Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mirdza

11.07.2019. 13:45

Puzes lielkungs palaidis vaļā visus savus krančus, kas nu rej, atspērušies. :))))) Bet karavāna iet tālāk...

Atbildēt

Darbs dara brīvu

09.07.2019. 23:45

»

Latvis

Žīdiem ir labas īpašības--- viņi zin mēru zagšanā un zin, kad vajag aiziet. Arī mazajam cilvēkam neatņem pēdējo. Kā piemērs ir Izrēlas valsts, kur arī vienkāršais cilvēks labi dzīvo, kas nav latviešu varnešos. Tā ka dzīvosim, redzēsim, kā būs. Neesam jau koncentrācijas nometnes ieslodzītie, kad jādomā...


Mirstība darba nometnēs bija stipri mazāka tur nebija banku augļotāju un lielveikalu apšaubāmās produkcijas. Medicīniskā aprūpe arī nebija globālo farmācijas kompāniju pārziņā un dakteri ar uztura bagātinātājiem nevienu nebaroja cik zināms.

Atbildēt

Teds

09.07.2019. 23:22

Tiku līdz vietai, kur rakstīts:
ŠĪ IR ZEME KUR KĀRTĪBU NOSAKĀM MĒS.
nu ja, redzēsim cik ilgi vēl jūs noteiksiet kārtību, komunistu un okupantu apmīļotāji.

Atbildēt

Latvis

09.07.2019. 21:48

»

?

Nez kapec lielaka dala no PSRS iebraukusie ebreji ,izterejusi absorbcijas groza lidzeklus beg no izraelas uz asv un kanadu


Izrēla ir 100 ģimeņu valsts, pārējie ir ierobežoti un šajā "klanā" nevienu nepieņem. ASV, Kanāda ir lielāku iespēju valsts un tur nav jāiet dienēt armijā, kā arī, tagad var teikt mazāk teror aktu, jo tur tādi arī ir, bet daudz retāk, kā Izrēlā. Uz LV arī daži pārcēlušies no Žīdijas, jo baidās no teroristiem. Darbs ir visās šajās valstīs un ja gribi strādāt, var arī labi nopelnīt, protams, ja ir veselība priekš fiziska darba, jeb ļoti laba augstākā izglītība.

Atbildēt

janis

09.07.2019. 21:29

Moderna Eiropas valsts ir kloāka.

Atbildēt

!

09.07.2019. 21:07

»

Q

Cīņa nav galā, vēl visi latvieši nav izdzīti no valsts


sorositi un neonacisti rupigi strada pie si jautajuma maksimali atra un efektiva risinajuma !

Atbildēt

!

09.07.2019. 21:04

»

pagalnieks

Populista nesakarīga, frāžaina muldēšana


goijiem ar to ari vajadzetu pietikt,tapat ka ukraina !

Atbildēt

Nepatīkami

09.07.2019. 20:05

Tautu tur par muļķi, bet pats sirgst ae skolniecisku izskaidrošanas māniju. Doktors? Tādam doktoram vajadzīgs dakteris!

Atbildēt

pagalnieks

09.07.2019. 20:01

Populista nesakarīga, frāžaina muldēšana!

Atbildēt

E. Levits židmasonu marionete

09.07.2019. 15:47

Elmārs Barkāns (Jauns.lv)

Egila Levita saistība ar brīvmūrniecību ir noslēpumainības plīvurā tīta. LETA)


Brīvmūrnieku pārstāvis Skuja skaidro Levita saistību ar masonu ložām.

Amatā stājies jaunievēlētais Latvijas prezidents Egils Levits. "Sazvērestības teoriju" izplatītāji ik pa laikam ziņo, ka viņš ir masons (brīvmūrnieks) un Latvijas politiku nu gaida gauži laiki, jo viņš to vadīs nevis tautas, bet gan slepeno ložu interesēs.

