Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Harijs - to šī raksta autoram

10.09.2018. 23:19

Labs aizstāvības raksts ! Pasūtīts vai kā ? Bet.... vai tad visi ( vai gandrīz visi) Vienotības Valdes locekļi bija pārdzērušies vai driģenes saēdušies, ka izslēdza Āboltiņu no partijas ? tev tā nešķiet

Atbildēt

cilveks444

26.08.2018. 13:29

Īss Āboltiņas raksturojums - varaskāre, cinisms, iedomība un liekulība, kas īpaši spilgti izpaudās mītiņa pret Latvenergo tarifiem laikā, kad Āboltiņa miesassargu aplenkta ciniski vaikstījās un nemaz neklausījās tautas pretenzijās! Āboltiņa - neremdināmā tieksme būt uzmanības centrā un pareklamēties pa velti, ko redzēja tūkstošiem hokeja līdzjutēju, kad Saeimas spīkerei par katru cenu bija jāsaka runa, kas gala rezultātā izvērtās par Ābotiņas totālu krahu, un līdzjutēju svilpienu pavadītu kaunpilnu atkāpšanos, skandējot - Dinamo! Dinamo! Dinamo! Āboltiņa - ļoti zems popularitātes indekss gan latviešu, gan krievu valodā runājošo vidū, kas bija viens no zemākajiem rādītājiem starp Latvijas politiķiem. Āboltiņa - augstprātīgā un nicinošā attieksme pret žurnālisti, kura viņai jautāja par viņas balsojumu pret likumprojektu, kuram būtu jāierobežo ātro kredītu firmu negausību un jāizbeidz šo firmu piekoptā augļotāju prakse! Āboltiņa - nelikumīga sadarbošanās, kā opozīcijā esošai deputātei, ar valsts drošības dienestiem, kas tiesiskā valstī beigtos ar drošības dienestu vadības un vēlāk esošās Saeimas spīkeres atkāpšanos no amata! Un visbeidzot - Āboltiņas "zemais lidojums" ar 150 km/h pa Bauskas šoseju, apdraudot citu līdzpilsoņu veselību un dzīvību! Āboltiņas eskorts pārkāpa ātrumu arī pagājušo Saeimas vēlēšanu vakarā, braucot no televīzijas uz "Vienotības" svinību vietu, kas faktiski ir zīmīgi, jo - kā vējš skrien, kā miets atduras, ko redzam šobrīd, kad "Vienotības" reitingi gāžas grīdā un rāda, ka partijas pēdējā stunda ir situsi! Vēlētāji Kurzemē pateica Āboltiņai skaidru un noteiktu - NĒ, bet caurkritušajai Saeimas deputātei vēl nebija miera un tā krampjaini tvērās pie izzūdošās varas un ar viltu iekļuva Saeimā! Nekaunības un cinisma kalngals bija ņirgāšanās par pensionāriem, kas tika realizēta, ūjinot kā džungļu dzīvniekam - "ūūūū!" Liekulība! Cinisms! Meli! Iedomība! Augstprātība! Varaskāre! Negodīgums! Tāda ir Āboltiņa!

Atbildēt

oi,shausmas

25.08.2018. 23:34

»

Fēlis

Nakuj! ,,V" ir ļaunākais, kas ar Latviju pa šiem gadiem noticis


nu ja,ka nakuj! vel lauzh atraudas par sho sarkano chekas mauku...kas vinju nezina,tagad shi varess kaadu briidi maukoties pa Briseli,lidz vinju atstatis no "vestnieces" amata kaut kad,jo tadas kurvas nedrikst straadat svarigos amatos.

Atbildēt

Uz tiesu

25.08.2018. 00:49

»

Sandra Briķe

S.Āboltiņa ne tikai nievājoši izturējās pret veciem cilvēkiem - pensionāriem, bet ir daudz melojusi, sagrozījusi faktus, t.sk. par mani, lai mani atceltu no amata, un, faktiski, kā politiskās partijas vadītāja ir līdzvainīga tajā sliktajā, kas ir radīts mūsu valstī par šiem gadiem. Tagad, kad ir tik...


