Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to 2014

09.07.2019. 07:30

»

2014

Operas direktoram Kremļa žīdi ir tuvāki sirdij par okupētās Palestīnas žīdiem


Tie bija Operai tik ļoti vajadzīgie līdzekļi, kas tika saņemti kā maksa par īri Krutoja ballītei, kur, starp citu, uzdzīvoja arī tavējie izdzimteņi: Zatlers un Šlesers.

Atbildēt

fans

06.07.2019. 15:15

To pirkstu lai viņš iebāž sev p-kaļā...

Atbildēt

kas to būtu domājis

04.07.2019. 19:21

ka viens komponists un Operteātra priekšnieks sacels tik milzīgu jezgu pēc tam,kad saņēmis ielūgumu uz prezidenta inaugurācijas pasākumu.Pats laikam tagad ir varen priecīgs,ka ir tik skaisti nolicis pie vietas topošo prezidentu ar visu komandu un vienkāršā tauta arī mutuļot mutuļo Liepiņa vārdu daudzinot.Lūk,īsts vīrs,kurš bez sievas savu kāju nespers kaut kādā tur inaugurācijas pasākumā un savu sievu nenodos nemūžam.Tagad kādu laiku Zigmāram pat komponēt nevajadzēs.Varēs baudīt pelnītu atpūtu līdz nākamā ielūguma saņemšanai.

Atbildēt

Jenohs

04.07.2019. 00:42

Viss pareizi! Vņš ir visu prezidents,tādēļ tiks aicināti viesi no visām naudīgajām sabiedrības grupām.Tur būs visi visi Latvijas kriminālēbreji,nopelni bagāti VDK virsnieki,kuri palīdzēja uzbūvēt esošō sistēmu.Galvenie Valsts īpašumu prihvatizatori uniztirgotāji.Pa blatu ieceltie valžu un padomju locekļi,kuri veksmīgi laupa lielos uzņēmumus un to klientus.Būs visi goda vīri ieskaitit Karginu,Krasovicki,Laventu viņu atvases un sievas.Īsts Latvijas Dzīves saimnieku saiets.Jankam ar Miķeli tur nav ko meklēt!Tie var būt droši,jo parūpēsies,laitie no pārāk treknas dzīves pavisam neizlaižas.

Atbildēt

:)

03.07.2019. 18:29

»

...

Tā viņš ir,Rinkevičam sievas nav,ir tikai sievis


Valsts pamatā ir nācija - valstsnācija!

Atbildēt

Morāle

03.07.2019. 00:10

Uzaicinātie! Esiet godprātīgi un palieciet mājās pie saviem laulātajiem!

Atbildēt

Teds

02.07.2019. 21:11

Pieklājība pret ko ??? Pret $ātanistiem kalpojošiem izdzimumiem ????

Atbildēt

Raimis

02.07.2019. 19:59

»

Pupa

Zigmaram visdziļākā cieņa - viens no retajiem, kurš nebaidās pateikt to, ko domā


Kāda cieņa? Viņš tikai par savu un sievas vēderu domā. Apspļaudīt visos portālos valsts Prezidentu pirms inaugurācijas- to spēj tikai zemisks cilvēks.

Atbildēt

Ļ.cien. Māksl.

02.07.2019. 19:27

Es tikko aiz nepārvaramas skaudības par Gausa ienākumiem izkritu no gultas (spiediens), aJūs teitan par kautkādiem //dreskodiem// un vēl publiski... mņe bi vaši probļemi !

Atbildēt

tad jau

02.07.2019. 18:10

starp citu, vai ievērojāt? Par Delfiem jau nav nekādu ilūziju, bet atverot vēlreiz rakstu lapā kasjauns (tur vēl mēdz būt iespēja iemest pa komentāram), izrādās, taisni šī aktualitāte ir tāda sensitīva arī viņiem, standarta teksts "esam par drosmīgiem komentāriem... tas ir, reģistrējieties nu" :). Izskatās, ka pašam establišmentam sameties kauns ...

