Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

solo

11.12.2017. 13:32

labi runāt nenozimē definēt problēmu. Bet problema ir LV kolonialajā statusā,jo ES izved mūsu cilvekus kā darbaspēku, aplaupa ar ikgadējo eiro inflāciju un savām bankām, kurām mēs maksājam par katru savu kustību.
Luk, šis statuss arī ir problēma..Mēs nelemjam savas lietas, tikai pildam kolonizatoru "mājas darbus"..

Atbildēt

Imants

24.11.2017. 01:56

»

Elija

Elizabete vs Krists. Vanags vs Luters. Naudas vara vs mīlestība. Vai secinājumi vēl nav skaidri šīs amatpersonas sakarā


Lietuva pieņēma Magnitska likumu.
Kaut ko līdzīgu konstitūcijā ievieš Ungārija. Par Ungāriju runājot Latvijas Radio teica kaut ko līdzīgu Latvijā nerisina vai nekas taml. netiek apsvērts vai izskatīts.

Tautas un valstis sāk apjaust, kas notika ar atmodu, ko nodarīja okupācija un kādus zaudējumus esam cietuši un kādus vēl cietīsim ... un ... ko nodarīja mūsu baleliņi, klaigājot par 1918.gada Latvijas atjaunošanau un visu sagrābto īpašumu atgriešanau likumīgajiem īpašniekiem, nesaprotot vai tēlojot, ka nesaprot - nevar atgriezt visu nolaupīto, jo visa tauta tika aplaupīta - vieniem īpašumus atņēma, citi tos 60 gados neieguva no jauna, vecie ipašnieki" liela daļa nebija izpirkuši un likumīgui ieguvuši, īpašumus saņēma dāvanā - netaisnīgi un noziedzīgi, bet pārējā tauta tika aplaupīta, padzīta no valsts, jo milzu masa nonāca bezizejā.

Tātad, denacionalizācijai bija jānotiek taisnīgi ievērojot visas tautas intereses. Likumā par zemes reformu uzdevums un mērķis tā arī bija noteikts, bet reformas vietā veica denacionalizāciju, pretēji tam, kas noteikts refomas likumā - ievērot visu tiesības un pie tam reformu veica saraustīti - zemi un mājas denacionalizēja vai atgrieza vai privatizēja atšķirīgā laikā. Lietuva un Igaunija risināja saprātīgi, bet šeit notika nacināļu čekistikie manevri nodarboties ar kaitniecību.

Un ne tikai 8 miljardi, bet vēl 8 miljardi nozags. Okupoācijas sekas varētu tikt likvidētas tikai vēl pēc 30 gadiem - tik ilgā laikā, kā tika okupācija. Sekas jūtam katru dienu un jutīsim ilgi un mokoši.

Tautu Latvijā iznīcināja - čeistiskā okupācijas laika nomenklatūra, nacionāli noskaņotās čekistu pārpildītās organizācijas Helsinki 86, Pilsoņu kongress DDD un citas, čekas stukači, kuri taisīja sev karjeru un ... ... Variet vainot tālāk, visus - komunistus un komjauniešus nekas nesanāks. Komunisti bija taisnīgāki par nacionāļiem reizes desmit, divdesmit, pieņe'ma taisnīgus likumus un l'\emumus, bet grābēji grāba ko var.

Atbildēt

Elija

22.11.2017. 22:56

Elizabete vs Krists. Vanags vs Luters. Naudas vara vs mīlestība. Vai secinājumi vēl nav skaidri šīs amatpersonas sakarā?

Atbildēt

Ruta

22.11.2017. 19:47

Paldies! Piekrītu katram vārdam.

Atbildēt

Aldis

22.11.2017. 19:30

Skumji ,ka 90% komentāru rada pilnīgu "trollisma " sajūtu. No abam pusēm.
Bet tā nu ar tiem soc.tīkliem tagad ir.

