Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis

09.05.2016. 07:18

»

derdz

Vai tas neož pēc viena no hibrīdkara veidiem, kā valsts iekārtu no iekšienes pa soli solim pārveido un kad būs daudz imigrantu tad valsts varbūt sauksies savādāk ar citu kultūru utt, kā senos laikos, reiz Latvija saucās par kursu, semglia, utt., livonia, utt., un vēl vēļ senāk citādi..tautām jaucoties...


Tiešām hibrīdkarš, Latviju, Rietumu pasaulei vairāk kā 800 gadu piederīgu kultūru, zemi un tautu, no iekšienes mēģina, baidot ar melnajiem un svešajiem, pārveidot par tikumības citadeli pēc Krievijas parauga. Bet tomēr jāatbild uz to pašu jautājumu, no kura izvairījās arī PSRS laikā, ja jau tie rietumi tik pretīgi un pūstoši un austrumi tik pareizi un veseli, kāpēc tad cilvēki joprojām 90% pārceļas uz dzīvi tajos rietumos, nevis otrādi? Tumsonība aiz nabadzības un nabadzība aiz tumsonības - man nešķiet, ka Latvijā šo apburto loku vēlreiz kādreiz vairs izdosies pārcirst.

Atbildēt

Shi Sha

08.05.2016. 12:11

..liberalizsms ,lojalitaate ,tolerance ...liekuliiba ..pakljaaviiba ..lishkjiiba ...taas visas ir tumsho speeku gariigaaas iipashiibas ..veertiibas ...un cik var melot ..liekuljot un izlikties ..taa ir tumsa ..ljaunums ...negatiivisms ..dziivot nespeejiigums un izniiciiba ..taa vietaa ir gaisho speeku gARIiigaas veertiibas ..godiigums ..taisniigums ..labestiba..labsirdiigums ..gaishums ..spozhums saulainiiba ...sirsniigums ...radoshums spariigums ..vareeshana vareniiba ..taalredziiba un tikums ..utt veel visumaz kaadas 300 pozitiivaasiipashiibas visumaz ..taas kuras jau ir muusu gaishajos sapraatiigajos beernos ...
..vienvaardsakot.... citu tumsho praatiigo cilveeku neveertiibas ..tumshaas gariigaas ,,veertiibas ,,iipashiibas ir vienkaarshi izskauzhamas ..izniideejamas taapat kaa slimiibas un paraziiti ,jo taas nav dziivotspeejiigas un nav sapraatiigas ..taadeelj izskauzhamas un nevis jaapienjem un jaasadziivo ir ar taam ..neveertiibaam tumshajaam ...
..gaishiem baltiem beerniem taas nav vajadziigas ..tie tumshie ljautinji kuri ar taam sadziivo un taas veeelas ,lai taa vinju izveele ..bet ir izveeles briiviiba ..buut baltiem ..gaishiem saulainiem ..un to visu arii noveeleet radiit saviem baltajiem ..gaishajiem sapraatiigajiem beerniem ...
..veelreiz ..citu praatiigo tumshaas ievazaataas gariigaas ,,veertiibas ,,iipashiibas ir IZKAUZHAMAS .kaa nesapraatiigas un dziivot nespeejiigas - Tumshas ...vai nepietiek liekuljot ..pielaiziities ..jeb vienkaarshi melot ..ir tumsa un ir arii gaisma ..tad ,lai ARI gaisma ir .....patiesiiba ..iisteniiba ..labestiiba ..sirsniiba ...godiigums ...gaishums spozhums ..starainums ..varenums ....vareeshana razhenums ..pozitiivisms pashpaarliecinaatiiba prasmiigums ..saskaniigums ruupiigums teicams tikumisks ..tiirs sveloshs saprotams ..un sapraatiigs ...kaa ARI ..sirdiigs skaidrs ..spirgts ..spraigs straujshs speeciigs .. ..utt...
.. (xmas) ..Shi Sha..

Atbildēt

Nekāds

07.05.2016. 07:51

»

Bet tev jau no dzimšanas


Pārvietosim tevi uz citu palātu ar nosaukumu - Pietiek/Nepietiek.

