Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

čukča

16.11.2011. 17:24

Skumji, mēs tiem pircējiem un pārdevējiem esam tikai divkājaini lopiņi, kurus viņi izmanto, un šī čalošana, ticiet man viņus neaizkustina, pat mūsu varas vīri mūs neklausās, bet mēs dziedam himnu un ciešam...Bet vai gadījumā mums nevajdzētu kļūt par grieķiem?

Atbildēt

maxibode

14.11.2011. 10:12

Lēti, ļoti lēti www.maxibode.lv

Atbildēt

Jānis

13.11.2011. 12:03

Vēl papildināšu - Izraēlā labākā lauksaimniecības zeme ir valsts īpašums un to var iznomāt(bet nekādā gadījumā - nopirkt) uz 20 - 50 gadiem tikai Izraēlas pilsonis, kas pēc tautības ir ebrejs. Teiksiet, ka rasistisks likums, bet ļoti labi aizsargā pamatnācijas tiesības un apkārtējās arābu zemēs ārzemnieks nemaz ar tā zemes tik vienkārši nevar nopirkt...

Atbildēt

Jānis

13.11.2011. 11:57

Ir dažādas zemes, kur ārzemniekiem ir jāmaksā lielāks nodoklis par pilsoņiem. Tas nav nekas neiespējams - galvenais, ka zeme ir kapitāls un to izmantojot tiek darbināta ekonomika - nevis tā ir feodāls īpašums. Jaunsaimnieki pirms vairāk kā 100 gadiem zemi nemaz nopirkt nevarēja - tik iznomāt uz 100 gadiem...
Mani gan izbrīna tas, ka ārzemnieki ir pilnīgi neinformēti par iespēju zemi pazaudēt par pliku velti, jo pirmās Latvijas republikas likumi paredzēja, ka zemi ārzemnieki laukos iegūt nevar. Var teikt ko grib, ka tagad ir moderni laiki un vilciens ir aizgājis, bet likumus nevar veidot ar izņēmumiem un viss var nākt atpakaļ.

Atbildēt

kaķa smiekli

13.11.2011. 07:00

Taisnība fejai - te drīz Dievam vaits nebūs, ko svētīt :DD
Bet vērīgajam komentētājam HR taisnība - ka tik nav visas ogas no viena groziņa :DD

Atbildēt

haralds

[R] 13.11.2011. 05:23

ne tik sen bija modē mantot zemi, pārdot, nopirkt autō, sadzerties galīgā lopā un tad jauno autō sabonzēt pret koku.
es labprāt nopirktu, tak priekš pāra puķu podiem man draugs uzcienās, a priekš vairāk nav kāposta.

Atbildēt

armands

13.11.2011. 00:38

man nez kāpēc šķiet,ka visu var gruezt par labu,ja vien pi varas ir patriotiski cilvēki!labi:izpērk zemi tie smirdošie ārzemnieki,tomēr,kad tie to izpirks,tad mūsu valdībai ir pilnīgi reāli sākt celt viņiem zemes nodokli,pie tam tādu,ka tie sāks stenēt maksādami,bet tiem,kas neko uz tās nedarīs-atkal nodoklis!utt utml!ja mēs konstatēsim,ka zeme 90% pieder ārzemniekiem,tad var uzcelt zemes nodokli 2x lielāku kā zemes nodoklis Amsterdamā vai Tokio,tas taču nekur vēl nav aizliegts.pamatojumu tādai rīcībai var atrast jebkādu,kaut vai to,ka mūsējiem ir tikai 1/10 daļa algas no Norvēģijā strādājoša.Varbūt,ka mans ieteikums ir panaivs,bet izdejas pamatā ir patriotiska valdība un es vienkārši neticu,ka neko nevar griezt par labu-galu galā ,lai arī zeme pieder kaut Papua-jaungvinejas pilsonim,šeit ir suverēnas valsts latvijas teritorija un šeit spēkā ir tādi likumi,kurus mēs paši ieviesīsim!

Atbildēt

KAMMAZ

12.11.2011. 22:54

Šodien pārdosim par dažiem latiem, rīt nopirksim par dažiem santīmiem..

Atbildēt

Dzintars

12.11.2011. 18:26

Polijā, Igaunijā un Lietuvā ir dauz dārgāka un ne tik vienkārši nopērkama zeme. Ir daži izņēmumi, bet pārsvarā tur bija un ir augstas cenas. Tie, kas tirgo zemi Latvijā neko citu nemāk un negrib mācēt. Viņi ir kā dibenu slaucītāji Anglijā. Galvenais 1 mārciņa kabatā, bet pēc tam kaut plūdi. Visiem gribas jaunu auto, Rīgu un baltu kreklu ar Amercian Express! Un vēl... liels un milzīgs akmens tā saucamo vērtētāju dārzā. Vērtējat savus dzīvokļus kā gribat, bet zemi lieciet mierā. Nav Jums nekādas sajēgas ko vērta ir zeme. Tā Jūsu tirgus vērtība, tas blefs lai paliek Jūsu mapēs. Zeme ir tik vērta, cik es to novērtēju kā īpašnieks. Zeme, kas dažam gadu desmitiem vai simtiem nesusi paŗtīcību, tagad vairs nav ne santīma vērta? Murgs gatavais!