Jauns.lv Latvijas masonu pārstāvim - liberālo brīvmūrnieku ložas pārstāvim, brīvmūrniecības pētniekam un, bijušajam Rīgas domniekam Jānim Mārtiņam Skujam jautāja, vai Levits tik tiešām ir masons. Skuja Jauns.lv teica: „Brīvmūrnieki nerunā par citiem dzīviem esošiem Brāļiem un Māsām, ja nav dota piekrišana vai viņš pats sevi nav publiski iezīmējis. Personīgi uzskatu, ka brīvmūrniecība tikai iegūtu, ja Egils Levits būtu Brīvmūrnieks, tomēr tas nenozīmē, ka E. Levits varētu nebūt masonu ložas biedrs.


Egils Levits un masonisms. Kāda saistība?

Jāatgādina, ka pirmās aizdomas, ka Levits varētu būt saistīts ar masonu slepenajām zintīm jau bija atjaunotās Latvijas pirmajā Saeimas sasaukumā (1993. gada jūlijā), kad viņš kā tieslietu ministrs parlamentam prezentēja atjaunojamā Ministru kabineta (MK) iekārtu. Toreiz, izanalizēdams jaunveidojamā MK shēmu, LNNK deputāts Aleksandrs Kiršteins no Saeimas tribīnes teica, ka „parādās arī kaut kāda mistiska slepenība, kas liek domāt, ka šis likumprojekts drīzāk atgādina kaut kādu masonu ložas instrukciju sakopojumu, jo (..) ļoti rūpīgi Levita kungs centās mums iestāstīt, cik labus normatīvos aktus izdos Ministru kabinets, kuri uzreiz būs Pēc tam norādes par Levita saistību ar masoniem radās 2007. gadā, kad viņš pirmo reizi tika virzīts Valsts prezidenta amatam, bet viņš savu kandidatūru atsauca, neredzot tai pietiekamu atbalstu Saeimas koalīcijā. Vēlāk kāds bijušais deputāts, kurš savulaik bija vervēts iestāties brīvmūrniekos, Jauns.lv izteicās: „Pēdējā cīņa par Valsts prezidenta krēslu bija latviskās ložas cīņa pret rietumu ložu – Valdis Zatlers pret Egilu Levitu. Savukārt Aivaru Endziņu izvirzīja prokrieviskā loža (oficiāli – „Saskaņas centrs”)”.
Tolaik Saeimā Valsts prezidenta vēlēšanu laikā bija manāms aktīvs mūsu valsts brīvmūrniecības atjaunotājs Latvijas Lielložas lielmeistara vietnieks, kurš par prezidentu vēlēšanu cīņu gan izteicās, ka tā nav „masonu cīņa”: „Tādas blēņas! Neviena loža nekad politikā neiejaucas”.
Levits uz Jauns.lv jautājumu, vai viņš kaut kādā veidā ir saistīts ar brīvmūrniecību, neatbildēja.

Tomēr "sazvērestības teoriju " piekritēji min piemērus, kas varētu liecināt par Levita saistību ar masoniem. Piemēram, reizēm masonims piedēvēts pagājušā gadsimta 90. gadu sākumā politiķu veidotajam „Klubam 21”, no kura izauga partija „Latvijas ceļš”. Te jāteic, ka Levits bija gan „Kluba 21” biedrs, gan „Latvijas ceļa dibinātājs”.
Kāda ir masonu ideoloģija?
Masoni apgalvo, ka „nepiedalās politisko partiju savstarpējās cīņās”.
Paši brīvmūrnieki iebilst, ka viņiem nav svarīgi ne amati, ne bagātība, bet garīgā izaugsme un brīvības, vienlīdzības, brālības princips. Ja viens brālis otram dod godavārdu, tas stingri jāpilda, citādi reputācija būs pagalam un vietas ložā nebūs.
Latvijas Lielložas mājaslapā uz jautājumus „Ar ko nodarbojas brīvmūrnieki?” ir atbilde: „Ir svarīgi apjaust brīvmūrnieku brālību kā idejas, biedrības un simbola apvienojumu. Šī daudzveidība ļauj izpausties dažādiem cilvēku centieniem. Vieniem vissvarīgākais ir garīgie kontakti, citiem vēl būtiskākas ir cilvēcīgās attiecības ložā, vēl citiem svarīgākais būs tradīcijas un simboli. Tomēr pilnībā brīvmūrniecība izpaužas vienīgi visu tās elementu mijiedarbībā”.

