Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to 2014

09.07.2019. 07:30

»

2014

Operas direktoram Kremļa žīdi ir tuvāki sirdij par okupētās Palestīnas žīdiem


Tie bija Operai tik ļoti vajadzīgie līdzekļi, kas tika saņemti kā maksa par īri Krutoja ballītei, kur, starp citu, uzdzīvoja arī tavējie izdzimteņi: Zatlers un Šlesers.

Atbildēt

fans

06.07.2019. 15:15

To pirkstu lai viņš iebāž sev p-kaļā...

Atbildēt

kas to būtu domājis

04.07.2019. 19:21

ka viens komponists un Operteātra priekšnieks sacels tik milzīgu jezgu pēc tam,kad saņēmis ielūgumu uz prezidenta inaugurācijas pasākumu.Pats laikam tagad ir varen priecīgs,ka ir tik skaisti nolicis pie vietas topošo prezidentu ar visu komandu un vienkāršā tauta arī mutuļot mutuļo Liepiņa vārdu daudzinot.Lūk,īsts vīrs,kurš bez sievas savu kāju nespers kaut kādā tur inaugurācijas pasākumā un savu sievu nenodos nemūžam.Tagad kādu laiku Zigmāram pat komponēt nevajadzēs.Varēs baudīt pelnītu atpūtu līdz nākamā ielūguma saņemšanai.

Atbildēt

Jenohs

04.07.2019. 00:42

Viss pareizi! Vņš ir visu prezidents,tādēļ tiks aicināti viesi no visām naudīgajām sabiedrības grupām.Tur būs visi visi Latvijas kriminālēbreji,nopelni bagāti VDK virsnieki,kuri palīdzēja uzbūvēt esošō sistēmu.Galvenie Valsts īpašumu prihvatizatori uniztirgotāji.Pa blatu ieceltie valžu un padomju locekļi,kuri veksmīgi laupa lielos uzņēmumus un to klientus.Būs visi goda vīri ieskaitit Karginu,Krasovicki,Laventu viņu atvases un sievas.Īsts Latvijas Dzīves saimnieku saiets.Jankam ar Miķeli tur nav ko meklēt!Tie var būt droši,jo parūpēsies,laitie no pārāk treknas dzīves pavisam neizlaižas.

Atbildēt

:)

03.07.2019. 18:29

»

...

Tā viņš ir,Rinkevičam sievas nav,ir tikai sievis


Valsts pamatā ir nācija - valstsnācija!

Atbildēt

Morāle

03.07.2019. 00:10

Uzaicinātie! Esiet godprātīgi un palieciet mājās pie saviem laulātajiem!

Atbildēt

Teds

02.07.2019. 21:11

Pieklājība pret ko ??? Pret $ātanistiem kalpojošiem izdzimumiem ????

Atbildēt

Raimis

02.07.2019. 19:59

»

Pupa

Zigmaram visdziļākā cieņa - viens no retajiem, kurš nebaidās pateikt to, ko domā


Kāda cieņa? Viņš tikai par savu un sievas vēderu domā. Apspļaudīt visos portālos valsts Prezidentu pirms inaugurācijas- to spēj tikai zemisks cilvēks.

Atbildēt

Ļ.cien. Māksl.

02.07.2019. 19:27

Es tikko aiz nepārvaramas skaudības par Gausa ienākumiem izkritu no gultas (spiediens), aJūs teitan par kautkādiem //dreskodiem// un vēl publiski... mņe bi vaši probļemi !

Atbildēt

tad jau

02.07.2019. 18:10

starp citu, vai ievērojāt? Par Delfiem jau nav nekādu ilūziju, bet atverot vēlreiz rakstu lapā kasjauns (tur vēl mēdz būt iespēja iemest pa komentāram), izrādās, taisni šī aktualitāte ir tāda sensitīva arī viņiem, standarta teksts "esam par drosmīgiem komentāriem... tas ir, reģistrējieties nu" :). Izskatās, ka pašam establišmentam sameties kauns ...

Atbildēt

tad jau

02.07.2019. 18:07

Tad jau pirmdienas pievakarē daudzās latviešu ģimenēs būs vērojama šāda ainiņa: "kur nu, vīriuņ [sieviņ] tāds saposies tagad uz vakaru dosies? Uz darbu? Darba laiks tak jau beidzies." - uz ko vīriņš [sieviņa} , tā kaunīgi mīņājoties un slēpjot svaigi pucēto seju .. " es.. man.. es jau neko.. es uz BIBLIOTĒKU..."

Atbildēt

P.

02.07.2019. 15:03

Tas taču nebūtu taisnīgi, ja visādi praulaini konservatori nāktu ar sieviņām un vīriņiem, bet progresīvā cilvēces daļa nevarētu paņemt līdzi savu kaziņu vai līķīti.

