Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Lemberga troļļa grēksūdze

Aivara Lemberga „troļļu fabrikas” darbinieks
18.09.2018.
Komentāri (85)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Šis c- 444

22.12.2019. 01:17

»

cilveks444

Varu spriest par Delfiem, jo, kopš TVNET manu profilu bloķēja, komentēju tieši Delfu komentāru sadaļā. Tad jāsaka, cik man nācies vērot to, kas notiek Delfu komentāru sadaļā, tad tieši pret Lembergu vērstie komentāri ir vesela gūzma. To ir papilnam. Tāpat kā to komentāri, kas slavina "Vienotību" (nu...


šis 444 ir nabaga zēns, garīgi sabojāts, gāž virsu sūdus partijām, kura strādā. Vienotība bija visniknākais Lemberga ienaidnieks, kas sarīkoja "oligarhu kapsētu". Tagad sit darītājus, kuri kustina kluso mafijas dīķi, tajā laiž iekšā līdakas. "Visļaunākā "partija tagad ir JKP , vēl Vienotība. Saskaņa, ZZS, "Tāvzemieši"- čekistiskās partijas gandrīz neaiztiek, gan "gudri"aizskar dažreiz, garāmejot,lai tad piesmietu JKP un Vienotību, apšļāktu ar samazgu lavīnu.

Atbildēt

Saskaņa rulles?

22.12.2019. 01:05

»

FKK

Tāpēc jau Lembergs vienmēr zaudē, ka viņa troļļu impērija ir vāja un izbadējusies. Piemēram, Ušakovs un Ameriks “izgrieza” caur Riga.lv miljonus savam PR, atmeta DELFI un citiem simtus tūkstošus. To pašu darīja Vienotība un Attīstībai/Par - caur SIF piebaroja visādus IRlv, to pašu DELFI, NP un citus...


Vai mums zēļ šis varas balstītāju naudas. Maksājām miljonus un ne velti Ušakovs latviešu žurnalistu slavināts kļuva par "pasaulē labāko saimnieku", labāko Rīgas mēru - ha, ha. Un latvietīšu kolaboranti pastiepa viņam, Ušakovam roku uz "jūdasa grašiem", uz amatiem, uz vietām deputātos un pats svarīgākais - sabiedriskā transporta atlaišu īpašnieki ar lielu degsmi balsoja par Ušākovum par Saskaņu, kā par "labāko" galvaspilsētas sainmnieku pasaulē. Nabada rīdzinieki - kā krievi tā latvieši, nesaprot, ka kapitālismā nav tautību, aplaupa visus, bet kaut ko iedod, paņem no mums daudz vairāk atpakaļ. Nauda kokos neaug - mūs slacē par mūsu naudu un tiksminās, latvieši uz Saskaņu plūst bariem vien, lai balsotu par Ušakovu.

Atbildēt

NRA - pasūti mani lasi un smirdi

22.12.2019. 00:55

»

FKK

Tāpēc jau Lembergs vienmēr zaudē, ka viņa troļļu impērija ir vāja un izbadējusies. Piemēram, Ušakovs un Ameriks “izgrieza” caur Riga.lv miljonus savam PR, atmeta DELFI un citiem simtus tūkstošus. To pašu darīja Vienotība un Attīstībai/Par - caur SIF piebaroja visādus IRlv, to pašu DELFI, NP un citus...


Pagaidām esmu visdzeltenākā, visriebīgākā Latvijas avīze, kurā vai visi žurnālisti ir "troļļi". Izlasiet autoru rakstus - kāda žults, kāds niknums, kāda nomelnošana!

Latvijas jaunā , 13.Saeima, ministri strādā, cenšas sakārtot valsti, bet palasiet ( es jau sen NRA nelasu, vēmiens nāk, kā nomelno Latvijas personības) NRA, kauns, ka tādi ir latvieši!

Kas būs tagad, ja gadījumā "maznodrošinātais" lembergs neapmaksās NRA samazgu honorārus? Arī Facebook kļuvis par samazghu liešanas portālu - ka tik kurš ministrs darbojas, cenšās, pār viņu gāžas samazgu lavīnas, protams, īsos komentāros, nevis žultainajos NRA rakstos. Nav vis tā, ka "zurku cīņā""lemberga impērija"bija visvājākā - tā bija visnaudīgākā, visplašāk izplatītā apmelošans kampaņa. Tagad cietīs daudzi, jo gan jau lembergs netaisīs savus seifus, kas varētu būt, aprakti Puzes mežā un nemaksās honorārus, vairs nenomelnos NATO un Latviju, kura uztur ciešas draudzības un sadarbību ar NATO, kas ir visnopietnākais drošības garants. Politika mainīsies, tādus mēslus daļa žurnālistu vair necels, lai smirdētu.