Lai par meliem, apmelojumiem un apvainojumiem pavilkt, pastaipīt pa tiesām, lai kaut cik atjēdzas, ka šāda ņirgāšanās ir vairāk kā zemiska. To var saprast, ja raksta okupācija alkstošie elementi, bet ja pašu tauta - jāiet uz tiesu. Viņa neko, nekad nav ņirgājusies par pensionāriem. Ja pensionāru saiets gaudoja kā suņi pie Saeimas un Aboltiņa atbildēja ar ūjāšanu, - tur vairāk humora nekā ņirgas, nevis pasmiešanās par pensionāriem.

Nevajag izzīst no pirksta, kā nav.

Atbildēt

ja īsi

24.08.2018. 23:20

varbūt mērķi cēli, bet realizācija nesanāca. Jā jā, galmu savāca nederīgu un 'neredzēja', kas notiek valstī. Lai dievs nedod, ja neredzēšana tika atmaksāta.
Kāds neļāva realizēt labus nodomus? Piem. tiesiskuma sakārtošanu? KURŠ??????????????? Kāds neļāva runāt TV par problēmām valstī? KURŠ?

Atbildēt

Sandra Briķe

24.08.2018. 13:32

S.Āboltiņa ne tikai nievājoši izturējās pret veciem cilvēkiem - pensionāriem, bet ir daudz melojusi, sagrozījusi faktus, t.sk. par mani, lai mani atceltu no amata, un, faktiski, kā politiskās partijas vadītāja ir līdzvainīga tajā sliktajā, kas ir radīts mūsu valstī par šiem gadiem. Tagad, kad ir tik daudz savārījusi, viņu ar godu ieceļ par vēstnieci, kas ir pilnīgs nonsens. Vai tiešām pret šo atklāto varas korupciju, tirgošanos ar varu, nav iespējams cīnīties, kad viss ir redzams kā uz delnas, vai arī soda tikai bumbieru zadzējus. Es atceros, ka man uz tiesuprokuratūra atsūtīja krimināllietu par to, ka kāds cilvēks par 35 santīmiem bija veikalā apēdis bumbieri - bija strādājusi policija, prokuratūra, sataisījusi biezu papīru kaudzi, tērējusi lielus valsts līdzekļus, kad es biju tik dusmīga, ka teicu, ka saukšu presi, bet tad ''caur adatas aci'' atradu iespēju kā šo lietu izbeigt, citādi atkārtotās sīkās zādzības rezultātā saskaņā ar pieņemtajiem likumiem, bija jāpiemēro reāls cietumsods un jāuztur par nodokļu maksātāju naudu, tai vietā lai Latvija savus nabadzīgos un neēdušos paēdinātu un iedotu pajumti.

Atbildēt

as

24.08.2018. 10:30

Paldies Dievam,ka šitā augstprātīgā un iedomīgā sieva nu ir politiskajā vēstures mēslainē.Žēl ,ka tante tomēr tiks siltā un apmaksātā vietā,bet tā nu redz ir šodienas realitāte,visādi vilki,dombrovski ,solčas un citi rupuči pārdod un nodod savu savu valsti vnk par amatiem un salīdzinošām kapeikām.

Atbildēt

ko tad citu

24.08.2018. 10:07

»

Latviju nomelno

Vaoira Vīķe teica - aptuveni tā - ķengājot VIENOTĪBU tiek ķengāta Latvijas valsts. Tieši tā. Bet lai atrietos VIENOTĪBAI, kura izsludināja cīņu pret oligarhiju, sākās plašas kampaņas pret partija vadītāju Solvitu Āboltiņu. Paņēmiens jau labi zināms praksē ar LSDFSP - pret Jura Bojāra sociāldemokrātijas...


tā čekas maita varēja pateikt? Pēc viņa bendes striķis, tāpat, kā pēc Zatlera un visas Vienotības brēc. 9. maija svinēšanai, kopā ar latviešu tautas bendēm, vajadzēja būt pēdējai nelietībai, ko tā nolādētā latviešu tautas ienaidniece, čekas veterāne, pastrādāja.

