Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mirdza

11.07.2019. 14:45

Puzes lielkungs palaidis vaļā visus savus krančus, kas nu rej, atspērušies. :))))) Bet karavāna iet tālāk...

Atbildēt

Darbs dara brīvu

10.07.2019. 00:45

»

Latvis

Žīdiem ir labas īpašības--- viņi zin mēru zagšanā un zin, kad vajag aiziet. Arī mazajam cilvēkam neatņem pēdējo. Kā piemērs ir Izrēlas valsts, kur arī vienkāršais cilvēks labi dzīvo, kas nav latviešu varnešos. Tā ka dzīvosim, redzēsim, kā būs. Neesam jau koncentrācijas nometnes ieslodzītie, kad jādomā...


Mirstība darba nometnēs bija stipri mazāka tur nebija banku augļotāju un lielveikalu apšaubāmās produkcijas. Medicīniskā aprūpe arī nebija globālo farmācijas kompāniju pārziņā un dakteri ar uztura bagātinātājiem nevienu nebaroja cik zināms.

Atbildēt

Teds

10.07.2019. 00:22

Tiku līdz vietai, kur rakstīts:
ŠĪ IR ZEME KUR KĀRTĪBU NOSAKĀM MĒS.
nu ja, redzēsim cik ilgi vēl jūs noteiksiet kārtību, komunistu un okupantu apmīļotāji.

Atbildēt

Latvis

09.07.2019. 22:48

»

?

Nez kapec lielaka dala no PSRS iebraukusie ebreji ,izterejusi absorbcijas groza lidzeklus beg no izraelas uz asv un kanadu


Izrēla ir 100 ģimeņu valsts, pārējie ir ierobežoti un šajā "klanā" nevienu nepieņem. ASV, Kanāda ir lielāku iespēju valsts un tur nav jāiet dienēt armijā, kā arī, tagad var teikt mazāk teror aktu, jo tur tādi arī ir, bet daudz retāk, kā Izrēlā. Uz LV arī daži pārcēlušies no Žīdijas, jo baidās no teroristiem. Darbs ir visās šajās valstīs un ja gribi strādāt, var arī labi nopelnīt, protams, ja ir veselība priekš fiziska darba, jeb ļoti laba augstākā izglītība.

Atbildēt

janis

09.07.2019. 22:29

Moderna Eiropas valsts ir kloāka.

Atbildēt

!

09.07.2019. 22:07

»

Q

Cīņa nav galā, vēl visi latvieši nav izdzīti no valsts


sorositi un neonacisti rupigi strada pie si jautajuma maksimali atra un efektiva risinajuma !

Atbildēt

!

09.07.2019. 22:04

»

pagalnieks

Populista nesakarīga, frāžaina muldēšana


goijiem ar to ari vajadzetu pietikt,tapat ka ukraina !

Atbildēt

Nepatīkami

09.07.2019. 21:05

Tautu tur par muļķi, bet pats sirgst ae skolniecisku izskaidrošanas māniju. Doktors? Tādam doktoram vajadzīgs dakteris!

Atbildēt

pagalnieks

09.07.2019. 21:01

Populista nesakarīga, frāžaina muldēšana!

Atbildēt

E. Levits židmasonu marionete

09.07.2019. 16:47

Elmārs Barkāns (Jauns.lv)

Egila Levita saistība ar brīvmūrniecību ir noslēpumainības plīvurā tīta. LETA)


Brīvmūrnieku pārstāvis Skuja skaidro Levita saistību ar masonu ložām.

Amatā stājies jaunievēlētais Latvijas prezidents Egils Levits. "Sazvērestības teoriju" izplatītāji ik pa laikam ziņo, ka viņš ir masons (brīvmūrnieks) un Latvijas politiku nu gaida gauži laiki, jo viņš to vadīs nevis tautas, bet gan slepeno ložu interesēs.

Jauns.lv Latvijas masonu pārstāvim - liberālo brīvmūrnieku ložas pārstāvim, brīvmūrniecības pētniekam un, bijušajam Rīgas domniekam Jānim Mārtiņam Skujam jautāja, vai Levits tik tiešām ir masons. Skuja Jauns.lv teica: „Brīvmūrnieki nerunā par citiem dzīviem esošiem Brāļiem un Māsām, ja nav dota piekrišana vai viņš pats sevi nav publiski iezīmējis. Personīgi uzskatu, ka brīvmūrniecība tikai iegūtu, ja Egils Levits būtu Brīvmūrnieks, tomēr tas nenozīmē, ka E. Levits varētu nebūt masonu ložas biedrs.