Atbildēt

normunds

12.11.2011. 15:59

Interesanti, kāpēc pat Polijā lauksaimniecības zeme ir vismaz 3 reizes dārgāka?

Atbildēt

X k-dze

12.11.2011. 14:49

Pilnībā piekrītu Dzintaram. Mūsu valstī ir gana daudz iespēju, ja cilvēks domā, ko dara, kā dara un kāpēc dara. Pēdējos gados mēs esam pieraduši veģetēt uz pabalstiem un "man pienākas", tā īsti nepadomājot, ka ne mēs tos pabalstus esam pelnījuši, ne arī mums kaut kas pienāktos. Pati esmu mamma 2 bērniem, bet mani līdz "tvaiki no nāsīm" tracina jauno ģimeņu deģenerācija, kad no valsts tiek pieprasīti līdzekļi bērnu uzturēšanai. Jopcik - ne man valsts prasīja taisīt bērnus, ne arī viņai ir jāatbild par manis izdarīto izvēli dzemdēt.
Studijas ... ja galva ir īstajā vietā, var arī studēt bez maksas un var arī rast iespēju studiju laikā iegūtās prasmes likt lietā un pelnīt naudu. OK - tas nav tik viegli un vienkārši kā slaucīt dibenus, bet tāpēc jau mums ir dota izvēle.

Atbildēt

un

12.11.2011. 13:54

un aiz tām britu kompānijām stāv krievi.

Atbildēt

Dzintars

12.11.2011. 08:07

Neesmu baigi gudrais, bet izglītību tiešām ieguvu bez maksas. Par daļu tālākās izglītības gan bija jāmaksā pašam. Starpcitu! Šodien bezmaksas izglītību var iegūt Somijā un Igaunijā. Tā pati Tartu universitāti ir atvērta. Kā uzsākt? Esmu bijis Holandē, Dānijā un tepat Igaunijā, bet neesmu redzējis tik daudz jaunos JonDeerus kā šeit Latvijā. Šeit lauksaimnieki nopirkuši kombainu ar kuru paši lāgā uz lauka nevar apgriezties. Priekš 2 ha jauns CLAASS??? Nezinu vai tas ir pareizi. Man klases biedrs ir lauksaimnieks (kā no skolas sola) un es neteiktu , ka viņš dzīvo slikti. Ražošanā man pieredze ir. Ir kredīti, ir grūtības, bet izdzīvot vēl var. Traucē vietējo maksātspēja, "metēji" un Valsts nodokļu spiediens, bet nodokļus ir jāmaksā, lai kautkas būtu. Diemžēl nav nekādu platību maksājumu, subsīdiju vai akcīzes atlaides, kā lauksaimniekiem. Slikti arī tas, ka mēs nemākam cīņā mesties kopā un uzticēties viens otram, apvienoties, kooperēties. Eiropas tirgū esam mazi, sašķelti un lēti. No mums ārzemnieki ir gatavi nopirkt visu mūsu bodīti un aizklapēt ciet, paņemot tikai ideju, jo dzelži viņiem nav vajadzīgi. Eiropas tirgus ir atvērts vai nu kautkam gudram, vai nenormāli lētam. Vidusceļa tur nav. Otrs variants - "Latvija var" ja īpašnieki ir ārzemnieki :)

Atbildēt

haralds

[R] 11.11.2011. 20:47

777, piemirsi, ka valdība hiliji hļupiki, likumdošana švaka un likumi nedarbojās.

Atbildēt

Dzintar

11.11.2011. 20:12

Baigi gudrais,Dzintar,esi!Un visās jomās!Par bezmaksas izglītību,par cilvēku,kuri izbrauc,prāta spējām un speciālistiem!Laikam pats esi liels speciālists,kurš ieguvis bezmaksas izglītību un uzsācis savu biznesu?Nu padalies pieredzē kā sākt pēc augstskolas saimniekot mūsu zemītē!Varbūt tev ir gatava recepte?Piem. ņem 2 ha zemi,aizņemies naudu bankā,sapērc lauksaimniecības tehniku,sēklu,minerālmēslus,apsēj lauku un rudenī jaunuzceltajā kaltē saber zeltaino kviešu birumu,kurus pārdodot varēsi samaksāt kredītu,bet par pārpalikumu sāc celt kārtīgu kūti~!Bet varbūt ieguldīt citur-aizņemies naudu bankā ,nopērc darbagaldus izejvielas untttt!Bet par Sātanu piekrītu.

