Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

guntiņa.

22.02.2016. 13:24

Zaniņ,uz jums paskatoties jau smird pēc nodevības.Es arī piekrītu neizmantot tik skaistu latvisku uzvārdu un nomainīt uz Vetočkinu.

Atbildēt

B.

18.02.2016. 11:59

»

Nevaru saprast

Kā pieaudzis cilvēks ar izglītību var ticēt tam, ka šķidrinātā gāze ir lētāka par gāzi kas tiek transportēta caur caurulēm? Kā tas ir iespējams? Kur tie cilvēki ir ikdienā? Ar ko nodarbojas? Kā izskatās? Kurā skolā mācījušies? Kas viņus ir audzinājis


Ja runājam par sašķidrinātās gāzes un dabīgās gāzes ieguves pašizmaksu, tad noteikti pirmā ir dārgāka. Bet ja salīdzināsim šo gāžu pārdošanas cenas, tad pārdevēju monopolistu āža kāja lien ārā no šī maisa. Skopais maksā divtik! Ja Latvenergo jāpērk dārgāk, tad labāk no Lietuvas iepirkt lētāku, jeb ar mazāku tirdzniecības uzcenojumu. Ceru, ka tagad ir lielāka skaidrība, kas un kā te notiek pie tiem gāzes monopolistiem.

Atbildēt

B.

18.02.2016. 11:53

»

mans sakāmais

Ar neapbruņotu aci ir redzams ka visādi "nanoūdeņi" ir vietējo, vidēja līmeņa menedžeru pašdarbība, par ko viņiem arī ir jāsit pa pirkstiem . Un sišanai pa pirkstiem mums ir visādi knābji,dažada kalibra policisti , valsts kontrole un kas tik vēl nē! bet , ja neviens no šiem kontrolējosīem orgāniem nespēj...


Nepūt pīlītes! Neaizmiglo rīdziniekiem acis! Nevis nevar vai neprot, bet nevēlas un negrib. Atliek vien minēt, cik čemodānus ir aiznesuši šie tumbočku ofšoristi uz kompetentām iestādēm ne burtiskā, bet pārnestā nozīmē. Un cik radus nav nodarbinājuši savās pakļautības iestādēs, lai savlaicīgi tiktu pie informācijas un veiktu pretdarbības to sekmīgai atklāšanai. Arī valdībā un Saeimā pozīcijā nav eņģeļu, jo (ne)darbi runā paši par sevi. Bet Rīgas domes vadība nu noteikti nav ne tuvu tā svētā govs, kuru melnu mālēt pa baltu un pūkainu. Paskaties ar kādiem auto brauc SC deputāti un kādiem to padomnieki Rīgas pašvaldībā!

Atbildēt

mans sakāmais

17.02.2016. 09:11

»

B.

Labāk būtu vairāk satraucies nevis par monopolistiem, bet par zaudējumiem valstij un tautai dēļ acīmredzamas korupcijas galvaspilsētā, kuru vada jau ne pirmo sasaukumu SC un kārtējo reizi rebrendigojusies politiskā ilgdzīvotāja GKR. Rīgas domes pakļautības organizācijas un uzņēmumi ir sevi izcili pierādījušas...


Ar neapbruņotu aci ir redzams ka visādi "nanoūdeņi" ir vietējo, vidēja līmeņa menedžeru pašdarbība, par ko viņiem arī ir jāsit pa pirkstiem . Un sišanai pa pirkstiem mums ir visādi knābji,dažada kalibra policisti , valsts kontrole un kas tik vēl nē! bet , ja neviens no šiem kontrolējosīem orgāniem nespēj neko izdarīt, tad ko tas nozīmē? Vai nu kontroles orgāni savas mazspējas dēļ nespēj neko izkontrolēt vai arī patiesībā nekāds noziegums nav noticis! M"es taču lieliski zinām , kuri no "lietusargu grupējuma"
ir vislielākie SC oponenti Rīgas Domē un kādas ir viņu nomelnošanas metodes.
Bet piesaukt Asadu, "Daesh" un ļauno Putinu , brīdī , kad pašu bāleliņš lien tavā kabatā lai izķeksētu pēdējo eirocentu ir demagoģijas kalngals!!!

