Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Un vēl 21. gadsimtā šitādi dārgi beņķīši!

13.11.2021. 06:56

Marija Antuanete nudien nobāl no šitādām izdarībām kā īsteno šī maziņās valsts kliķe uz pašu novestas trūkumā tautas kakla.

Atbildēt

Mirtas tante

09.11.2021. 15:05

»

Es

Pameklēsim vēl šo to...


Tur jau var veselu ganāmpulku ar govīm un auniem nopirkt!!

Atbildēt

Stabu iela

09.11.2021. 11:37

»

...

Komunalkas izveidoja Levitveidīgo priekšteči.Priekš žīdu Levitu ģimenes tā bija ekskluzīva vieta...


Dzivoklus Stabu ielas kvartala deva tikai ebrejiem.Parbaudiet statistiku pec Liela tevijas kara.

Atbildēt

kas var būt labāks par šo

09.11.2021. 11:12

»

ierēcu

Komunalka Rīgas centrā esot ekskluzīva vieta


Vienu istabu komunālā dzīvoklī,kopīgs ķēķis ar kaimiņiem.Turklāt šajā vienā istabā dzīvoja sākumā astoņi,bet kad viens bērns nomira,tad septiņi cilvēki.Tīrā paradīze.Tā laikam izpaudās padomju varas mīla pret "sarkano komisāru",kurš nekad nav bijis nevienā partijā.

Atbildēt

Es

09.11.2021. 08:59

»

Google

Ātri pameklēju cenas. D modelis skaitās viskrutakais, Carnegy hall līmenis. Cenas $148,700 to $163,600 par jaunu un ap 100 štukām par lietotu


Pameklēsim vēl šo to.

LETA, 26.03.2016

Rīgas pils Baltajā zālē atradīsies 99 166 eiro vērts flīģelis
Rīgas pils atjaunošanas padome lēmusi, ka Rīgas pils Baltajā zālē ir paredzēts noturēt augsta līmeņa reprezentablos pasākumus, tādēļ Valsts prezidenta kanceleja par 99 166 eiro iegādājusies flīģeli, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Tātad flīģelis jau ir - jauns, tikai citā zālē. No tā izriet jautājums, ko tad lipīgas, nāvīgas un visādi citādi sliktas pandēmijas laikā kundziņi īsti taisās svinēt un masveidā pulcēties, ka nepietiek ar esošo flīģeli kādā citā zālē? Protokols neļauj citā zālē pakoncertēt? Nagi un ragi arī jāvīlē un jālako tikai pēc reglamenta?

Atbildēt

vēsture

09.11.2021. 07:50

»

ierēcu

Komunalka Rīgas centrā esot ekskluzīva vieta


Jā, jo tādā veidā okupanti sev sadalīja izsūtīto letiņu dzīvokļus. Un pēc Krievijas mēsliem tas šķita kā dzīve paradīzē.

Atbildēt

...

09.11.2021. 07:33

»

ierēcu

Komunalka Rīgas centrā esot ekskluzīva vieta


Komunalkas izveidoja Levitveidīgo priekšteči.Priekš žīdu Levitu ģimenes tā bija ekskluzīva vieta.
Kas tad galu galā organizēja un finansēja cilvēku slaktiņu ko nepamatoti sauca par karu.Nebija mērķa kādam kaut ko iekarot,mērķis bija slaktiņš.Paralēli dolārs kā valdošā valūta un holokausta oreols.

Atbildēt

dizainers

08.11.2021. 23:47

Tā var spriest tikai auni, jo katras lietas līmenis, apdares līmenis un dizains prasa no citas tai saistītās lietas to pašu, kas noteikti nav lēti. Sagribiet nomainīt bentlijam izsisto luktura stiklu, tad būs skaidrs cenu līmenis.

Atbildēt

Getliņu vārna

08.11.2021. 23:37

»

pilsonis

Vecais ir jau defekteets, sanjems jauno , un vareesi savaakt veco kaut kur Getlinjos! Ja nebuus sazaagjeejushi malkaa


Kādas muļķības, veco instrumentu norakstīs un par 5 EUR pārdos VM pianistam, lai var vest uz savu māju un vakaros spēlēt iecienīto klimpiņpolku.

