Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andris

01.07.2019. 16:49

Kā Levitam ar matemātiku? Kā var uzaicināt vairāk viesu, ja aicina pa vienam?

Atbildēt

A.A.

01.07.2019. 16:32

»

Arturs Priedītis

Levita sejas daži vaipsti jau bija skaidri saskatāmi agrāk. Gadiem ilgi regulārā līšana uz Rīgas pili liecināja par dziļu nekaunību, kuru noteikti cementē prāta trulums, neļaujot funkcionēt pat viselementārākajām morāles prasībām. Preambulas farss atklāja šausmīgu zinātnisko nekompetenci ne tikai juridiskajās...


Levits, Lembergs, Meroni ir kompanjoni un apčakarē visus, lai no Lemberga notiesāšanas gad. nebūtu ko konfiscēt. Savu daļu saņems ari Juris Juriss, ko Lembergs nosoda kā prokuroru. Izrāde tautai. Tādi ir spēles noteikumi. Lemberga stipendiāti NA un citi jau žīdu Levitu tur žīda Lemberga vajadzībai apžēlot notiesāšanas gad. Arī Levitu lamā Lembergs, jo ir bagāts zaglis un mūziku pasūta viņš. Tādi ir spēles noteikumi. Bet tautiņai Lembergs spēlē nevainīgu celku, kaut bija stukačs, kas savervēts uz homosexsuālisma šantāžas pamata VDK. Tādi ir spēles noteikumi, lai apspēlētu valsti un sabiedrību.

Atbildēt

:)

01.07.2019. 16:05

»

jautaajums

Vai tad ģimene ir provinciālisms


Nē, ģimene nav provinciālisms, bet provinciālisms ir tas, ka neatkarīgi no pasākuma būtības un satura tajā būtu jāpiedalās pa pāriem!!! Un ko tiem šādos pasākumos darīt, kam pāra nav??? Neierasties? Šis ir pasākums, kur nozīme ir personībai nevis tas, kam esi sieva/vīrs!!!!

Atbildēt

VM

01.07.2019. 16:02

Viss pēc labākajiem PSRS Politbiroja paraugiem.
Tos lauza tikai Gorbačovs; bet viņa sieva bija pirmā ģenerālsekretāra sieva, kas svēra mazāk kā vīrs.

Atbildēt

LV korporācijas valsts

01.07.2019. 15:55

aicina tik mūžabrāļus un mūžamāsas. Kā jau korporācijā. Židmasonu korporācijā.

Atbildēt

WaA253

01.07.2019. 15:52

Žīdiskajā pasaules skatijumā, kur ir kungi žīdi un kalpi goji, jebkurš Overtona logs, pa kuru uzmest zaņķi gojiem un izsaukt nekārtības viņu sadzīvē, tiks jūsmīgi sveikts no pārējo žīdu puses, jo saduļķotā ūdenī, kamēr goji plēšas savā starpā, vieglāk taisīt rebes. Jo lielāks haoss goju pasaulē, jo vieglāk pie goja skausta piesūkties žīdu parazītam. Tā tas ir bijis visos laikos un visās pasaules malās un šodien žīdu mošķi ir apsēduši visas pasaules bankas un valdības, un diriģē orķestri kā vien ienāk prātā.

Atbildēt

:)

01.07.2019. 15:14

»

caca

Izskatās, ka iepriekšējā prezidenta padomnieki vēl aizvien strādā, kur strādājuši, jo turpinās iepriekšējās muļķības un provinciālisms


Paldies Dievam, provinciālisms beidzot beidzies!!!! Nu cik var zīmēties valsts pasākumos tā saucamā "elite" (kurai ar patiesu eliti visai maz sakara), kas pēc tam redzama dzeltenajā presē ar aprakstiem, ko kurš uzvilcis....
Ļoti labs risinājums!!!!

Atbildēt

nu

01.07.2019. 13:50

vienkārši ģimene nav modē...

Atbildēt

...

01.07.2019. 13:21

»

Nja

Liepiņ, ej irst, ūda brāli


Vai tad te stāsts par Zigmāru Liepiņu?Jā,sūdabrālis viņš ir,parakstījās atbalsta vēstulē žīdam.Tomēr te ir stāsts par neapzinātu stulbumu vai apzinātu cilvēces degradāciju.

Atbildēt

Nja

01.07.2019. 13:15

Liepiņ, ej irst, ūda brāli.

Atbildēt

jautājums

01.07.2019. 11:52

Nu ja pēc principa -viens likums, viena taisnība-, tad arī Levita sievai (par pārējo ģimeni pat neminot) tai pasākumā nav vietas.
Jo Satversmē par prezidentu sievām un vīriem (Latvijā ir precedents-ar 3ZV ordeni 1.šķ) nav ne zilbes.
Tur ir jābūt ārvalstu diplomātiem-tie ar bez otrām pusēm? Protokols atļauj? Drusku jau dīvaini tas viss izskatās. Bet man personīgi vienalga-neinteresē tas pasākums.
Visu cieņu Liepiņiem-gan Zigmāram, gan Mirdzai-prot nolikt prioritātes-ģimene pāri visam. Prezidenti nāk un iet...Ģimene ir konstanta Vērtība!

