Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Harijs - to šī raksta autoram

10.09.2018. 22:19

Labs aizstāvības raksts ! Pasūtīts vai kā ? Bet.... vai tad visi ( vai gandrīz visi) Vienotības Valdes locekļi bija pārdzērušies vai driģenes saēdušies, ka izslēdza Āboltiņu no partijas ? tev tā nešķiet

Atbildēt

cilveks444

26.08.2018. 12:29

Īss Āboltiņas raksturojums - varaskāre, cinisms, iedomība un liekulība, kas īpaši spilgti izpaudās mītiņa pret Latvenergo tarifiem laikā, kad Āboltiņa miesassargu aplenkta ciniski vaikstījās un nemaz neklausījās tautas pretenzijās! Āboltiņa - neremdināmā tieksme būt uzmanības centrā un pareklamēties pa velti, ko redzēja tūkstošiem hokeja līdzjutēju, kad Saeimas spīkerei par katru cenu bija jāsaka runa, kas gala rezultātā izvērtās par Ābotiņas totālu krahu, un līdzjutēju svilpienu pavadītu kaunpilnu atkāpšanos, skandējot - Dinamo! Dinamo! Dinamo! Āboltiņa - ļoti zems popularitātes indekss gan latviešu, gan krievu valodā runājošo vidū, kas bija viens no zemākajiem rādītājiem starp Latvijas politiķiem. Āboltiņa - augstprātīgā un nicinošā attieksme pret žurnālisti, kura viņai jautāja par viņas balsojumu pret likumprojektu, kuram būtu jāierobežo ātro kredītu firmu negausību un jāizbeidz šo firmu piekoptā augļotāju prakse! Āboltiņa - nelikumīga sadarbošanās, kā opozīcijā esošai deputātei, ar valsts drošības dienestiem, kas tiesiskā valstī beigtos ar drošības dienestu vadības un vēlāk esošās Saeimas spīkeres atkāpšanos no amata! Un visbeidzot - Āboltiņas "zemais lidojums" ar 150 km/h pa Bauskas šoseju, apdraudot citu līdzpilsoņu veselību un dzīvību! Āboltiņas eskorts pārkāpa ātrumu arī pagājušo Saeimas vēlēšanu vakarā, braucot no televīzijas uz "Vienotības" svinību vietu, kas faktiski ir zīmīgi, jo - kā vējš skrien, kā miets atduras, ko redzam šobrīd, kad "Vienotības" reitingi gāžas grīdā un rāda, ka partijas pēdējā stunda ir situsi! Vēlētāji Kurzemē pateica Āboltiņai skaidru un noteiktu - NĒ, bet caurkritušajai Saeimas deputātei vēl nebija miera un tā krampjaini tvērās pie izzūdošās varas un ar viltu iekļuva Saeimā! Nekaunības un cinisma kalngals bija ņirgāšanās par pensionāriem, kas tika realizēta, ūjinot kā džungļu dzīvniekam - "ūūūū!" Liekulība! Cinisms! Meli! Iedomība! Augstprātība! Varaskāre! Negodīgums! Tāda ir Āboltiņa!

Atbildēt

oi,shausmas

25.08.2018. 22:34

»

Fēlis

Nakuj! ,,V" ir ļaunākais, kas ar Latviju pa šiem gadiem noticis


nu ja,ka nakuj! vel lauzh atraudas par sho sarkano chekas mauku...kas vinju nezina,tagad shi varess kaadu briidi maukoties pa Briseli,lidz vinju atstatis no "vestnieces" amata kaut kad,jo tadas kurvas nedrikst straadat svarigos amatos.

Atbildēt

Uz tiesu

24.08.2018. 23:49

»

Sandra Briķe

S.Āboltiņa ne tikai nievājoši izturējās pret veciem cilvēkiem - pensionāriem, bet ir daudz melojusi, sagrozījusi faktus, t.sk. par mani, lai mani atceltu no amata, un, faktiski, kā politiskās partijas vadītāja ir līdzvainīga tajā sliktajā, kas ir radīts mūsu valstī par šiem gadiem. Tagad, kad ir tik...