Visai miglaini formulēta masonu saistība ar politiku: „Brīvmūrnieku brālība atturas no politisku programmu formulēšanas un nepiedalās politisko partiju savstarpējās cīņās. Ložām ir jābūt vietām, kur ar informācijas un kolektīvu pārdomu palīdzību tiek veidota apzināta individuāla rīcība. Savu svarīgo apgaismības uzdevumu Latvijas lielložas brīvmūrnieki veic, pārvarot aizspriedumus, sekojot laika garam un kopīgi cenšoties meklēt patiesību”.

Atbildēt

Latvis

09.07.2019. 13:21

Žīdiem ir labas īpašības--- viņi zin mēru zagšanā un zin, kad vajag aiziet. Arī mazajam cilvēkam neatņem pēdējo. Kā piemērs ir Izrēlas valsts, kur arī vienkāršais cilvēks labi dzīvo, kas nav latviešu varnešos. Tā ka dzīvosim, redzēsim, kā būs. Neesam jau koncentrācijas nometnes ieslodzītie, kad jādomā, ka visa pārmaiņas ir tikai uz sliktu.

Atbildēt

Patriotiskais gars

09.07.2019. 13:10

»

kā tad

Pats nesaproti, ko te gvelz. Esi maz dzirdējis, kā Levits mokās angļu mēlē? Viņa ingliš ir vnk šausmīga! Pat nasing spešel Slakteris angliski runāja daudz tīrāk par šito... izstrādājumu


Laveta kungs perfekti zin vācu valodu,to perfekti pārzina arī SUPERLIELVALSTS PREZIDENTS PUTINA KUNGS.Abiem nav vajadzīga inglišu valoda.

Atbildēt

pilsone

09.07.2019. 11:08

..nekā personīga, bet es aicinātu ar likumu aizliegt partiju nosaukumā vārdus lietot "Tēvzemei un brīvībai". Ja Jūs paanalizētu nazionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" darboņu rīcību un mantisko stāvokli, varbūt aizdomātos, ka tie neko īpaši neatšķiras no "Saskaņas" shēmošanas...

Atbildēt

to A.P.

09.07.2019. 06:20

»

A.P.

Inaugurācijas fotoreportāžā ir redzams Jurašs, kura krimināllietu par valsts nodevību šodien nodeva tiesai. Tātad valsts noziedznieks piedalās valsts prezidenta gratulēšanā! Kur vēl tā var būt uz Zemes? Vai Alfrēdam Rozenbergam nebija taisnība, ka latviešus vajag iznīcināt? Tādas odiozas izdarības ir...


Alfrēds Rozenbergs bija domājis tādus, ka tu, prokremliskos izdzimteņus - pederastus un jūsu sugas brāļus: tumsonīgo, slimo un asinskāro bidlomasu, tūkstots verdzības gados izveidoto negatīvo selekciju.

Atbildēt

Žīds Levits solīja,

09.07.2019. 06:08

»

Nu,

varbūt tāpēc, ka labāk ciemā pirmajam, nekā pilsētā pēdējam


ka pievērsīsies likumdošanai.. kamēr žītu sātanisti neizzags ar Levita likumu Valsts kasi ebreju kompensācijām.. Ari jauni likumi un to grozījumi radīs mākslīgu haosu, palielinot valsts parādu un tautas beztiesiskumu. Vilks aitas ādā ir augstajā amatā.