Atbildēt

es

22.11.2017. 02:04

Vai jums vispār kas svēts ir-ne baznīca,ne arhibīskaps,ne Latvija!Pat svētkos zākājaties!Tikai gļēvi cilvēki anonīmi citus rupji zākā,ar tādiem Latvija tiešām novecos.Gudrs savu taisnību izklāsta pieklājīgā latviešu valodā,neapvainojot citādi domājošos.Komentētāju prāta līmenis ir tāds,ar kuru Latvija tālu netiks!

Atbildēt

latvis

22.11.2017. 01:19

»

Tas nozīmē

ka glumais Vanags dzīvo cepuri kuldams un iziet visam cauri ar tukšu vāvuļošanu, mulsinot un biedējot ticīgos


J.Vanags ir detalizēti izskaidrojis, ar kādu nozīmi un kādēļ ir tas kredīts. Tieši LELB to piedāvāja un noformēja, tur nav nemazāko problēmu.
Protams, tukšiem aprunātājiem patiesība neinteresē, galvenais, ka ir par ko muldēt un liet dubļus. To darot, paši parasti sēž lielā peļķē...
Un sprediķis domāt rosinošs, protams, kas uz to vēl spējīgi...

Atbildēt

Arhibīskapa

21.11.2017. 21:30

svētku uzruna patiešām vērtīga. Tikai tā domāta jaunajiem. Man jau 80. Viss redzēts un piedzīvots. Kolaboracionisms, stučīšana. Traģiski, ka vairums labo, sirsnīgo cilvēku jau nomiruši. Man bija cerība, ticība Latvijai. Tas viss iznīcināts. Veltīga bijusi darbība LNNK, muļķīga piedalīšanās vienīgajai pirms nakts maiņas rūpnīcā Zaķusalas TV torņa aizstāvēšanā. Negribēju piedzīvot vecāku mūža nogali, kuriem visu atņēma komunisti, uzspiežot fašistu līdzskrējēju zīmogu. Šī, 4.maija republika, man atņēma kaitīgā darbā nopelnīto pensiju, jumtu virs galvas. Visu, ko var atņemt tam, kurš vairs nespēj ne aizbēgt, ne pretoties sadistam. Neesmu mazohiste, man joprojām ir mīļa mana dzimtene, bet šo valsti mīlēt nespēju.

Atbildēt

TV skatītājs

21.11.2017. 20:56

Cien. mācītāja kungs kļūdās- daudzi samaksājām tos 5 vai 10 euro par Maira cīņas noskatīšanos, taču TV piekrāpa- arī par maksu nevarējām pieslēgties. Dažiem bija pat vēl trakāk- jāreģistrējas kā azartspēļu spēlmanim ,lai tikai redzētu vēlamo programmu, arī nauda bija jāiemaksā, taču arī nekā. Mēs pieviltie atradām krievu programmu, kura pārraidīja maču par brīvu. Tad- ko mums domāt?

Atbildēt

Gunča

21.11.2017. 13:21

Raksts apšaubāms autors dīvains.

Atbildēt

Helsinki 86

21.11.2017. 11:09

1.Latvijas 1940. g. okupācijas izskatīšana STARPTAUTISKĀ ARĒNĀ, 1949. g. Ženēvas Konvencijas ietvaros.


2.Atrast un sodīt tos, kuri pēcAtmodas laikā apzināti ignorēja 1949. g. Ženēvas Konvenciju.


3.Starptautisko ekspertu klātbūtnē jāatver “čekas maisi” un jāarestē visi VDK darbinieki un “ziņotāji”.


4.Visi Latvijas izzadzēji(miljonāri) jāarestē un jāpieprasa izsmeļošas atskaites par ienākumiem.


5.Visi čekisti- komunisti jāsoda par genocīda veikšanu pret latviešu tautu- par sadarbību ar pasaules vēsturē asiņaināko režīmu- komunismu.


6.Jāveic viss, lai 4. maija kliķes noziedzīgās darbības rezultātā padzītie ekonomiskie bēgļi atgrieztos mājās- savā Dzimtenē.


7.Katrai latviešu ģimenei jāpiešķir 5- 7 hektāri zemes platība bez nodokļu sloga tur, kur viņi vēlas, protams, bez tiesībām šo īpašumu pārdot.