Atbildēt

tad jau

02.07.2019. 18:07

Tad jau pirmdienas pievakarē daudzās latviešu ģimenēs būs vērojama šāda ainiņa: "kur nu, vīriuņ [sieviņ] tāds saposies tagad uz vakaru dosies? Uz darbu? Darba laiks tak jau beidzies." - uz ko vīriņš [sieviņa} , tā kaunīgi mīņājoties un slēpjot svaigi pucēto seju .. " es.. man.. es jau neko.. es uz BIBLIOTĒKU..."

Atbildēt

P.

02.07.2019. 15:03

Tas taču nebūtu taisnīgi, ja visādi praulaini konservatori nāktu ar sieviņām un vīriņiem, bet progresīvā cilvēces daļa nevarētu paņemt līdzi savu kaziņu vai līķīti.

Atbildēt

Eduads Lunis

02.07.2019. 13:48

----Interesanti būtu zināt tos gojus, kuri ieradīsies uz žīda inaugurāciju!?
Vai tie būs tikai vāji attīstīti, bez pašcieņas , bez pašlepnuma ,niecības, kuri Levita nicinošo attieksmi nesaprot, vai arī atzīst kā pašsaprotamu!?
- Gadus atpakaļ, sanatorijā ,,Jaunķemeri,, žīds no Izraēlas uzrunāja klātesošos-JŪS LATVIEŠI, TURIET MUTES UN KLAUSIET MŪS , JO MĒS ESAM JUMS IEDEVUŠI SVĒTOS, TICĪBU DIEVU...!?

Atbildēt

Eduards Lunis

02.07.2019. 10:27

---Vai tad tikai es esmu lasi'jis žīdu ,,svētās grāmatas!"
Reiz viens krievu pētnieks , salasījies žīdu ,,svētajās grāmatās ,, rakstīto izsaucās--LAIKAM JAU ŽĪDI DOMĀ , KA NEVIENS CITS TĀS NELASA, JO CITĀDI JAU TĀDUS DRAUSMĪGUS, ZEMISKUMUS NERAKSTĪTU!?
Man ir pilnīgi saprotams-bet nav pieņemams-žīda Levita-lai gan viņš sevi ir nosaucis par latvieti- aicinājums-ierasties bez ... jo žīdu ,,svētajā Talmudā ,, teikts-SIEVIETE NAV PILNVĒRTIĢS CILVĒKS UN PIEDZIMT PAR SIEVIETI IR VISLIELĀKĀ NELAIME,,,U.T.T. Nemaz jau nerunājot par goju aicināšanu-PIETIEK JAU AR TIEM!?

Atbildēt

no Jūrmalas

02.07.2019. 10:01

Cik STULBS salīdzinājums! No Liepiņa to negaidīju. Vecums nenāk viens...

Atbildēt

putraimgaņģu tīritajs

02.07.2019. 09:40

»

plastalins

ar esmu dusmigs gribeju ņemt lidz omi, mamu, bernus, protams ar sievu ar suni:)0


a ko tad mums ziliem teikt, visu laiku ta :((

Atbildēt

plastalins

02.07.2019. 09:38

»

gajs

zigmaru sieva visspar nekur vienu nelaiž, vecis totali zem tupeles


ar esmu dusmigs gribeju ņemt lidz omi, mamu, bernus, protams ar sievu ar suni:)0

Atbildēt

gajs

02.07.2019. 09:37

»

pocs

ieeja tikai VIPistiem


zigmaru sieva visspar nekur vienu nelaiž, vecis totali zem tupeles

Atbildēt

A.P.

02.07.2019. 08:34

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Šis teksts ir domāts lopiem. Tāpēc lietoju dzīvniekiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs lopu rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz posta dzîvniekiem no bijušās padomju savienības telpas, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā. Kā kāda referātā sacīja Latvijas prezidents E. Levits - " Visi cilvēki ir dzīvnieki, vien cilvēks atšķirībā no citiem dzīvniekiem apzinās savas tiesības". Šoreiz būs par dzīvniekiem, nevis krekliem - tiesībām.