Atbildēt

Karote

09.07.2019. 04:16

Pirmais, par ko jaunajam Prezidentam būtu jārunā, ir tieši izveidotā pilnīga neispēja pilsonim jebko iespaidot.Izņemot to dekoratīvo "izvēli" no lielkapitāla pakalpiņu partijām, nekā cita nav, un pēc izveidotās sistēmas,partiju finansēšanas, nav arī iespējams. Vēlēšanas ir vien izrāde, kurā izvēlas "sejas", jo partiju izveidot, uzturēt,pieteikt, kādai pilsoņu grupai bez meganaudas nav iespējams principā. Tā nu iet, klanās, un pakalpo.

Atbildēt

kā tad

08.07.2019. 22:37

»

Igors

Paija - tauta ir gan dzērājs ceļmalā, gan inteliģents bibliotekā. Neuzskatu, ka valsts prezidentam būtu jānolaižas līdz līmenim, ka viņu saprot dzērājs ceļmalā (iespējams, krieviski runājošs), kuram tāpat prezidenta runa neinteresē...


Pats nesaproti, ko te gvelz. Esi maz dzirdējis, kā Levits mokās angļu mēlē? Viņa ingliš ir vnk šausmīga! Pat nasing spešel Slakteris angliski runāja daudz tīrāk par šito... izstrādājumu.

Atbildēt

to A.P.

08.07.2019. 21:45

jurašs ir tāpēc, ka skaitāš vēl Saeimas deputāts, plenārsēdēs nepiedalās, bet deputāts ir.
aicināti visi 100 deputāti.

Atbildēt

bez atkarībām 18:15

08.07.2019. 21:44

Latvijai ir paveicies: jaunais VP nesmēķē, alkoholu nelieto un ir tīrs ģimenes cilvēks, tā ka ļaunajām mēlēm, kuras gvelž dzeltenas ziņas nebūs interesanti.

Atbildēt

A.P.

08.07.2019. 19:13

Inaugurācijas fotoreportāžā ir redzams Jurašs, kura krimināllietu par valsts nodevību šodien nodeva tiesai. Tātad valsts noziedznieks piedalās valsts prezidenta gratulēšanā! Kur vēl tā var būt uz Zemes? Vai Alfrēdam Rozenbergam nebija taisnība, ka latviešus vajag iznīcināt? Tādas odiozas izdarības ir spējīgi pastrādāt tikai kaut kādi briesmīgi atbaidoši izdzimteņi!

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

08.07.2019. 18:54

...
"Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /

Ir sacīts: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu "titulnācijas" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus", kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot." ;)
-------

(...)
Sauc "līderi" uz "cīņu" Tautu,
Kas, šamo NOZOMBĒTA, bļautu,
Par MUĻĶU Zemes "bauru" kreņķiem,
Līdz - "īstie"' tiks pie "goda" beņķiem.

Un - ATKAL sāksies VISS no gala:
Pūst 'rukšķiem zobos SILES mala',
Bet "auni" - uztur pseido "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās balsti...

-------

MUĻĶU zeme SILES "valsts" parodija "eurolatvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

neformālā folklora

08.07.2019. 18:35

Purkšķis izskan zilā tālē,
Šmuce nobirst tur pat zālē.

Atbildēt

Stenētājs

08.07.2019. 18:19

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Tu,Priedīt,tas pats "levitžīds" vien esi. Visa Levita ārprātīgā lamāšana, nepasakot par ko tieši, ir pieskaitāma pie "nelimitētas demagoģijas". Tev tomēr vajadzētu saprast, ka Levita agresīvais demarš LR prezidentos, ir Izraēlas krievžīdu projekts. To nebija iespējams apturēt...