Atbildēt

Mazās trollēnu fabrikas

20.12.2019. 16:13

JKP troļļi ir pārsvarā viņu pašu biedri, no kuriem vairākus pirms gada iecēla algotos amatos Saeimā - Muksimovs, Bašķis, vēl kādi 5-6. Segvārdi Kārlis Bērziņš un citi. Regulāri rada daudzgalvainu komentētāju pūli visās tēmās, kas skar JKP ministrus vai balsojumus Saeimā. Šodien, piemēram, ka biezs viņu ir rakstā par to, ka Bordāns atlaida VZD priekšnieci.

Atbildēt

FKK

19.12.2019. 14:14

Tāpēc jau Lembergs vienmēr zaudē, ka viņa troļļu impērija ir vāja un izbadējusies. Piemēram, Ušakovs un Ameriks “izgrieza” caur Riga.lv miljonus savam PR, atmeta DELFI un citiem simtus tūkstošus. To pašu darīja Vienotība un Attīstībai/Par - caur SIF piebaroja visādus IRlv, to pašu DELFI, NP un citus. Un turpina to darīt.

Lemberga impērija šajās žurku cīņās izrādījās visvājākā. Vienotības un Attīstības labā troļļo par tā dēvētais Latvijas “sabiedriskais” medijs - LSM.

Atbildēt

Ēriks

18.01.2019. 05:44

»

Kas vainīgs

Tas bailīgs


Vai ūdeni norāvi,kad pa...si?

Atbildēt

Analīze

22.09.2018. 06:55

Augstskolu Turība beidzu 2017., bet par prakses atskaiti uztraucos 2018.gadā. Pārējais ticami.

Atbildēt

Ventas Balss galvenā redaktore Gundega Mertena

21.09.2018. 16:42

Ventas Balsī nekad praksē nav bijis neviens puisis ne no Ugāles, ne citurienes. Par to var pārliecināties avīzē. Tāpat nekad neviens darbinieks nav vervēts,nevienu neesmu uzrunājusi spodrināt Lemberga tēlu. Visi darbinieki ir oficiāli pieņemti darbā. Un maksāta alga un maksāti nodokļi likumā noteiktajā kārtībā. Nekad nav bijis citādi un nebūs. Šai absolūti melīgajai publikācijai nav nekāda sakara ne ar troļļiem, ne Lembergu, ne mani kā redaktori. Tie ir viena cilvēka izdomāta pasaka personīgos nolūkos kaitēt cilvēkam, kuram viņš ir atņēmis mazdēlus mantkārīgos nolūkos.
Lūgums portāla vadībai rūpīgāk kontrolēt publikāciju saturu!

Atbildēt

Ha!

21.09.2018. 12:38

»

TT

Saukt to par grēksūdzi ir par skaļu


Sauc to kā vēlies. Bezdarbībai ilgtermiņā mēdz būt lielākas sekas. Ņemtu viņu kā darbinieku, jo cilvēkam pamodās sirdsapziņa, atšķirībā no Jums. Šeit apmaksu jāveic darba devējam, jo pēc būtības un situācijas darbinieks ir mazāk aizsargāts pret tā patvaļu.

Atbildēt

vienotības pederastam

21.09.2018. 09:47

»

ZZS - Lemberga valdība? + NA un SS?

SS - saīsināti Sa Skaņa, NA - TB/LNNK/VL...


Par kādām pensijām tu, netīrā krievu kazarmā taisītais deģenerāt, murgo? Pa tiem miljoniem mūsu pensionāru naudas, kurus Zatlers Maskavā intīmā brīdī ar Putinu uzdāvināja krieviem, kuri šeit nav strādājuši, bet saņem pensijas?

Atbildēt

ZZS - Lemberga valdība? + NA un SS?

20.09.2018. 23:53

SS - saīsināti Sa Skaņa, NA - TB/LNNK/VL.

