Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

auditorija

07.11.2021. 19:38

»

Protams

Un nekādu VDK vajāto cilvēku vispār nebija. To jau pasen ir pateikusi Māra Zālīte


¿..nekādu VDK vajāto cilvēku vispār nebija? Tas labi saskan ar tagadējo Krievijas propagandu, kur čekisti un nkvdšņiki atkal ir labie visos laikos, un nu jau arī Berija, jā tas pats Berija, pamazām tiek celts atpakaļ uz pjedestāla kā efektīvs menedžeris, dažādu projektu vadītājs un valsts attīstītājs.

Atbildēt

Varat paskaidrot

07.11.2021. 16:43

»

Nu

Vispār jau, manuprāt, opija tirgotājiem nedrīkstētu piederēt nekāds īpašums. Dievu lūgt var arī katrs savā iztabā, ja vēlas. Iekasēt naudu no daudzdzīvokļu ēku dzīvokļu īpašniekiem - lūk Grebenščikova draudzes sūtība


Kāds sakars bija 19.gs zemes tirgonim, Aleksejam Grebenščikovam ar opiju, kurš baznīcai novēlēja savus īpašumus?

Jā, baznīca kā īpašniece iekasēja savu maksu no zemes un māju īrniekiem. Nedarītu to baznīca, to darītu kāds cits. PAREX un bandītiskā A.Sparāna marionetes, piemēram. Kurus jūs gribētu vēl mazāk!

Atbildēt

nēesot rakstījis

07.11.2021. 12:14

»

Hanter

Izskatās, ka Feikmanis pasūtījis Āpsi ......... mācīties. Bet viņiem abiem jau tā nebūs pirmā reize...


latviski pareizi ir "neesot rakstījis", bet krievu baurim to nesaprast

Atbildēt

Nu

06.11.2021. 22:05

»

Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudze

Bija lielākā privātā zemes īpašniece Latvijā. Gards kumoss korumpantiem un bandītiem uzvalciņos, kā Jānim Kažociņam un Ringoldam Balodim. Visu, ko mums netieši mantojumā dažus gadsimtus atpakaļ atstāja Grebenščikovs, esam zaudējuši...


Vispār jau, manuprāt, opija tirgotājiem nedrīkstētu piederēt nekāds īpašums. Dievu lūgt var arī katrs savā iztabā, ja vēlas. Iekasēt naudu no daudzdzīvokļu ēku dzīvokļu īpašniekiem - lūk Grebenščikova draudzes sūtība.

Atbildēt

protams

06.11.2021. 18:10

»

Kompliments

Kā man stāstīja vienā valsts iestādē strādājošā - saņemot L.Lapsas iesniegumu, skraidīšana kā pabakstītā skudrupūznī. :)))) Skatos, prezidenta perēklis nav bez izņēmuma


Protams, ka skraidīšana, jāizdala taču kolēģiem jaunākais humora gabals, par kuru pāris nedēļas parēkt.

Atbildēt

Kompliments

06.11.2021. 14:15

Kā man stāstīja vienā valsts iestādē strādājošā - saņemot L.Lapsas iesniegumu, skraidīšana kā pabakstītā skudrupūznī. :)))) Skatos, prezidenta perēklis nav bez izņēmuma.

Atbildēt

ja gribat rakstit

06.11.2021. 13:53

»

Protams

Un nekādu VDK vajāto cilvēku vispār nebija. To jau pasen ir pateikusi Māra Zālīte


rakstiet par vdk darbiniekiem indriksonu,plaudi,kolmogorcevu,bojaru,juhansonu,pugo,bet nemulkojiet cilvekus ar muzikantiem un aktieriem no ,,cekas maisiem,,.

Atbildēt

Ko darīt

06.11.2021. 13:25

»

Jukums

Izskatās, ka tā sistēma ir kā purvs, kas pamazām ievelk savos akačos. Pussolītis, vēl pussolītis un izrauties jau vairs nevar. Un es saprotu Īvānu, kurš dzīvo laukos, nodarbojas ar bitēm, ir labāk izvēlējies stāvēt purva malā, nekā arī tikt tur ievilktam


Lai šo sistēmu sāktu sagraut būtu jāsāk bez bailēm publicēt VDK vajāto cilvēku atmiņas un vajāto bija tūkstošiem. Tie, kurus izmeta no mācību iestādēm, atlaida no darba, aizliedza, noklusēja un vajāja. Jā un pat centās nogalināt "nelaimes gadījumos". Lielie masu mediji neko tādu nepublicēs, bet sociālajos portālos to darīt ir iespējams. Un šādas publikācijas varētu būt sākums mēģinājumam kaut ko izmainīt.