Egils Levits un masonisms. Kāda saistība?

Jāatgādina, ka pirmās aizdomas, ka Levits varētu būt saistīts ar masonu slepenajām zintīm jau bija atjaunotās Latvijas pirmajā Saeimas sasaukumā (1993. gada jūlijā), kad viņš kā tieslietu ministrs parlamentam prezentēja atjaunojamā Ministru kabineta (MK) iekārtu. Toreiz, izanalizēdams jaunveidojamā MK shēmu, LNNK deputāts Aleksandrs Kiršteins no Saeimas tribīnes teica, ka „parādās arī kaut kāda mistiska slepenība, kas liek domāt, ka šis likumprojekts drīzāk atgādina kaut kādu masonu ložas instrukciju sakopojumu, jo (..) ļoti rūpīgi Levita kungs centās mums iestāstīt, cik labus normatīvos aktus izdos Ministru kabinets, kuri uzreiz būs Pēc tam norādes par Levita saistību ar masoniem radās 2007. gadā, kad viņš pirmo reizi tika virzīts Valsts prezidenta amatam, bet viņš savu kandidatūru atsauca, neredzot tai pietiekamu atbalstu Saeimas koalīcijā. Vēlāk kāds bijušais deputāts, kurš savulaik bija vervēts iestāties brīvmūrniekos, Jauns.lv izteicās: „Pēdējā cīņa par Valsts prezidenta krēslu bija latviskās ložas cīņa pret rietumu ložu – Valdis Zatlers pret Egilu Levitu. Savukārt Aivaru Endziņu izvirzīja prokrieviskā loža (oficiāli – „Saskaņas centrs”)”.
Tolaik Saeimā Valsts prezidenta vēlēšanu laikā bija manāms aktīvs mūsu valsts brīvmūrniecības atjaunotājs Latvijas Lielložas lielmeistara vietnieks, kurš par prezidentu vēlēšanu cīņu gan izteicās, ka tā nav „masonu cīņa”: „Tādas blēņas! Neviena loža nekad politikā neiejaucas”.
Levits uz Jauns.lv jautājumu, vai viņš kaut kādā veidā ir saistīts ar brīvmūrniecību, neatbildēja.

Tomēr "sazvērestības teoriju " piekritēji min piemērus, kas varētu liecināt par Levita saistību ar masoniem. Piemēram, reizēm masonims piedēvēts pagājušā gadsimta 90. gadu sākumā politiķu veidotajam „Klubam 21”, no kura izauga partija „Latvijas ceļš”. Te jāteic, ka Levits bija gan „Kluba 21” biedrs, gan „Latvijas ceļa dibinātājs”.
Kāda ir masonu ideoloģija?
Masoni apgalvo, ka „nepiedalās politisko partiju savstarpējās cīņās”.
Paši brīvmūrnieki iebilst, ka viņiem nav svarīgi ne amati, ne bagātība, bet garīgā izaugsme un brīvības, vienlīdzības, brālības princips. Ja viens brālis otram dod godavārdu, tas stingri jāpilda, citādi reputācija būs pagalam un vietas ložā nebūs.
Latvijas Lielložas mājaslapā uz jautājumus „Ar ko nodarbojas brīvmūrnieki?” ir atbilde: „Ir svarīgi apjaust brīvmūrnieku brālību kā idejas, biedrības un simbola apvienojumu. Šī daudzveidība ļauj izpausties dažādiem cilvēku centieniem. Vieniem vissvarīgākais ir garīgie kontakti, citiem vēl būtiskākas ir cilvēcīgās attiecības ložā, vēl citiem svarīgākais būs tradīcijas un simboli. Tomēr pilnībā brīvmūrniecība izpaužas vienīgi visu tās elementu mijiedarbībā”.

Visai miglaini formulēta masonu saistība ar politiku: „Brīvmūrnieku brālība atturas no politisku programmu formulēšanas un nepiedalās politisko partiju savstarpējās cīņās. Ložām ir jābūt vietām, kur ar informācijas un kolektīvu pārdomu palīdzību tiek veidota apzināta individuāla rīcība. Savu svarīgo apgaismības uzdevumu Latvijas lielložas brīvmūrnieki veic, pārvarot aizspriedumus, sekojot laika garam un kopīgi cenšoties meklēt patiesību”.