Viņam, manuprāt, dod tādas iespējas vairāki advokāti, kuriem ir piederība pie Augstākās tiesas Senatoriem, kuriem visi tiesneši ir pazīstami, zināmi, kā ģimenē. Vai tad "ģimene" iet pret saviem ģimenes locekļiem - tātad ietekme pret jebkuru tiesu un tiesnesi varētu būt milzīga.

Lembergu tiesā "mūžīgi"un nenotiesās gan jau, tāpat kā Austrijas hronisko pacientu no Latvijas.

Tas ir ZZS spēks un vara. Tā turpiniet - slavējiet lembergu, ZZS un komunistisko nomenklatūru, kura ir joprojām pie varas Latvijā un jums tiks dotas drupačas, piemēram pensionāriem palielinās par "kapeikām" pensiju TRĪS GADU LAIKĀ. Pensionāri var gaidīt un balsot par UBAGA DĀVANĀM no ZZS valdības!?

Atbildēt

Lemberģiāde spēkā

20.09.2018. 23:42

»

boom

Diemžēl tas tā ir. Dēļ patstāvīgajiem noziegumiem mums ir vesela pauaudze jauniešu, kam smadzenes ir izskalotas līdz pēdejam un kas jebkuru noziegumu uzskata par normālu. Trulas ģerevņas statuss uz pāris gadu desmitiem ir garantēts


Rakst izskatās ļoti patiess. Lemberga "troļļu"fabrika, manuprāt darbojas spēcīgi un plaši, lai pazemotu, piesmietu, nomelnotu visu pretendentu partijas un visas Latvijas personības, piesmejot tik tālu, ka paliek kauns iet politikā.

Izspēlētas dažādas kārtis, pat it strīdi ar Saskaņu, līdz pat sadarbības noliegumam. Reāli patiesība ir citāda. lasi:

Citāti no e-pasta, kas nāk bez sarakstes, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku ieneslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu.

Un šajā citātā adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.Vēstule no ārzemju latviešu biedrības.


Atbildēt

boom

20.09.2018. 20:02

»

trulums

jauniešu maitāšana ventiņos..izaudzina stukačus un troļļus jau no bērna kājas


Diemžēl tas tā ir. Dēļ patstāvīgajiem noziegumiem mums ir vesela pauaudze jauniešu, kam smadzenes ir izskalotas līdz pēdejam un kas jebkuru noziegumu uzskata par normālu. Trulas ģerevņas statuss uz pāris gadu desmitiem ir garantēts.

Atbildēt

vecenes tāpat balsos

20.09.2018. 19:53

....................

Atbildēt

MrLatviskais

20.09.2018. 18:24

Cik ļoti interesanti redzēt, ka Saskaņa kasās ar Zaļajiem zemniekiem, itkā radot iespaidu, ka abas partijas ir pret sadarbību nākamajā Saeimā. Emīlij Mendelson, ja tas ir tavs īstais vārds, tad pieļauju, ka esi Saskaņas aktīviste un aktīvi iesaisties Saskaņas jauniešu organizācijas "restart.lv" darbā. Tu aktīvi piketē pret Rīgas Opozīciju.

Ja kāds sāk domāt, ka atbalstu A. Lembergu - nebūt nē! Es vienkārši nespēju ciest, ka kāds uzdodas (jo pieļauju, ka raksts nav patiesība) par bijušo trolli, kamēr pati strādā restart.lv. Lembergs ir smagos noziegumos apsūdzēts un smagos noziegumos apsūdzētam ir tikai viena vieta, kur viņš var doties, paši ziniet.

Ja tavs vārds sakrīt ar to Emīliju Mendelsoni, kuru pieminēju, bet neesi tā Emīlija Mendelsone, es ļoti atvainojos, bet tomēr, pavirši pameklējot caur google tavu vārdu, man nemet ārā citus variantus, kā šo Saskaņas jaunieti.

Kamēr nespēsi pierādīt pretējo, tikmēr no manis attiecīgajam rakstam ir 2 mīnusi.

Papildināts: Viss šis raksts izskatās pēc mājaslapas "RigaDvina" bezmaksas pašreklāmas, jo par šādu mājaslapu neesmu savā 20 gadus ilgajā mūžā dzirdējis, kā arī, atrodod šīs mājaslapas adresi Facebook, ir redzams, ka tai ir zem 50 atbalstītājiem [skatīts 20.09.2018] un šis ir vienīgais raksts (bez aptaujas, kur mistiski 35% cilvēki netic kaut kādiem tradicionālajiem medijiem ar atsauci uz Saskaņas rakstu), kas šajā lapā ir nopublicēts.