Atbildēt

Kāpēc visi klusē

06.11.2021. 12:59

»

Jukums

Izskatās, ka tā sistēma ir kā purvs, kas pamazām ievelk savos akačos. Pussolītis, vēl pussolītis un izrauties jau vairs nevar. Un es saprotu Īvānu, kurš dzīvo laukos, nodarbojas ar bitēm, ir labāk izvēlējies stāvēt purva malā, nekā arī tikt tur ievilktam


Bija kāda bijušā stukača intervija, kurš atklāti pateica - "Visi baidās, ka no Krievijas atbrauks vīri ar "novičoku" visu izdarīs un atkal aizbrauks prom." Šis fragments pēc pāris dienām tika izdzēsts, bet iespējams, ka ir ļoti patiess.

Atbildēt

OKTAGONS

06.11.2021. 12:51

https://youtu.be/FOdKYXc9dzM

Atbildēt

Jukums

06.11.2021. 11:52

»

Agri vai vēlu

Kaut kad jau šie patiesie stāsti sāksies. Neticu, ka visi Atmodas populārie cilvēki grib aiziet ar meliem sirdi un doties uz "čekistu" paradīzi. Atliek tikai gaidīt, kurš būs pirmais - drosmīgais - varbūt Dainis Īvāns


Izskatās, ka tā sistēma ir kā purvs, kas pamazām ievelk savos akačos. Pussolītis, vēl pussolītis un izrauties jau vairs nevar. Un es saprotu Īvānu, kurš dzīvo laukos, nodarbojas ar bitēm, ir labāk izvēlējies stāvēt purva malā, nekā arī tikt tur ievilktam.

Atbildēt

Jukums

06.11.2021. 11:48

Secinājumi ir sen acīmredzami, mēs tikai baidamies atvērt acis un tos ieraudzīt. Tā nav viena atsevišķa odze, bet gan vesels odžu midzenis. Turklāt, tas nav vienīgais odžu midzenis. Un ir vēl arī dudzi citi secinājumi - ja seko līdz un vērtē pēc rīdzības, nav grūti pie tiem nonākt.

Atbildēt

Prokuror māksliniece evija freidenfelde sedeniece

06.11.2021. 11:30

»

kaplētājs

Lucifera ložas Latvijas filiāles adepta lūgšana...


Prokuroriem, ari jaskaita,
Administratoriem, Kuzim, Sozinovam, Allai jurasai, adv.Pastnieks/Tiesasanas ka Maksla///
Grutupa pedas. Skele, Gailis Godmanis, NA

Atbildēt

Ir jāapstājas

06.11.2021. 09:04

»

lauķis

Ne tikai Latvijas vēsture bet visas pasaules vēsture.Pagaidām tā sastāv no bieza melu deķa.Labā ziņa ir tā ka melu pasaule nenovēršami iet bojā.Pašlaik risinās patērētāju sabiedrības agonija...


Manuprāt, tā ir tās pasaules agonija, kura skrien. Vietā būtu jānāk harmoniski piepildītai pasaulei, kura nekur nesteidzas un kurā cilvēki jūtas droši un patiesi laimīgi.

Atbildēt

lauķis

06.11.2021. 08:47

»

Vēsture

Agri vai vēlu tiks publicēta patiesā Latvijas vēsture. Kamēr tas nenotiks, Latvija turpinās iet bojā. Tā ir aksioma. Uz melu pamata kaut ko labu radīt nav iespējams - arī tā ir aksioma


Ne tikai Latvijas vēsture bet visas pasaules vēsture.Pagaidām tā sastāv no bieza melu deķa.Labā ziņa ir tā ka melu pasaule nenovēršami iet bojā.Pašlaik risinās patērētāju sabiedrības agonija.
Pastāvēs kas pārvērtīsies,pārējiem bojāeja.Tiem kas pārdevuši savas dvēseles izredžu nav.