Atbildēt

Nevaru saprast

17.02.2016. 09:05

»

iedziļinoties

Un kas no tā, ja viņi spēj pārdot Latvenergo gāzi par zemāku cenu nekā maksā Gazprom gāze uz Latvijas robežas


Kā pieaudzis cilvēks ar izglītību var ticēt tam, ka šķidrinātā gāze ir lētāka par gāzi kas tiek transportēta caur caurulēm? Kā tas ir iespējams? Kur tie cilvēki ir ikdienā? Ar ko nodarbojas? Kā izskatās? Kurā skolā mācījušies? Kas viņus ir audzinājis?

Atbildēt

B.

17.02.2016. 08:56

Labāk būtu vairāk satraucies nevis par monopolistiem, bet par zaudējumiem valstij un tautai dēļ acīmredzamas korupcijas galvaspilsētā, kuru vada jau ne pirmo sasaukumu SC un kārtējo reizi rebrendigojusies politiskā ilgdzīvotāja GKR. Rīgas domes pakļautības organizācijas un uzņēmumi ir sevi izcili pierādījušas ar "nanoūdeni" un uzskrūvētām izmaksu tāmēm dažādos celtneicības objektos - ceļi, tilti, ēkas u.c. Tas Jūs Zariņa kungs tik ļoti neustrauc - savējie tak var.... jo viņi savējie. Baigie cīnītāji par tautas interesēm, jebitīt matos.

Atbildēt

B.

17.02.2016. 08:42

Kamēr Sīrijas prezidenta Bašara al Asada un viņa sabiedrotās Krievijas spēki, kuri oficiāli karo pret grupējumu "Daesh" ("Islāma valsts"), bombardē Alepo apkārtni, Sīrijas ziemeļos režīms uztur biznesa attiecības ar radikālo teroristu organizāciju, vēsta žurnāls "Foreign Policy".

Tuveinanas gāzes ieguves rūpnīca, kas ir lielākais šāda veida objekts Sīrijā, atrodas aptuveni 100 kilometrus uz dienvidrietumiem no "Daesh" faktiskās Sīrijas galvaspilsētas Rakas.

Islāmistu kontrolētais objekts ir ne tikai sadarbības vieta starp Asada režīmu un "Daesh", bet arī ar starp radikāļiem un Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam pietuvinātas personas enerģētikas kompāniju, liecina turku amatpersonu un Sīrijas nemiernieku sniegtās ziņas.

Tuveinanas rūpnīcas celtniecība sākta 2007. gadā, kad Sīrijas valdība parakstīja līgumu ar Krievijas kompāniju "Stroytransgaz", kas pieder tuvam Putina sabiedrotajam Genādijam Timčenko, raksta žurnāls. "Stroytransgaz" un citas miljardiera Timčenko kompānijas Krievijas agresijas Ukrainā dēļ ir iekļautas ASV sankciju sarakstā kā saistītas ar Putinu.

"Stroytransgaz" objekta celtniecībā sadarbojās ar apakšuzņēmēju "Hesco", kas pieder krievu-sīriešu uzņēmējam Džordžam Hasvani. Pērnā gada novembrī ASV Valsts kase iekļāva Hasvani sankciju sarakstā par naftas darījumu slēgšanu starp "Daesh" un Asada režīmu. Pats uzņēmējs šīs apsūdzības noliedza.

"Hesco" un "Stroytransgaz" sadarbība ir plašāka par šo vienu gadījumu. Uzņēmumi kopš 2000. gada ir strādājuši pie kopīgiem projektiem Sudānā, Alžīrijā, Irākā un Apvienotajos Arābu Emirātos, apliecinājis "Hesco" Maskavas biroja vadītājs Jusefs Arbašs.

Tuveinanas objekta celtniecība lēni ritējusi līdz 2013. gada janvārim, kad teritorija nonāca Sīrijas nemiernieku, tostarp ar "Al Qaeda" saistītā grupējuma "Al Nusra" rokās. Bet kopš 2014. gada sākuma te saimnieko "Daesh".

Pēc objekta nonākšanas "Daesh" kontrolē "Stroytransgaz" ar teroristu atļauju atsācis rūpnīcas celtniecību ar apakšuzņēmēja "Hesco" starpniecību, bet darbos piedalījušies arī krievu inženieri.