Lai par meliem, apmelojumiem un apvainojumiem pavilkt, pastaipīt pa tiesām, lai kaut cik atjēdzas, ka šāda ņirgāšanās ir vairāk kā zemiska. To var saprast, ja raksta okupācija alkstošie elementi, bet ja pašu tauta - jāiet uz tiesu. Viņa neko, nekad nav ņirgājusies par pensionāriem. Ja pensionāru saiets gaudoja kā suņi pie Saeimas un Aboltiņa atbildēja ar ūjāšanu, - tur vairāk humora nekā ņirgas, nevis pasmiešanās par pensionāriem.

Nevajag izzīst no pirksta, kā nav.

Atbildēt

ja īsi

24.08.2018. 22:20

varbūt mērķi cēli, bet realizācija nesanāca. Jā jā, galmu savāca nederīgu un 'neredzēja', kas notiek valstī. Lai dievs nedod, ja neredzēšana tika atmaksāta.
Kāds neļāva realizēt labus nodomus? Piem. tiesiskuma sakārtošanu? KURŠ??????????????? Kāds neļāva runāt TV par problēmām valstī? KURŠ?

Atbildēt

Sandra Briķe

24.08.2018. 12:32

S.Āboltiņa ne tikai nievājoši izturējās pret veciem cilvēkiem - pensionāriem, bet ir daudz melojusi, sagrozījusi faktus, t.sk. par mani, lai mani atceltu no amata, un, faktiski, kā politiskās partijas vadītāja ir līdzvainīga tajā sliktajā, kas ir radīts mūsu valstī par šiem gadiem. Tagad, kad ir tik daudz savārījusi, viņu ar godu ieceļ par vēstnieci, kas ir pilnīgs nonsens. Vai tiešām pret šo atklāto varas korupciju, tirgošanos ar varu, nav iespējams cīnīties, kad viss ir redzams kā uz delnas, vai arī soda tikai bumbieru zadzējus. Es atceros, ka man uz tiesuprokuratūra atsūtīja krimināllietu par to, ka kāds cilvēks par 35 santīmiem bija veikalā apēdis bumbieri - bija strādājusi policija, prokuratūra, sataisījusi biezu papīru kaudzi, tērējusi lielus valsts līdzekļus, kad es biju tik dusmīga, ka teicu, ka saukšu presi, bet tad ''caur adatas aci'' atradu iespēju kā šo lietu izbeigt, citādi atkārtotās sīkās zādzības rezultātā saskaņā ar pieņemtajiem likumiem, bija jāpiemēro reāls cietumsods un jāuztur par nodokļu maksātāju naudu, tai vietā lai Latvija savus nabadzīgos un neēdušos paēdinātu un iedotu pajumti.

Atbildēt

as

24.08.2018. 09:30

Paldies Dievam,ka šitā augstprātīgā un iedomīgā sieva nu ir politiskajā vēstures mēslainē.Žēl ,ka tante tomēr tiks siltā un apmaksātā vietā,bet tā nu redz ir šodienas realitāte,visādi vilki,dombrovski ,solčas un citi rupuči pārdod un nodod savu savu valsti vnk par amatiem un salīdzinošām kapeikām.

Atbildēt

ko tad citu

24.08.2018. 09:07

»

Latviju nomelno

Vaoira Vīķe teica - aptuveni tā - ķengājot VIENOTĪBU tiek ķengāta Latvijas valsts. Tieši tā. Bet lai atrietos VIENOTĪBAI, kura izsludināja cīņu pret oligarhiju, sākās plašas kampaņas pret partija vadītāju Solvitu Āboltiņu. Paņēmiens jau labi zināms praksē ar LSDFSP - pret Jura Bojāra sociāldemokrātijas...


tā čekas maita varēja pateikt? Pēc viņa bendes striķis, tāpat, kā pēc Zatlera un visas Vienotības brēc. 9. maija svinēšanai, kopā ar latviešu tautas bendēm, vajadzēja būt pēdējai nelietībai, ko tā nolādētā latviešu tautas ienaidniece, čekas veterāne, pastrādāja.

