultūra,visas civilizācijas iepriekšējā kultūra


Saulgriežus var mierīgi svinēt 3 dienas. Vismaz. Tā kā - līksmojiet, līksmojiet, kamēr ausīs rīts, atkal jaunu rūpju dienu atnesdams sev līdz.

Atbildēt

...

23.06.2019. 12:19

»

>20.41

kurš ir strupceļā??????????? centrāltirgus bomži? Pasaule ir vaļā, dzelzs aizkara nav, kāds strupceļš...


Pašlaik tu esi vēl stiprākā verdzībā kā padomijas laikā.
Labākais vergs ir tas kurš nemaz neapjēdz ka ir vergs.Pašlaik ir jāmaksā pat par tiesībām dzīvot.Padomā par to.

Atbildēt

tādu dēļ kristietība kļūst smieklīga

23.06.2019. 08:29

diemžēl

Atbildēt

>20.41

23.06.2019. 08:28

kurš ir strupceļā??????????? centrāltirgus bomži? Pasaule ir vaļā, dzelzs aizkara nav, kāds strupceļš?
Latvietis var būt jebkurā vietā,....izņemot psrs, tur pat latvietību iznīdē, nozombē, bet vaina tik un tā ne psrs, bet katrā pašā. Tagad zombētie sarkanie baznīcās salīduši, komunisti grigorjevi brauc uz Gruziju kristīgo 'ticību' sludināt...stulbumam palīdzēt nevar.

Atbildēt

Zinu tikai,

23.06.2019. 06:40

»

definīcija

Ja tu kaut ko nezini tad tas nenozīmē ka tā nav


kaut ko par vēju sakārtošanu no VVF traktātiem un ka it kaut kāc vējonis, kas ne vienmēr pūš, vai kā tur. Tip, atver mājai logus un, kaut nav vēja, ir bezvēja diena, rodas caurvējš. Visai vēdisks, var teikt. Un, kad cep šašliku, nav vēja.

Atbildēt

definīcija

22.06.2019. 17:44

»

Ko vēdina

vēdiskā kultūra


Ja tu kaut ko nezini tad tas nenozīmē ka tā nav.

Atbildēt

tentiņš

22.06.2019. 16:23

tas gan skar ne tikai latviešus. Jo zemāks ir indivīda pašnovērtējums, jo vairāk un biežāk viņš cenšas to papildināt ar sava īpašā statusa EGO uzsvēršanu un pierādīšanu, pūloties atšķirties, izcelties, sacensties un lepoties, kā arī apvienoties tradīcijās, idejās un paradumos. Savukārt, pašpietiekamu indivīdu latviešos nav daudz. Bet, iespējams, ka labi, jo citādi nebūtu ne Jāņu un līdzīgu izdarību.....līgo...

Atbildēt

lauķis

22.06.2019. 09:15

»

pagāni jau kristieši

kultūrpasaulē nav dzirdēts par dzīvu cilvēku likšanu sārtos. Visā pasaulē visi, kas draudzējas ar prātu, svin saulgriežus, daudz vecāka 'reliģija'par kristietību.Tautību uzsvēršana tur lieka


Saulgrieži ir sagaidīti,lai Jāņi un Līgo paliek tiem kas nezina Saulgriežu būtību.Latviešiem bija un būs vēdiskā kultūra,visas civilizācijas iepriekšējā kultūra.

Atbildēt

pagāni jau kristieši

22.06.2019. 07:47

kultūrpasaulē nav dzirdēts par dzīvu cilvēku likšanu sārtos. Visā pasaulē visi, kas draudzējas ar prātu, svin saulgriežus, daudz vecāka 'reliģija'par kristietību.Tautību uzsvēršana tur lieka.
Lai Dievs palīdz gruzīniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cīņā pret tumsu.

Atbildēt

Šim komentāram

22.06.2019. 04:17

»

Uldis

Vienīgais veids, kā minēja cits komentētājs pie cita raksta - katram nogalināt vergu sevī. Nebūt grēka vergam. Atgriezties no grēkiem, kā to aicināja Jānis Kristītājs


nav saistības ar baznīcu!

Bet ar uzspiesto žīdu varu.Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Tu esi idiots ar savu idiota "grēku"

22.06.2019. 04:15

»

Uldis

Vienīgais veids, kā minēja cits komentētājs pie cita raksta - katram nogalināt vergu sevī. Nebūt grēka vergam. Atgriezties no grēkiem, kā to aicināja Jānis KristītājsModernās sabiedrības "vergs" ir atkarīgs no savas "verdzības" - dot sabiedrībai pietiekami daudz, lai pats saņemtu pretim tik, cik pietiek. Citas verdzības nav. Baznīca iedzīvojas uz mirstošo rēķina, pārņemot mantojumus. Tava verdzība ir verdzība baznīcai. Tu nekad nesacelsies pret sistēmu. Idiot, nožēlo savu idiotismu, sekojot baznīcas verdzībai!