"Daesh" atļāva Krievijas kompānijai sūtīt savus inženierus un komandas apmaiņā pret lielu daļu gāzes ieguvē nopelnītās naudas. Krievijas kompānijas darbinieku maiņas nāk no militārās bāzes Hamas provincē.

Atbildēt

>>iedziļinoties

16.02.2016. 19:04

ko jūs tur kasieties - labāk pasakietkaut vienu argumentu, kur raksta autoram nav taisnība?

Uztraukties un strīdēties vajadzētu nevis par to kā ir lietuviešiem, bet par to kā ir mums!

Atbildēt

mans sakāmais

16.02.2016. 18:37

»

iedziļinoties

Un kas no tā, ja viņi spēj pārdot Latvenergo gāzi par zemāku cenu nekā maksā Gazprom gāze uz Latvijas robežas


No kurienes tādas muļķības????
Sandris Točs, speciāli DB, 2015. gada 30. novembris 07:52
Fakti liecina, ka Klaipēdas termināļa sašķidrinātā dabasgāze pašlaik ir apmēram par trešdaļu dārgāka, nekā Latvijai pieejamā gāze, kompensētā Gazprom dabasgāzes cena Lietuvai nav pieejama Latvijas patērētājiem, savukārt Lietuvas dabasgāzes biržas GET Baltic sekundārā tirgus apjomi ir tik mazi, ka tur triju gadu laikā pārdotais gāzes daudzums līdzinās viena auksta Latvijas ziemas mēneša patēriņam.
Iekšējie Lietuvas kompensācijas darījumi Latvijā ir radījuši mānīgu priekšstatu par «lēto Lietuvas gāzi», radot kārdinājumu, ka tā varētu būt teorētiski pieejama arī Latvijai. Politiski gan kaimiņos, gan pie mums tas tiek pasniegts kā Klaipēdas sašķidrinātās gāzes termināla «sasniegums», kaut gan ir redzams, ka caur terminālu nākošā gāze ir ievērojami dārgāka par cauruļvadu gāzi, un nav loģiski, ka dārgākas gāzes pieejamība varētu nospiest uz leju lētākas gāzes cenu.

Atbildēt

iedziļinoties

16.02.2016. 16:46

»

Neiedziļinoties detaļās

Sašķidrinātās gāzes termināls Lietuvā izrādās ir kuģis, pie tam kuru viņi nomā! Kangaru melu midzeņos to sauc par neatkarības trumpi


Un kas no tā, ja viņi spēj pārdot Latvenergo gāzi par zemāku cenu nekā maksā Gazprom gāze uz Latvijas robežas?

Atbildēt

16.02.2016. 12:26

»

mans sakāmais

Zariņš , laikam Latvijā būs palicis pēdējais trauksmes cēlājs. Visi taču skaidri redz, ka notiek kārtējā grandiozā afēra, tik izliekas, ka viss būs kārtībā. Kāds domā, ka viņam kas kabatā iekritīs, citiem naids aizmiglojis acis.Maz jums afēru? Vilcienu iepirkums, elektrības tirgus liberalizācija, Liepājas...Latvija ir visskaistākā un labākā valsts pasaulē. Cilvēkiem tiek sniegta bezmaksas veselības aprūpe, pēc kuras nav jāstāv rindās.

Lieliskā izglītības sistēma sagatavo speciālistu globālā mēroga konkurencei. Latvijā tik bieži mainās valdības, lai vadībā nonāktu tikai paši labākie.

Jaunie ministri vienmēr ir nemierā ar jau sasniegto un ievieš aizvien jaunas reformas. Latviju līdz šim nav pametis neviens valsts piederīgais.

Migrantu pūļus no ierašanās Latvija attur vien augstais dzīves līmeņa standarts un valsts izvirzītās prasības iedzīvotajiem. Latvijā nav iedomājams, ka kāds nemaksātu nodokļus. Neviens Latvijas uzņēmējs savu uzņēmējdarbību nereģistrē ar zemiem nodokļiem apliekamajā ārzonā. Jo Latvijas nodokļi ir smieklīgi zemi. Nav laimīgākas valsts par Latvijas valsti!