Atbildēt

Eduads Lunis

02.07.2019. 13:48

----Interesanti būtu zināt tos gojus, kuri ieradīsies uz žīda inaugurāciju!?
Vai tie būs tikai vāji attīstīti, bez pašcieņas , bez pašlepnuma ,niecības, kuri Levita nicinošo attieksmi nesaprot, vai arī atzīst kā pašsaprotamu!?
- Gadus atpakaļ, sanatorijā ,,Jaunķemeri,, žīds no Izraēlas uzrunāja klātesošos-JŪS LATVIEŠI, TURIET MUTES UN KLAUSIET MŪS , JO MĒS ESAM JUMS IEDEVUŠI SVĒTOS, TICĪBU DIEVU...!?

Atbildēt

Eduards Lunis

02.07.2019. 10:27

---Vai tad tikai es esmu lasi'jis žīdu ,,svētās grāmatas!"
Reiz viens krievu pētnieks , salasījies žīdu ,,svētajās grāmatās ,, rakstīto izsaucās--LAIKAM JAU ŽĪDI DOMĀ , KA NEVIENS CITS TĀS NELASA, JO CITĀDI JAU TĀDUS DRAUSMĪGUS, ZEMISKUMUS NERAKSTĪTU!?
Man ir pilnīgi saprotams-bet nav pieņemams-žīda Levita-lai gan viņš sevi ir nosaucis par latvieti- aicinājums-ierasties bez ... jo žīdu ,,svētajā Talmudā ,, teikts-SIEVIETE NAV PILNVĒRTIĢS CILVĒKS UN PIEDZIMT PAR SIEVIETI IR VISLIELĀKĀ NELAIME,,,U.T.T. Nemaz jau nerunājot par goju aicināšanu-PIETIEK JAU AR TIEM!?

Atbildēt

no Jūrmalas

02.07.2019. 10:01

Cik STULBS salīdzinājums! No Liepiņa to negaidīju. Vecums nenāk viens...

Atbildēt

putraimgaņģu tīritajs

02.07.2019. 09:40

»

plastalins

ar esmu dusmigs gribeju ņemt lidz omi, mamu, bernus, protams ar sievu ar suni:)0


a ko tad mums ziliem teikt, visu laiku ta :((

Atbildēt

plastalins

02.07.2019. 09:38

»

gajs

zigmaru sieva visspar nekur vienu nelaiž, vecis totali zem tupeles


ar esmu dusmigs gribeju ņemt lidz omi, mamu, bernus, protams ar sievu ar suni:)0

Atbildēt

gajs

02.07.2019. 09:37

»

pocs

ieeja tikai VIPistiem


zigmaru sieva visspar nekur vienu nelaiž, vecis totali zem tupeles

Atbildēt

A.P.

02.07.2019. 08:34

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Šis teksts ir domāts lopiem. Tāpēc lietoju dzīvniekiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs lopu rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz posta dzîvniekiem no bijušās padomju savienības telpas, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā. Kā kāda referātā sacīja Latvijas prezidents E. Levits - " Visi cilvēki ir dzīvnieki, vien cilvēks atšķirībā no citiem dzīvniekiem apzinās savas tiesības". Šoreiz būs par dzīvniekiem, nevis krekliem - tiesībām.

Dzirdu esejas lasītāja iebildes - arī dzīvniekiem ir tiesības!

Tā ir tiesa, Rīgā tagad visur bankās iedzīvotājus galvenokārt apkalpo tāda izskata indivīdi, kuri kinomākslā ir tipāžs idiotiem, kretīniem, neliešiem, bijušiem recidīvistiem. Savukārt to apsargi daudzviet ir sirmi večuki ar nenomaskējamu alu bundžu atveramo dunci, kā arī piespriestos gadus atsēdējuši pāraudzināti, jauki un draudzīgi tetovēti dīvaiņi, kuri ātri iesaistās sarunās ar skolasbērniem, tiem izskaidrojot, kā jāuzvedas bankā.

Eiropas pagātnē apsargu cilvēciskie tipi attiecīgajos laikmetos bija garīdznieks, bruņinieks, aristokrāts un buržujs ar savu buržujku.

Šodien jau katrs interesents viegli atšķir buržuju no buržujkas pēc izcilā ebreju fiziķa I. Godmaņa klīniskās ekonomikas metodoloģijas.

Īpaši šai lietā izcēlies premjers K. Kariņš . Kārtējā Rīgas Vasarsvētku draudzes uzrunā unikālo 585 karātu vērto darbu aizmirstot pieminēt. Neviens cilvēks tā nerunātu.