8.Ar starptautisko institūciju palīdzību ir jāveic viss iespējamais, lai latviešu tautai un Latvijas valstij tiktu atdots atpakaļ viss komunistu nozagtais- izlaupītais.


9.Nekavējoties jāatsauc visi Latvijas darbinieki no Eiropas Savienības, kuri tur atrodas pēc komunistu “ieteikuma”.


10.Jāveic Tiesiskuma atjaunošana Latvijā, kas atbilst starptautiski izstrādātiem LIKUMIEM un 1922. g. LR Satversmei.


11.Obligāti ir jātiesā starptautiskā tribunālā Hāgā tie, kuri ir apzināti ignorējuši starptautiskos LIKUMUS, kas attiecas uz Latvijas valsts dekolonizāciju.

Atbildēt

Esmeralde

21.11.2017. 11:09

Feins, ir latviešu Pāvests Vanags.

Atbildēt

LITA.

20.11.2017. 21:44

»

komentārs

Runā viņš ļoti veikli, orators labs, bet darbi pašam ļoti atpaliek no vārdiem. Politiski LELB ir Amerika un Ušakova draugi, diemžēl, arī paši ir nokļuvuši naudas varā


Ko jūs visi cepjaties!Runa ļoti spēcīga.Parakstos zem katra vārda.Un,ja arī Vanaga kunga darbi nesakrīt ar vārdiem,tikai viņam pašam Dieva priekša būs jāatbild.

Atbildēt

forcemajeure

20.11.2017. 20:58

teorētiski labs sprediķis. pacilājošs. pašam bīskapam gan meita iekš USA.
un: uz kāda punkta pamata cilvēkam jādzīvo tai valstī, kurā viņš piedzimis vai kur dzimuši viņa vecāki? kas tā par loģiku?

Atbildēt

Ļūļiks

20.11.2017. 20:57

»

dažiem liekas, ka nauda aug kokā

ko te žāvā par to brieža godīgo miljonu? katram tādam debloīdu sportam apakšā liela nauda, kas nāk ne no tik godīgām likmēm, bukmeikeriem...


"par vanagu var teikt tikai vienu - dumam putnam duma dziesma, tas nekas, ka meldijš kā šūpuļdziesmai, jo menessērdzīgajam bidlām jādzied priekšā - aijāāžūūžūū.. pildiet pļāpai ķešūūūū"

Trekns pluss autoram, riktīgi sasmīdināja!:)

Atbildēt

Par ko paldies?

20.11.2017. 15:08

»

b

Paldies, Vanaga kungs, laba svētku uzruna


Vai savā prātiņā esi apdalīts - neklausies Vanaga vārdos, bet skaties uz viņa darbiem! Tie visi ir zināmi tepat komentāros. Glumais tips Vanags!

Atbildēt

kādu nu domi vēlējāt

20.11.2017. 13:36

tādai tirgoja

Atbildēt

b

20.11.2017. 13:20

Paldies, Vanaga kungs, laba svētku uzruna.

Atbildēt

Māras Zemes Krusta III šķiras ordeņa komandierim

20.11.2017. 12:58

kāds nekur nepublicēts sīkums – uz J.Vanaga vārda noformēts 80 tūkstošu liels aizņēmums no LELB Virsvaldes solīdas privātmājas pabeigšanai Mārupē.

Atbildēt

VB

20.11.2017. 11:30

Labs rakst!
Ka tieši miljonārud vajag mīlēt gan Rakstos nav - toreiz tā bija liela nauda...

