Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MIX

28.01.2022. 19:22

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Māra Dievs Laima

25.01.2022. 14:00

»

Ko

Ko Levits var spriest par Latviju kā tādu, ja viņš ir citas valsts pilsonis. Nu nevar cilvēks kalpot diviem kungiem, vai nu vienu mīlēs un otru ienīdīs vai otrādi. Un šobrīd jau skaidri redzams cik ļoti šis cilvēks ienīst Latviju un latviešus, cerams ka lielākajai daļai tas jau ir redzams...


Diemžēl Lativijas prezidenta amatu pilda ļoti neizglītots cilvēks ar niecīgu reālās dzīves pieredzi - visi amati - nodokļu maksātāju apamksāti. PATS neko NAV IZDARĪJIS.

Kādus kalpus ievēlējāt - tādus kā paši tie sev par priekštāvi arī ņem. Visu uz kredīta - tāpat kā sirmais buklets kurš apmaldījies Rīgas pilī.


Atbildēt

adfas

25.01.2022. 13:55

HEI Tautas kalp kurai vara (tauta) deleģējusi būt par valsts reprezentātoru/prezidentu (būtībā divkājains Buklets) - KUR 3 REFERENDUMI GADĀ???? Par kādu DEMOKRĀTIJAS stiprināšanu var runāt, ja FUNDEMENTĀLIE demokrātijas PROCESI netiek pildīti UN IGNORĒTI no tautas kapības pārstāvju puses???

HALOOO!!!?

Kāda diskusija? KĀDAS NVO? Dikutēts 15% pārstāvošais mazākums un uzspiedīs jaunās sudo-vārsmas atlikušajiem? Zini - ej ka tu di** - kaut kāds mošķis no eiropas tiesas kaktu pakšiem izlīdis - kaut ko murgo tv-ēterā un skribet-presē.

Atbildēt

Pūka

20.01.2022. 13:20

Bilde ir SUPER!
Tikai prezim tagad citas prioritātes- jozdelē, apskaujoties un spaidot pleznas, bez maskas, pa Siguldas kamaniņu trasi, cenšoties ar omikronu aplipināt visus sportistus, ko vien vēl var paspēt, lai tik šie netiek uz Olimpiādi nekādā gadījumā!
Uz apses mieta kropli vajadzētu uzsēdināt par šiem gājieniem, nevis pa TV rādīt!

Atbildēt

sociķis komunists un demokrātija nav virns un tas pats

20.01.2022. 12:01

nodokļu nemaksātājiem un zagļiem nedrīkstētu būt nekādas tiesības, ja godīgi. Grieķijā tie klusēja.

Atbildēt

viņš jau nesaprot

20.01.2022. 11:58

kas ir demokratija. Tās ir vindas tiesības un tiaki. Tās nav tiesības parazitēt vai dalīt MANU BĒRNU naudu.

Atbildēt

Ko

20.01.2022. 09:34

Ko Levits var spriest par Latviju kā tādu, ja viņš ir citas valsts pilsonis. Nu nevar cilvēks kalpot diviem kungiem, vai nu vienu mīlēs un otru ienīdīs vai otrādi. Un šobrīd jau skaidri redzams cik ļoti šis cilvēks ienīst Latviju un latviešus, cerams ka lielākajai daļai tas jau ir redzams!

Atbildēt

Valsts plezīra kanceleja

20.01.2022. 07:01

Valsts demokrātijas stiprināšanai ikvienam ir jāpiespiež sevi mīlēt prezidentu. Kas to nevarēs, tam palīdzēs policija un penitenciārā sistēma.