Dzirdu esejas lasītāja iebildes - arī dzīvniekiem ir tiesības!

Tā ir tiesa, Rīgā tagad visur bankās iedzīvotājus galvenokārt apkalpo tāda izskata indivīdi, kuri kinomākslā ir tipāžs idiotiem, kretīniem, neliešiem, bijušiem recidīvistiem. Savukārt to apsargi daudzviet ir sirmi večuki ar nenomaskējamu alu bundžu atveramo dunci, kā arī piespriestos gadus atsēdējuši pāraudzināti, jauki un draudzīgi tetovēti dīvaiņi, kuri ātri iesaistās sarunās ar skolasbērniem, tiem izskaidrojot, kā jāuzvedas bankā.

Eiropas pagātnē apsargu cilvēciskie tipi attiecīgajos laikmetos bija garīdznieks, bruņinieks, aristokrāts un buržujs ar savu buržujku.

Šodien jau katrs interesents viegli atšķir buržuju no buržujkas pēc izcilā ebreju fiziķa I. Godmaņa klīniskās ekonomikas metodoloģijas.

Īpaši šai lietā izcēlies premjers K. Kariņš . Kārtējā Rīgas Vasarsvētku draudzes uzrunā unikālo 585 karātu vērto darbu aizmirstot pieminēt. Neviens cilvēks tā nerunātu.

Vidusmēra cilvēks ir sadzīves cilvēks un ģimenes cilvēks. Viņa apziņa riņķo tikai ap banku un ģimeni.

Es bieži dzirdu balsis. Arī bankā, kad man lūdz pārskaitīt naudu. Mēs visi tiekamies ar tendenci, kura ir jādēvē par "strukturālo atavisma pārslodzi".

Atavisma dumpis negatīvi ietekmē visu sabiedrību daudzo banku sistēmu ietekmē. Sabiedrības dzīvi sāk pārklāt psihiskais gangsterisms, ja, skaitot naudu bankā, rodas tās iztrūkums vai pārpalikums..

Cilvēces vēsturē sociālā revolūcija vienmēr ir atavisma dumpis. Tas ir zemāko slāņu dumpis, lai dzīvi pielāgotu visas sabiedrības attīstības līmenim.

Piemēram, par mums visiem zināmajiem "585 un 999 karātu darbiem” to nekādi nevar teikt! Tas noteikti nav cilvēku logoss. Tāds logoss ir iespējams vienīgi pilnīgi citā dzīvnieku antropoloģiskās evuolūcijas pakāpē.

Atbildēt

pocs

02.07.2019. 08:27

ieeja tikai VIPistiem

Atbildēt

tā gan

02.07.2019. 07:42

Speciāli tiek domāts par to,lai rastos jauni sakari tām būtnēm,kuras nav sapārojušās ,lūk,te būs iespējas.

Atbildēt

2014

02.07.2019. 06:48

Operas direktoram Kremļa žīdi ir tuvāki sirdij par okupētās Palestīnas žīdiem:


Opera apstiprina 120 tūkstošu eiro ziedojuma saņemšanu no krievu mūziķa Krutoja.

Atbildēt

Protokols

02.07.2019. 06:45

»

Lūgums Pietiek noskaidrot kuriem tad Latvijā uz inaugurācijas ballīti ir tiesības nākt ar "pārīti"?

Cerams, ka arī Egils Levits neņems uz inaugurācijas ballīti savu sievu, meitu un dēlu, ja taisnība, ka viņam tāds ir! Galu galā Satversme neparedz Valsts Prezidenta ģimenei nekādus konstitucionālus pienākumus. Tātad bez viņiem var droši iztikt, ja jau diplomātiskais protokols nav jāievēro...