Atbildēt

Arnis

20.11.2017. 10:56

Nožēlojami komentāri........izklausās ka šie ir tie īstie Lattvijas " CĒLĀJI" :))) Cieņa arhibīskapam

Atbildēt

dažiem liekas, ka nauda aug kokā

20.11.2017. 01:26

ko te žāvā par to brieža godīgo miljonu? katram tādam debloīdu sportam apakšā liela nauda, kas nāk ne no tik godīgām likmēm, bukmeikeriem,
tādi sportisti ir tikai bandinieki ar atsistām smadzenēm, tas vai sabojāta veselība ir tā miljona vērta, to katrs pats izlemj, bet sports jau nu nemaz nav tas godīgākais naudas gūšanas veids

par vanagu var teikt tikai vienu - dumam putnam duma dziesma, tas nekas, ka meldijš kā šūpuļdziesmai, jo menessērdzīgajam bidlām jādzied priekšā - aijāāžūūžūū.. pildiet pļāpai ķešūūūū

Atbildēt

vēl viens liekulis mēlkulis

20.11.2017. 01:18

»

Skumjais

tu, mēsluvabole, dmadzeņu trūkuma dēļ jau neatceries, kā Vanagu pifms 10-15 gadiem tevis nosauktie lauza, kad viņš atteicās atbalstīt valsts svētkus, kamēr ir pensionāri, kuriem nav ko ēst


eju nu? ko tad svētais portugalē ar mafiozi dzimeni svinēja?

phēēēēēē, vēmiens nāk no jūsu liekuļa runas, trīs dienas no vietas liekuļi vemj un vemj, smird viss

Atbildēt

miljonār nauda grozās biznesā un nes valstij naudu

20.11.2017. 00:46

čekista sapūs kaut kur mistiskos kontos

Atbildēt

Parasts latviešu zaglēns:

19.11.2017. 21:21

Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) arhibīskaps Jānis Vanags pieķerts nodokļu nemaksāšanā un finanšu shēmošanā. Viņš ne tikai savu privātmāju uzbūvējis „par velti”, bet arī, piemēram, degvielu savai automašīnai daļēji pērk par ES un Rīgas domes līdzekļiem, kas piešķirti Rīgas Doma baznīcas restaurācijai.

http://jauns.lv/raksts/zinas/118412-luteranu-arhibiskaps-janis-vanags-izvairas-no-nodoklu-maksasanas-un-shemo

Atbildēt

Vovo

19.11.2017. 19:53

»

derdz

Pret augļošanas kaislību neiecietīgi vēršas islama civilizācija. Islama pārstāvjiem tas ir viens no ieganstiem necienīt kristiānisma civilizāciju, kurā augļošana ir normāla izpausme un modē ir vēlreiz un vēlreiz aizņemties, lai samaksātu procentus par iepriekšējiem aizņēmumiem. Zinoši cilvēki saka, ...


šitais attiecas uz žīdiem, ka žīds no žīda neņem augļus, bet žīdu bankas ņem no citiem. Bībele ir žīdu pasaku grāmata, dziļa un gudra, bet der žīdiem, jo visi nav žīdi. Mums ir tikai viens bauslis - esi gudrāks par žīdu! Un nemaini šo pārliecību, proti atškirt bankas domas no savējām!

Atbildēt

Es gan sapratu, ko

19.11.2017. 19:48

»

derdz

Visu cieņu Vanaga kungs, bet nebāz visu vienā maisā...


Vanags ar to domāja - ka vajag noškirt godīgos no negodīgiem miljonāriem. Es arī neesmu nabags, bet tuvu tam miljonam būtu, ja visu pārdotu labi.... Tomēr nepārdodot Latviju, tas ir vairāk nekā miljons. Visu nopelnīju sūrā darbā, joprojām. Tādēļ derdz tādi, kas visus miljonārus uzskata par negodīgiem. Miljons un vairāk ir tikai cilvēka pārbaude ar naudu, pārbauda tas, kas dod šo iespēju...