Atbildēt

Valsts izzagšanas mafijas tīkls

19.01.2022. 23:02

Kāpēc tāds sū...da levits atbalsta valsts izzagšanu, ja visiem ir skaidrs, ka NVO sektors faktiski ir valsts izlaupītāju sazarota struktūra? Nemitīgie granti, subsīdijas, fondi un sabiedriskā statusa radīte nodokļu atvieglojumi - pretī saņemot nevienam nevajadzīgus plānprātīgus pasākumus un sabiedrības ietekmēšanas kampaņas, kas ir viltusvērtību sludināšanas ļaunprātīgas izpausmes, kas rezultējas ar valsts kredītspējas pazemināšanos, budžeta iztrūkumu, valsts parāda strauju augšanu utt? Kāpēc šis mērglis, kas ir nevis prezidents, bet Latvijas valsts nodevējs, vēl slavē NVO, kas jau tā ir nodarījis desmitiem miljardu zaudējumus, kā arī radījis veselus slāņus un paaudzes ar dīkdieņiem un ubagotājiem- izspiedējiem?

Atbildēt

Apžēliņ kāds nekaunīgs stulbums

19.01.2022. 21:48

»

Apžēliņ

Jūs gan esat nekaunīgs. Gribat sagraut lielkrievu sapni


Kāds tam sakars ar lielkrieviem??

Atbildēt

tās ir

19.01.2022. 21:46

»

Mx

Sen nebiju lasījis šādus murgus


vakcinēšanās blaknes.

Atbildēt

Mx

19.01.2022. 21:04

Sen nebiju lasījis šādus murgus.

Atbildēt

Istā reize atbildēt

19.01.2022. 20:56

»

E. Levits

Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams, mērot šekeļos


Izstrādājum,iebāz to kovidu sev biksēs,un atdod manus 40 miljonus.Pa nakti atnākšu pakaļ.

Atbildēt

Haralds Kalns

19.01.2022. 20:00

Mani,kā pilsoniskās sabiedrības pārstāvi,interesē,vai biedra Levita spēkos (kompetencē) ir rosināt izmaiņas Vēlēšanu likumā,par labu MAŽORITĀRĀM vēlēšanām,kuras paredz regulāras tikšanās (atskaites)ar vēlētājiem un deputāta atbildību-ATSAUKŠANU! Partiju kliķes hegemonijas vietā,tauta varētu ieraudzīt,kaut nelielu virzību tautvaldības un varas atbildības virzienā! P.S.Lūdzu,šo manu rosinājumu,iekļaut 11.februāra konferences dienaskārtībā.

Atbildēt

Хм

19.01.2022. 19:47

»

no pagātnes

Lasot šo rakstu, sapratu, ka jaunmodīgā domāšana ir tik strauji aizskrējusi uz priekšu, ka tādiem pagājušā gadsimta cilvēkiem, kā man tai līdzi tikt ir neiespējami. Demokrātija esot jāstiprina. Kā var stiprināt to, kā nav? Un demokrātiju taču nevajag stiprināt. Demokrātijas principi vienkārši ir jāievieš...


Увы, но все намного проще и циничнее. В некой больщшой программе определяются некие цели и некое общество умных людей говорит "Да, это важно". А дальше идет освоение средств.
Например jauniešiem “atnesusi digitālo nogurumu”
1. молодежь-это наше будущее! надо им заниматься. Значит, надо потратить Х денег, чтобы точнее исследовать, что же это такое "цифровая усталось". Это год-два. Дело же серьезное!
2 обсудить результаты, обменяться мнениями. Это же логично! А это семинары, конференции. Еще год минимум
3. Определили в итоге проблему. Теперь надо искать пути ее решения! Это же логично! Еще год-два проекты, бюджеты
4 ОЗнакомиться с результатами...еще год
Ну вы поняли систему..
А ведь нужно же и общество информировать, что есть такая проблема!

Atbildēt

Īsi sakot

19.01.2022. 19:32

vienas vienīgas``valodas pērles``.Reizēm jāņem Svešvalodu vārdnīca,lai ``iebrauktu``tematā.Vēsturiskā zemes -laižam atpakaļ un sākam no sākuma!

