Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis

09.05.2016. 06:18

»

derdz

Vai tas neož pēc viena no hibrīdkara veidiem, kā valsts iekārtu no iekšienes pa soli solim pārveido un kad būs daudz imigrantu tad valsts varbūt sauksies savādāk ar citu kultūru utt, kā senos laikos, reiz Latvija saucās par kursu, semglia, utt., livonia, utt., un vēl vēļ senāk citādi..tautām jaucoties...


Tiešām hibrīdkarš, Latviju, Rietumu pasaulei vairāk kā 800 gadu piederīgu kultūru, zemi un tautu, no iekšienes mēģina, baidot ar melnajiem un svešajiem, pārveidot par tikumības citadeli pēc Krievijas parauga. Bet tomēr jāatbild uz to pašu jautājumu, no kura izvairījās arī PSRS laikā, ja jau tie rietumi tik pretīgi un pūstoši un austrumi tik pareizi un veseli, kāpēc tad cilvēki joprojām 90% pārceļas uz dzīvi tajos rietumos, nevis otrādi? Tumsonība aiz nabadzības un nabadzība aiz tumsonības - man nešķiet, ka Latvijā šo apburto loku vēlreiz kādreiz vairs izdosies pārcirst.

Atbildēt

Shi Sha

08.05.2016. 11:11

..liberalizsms ,lojalitaate ,tolerance ...liekuliiba ..pakljaaviiba ..lishkjiiba ...taas visas ir tumsho speeku gariigaaas iipashiibas ..veertiibas ...un cik var melot ..liekuljot un izlikties ..taa ir tumsa ..ljaunums ...negatiivisms ..dziivot nespeejiigums un izniiciiba ..taa vietaa ir gaisho speeku gARIiigaas veertiibas ..godiigums ..taisniigums ..labestiba..labsirdiigums ..gaishums ..spozhums saulainiiba ...sirsniigums ...radoshums spariigums ..vareeshana vareniiba ..taalredziiba un tikums ..utt veel visumaz kaadas 300 pozitiivaasiipashiibas visumaz ..taas kuras jau ir muusu gaishajos sapraatiigajos beernos ...
..vienvaardsakot.... citu tumsho praatiigo cilveeku neveertiibas ..tumshaas gariigaas ,,veertiibas ,,iipashiibas ir vienkaarshi izskauzhamas ..izniideejamas taapat kaa slimiibas un paraziiti ,jo taas nav dziivotspeejiigas un nav sapraatiigas ..taadeelj izskauzhamas un nevis jaapienjem un jaasadziivo ir ar taam ..neveertiibaam tumshajaam ...
..gaishiem baltiem beerniem taas nav vajadziigas ..tie tumshie ljautinji kuri ar taam sadziivo un taas veeelas ,lai taa vinju izveele ..bet ir izveeles briiviiba ..buut baltiem ..gaishiem saulainiem ..un to visu arii noveeleet radiit saviem baltajiem ..gaishajiem sapraatiigajiem beerniem ...
..veelreiz ..citu praatiigo tumshaas ievazaataas gariigaas ,,veertiibas ,,iipashiibas ir IZKAUZHAMAS .kaa nesapraatiigas un dziivot nespeejiigas - Tumshas ...vai nepietiek liekuljot ..pielaiziities ..jeb vienkaarshi melot ..ir tumsa un ir arii gaisma ..tad ,lai ARI gaisma ir .....patiesiiba ..iisteniiba ..labestiiba ..sirsniiba ...godiigums ...gaishums spozhums ..starainums ..varenums ....vareeshana razhenums ..pozitiivisms pashpaarliecinaatiiba prasmiigums ..saskaniigums ruupiigums teicams tikumisks ..tiirs sveloshs saprotams ..un sapraatiigs ...kaa ARI ..sirdiigs skaidrs ..spirgts ..spraigs straujshs speeciigs .. ..utt...
.. (xmas) ..Shi Sha..

Atbildēt

Nekāds

07.05.2016. 06:51

»

Bet tev jau no dzimšanas


Pārvietosim tevi uz citu palātu ar nosaukumu - Pietiek/Nepietiek.