Tie, kuri netic man: https://www.tvnet.lv/4532190/ko-usakovs-tev-nestasta

Atbildēt

to zatļerasts

20.09.2018. 13:17

»

Skumjais Bruņinieks

Nu redz, kā Lemberga un SC trolli piemin, tā uzreiz šis klāt...


Kāds Lemberga un SC? Vai tad putļerasti: Zatlers ar Ušakovu, zem sedziņas neraustīja viens otra mazos krāniņus?

Atbildēt

erte

20.09.2018. 12:48

»

ievads

''un no Ventspils Augstskolas kojām, izbadējušies studentiņi, nekas vairāk


Troļļi jau sāk atzīties, kad beidzot atzīsies arī baklažāna stipendiāti

Atbildēt

TT

20.09.2018. 12:45

Saukt to par grēksūdzi ir par skaļu.
Vienkārša stukača denuncija.
Kurš grib sev šādu darbinieku?
p.s. vai konvertā saņemto esi atskaitījis at pakaļ. Jābūt principiālam līdz galam!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

20.09.2018. 12:18

»

to kumjais Bruņinieks

Morālais kroplis, prokremliskais izdzimtenis, pēc kura bendes cirvis raud, Zatlers, jau "bija pret Urbanoviču" un abi gadījās zem vienas sedziņas


Nu redz, kā Lemberga un SC trolli piemin, tā uzreiz šis klāt..
Pārsvarā ganās pa IR portālu ar pašreizējo kļičku "altinyildiz"..reizi pa diviem mēnešiem tiek izbanots, bet tad uzrodās no jauna. Agrakās iesaukas "ģenerālis", "destra" utt..
Tagad, pirms vēlēšanām, aktīvs ir visos portālos..Pozicionē sevi, kā stigru nacionāli, bet faktiski kalpo smagos noziegumos apsūdzētajam un viņa galvenais uzdevums ir ...nomelnot Lemberga pretiniekus..
Atklāti neizrāda savas simpātijas saimniekam..Lielākais ienaidnieks viņam ir Zatlers, jo tā sanāca, ka pēc Rīkojuma Nr2 tauta izmeta viņa saimnieku Lembergu no valdības, bet pārējos oligarhus pat no Saeimas.
Klasisks Lemberga sistēmas troļļa paraugs..apveltīts ar lielu lamuvārdu arsenālu, par ko tiek bieži izraidīts no sabiedrisko mediju telpas. Var lamāt žīdus, Zatleru, sosrosīdus, liberāļus ,SC, Ušakovu stundu no vietas, ne reizi neatkārtojoties.
"Morālais kroplis" un "prokremliskais izdzimtenis" ir viņam mīļvārdiņi..pārsvarā viņa galvenā tēma ir vīriešu dibeni..un daikti..
No medicīnas viedokļa, ļoti smags gadījums..īsta nahodka Lembergam!

Atbildēt

to kumjais Bruņinieks

20.09.2018. 11:37

»

Skumjais Bruņinieks

Jāatcerās, ka, tā saucamie, Lemberga troļļi var būt visādi..tobiš, dažādas funkcijas pildīt spējīgi...


Morālais kroplis, prokremliskais izdzimtenis, pēc kura bendes cirvis raud, Zatlers, jau "bija pret Urbanoviču" un abi gadījās zem vienas sedziņas.

Atbildēt

Jautrais

20.09.2018. 11:31

...puika meklee jaunu darba deveeju...bet nesaprot...kas nodevis vienu reizi, nodos arii turpmaak..prieku meita paliek prieku meita...

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

20.09.2018. 11:13

Jāatcerās, ka, tā saucamie, Lemberga troļļi var būt visādi..tobiš, dažādas funkcijas pildīt spējīgi..
Var būt atklāti troļļi, kas publiski ir pozicionējušies, kā Lemberga ZZS aizstāvji..Bet var būt arī slēpti, kas neatklāj, ka darbojās smagos noziegumos apsūdzētā pusē. Viņu funkcija galvenokārt ir, lai visvisādā veidā troļļotu pret Lemberga un viņa ZZS ienaidniekiem - politiskajiem pretiniekiem.
Nu, piemēram..
Ja jāpārliecina vēl neizlēmušos vēlētājus, kuri nevar ciest Puzes punduri..tad labāk Lemberga trollim būt anonīmam, neatklāt, ka viņš ir ZZS pielūdzējs..Savādāk var dabūt pretēju efektu.."..ak Tu, Lemberga pakalpiņ, esi pret (kā šajās vēlēšanās) JKP, tātad, tieši tāpēc balsošu par Tavu pretinieku un ienaidnieku.."!
Viņu galvenā funkcija ir..lai tik nenobalso par partiju, kas nav sistēmai un Lembergam pakļauta.