Atbildēt

Fēlis

11.11.2011. 19:29

Tā kā ieguldīt burbuļakcijās ir riskanti, tiek uzpirktas reālas vērtības- nafta, gāze, pārtikas produkti. Tieši tādēļ tas viss tas paliek ar vien dārgāks, jo starptautiskie spekulanti uzliek virsū savu, ne to mazāko, varku. Pienākusi kārta zemei, kas ir visstabilākā vērtība laiku laikos. Ar struktūrfondu maksājumiem mūsu zemes īpašnieki tika iedzīti pilnīgā dirsā un tagad viņiem vēl jāuzskata par labdarību to, ka par kapeikām no viņiem tiek atņemts senču mantojums. Paldies par to mūsu liberāļiem, kas savu tautu par grašiem pārdod pasaules imperiālistiem! Tiem, kas vēl nav sapratuši, pateikšu- tieši tā jau ir tā Sātana atnākšana. Pagaidām vēl ir ziediņi. Īstās nelaimes sekos pēc tam. Tā ka iepērcieties lielveikalos aizņemoties bankās, sekojiet tirgus ekonomikas guru un pizdec jums būs.

Atbildēt

Dzintars

11.11.2011. 17:29

Zemeņu lasītājiem un dibenu slaucītājiem nekas neinteresē kā tikai mārciņa kabatā. Būtībā viņi vairāk neko nemāk un negrib (izņemot dažus cilvēkus). Nez ko darīs, kad lētāki izrādīsies leiši un poļi? Brauks atpakaļ? Ko te darīs? Slikti, ka aizbrauc speciālisti, jo tie spēj kautko vairāk par vienu mārciņu. Un vēl sliktāk, kad sāks aizbraukt studēt uz bezmaksas izglītības valstīm tie, kas rīt varētu saimniekot mūsu zemē Tad arī paliksim ar neko pie nekā! Labi ir, ka ienāk investīcijas, bet slikti būs tad, kad mums par tām liks maksāt! Nopērkot zemi tā nav investīcija, bet uzbūvējot kādu rūpnīcu ir! Cik ir jaunas rūpnīcas Latvijā uzbūvētas?

Atbildēt

Jānis

11.11.2011. 13:29

Bet pareizi te citi saka, ja pašu bāleliņiem neinteresē un tie labāk brauc slaucīt britiem dibenus, tad varbūt pat labi, ka kādas investīcijas te Latvijā ienāk.

Atbildēt

777

11.11.2011. 12:04

Kas ir valsts?
Zeme-izpārdota,
Tauta-brauc prom,
Valoda-referendums.

Atbildēt

BOMIS

11.11.2011. 10:46

Valstiskās attīstības stratēģijas mūsu valdībai nav , neaprotu ko tie 100 tur
dara un par ko saņem algas viss valsts
iestāžu aparāts - izskatās ka par savas
tautas čakarešanu un zemes izpārdošanu !

Atbildēt

knabis

11.11.2011. 09:48

Baltu zemi neviens nevar nopirkt un neviens nevar pārdot.

Atbildēt

Dzintars

11.11.2011. 08:53

Dānijā un Holandē neprasa zemes vērtējumu, Tur tiek piešķirts kredīts tik cik Tev vajag, lai nopirktu zemi. Norvēģijā un Zviedrijā Tu vari dabūt finansējumu, ja strādā attiecīgo fondu interesēs. Kā naudu var dabūt Latvijā? Nekā! Te nevienam nedos naudu, lai tie konkurētu ar augstāk minētajiem investoriem. Nevainosim paši sevi. Ja mums tās naudas nav, tad nav. Vienīgais, ka zeme vairāk nepaliks, bet dārgāka gan! Zemes vērtība pasaulē nekur nav kritusies un nekritīsies. Mūsu neveiksmes stāsts ir tajā, ka ieplūstot naudai tā tika iztērēta šopingu celšanā un patēriņā, bet ne saimiekošanā vai ražošanā (protams ar banku ziņu). Nu un tā tad arī sanāca, ka nopirkām dārgos dzīvokļus un auto, bet atstājām laukus pa lēto. Kas tad ražos to naudu, ko būs jāmaksā par pilsētas dzīvi? Neviens. Lētie resursi jau pieder citiem! Vietējiem, kam vēl kaut kas pieder, tiks uzkrauti nodokļi un arī tos aptīrīs. Bizness ir nežēlīgs :(

Atbildēt

investors

11.11.2011. 06:47

Iesaku pievērst uzmanību arī investīciju fondiem, kas slēpjoties aiz skaļā nosaukuma, patiesībā ir spekulanti. Fondiem pieder desmitiem SIA, kuru valdēs ir vietējie bāleliņi, bet viss pieder knābīšiem no aizokeāna zemēm. Uz katru SIA ir reģistrēti zemes īpašumi, kas pa lēto ir nopirkti par fondu naudu, bet pārdoti tiks, kad būs cena. Investoriņi...