Atbildēt

06.05.2016. 18:16

»

Bet tev jau no 9. maija


Bet tev jau no dzimšanas.

Atbildēt

derdz

06.05.2016. 18:09

Vai tas neož pēc viena no hibrīdkara veidiem, kā valsts iekārtu no iekšienes pa soli solim pārveido un kad būs daudz imigrantu tad valsts varbūt sauksies savādāk ar citu kultūru utt, kā senos laikos, reiz Latvija saucās par kursu, semglia, utt., livonia, utt., un vēl vēļ senāk citādi..tautām jaucoties veidojās jauni tautu nosaukumi...interesants evolūcijas process..varbūt nav ko bīdies, galvenais vērtības, ģimene,utml., un tad jau var mīlēties kaut ar indieti :)

Atbildēt

narkologs

06.05.2016. 17:41

9.maijā varēsiet beidzot salāpīties.

Atbildēt

narkologs

06.05.2016. 14:18

Komentētājiem abstinences sindroms. Dažiem vēl no 1. maija, citiem no 4.maija.

Atbildēt

Ilgvars

06.05.2016. 14:08

Par tādiem autoriem kā šis man atliek piekrist Šveikam: Man briesmīgi patīk klausīties, kad muld tāds
stulbenis kvadrātā

Atbildēt

Pilnīgi

06.05.2016. 12:09

nepareiza globalizācijas izpratne: Man labāk patīk dalījums – valstiska domāšana un globālistiska domāšana. Tas skaidrāk parāda ideoloģijas subjektu – vieniem ideju centrā ir valsts stiprināšana (šeit loģiski arī seko atbalsts demogrāfijai, robežu sargāšana, vērtību izglītība), citiem – lojalitāte abstraktai cilvēcei un tās labklājībai (humānais pienākums palīdzēt „bēgļiem’’, valsts varas apšaubīšana hibrīdkara apstākļos…). Latvijas patriots, lielāks patriots nekā visi latviešu mēsli no NA, var domāt globālistiski tikpat dedzīgi, cik dedzīgi var domāt valstiski. Kur rodas tik dumji jaunieši pie latvjiem?

Atbildēt

Students

06.05.2016. 09:46

Kā var tik nepatiesi rakstīt par seno Zviedriju: "Zviedrija vienmēr ir interesants pārdomu temats – pirmkārt, tā ļoti radikāli ievieš dažādus sociālos eksperimentus, kas vērsti uz tradicionālās sabiedrības pārveidošanu". Vai latviešiem tagad nemāca, kas ir tradicionālā sabiedrība? Jeb tas autors ir aprobežots. Zviedriem jau sen nebija tradicionālā sabiedrība, kad latvieši sēdēja vēl kokos. Ko par tādām nepareizībām teiks Rīgā Zviedrijas vēstniecībā, kur noteikti visu apkopo, ko te raksta par Zviedriju? Bet viņi jau zina, ko var no latviešiem sagaidīt. Kauns! Kur tu, Raivi, esi mācījies, studējis? Vai tiešām esi dullais dauka?

Atbildēt

Pēteris

06.05.2016. 09:40

»

A.P.

Sen nebija lasīts tik aplams skatījums uz šodienas pasauli. Uzskatāmi tiekamies ar latviešu valsts kraha izpausmi intelektuālajā sfērā - pilnīgu zināšanu haosu un kaut kādu iracionālu murgojumu. Cilvēks it kā būtu kaut ko lasījis. Taču izlasītā ietekme uz viņa prātu nav saprotama. Nav saprotams, kā ...


Vajag paguglēt.Es atradu,ka Raivīts ir liels vīrs=nacionālās apvienības ģenerālsekretārs kā Brežņevs. No naciķiem, bet tur jau visi idioti salasās kopš tiem laikiem, kad čekisti izveidoja naciķu aizgaldu no repšistiem un visādiem kretīniem. Raivīts ir latviešu nākotne.Kad raivīši apvienosies ar KPV daunistiem, tad Latvijā sāksies zelta laikmems un vājonis liksies kā eņģelis.Visi nožēlos, ka izsmēja āboltiņu.