Grantiņš sevi uzskatīja par augsti izglītotu cilvēku. Naktīs tualetē viņš ne tikai domāja un stenēja, bet dažkārt lasīja kādu grāmatu. Viņa vecāki bija inteliģenti cilvēki. Viņi regulāri pirka jaunu grāmatu, kad iepriekšējās grāmatas lapas bija prasmīgi izlietotas tualetē. Nopirktai grāmatai mājās tika norauti vāki, bet lapas uzspraustas tualetē uz lielas naglas. Tualetes papīru Grantiņš pirmo reizi ieraudzīja Vācijā. Grantiņa zināšanu pamatā bija tualetē lasītā lektīra. Viņš ar to lepojās. Grantiņš zināja, ka viņam nav jākaunas par savu aizsprūdumu. Aizprūdums, izrādās, ir tautas kaite – slēpta nacionālā problēma. Speķis, rupjmaize, alus, mazkustīgums, slinka dirnēšana pie TV kastes. Vairāk neko nevajadzēja, lai tautā masveidā būtu izplatīts hronisks aizcietējums. Ja cilvēks ir slinks, tad arī viņa zarnas ir slinkas.

Atbildēt

patiesībā

08.07.2019. 18:19

»

Arturam P

ja jūs tik zinošs, pasakiet, kādēļ E.L. bija jāpamet bagātīgi atalgotais tiesneša amats un jānāk uz 4 tkst. prezidenta algu, protams, ar bonusiem, bet tomēr atalgojuma ziņā viņš zaudēja


Ir varianti, tostarp varētu izrādīties arī šādi:

1. Ambīcijas ir visiem, katram savas, dažiem ("valstsgribošajiem") arī šādas.

2. Jāatstrādā iepriekš izņemtie avansi un "granti" jeb priekšapmaksa un, iespējams, arī nākamais pasūtījums, no kura nav bijis iespējams atteikties.

3. Salīdzinot ar bagātīgi atalgoto eurotiesneša amatu, valstspreža amatam ir nesalīdzināmi daudz vairāk dažādu papildus bonusu, gan likumīgo un neformālo, gan taustāmo (finansiāli materiālo) un netaustāmo (morālo, emocionālo, pat nosacīti intelektuālo).

U.t.t., u.t.j.pr. - "izvēlies ko vēlies", atkarībā no subjektīvās vērtību sistēmas, morālētiskās orientācijas un taml. pamatkritērijiem.

Atbildēt

nav droši...

08.07.2019. 18:15

»

nenonieciniet VP

nenonieciniet jauno VP, kurš ir morāli noturīgs un ciena savu sievu, ģimeni, nav gājis pa kreisi, nav nodevis savu ģimeni - un šis apstaklis ir liela vērtība


Par to morālo noturību nav droši, jo komentāros bija rakstīts, ka šim esot ilggadēja mīļākā??? Varbūt kāds varētu nest skaidrību!

Atbildēt

Priekš kam?

08.07.2019. 17:41

»

Kur viesu saraksts?

pietiek.com lūdzu kad varēs lasīt balles viesu sarakstu


Kāds no tā labums, ka varēs lasīt balles viesu sarakstu?

Atbildēt

atsūkāji?

08.07.2019. 17:36

»

Paija

Vēlu veiksmi jaunajam prezidentam...


un tagad vēl izlaizīsi ar?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

08.07.2019. 17:14

»

A.P.

Gudri politiķi, valstsvīri zina par pārspīlētas retorikas un nelimitētas demagoģijas kaitīgumu. Viņi zina, ka pārspīlēta retorika un nelimitēta demagoģija var būt apvainojums - necienīga izturēšanās pret auditoriju. Saprātīgai auditorijai nepatīk pārspīlēta retorika un nelimitēta demagoģija. Taču auditorijas...


Tu,Priedīt,tas pats "levitžīds" vien esi. Visa Levita ārprātīgā lamāšana, nepasakot par ko tieši, ir pieskaitāma pie "nelimitētas demagoģijas". Tev tomēr vajadzētu saprast, ka Levita agresīvais demarš LR prezidentos, ir Izraēlas krievžīdu projekts. To nebija iespējams apturēt...!

Atbildēt

agrāk to sauca par farizejismu

08.07.2019. 16:49

novest valsti bezdibeņa malā, un... tur bezkaunīgi
lasīt priekšā cēlus vārdus !!!