Atbildēt

Vēsture

06.11.2021. 06:43

»

Jūsu vārds

Ko tas nozīmētu millenium vai vēl jaunākai paaudzei? Praktiski neko. Vecie buki par to pērtos, un tikai


Agri vai vēlu tiks publicēta patiesā Latvijas vēsture. Kamēr tas nenotiks, Latvija turpinās iet bojā. Tā ir aksioma. Uz melu pamata kaut ko labu radīt nav iespējams - arī tā ir aksioma.

Atbildēt

Agri vai vēlu

05.11.2021. 21:08

Kaut kad jau šie patiesie stāsti sāksies. Neticu, ka visi Atmodas populārie cilvēki grib aiziet ar meliem sirdi un doties uz "čekistu" paradīzi. Atliek tikai gaidīt, kurš būs pirmais - drosmīgais - varbūt Dainis Īvāns?

Atbildēt

anrss

05.11.2021. 21:03

Atis Āpsis Lato Lapsa? Es vēl grāmatu neesmu saņēmis (ārzemes). Bet viss jau laikam izdomāts :)

Atbildēt

Jāapkopo

05.11.2021. 19:41

»

Juris

Māra Zālīte - VDK aģente Lauma, līdusi pak... visām varām! Krievu laikos sēdēja lepnā kabinetā Benjamiņu mājā Barona ielā


Lapsam šāda informācija būtu jāapkopo un ja vēl viņam izdotos pierunāt šos cilvēkus pašiem par visu atklāti izstāstīt - iespējams tas būtu patiesas Atmodas sākums un ceļš uz Latvijas Atdzimšanu.

Atbildēt

Juris

05.11.2021. 19:13

»

zināšanai

Kur tad Zālīte sevi tā afišē.Priekš kam viņai sevi afišēt.Viņa vienārši ir Latvijas patriote un Atmodas varone.Viens otrs nekādi nevar samierināties ar šo faktu,vai ne


Māra Zālīte - VDK aģente Lauma, līdusi pak... visām varām! Krievu laikos sēdēja lepnā kabinetā Benjamiņu mājā Barona ielā.

Atbildēt

protams

05.11.2021. 19:10

»

Nu

Bet kanceleja taču atbildēja, manuprāt, korekti. Ko tad viņiem - uz katru pieprasījumu atskaiti sniegt


Pilnīgi loģiska un izsmeļoša atbilde uz debiliem jautājumiem.

Atbildēt

Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudze

05.11.2021. 18:30

»

Nu

Tad sanāk, ka visa Latvija, līdz tam, ir piederējusi Grebenščikova draudzei. Tie nu, pavisam noteikti, neko nav pakāsuši


Bija lielākā privātā zemes īpašniece Latvijā. Gards kumoss korumpantiem un bandītiem uzvalciņos, kā Jānim Kažociņam un Ringoldam Balodim. Visu, ko mums netieši mantojumā dažus gadsimtus atpakaļ atstāja Grebenščikovs, esam zaudējuši.

Zaudējām gan. Jaunā, prettiesiski ieceltā draudze, kura sastāvēja no pamatskolu beigušiem alkoholiķiem un valsts valodu nekādi necienošiem tipiem, slēdza bezmaksas virtuvi baznīcā. Bērni, tostarp es, vairs nevarējām paēst pēc Svētdienas skoliņas. Tajos laikos tas bija pat svarīgi. Toties toreiz Parex tika pie gardiem kumosiem par sviestmaizi.

Slava tagad Jānim Kažociņam un Ringoldam Balodim! Viņi zin, par ko šī lieta ir. ECT gandrīz vienbalsīgi atzina mūsu tiesību aizskārumu.

Morāli zudušo cilvēku valsts. Viņi ir paši drauds Latvijas suveneritātei, labklājībai un drošībai.

Atbildēt

motorhead 1916

05.11.2021. 17:32

Teikmanis..... Te nu viss skaidrs.

Atbildēt

Nu

05.11.2021. 16:42

Bet kanceleja taču atbildēja, manuprāt, korekti. Ko tad viņiem - uz katru pieprasījumu atskaiti sniegt?

Atbildēt

Ordeņu kapitula kanclerei Sarmītei Ēlertei

05.11.2021. 16:32

izdalot 18.novembrī kārtējos 3*medāļus VDK lietu pēctečiem, būtu patīkami izsniegt arī šīs grāmatas, protams, bez maksas.