Atbildēt

Latviju nomelno

24.08.2018. 01:55

Vaoira Vīķe teica - aptuveni tā - ķengājot VIENOTĪBU tiek ķengāta Latvijas valsts. Tieši tā. Bet lai atrietos VIENOTĪBAI, kura izsludināja cīņu pret oligarhiju, sākās plašas kampaņas pret partija vadītāju Solvitu Āboltiņu. Paņēmiens jau labi zināms praksē ar LSDFSP - pret Jura Bojāra sociāldemokrātijas partiju. tieši sākot ar uzbrukumiem Jurim Bojāram kā partijas vadītājam, tad radās piecīši, kuri atšķēlās no partijas. Ja atmiņa neviļ., bija ziņas internetā, ka "piecīši" uzpirkti. Kā tur bija, dievs to zina, bet šķeltniecība un nodevība acīmredzama bija. Ne jau par baltu velti tāda negodprātība par savu partiju. Tas pats notika ar Zatlera partiju, jo viņš ierosināja tautas referendumu un Saeimu atlaida. Zatlera galvenā tēma bija arī OLIGARHIJAS geita. Tie paši spēki metās virsū Zattleram. Tad sekoja uzbrukumi spēc\īgākajai partijai - Vienotībai - ar tām pašām metodēm. Un gan jau nauda atrada vajadzīgās personas, kuras "nostrādāja"uz partijas graušanu.

Vienotība ir parti , kurā nav korupcijas skandālu - tātad jāgrauj un jāapmētā ar dubļiem. Kaut Solvita aizgāja no partijas, viņas vajāšana turpinās, ka ir personības rupjš, krimināls aizskārums, nekaunība augstākā mērā.

Vai tā nav HIBRĪDKATRA sastāvdaļa? It gan.


Ceru, ka VĒLĒTĀJI SAPRATĪS, ka uzbrukums Solvitas Āboltiņas personībai, var domāt, ir lemberģiādes pirksts, oligarhijas naids un nauda.

Atbildēt

stalins

23.08.2018. 07:53

Vairums ieveleto politiku savaa praksee saskaras ar diskreditaacijas meeginaajumem.Ja politikis ir valdoshaas partijas lideris,NDK vaditajs,Saeimas prieksseedetajs-tad buutu jaabriinas,ka diskreditacijas meginajumi nenotiktu.Un tomer tas nebija galvenais politiskajos procesos.Varas atnemshana ar speeku un krapshanu-luuk kas notika shiis Saeimas laikaa.Saakuma varas centrs,varas partija bija "Vienotiba",tagad kas?Lembergs no vienas puses un Dolgopolovs no otras ,Saeimaa noorganizee pareizos balsojumus.Par strikiishu raustiitaajiem no aizkuliseem mees nezinaam.Nu kas ir "Vienotiiba" tagad,bez Aboltinjas?Kampars,Asheradens?Tpu,ka tavu maati.

Atbildēt

cilveks444

22.08.2018. 22:49

Āboltiņas iecelšana par vēstnieci Itālijā ir vēl viens trekns spļāviens no Āboltiņas un "Vienotības" puses Latvijas iedzīvotāju sejās, jo ar glumā Rinkēviča gādību persona, kura ignorēja Latvijas vēlētāju gribu, un persona, kura ņirgājās par Latvijas pensionāriem, nu būs Latvijas vēstniece Itālijā. Lai gan amorālas personas, kuras sevi ir diskreditējušas, nav pieņemts iecelt vēstnieku amatā, taču Latvijā jau daži ir īpašā kārtā iecelti. Var bez ievēlēšanas ielīst Saeimā, var ieņemt ar Latvijas drošību saistītus amatus, var tik ieriktēti arī par vēstniekiem. Nožēlojami.