Atbildēt

Latviju nomelno

24.08.2018. 00:55

Vaoira Vīķe teica - aptuveni tā - ķengājot VIENOTĪBU tiek ķengāta Latvijas valsts. Tieši tā. Bet lai atrietos VIENOTĪBAI, kura izsludināja cīņu pret oligarhiju, sākās plašas kampaņas pret partija vadītāju Solvitu Āboltiņu. Paņēmiens jau labi zināms praksē ar LSDFSP - pret Jura Bojāra sociāldemokrātijas partiju. tieši sākot ar uzbrukumiem Jurim Bojāram kā partijas vadītājam, tad radās piecīši, kuri atšķēlās no partijas. Ja atmiņa neviļ., bija ziņas internetā, ka "piecīši" uzpirkti. Kā tur bija, dievs to zina, bet šķeltniecība un nodevība acīmredzama bija. Ne jau par baltu velti tāda negodprātība par savu partiju. Tas pats notika ar Zatlera partiju, jo viņš ierosināja tautas referendumu un Saeimu atlaida. Zatlera galvenā tēma bija arī OLIGARHIJAS geita. Tie paši spēki metās virsū Zattleram. Tad sekoja uzbrukumi spēc\īgākajai partijai - Vienotībai - ar tām pašām metodēm. Un gan jau nauda atrada vajadzīgās personas, kuras "nostrādāja"uz partijas graušanu.

Vienotība ir parti , kurā nav korupcijas skandālu - tātad jāgrauj un jāapmētā ar dubļiem. Kaut Solvita aizgāja no partijas, viņas vajāšana turpinās, ka ir personības rupjš, krimināls aizskārums, nekaunība augstākā mērā.

Vai tā nav HIBRĪDKATRA sastāvdaļa? It gan.


Ceru, ka VĒLĒTĀJI SAPRATĪS, ka uzbrukums Solvitas Āboltiņas personībai, var domāt, ir lemberģiādes pirksts, oligarhijas naids un nauda.

Atbildēt

stalins

23.08.2018. 06:53

Vairums ieveleto politiku savaa praksee saskaras ar diskreditaacijas meeginaajumem.Ja politikis ir valdoshaas partijas lideris,NDK vaditajs,Saeimas prieksseedetajs-tad buutu jaabriinas,ka diskreditacijas meginajumi nenotiktu.Un tomer tas nebija galvenais politiskajos procesos.Varas atnemshana ar speeku un krapshanu-luuk kas notika shiis Saeimas laikaa.Saakuma varas centrs,varas partija bija "Vienotiba",tagad kas?Lembergs no vienas puses un Dolgopolovs no otras ,Saeimaa noorganizee pareizos balsojumus.Par strikiishu raustiitaajiem no aizkuliseem mees nezinaam.Nu kas ir "Vienotiiba" tagad,bez Aboltinjas?Kampars,Asheradens?Tpu,ka tavu maati.

Atbildēt

cilveks444

22.08.2018. 21:49

Āboltiņas iecelšana par vēstnieci Itālijā ir vēl viens trekns spļāviens no Āboltiņas un "Vienotības" puses Latvijas iedzīvotāju sejās, jo ar glumā Rinkēviča gādību persona, kura ignorēja Latvijas vēlētāju gribu, un persona, kura ņirgājās par Latvijas pensionāriem, nu būs Latvijas vēstniece Itālijā. Lai gan amorālas personas, kuras sevi ir diskreditējušas, nav pieņemts iecelt vēstnieku amatā, taču Latvijā jau daži ir īpašā kārtā iecelti. Var bez ievēlēšanas ielīst Saeimā, var ieņemt ar Latvijas drošību saistītus amatus, var tik ieriktēti arī par vēstniekiem. Nožēlojami.