Atbildēt

Jā, bet...

08.07.2019. 16:44

Ar muti viegli vēlamo padarīt par esošo un tad to slavēt, slavēt. Slavēt tik ilgi, līdz aizgrābtie klausītāji aizmirst to bēdu ieleju, kurā atrodas un ar sajūsmas mirdzumu acīs sāk aplaudēt runātājam.
"Augstā dziesma, skani, skani..."

Atbildēt

Udo Ulbergs

08.07.2019. 16:33

Internetā vairāki cilvēki raksta par levitžīda dubulto pilsonību. Vai tiešām viņš nav atsacījies no Vācijas pilsonības? Kā par to pārliecināties? Satversmē teikts: "37. Par Valsts Prezidentu var ievēlēt pilntiesīgu Latvijas pilsoni, kurš sasniedzis četrdesmit gadu vecumu. Par Valsts Prezidentu nevar ievēlēt pilsoni ar dubultpilsonību". Noteiktais vecums izskaidro, kāpēc netika ievēlēts tautas garīgajam stāvoklim adekvātāks Valsts prezidents - Kaimiņa kungs. Viņš dzimis 1980.gadā. Tautai un daunim jāpaciešas līdz nākamajai reizei!

Atbildēt

Igors

08.07.2019. 16:31

Paija - tauta ir gan dzērājs ceļmalā, gan inteliģents bibliotekā. Neuzskatu, ka valsts prezidentam būtu jānolaižas līdz līmenim, ka viņu saprot dzērājs ceļmalā (iespējams, krieviski runājošs), kuram tāpat prezidenta runa neinteresē.

Artūrs P u.c. - manuprāt, ja viens no galvenajiem apvainojumiem ir Levitžīds. Tā ir laba zīme - Jums nav nekas cits pārmetams kā cilvēka etniskā piederība. Tātad prezidents būs gana labs.

Mani priecē, ka pa ilgākiem laikiem nebūs jākainas ārvalstīs par sava valsts prezidenta angļu valodu un spēju izteikties krāšņāk kā vienkāršos īsos teikumos. Gaidu prezidetna ANO runu.

Atbildēt

A.P.

08.07.2019. 15:37

Gudri politiķi, valstsvīri zina par pārspīlētas retorikas un nelimitētas demagoģijas kaitīgumu. Viņi zina, ka pārspīlēta retorika un nelimitēta demagoģija var būt apvainojums - necienīga izturēšanās pret auditoriju. Saprātīgai auditorijai nepatīk pārspīlēta retorika un nelimitēta demagoģija. Taču auditorijas ir dažādas. Tajā skaitā tik aprobežotas, ka tām var adresēt vispārspīlētāko retoriku un pilnīgi neierobežotu demagoģiju. Tā tagad notiek ar levitžīda runām. Tajās ir tikai pārspīlēta retorika un nelimitēta demagoģija. Tā tas ir tāpēc, ka izcili aprobežotas ir abas puses - levitžīds un latviešu auditorija. Levitžīds nezina par nepieciešamību neapvainot auditoriju. Savukārt latviešu auditorija (levitžīdam par laimi) ir tik trula, ka tā sagremo jebkuru retoriku un demagoģiju. Latvieši gatavi klaisīties visu un acīmredzot valda princips: jo stulbāk, jo patīkamāk latviešu sirdīm un prātiņam.

Atbildēt

A.P.

08.07.2019. 14:59

»

U.U.

Levitu ievēlēja 29.maijā; 4.jūlijā bija Ebreju tautas genocīda upuru piemieņas diena. Levitžīds šīs dienas pasākumos neieradās. Vismaz Rīgas medijos nebija informācijas par to. Tātad mērglis zina savu vietu. Zina, ka ebreji viņu neciena, neatzīst. Interesanti, kas notiks pēc gada 4.jūlijā: vai levitžīds...