Atbildēt

derdz

19.11.2017. 19:38

Pret augļošanas kaislību neiecietīgi vēršas islama civilizācija. Islama pārstāvjiem tas ir viens no ieganstiem necienīt kristiānisma civilizāciju, kurā augļošana ir normāla izpausme un modē ir vēlreiz un vēlreiz aizņemties, lai samaksātu procentus par iepriekšējiem aizņēmumiem. Zinoši cilvēki saka, ka 2017.gadā LR ārējais parāds esot 9,3 miljardi eiro, bet procentos LR maksājot divi simti sešdesmit miljonus gadā.
Bībelē augļošana tiek aizliegta. Augļošanas aizliegums ir sastopams Bībeles vairākās grāmatās. Piemēram: „Ja tu aizdod naudu kādam, kas ir no Manas tautas un kas pie tevis ir nabags, tad nekļūsti kā kāds rāvējs un neņem no tā sev augļus” (2M: 22, 24); „Bet, ja tavs brālis panīkst un viņa roka gurst un zemē noslīd tev līdzās, tad satver to stingri ar savu roku un, lai tas būtu vai svešinieks, vai piedzīvotājs, palīdzi viņam, ka viņš var dzīvot pie tevis. Un neņem no viņa augļus, nedz pagaidas, bet bīsties sava Dieva, un lai tavs brālis dzīvo pie tevis. Neaizdod viņam savu naudu pret augļiem un neaizdod viņam barību pret pagaidām” (3M 25: 35–37); „Tev nebūs prasīt augļus no sava brāļa: nedz augļus no naudas, nedz augļus no pārtikas, nedz augļus no visādām lietām, ko vien var uz augļiem aizdot. No sveštautieša tu vari prasīt augļus, bet savam brālim ne, lai Tas Kungs, tavs Dievs, tevi svētītu pie visa, ko tavas rokas dara tanī zemē, uz kuru dodies, lai to iemantotu” (5M 23: 20–21)

Atbildēt

derdz

19.11.2017. 19:29

Visu cieņu Vanaga kungs, bet nebāz visu vienā maisā ...
M.Briedis patiesi un godīgi ieguva to miljonu..., bet ir daļa cilvēku kuri iegūst negodīgi, apmānot, utt citus savus miljonu.... ( J.Vanaga vārdi - taču Mairis Briedis paveica kaut ko vēl grūtāku – viņš apgāza uzskatu, ka tauta ienīst miljonārus. ). Tauta joprojām ienīdīs tos kas negodīgi iegūst tos miljonus, ja tas saistīts ar valsts naudas apmešanu ..

Atbildēt

Izskatās, ka Vanags

19.11.2017. 19:24

»

Latvijas Republikas pilsonis

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi...


Arunā par VID izplatītajām baumām, ka nodokļos gadā neiekasē 8 miljardus euro. VID šīs nepamatotās baumas izplata, lai attaisnotu savu teroru pret uzņēmējiem. Bet mācītājs Vanags no kanceles nevar būt tirgus bāba, kas balstās uz baumām, ar kurām grib attaisnot to it kā niecīgumu - 2 miljardus LVL, ko zaudējumos LV nodarīja ar Parex afēru Zatlers un Godmanis, kādēļ valsts nokļuva parādos, ar ko no apgrozības un pensiju fonda tika izzagti 2 miljardi LVL. Pats Vanags ar saviem meliem, turpinot VID melus, ko izplata, dod vietu velnam.

Atbildēt

čekai nepatika

19.11.2017. 16:46

tad ir pareizi

Atbildēt

komentārs

19.11.2017. 16:17

Runā viņš ļoti veikli, orators labs, bet darbi pašam ļoti atpaliek no vārdiem. Politiski LELB ir Amerika un Ušakova draugi, diemžēl, arī paši ir nokļuvuši naudas varā.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

19.11.2017. 14:43

Šim jefiņam vēdera saturs pinīgi izspiedis tradicionālo galvaskausa saturu. Tikko kā paver muti, tā smirdoņa piepilda telpu. Mums esot jāmīl valsts izlaupītāji, tā pavēl savām avīm šis ķēms: "Tauta mīl un atbalsta savus miljonārus, kuri par tādiem kļuvuši smagā darbā, ar sviedriem un asinīm, un galvenais - ar vēlēšanos caur pašu panākumiem iedvesmot tautu un likt tai noticēt savām spējām, sestdien svinīgajā dievkalpojumā Doma baznīcā sacīja Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) arhibīskaps Jānis Vanags."