Atbildēt

Paija

22.08.2018. 13:27

Visneveiklāk skan raksta autora mēģinājums reanimēt āboltiņu no tā, no kā viņu vairs nekad un nemūžam nevar raenimēt, autoram rakstot , ka āboltiņas ūjināšana esot bijis joka mēģinājums. āboltiņa kā kundzīte pēc 50 gadiem joko ūjinot un izsmejot pensionārus- kauna zīme āboltiņai uz mūžu par šo .
Taču īsti laimīga āboliņa nava, jo kā redzams no dzeltenās preses āboliņa iedzīvojusies pamatīgā liekajā svarāno pārēšanās, vēderiņu uzaudzējusi pamatīgu.
cik āboliņa autoram samaksājusi par šādu "slavas dziesmu" turklāt autors anonīms, jo pašam kauns atklāt savu vārdu.

Atbildēt

Dombrovskis

22.08.2018. 13:07

Vienotība ir čekas pakalpiņi, zagļi un pederasti. Junkurs atteicās no sava mandāta, tāpēc, ka FSBešņiki tam izteica piedāvājumu, no kura tas nevarēja atteikties.

Atbildēt

Aborigenius

22.08.2018. 12:19

"Skaidri zinot, ka Vienotība ir galvenais traucēklis Krievijas interešu realizācijai Latvijā, kā viens no mērķiem ir diskreditēt Vienotības vadību, tādējādi vājinot partiju." Nu vareni murgi. Personiski maz ticu tam, ka Krievijai te Latvijā ir kādas intereses. Manuprāt tas, kas vajadzīgs kaimiņu valstij šajā zemē jau sen ir izveidots un darbojas, jo vietējā varas murga galvenais mērķis ir partijas labums nevis valsts intereses. Savukārt diskreditēt ir neiespējami to kā nav. Partijas vadība ir tikai dekorācija, partejisko veidojumu bīda spēki aizkulisēs, kuriem diskreditācija ir pie ziemeļpola. Un partijām te jau ļoti ilgi joprojām nav nekādas tādas izcilas īpašības ko varētu pabojāt. Un kādēļ runa par partejisko veidojumu, kurš veiksmīgi paturpinājis vietējās varas sistēmas sačakarēšanu, jau krietnu brīdi ir beigts un pagalam, protams, tā vietā nāk citi murgojumi. Raksta turpinājums cieši ieturēts vietējo rakstītāju dižtukšmuldēšanas stilā. Ne vārda par valsts problēmu būtību.

Atbildēt

ja kas

22.08.2018. 10:49

Autor, kāds ir S. Āboltiņas devums Latvijas labā?
1.
2.
3.

Atbildēt

Kasiņš

22.08.2018. 09:15

Tiešām smieklīgs, idiota cienīgs savārstījums rudās šļuras aizstāvībai...

Atbildēt

viesis

22.08.2018. 08:46

Mhm, saistībā ar Āboltiņas prettautiskajiem lēmumiem, diemžēl nevaru atcerēties arī nevienu viņas lēmumu, kas būtu Latvijai īpaši pozitīvs, izņemot viņas nevēlēšanos aiztikt Zaķi par viņa shēmošanām… :) Diemžēl, Āboltiņas kundze ir no tās latviešu politiķu paaudzes, kuriem liekas, ka politika ir cīņa par varu :( bet runas, ka Āboltiņa ar Vienotību pasargāja Latviju no Putina ķepām, ir, maigi sakot, mazliet pārspīlētas...

Atbildēt

Apmierinātais

22.08.2018. 05:51

PSECSSSSSSSSSSS..........!!!!!!! raksta utoram ir bezgalīga humora izjūta un nelabojami naivs optimisms, kas viss kopā ir līdzvērtīgs kāda psihiski nenormālā, kurš izmucis no tvaika ielas restota būra, domāšanai !!!!!!!
AUTOR !!!!!
Tu ko ?! Nopietni !!!!!!!!!?