Atbildēt

Valsts sabrukums sākas iekšienē, ārējais ienaidnieks tikai to pabeidz.

05.11.2021. 16:28

Ķīniešu prātula.

Atbildēt

Jau

05.11.2021. 16:21

»

Pēteris

Un kā ar tavu zarnu, kiška? Pucē vaļā, raksti un izvelc visus gaismā! Slabo


Visa informācija jau pasen ir atrodama internetā. Lapsas grāmatas lasa tūkstoši. Manu izlasītu es un vēl "Pēteris".

Atbildēt

Pēteris

05.11.2021. 16:13

»

Sensācija

Tāda būtu Lapsas grāmata par mūsu slaveno Atmodas varoņu saikni ar VDK. Bet "zarna ir par tievu" - kiška tonka


Un kā ar tavu zarnu, kiška? Pucē vaļā, raksti un izvelc visus gaismā! Slabo?

Atbildēt

2000.gadu sākumā

05.11.2021. 16:05

Ringolds Balodis, Jānis Kažociņš un Aigars Sparāns organizēja Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzes apreiderošanu, kā rezultātā teju 100 miljonu latu vērtie draudzes nekustamie īpašumi nokļuva pajoliņu, alkoholiķu un viņiem tamlīdzīgu marionešu valdījumā.

Pasūtītājus mēs joprojām nezinam.

Atbildēt

Sensācija

05.11.2021. 15:54

Tāda būtu Lapsas grāmata par mūsu slaveno Atmodas varoņu saikni ar VDK. Bet "zarna ir par tievu" - kiška tonka!

Atbildēt

kaplētājam

05.11.2021. 15:50

»

kaplētājam

Jūs esat muļķis, vienkārši muļķis


"Tikai muļķiem ir privilēģija teikt patiesību,nevienu neapvainojot!"R.E.

Atbildēt

Ar VDK aizmuguri

05.11.2021. 15:41

»

zināšanai

Kur tad Zālīte sevi tā afišē.Priekš kam viņai sevi afišēt.Viņa vienārši ir Latvijas patriote un Atmodas varone.Viens otrs nekādi nevar samierināties ar šo faktu,vai ne


Šobrīd tas jau ir kļuvis zināms. Protams, ka lielie masu mediji turpinās pūst tai pašā taurē.

Atbildēt

zināšanai

05.11.2021. 15:29

»

Tēloja

Visi viņi joprojām sevi uzskata par Latvijas patriotiem un Zālīte pat sevi afišē kā Atmodas varoni. Skumja realitāte


Kur tad Zālīte sevi tā afišē.Priekš kam viņai sevi afišēt.Viņa vienārši ir Latvijas patriote un Atmodas varone.Viens otrs nekādi nevar samierināties ar šo faktu,vai ne?

Atbildēt

sociāli atstumtais

05.11.2021. 15:21

... bet citādi - viss normāli !

Atbildēt

sociāli atstumtais

05.11.2021. 15:20

feikmaņi - ,,kā maizi ēdi , tā/tādu dziesmu dziedi ,, - ,,vingrinās ,, maizes tēva etniskajās vērtībās : ko jūs nedariet , to mēs darām ; kas jums ir patiesība , mums ir meli ...

Atbildēt

kaplētājam

05.11.2021. 14:45

»

kaplētājs

Lucifera ložas Latvijas filiāles adepta lūgšana...


Jūs esat muļķis, vienkārši muļķis.

Atbildēt

Tēloja

05.11.2021. 14:22

»

Arī kolaborants toreiz...

Būtu interesanti, kādus labus darbus ir veikuši karstākie Levita bīdītāji, M.Zālīte ar NA censoņiem, kā viņi dzīvoja toreiz, par ko "cīnījās


Visi viņi joprojām sevi uzskata par Latvijas patriotiem un Zālīte pat sevi afišē kā Atmodas varoni. Skumja realitāte.

Atbildēt

Arī kolaborants toreiz...

05.11.2021. 14:08

Būtu interesanti, kādus labus darbus ir veikuši karstākie Levita bīdītāji, M.Zālīte ar NA censoņiem, kā viņi dzīvoja toreiz, par ko "cīnījās"?