Bija taču jau ziņots, ka viesus sagaidīs arī Andra LEVITAS kundze (ne Levita kundze).
Ja tā skaitās PIEŅEMŠANA, kur aicināti arī ārvalstu vēstnieki, tie ir jāaicina ar otrajām pusēm. Un šādā gadījumā arī pārējie IR JĀAICINA ar otrajām pusēm.

Atbildēt

tu

02.07.2019. 03:01

»

laikam švaki tev pielec

Ej ka tu vienreiz uz poda, slimiķi Induli Dūka alias mazpisaan! Apnicis visiem esi kā rūgta nāve


izēd ateju kārtējo reizi, patoloģiskais plānprātiņ Eggmaŗ Kakuēdāj kam švaki pielec.

Atbildēt

CENZĒTS

02.07.2019. 02:29

»

laikam švaki tev pielec

Ej ka tu vienreiz uz poda, slimiķi Induli Dūka alias mazpisaan! Apnicis visiem esi kā rūgta nāve


Un kas tad būtu tie "visi"? Tev nav personības dalīšanās daudzos pat(REJ)otos?

Atbildēt

Ivanka g20 un makarons

02.07.2019. 02:05

Žēl gan, ka nebūs kur parādīt jauno kleitu.
Lai gan.. Kas uz jums tur skatās? Pastalnieki.

Atbildēt

laikam švaki tev pielec

02.07.2019. 00:44

»

jau

atkal tu vari izpildīties atejas izēšanā, pilniem vaigiem, kā parasti, iedomāti anonīmais onanīmiķi


Ej ka tu vienreiz uz poda, slimiķi Induli Dūka alias mazpisaan! Apnicis visiem esi kā rūgta nāve!

Atbildēt

Klāra

02.07.2019. 00:15

»

klāra bilde

Vai tu esi apvainojies, ka neesi aktīvais bet tikai pasīvais skapiscz? :)) Bet varbūt esi hemofrodīcz


:))) Es neapvainojos, bet labi izsmējos par tavu atbildi. Citi tak uztraucas par to ingaugurācijas pasākumu, daži varbūt gatavi no skappja izlīst, bet manā skapē toč neviena nav :))
Cerams, tu neesi tas Selekts no nra, viņš ar' kko dzejo.

Atbildēt

psc

02.07.2019. 00:08

»

tautība

Tas dēls ir ar rudiem matiem kā Pliners un tos sauc par Jeruzalemes dedzinātājiem. Otra grupa ir melnie žīdi


tad jau tas lēvits ir kkāds žīdu mutants, jo meita ta melniem matiem. rudmatainie ir aškenazi žīdi. tas tik ir žīds - pa pusei melns/pa pusei ruds! ka tik nav kaut kāds okultists...viņiem tā štelle cieņā.

Atbildēt

klāra bilde

01.07.2019. 22:39

»

Klāra

Vai Mazpusāna kungs nav apvainojies, ka nav aicināts? :)) Bet varbūt ir aicinācz


Vai tu esi apvainojies, ka neesi aktīvais bet tikai pasīvais skapiscz? :)) Bet varbūt esi hemofrodīcz?

Atbildēt

jau

01.07.2019. 22:34

»

jau

atkal tu te izpildes, ne lūgts, ne prasīts, mazpisaan


atkal tu vari izpildīties atejas izēšanā, pilniem vaigiem, kā parasti, iedomāti anonīmais onanīmiķi!

Atbildēt

Ēriks

01.07.2019. 22:18

Kaut ko tik zemisku no Liepiņa nebiju gaidījis. Atradies pašiedomāts gēnijs! Pie tam neaudzināts, nekorekts. Tas, ka uzraksta kādu mūzikas gabalu, kurš tālāk par Zilupi nav ticis un netiks, nenozīmē, ka viņš ir izcils. Savulaik dzīvokli gan prata eikli paņemt, bet patiesi talantīgais Raimonds Pauls no šī ne visai godīgā darījuma toreiz atteicās, jo nav rijīgs. Vēl Prezidents nav stājies amatā, bet tāds Liepiņš aplej valsts Pirmo personu ar mēsliem?! Ar gadiem tas badīgums pieaug, nupat jau pārdzīvo, ka nevarēs abi ar sievu par brīvu pieēsties.Varbūt tas viņam ir vecuma marasms?