Atbildēt

06.05.2016. 19:16

»

Bet tev jau no 9. maija


Bet tev jau no dzimšanas.

Atbildēt

derdz

06.05.2016. 19:09

Vai tas neož pēc viena no hibrīdkara veidiem, kā valsts iekārtu no iekšienes pa soli solim pārveido un kad būs daudz imigrantu tad valsts varbūt sauksies savādāk ar citu kultūru utt, kā senos laikos, reiz Latvija saucās par kursu, semglia, utt., livonia, utt., un vēl vēļ senāk citādi..tautām jaucoties veidojās jauni tautu nosaukumi...interesants evolūcijas process..varbūt nav ko bīdies, galvenais vērtības, ģimene,utml., un tad jau var mīlēties kaut ar indieti :)

Atbildēt

narkologs

06.05.2016. 18:41

9.maijā varēsiet beidzot salāpīties.

Atbildēt

narkologs

06.05.2016. 15:18

Komentētājiem abstinences sindroms. Dažiem vēl no 1. maija, citiem no 4.maija.

Atbildēt

Ilgvars

06.05.2016. 15:08

Par tādiem autoriem kā šis man atliek piekrist Šveikam: Man briesmīgi patīk klausīties, kad muld tāds
stulbenis kvadrātā

Atbildēt

Pilnīgi

06.05.2016. 13:09

nepareiza globalizācijas izpratne: Man labāk patīk dalījums – valstiska domāšana un globālistiska domāšana. Tas skaidrāk parāda ideoloģijas subjektu – vieniem ideju centrā ir valsts stiprināšana (šeit loģiski arī seko atbalsts demogrāfijai, robežu sargāšana, vērtību izglītība), citiem – lojalitāte abstraktai cilvēcei un tās labklājībai (humānais pienākums palīdzēt „bēgļiem’’, valsts varas apšaubīšana hibrīdkara apstākļos…). Latvijas patriots, lielāks patriots nekā visi latviešu mēsli no NA, var domāt globālistiski tikpat dedzīgi, cik dedzīgi var domāt valstiski. Kur rodas tik dumji jaunieši pie latvjiem?

Atbildēt

Students

06.05.2016. 10:46

Kā var tik nepatiesi rakstīt par seno Zviedriju: "Zviedrija vienmēr ir interesants pārdomu temats – pirmkārt, tā ļoti radikāli ievieš dažādus sociālos eksperimentus, kas vērsti uz tradicionālās sabiedrības pārveidošanu". Vai latviešiem tagad nemāca, kas ir tradicionālā sabiedrība? Jeb tas autors ir aprobežots. Zviedriem jau sen nebija tradicionālā sabiedrība, kad latvieši sēdēja vēl kokos. Ko par tādām nepareizībām teiks Rīgā Zviedrijas vēstniecībā, kur noteikti visu apkopo, ko te raksta par Zviedriju? Bet viņi jau zina, ko var no latviešiem sagaidīt. Kauns! Kur tu, Raivi, esi mācījies, studējis? Vai tiešām esi dullais dauka?

Atbildēt

Pēteris

06.05.2016. 10:40

»

A.P.

Sen nebija lasīts tik aplams skatījums uz šodienas pasauli. Uzskatāmi tiekamies ar latviešu valsts kraha izpausmi intelektuālajā sfērā - pilnīgu zināšanu haosu un kaut kādu iracionālu murgojumu. Cilvēks it kā būtu kaut ko lasījis. Taču izlasītā ietekme uz viņa prātu nav saprotama. Nav saprotams, kā ...


Vajag paguglēt.Es atradu,ka Raivīts ir liels vīrs=nacionālās apvienības ģenerālsekretārs kā Brežņevs. No naciķiem, bet tur jau visi idioti salasās kopš tiem laikiem, kad čekisti izveidoja naciķu aizgaldu no repšistiem un visādiem kretīniem. Raivīts ir latviešu nākotne.Kad raivīši apvienosies ar KPV daunistiem, tad Latvijā sāksies zelta laikmems un vājonis liksies kā eņģelis.Visi nožēlos, ka izsmēja āboltiņu.