Atbildēt

Skumjais

19.11.2017. 14:40

»

Latvijas Republikas pilsonis

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi...


tu, mēsluvabole, dmadzeņu trūkuma dēļ jau neatceries, kā Vanagu pifms 10-15 gadiem tevis nosauktie lauza, kad viņš atteicās atbalstīt valsts svētkus, kamēr ir pensionāri, kuriem nav ko ēst?
Vanags patiesi ir svēts cilvēks
Un es neesmu no tiem baznīcā gājējiem

Atbildēt

jaunaa Eiropa

19.11.2017. 14:27

Tagad, ja mili savu valsti un tautu , tad esi nacists. Ja gribi savu valsti, tad esi nacists plus fasists. Un to visu ir izdarijusi politiki. Eiropa migrantu del ir gatava attiekties no visa, pat no savam tradicijam. Niderlandee un Belgijaa vairs nedrikst but Ziemassvetku vecitis ar pavadoni Zwarte Pit ( melnais Pits), kas bijis 300 gadus veca so valstu tradicija!! Jo Melnais Pits esot rasisms pret negeriem Eiropaa! Eiropa klust veca un mirst... jo valstis, kas atsakas no savam tradicijam ariesu del, ir gatavas bojaa ejai.

Atbildēt

nosacijums

19.11.2017. 14:22

Latvijas simtgadi nevar svinet, ja nav atcelts OIK. Tikai, ja bus atcelts OIK , tad vares svinet. Citadi sanak simtgade ir teatris un nirgasanas pret tautu.
OIK pilniga atcelsana ir jabut davana Latvijas simtgadei, kas dos ceribu, ka varbut Latvija vel nav pilnibaa nozagta. Nozagta valsts nav pelnijusi svetkus.

Atbildēt

Karote

19.11.2017. 14:20

Laba runa. Arī par iešanu ielās. Jo nu tikai latviešu senā izdzīvošanas stratēģija- paciesties, piemēroties,paklanīties lielkungiem, ir vienīgais kas tos veprus glābj.

Atbildēt

Vanags

19.11.2017. 13:54

»

Latvijas Republikas pilsonis

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi...


tikai pielāgojas laika konjunktūrai un pūš savu meldiņu - drīzāk žēlīgi velk, pieglaimojoties varai un tautai. Bet, kas gan viņam atliek? Viņš ir tāds pat grēcinieks kā visi, nedrīkst satracināt pret baznīcu tautu un varu. Taktika - pielāgošanās un maldināšana. Paldies, ka esat un precīzi sekojat valsts nozadzēju uzvārdu sarakstiem. Tādi jauki latviešu uzvārdi. Vanags nav Dievs, bet Dieva ceļi ir neizdibināmi kā tautu ceļš uz savu valsti un vīrieša ceļš pie sievietes.

Atbildēt

Latvijas Republikas pilsonis

19.11.2017. 13:27

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi

----------------------------------------

Vai Jūs neteiksiet, ka visi līdzšinējie ģenerālprokurori (Jānis Maizītis, Ēriks Kalnmeiers), visprokurori (Ruta Āboltiņa, Opincāne, Andris Mikuļskis)m prokurori, Augstākās tiesas priekšsēdētāji (Andris Guļāns, Ivars Bičkovičs), tiesu priekšsēdētāji (Strazds utt.), tiesneši, Satversmes Aizsardzības biroja direktori (Laimis Kamaldiņš, Jānis Kažociņš, Jānis Maizītis), Drošības policijas priekšnieki (Jānis Reiniks, Normunds Mežviets), Ekonomikas un Finanšu policijas priekšnieki (Gudermanis, Kviesītis), Valsts kontroliere (Sudraba), Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāji (Gaidis Bērziņš, Linards Muciņš, Mareks Segliņš utt.), Nacionālās Padomes priekšsēdētāji (Solvita Āboltiņa), tieslietu ministri (Dzintars Rasnačs, Gaidis Bērziņš, Vineta Muižniece, Egils Levits), premjeri Ivars Godmanis, Andris Šķēle, Satversmes tiesas priekšsēdētāji (Aivars Endziņš utt) un tiesneši ir vistiešākā veidā līdzatbildīgi par valsts nozagšanu (sagrābšanu)?

