Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

guntiņa.

22.02.2016. 14:24

Zaniņ,uz jums paskatoties jau smird pēc nodevības.Es arī piekrītu neizmantot tik skaistu latvisku uzvārdu un nomainīt uz Vetočkinu.

Atbildēt

B.

18.02.2016. 12:59

»

Nevaru saprast

Kā pieaudzis cilvēks ar izglītību var ticēt tam, ka šķidrinātā gāze ir lētāka par gāzi kas tiek transportēta caur caurulēm? Kā tas ir iespējams? Kur tie cilvēki ir ikdienā? Ar ko nodarbojas? Kā izskatās? Kurā skolā mācījušies? Kas viņus ir audzinājis


Ja runājam par sašķidrinātās gāzes un dabīgās gāzes ieguves pašizmaksu, tad noteikti pirmā ir dārgāka. Bet ja salīdzināsim šo gāžu pārdošanas cenas, tad pārdevēju monopolistu āža kāja lien ārā no šī maisa. Skopais maksā divtik! Ja Latvenergo jāpērk dārgāk, tad labāk no Lietuvas iepirkt lētāku, jeb ar mazāku tirdzniecības uzcenojumu. Ceru, ka tagad ir lielāka skaidrība, kas un kā te notiek pie tiem gāzes monopolistiem.

Atbildēt

B.

18.02.2016. 12:53

»

mans sakāmais

Ar neapbruņotu aci ir redzams ka visādi "nanoūdeņi" ir vietējo, vidēja līmeņa menedžeru pašdarbība, par ko viņiem arī ir jāsit pa pirkstiem . Un sišanai pa pirkstiem mums ir visādi knābji,dažada kalibra policisti , valsts kontrole un kas tik vēl nē! bet , ja neviens no šiem kontrolējosīem orgāniem nespēj...


Nepūt pīlītes! Neaizmiglo rīdziniekiem acis! Nevis nevar vai neprot, bet nevēlas un negrib. Atliek vien minēt, cik čemodānus ir aiznesuši šie tumbočku ofšoristi uz kompetentām iestādēm ne burtiskā, bet pārnestā nozīmē. Un cik radus nav nodarbinājuši savās pakļautības iestādēs, lai savlaicīgi tiktu pie informācijas un veiktu pretdarbības to sekmīgai atklāšanai. Arī valdībā un Saeimā pozīcijā nav eņģeļu, jo (ne)darbi runā paši par sevi. Bet Rīgas domes vadība nu noteikti nav ne tuvu tā svētā govs, kuru melnu mālēt pa baltu un pūkainu. Paskaties ar kādiem auto brauc SC deputāti un kādiem to padomnieki Rīgas pašvaldībā!

Atbildēt

mans sakāmais

17.02.2016. 10:11

»

B.

Labāk būtu vairāk satraucies nevis par monopolistiem, bet par zaudējumiem valstij un tautai dēļ acīmredzamas korupcijas galvaspilsētā, kuru vada jau ne pirmo sasaukumu SC un kārtējo reizi rebrendigojusies politiskā ilgdzīvotāja GKR. Rīgas domes pakļautības organizācijas un uzņēmumi ir sevi izcili pierādījušas...


Ar neapbruņotu aci ir redzams ka visādi "nanoūdeņi" ir vietējo, vidēja līmeņa menedžeru pašdarbība, par ko viņiem arī ir jāsit pa pirkstiem . Un sišanai pa pirkstiem mums ir visādi knābji,dažada kalibra policisti , valsts kontrole un kas tik vēl nē! bet , ja neviens no šiem kontrolējosīem orgāniem nespēj neko izdarīt, tad ko tas nozīmē? Vai nu kontroles orgāni savas mazspējas dēļ nespēj neko izkontrolēt vai arī patiesībā nekāds noziegums nav noticis! M"es taču lieliski zinām , kuri no "lietusargu grupējuma"
ir vislielākie SC oponenti Rīgas Domē un kādas ir viņu nomelnošanas metodes.
Bet piesaukt Asadu, "Daesh" un ļauno Putinu , brīdī , kad pašu bāleliņš lien tavā kabatā lai izķeksētu pēdējo eirocentu ir demagoģijas kalngals!!!