Atbildēt

Paija

22.08.2018. 14:27

Visneveiklāk skan raksta autora mēģinājums reanimēt āboltiņu no tā, no kā viņu vairs nekad un nemūžam nevar raenimēt, autoram rakstot , ka āboltiņas ūjināšana esot bijis joka mēģinājums. āboltiņa kā kundzīte pēc 50 gadiem joko ūjinot un izsmejot pensionārus- kauna zīme āboltiņai uz mūžu par šo .
Taču īsti laimīga āboliņa nava, jo kā redzams no dzeltenās preses āboliņa iedzīvojusies pamatīgā liekajā svarāno pārēšanās, vēderiņu uzaudzējusi pamatīgu.
cik āboliņa autoram samaksājusi par šādu "slavas dziesmu" turklāt autors anonīms, jo pašam kauns atklāt savu vārdu.

Atbildēt

Dombrovskis

22.08.2018. 14:07

Vienotība ir čekas pakalpiņi, zagļi un pederasti. Junkurs atteicās no sava mandāta, tāpēc, ka FSBešņiki tam izteica piedāvājumu, no kura tas nevarēja atteikties.

Atbildēt

Aborigenius

22.08.2018. 13:19

"Skaidri zinot, ka Vienotība ir galvenais traucēklis Krievijas interešu realizācijai Latvijā, kā viens no mērķiem ir diskreditēt Vienotības vadību, tādējādi vājinot partiju." Nu vareni murgi. Personiski maz ticu tam, ka Krievijai te Latvijā ir kādas intereses. Manuprāt tas, kas vajadzīgs kaimiņu valstij šajā zemē jau sen ir izveidots un darbojas, jo vietējā varas murga galvenais mērķis ir partijas labums nevis valsts intereses. Savukārt diskreditēt ir neiespējami to kā nav. Partijas vadība ir tikai dekorācija, partejisko veidojumu bīda spēki aizkulisēs, kuriem diskreditācija ir pie ziemeļpola. Un partijām te jau ļoti ilgi joprojām nav nekādas tādas izcilas īpašības ko varētu pabojāt. Un kādēļ runa par partejisko veidojumu, kurš veiksmīgi paturpinājis vietējās varas sistēmas sačakarēšanu, jau krietnu brīdi ir beigts un pagalam, protams, tā vietā nāk citi murgojumi. Raksta turpinājums cieši ieturēts vietējo rakstītāju dižtukšmuldēšanas stilā. Ne vārda par valsts problēmu būtību.

Atbildēt

ja kas

22.08.2018. 11:49

Autor, kāds ir S. Āboltiņas devums Latvijas labā?
1.
2.
3.

Atbildēt

Kasiņš

22.08.2018. 10:15

Tiešām smieklīgs, idiota cienīgs savārstījums rudās šļuras aizstāvībai...

Atbildēt

viesis

22.08.2018. 09:46

Mhm, saistībā ar Āboltiņas prettautiskajiem lēmumiem, diemžēl nevaru atcerēties arī nevienu viņas lēmumu, kas būtu Latvijai īpaši pozitīvs, izņemot viņas nevēlēšanos aiztikt Zaķi par viņa shēmošanām… :) Diemžēl, Āboltiņas kundze ir no tās latviešu politiķu paaudzes, kuriem liekas, ka politika ir cīņa par varu :( bet runas, ka Āboltiņa ar Vienotību pasargāja Latviju no Putina ķepām, ir, maigi sakot, mazliet pārspīlētas...

Atbildēt

Apmierinātais

22.08.2018. 06:51

PSECSSSSSSSSSSS..........!!!!!!! raksta utoram ir bezgalīga humora izjūta un nelabojami naivs optimisms, kas viss kopā ir līdzvērtīgs kāda psihiski nenormālā, kurš izmucis no tvaika ielas restota būra, domāšanai !!!!!!!
AUTOR !!!!!
Tu ko ?! Nopietni !!!!!!!!!?