Atbildēt

!

08.11.2021. 23:10

»

Latvija - neizdevusies valsts

Soliņš droši vien ir no tīra sarkankoka, saskrūvēts ar zelta skrūvēm


tas solins ir dros pret pirdieniem,koksne inpregneta un nesadrup pakalgazu iedarbibas rezultata.

Atbildēt

hm

08.11.2021. 21:57

Kāda gan cita pavalstniecība varēja būt,ja CCCP pavalstniecība tika anulēta?Un neviena normāla valsts nemaz tā nešķiedās ar savas valsts pasēm.Ja gribēja pasi,bija diezgan ilgi jānodzīvo,jāapgūst valoda,vēsture,kultūra u,t.j.p.,jākārto eksāmens.

Atbildēt

Labvakar!

08.11.2021. 21:37

»

Svētais Vazelīns

Jūs, šķiet, labi pārziniet E.Levita biogrāfijas faktus un apstākļus. Varbūt, Jums ir zināms, vai Levitam bija piešķirta Vācijas pilsonība un ja bija, kad viņš no tās atteicās? Vai arī kāda cita pase un pavalstniecība bija E.Levitam periodā no 1973.g. līdz brīdim, kad Levits saņēma atjaunotās Latvijas...


Jā! Jūs nemaldāties.Diezgan labi pārzinu.Levits Vācijā dzīvoja bez pavalstniecības,bet ,lai varētu strādāt tiesā par tiesnesi vai advokātu,bija jāpeņem Vācijas pavalstniecība,kura viņam bija dažus gadus pirms mūsu pārmaiņām.Tad kad viņš tika iecelts par vēstnieku Vācijā un vēlāk citās valstīs,Vācijas pilsonība viņam tika anulēta,jo.būdams Vācijas pilsonis,nevarēja būt latvijas vēstnieks Vācijā.Latvijas pase viņam kā daudziem citiem latviešiem bija arī padomju okupācijas laikā.Atjaunotās Latvijas pasi viņš saņēma tad,kad mēs visi saņēmām.No 1973.gada viņš bija Vācijas iedzīvotājs bez pavalstniecības līdzīgi kā mūsu"nepilsoņi".Arī okupācijas laikā vairākās valstīs funkcionēja brīvās Latvijas vēstniecības,kurās Latvijas pilsoņiem ārzemēs tika izdotas Latvijas valsts pases.Tiem,kas to gribēja.Bet tās bija "priekš atvilknes'",jo ceļot ar tām nevarēja.Padomijas pilsoņi jau nevarēja nekur ceļot.Tikai pa plašo padomju dzimteni ar CCCP pasi .Tas gan.Varēja braukt ,kurp grīb dzelzs žoga ietvaros.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

08.11.2021. 21:02

»

joske,mīļumiņ

pastāsti arī mums,vienkāršiem cilvēkiem,kā ,taviem vārdiem runājot,nolāpītai žīds 17/18 gadu vecumā varēja Rietumvācijā iestāties augstskolā ar Lpsr Rīgas 2.vidusskolas gatavības apliecību!Vai nav loģiski,ka jauneklim bija nepieciešams Minsteres skolas diploms,lai varētu pie pūstošajiem kapitālistiem...


Jūs, šķiet, labi pārziniet E.Levita biogrāfijas faktus un apstākļus. Varbūt, Jums ir zināms, vai Levitam bija piešķirta Vācijas pilsonība un ja bija, kad viņš no tās atteicās? Vai arī kāda cita pase un pavalstniecība bija E.Levitam periodā no 1973.g. līdz brīdim, kad Levits saņēma atjaunotās Latvijas pilsoņa pasi.

Atbildēt

Мх

08.11.2021. 20:35

»

Хм

И почему чем больше проблем в стране, тем больше ее руководству хочется пускать пыль в глаза и считать, что другие страны не поймут, если будет что-то недорогое...


Правильно, Хм, враги Латвийской Республики по приговору законного суда будут повешены в саду Виселиц. Надеюсь, что ты Хм хорошо знаком со значении врага народа, Хм? Ну, ты меня понял.