Atbildēt

U.U.

06.05.2016. 08:52

Bet te ir pilnīgas muļķības: "Taču ideoloģiskajā jomā arvien vairāk iezīmēsies Rietumu pasaulei aktuāls dalījums. To sauks ļoti dažādos vārdos – konservatīvisms Vs. Progresīvisms, liberālisms Vs. Nacionālisms, globālisms Vs. Suverenitāte (nesaprotamu iemeslu dēļ vārds „kreisais’’ ir rezervēts tieši pro-krieviskajai nometnei – tas padara ideoloģisko klasifikāciju sarežģītāku)." Acīmredzot puisis lasa tikai Delfus un komentārus visos portālos.

Atbildēt

U.U.

06.05.2016. 08:49

Citāts: "Latvijas situāciju īpašu padara lielā krievvalodīgo sabiedrības daļa, kas Krievijai ir viens no galvenajiem ģeopolitiskajiem resursiem. Tāpēc jautājumi par, piemēram, okupācijas sekām joprojām aizņems ievērojamu politiskās dienaskārtības daļu – Ušakova nesenais karikatūru skandāls ir šāds piemērs." Ar tādu kroplu un latviski šauru pieeju nekāda saprātīga un gudra "keisa" analīze nav iespējama. Var tikai to pietaisīt. Vienīgi jauneklīga "analītiskuma" imitācija. Ar zombētu prātu (krievi vainīgi latviešu vispārējā neattīstībā) var tikai kaut ko panākt zombiju barā.Pat nevar saprast, ka Ušakovs ir pilnīgs muļķis un ušakovieši nav daudz labāki par savu politisko līderi. Ušakova karikātūras izvēle ir muļķa cilvēka izvēle, jo pilnā mērā neatbilst dotajai problēmai. Latviju izpostīja paši latvieši pēcpadomju laikā. Savukārt padomju laikā Latviju attīstīja Maskava, bet nevis vietējās izcelsmes kadri. Ar riteni Latvijā brauca nevis latvieši, bet krievi.

Atbildēt

Panamas papīrs

06.05.2016. 07:58

Cilvēks vienmēr mēģina visam rasts izskaidrojumus, prognozēt nākotni .. savai drošībai un cerībām uz ko labāku. Bet šoreiz autors neko jaunu nepasaka. Patiesība ir cita. Rietumu sabiedrības kultūrvēsturiskās vērtības, tostarp reliģiskās, piedzīvo apokalipsi.

Pasaule ar jaunajām tehnoloģijām, kas izspiež cilvēku no viņa dabiskās konkurences vides, parasto cilvēku iesviež neparedzamā attīstības paātrinājumā, kurā haotiski attīstās gan tehnoloģijas, to izmantošanas iespējas.

Haoss ir pati labākā situācija, kāda vien var būt, tas ved uz jaunām kvalitātēm, cilvēkam izmisīgi cīnoties par līdzsvaru sevī un sabiedrībā. Izdzīvos stiprākie un tie, kas spēj pielāgoties straujajām izmaiņām haosa apstākļos. Bet LV jauna eksperimenta – ASV ES projekta paraugskolnieki, kas izpilda visas ES regulu prasības un pat vēl vairāk. Tādējādi palielinot haosa ietekmi Latvijā.

Arī iepriekš, kad veidojās 4. maija republika ar oligarhiju un valsts nozagšanu, izzagšanu, veicināja haosu. Lai arī LV pametuši ap 600 000 iedzīvotāju, LV tā ir jauna situācija, kurā tautai uzliktas jaunas priekšrocības tās izdzīvošanai, kamēr vecā Rietumu sabiedrība turpina deģenerēties un iet bojā.

Vēl jāpagaida attīrīšanās, pašattīrīšanās partiju sistēmā LV. Jabūt un būs vēl sliktāk.. Ne jau Kaimiņa izveidotā partija ar A.Zakatistovu ar nezināmas izcelsmes naudu, iespējams, ka tā nāk no DP, SAB saskaņā ar likumu sabiedrības vadības un drošības interesēs kaut ko mainīs Latvijā. Klaunāde.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...