Atbildēt

Blondīne

22.08.2018. 05:31

1.Jā, PR kampaņas un antikampaņas veido tā saucamo sabiedrisko domu un Āboltiņai ir antikampaņa.
2.Ja pēc būtības, tad liels jautājums ir: kurš un cik daudz patiešām ir izdarījis valsts un tautas labā, nevis savas "kompānijas- partijas" labā.Saukļi un pozitīvās kampaņas neskaitās. Pēc būtības skatoties rezultāts būtu tik niecīgs!

Atbildēt

biedrs

21.08.2018. 22:50

Diemžēl, Āboltiņa ar Junkuru neesot norēķinājusies vēl šodien. Žēl, ka tas puszilais nevar saņemties un visu konkrēti Knābī noliecināt. Ja būtu vīrs ar dūšu aizietu kaut vai uz TV-24 tiešraidi un parādītu Vienotības īsto seju.

Atbildēt

Jā, jā!

21.08.2018. 22:45

»

Jā!

Humora vecis ir šis Pietiek lasītājs, šī gara darba autors.Vienotība esot galvenais traucēklis Krievijas interešu realizācijai Latvijā - ha, ha, ha...


Ļoti reāli teikts. Krievi te ir nopirkuši visu, ko sagribējuši, Jūrmalu ieskaitot. Visu vasaru krievu valoda vien skan, un viss paiet nemitīgos krievu vecmeistaru koncertos.

Atbildēt

:))

21.08.2018. 21:21

Junkuriņš gan ir riktīgs savas partijas patriots' ka izdomāja atteikties no labi apmaksāta deputāta darba un goda.

Atbildēt

Jā!

21.08.2018. 20:49

Humora vecis ir šis Pietiek lasītājs, šī gara darba autors.Vienotība esot galvenais traucēklis Krievijas interešu realizācijai Latvijā - ha, ha, ha.
Vai kāds var nosaukt kaut vienu Krievijas interesi, ko kāda Latvijas partija būtu iztraucējusi te Latvijā realizēt? Vienīgi amerikāņi mazliet patraucēja krievu mafijai atmazgāt naudu caur Latvijas bankām. Viss pārējais ir čikiniekā. Krievi un krievu bizness šeit jūtās kā savās mājās.Bet tā pretkrieviskā bļaustīšanās no vienas vai otras partijas puses jau Krievijai neko ļaunu nenodara. Vienkārši katrai lomai šajā teātrī ir jārunā savs teksts. Vieni bļaustās par ļaunajiem krieviem un kremli, otri atkal par ļaunajiem latviešu fašistiem. Un kopā iznāk jauka izrāde, kuras rezultātā Latvijas parlamentā nākošos četrus gadus atkal sēdēs kā vienas, tā otras lomas tēlotāji. Un vienoti un saskaņoti turpinās dzīt postā Latviju tik ilgi, līdz latvieši paši lūgsies Putinam uzņemt mūs Krievijas sastāvā.

Atbildēt

lol

21.08.2018. 20:08

kas ir, ko, apskaužat kārtējo veiksmes stāstu?

Atbildēt

Pietiek lasītājam

21.08.2018. 19:47

ir arī vārds? Arī baidies no tautas?

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu autoram!

21.08.2018. 19:30

Esmu vienmer apbrīnojis S. Āboltiņas enerģiju un zināšanas, prasmi vairot ģimenes kopējo budžetu. Neskatoties uz visiem apvainojumiem, lai arī tie ir neapšaubāmi pamatoti - S. Āboltiņa ir strādājusi LPSR VDK vīzu daļā, viņa pretēji citiem kā cioniste- komuniste nav zaudējusi savu cilvēcīgi pievilcību. To pat neizdevās sadragāt SAB un DP aģentam Artusam Kaimiņam. S. Āboltiņa, tiekoties ar A. Lembergu Dubajā, mācījās no savām kļūdām un iznīcināja reģionos nostiprināto latvisko Vienotību, kura tika likta pretim prokremliskajai Saskaņai. Neviens cits kā S. Āboltiņa publiski TV noskūpstīja N. Ušakovu! Naša Solvita! Dai ej monogo ļet žizņi! Daiķe ej horošuju rabotu v Itelije na blago Kremļa!