Atbildēt

mans sakāmais

16.02.2016. 10:16

Zariņš , laikam Latvijā būs palicis pēdējais trauksmes cēlājs. Visi taču skaidri redz, ka notiek kārtējā grandiozā afēra, tik izliekas, ka viss būs kārtībā. Kāds domā, ka viņam kas kabatā iekritīs, citiem naids aizmiglojis acis.Maz jums afēru? Vilcienu iepirkums, elektrības tirgus liberalizācija, Liepājas metalurgs? Un kādēļ gan tie kuri sauc sevi par vislielākajiem Latvijas valsts patriotiem, uzvedas kā vislielākie tās ienaidnieki?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

16.02.2016. 09:01

Sašķidrinātās gāzes termināls Lietuvā izrādās ir kuģis, pie tam kuru viņi nomā! Kangaru melu midzeņos to sauc par neatkarības trumpi.
http://www.ir.lv:889/2014/7/2/lietuvas-neatkaribas-trumpis

Atbildēt

Ojārs

16.02.2016. 08:45

D.Reizniece-Ozola, L.Straujuma, R.Irklis, J.Spiridonovs... būtu vērts atcerēties šos uzvārdus. Pēc diviem trim gadiem būs bez jebkādiem strīdiem un diskusijām skaidrs, kam bija taisnība un ko šī "gāzes tirgus atvēršana" tautai, tai skaitā gāzes patērētājiem, ir izmaksājusi.

Atbildēt

Faktam

15.02.2016. 21:00

»


Vai ar to gribi pateikt - Pietiek ir SC rupors? Lai gan pirmsvēlēšanu avīzes ļoti par to liecināja - atmaskoja visus, izņemot SC. Par SC un Amerika GKR dažas neitrālas rindas sarakstīja un solīja par saziedoto izdot avīzi par SC, bet šāda avīze dienas gaismu neieraudzīja. Un Zariņš visu laiku Pietiek portāla ar saviem viediem rakstiem.

Atbildēt

15.02.2016. 19:23

»

lauķis

Viss pareizi , Zariņš ir likumīgs politmafijas darbonis


Likumīgs politmafijas SC pārtijas reklamētājs.

Atbildēt

Fans

15.02.2016. 19:16

Gagarina kausu Aizsargam Zariņam.

Atbildēt

lauķis

15.02.2016. 19:03

»


Viss pareizi , Zariņš ir likumīgs politmafijas darbonis.

Atbildēt

B.

15.02.2016. 17:22

Nesapratu, kur bija mūsu gāzes aizstāvis un varonis Zariņš, kad Krievija un Vācija būvēja NordStream, kas nebija Latvijas interesēs? Es gan domāju citādi un izskatās pēc labi nomaskētas retorikas gāzes monopolista interešu aizstāvība - maksimāli pavilkt laiku un lai tas tiek tiem pašiem vēžiem tikai citā kulītē. Un varu iedomāties šī jautājuma risināšanu pretēji monopolista interesēm, ja pie varas būtu Zariņa pārstāvētā partija.

Atbildēt

hmm

15.02.2016. 16:08

Pēc Zariņa versijas sanāk, ka Gazpromu vispār vajadzēja izmest no Latvijas gāzes piespiežot to pārdot visas savas akcijas.

Atbildēt

temida

15.02.2016. 16:03


zariņš , savicka trollis :)

Atbildēt

Anastasija no Limbažu puses

15.02.2016. 16:03

Tas Zariņš ir ļoti argumentēti uzrakstījis par gāzes liberizāciju tā,lai ikviena lauku anniņa saprast spētu,kad izlasa šo rakstu,paldies Zariņam,viņš ir ļoti zinošs un gudrs cilvēks,es viņam ticu.

Atbildēt

Makaris

15.02.2016. 15:52

Labs raksts.
Zariņš foršs čalis.

Atbildēt

B.

15.02.2016. 15:20

Nesaprotu, kādēļ Ivaru Zariņu tik ļoti satrauc privātkompānijas Latvijas Gāze akciju turētāju problēmas, bet pilnīgi nekādas emocijas publiski neizraisa: Latvijas robežas tuvumā notiek plašas krievu desantnieku mācības, vai kādēļ tik vērienīgs RangeRover autoparks strādnieku intereses aizstāvošai sociālistiskai partijai?