Atbildēt

kaķa smiekli

19.01.2022. 18:48

»

no pagātnes

Lasot šo rakstu, sapratu, ka jaunmodīgā domāšana ir tik strauji aizskrējusi uz priekšu, ka tādiem pagājušā gadsimta cilvēkiem, kā man tai līdzi tikt ir neiespējami. Demokrātija esot jāstiprina. Kā var stiprināt to, kā nav? Un demokrātiju taču nevajag stiprināt. Demokrātijas principi vienkārši ir jāievieš...


Pēdējā laika labākais komentārs .
No 30 t.s. atjaunotās Latvijas valsts pastāvēšanas gadiem tieši pēdējā desmitgadē tukšmuldētāji un visādi plāna galdiņa urbēji savairojušies kā blaktis netīrā virtuvē. Un ši tendence ir augšupejoša.

Atbildēt

Roza Luksemburga

19.01.2022. 18:40

Kad Levitam bija iespeja 'stiprinat demokratiju', respektivi, kad vairakas reizes tauta gribeja parunat ar prezidentu un pulcejas pie pils, tad vinsh noslepaas no tautas. Nav jau gruti runat ar sorositu NVO parstavjiem, kas visi klanaas un push vienaa stabulee. Nozeelojami.

Atbildēt

pietiek lasītājs

19.01.2022. 18:34

Nu nedanco pēc lapsas ķiukstieniem,neņem vēra angažeto mēdītāju.Nu kā tā drīkst!

Atbildēt

4.maija 9.parāde jeb otrādi

19.01.2022. 17:48

Demokrātijas kātā lepni plīvo padomju okupācija, kuru braši nes mūsu tautas dižākie stukači.

Atbildēt

no pagātnes

19.01.2022. 17:42

Lasot šo rakstu, sapratu, ka jaunmodīgā domāšana ir tik strauji aizskrējusi uz priekšu, ka tādiem pagājušā gadsimta cilvēkiem, kā man tai līdzi tikt ir neiespējami. Demokrātija esot jāstiprina. Kā var stiprināt to, kā nav? Un demokrātiju taču nevajag stiprināt. Demokrātijas principi vienkārši ir jāievieš. Nāk prātā tas vecais salīdzinājums ar grūtniecību. Demokrātija, tāpat kā grūtniecība, vai nu ir, vai tās nav. Neviens taču nediskutē par grūtniecības stiprināšanu.
Nesapratu arī kā var būt tā, ka “diskusijas notiks Rīgā un visās piecās vēsturiskajās zemēs”. Laikam jau ir izgudrota laika mašīna ar kuru tad diskutētāji varēs doties pagātnē uz tām vēsturiskajām zemēm.’
Kaut kas jauns un interesants man liekas arī tā “sabiedrības noturības stiprināšanu demokrātijā” par kuru ir nolemts spriest. Tātad, jāstiprina ir ne tikai demokrātija, bet arī cilvēku noturība pie tās demokrātijas, citādi viņi laikam kā tādas lapas no koka zariem rudenī, krīt no tās demokrātijas nost. Un tagad nu jādomā, kā cilvēkus ciešāk pielīmēt, lai šie neatlīmējas un nekrīt nost. Un cik var saprast, tad par to līmi kalpos “vēlēšanu procesa monitorings un jaunu līdzdalības formu meklējumi mērķgrupu uzrunāšanai”
Arī ziņa, ka pandēmija mūsu jauniešiem “atnesusi digitālo nogurumu” priekš manis ir kaut kas jauns. Cik zinu, tad pandēmija var izraisīt saslimšanu, bet kaut ko atnest….Tāpat nesaprotu, kā to “digitālo nogurumu” var novērst gādājot katram bērnam datoru. Kad jaunībā biju noguris no malkas skaldīšanas, es vienkārši kādu brīdi atpūtos. Un jauna cirvja uzdāviņāšana nu nekādā veidā manu nogurumu nemazinātu.
Tik pat dīvaina man škiet tā pilsoniskās sabiedrības stiprināšana ar kaut kādas “medijpratības kapacitātes paaugstināšanu un dezinformācijas pētniecību”. No tiem lielajiem masu mēdijiem mēs katru dienu dzirdam melus un nav vajadzīga nekāda īpaša prasme, lai to apjēgtu. Pietiek paskatīties, ko viņi kaut vai par tām pašām kovidvakcīnām mums solīja pirms gada, un kā tie solījumi ir piepildījušies šodien. Tāpat par visu pārējo.
Kopumā, cik sapratu, tad šajā rakstā kā vienīgais šķērslis, kas traucē mūsu gaišajai, progresīvajai valdībai realizēt savus cēlos mērķus, ir uzrādīta tumšā tauta, kas krīt nost no demokrātijas, neko nejēdz no pilsoniskas sabiedrības un medijpratības kapacitātes . Tāpēc to tautu nu ir nolemts skolot un apgaismot.
Bet varbūt ir pavisam citādi? Varbūt visa vaina ir tajā, ka tur valdības gaiteņos spieto, tautas valodā runājot, vesels bars tukšmuldētāju, daiļdirsēju, jeb tūtiņdreijeru kas neko jēdzīgu savā dzīvē nekad nav ne pratuši, ne gribējuši darīt. Tik vien kā parazitēt uz citu rēķina.