Ja Jānis Vanags pateica A, tad kur ir B, kā atgūt nozagto un tiesiskumu? Vai tad Jānis Vanags 20 gadus to neredzēja un tikai tagad to pamanīja?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

19.11.2017. 13:24

Nozagtie miljardi jau ir tikai sekas.
Tā arī tiek bauriem migla acīs pūsta

Atbildēt

kļūdas labojums

19.11.2017. 13:01

"daudzus simtus zaudētu dvēseļu, kuras ir papildinājušas latviešu rindas svešumā" - aiz vārda "simtus" trūkst precīzā "tūkstošu"!

Atbildēt

Lauku tante

19.11.2017. 12:41

Vanags runā labi, un nav ko apsmiet, jo baznīcai (lai kāda būtu mūsu attieksme) reālas varas Latvijā nav... Nu, ne no tās ir atkarīgi spēles noteikumi! Bet viena lieta gan - tā mantkārība skārusi arī to Baznīcu (ta plēšanās par īpašumiem, etc.). Un - galu galā- kāpēc tad jāmaksā par baznīcas "pakalpojumiem" - kristīšanu,apbedīšanu,- vai nepietiktu ar ziedojumiem, cik kurš spēj?! Un labdarība, naudas ziedošana slimu bērnu ārstēšanai - vai tas nav tieši baznīcas darbības lauks?!

Atbildēt

Sandris R

19.11.2017. 12:30

Labi pateikts - ko, bet maz - kā.
P.S.To pantiņu sacerējis Šekspīrs.

Atbildēt

Emocionālā ziņā

19.11.2017. 12:28

tēlaina un iedvesmojoša runa. Bet atgādina kādu anekdoti. Nomirst kāds cilvēks, nonāk paradīzē Viss labi, bet garlaicīgi. Nodomā ieskatīties ellē, lai novērtētu un salīdzinātu. Dodas pie elles vārtiem, pieklauvē un viņu ielaiž. Tur viņš ierauga neticamo - cilvēkus tur, nevis cep un vāra elles katlā, bet viņi savos grēkos dzīvo jautri. Cilvēks atgriežas paradīzē un sāk šaubīties, vai nedoties uz elli. Tā kā dzīve garlaicīga, dod priekšroku ellei. Lai nokļūtu ellē uz visiem laikiem, jāatsakās no paradīzes un jākļūst par elles iemītnieku ar savu izvēli. Cilvēks pieņem elles pilsonības statusu. Kad dokumenti noformēti, viņš ar tiem dodas uz elli. Tur viņu pie durvīm sagaida divi laipni velni un ienākušu gatavojas mest elles katlā. Cilvēks satraucies jautā, kāpēc tā? Viņam velni atbild - nevajag jaukt ekskursiju, ceļojumu ar īsto dzīvi!

Viss Vanaga sprediķis atgādina divdomīgo ekskursiju uz elli un samierināšanos ar elli - noziedznieku komunistu un čekistu radīto elli Latvijā. Piedot, nožēlot, salabt - krievu nacionālos saplīsušos traukus salodēt ar latviešu zeltu, žīdu cionismu izlikties neredzam un tā augļus.

Ir tikai viena skaidra recepte - bez kuras neiztikt un kuru sniedz visa vēsture. Bez cīņas nav uzvaras. Latviešu pirmā mīlestība bija intuitīva, bet šodien neiztikt bez Karamākslas stratēģijas trīs un taktikas sešiem principiem, karamākslas deviņu zemju principu likumiem, jo nedzīvojam baznīcas dzīvi, bet reālā pasaules globalizācijā, kur tie, kas neizmanto šos principus iet bojā. Arī valstis. Āmen! Lai Dievs svētī Latviju un Mairi Briedi!

Atbildēt

ups

19.11.2017. 11:53

Vējoņa. Kučinska PR speciālisti var grauzt nagus. Tādai ir jāizklausās svētku uzrunai.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...