Vājoņa, žīdu lopa, vērtējumā ir jāņem vērā eksistenciāls moments: mēdz būt muļki bez pretenzijām (banānu muļķi) un muļķi ar pretenzijām (olīveļļas muļķi). Vējoni nomaina liels žīdu gudrinieks ar milzīgām pretenzijām. Levitžīds tēlo intelektuāli, juridisko guru, morālo "nācijas tēvu", viņš tēlo tautas aizstāvi, glābēju no ebreju alkātības, vēl tēlo "preambulas tēvu", "atmodas" virzītāju. Un tas ir ļoti gudri. Toras Jesaja levitu gudrība! Levitžīdu nevar salīdzināt ar banānu muļķi Vējoni. Jo Vājonis nav pat žīds, bet prasts lops,kura padomnieki nāk no vietējās sinagogas. Cionistiskā žīdvaras inteliģence ir atradusi reti gudru žīdu, kas izliekas par totālu muļķi -latvieti. Rīt (2019.g.8.VII) latviešu tauta sāk dzīvot jaunā zvaigznājā - levitžīda zvaigznājā. Par to ir jāpateicas Latvijas žīdcionistiskajai varas elitei, kuru droši var simboliski salīdzināt ar Kronosu (apēd savus bērnus) un Uroborosu (čūska apēd savu asti). Arī agrāk dzēlīgi smieklīgi bija visās nelaimēs vainot latviešus, nevis "okupāciju", krievus, Krieviju, cionistus - žīdsātanistus, taču tagad to darīt ir pilnīgi veltīgi.

Atbildēt

Hmmmm

08.07.2019. 14:57

Citāts no E. Levita uzrunas Saeimai - "Lai vienotos par kopējo labumu, ir jādzird visu interešu grupu balsis un kaismīgās debatēs, konstruktīvos strīdos jāmeklē labākais risinājums. Intereses var būt pretrunīgas un viena otru izslēdzošas. Tādēļ mūsu - valsts varas augstāko pārstāvju - pienākums ir tās atbildīgi sabalansēt."
----------------------

Tas pats no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":
"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

08.07.2019. 14:43

Varbūt mūsu Prezidents varētu izskaidrot , kā Meroni izdevās pievākt mūsu valsts mantu Lielā apmērā?

Atbildēt

U.U.

08.07.2019. 14:20

Levitu ievēlēja 29.maijā; 4.jūlijā bija Ebreju tautas genocīda upuru piemieņas diena. Levitžīds šīs dienas pasākumos neieradās. Vismaz Rīgas medijos nebija informācijas par to. Tātad mērglis zina savu vietu. Zina, ka ebreji viņu neciena, neatzīst. Interesanti, kas notiks pēc gada 4.jūlijā: vai levitžīds atkal nevarēs piedalīties jeb priekš viņa latviešu mēsli noorganizēs speciālu pasākumu, kurā savukārt nebūs ebreju...Vārdu sakot, latviešu izdzimteņi ir Latvijā panākuši vēl lielāko morālo haosu, pagrimumu, kas acīmredzot iet pie sirds cilvēces atkritumiem.

Atbildēt

Q

08.07.2019. 14:12

Cīņa nav galā, vēl visi latvieši nav izdzīti no valsts!

Atbildēt

Eduards Lunis

08.07.2019. 13:55

---Kā parasti,Levits arī pie MŪSU BRĪVI'BAS pieminēkļa, bija nodrošinājies ar saviem atbalstītājiem Pirms viņa ierašanās aostaigāju daudzus un uzrunāju ,vai nevaram viņam izteikt skalū publisku -NOST- bet tikai viena kundze mani atbalstīja!?
---DRĪZ REDZĒSIM -KĀ VIŅŠ MĒZĪS TOS NETĪRUMUS ,KURI SASTRĀDĀTI AR VINĀ PALĪDZĪBU 30 GADU LAIKĀ!?