Atbildēt

Latvis

09.07.2019. 14:21

Žīdiem ir labas īpašības--- viņi zin mēru zagšanā un zin, kad vajag aiziet. Arī mazajam cilvēkam neatņem pēdējo. Kā piemērs ir Izrēlas valsts, kur arī vienkāršais cilvēks labi dzīvo, kas nav latviešu varnešos. Tā ka dzīvosim, redzēsim, kā būs. Neesam jau koncentrācijas nometnes ieslodzītie, kad jādomā, ka visa pārmaiņas ir tikai uz sliktu.

Atbildēt

Patriotiskais gars

09.07.2019. 14:10

»

kā tad

Pats nesaproti, ko te gvelz. Esi maz dzirdējis, kā Levits mokās angļu mēlē? Viņa ingliš ir vnk šausmīga! Pat nasing spešel Slakteris angliski runāja daudz tīrāk par šito... izstrādājumu


Laveta kungs perfekti zin vācu valodu,to perfekti pārzina arī SUPERLIELVALSTS PREZIDENTS PUTINA KUNGS.Abiem nav vajadzīga inglišu valoda.

Atbildēt

pilsone

09.07.2019. 12:08

..nekā personīga, bet es aicinātu ar likumu aizliegt partiju nosaukumā vārdus lietot "Tēvzemei un brīvībai". Ja Jūs paanalizētu nazionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" darboņu rīcību un mantisko stāvokli, varbūt aizdomātos, ka tie neko īpaši neatšķiras no "Saskaņas" shēmošanas...

Atbildēt

to A.P.

09.07.2019. 07:20

»

A.P.

Inaugurācijas fotoreportāžā ir redzams Jurašs, kura krimināllietu par valsts nodevību šodien nodeva tiesai. Tātad valsts noziedznieks piedalās valsts prezidenta gratulēšanā! Kur vēl tā var būt uz Zemes? Vai Alfrēdam Rozenbergam nebija taisnība, ka latviešus vajag iznīcināt? Tādas odiozas izdarības ir...


Alfrēds Rozenbergs bija domājis tādus, ka tu, prokremliskos izdzimteņus - pederastus un jūsu sugas brāļus: tumsonīgo, slimo un asinskāro bidlomasu, tūkstots verdzības gados izveidoto negatīvo selekciju.

Atbildēt

Žīds Levits solīja,

09.07.2019. 07:08

»

Nu,

varbūt tāpēc, ka labāk ciemā pirmajam, nekā pilsētā pēdējam


ka pievērsīsies likumdošanai.. kamēr žītu sātanisti neizzags ar Levita likumu Valsts kasi ebreju kompensācijām.. Ari jauni likumi un to grozījumi radīs mākslīgu haosu, palielinot valsts parādu un tautas beztiesiskumu. Vilks aitas ādā ir augstajā amatā.

Atbildēt

Karote

09.07.2019. 05:16

Pirmais, par ko jaunajam Prezidentam būtu jārunā, ir tieši izveidotā pilnīga neispēja pilsonim jebko iespaidot.Izņemot to dekoratīvo "izvēli" no lielkapitāla pakalpiņu partijām, nekā cita nav, un pēc izveidotās sistēmas,partiju finansēšanas, nav arī iespējams. Vēlēšanas ir vien izrāde, kurā izvēlas "sejas", jo partiju izveidot, uzturēt,pieteikt, kādai pilsoņu grupai bez meganaudas nav iespējams principā. Tā nu iet, klanās, un pakalpo.

Atbildēt

kā tad

08.07.2019. 23:37

»

Igors

Paija - tauta ir gan dzērājs ceļmalā, gan inteliģents bibliotekā. Neuzskatu, ka valsts prezidentam būtu jānolaižas līdz līmenim, ka viņu saprot dzērājs ceļmalā (iespējams, krieviski runājošs), kuram tāpat prezidenta runa neinteresē...


Pats nesaproti, ko te gvelz. Esi maz dzirdējis, kā Levits mokās angļu mēlē? Viņa ingliš ir vnk šausmīga! Pat nasing spešel Slakteris angliski runāja daudz tīrāk par šito... izstrādājumu.

Atbildēt

to A.P.