Atbildēt

Nevaru saprast

17.02.2016. 10:05

»

iedziļinoties

Un kas no tā, ja viņi spēj pārdot Latvenergo gāzi par zemāku cenu nekā maksā Gazprom gāze uz Latvijas robežas


Kā pieaudzis cilvēks ar izglītību var ticēt tam, ka šķidrinātā gāze ir lētāka par gāzi kas tiek transportēta caur caurulēm? Kā tas ir iespējams? Kur tie cilvēki ir ikdienā? Ar ko nodarbojas? Kā izskatās? Kurā skolā mācījušies? Kas viņus ir audzinājis?

Atbildēt

B.

17.02.2016. 09:56

Labāk būtu vairāk satraucies nevis par monopolistiem, bet par zaudējumiem valstij un tautai dēļ acīmredzamas korupcijas galvaspilsētā, kuru vada jau ne pirmo sasaukumu SC un kārtējo reizi rebrendigojusies politiskā ilgdzīvotāja GKR. Rīgas domes pakļautības organizācijas un uzņēmumi ir sevi izcili pierādījušas ar "nanoūdeni" un uzskrūvētām izmaksu tāmēm dažādos celtneicības objektos - ceļi, tilti, ēkas u.c. Tas Jūs Zariņa kungs tik ļoti neustrauc - savējie tak var.... jo viņi savējie. Baigie cīnītāji par tautas interesēm, jebitīt matos.

Atbildēt

B.

17.02.2016. 09:42

Kamēr Sīrijas prezidenta Bašara al Asada un viņa sabiedrotās Krievijas spēki, kuri oficiāli karo pret grupējumu "Daesh" ("Islāma valsts"), bombardē Alepo apkārtni, Sīrijas ziemeļos režīms uztur biznesa attiecības ar radikālo teroristu organizāciju, vēsta žurnāls "Foreign Policy".

Tuveinanas gāzes ieguves rūpnīca, kas ir lielākais šāda veida objekts Sīrijā, atrodas aptuveni 100 kilometrus uz dienvidrietumiem no "Daesh" faktiskās Sīrijas galvaspilsētas Rakas.

Islāmistu kontrolētais objekts ir ne tikai sadarbības vieta starp Asada režīmu un "Daesh", bet arī ar starp radikāļiem un Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam pietuvinātas personas enerģētikas kompāniju, liecina turku amatpersonu un Sīrijas nemiernieku sniegtās ziņas.

Tuveinanas rūpnīcas celtniecība sākta 2007. gadā, kad Sīrijas valdība parakstīja līgumu ar Krievijas kompāniju "Stroytransgaz", kas pieder tuvam Putina sabiedrotajam Genādijam Timčenko, raksta žurnāls. "Stroytransgaz" un citas miljardiera Timčenko kompānijas Krievijas agresijas Ukrainā dēļ ir iekļautas ASV sankciju sarakstā kā saistītas ar Putinu.

"Stroytransgaz" objekta celtniecībā sadarbojās ar apakšuzņēmēju "Hesco", kas pieder krievu-sīriešu uzņēmējam Džordžam Hasvani. Pērnā gada novembrī ASV Valsts kase iekļāva Hasvani sankciju sarakstā par naftas darījumu slēgšanu starp "Daesh" un Asada režīmu. Pats uzņēmējs šīs apsūdzības noliedza.

"Hesco" un "Stroytransgaz" sadarbība ir plašāka par šo vienu gadījumu. Uzņēmumi kopš 2000. gada ir strādājuši pie kopīgiem projektiem Sudānā, Alžīrijā, Irākā un Apvienotajos Arābu Emirātos, apliecinājis "Hesco" Maskavas biroja vadītājs Jusefs Arbašs.

Tuveinanas objekta celtniecība lēni ritējusi līdz 2013. gada janvārim, kad teritorija nonāca Sīrijas nemiernieku, tostarp ar "Al Qaeda" saistītā grupējuma "Al Nusra" rokās. Bet kopš 2014. gada sākuma te saimnieko "Daesh".

Pēc objekta nonākšanas "Daesh" kontrolē "Stroytransgaz" ar teroristu atļauju atsācis rūpnīcas celtniecību ar apakšuzņēmēja "Hesco" starpniecību, bet darbos piedalījušies arī krievu inženieri.