Atbildēt

Хм

08.11.2021. 20:26

И почему чем больше проблем в стране, тем больше ее руководству хочется пускать пыль в глаза и считать, что другие страны не поймут, если будет что-то недорогое?
да, да, предвижу, это и для России характерно, хотя там объективно денег намного больше. И они хотя бы свои собственные в основном тражирят, а мы-то как посмотри, неслабо так в долги влезаем.
Да не будет нормальный иностанный гость косо смотреть, если там табуретка будет за 200 евро. Наоборот, подумает "вот, понимаю, скромные экономные". Ну если кто и будет смотреть, то небось такой же, который потом побежит табуретку за 3000 евро покупать-ну и табуретка с ним, пусть бежит покупает!
А вот адекватный подумает-да все у них хорошо, если на табуретки не жалко по 2000 евро и на рояль почти 200 000, обойдутся без лишних ЕС денег, лучше тем скромным дадим

Atbildēt

Prezidente Orchestra Band II

08.11.2021. 19:55

Ruk, ruk, ča, ča, čā......
Nodokļi ir jāmaksā.
Flīģels Pilī jautri skan,
Kariņš polku dejo/figu rāda man. (pēc vajadzības)
Valstī Lokdauns pasludināts,
Darbs viscaur ir apstādināts,
Likumi ir izmainīti,
Dzimtcilvēkiem piekritīgi!
Nepotētiem tagad sāksies,
Pastardienas badakāsiens!!!!
Cilvēktiesīb sakarā,
Esam dziļā pakaļā!!!!

Atbildēt

millers

08.11.2021. 18:53

būtu labāk noskatījuši zārku no lētās skaidenes ,vairak piestāvētu

Atbildēt

galīgi garām

08.11.2021. 18:42

»

Piebilde

Nu par to neuzņemšanu Latvijas valsts universitātē gan ir galīgi garām. Tajos laikos universitātē uzņēma tos, kuri spēja nokārtot iestājpārbaudījumus vislabāk. Visi mani skolas biedri iestājās augstskolās. Jā par mācibspēku gan nevarēja strādāt ar nepareizajiem radu rakstiem...


gluži nav,bet,lai tā būtu.72/73 gadā droši vien nebija tik "stingri noteikumi"kā 50 tajos 60tajos gados,kad augstskolās stājās mani skolas biedri.Laikam jāsaprot tā,ka jūs būtu novēlējis nabaga Egilam tomēr turēties kā klintij un palikt dzimtenē vienam un jau 74 gadā pie Brīvības pieminekļa mēģināt sadedzināties kā Iljam Ripsam.Turieties labāk pie tēmas!cik var ņemties rinķī un apkārt..

Atbildēt

tā ir

08.11.2021. 18:02

»

he he

Tas Pavļuks ir tik netalantīgs piansits, ka viņam pilnīgi pieteiktu ar lietotu Piano Rīga


Šito ASV vidienē nepasargātu pat uzraksts "Please Don't Shoot The Piano Player, He's Doing The Best He Can"

Atbildēt

Lasītājs

08.11.2021. 17:36

Ja jau alus cienītājs Baltajā naudā varēja nopirkt alus darīšanas komplektu - https://en.wikipedia.org/wiki/White_House_Honey_Ale.

tad mūzikas cienītājs arī varētu prasties un nopirkt savai pilij flīģeli !

Atbildēt

Kungi

08.11.2021. 17:26

»

ASV protektorāts Latvija

Cik Covid slimniekus pa šo naudu vaŗēja izārstēt! Kungi pēdējo kaunu zaudējuši


Kā Jūs ziniet vai tas bija pēdējais vai pirmspedejais kauns?Vai vispār mēs to pazaudējām ?Un kas tas kauns vispār tāds ir?Nav arī skaidrs kāpēc mums jāatsakās no lepnaam klavierēm un jādomā par kādu tur slimnieku ārstēšanu!?Prieks tam tak ir mācīti dakteri!

