Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Ļaujiet lidostai normāli strādāt

Lidostas Rīga darbinieki un LR lidostu darbinieku arodbiedrība
13.11.2014.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rugfins

30.11.2014. 20:21

normāli varētu atļaut pazagt citādi nekāda kaifa darboties nav dažādās valdēs ...

Atbildēt

rugfins

30.11.2014. 20:20

»

zirgs

"Lidosta strādājusi ar peļņu", tas arī ir trobeļu iemesls. Vienotība un ZZS kā maitu ērgļi metas uz laupījumu


normāli varētu atļaut pazagt citādi nekāda kaifa darboties nav dažādās valdēs ...

Atbildēt

Satiksmes ministrija

20.11.2014. 17:52

ļaujiet mums normāli muģīties un beidziet pīkstēt

Atbildēt

madfins

16.11.2014. 15:10

nekādā gadījumā vajadzētu drīzāk visu sajāt un tad ieguldīt jaunus līdzekļus palīgā ...

Atbildēt

madfins

16.11.2014. 15:10

nekādā gadījumā vajadzētu drīzāk visu sajāt un tad ieguldīt jaunus līdzekļus palīgā ...

Atbildēt

Re re

16.11.2014. 11:36

»

nu ko

Tikai vaaji biznesa vaditaji iet rokrokaa ar politikiem, jo tas ir vienigais ko vini pieprot. Stipram, zinosam profesionalim liderim tas nav vajadzigs. Latvijas biznesa vide tikai pierada, ka tajaa nav stipru profesionalu lideru


Lai ciks stiprs biznesa vadītājs tu būtu, koruptīvs politiķis atradīs veidu un iespējas sprunguļu likšanai likumīgā ceļā un veidā jebkur, jebkad un jebkuram. Jo politiskā korumpanta vai korumpantes rokās ir tautas dots mandāts - varas resursi un instrumenti. Lai pierādītu taisnību jāiesaistas tiesvedībā ar valsti, kas ir dārgi un nereti bezjēdzīgi, jo tiek piesaistīti dārgākie advokātu biroji un advokāti, kas algoti par nodokļu maksātāju naudu. TUrklāt valsts var atļauties tiesāties šādā režīmā gadiem, ko nevar atļauties vidējā ranga biznesmenis. Un nav runa par stipriem vai vājiem biznesa vadītājiem, bet par to, ka vieni met līkumu politikai, ja tiem bizness ir tik specifisks, ka spēj neskart politiku un politiķus, kuri alkst pasildīt savas koruptīvās rociņas un iedzīvoties, vai atklātā tekstā uzrunāt atbalstīt vēlēšanu kampaņu pirmsvēlēšanu laikā. Bet ja atteiksi, gaidi vēlāk visu iepriekš minēto.....

Atbildēt

nu ko

15.11.2014. 12:47

»

Re re

Pajautājiet lidostas sadarbības partneriem, cik viņi ir čakarēti no valdes un ministrijas puses? Un tā nav vien lidostas galvgaļa problēma, jo līdzīga kārtība iedibināta viscaur, jo ministrijas uzspiež savus politiskos lēmumus balstītus uz ieinteresētību. Sistēma viscaur puvisi un iet roku rokā ar politisko...


Tikai vaaji biznesa vaditaji iet rokrokaa ar politikiem, jo tas ir vienigais ko vini pieprot. Stipram, zinosam profesionalim liderim tas nav vajadzigs. Latvijas biznesa vide tikai pierada, ka tajaa nav stipru profesionalu lideru.

Atbildēt

Re re

15.11.2014. 03:25

Pajautājiet lidostas sadarbības partneriem, cik viņi ir čakarēti no valdes un ministrijas puses? Un tā nav vien lidostas galvgaļa problēma, jo līdzīga kārtība iedibināta viscaur, jo ministrijas uzspiež savus politiskos lēmumus balstītus uz ieinteresētību. Sistēma viscaur puvisi un iet roku rokā ar politisko un cita veida korupciju. Latvijā korupcija ir gan valdības, gan pašvaldību līmenī. Bez politiķu atbalsta un ieinteresētības ar to un pret to nevar pilnvērtīgi un ar panākumiem cīnīties, jo problēma ir piesegšanā un nevēlēšanās izskaust to savos varas gaiteņos. Pakārtoti iedibinātai lietu kārtībai uzņēmējdarbības vidē daļa krējuma atlec politiķiem. Tikmēr, valsts kopumā gadiem ritot tiek izzagta un nolikti uz ceļiem cilvēki turpina to pamest, bet mazāk pasargāti veci ļaudis bezspēcīgi nīkuļo un izmirst.

Atbildēt

labu vai neko?

14.11.2014. 16:57

»

.