Atbildēt

U.U.

06.05.2016. 09:52

Bet te ir pilnīgas muļķības: "Taču ideoloģiskajā jomā arvien vairāk iezīmēsies Rietumu pasaulei aktuāls dalījums. To sauks ļoti dažādos vārdos – konservatīvisms Vs. Progresīvisms, liberālisms Vs. Nacionālisms, globālisms Vs. Suverenitāte (nesaprotamu iemeslu dēļ vārds „kreisais’’ ir rezervēts tieši pro-krieviskajai nometnei – tas padara ideoloģisko klasifikāciju sarežģītāku)." Acīmredzot puisis lasa tikai Delfus un komentārus visos portālos.

Atbildēt

U.U.

06.05.2016. 09:49

Citāts: "Latvijas situāciju īpašu padara lielā krievvalodīgo sabiedrības daļa, kas Krievijai ir viens no galvenajiem ģeopolitiskajiem resursiem. Tāpēc jautājumi par, piemēram, okupācijas sekām joprojām aizņems ievērojamu politiskās dienaskārtības daļu – Ušakova nesenais karikatūru skandāls ir šāds piemērs." Ar tādu kroplu un latviski šauru pieeju nekāda saprātīga un gudra "keisa" analīze nav iespējama. Var tikai to pietaisīt. Vienīgi jauneklīga "analītiskuma" imitācija. Ar zombētu prātu (krievi vainīgi latviešu vispārējā neattīstībā) var tikai kaut ko panākt zombiju barā.Pat nevar saprast, ka Ušakovs ir pilnīgs muļķis un ušakovieši nav daudz labāki par savu politisko līderi. Ušakova karikātūras izvēle ir muļķa cilvēka izvēle, jo pilnā mērā neatbilst dotajai problēmai. Latviju izpostīja paši latvieši pēcpadomju laikā. Savukārt padomju laikā Latviju attīstīja Maskava, bet nevis vietējās izcelsmes kadri. Ar riteni Latvijā brauca nevis latvieši, bet krievi.

Atbildēt

Panamas papīrs

06.05.2016. 08:58

Cilvēks vienmēr mēģina visam rasts izskaidrojumus, prognozēt nākotni .. savai drošībai un cerībām uz ko labāku. Bet šoreiz autors neko jaunu nepasaka. Patiesība ir cita. Rietumu sabiedrības kultūrvēsturiskās vērtības, tostarp reliģiskās, piedzīvo apokalipsi.

Pasaule ar jaunajām tehnoloģijām, kas izspiež cilvēku no viņa dabiskās konkurences vides, parasto cilvēku iesviež neparedzamā attīstības paātrinājumā, kurā haotiski attīstās gan tehnoloģijas, to izmantošanas iespējas.

Haoss ir pati labākā situācija, kāda vien var būt, tas ved uz jaunām kvalitātēm, cilvēkam izmisīgi cīnoties par līdzsvaru sevī un sabiedrībā. Izdzīvos stiprākie un tie, kas spēj pielāgoties straujajām izmaiņām haosa apstākļos. Bet LV jauna eksperimenta – ASV ES projekta paraugskolnieki, kas izpilda visas ES regulu prasības un pat vēl vairāk. Tādējādi palielinot haosa ietekmi Latvijā.

Arī iepriekš, kad veidojās 4. maija republika ar oligarhiju un valsts nozagšanu, izzagšanu, veicināja haosu. Lai arī LV pametuši ap 600 000 iedzīvotāju, LV tā ir jauna situācija, kurā tautai uzliktas jaunas priekšrocības tās izdzīvošanai, kamēr vecā Rietumu sabiedrība turpina deģenerēties un iet bojā.

Vēl jāpagaida attīrīšanās, pašattīrīšanās partiju sistēmā LV. Jabūt un būs vēl sliktāk.. Ne jau Kaimiņa izveidotā partija ar A.Zakatistovu ar nezināmas izcelsmes naudu, iespējams, ka tā nāk no DP, SAB saskaņā ar likumu sabiedrības vadības un drošības interesēs kaut ko mainīs Latvijā. Klaunāde.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...