Atbildēt

Blondīne

22.08.2018. 06:31

1.Jā, PR kampaņas un antikampaņas veido tā saucamo sabiedrisko domu un Āboltiņai ir antikampaņa.
2.Ja pēc būtības, tad liels jautājums ir: kurš un cik daudz patiešām ir izdarījis valsts un tautas labā, nevis savas "kompānijas- partijas" labā.Saukļi un pozitīvās kampaņas neskaitās. Pēc būtības skatoties rezultāts būtu tik niecīgs!

Atbildēt

biedrs

21.08.2018. 23:50

Diemžēl, Āboltiņa ar Junkuru neesot norēķinājusies vēl šodien. Žēl, ka tas puszilais nevar saņemties un visu konkrēti Knābī noliecināt. Ja būtu vīrs ar dūšu aizietu kaut vai uz TV-24 tiešraidi un parādītu Vienotības īsto seju.

Atbildēt

Jā, jā!

21.08.2018. 23:45

»

Jā!

Humora vecis ir šis Pietiek lasītājs, šī gara darba autors.Vienotība esot galvenais traucēklis Krievijas interešu realizācijai Latvijā - ha, ha, ha...


Ļoti reāli teikts. Krievi te ir nopirkuši visu, ko sagribējuši, Jūrmalu ieskaitot. Visu vasaru krievu valoda vien skan, un viss paiet nemitīgos krievu vecmeistaru koncertos.

Atbildēt

:))

21.08.2018. 22:21

Junkuriņš gan ir riktīgs savas partijas patriots' ka izdomāja atteikties no labi apmaksāta deputāta darba un goda.

Atbildēt

Jā!

21.08.2018. 21:49

Humora vecis ir šis Pietiek lasītājs, šī gara darba autors.Vienotība esot galvenais traucēklis Krievijas interešu realizācijai Latvijā - ha, ha, ha.
Vai kāds var nosaukt kaut vienu Krievijas interesi, ko kāda Latvijas partija būtu iztraucējusi te Latvijā realizēt? Vienīgi amerikāņi mazliet patraucēja krievu mafijai atmazgāt naudu caur Latvijas bankām. Viss pārējais ir čikiniekā. Krievi un krievu bizness šeit jūtās kā savās mājās.Bet tā pretkrieviskā bļaustīšanās no vienas vai otras partijas puses jau Krievijai neko ļaunu nenodara. Vienkārši katrai lomai šajā teātrī ir jārunā savs teksts. Vieni bļaustās par ļaunajiem krieviem un kremli, otri atkal par ļaunajiem latviešu fašistiem. Un kopā iznāk jauka izrāde, kuras rezultātā Latvijas parlamentā nākošos četrus gadus atkal sēdēs kā vienas, tā otras lomas tēlotāji. Un vienoti un saskaņoti turpinās dzīt postā Latviju tik ilgi, līdz latvieši paši lūgsies Putinam uzņemt mūs Krievijas sastāvā.

Atbildēt

lol

21.08.2018. 21:08

kas ir, ko, apskaužat kārtējo veiksmes stāstu?

Atbildēt

Pietiek lasītājam

21.08.2018. 20:47

ir arī vārds? Arī baidies no tautas?

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu autoram!

21.08.2018. 20:30

Esmu vienmer apbrīnojis S. Āboltiņas enerģiju un zināšanas, prasmi vairot ģimenes kopējo budžetu. Neskatoties uz visiem apvainojumiem, lai arī tie ir neapšaubāmi pamatoti - S. Āboltiņa ir strādājusi LPSR VDK vīzu daļā, viņa pretēji citiem kā cioniste- komuniste nav zaudējusi savu cilvēcīgi pievilcību. To pat neizdevās sadragāt SAB un DP aģentam Artusam Kaimiņam. S. Āboltiņa, tiekoties ar A. Lembergu Dubajā, mācījās no savām kļūdām un iznīcināja reģionos nostiprināto latvisko Vienotību, kura tika likta pretim prokremliskajai Saskaņai. Neviens cits kā S. Āboltiņa publiski TV noskūpstīja N. Ušakovu! Naša Solvita! Dai ej monogo ļet žizņi! Daiķe ej horošuju rabotu v Itelije na blago Kremļa!