Atbildēt

Q

08.07.2019. 13:29

Pēdējos 30 gadus no valdības un tās ielikteņiem nedzird patiesu valsts stāvokļa novērtējumu, vieni meli un liekulība, tā ,ka pretīgi klausīties šis uzrunas! Ar meliem un viltu neviena stipra valsts nav uzcelta, to rāda arī mūsu vēsture, tautas vairākkārtēja apzagšana un izdzīšana emigrācijā!

Atbildēt

Arturam P

08.07.2019. 13:13

ja jūs tik zinošs, pasakiet, kādēļ E.L. bija jāpamet bagātīgi atalgotais tiesneša amats un jānāk uz 4 tkst. prezidenta algu, protams, ar bonusiem, bet tomēr atalgojuma ziņā viņš zaudēja.

Atbildēt

Arturs Priedītis

08.07.2019. 13:09

Sociālo procesu loģika.Levitžīda nonākšana Rīgas pilī ir sociāls process. Tas nav kāda indivīda vai dažu indivīdu organizēts process. Tas ir sociāls process – saistīts ar sabiedrību, cilvēku dzīvi un attiecībām sabiedrībā.Tas ir latviešu sabiedrības process. Un, lūk, tādiem sociālajiem procesiem ir sava loģika. Sastopama ir sociālo procesu loģika, kura, saprotams, funkcionē ne tikai tādā sociālajā kolektīvā kā latviešu sabiedrība. Sociālo procesu loģikai ir universāls raksturs. Šī loģika sastopama visu tautu sociālajos procesos. Šīs loģikas atsevišķa izpausme (likumsakarība) attiecas uz procesu organizatoriem. Proti, uz tiem sociālajiem spēkiem, kuri organizē attiecīgo sociālo procesu. Lieta ir tā, ka attiecīgā sociālā procesa organizatoriem ir jāstāv pāri savai idejai, savai darbībai un savas darbības rezultātam. Attiecīgā sociālā procesa organizatoriem ir jābūt labākiem vai sliktākiem par attiecīgo sociālo procesu un tā iznākumu. Viss ir atkarīgs no dotā sociālā procesa eventuālās kvalitātes. Ja kvalitāte ir paredzama ar “+” zīmi, tad organizatoriem ir jābūt pārākiem ar “+” zīmi. Ja kvalitāte ir paredzama ar “-“ zīmi, tad organizatoriem ir jābūt pārākiem ar “-“ zīmi; respektīvi, ir jābūt vēl sliktākiem nekā viņu organizētais proces un tā iznākums. Levitžīda nonākšana Rīgas pilī ir process ar “-“ zīmi. Tātad tas ir sociālais process, kuru organizēja daudz sliktāki sociālie spēki nekā pats levitžīds. Latviešu varas inteliģence, Saeimas deputāti, ebreju simulakra fani ir daudz sliktāki par Levitu. Tātad visi pārmetumi par Levita pretīgo būtību ievērojami lielākā negatīvajā koncentrācijā attiecas uz to latviešu sabiedrības daļu, kura organizēja minēto sociālo procesu. Šī latviešu sabiedrības daļa savā būtībā ir vēl pretīgāka nekā levitžīds. Spilgtākais piemērs tam ir latvieši, kuri izdalīja tādus šausmīgus apzīmējumus kā “pravietis”, “nācijas tēvs” un pilnā mērā tos atbalsta. Salīdzinot ar šīm totālajām cilvēciskajām nevērtībām, levitžīds var smakot Rīgas pilī kā balts nevainīgs auns.

Atbildēt

nenonieciniet VP

08.07.2019. 13:08

nenonieciniet jauno VP, kurš ir morāli noturīgs un ciena savu sievu, ģimeni, nav gājis pa kreisi, nav nodevis savu ģimeni - un šis apstaklis ir liela vērtība.

Atbildēt

jautaajums

08.07.2019. 13:03

Vai latviešu tauta un Latvijas tauta ir viens un tas pats?Kāda valoda un kultūra ir Latvijas tautai,kādus dievus tā pielūdz

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...