"Daesh" atļāva Krievijas kompānijai sūtīt savus inženierus un komandas apmaiņā pret lielu daļu gāzes ieguvē nopelnītās naudas. Krievijas kompānijas darbinieku maiņas nāk no militārās bāzes Hamas provincē.

Atbildēt

>>iedziļinoties

16.02.2016. 20:04

ko jūs tur kasieties - labāk pasakietkaut vienu argumentu, kur raksta autoram nav taisnība?

Uztraukties un strīdēties vajadzētu nevis par to kā ir lietuviešiem, bet par to kā ir mums!

Atbildēt

mans sakāmais

16.02.2016. 19:37

»

iedziļinoties

Un kas no tā, ja viņi spēj pārdot Latvenergo gāzi par zemāku cenu nekā maksā Gazprom gāze uz Latvijas robežas


No kurienes tādas muļķības????
Sandris Točs, speciāli DB, 2015. gada 30. novembris 07:52
Fakti liecina, ka Klaipēdas termināļa sašķidrinātā dabasgāze pašlaik ir apmēram par trešdaļu dārgāka, nekā Latvijai pieejamā gāze, kompensētā Gazprom dabasgāzes cena Lietuvai nav pieejama Latvijas patērētājiem, savukārt Lietuvas dabasgāzes biržas GET Baltic sekundārā tirgus apjomi ir tik mazi, ka tur triju gadu laikā pārdotais gāzes daudzums līdzinās viena auksta Latvijas ziemas mēneša patēriņam.
Iekšējie Lietuvas kompensācijas darījumi Latvijā ir radījuši mānīgu priekšstatu par «lēto Lietuvas gāzi», radot kārdinājumu, ka tā varētu būt teorētiski pieejama arī Latvijai. Politiski gan kaimiņos, gan pie mums tas tiek pasniegts kā Klaipēdas sašķidrinātās gāzes termināla «sasniegums», kaut gan ir redzams, ka caur terminālu nākošā gāze ir ievērojami dārgāka par cauruļvadu gāzi, un nav loģiski, ka dārgākas gāzes pieejamība varētu nospiest uz leju lētākas gāzes cenu.

Atbildēt

iedziļinoties

16.02.2016. 17:46

»

Neiedziļinoties detaļās

Sašķidrinātās gāzes termināls Lietuvā izrādās ir kuģis, pie tam kuru viņi nomā! Kangaru melu midzeņos to sauc par neatkarības trumpi


Un kas no tā, ja viņi spēj pārdot Latvenergo gāzi par zemāku cenu nekā maksā Gazprom gāze uz Latvijas robežas?

Atbildēt

16.02.2016. 13:26

»

mans sakāmais

Zariņš , laikam Latvijā būs palicis pēdējais trauksmes cēlājs. Visi taču skaidri redz, ka notiek kārtējā grandiozā afēra, tik izliekas, ka viss būs kārtībā. Kāds domā, ka viņam kas kabatā iekritīs, citiem naids aizmiglojis acis.Maz jums afēru? Vilcienu iepirkums, elektrības tirgus liberalizācija, Liepājas...Latvija ir visskaistākā un labākā valsts pasaulē. Cilvēkiem tiek sniegta bezmaksas veselības aprūpe, pēc kuras nav jāstāv rindās.

Lieliskā izglītības sistēma sagatavo speciālistu globālā mēroga konkurencei. Latvijā tik bieži mainās valdības, lai vadībā nonāktu tikai paši labākie.

Jaunie ministri vienmēr ir nemierā ar jau sasniegto un ievieš aizvien jaunas reformas. Latviju līdz šim nav pametis neviens valsts piederīgais.

Migrantu pūļus no ierašanās Latvija attur vien augstais dzīves līmeņa standarts un valsts izvirzītās prasības iedzīvotajiem. Latvijā nav iedomājams, ka kāds nemaksātu nodokļus. Neviens Latvijas uzņēmējs savu uzņēmējdarbību nereģistrē ar zemiem nodokļiem apliekamajā ārzonā. Jo Latvijas nodokļi ir smieklīgi zemi. Nav laimīgākas valsts par Latvijas valsti!