Atbildēt

Fakts

19.01.2022. 17:27

»

no comment

Deģenerāts Levits ir Latvijas nīstākais prezidenta izstrādājums


Kāpēc vispāriniet savu privāto viedokli? Manuprāt - viens no labākajiem prezidentiem :)

Atbildēt

nu un

19.01.2022. 17:12

»

no comment

Deģenerāts Levits ir Latvijas nīstākais prezidenta izstrādājums


kurš prezidenta izstrādājums ir visnenīstākais deģenerāts?

Atbildēt

brālis Teodors

19.01.2022. 16:57

Sorosīti Latvijā nav nekāda NVO, bet Sorosa fonda sponsorēti Latvijas tautas ienaidnieki!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

19.01.2022. 16:28

»

no comment

Deģenerāts Levits ir Latvijas nīstākais prezidenta izstrādājums


Aicinu publiskot viņa konta numuru. Tauta vāc ziedojumus grūtdienim.

Atbildēt

Strjoms

19.01.2022. 16:28

»

lauķis

Levitam ar savu kancelāriju jau šogad būs tikai viena prioritāte,jaunu kaklasaišu pielaikošana.Tikai kaklasaites visiem būs vienādas


Ja ienāks krievi un nepaspēs viņus preventīvi arestēt, tad kaklasaites ir garantētas.Tiem, kurus Vecrīgā nenositīs.

Atbildēt

Vāx

19.01.2022. 16:23

Iespēja līdzdarboties demokrātiskajos procesos ? Kruti. Pēdējo reizi man tas maksāja 300 eiro soda. Neeaizmirsīšu, nepiedošu un atriebšu.

Atbildēt

no comment

19.01.2022. 16:13

Deģenerāts Levits ir Latvijas nīstākais prezidenta izstrādājums.

Atbildēt

lauķis

19.01.2022. 16:13

Levitam ar savu kancelāriju jau šogad būs tikai viena prioritāte,jaunu kaklasaišu pielaikošana.Tikai kaklasaites visiem būs vienādas.

Atbildēt

Хм

19.01.2022. 16:12

А еще было бы очень интересно дополнительно узнать, во сколько эти все замечательные и такие актуальные мероприятия обходятся, включая все расходы.

А вообще с одной стороны, даже завидно! Люди живут в своем мире, встречаются, говорят о высоком, при этом говорят в хороших условиях, комфортных. Закончится пандемия, продолжат встречаться в красивых местах, и мир посмотрят и себя покажут, и вкусно и полезно.
И попробуй только заикнись, что на 80% это пустая трата денег! Тебя завалят сотнями исследований и результатов (тех самых конференций), что это важно, актуально и т.д.

Atbildēt

E. Levits

19.01.2022. 16:07

Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams, mērot šekeļos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...