Atbildēt

Zinošais

21.08.2018. 20:11

Kļūdas vispirms ir attieksmē !
Bija arī būtiskas politiskas kļūdas gan sākot ar konfrontāciju ar Zatleru Saeimas atlaišanas sakarā gan atdodot valdību konkurentiem !

Atbildēt

Tereza Mendoza

21.08.2018. 20:00

Neattīstītā tautā tiek slavēti tikai neattīstīti radījumi.

Atbildēt

no malas

21.08.2018. 19:59

Āboltiņa iznīcināja Vienotību. "Uzmeta" Dombrovski,Straujumu, Zatleru, iepludināja partijā olšteiniešus. Brīžam šķita, ka viņa pārāk uzkrītoši dara savu "melno darbu", bet tukšrunāšanā viņu grūti pārspēt. Viņa tiešām ir sliktākais, kas notika ar Vienotību.

Atbildēt

Ja ko

21.08.2018. 19:32

raksts taisīts kādā no Tvaika ielas palātām,brrrrrr.Zaķis met vilnu,bet sorosists tikumu nekad.

Atbildēt

Pesimists

21.08.2018. 19:28

Tas, ka pret Āboltiņu tika veikta intensīva antikampaņa ir fakts, kā fragmentu autors raksta pirmajā daļā labi parāda un pierāda. Par to žetons. Bet nu tālāk sākas neceļi. Versija, ka Junkurs tika no kāda, tai skaitā partijas vadības puses ietekmēts ir pietiekami ticama un kā tādai tai ir tiesības pastāvēt, tāpēc šāda kategoriska un sausi formāla tās noraidīšana liecina par autora angažētību. Nu bet par Āboltiņas veikumu Latvijas labā, lūdzu, - bērnu adopciju (faktiski legalizētas pārdošanas) uz ārzemēm mehānisma izveide un vēlāka publiska aizstāvēšana, neskatoties uz to, ka tika uzrādīti pierādījumi šo mehānismu galēji neodprāatīgai izmantošanai. Ar šo vien pietiek, bet gan jau ir vēl. Tiesa gan jāatzīst, ka Āboltiņa uz tās nespējnieku varzas fona izskatās vairāk kā pieklājīgi, tāpēc pat zinot par Āboltiņas "sasniegumiem", prieks kaut kā nerodas, jo, ja Āboltiņu šādi noliek, tad kurš tad uz tā rēķina izvirzās. Un kā redzams priecāties tik tiešām nav par ko, profesionāles, bet draņķes Āboltiņas vietā NDP tagad vada vēl lielāka draņķe Lībiņa-Egnere, kura tai pašā bērnu tirdzniecības biznesā ir daudz lielākā mērā iekšā kā Āboltiņa. Bet nu tas nav iemesls, lai Āboltiņu taisītu par baltu un pūkainu kā autors to bezkaunīgi bez ziepēm mēģina darīt.

Atbildēt

jautajums

21.08.2018. 17:25

»

Kirova Deguns

kas tas par STULBINGU?nav ko rakstīt liekat zvērińu vai zivtińu bildītes!īpaši SLIMIE var arī savas kakēnu bildītes likt


,,kakēnu bildītes''- tas ir tādas ar kakām vai kakēnām,ja?
Un kuram tās kakenas kaukur jāliek?

Atbildēt

Fēlis

21.08.2018. 17:21

Nakuj! ,,V" ir ļaunākais, kas ar Latviju pa šiem gadiem noticis.

Atbildēt

Kirova Deguns

21.08.2018. 17:06

kas tas par STULBINGU?nav ko rakstīt liekat zvērińu vai zivtińu bildītes!īpaši SLIMIE var arī savas kakēnu bildītes likt!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...