Atbildēt

kaplētājs

05.11.2021. 12:59

Lucifera ložas Latvijas filiāles adepta lūgšana
(gan individuālai, gan kolektīvai lietošanai)

Lūgšanas teksts nolaists no augšas 2020. gada aprīlī, speciāli ložas Lucifers Latvijas filiāles vajadzībām.

Mūsu Kungs Lucifer, dod mums naudu, ko neesam pelnījuši, jo vairāk, jo labāk, tā, lai nekad mums tās neliktos par daudz, bet nekad arī nepietrūktu.

Atbrīvo mūs no empātijas, lai mums pietiek dūšas nerūpēties par tiem, kas šo naudu priekš mums ir nopelnījuši.

Dod mums spēku stāstīt Latvijas tautai Tevis sagatavotās direktīvas, lai visi atzīst tās par pēdējo patiesību. Dod mums pārliecību visus, kas tās apšauba, saukt par sazvērestības teoriju piekritējiem un tumsoņām.

Dod mums radošo garu izdomāt tautai arvien jaunus vārdus, kuru jēgu, izņemot mūs pašus, neviens nesaprastu.

Dod mums spēku stāstīt, ka mūs nepārtraukti apdraud no zemes, debesīm un sevišķi no Austrumiem, tāpēc jāpērk arvien jauni tanki, radari, helikopteri nevis jāmaksā ārstiem, skolotājiem, ugunsdzēsējiem un citiem nožēlojamajiem, bez kuriem Tavi bērni nevar iztikt.

Dod mums spēku nestāstīt, kā mēs izlietosim Tavas ložas piešķirtos miljardus. Patiesā pielūgsmē mēs apzināmies, ka šī nauda ir virtuāla un stāstīt par to cilvēcīgā valodā nav iespējams, lai gan attiecīgie maksājamie procenti ir reāli, bet attiecas tikai uz tiem, kas to naudu nav pat matījuši.

Dod mums jaudu piedzīt procentus no Taviem aizdevumiem, nežēlojot mūsu vēl atlikušos nodokļu maksātājus, lai apmierinātu Tavas alkas pēc spēka un enerģijas.

Dod mums pārliecību turpināt graut tradicionālās ģimenes, slavināt hedonismu un homoseksuālismu.

Dod mums sparu turpināt popularizēt versiju par C-19 pandēmijas īpašo bīstamību un visu cilvēku čipizācijas nepieciešamību.

Dod mums izturību līdz galam pievērst Tavai ticībai svārstīgos, kas nav pilnībā nostājušies uz Tava ceļa, un likvidēt tos, kas šo mērķi neatbalsta.

Gabriels fon Apfelbaums, pilnvarotais pārstāvis

P.S. Visiem valdošās koalīcijas deputātiem un ministriem lūgšana jāskaita vismaz piecas reizes dienā, un Kungs Lucifers būs ar jums!
http://www.infotop.lv/article/lv/lucifera-lozas-latvijas-filiales-adepta-lugsana

Atbildēt

izziņa

05.11.2021. 12:22

Feikmanis uzrauga pūdeļa Ļovita un kucītes Kūciņas pastaigas!

Atbildēt

Racējs

05.11.2021. 11:54

Vakar parakos netā par masonu ložām Latvijā un uzrakos uz vienu interesantu rakstu .Izlasīju ,šur tur man ir cits redzejums , bet pieminētie fakti ir fakti . Interesanti, LL ar I.L. var uzrakstīt grāmatu ,izdomātu no A līdz Z par šo tēmu kā tas viss notiek Latvija? :)))
https://amikamoda.ru/lv/sekrety-masonov-vash-legkii-put-k-bogatstvu-tainy-masonov.html

Atbildēt

Juridiski korekti

05.11.2021. 11:15

Lai Lapsas rakstiem būtu kaut kāda iedarbība ir pavisam vienkāršs ceļs. Vispirms atrast kādu ļoti cietušu cilvēku un tad sākt visu šķetināt līdz pat personām Nr.1 - ja tās kaut kādā veidā notikušajā ir iesaistītas. Tikai Lapsa kategoriski atsakās šādu ceļu iet, jo persona Nr.1 var izrādīties cilvēks, kuru Lapsa ļoti patiesi ciena.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....