Atbildēt

Gundegas sirdsapziņa

20.09.2018. 11:06

Es nožēloju izdarīto!

Atbildēt

Līga Zute

20.09.2018. 10:20

Ērikonkul, uznes manu tukšo galvu Talsu kalnā!

Atbildēt

anonīms

20.09.2018. 09:28

»

cilveks444

Varu spriest par Delfiem, jo, kopš TVNET manu profilu bloķēja, komentēju tieši Delfu komentāru sadaļā. Tad jāsaka, cik man nācies vērot to, kas notiek Delfu komentāru sadaļā, tad tieši pret Lembergu vērstie komentāri ir vesela gūzma. To ir papilnam. Tāpat kā to komentāri, kas slavina "Vienotību" (nu...


Apskatieties, cik komentārus Delfos ir "sastrādājis"
444, un izdariet secinājumus! Apskatieties komentāru laikus un noticiet, ka viņš nav trollis. Turklāt pretīgs, Latvijai naidīgs trollis, kurš zaimo mūsu karogu.
Ne mazākās cieņas!

Atbildēt

Olegs Ivankins

20.09.2018. 08:28

Esu pret troļļu padarīšanu

Atbildēt

Antra

20.09.2018. 06:44

interesanti gan ka sadu greksudzi anonimu nosaukt. trollis augstakaja pakape jo no komentariem ticis zinaas. ta teikt paaugstinajis kvalifikaciju. bet vairak gan izskatas ka prieksvelesanu teatris pirms velesanam.

Atbildēt

zecinaajums iz vaimaninjaam

20.09.2018. 00:46

Par lielāku samaksu un chinu laikrakstā būtu gatavs turpināt staaveet chetrraapus!

Atbildēt

MI

20.09.2018. 00:10

»

Īstenībā

visi, kas rakstīja oficiālus iesniegumus nogāzās no trepēm, vai tika nāvīgi bišu sakosti. Ceru, ka ne dzīvesvieta, ne studiju vieta nav īstas. Jo skaistajā šokolādes pilsētā viss izskatās glazēts, bet ja paosta, tad nē, tomēr nav šokolāde


Ja, ja.
Ko nu tagad darīt?
Par likuma pārkāpumiem vairs nelikties ne zinis?
Sēdēt uz celma ar anonīmu sirdsapziņu un vaidēt tā ir, tā ir, līdz kaulainā savāc.
Beidz smīdināt. Teiksi, ka Valstī vairs nav ne prokuroru, ne citas iestādes, ne tiesas.
Mums ir gan IR, gan NRA. Lapsas kungs tik vien kā dara, kā pa tiesām staigā, lai varas skurbuma pārņemtos vestu pie prāta.

Atbildēt

Īstenībā

19.09.2018. 23:44

»

MI

Nosmējos...


visi, kas rakstīja oficiālus iesniegumus nogāzās no trepēm, vai tika nāvīgi bišu sakosti. Ceru, ka ne dzīvesvieta, ne studiju vieta nav īstas. Jo skaistajā šokolādes pilsētā viss izskatās glazēts, bet ja paosta, tad nē, tomēr nav šokolāde...

Atbildēt

Kāpēc uzreiz

19.09.2018. 23:42

»

Kāpēc uzreiz

Troļļi


Elfi?
Varbūt tefteļi?