Atbildēt

jau

01.07.2019. 22:14

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


atkal tu te izpildes, ne lūgts, ne prasīts, mazpisaan!

Atbildēt

līdējiem

01.07.2019. 21:53

»

ha-ha

Tas, ka uz latviešu pakaļas būs jauna suņunagla tautu tëva mantijā,ir maksa par mīksto,lunkano mugurkaulu


Par to jāsaka paldies dir.. līdējai Legallai-Beitnerei, kura šamējo nosauca par "nācijas tēvu"". Cerams, ka ordeņus pateicībā pielīdējiem sāks dalīt jau rudenī.

Atbildēt

tautība

01.07.2019. 21:49

»

dzeltenā prese

Klīst runas, ka tā žīda Levita sieviņa nemaz nemāk tekoši latviski izteikties!? Un to sprogaino joski-dēlu nemaz tautai nerāda


Tas dēls ir ar rudiem matiem kā Pliners un tos sauc par Jeruzalemes dedzinātājiem. Otra grupa ir melnie žīdi.

Atbildēt

Klāra

01.07.2019. 21:30

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Vai Mazpusāna kungs nav apvainojies, ka nav aicināts? :)) Bet varbūt ir aicinācz?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

01.07.2019. 19:35

»

Pupa

Zigmaram visdziļākā cieņa - viens no retajiem, kurš nebaidās pateikt to, ko domā


Viņš diplomātiski uzspļāva šim melnajam melim un laupītājam- Maskavas-Telavivas kurmim !

Atbildēt

Paija-gaidīsim sarakstu

01.07.2019. 19:34

Gaidīsim uzaicināto viesu sarakstu, ko pietiek.com kā vienmēr laipni nopublicēs šajā portālā.

Atbildēt

dzeltenā prese

01.07.2019. 18:00

Klīst runas, ka tā žīda Levita sieviņa nemaz nemāk tekoši latviski izteikties!? Un to sprogaino joski-dēlu nemaz tautai nerāda.

Atbildēt

ha-ha

01.07.2019. 17:46

Tas, ka uz latviešu pakaļas būs jauna suņunagla tautu tëva mantijā,ir maksa par mīksto,lunkano mugurkaulu.

Atbildēt

A.

01.07.2019. 17:15

Kā Levitam ar matemātiku? Kā var uzaicināt vairāk viesu, ja aicina pa vienam? Tas, ka tā ir nepieklājīgi, saprot arī pils sēntiece, bet fakts, ka aicināmo dzīvebiedrus paštaisnulis neuzskata par viesiem, bet par piekabēm, ir cisiska rupjība, spļāviens, ko nesaprot ne Levits pats, ne tie, kas ieradīsies uz mietpilsonības balli, lai līkām mugurām izrādītu savu smieklīgi salkano krūtežu nošmucētās cakas...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Suverenitātes portrets pakta jubilejas sakarā

Foto2019.gada 23.augustā paiet 80 gadi kopš Vācijas un Padomju Savienības līguma noslēgšanas. Tas bija triviāls līgums par neuzbrukšanu. Līgumu parasti dēvē par Molotova-Ribentropa paktu. Līdz 1939.gada 23. augustam cilvēce pazina daudzus paktus, kā dēvē starptautiskos līgumus. Arī Latvijas Republika savas pastāvēšanas laikā ir bijusi līdzautore daudziem paktiem. Droši var teikt, ka neviens no tiem nekad nav ieguvis sabiedrības plašāku ievērību. Ne reti par paktiem sabiedrība netiek detalizēti informēta. Paktu producēšana ietilpst diplomātisko attiecību segmentā un ārlietu ministrijas rūpēs.
Lasīt visu...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...