Atbildēt

Lūgums Pietiek noskaidrot kuriem tad Latvijā uz inaugurācijas ballīti ir tiesības nākt ar "pārīti"?

01.07.2019. 11:31

Cerams, ka arī Egils Levits neņems uz inaugurācijas ballīti savu sievu, meitu un dēlu, ja taisnība, ka viņam tāds ir! Galu galā Satversme neparedz Valsts Prezidenta ģimenei nekādus konstitucionālus pienākumus. Tātad bez viņiem var droši iztikt, ja jau diplomātiskais protokols nav jāievēro.

"Dzeltenā prese" noteikti varētu fiksēt katru, kas "nodod savu sievu/vīru", lai precīzi zinātu, kur jāizliek "postenis". Savukārt Pietiek varētu fiksēt katru, kas tomēr atnāk ar savu sievu/vīru draugu/draudzeni, proti, ar "pārīti". Kuriem tad Latvijā uz inaugurācijas ballīti ir tiesības nākt ar "pārīti"?

VVF ballītēs valsts sekretārus aicināja "bez pārīša".

Atbildēt

sieva

01.07.2019. 10:50

»

sieva grib paēst, vai demonstrēties dzeltenajā pŗesē


gribu ļoti paēst un demonstrēt jauno kleitu

Atbildēt

Hmmm

01.07.2019. 10:49

Žīdu "Skaldi un valdi"!

Atbildēt

tā viš i

01.07.2019. 10:18

Tā "mode" nāk no rietumiem un arī Amerikas, cieņā un godā ir tikai slavenības, pārējos piederīgos (sievas , vīrus, bērnus, vecākus) vienkārši izgriež no kadra!

Atbildēt

Vēl atbilde nav saņemta

01.07.2019. 10:01


vbportals populārais pensionētais Blogeris Aivars Lembergs par šo notikumu nav devis nekādus komentārus.Lūdzu pacietību!

Atbildēt

baba jaga

01.07.2019. 09:29

pareizi dara, nav ko tiem puišiem līdzi valkāt savas taukās astes. Interesanti ko ta tur noķers tās madāmas , paklačoties uz izēsties atnākušas. Un vēl, kas ir tas Arturs priedītis , kurš te visus tik nešķīsti apliek?

Atbildēt

Ilmārs

01.07.2019. 08:55

Visu cieņu Zigmaram Liepiņam! Vismaz pagaidām viņš ir vienīgais, kurš neklusē par absurdo uzaicinājumu Valsts prezidenta inaugurācijas ceremonijai. Interesanti, vai pārējie uzaicinātie klusēs?..

Atbildēt

caca

01.07.2019. 08:54

Izskatās, ka iepriekšējā prezidenta padomnieki vēl aizvien strādā, kur strādājuši, jo turpinās iepriekšējās muļķības un provinciālisms.

Atbildēt

sieva grib paēst, vai demonstrēties dzeltenajā pŗesē

01.07.2019. 08:51

????????????????????

Atbildēt

Pupa

01.07.2019. 08:34

Zigmaram visdziļākā cieņa - viens no retajiem, kurš nebaidās pateikt to, ko domā.

Atbildēt

Udo Ulbergs

01.07.2019. 08:13

Tas ir loģiski un arī labi, ka šis mēsls jau sāk spļaut sejā latviešu inteliģences smirdoņām, kuras panāca levitžīda smakošanu Rīgas pilī. Atkal labi redzams žīdiskais aprēķins - "saaicināt pēc iespējas vairāk...", lai viņi pēc banketa varētu jūsmīgi puņķoties kādu laiku. Vārdu sakot, Latvijā (tagad precīzāk -Levitžīdijā) latviešu "mijonam" sākas Zelta Laikmets: pie varas ir totāli nevērtīgā "6.oktobra paaudze", bet Rīgas pilī valdīs ebreju simulakrs.

Atbildēt

jautaajums

01.07.2019. 07:57

»

nezinītis muļķu zemē

Manuprāt pie vainas ierēdņi - viņi spējīgi atrast pamatojumu jebkurām muļķībām


Kas veido prezidenta komandu,ierēdņi vai prezidents pats?
Ja to dara ierēdņi tad prezidents ir pamuļķa marionete,ja prezidents pats,tad viņš atkal ir pamuļķāks.

Atbildēt

nezinītis muļķu zemē

01.07.2019. 07:53

Manuprāt pie vainas ierēdņi - viņi spējīgi atrast pamatojumu jebkurām muļķībām !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...