Iepriekšējam komentatoram - par aizgājušajiem vai nu labu, vai neko. To parasti māca ģimenē


tu esi pieradis, ka par slepkavam, zagliem, izvarotajiem arii labu vai neko? Nozelojams mikstmiesis tu esi. Labu vai neko bija padomju laikaa. Teikt patiesibu nav greks. Tie kas klusee nezdodzinaa pasi ir pedejie neliesi.

Atbildēt

tiešām to es

14.11.2014. 14:06

»

es

"tiešām" ziepēs!Kāds naids... Kā ar sirdsapziņu


Ziepes noderēs "es", sāc ziepēties, lai vari kārtējo reizi ielīst jaunai valdei...un neaizmirsti laicīgi iestāties arodbiedrībā. Vēlāk varēsi izstāties kā dažs labs.Ak jā,jautājumu par ES (!!!to jau mes visi zinam, ka primārais ir ES!!!) sirdsapziņu un cinismu pirmkārt uzdod sev. :)

Atbildēt

zirgs

14.11.2014. 09:35

"Lidosta strādājusi ar peļņu", tas arī ir trobeļu iemesls. Vienotība un ZZS kā maitu ērgļi metas uz laupījumu.

Atbildēt

Re

14.11.2014. 08:29

Pajautājiet lidostas sadarbības partneriem, cik viņi čakarēti no valdes un ministrijas puses? Un tā nav vien lidostas galvgaļa problēma, jo līdzīga kārtība iedibināta viscaur, kur ministrijas uzspiež savus politiskos lēmumus balstītus uz ieinteresētību. Sistēma un viscaur puvisi un iet roku rokā ar politisko un cita veida korupciju. Latvijā korupcija ir gan valdības, gan pašvaldību līmenī. Ar to un pret to nevar cīnīties bez politiķu atbalsta, jo problēma ir piesegšanā un nevēlēšanās cīnīties ar to savos varas gaiteņos, un pakārtoti tam uzņēmējdarbības vidē un kuras atlec kabatās. Tikmēr valsts kopumā gadiem ritot tiek izzagta un cilvēki nolikti uz ceļiem turpina to pamest un mazāk pasargāti veci ļaudis izmirt.

Atbildēt

Darbinieks

14.11.2014. 02:49

»

Darbinieks

Pilnīgi piekrītu visam rakstītajam. Lidosta ir paralizēta jo tagad nav vadības. Grāmatvedība pat nevar samaksāt rēķinus jo neviens nevar parakstīt uz apmaksu... Bet ja nemaksā tad var sanākt tā ka Latvenergo atslēdz elektrību. Tad jau lidostai arī drīz atslēgs strāvu un lidlaukā varēs ugunis aizvietot...


cik zināms, ka tieši LR lidostu arodbiedrībai nav bijusi laba sadarbība ar lidostu.Ja nu runa iet tikai par lidostas arodbiedrību - valdes piedēkli, tad gan var pieņemt.Kas tad vainīgs ja iekšējie kvalitātes dokumenti nenosaka kārtību nestandarta situācijām, kā veikt maksājumus?Kurš tad izstrādā iekšējos vadošos dokumentus un kurš/a par to ir atbildīgs/a?Nu redz, nav jau darbinieki ar bez vainas pie radušās situācijas.Tad nu aizej pie kundzēm un pajautā, kāpēc tāda situācija.Un nevis augšā kādam ir jādomā, bet tas bija valdes pienākums STRĀDĀT nevis imitēt darbību, darba laikā lidojuma stundas krāt un komandējumos pilotu ieskaišu kārtošanai, turklāt algu saņemot par prombūtni.Iespējams arī pilota apmācības apmaksātas no lidostas budžeta, tādas klīst runas pa pentagonu.

Atbildēt

14.11.2014. 02:39

»

Latvijas pilsone

Sī jau ir!!!!!! ārkārtas situācija - stratēģisks valsts onjekts kā lidosta, nedēļu bez vadības, nemaz nerunājot par drošības dienesta modrību! Vai tas jau nav kas ārkārtējs? Vai tad Baltijas valstis šobrīd nav "zem āmura". Vai Satiksmes ministrijā nezin, kuriem svarīgākajiem objektiem karadarbības apstākļos...


vispār nevis ministram jāatkāpjas, bet gan pamatīgi jāpatīra dažu departamentu vadības un pusvadītāji.Tad, iespējams, lidosta ātrāk atgriezīsies pie mierīga un produktīva darba.Pomera un Petera laikā šādas tizlenības ar lidostu nenotika.

Atbildēt

tiešām

14.11.2014. 02:36

»

ja?