Atbildēt

cilveks444

19.09.2018. 22:38

Varu spriest par Delfiem, jo, kopš TVNET manu profilu bloķēja, komentēju tieši Delfu komentāru sadaļā. Tad jāsaka, cik man nācies vērot to, kas notiek Delfu komentāru sadaļā, tad tieši pret Lembergu vērstie komentāri ir vesela gūzma. To ir papilnam. Tāpat kā to komentāri, kas slavina "Vienotību" (nu jau slavināja, jo tā iet prom pa skuju taku un nav šiem aktuāla) un tās klonus. Piemēram, JKP sektu slavina tie paši "Vienotības" troļļi. Jeb kā viņus vēl dēvē - jenottroļļi. Nav manāms, ka ZZS būtu kaut kādi troļļi nolīgti, kas komentētu Delfos. Varbūt daži ir, kas ZZS atbalsta. Bet uz tā fona, kas Delfos notiek, viņu ir maz. Un Delfos plosās Sorosam un viņa balstītiem politiskiem spēkiem uzticīgi troļļi. Šie ir biezā slānī. Tāpēc pēdējais laiks ir runāt par to, kas Latvijā notiek, kāpēc portālu komentāru sadaļas pārņēmuši nelgas, kuri kalpo Latvijas valsts neatkarībai naidīgām spēkiem - liberāļiem un globālistiem. Kurus, kā "Vienotības" klons, pārstāv arī JKP sekta.

Atbildēt

hm

19.09.2018. 22:04

Partiju troļļi nav tik labi apmaksāti un pastāvīgi neraksta komentārus, kā specdienestu troļļi. Partijnieki raksta tikai pirmsvēlēšanu laikā, specdienestu raksta tik ilgi, līdz komentāru vairākums saskan ar viņu versiju. Tur tā atšķirība.
Kuri labāki , kuri sliktāki ....

Atbildēt

Jānis

19.09.2018. 21:50

Tīra propaganda, šādas feika "atzīšanās" var izdomāt jebkurš par jebkuru, vienīgi tagad par anoņimkām tikai pasmejas, agrāk tas bija pamats arestam, diemžēl arī tagad daudzi šiem feikiem tic, nožēlojami.

Atbildēt

cilveks444

19.09.2018. 21:37

Ļoti interesanti. Vienīgi vēlētos jautāt raksta autoram, vai viņš ir tik truls un neaptēsts, ka nemana, ka tieši Delfos (par TVNET pat nerunājot) kā biezs ganās "Vienotības" un tās klonu troļļi? Ja viņš to nemana, ja izliekas to neredzam, tad rodas šaubas arī par šī stāsta patiesumu.

Atbildēt

MI

19.09.2018. 21:30

Nosmējos.
Ko tiem žurnālistiem māca.
Puika grib palikt anonīms. Bet rakstā pats sevi nemāk noslēpt. Ja nu apzināti nav melojis, tādejādi nomelnojot citu personu. Bet ja nu ir melojis, tad raksts ir pavisam ar citu mērķi.
Tādam vēl informācijas avotus pasargāt.

Šim anonīmā sirdsapziņa pamodās. Tad ej nomaksā nodokļus, pastāsti VID par aplokšņu algām. Uzraksti iesniegumu.

Bet draugi. Es gribu tai fermā. Beidzot ieraudzīšu to fermu pilnā spozmē.Jo drošībnieki tik runā un runā par tām fermām, bet ne fermeri, ne trolli uzrādīt nevar. Kur nu trolli algas dienā. Šiem laikam nav laika, jāsēž uz maisiem.

Vellos! Šitādu naudu maksā, darbs no mājām. Es kā pašnodarbinātais nomaksāšu nodokļus. Par konsultācijām. Man daudz, kas neiet pie sirds, vai nu prasās skaidrojuma. Nu piemēram OIK, virspeļņa, paraseksa vienas nakts šovs, veiksmes stāsts ar apmēram vienu trešdaļu iedzīvotājiem trimdā. Veiksmes stāsts ar sociālo darbinieku badastreiku, utt. Nu un uzrakstīšu ar sirdapziņu nestrīdoties.
Jā ir tikai viens trūkums. Esmu neiespaidojams un rakstu tikai par to, kas man šķiet aktuāli.
Fermer neguli! Esmu atvērts piedāvajumiem.

Atbildēt

nu, tad domājiet, domājiet, biedri!

19.09.2018. 21:25

Visticamāk šīs un vēl kādas jaunas Facebook domubiedru grupas aktīvi iesaistīsies vai jau ir iesaistījušās ZZS priekšvēlēšanu kampaņā.

Atbildēt

Ventspils smirdoņa

19.09.2018. 21:02

Sūdabrāļi

Atbildēt

fuuuuuij

19.09.2018. 20:59

Pretīgās Aivara peškas

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

21

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...