Atbildēt

ha-ha

08.11.2021. 16:50

»

Jukums

Nez kāpēc uzmācas doma, ka Rīgas pils pamazām kļūst par tādu, kā kangara rezidenci


Rīgas pils pēdējos 30 gadus ir padomju okupantu ideologu,represīvo iestāžnieku,čekas aģentu,okupācijas armijas virsnieku un citu kolaborantu pārkrāsošanas krāsotava,mūža nodrošināšanas aģentūra un citu ar patriotismu nevienojamu darbïbu komandpunkts.Cerėt ieraudzït vai atrast tur ko citu ir latviešu don Kihotu darbïbas sfėra.

Atbildēt

he he

08.11.2021. 16:23

»

Bunkurs 13

Vispār koncertflīģeļi tā maksā. Cita lieta, ka stenvejs varēja pasisties par cenām ar blūtneru un kanceleja nokaulēt kādus 10


Tas Pavļuks ir tik netalantīgs piansits, ka viņam pilnīgi pieteiktu ar lietotu Piano Rīga.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

08.11.2021. 16:21

Cik Covid slimniekus pa šo naudu vaŗēja izārstēt! Kungi pēdējo kaunu zaudējuši.

Atbildēt

kļimoviča aita

08.11.2021. 16:18

»

Google

Ātri pameklēju cenas. D modelis skaitās viskrutakais, Carnegy hall līmenis. Cenas $148,700 to $163,600 par jaunu un ap 100 štukām par lietotu


Nu, tā nelielā starpība varētu būt radusies, mainot eirošekļus uz $$$. Rebes paliek rebes, naudas mijējiem taču arī kaut kas jānopelna! ;)

Atbildēt

kļimoviča aita

08.11.2021. 16:13

»

lauķis

Tev taisnība,visā LAUKĀ notiek vēl lielāki tūdi.Tas tāds maziņš tvaika nolaišanas ventīlītis lai neredzētu cisu LAUKU


Diemžēl tas ir tieši tā.

Un vismazāk jau nu viņus uztrauc tas, ko mēs par to domājam...

Atbildēt

Google

08.11.2021. 15:40

Ātri pameklēju cenas. D modelis skaitās viskrutakais, Carnegy hall līmenis. Cenas $148,700 to $163,600 par jaunu un ap 100 štukām par lietotu.

Atbildēt

Uldis

08.11.2021. 15:20

»

Kleptomānija

Kāpēc nācijas omei vajadzēja piesavināties pulksteni, ko viņa varēja nopirkt? Tā arī ar šito viesstrādnieku; viņiem ar laiku pazūd robeža starp privāto maku un valsts tērēto naudu, līdz ar to arī realitātes sajūta. Ir tik vienkārši dzīvot uz citu kakla un nejust robežas


Pavļuts jau arī ir pietiekoši sazadzies, lai varētu atļauties flīģeli nopirkt par paša naudu. Protams Steinway galīgi nav tā netalantīgā tlinkšķinātāja līmenis.
Vienkārši ar to kleptokrātu sugu ir tā, ka jau norijis veselu cūku, noķer mušu un saka: arī gaļa.

Atbildēt

pilsonis

08.11.2021. 15:15

Vecais ir jau defekteets, sanjems jauno , un vareesi savaakt veco kaut kur Getlinjos! Ja nebuus sazaagjeejushi malkaa...

Atbildēt

Garaamgaajeejs

08.11.2021. 15:12

Mani shajaa visā int arī kur un par cik tiks pārdots vecais! Es arī to panjemtu.

Atbildēt

lauķis

08.11.2021. 14:49

»

kļimoviča aita

Tev nav gadījies tā, ka Tu aiz TRAKTORA nespēj saskatīt visu LAUKU


Tev taisnība,visā LAUKĀ notiek vēl lielāki tūdi.Tas tāds maziņš tvaika nolaišanas ventīlītis lai neredzētu cisu LAUKU.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.11.2021. 14:37

Soliņš droši vien ir no tīra sarkankoka, saskrūvēts ar zelta skrūvēm.