08.07.2019. 22:45

jurašs ir tāpēc, ka skaitāš vēl Saeimas deputāts, plenārsēdēs nepiedalās, bet deputāts ir.
aicināti visi 100 deputāti.

Atbildēt

bez atkarībām 18:15

08.07.2019. 22:44

Latvijai ir paveicies: jaunais VP nesmēķē, alkoholu nelieto un ir tīrs ģimenes cilvēks, tā ka ļaunajām mēlēm, kuras gvelž dzeltenas ziņas nebūs interesanti.

Atbildēt

A.P.

08.07.2019. 20:13

Inaugurācijas fotoreportāžā ir redzams Jurašs, kura krimināllietu par valsts nodevību šodien nodeva tiesai. Tātad valsts noziedznieks piedalās valsts prezidenta gratulēšanā! Kur vēl tā var būt uz Zemes? Vai Alfrēdam Rozenbergam nebija taisnība, ka latviešus vajag iznīcināt? Tādas odiozas izdarības ir spējīgi pastrādāt tikai kaut kādi briesmīgi atbaidoši izdzimteņi!

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

08.07.2019. 19:54

...
"Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /

Ir sacīts: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu "titulnācijas" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus", kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot." ;)
-------

(...)
Sauc "līderi" uz "cīņu" Tautu,
Kas, šamo NOZOMBĒTA, bļautu,
Par MUĻĶU Zemes "bauru" kreņķiem,
Līdz - "īstie"' tiks pie "goda" beņķiem.

Un - ATKAL sāksies VISS no gala:
Pūst 'rukšķiem zobos SILES mala',
Bet "auni" - uztur pseido "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās balsti...

-------

MUĻĶU zeme SILES "valsts" parodija "eurolatvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

neformālā folklora

08.07.2019. 19:35

Purkšķis izskan zilā tālē,
Šmuce nobirst tur pat zālē.

Atbildēt

Stenētājs

08.07.2019. 19:19

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Tu,Priedīt,tas pats "levitžīds" vien esi. Visa Levita ārprātīgā lamāšana, nepasakot par ko tieši, ir pieskaitāma pie "nelimitētas demagoģijas". Tev tomēr vajadzētu saprast, ka Levita agresīvais demarš LR prezidentos, ir Izraēlas krievžīdu projekts. To nebija iespējams apturēt...


Grantiņš sevi uzskatīja par augsti izglītotu cilvēku. Naktīs tualetē viņš ne tikai domāja un stenēja, bet dažkārt lasīja kādu grāmatu. Viņa vecāki bija inteliģenti cilvēki. Viņi regulāri pirka jaunu grāmatu, kad iepriekšējās grāmatas lapas bija prasmīgi izlietotas tualetē. Nopirktai grāmatai mājās tika norauti vāki, bet lapas uzspraustas tualetē uz lielas naglas. Tualetes papīru Grantiņš pirmo reizi ieraudzīja Vācijā. Grantiņa zināšanu pamatā bija tualetē lasītā lektīra. Viņš ar to lepojās. Grantiņš zināja, ka viņam nav jākaunas par savu aizsprūdumu. Aizprūdums, izrādās, ir tautas kaite – slēpta nacionālā problēma. Speķis, rupjmaize, alus, mazkustīgums, slinka dirnēšana pie TV kastes. Vairāk neko nevajadzēja, lai tautā masveidā būtu izplatīts hronisks aizcietējums. Ja cilvēks ir slinks, tad arī viņa zarnas ir slinkas.

Atbildēt

patiesībā

08.07.2019. 19:19

»

Arturam P

ja jūs tik zinošs, pasakiet, kādēļ E.L. bija jāpamet bagātīgi atalgotais tiesneša amats un jānāk uz 4 tkst. prezidenta algu, protams, ar bonusiem, bet tomēr atalgojuma ziņā viņš zaudēja


Ir varianti, tostarp varētu izrādīties arī šādi:

1. Ambīcijas ir visiem, katram savas, dažiem ("valstsgribošajiem") arī šādas.

2. Jāatstrādā iepriekš izņemtie avansi un "granti" jeb priekšapmaksa un, iespējams, arī nākamais pasūtījums, no kura nav bijis iespējams atteikties.