Atbildēt

mans sakāmais

16.02.2016. 11:16

Zariņš , laikam Latvijā būs palicis pēdējais trauksmes cēlājs. Visi taču skaidri redz, ka notiek kārtējā grandiozā afēra, tik izliekas, ka viss būs kārtībā. Kāds domā, ka viņam kas kabatā iekritīs, citiem naids aizmiglojis acis.Maz jums afēru? Vilcienu iepirkums, elektrības tirgus liberalizācija, Liepājas metalurgs? Un kādēļ gan tie kuri sauc sevi par vislielākajiem Latvijas valsts patriotiem, uzvedas kā vislielākie tās ienaidnieki?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

16.02.2016. 10:01

Sašķidrinātās gāzes termināls Lietuvā izrādās ir kuģis, pie tam kuru viņi nomā! Kangaru melu midzeņos to sauc par neatkarības trumpi.
http://www.ir.lv:889/2014/7/2/lietuvas-neatkaribas-trumpis

Atbildēt

Ojārs

16.02.2016. 09:45

D.Reizniece-Ozola, L.Straujuma, R.Irklis, J.Spiridonovs... būtu vērts atcerēties šos uzvārdus. Pēc diviem trim gadiem būs bez jebkādiem strīdiem un diskusijām skaidrs, kam bija taisnība un ko šī "gāzes tirgus atvēršana" tautai, tai skaitā gāzes patērētājiem, ir izmaksājusi.

Atbildēt

Faktam

15.02.2016. 22:00

»


Vai ar to gribi pateikt - Pietiek ir SC rupors? Lai gan pirmsvēlēšanu avīzes ļoti par to liecināja - atmaskoja visus, izņemot SC. Par SC un Amerika GKR dažas neitrālas rindas sarakstīja un solīja par saziedoto izdot avīzi par SC, bet šāda avīze dienas gaismu neieraudzīja. Un Zariņš visu laiku Pietiek portāla ar saviem viediem rakstiem.

Atbildēt

15.02.2016. 20:23

»

lauķis

Viss pareizi , Zariņš ir likumīgs politmafijas darbonis


Likumīgs politmafijas SC pārtijas reklamētājs.

Atbildēt

Fans

15.02.2016. 20:16

Gagarina kausu Aizsargam Zariņam.

Atbildēt

lauķis

15.02.2016. 20:03

»


Viss pareizi , Zariņš ir likumīgs politmafijas darbonis.

Atbildēt

B.

15.02.2016. 18:22

Nesapratu, kur bija mūsu gāzes aizstāvis un varonis Zariņš, kad Krievija un Vācija būvēja NordStream, kas nebija Latvijas interesēs? Es gan domāju citādi un izskatās pēc labi nomaskētas retorikas gāzes monopolista interešu aizstāvība - maksimāli pavilkt laiku un lai tas tiek tiem pašiem vēžiem tikai citā kulītē. Un varu iedomāties šī jautājuma risināšanu pretēji monopolista interesēm, ja pie varas būtu Zariņa pārstāvētā partija.

Atbildēt

hmm

15.02.2016. 17:08

Pēc Zariņa versijas sanāk, ka Gazpromu vispār vajadzēja izmest no Latvijas gāzes piespiežot to pārdot visas savas akcijas.

Atbildēt

temida

15.02.2016. 17:03


zariņš , savicka trollis :)

Atbildēt

Anastasija no Limbažu puses

15.02.2016. 17:03

Tas Zariņš ir ļoti argumentēti uzrakstījis par gāzes liberizāciju tā,lai ikviena lauku anniņa saprast spētu,kad izlasa šo rakstu,paldies Zariņam,viņš ir ļoti zinošs un gudrs cilvēks,es viņam ticu.

Atbildēt

Makaris

15.02.2016. 16:52

Labs raksts.
Zariņš foršs čalis.

Atbildēt

B.

15.02.2016. 16:20

Nesaprotu, kādēļ Ivaru Zariņu tik ļoti satrauc privātkompānijas Latvijas Gāze akciju turētāju problēmas, bet pilnīgi nekādas emocijas publiski neizraisa: Latvijas robežas tuvumā notiek plašas krievu desantnieku mācības, vai kādēļ tik vērienīgs RangeRover autoparks strādnieku intereses aizstāvošai sociālistiskai partijai?