Atbildēt

Piebilde

08.11.2021. 14:30

»

joske,mīļumiņ

pastāsti arī mums,vienkāršiem cilvēkiem,kā ,taviem vārdiem runājot,nolāpītai žīds 17/18 gadu vecumā varēja Rietumvācijā iestāties augstskolā ar Lpsr Rīgas 2.vidusskolas gatavības apliecību!Vai nav loģiski,ka jauneklim bija nepieciešams Minsteres skolas diploms,lai varētu pie pūstošajiem kapitālistiem...


Nu par to neuzņemšanu Latvijas valsts universitātē gan ir galīgi garām. Tajos laikos universitātē uzņēma tos, kuri spēja nokārtot iestājpārbaudījumus vislabāk. Visi mani skolas biedri iestājās augstskolās. Jā par mācibspēku gan nevarēja strādāt ar nepareizajiem radu rakstiem.

Atbildēt

дурак латыш

08.11.2021. 14:16

to kanceleju ar visu balamutes kanceli , gadus 30 atpakaļ, jau vajadzēja izsvītrot no visiem sarakstiem

Atbildēt

Tauta

08.11.2021. 13:40

Kad jāpērk tad jāpērk!Kungiem labāk redzams kas un par cik.Tikai mums ar patiktos kaut priekskambarii pastāvēt un paklausīties kā viņi tur smuki spēlē un dzied!

Atbildēt

Mīļumiņam

08.11.2021. 13:40

»

joske,mīļumiņ

pastāsti arī mums,vienkāršiem cilvēkiem,kā ,taviem vārdiem runājot,nolāpītai žīds 17/18 gadu vecumā varēja Rietumvācijā iestāties augstskolā ar Lpsr Rīgas 2.vidusskolas gatavības apliecību!Vai nav loģiski,ka jauneklim bija nepieciešams Minsteres skolas diploms,lai varētu pie pūstošajiem kapitālistiem...


Pirmkārt, žīds oficiāli brauca uz Izraēlu. Otrkārt, viņa ģimene nebija nekādi nepareizie, bet ar sarkanā komisāra nopelniem. Treškārt, ģimene dzīvoja ekskluzīvā vietā blakus čekas mājai. Un par tiem čekas uzdevumiem varēs palasīt nākamajās grāmatas. Ja nu uzpeldēs papīri...

Atbildēt

kļimoviča aita

08.11.2021. 13:34

»

lauķis

Flīģelis un soliņš ir vajadzīgi,neies taču klausīties ko aitas blēj.Tas nekas ka tā ir cilvēku nodokļu nauda


Tev nav gadījies tā, ka Tu aiz TRAKTORA nespēj saskatīt visu LAUKU?

Atbildēt

kļimoviča aita

08.11.2021. 13:30

»

Bunkurs 13

Vispār koncertflīģeļi tā maksā. Cita lieta, ka stenvejs varēja pasisties par cenām ar blūtneru un kanceleja nokaulēt kādus 10


19. gadsimtā ražotais Blüthner flīģelis patiesi varētu būt nolietojies, pat ja tā stīgām ir metāla rāmis... ar Steinway, soliņa u pārvalks cenu arī viss kārtībā - atšķirībā no KNAB "aisberga" izmaksām.

Atbildēt

Troika

08.11.2021. 13:14

Man vairāk patika soliņš par 1940 arī tas par 1949 bija daudz iederīgāks pompozīcijā.

Atbildēt

lauķis

08.11.2021. 12:30

Flīģelis un soliņš ir vajadzīgi,neies taču klausīties ko aitas blēj.Tas nekas ka tā ir cilvēku nodokļu nauda.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

21

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

FotoLatvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas kārtējo atteikumu izpildīt LVSADA streika prasību.
Lasīt visu...

3

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

FotoPolicijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Pirmais tests būs jau rītdien, kad jātiek galā ar aicinājumiem uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā.
Lasīt visu...

12

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

FotoPar politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu sirdi un prātu ir PSRS/Krievijā. Viņi nav pārliecināmi. Tas varētu būt vairāk nekā 200 tūkstoši cilvēku. Liela daļa dzīvo Rīgā un Daugavpilī. Galvenie vakardienas dalībnieki.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....