Atbildēt

Zinošais

21.08.2018. 19:11

Kļūdas vispirms ir attieksmē !
Bija arī būtiskas politiskas kļūdas gan sākot ar konfrontāciju ar Zatleru Saeimas atlaišanas sakarā gan atdodot valdību konkurentiem !

Atbildēt

Tereza Mendoza

21.08.2018. 19:00

Neattīstītā tautā tiek slavēti tikai neattīstīti radījumi.

Atbildēt

no malas

21.08.2018. 18:59

Āboltiņa iznīcināja Vienotību. "Uzmeta" Dombrovski,Straujumu, Zatleru, iepludināja partijā olšteiniešus. Brīžam šķita, ka viņa pārāk uzkrītoši dara savu "melno darbu", bet tukšrunāšanā viņu grūti pārspēt. Viņa tiešām ir sliktākais, kas notika ar Vienotību.

Atbildēt

Ja ko

21.08.2018. 18:32

raksts taisīts kādā no Tvaika ielas palātām,brrrrrr.Zaķis met vilnu,bet sorosists tikumu nekad.

Atbildēt

Pesimists

21.08.2018. 18:28

Tas, ka pret Āboltiņu tika veikta intensīva antikampaņa ir fakts, kā fragmentu autors raksta pirmajā daļā labi parāda un pierāda. Par to žetons. Bet nu tālāk sākas neceļi. Versija, ka Junkurs tika no kāda, tai skaitā partijas vadības puses ietekmēts ir pietiekami ticama un kā tādai tai ir tiesības pastāvēt, tāpēc šāda kategoriska un sausi formāla tās noraidīšana liecina par autora angažētību. Nu bet par Āboltiņas veikumu Latvijas labā, lūdzu, - bērnu adopciju (faktiski legalizētas pārdošanas) uz ārzemēm mehānisma izveide un vēlāka publiska aizstāvēšana, neskatoties uz to, ka tika uzrādīti pierādījumi šo mehānismu galēji neodprāatīgai izmantošanai. Ar šo vien pietiek, bet gan jau ir vēl. Tiesa gan jāatzīst, ka Āboltiņa uz tās nespējnieku varzas fona izskatās vairāk kā pieklājīgi, tāpēc pat zinot par Āboltiņas "sasniegumiem", prieks kaut kā nerodas, jo, ja Āboltiņu šādi noliek, tad kurš tad uz tā rēķina izvirzās. Un kā redzams priecāties tik tiešām nav par ko, profesionāles, bet draņķes Āboltiņas vietā NDP tagad vada vēl lielāka draņķe Lībiņa-Egnere, kura tai pašā bērnu tirdzniecības biznesā ir daudz lielākā mērā iekšā kā Āboltiņa. Bet nu tas nav iemesls, lai Āboltiņu taisītu par baltu un pūkainu kā autors to bezkaunīgi bez ziepēm mēģina darīt.

Atbildēt

jautajums

21.08.2018. 16:25

»

Kirova Deguns

kas tas par STULBINGU?nav ko rakstīt liekat zvērińu vai zivtińu bildītes!īpaši SLIMIE var arī savas kakēnu bildītes likt


,,kakēnu bildītes''- tas ir tādas ar kakām vai kakēnām,ja?
Un kuram tās kakenas kaukur jāliek?

Atbildēt

Fēlis

21.08.2018. 16:21

Nakuj! ,,V" ir ļaunākais, kas ar Latviju pa šiem gadiem noticis.

Atbildēt

Kirova Deguns

21.08.2018. 16:06

kas tas par STULBINGU?nav ko rakstīt liekat zvērińu vai zivtińu bildītes!īpaši SLIMIE var arī savas kakēnu bildītes likt!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...