Vidusmēra cilvēks ir sadzīves cilvēks un ģimenes cilvēks. Viņa apziņa riņķo tikai ap banku un ģimeni.

Es bieži dzirdu balsis. Arī bankā, kad man lūdz pārskaitīt naudu. Mēs visi tiekamies ar tendenci, kura ir jādēvē par "strukturālo atavisma pārslodzi".

Atavisma dumpis negatīvi ietekmē visu sabiedrību daudzo banku sistēmu ietekmē. Sabiedrības dzīvi sāk pārklāt psihiskais gangsterisms, ja, skaitot naudu bankā, rodas tās iztrūkums vai pārpalikums..

Cilvēces vēsturē sociālā revolūcija vienmēr ir atavisma dumpis. Tas ir zemāko slāņu dumpis, lai dzīvi pielāgotu visas sabiedrības attīstības līmenim.

Piemēram, par mums visiem zināmajiem "585 un 999 karātu darbiem” to nekādi nevar teikt! Tas noteikti nav cilvēku logoss. Tāds logoss ir iespējams vienīgi pilnīgi citā dzīvnieku antropoloģiskās evuolūcijas pakāpē.

Atbildēt

pocs

02.07.2019. 08:27

ieeja tikai VIPistiem

Atbildēt

tā gan

02.07.2019. 07:42

Speciāli tiek domāts par to,lai rastos jauni sakari tām būtnēm,kuras nav sapārojušās ,lūk,te būs iespējas.

Atbildēt

2014

02.07.2019. 06:48

Operas direktoram Kremļa žīdi ir tuvāki sirdij par okupētās Palestīnas žīdiem:


Opera apstiprina 120 tūkstošu eiro ziedojuma saņemšanu no krievu mūziķa Krutoja.

Atbildēt

Protokols

02.07.2019. 06:45

»

Lūgums Pietiek noskaidrot kuriem tad Latvijā uz inaugurācijas ballīti ir tiesības nākt ar "pārīti"?

Cerams, ka arī Egils Levits neņems uz inaugurācijas ballīti savu sievu, meitu un dēlu, ja taisnība, ka viņam tāds ir! Galu galā Satversme neparedz Valsts Prezidenta ģimenei nekādus konstitucionālus pienākumus. Tātad bez viņiem var droši iztikt, ja jau diplomātiskais protokols nav jāievēro...


Bija taču jau ziņots, ka viesus sagaidīs arī Andra LEVITAS kundze (ne Levita kundze).
Ja tā skaitās PIEŅEMŠANA, kur aicināti arī ārvalstu vēstnieki, tie ir jāaicina ar otrajām pusēm. Un šādā gadījumā arī pārējie IR JĀAICINA ar otrajām pusēm.

Atbildēt

tu

02.07.2019. 03:01

»

laikam švaki tev pielec

Ej ka tu vienreiz uz poda, slimiķi Induli Dūka alias mazpisaan! Apnicis visiem esi kā rūgta nāve


izēd ateju kārtējo reizi, patoloģiskais plānprātiņ Eggmaŗ Kakuēdāj kam švaki pielec.

Atbildēt

CENZĒTS

02.07.2019. 02:29

»

laikam švaki tev pielec

Ej ka tu vienreiz uz poda, slimiķi Induli Dūka alias mazpisaan! Apnicis visiem esi kā rūgta nāve


Un kas tad būtu tie "visi"? Tev nav personības dalīšanās daudzos pat(REJ)otos?

Atbildēt

Ivanka g20 un makarons

02.07.2019. 02:05

Žēl gan, ka nebūs kur parādīt jauno kleitu.
Lai gan.. Kas uz jums tur skatās? Pastalnieki.

Atbildēt

laikam švaki tev pielec

02.07.2019. 00:44

»

jau

atkal tu vari izpildīties atejas izēšanā, pilniem vaigiem, kā parasti, iedomāti anonīmais onanīmiķi


Ej ka tu vienreiz uz poda, slimiķi Induli Dūka alias mazpisaan! Apnicis visiem esi kā rūgta nāve!

Atbildēt

Klāra

02.07.2019. 00:15

»

klāra bilde

Vai tu esi apvainojies, ka neesi aktīvais bet tikai pasīvais skapiscz? :)) Bet varbūt esi hemofrodīcz


:))) Es neapvainojos, bet labi izsmējos par tavu atbildi. Citi tak uztraucas par to ingaugurācijas pasākumu, daži varbūt gatavi no skappja izlīst, bet manā skapē toč neviena nav :))
Cerams, tu neesi tas Selekts no nra, viņš ar' kko dzejo.