Te viens pareizi raksta, atklājot Latviju kā administratīvu koloniju ar svešu naudu un svešu varu. Kopš Otrā p.k. ASV ir tiesības aizliegt Vācijai savu armiju un tiesības iecelt Vācijas kancleru. Tāpat Krievijai pēc Aukstā kara, kas Krievijā beidzās ar puča apspiešanu, kad Jeļcinam ASV Kongress piešķīra naudu puča apsiešanai, izmainīja KF konstitūciju, ierakstot, ka Krievijai nav tiesību uz nacionālo politiu. Putins ir ASV marionete.

LV ir ASV kolonija- puskolonija. Arī Ukraina utt. ASV nepārvalda pati savu valsti, to pārvalda žīdmasoni ar Federālo rezervju sistēmu, SVF/PB ar žīdu organizācijas biroju Vašingtonā B' nai B' rith, kas organizē pasaules un vietējos karus, globālajā pasaules ebreju impērijā ar ES kā ASV žīdu projektu ievieš un realizē ebreju impērijas trīs standartus. Bet tu, loh, sevi maldini ar grēku baušļiem pats un esi vergs savam idiotismam - garīgai masturbācijai.

Atbildēt

Adīna

21.06.2019. 23:44

Raksta autors rosina uz diskusijām :)
Par pretrunu starp prātu un sirds apziņu senatnē - prāts jau arī bija vajadzīgs, lai sagādātu ēdienu, apģērbu, mitekli. Bet pati daba (vai Dievs) ielika cilvēkā tieksmi rūpēties par savu dzimtu, negrābt visu sev vienam. Tas pats vērojams pie dzīvniekiem - kā lauku sētā gailis, atradis barību, sauc savu harēmu pie mielasta.
Vai latvieši būtu kas īpašs? Kāda krievu sieviete teica, viņa braukusi uz Latviju dzīvot tāpēc, ka Krievijā vīrieši neesot bijuši labi pret sievietēm, viņām bijis daudz jāstrādā, šie mīlējuši iedzert un slaistīties. Un vēl krievu teiciens - ja sit, tad mīl...

Atbildēt

Kurmis

21.06.2019. 23:01

»

Uldis

Vienīgais veids, kā minēja cits komentētājs pie cita raksta - katram nogalināt vergu sevī. Nebūt grēka vergam. Atgriezties no grēkiem, kā to aicināja Jānis Kristītājs


Var pat izsecināt,ka pēdējos 30 gados notiekošais ir pārāk ieildzis 49.gada parodija,kurā tauta bēg no savas valsts vai atrodas tādā kā nometinājumā,kurā viņu uzrauga tie paši 49.gada mastadontu kloni,kuri saņem nometņu administrācijai atbilstošu atalgojumu un sociālo nodrošinājumu,bet ieslodzītie darbaspēju zuduma gadījumos tiek ārstēti ar pretsāpju ripām un tiek sistemātiski aizlaisti līdz insultiem,infarktiem,vēža pēdējām stadijām,jo vairs nav derīgi administrācijai,par ko pārāk bieži atklāti arī pauž masu medijos.Par to netieši liecina arī pārmērīgā sociālā nevienlīdzība,iedzīvotāju aizstāšana ar ievesto darbaspēku un arī personīgā pieredze.


Atbildēt

21.06.2019. 21:41

Latvieši šodien ir sašķelti, maldināti, apkrāpti, kārdināti un tiek iebaidīti iznīcināti. Mērķtiecīgi un apzināti. To dara arī latviešu interešu nodevēji bailēs no tautas soda. Latviešus iznīcina kopš 1940. gada līdz mūsu dienām - brutāli un aizvien modernākiem paņēmieniem. Katrs no tiem, iedzīti nacionālās apziņas strupceļā, cīnās pret nedrošību rītdienā un par savu izdzīvošanu šodien.

Nelaime tāda, ka daudzi latvieši ir latvju tautas ienaidnieku pusē. Viņi maldīgi domā, ka ir priviliģētā stāvoklī. Neviens nezin, kā latvieši izies no strupceļa. Ne jau ar alu un dziesmām.

Atbildēt

Jā, bet...

21.06.2019. 21:30

Izskatās, ka šis raksts ir tāds kā savdabīgs reps, tikai bez muzikālā pavadījumā, kad autors vāvuļo visu, kas tam ienāk prātā par doto tēmu. Ar patiesību tam nav nekāda sakara. Tas viss ir kaut kad autora bulvāru presē izlasītais, pa ausu galam saklausītais, internetā sērfojot pamanītais kam klāt pielikta paša autora iztēle un varbūt arī neliela kādas reibinošas un daiļradi veicinošas vielas iedarbība. Šādu rakstu autori ir vienkārši ģeniāli. Viņi visu zin. Gan to, ko domāja cilvēki pirms tūkstošiem gadu, gan to, kā uzbūvēta mūsdienu pasaule un kā tā funkcionē. Bet viņu dzelžaino pārliecību par savām zināšanām varētu apskaust pat tas zinātņu vīrs, kurš savulaik teicis: "Es tagad zinu tikai to, ka nekā nezinu."

Atbildēt

P.

21.06.2019. 21:19

Ceturtā grupa saulgriežus nesvin un par savu 'latvietību' saka - "nu, varēja jau būt arī sliktāk".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...