Kur paraksti ar uzvārdiem


Kur lidostas darbinieku paraksti/uzvārdi, lai zinam, kuri iestājas par absurdo valdi? Tad jau uzreiz būs redzami rokaspuiši un meitas. :) Un LR lidostu darbinieku arodbiedrība viennozīmīgi šādu murgu nebūtu parakstījusi!Te kāds tā labi fleitē un maldina ar informāciju.Ja kas, Kohēzijas fonda projektu vispār uzsāka Kr.Petera laikā un arī Eiropas līdzfinansējumu piesaistīja Petera valdes laikā.Visu čakarēt sāka Luhses valde, šitā turpināja ar dažiem labiem citiem ielikteņiem.Kādas peripētijas un nesakritības bija projektēšanas un būvniecības iepirkumos, to nezin kāpēc darbinieki nepiemin.Tā ka šai valdei praktiski nekādu nopelnu nav, jo visi lielākie projekti un smagākais darbs bija padarīts tieši Petera laikā, turklāt tika izpildīti arī Satiksmes ministrijas plāni.

Atbildēt

ja?

14.11.2014. 01:05

Kur paraksti ar uzvārdiem?

Atbildēt

Latvijas pilsone

14.11.2014. 00:10

Sī jau ir!!!!!! ārkārtas situācija - stratēģisks valsts onjekts kā lidosta, nedēļu bez vadības, nemaz nerunājot par drošības dienesta modrību! Vai tas jau nav kas ārkārtējs? Vai tad Baltijas valstis šobrīd nav "zem āmura". Vai Satiksmes ministrijā nezin, kuriem svarīgākajiem objektiem karadarbības apstākļos dod priekšroku?????
Domāju gan, ka Matīsa k-gam par šo soli būtu jādemisionē.( Dombrovskis demisionēja Maximas nelaimes sakarā, taču, lidostas vadības atlaišanas gadījumā, no malas vērojama ļaunprātīga, noziedzīga rīcība pret valsts drošību!) Varbūt īsti neizprotu, kas varētu būt vēl lielāks noziegums kā atvērt lidostu, Dievs nedod, līdzīgam Ukrainas sižetam?
Darbiniekam taisnība par strāvas atslēgšanu - pat "pēdējam lidostā nebūs jāizslēdz gaisma!" Tā nu tad jau ir paralīze, kas jau ir iestājusies.
Visu atbildību par notiekošo, kā arī izskanējis- apmelošanu bezdarbībā, jāuzņemas Satiksmes ministrijai. Ministram j ā a t k ā p j a s! Klaja valsts mēroga noziedzība!

Atbildēt

rondejs

13.11.2014. 23:00

nemūžam šeit mēs ļausim normāli strādāt tālāk vienīgi dombrovskim un zaķim āboltiņai pārējie ir jāčakarē cik varēsim ...

Atbildēt

rondejs

13.11.2014. 22:59

nemūžam šeit mēs ļausim normāli strādāt tālāk vienīgi dombrovskim un zaķim āboltiņai pārējie ir jāčakarē cik varēsim ...

Atbildēt

Drošībnieks

13.11.2014. 22:36

Ja kaut kas notiek šovakar reāli slikts, kurš man var dot pavēli kā rīkoties? Valde????? hihihi :(((

Atbildēt

.

13.11.2014. 22:25

Iepriekšējam komentatoram - par aizgājušajiem vai nu labu, vai neko. To parasti māca ģimenē.

Tas, ka lielie portāli slēdz komentārus uz sēru ziņām ir normāli. To, ka Tu esi bastards, Tu diemžēl nekad nesapratīsi, jo esi audzis vai nu SM, vai nu bērnu namā. Respect.

Atbildēt

oooooo

13.11.2014. 21:56

Vājš teksts, bet cilvēkiem liela sāpe, ka matīss ar ozoliņu un neko nelemjošo innusu sacūkājuši gadiem ilgu darbu, tagad parādīsies vēl viens peters (kā toreiz pēc pommera) un lidostai būs auts. Patlaban valde nav lemtspējīga, visi darbinieki (izņemto lazdiņa ielikteņus un piekaucošos) ir pilnīgi pret izmaiņām valdē, un matīss laikam neapzinās, kādu pandoras kasti ir atvēris ar saviem un innusas murgiem.

Atbildēt

pamazam attiramies

13.11.2014. 21:28

Nomiris Peters un lielakie laikraksti taa nobijusies no komentetajiem, ka slegusi iespeju komentet it kaa kads dizs cilveks butu miris. Bedigi par sadu presi. Kas raustas oligarhu pavadaa.

Atbildēt

Darbinieks

13.11.2014. 20:01

Pilnīgi piekrītu visam rakstītajam. Lidosta ir paralizēta jo tagad nav vadības. Grāmatvedība pat nevar samaksāt rēķinus jo neviens nevar parakstīt uz apmaksu... Bet ja nemaksā tad var sanākt tā ka Latvenergo atslēdz elektrību. Tad jau lidostai arī drīz atslēgs strāvu un lidlaukā varēs ugunis aizvietot ar svecēm???????? Ja neviens pat nevar parakstīs rēķinus, tad kas notiks ja būs jāpieņem lēmums ja nedod Dievs notiks ārkārtas situācija?

Un tad gan būs S*DI. Bet vai kāds augšās ir par to padomājis???

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...