Atbildēt

juris

15.02.2016. 15:18

Slavenais regulatora darbonis.....Var tikai saprast,kurp dosies nākotnē strādāt esošie regulatora darbinieki..... Un tas visās jomās.Kāda te korupcija .Tā jau ir valsts sistēma......

Atbildēt

Zariņ,

15.02.2016. 15:12

domāju būtu pareizāk, ja pēc visa kā tu aizstāvi svešas valsts monopoluzņēmumu - nomainītu arī SAVU uzvārdu uz "VETOČKINS".

Atbildēt

B.

15.02.2016. 15:07

Paspēju izlasīt visus izdzēstos komentārus. Nepatiku izraisīja visticamāk ne Niku skaits, bet dzelīgs to saturs. Ne jau velti Ivaram Zariņam (SC) te ir bieža tribīne.

Atbildēt

Viedoklis

15.02.2016. 14:53

Atvadām. Masu viedoklis bija priekšvēlēšanu avīzēs ar dažādiem solījumiem, ja kāds ir piemirsis. Visu jauku! :)

Atbildēt

Viedoklis

15.02.2016. 14:50

»

Viedoklis

to PIETIEK


to PIETIEK

Ja būt precīziem - niki bija tikai divi, nevis seši, bet tas tā, nebūsim sīkumaini :)

Atbildēt

Viedoklis

15.02.2016. 14:48

to PIETIEK

Paldies! Kādēļ būt sīkumainiem būt, lūdzu, izdēsiet arī to vienīgo un arī šito!!! Demokrātija visam un visiem tā teikt :)

Atbildēt

PIETIEK

15.02.2016. 14:41

»

Viedoklis

Gribētu atgādināt, ka I.Z. taisnība nav vienīgā un absolūtā


Gribētu atgādināt, ka neatbalstām tādu slinkuma pakāpi, ka seši komentāru ar dažādiem nikiem tiek rakstīti no vienas IP adreses. Atvainojiet, bet piecus nodzēsām. Ja gribat imitēt tautas masu viedokli, nāksies pastrādāt un papūlēties.

Atbildēt

Viedoklis

15.02.2016. 14:38

»

>>Viedoklis

klasiskā demagoģija - kad nav ko atbildēt, tad jācenšās diskreditēt patiesības autors...


Gribētu atgādināt, ka I.Z. taisnība nav vienīgā un absolūtā ;)

Atbildēt

>>Viedoklis

15.02.2016. 14:30

»


klasiskā demagoģija - kad nav ko atbildēt, tad jācenšās diskreditēt patiesības autors.
Tikai šoreiz, ja prātiņa pietiek izlasīt un saprast rakstīto, ir redzams, ka nekur monopolista intereses jau nav aizstāvētas. Ir tieši otrādi- tas, uz ko tiek norādīts un ieteikts padarītu monopolista situāciju vēl grutāku un neizdevīgāku, bet izdevīgāku Latvijas patērētājam, kuram tagad viss šis te bardaks būs jāapmaksā, bet monopolistam šis bardaks dos papildus ieņēmumus un iespējas to visu apstrīdēt un vēl ilgi vazāt mūs visus aiz deguna

Atbildēt

eh

15.02.2016. 14:27

Vai tas ir tas sociālistiski noskaņotais deputāts, kas iecienījis pārvietošanos ar Mercedes-Benz GL 500, un lielu summu glabāšanu naļikā ?

Atbildēt

Pārdomas

15.02.2016. 14:05

EM un valdošā koalīcija enerģētikas tirgū ir izplosījušies kā ziloņi pa trauku veikalu un tagad kādam šo jauko "svētku" izdevumus vajadzēs apmaksāt. Visticamāk, ka mums - Latvijas iedzīvotājiem. Gaidam jaunus rēķinus!
...Ņemam rokā popkorna paku, iekārtojamies ērtāk...

Atbildēt

Labrīt

15.02.2016. 14:00

Евросоюз потребовал провести «тщательное беспристрастное расследования» хищений 1 млрд евро из банковской системы Молдавии в 2014 году, в организации которых обвиняются члены проевропейского руководства страны, об этом говорится в итоговом заявлении Совета ЕС. Vai tiešām latviešu zagļus kāds būtu pārspējis?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...