Atbildēt

juris

15.02.2016. 16:18

Slavenais regulatora darbonis.....Var tikai saprast,kurp dosies nākotnē strādāt esošie regulatora darbinieki..... Un tas visās jomās.Kāda te korupcija .Tā jau ir valsts sistēma......

Atbildēt

Zariņ,

15.02.2016. 16:12

domāju būtu pareizāk, ja pēc visa kā tu aizstāvi svešas valsts monopoluzņēmumu - nomainītu arī SAVU uzvārdu uz "VETOČKINS".

Atbildēt

B.

15.02.2016. 16:07

Paspēju izlasīt visus izdzēstos komentārus. Nepatiku izraisīja visticamāk ne Niku skaits, bet dzelīgs to saturs. Ne jau velti Ivaram Zariņam (SC) te ir bieža tribīne.

Atbildēt

Viedoklis

15.02.2016. 15:53

Atvadām. Masu viedoklis bija priekšvēlēšanu avīzēs ar dažādiem solījumiem, ja kāds ir piemirsis. Visu jauku! :)

Atbildēt

Viedoklis

15.02.2016. 15:50

»

Viedoklis

to PIETIEK


to PIETIEK

Ja būt precīziem - niki bija tikai divi, nevis seši, bet tas tā, nebūsim sīkumaini :)

Atbildēt

Viedoklis

15.02.2016. 15:48

to PIETIEK

Paldies! Kādēļ būt sīkumainiem būt, lūdzu, izdēsiet arī to vienīgo un arī šito!!! Demokrātija visam un visiem tā teikt :)

Atbildēt

PIETIEK

15.02.2016. 15:41

»

Viedoklis

Gribētu atgādināt, ka I.Z. taisnība nav vienīgā un absolūtā


Gribētu atgādināt, ka neatbalstām tādu slinkuma pakāpi, ka seši komentāru ar dažādiem nikiem tiek rakstīti no vienas IP adreses. Atvainojiet, bet piecus nodzēsām. Ja gribat imitēt tautas masu viedokli, nāksies pastrādāt un papūlēties.

Atbildēt

Viedoklis

15.02.2016. 15:38

»

>>Viedoklis

klasiskā demagoģija - kad nav ko atbildēt, tad jācenšās diskreditēt patiesības autors...


Gribētu atgādināt, ka I.Z. taisnība nav vienīgā un absolūtā ;)

Atbildēt

>>Viedoklis

15.02.2016. 15:30

»


klasiskā demagoģija - kad nav ko atbildēt, tad jācenšās diskreditēt patiesības autors.
Tikai šoreiz, ja prātiņa pietiek izlasīt un saprast rakstīto, ir redzams, ka nekur monopolista intereses jau nav aizstāvētas. Ir tieši otrādi- tas, uz ko tiek norādīts un ieteikts padarītu monopolista situāciju vēl grutāku un neizdevīgāku, bet izdevīgāku Latvijas patērētājam, kuram tagad viss šis te bardaks būs jāapmaksā, bet monopolistam šis bardaks dos papildus ieņēmumus un iespējas to visu apstrīdēt un vēl ilgi vazāt mūs visus aiz deguna

Atbildēt

eh

15.02.2016. 15:27

Vai tas ir tas sociālistiski noskaņotais deputāts, kas iecienījis pārvietošanos ar Mercedes-Benz GL 500, un lielu summu glabāšanu naļikā ?

Atbildēt

Pārdomas

15.02.2016. 15:05

EM un valdošā koalīcija enerģētikas tirgū ir izplosījušies kā ziloņi pa trauku veikalu un tagad kādam šo jauko "svētku" izdevumus vajadzēs apmaksāt. Visticamāk, ka mums - Latvijas iedzīvotājiem. Gaidam jaunus rēķinus!
...Ņemam rokā popkorna paku, iekārtojamies ērtāk...

Atbildēt

Labrīt

15.02.2016. 15:00

Евросоюз потребовал провести «тщательное беспристрастное расследования» хищений 1 млрд евро из банковской системы Молдавии в 2014 году, в организации которых обвиняются члены проевропейского руководства страны, об этом говорится в итоговом заявлении Совета ЕС. Vai tiešām latviešu zagļus kāds būtu pārspējis?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...