Atbildēt

psc

02.07.2019. 00:08

»

tautība

Tas dēls ir ar rudiem matiem kā Pliners un tos sauc par Jeruzalemes dedzinātājiem. Otra grupa ir melnie žīdi


tad jau tas lēvits ir kkāds žīdu mutants, jo meita ta melniem matiem. rudmatainie ir aškenazi žīdi. tas tik ir žīds - pa pusei melns/pa pusei ruds! ka tik nav kaut kāds okultists...viņiem tā štelle cieņā.

Atbildēt

klāra bilde

01.07.2019. 22:39

»

Klāra

Vai Mazpusāna kungs nav apvainojies, ka nav aicināts? :)) Bet varbūt ir aicinācz


Vai tu esi apvainojies, ka neesi aktīvais bet tikai pasīvais skapiscz? :)) Bet varbūt esi hemofrodīcz?

Atbildēt

jau

01.07.2019. 22:34

»

jau

atkal tu te izpildes, ne lūgts, ne prasīts, mazpisaan


atkal tu vari izpildīties atejas izēšanā, pilniem vaigiem, kā parasti, iedomāti anonīmais onanīmiķi!

Atbildēt

Ēriks

01.07.2019. 22:18

Kaut ko tik zemisku no Liepiņa nebiju gaidījis. Atradies pašiedomāts gēnijs! Pie tam neaudzināts, nekorekts. Tas, ka uzraksta kādu mūzikas gabalu, kurš tālāk par Zilupi nav ticis un netiks, nenozīmē, ka viņš ir izcils. Savulaik dzīvokli gan prata eikli paņemt, bet patiesi talantīgais Raimonds Pauls no šī ne visai godīgā darījuma toreiz atteicās, jo nav rijīgs. Vēl Prezidents nav stājies amatā, bet tāds Liepiņš aplej valsts Pirmo personu ar mēsliem?! Ar gadiem tas badīgums pieaug, nupat jau pārdzīvo, ka nevarēs abi ar sievu par brīvu pieēsties.Varbūt tas viņam ir vecuma marasms?

Atbildēt

jau

01.07.2019. 22:14

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


atkal tu te izpildes, ne lūgts, ne prasīts, mazpisaan!

Atbildēt

līdējiem

01.07.2019. 21:53

»

ha-ha

Tas, ka uz latviešu pakaļas būs jauna suņunagla tautu tëva mantijā,ir maksa par mīksto,lunkano mugurkaulu


Par to jāsaka paldies dir.. līdējai Legallai-Beitnerei, kura šamējo nosauca par "nācijas tēvu"". Cerams, ka ordeņus pateicībā pielīdējiem sāks dalīt jau rudenī.

Atbildēt

tautība

01.07.2019. 21:49

»

dzeltenā prese

Klīst runas, ka tā žīda Levita sieviņa nemaz nemāk tekoši latviski izteikties!? Un to sprogaino joski-dēlu nemaz tautai nerāda


Tas dēls ir ar rudiem matiem kā Pliners un tos sauc par Jeruzalemes dedzinātājiem. Otra grupa ir melnie žīdi.

Atbildēt

Klāra

01.07.2019. 21:30

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Vai Mazpusāna kungs nav apvainojies, ka nav aicināts? :)) Bet varbūt ir aicinācz?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

01.07.2019. 19:35

»

Pupa

Zigmaram visdziļākā cieņa - viens no retajiem, kurš nebaidās pateikt to, ko domā


Viņš diplomātiski uzspļāva šim melnajam melim un laupītājam- Maskavas-Telavivas kurmim !

Atbildēt

Paija-gaidīsim sarakstu

01.07.2019. 19:34

Gaidīsim uzaicināto viesu sarakstu, ko pietiek.com kā vienmēr laipni nopublicēs šajā portālā.

Atbildēt

dzeltenā prese

01.07.2019. 18:00

Klīst runas, ka tā žīda Levita sieviņa nemaz nemāk tekoši latviski izteikties!? Un to sprogaino joski-dēlu nemaz tautai nerāda.

Atbildēt

ha-ha

01.07.2019. 17:46

Tas, ka uz latviešu pakaļas būs jauna suņunagla tautu tëva mantijā,ir maksa par mīksto,lunkano mugurkaulu.

Atbildēt

A.

01.07.2019. 17:15

Kā Levitam ar matemātiku? Kā var uzaicināt vairāk viesu, ja aicina pa vienam? Tas, ka tā ir nepieklājīgi, saprot arī pils sēntiece, bet fakts, ka aicināmo dzīvebiedrus paštaisnulis neuzskata par viesiem, bet par piekabēm, ir cisiska rupjība, spļāviens, ko nesaprot ne Levits pats, ne tie, kas ieradīsies uz mietpilsonības balli, lai līkām mugurām izrādītu savu smieklīgi salkano krūtežu nošmucētās cakas...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...