Atbildēt

Alfred

11.11.2011. 00:59

Interesanti nosaukumi tām zviedru kompānijām.

Fragaria – latīniski zemene;
Myrtillus – mellene;
Empetrum – vistene (Latvijā maz sastopama, reti kurš zina, kā tā izskatās)

Varbūt vēl kādu palaidu garām, neesmu jau botāniķis. :)===========================
Mājiens ka patiesībā tie ir vieni un tie paši brekši tikai citā kulītē ?

Atbildēt

Jana

11.11.2011. 00:37

kas tad īsti izpērk tos mežus? Zviedri vai tomēr latviešu bāleliņi?

Atbildēt

X k-dze

10.11.2011. 23:49

Svēta vieta tukša nestāv.
Ja pašu bāliņiem neko nevajag, ja viņi labprātāk slauka britu dibenus, nekā apstrādā savu zemīti, tad nav nekāds brīnums, ka šeit saimnieko svešie.

Pilnīgi loģisks lietu iznākums.

Atbildēt

nvg

10.11.2011. 21:18

Prasās neliela reforma.

Atbildēt

Dzintars

10.11.2011. 21:09

Norvēģi, Zviedri, Dāņi un citi ekspansiju veic ne tikai Latvijā. Tas pats notiek arī citās vālstīs, tai skaitā Krievijā. Zeme nākotnē būs stabils ienākums gan apsaimniekojot, gan vienkārši izīrējot vai saņemot platību maksājumus. Valdīs tas, kam nauda un tur mēs neko, jo esam pārāk niecīgi.

Atbildēt

HR

10.11.2011. 20:25

Interesanti nosaukumi tām zviedru kompānijām.

Fragaria – latīniski zemene;
Myrtillus – mellene;
Empetrum – vistene (Latvijā maz sastopama, reti kurš zina, kā tā izskatās)

Varbūt vēl kādu palaidu garām, neesmu jau botāniķis. :)

Atbildēt

lai dievs

10.11.2011. 19:43

lai dievs mums paliidz - driiz mees Latvieshi zaudeesim visu un savu zemi ieskaitot

Atbildēt

cukubusana

10.11.2011. 18:51

Dānijas sabiedrība satraukta par Orhūsas Vietējās Bankas prezidenta darbību, kreditējot pašam piederošo SIA ’’Gaižēni’’.

Bankas prezidents aizņemies miljonus savā bankā.

Arī tā var tikt pie naudas!
Orhūsas Vietējās Bankas (Aarhus Lokalbank) valdes priekšsēdētājs Rasmus Juhl Rasmussens (Rasmus Juhl Rasmussen) ar kredītu nodrošinājis savu lauksaimniecības uzņēmumu Latvijā SIA ’’Gaižēni’’ un vēl citus. Projektu Latvijā Dagbladet Børsen nosauc par nerentablu un nedrošu.
Darījums noticis bez bankas akcionāru zināšanas un bankas Valdes priekšsēdētājs liedzies, ka jelkad bijis parādā bankai.

Vēlāk viņš apstiprina, ka viņam piederošs lauksaimniecības uzņēmums Latvijā ir bankas klients un kredīts 2006. gadā bijis 25 miljoni Dānijas kronas un 2009. gadā tas pieaudzis līdz 105 miljoniem Dānijas kronu.

Sākotnēji bankas prezidents Rasmus Juhl Rasmussens noliedza, ka ir bankas kredītņēmējs, vēlāk viņš izdevumam atzīst, ka tas nav bijis korekti.
http://cukubusana.blogspot.com/

Atbildēt

haralds

[R] 10.11.2011. 18:42

elementāri, Nikolsōn - visa gudrība lēti pirkt un dārgi pārdot - cenas, saprotama lieta, svārstās un gudrība reducējās uz pirkt, kad cenas zemas un pārdot, kad cenas augstas.
un banka pati sev parādā nav, pati sev virsū nebrauc, tā var arī gaidīt.
un pilsoņus, kuri domā - zemi apstrādāt un dzīvot uz tās vai zemi pārdot, atdot kredītus un atlikumu nodzert, banka var paņemt uz izturību un pacietību.

Atbildēt

feja

10.11.2011. 18:25

haha, varēs ņaudēt vien tālāk:
dievs svētī Latviju, ...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...