3. Salīdzinot ar bagātīgi atalgoto eurotiesneša amatu, valstspreža amatam ir nesalīdzināmi daudz vairāk dažādu papildus bonusu, gan likumīgo un neformālo, gan taustāmo (finansiāli materiālo) un netaustāmo (morālo, emocionālo, pat nosacīti intelektuālo).

U.t.t., u.t.j.pr. - "izvēlies ko vēlies", atkarībā no subjektīvās vērtību sistēmas, morālētiskās orientācijas un taml. pamatkritērijiem.

Atbildēt

nav droši...

08.07.2019. 19:15

»

nenonieciniet VP

nenonieciniet jauno VP, kurš ir morāli noturīgs un ciena savu sievu, ģimeni, nav gājis pa kreisi, nav nodevis savu ģimeni - un šis apstaklis ir liela vērtība


Par to morālo noturību nav droši, jo komentāros bija rakstīts, ka šim esot ilggadēja mīļākā??? Varbūt kāds varētu nest skaidrību!

Atbildēt

Priekš kam?

08.07.2019. 18:41

»

Kur viesu saraksts?

pietiek.com lūdzu kad varēs lasīt balles viesu sarakstu


Kāds no tā labums, ka varēs lasīt balles viesu sarakstu?

Atbildēt

atsūkāji?

08.07.2019. 18:36

»

Paija

Vēlu veiksmi jaunajam prezidentam...


un tagad vēl izlaizīsi ar?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

08.07.2019. 18:14

»

A.P.

Gudri politiķi, valstsvīri zina par pārspīlētas retorikas un nelimitētas demagoģijas kaitīgumu. Viņi zina, ka pārspīlēta retorika un nelimitēta demagoģija var būt apvainojums - necienīga izturēšanās pret auditoriju. Saprātīgai auditorijai nepatīk pārspīlēta retorika un nelimitēta demagoģija. Taču auditorijas...


Tu,Priedīt,tas pats "levitžīds" vien esi. Visa Levita ārprātīgā lamāšana, nepasakot par ko tieši, ir pieskaitāma pie "nelimitētas demagoģijas". Tev tomēr vajadzētu saprast, ka Levita agresīvais demarš LR prezidentos, ir Izraēlas krievžīdu projekts. To nebija iespējams apturēt...!

Atbildēt

agrāk to sauca par farizejismu

08.07.2019. 17:49

novest valsti bezdibeņa malā, un... tur bezkaunīgi
lasīt priekšā cēlus vārdus !!!

Atbildēt

Jā, bet...

08.07.2019. 17:44

Ar muti viegli vēlamo padarīt par esošo un tad to slavēt, slavēt. Slavēt tik ilgi, līdz aizgrābtie klausītāji aizmirst to bēdu ieleju, kurā atrodas un ar sajūsmas mirdzumu acīs sāk aplaudēt runātājam.
"Augstā dziesma, skani, skani..."

Atbildēt

Udo Ulbergs

08.07.2019. 17:33

Internetā vairāki cilvēki raksta par levitžīda dubulto pilsonību. Vai tiešām viņš nav atsacījies no Vācijas pilsonības? Kā par to pārliecināties? Satversmē teikts: "37. Par Valsts Prezidentu var ievēlēt pilntiesīgu Latvijas pilsoni, kurš sasniedzis četrdesmit gadu vecumu. Par Valsts Prezidentu nevar ievēlēt pilsoni ar dubultpilsonību". Noteiktais vecums izskaidro, kāpēc netika ievēlēts tautas garīgajam stāvoklim adekvātāks Valsts prezidents - Kaimiņa kungs. Viņš dzimis 1980.gadā. Tautai un daunim jāpaciešas līdz nākamajai reizei!

Atbildēt

Igors

08.07.2019. 17:31

Paija - tauta ir gan dzērājs ceļmalā, gan inteliģents bibliotekā. Neuzskatu, ka valsts prezidentam būtu jānolaižas līdz līmenim, ka viņu saprot dzērājs ceļmalā (iespējams, krieviski runājošs), kuram tāpat prezidenta runa neinteresē.

Artūrs P u.c. - manuprāt, ja viens no galvenajiem apvainojumiem ir Levitžīds. Tā ir laba zīme - Jums nav nekas cits pārmetams kā cilvēka etniskā piederība. Tātad prezidents būs gana labs.

Mani priecē, ka pa ilgākiem laikiem nebūs jākainas ārvalstīs par sava valsts prezidenta angļu valodu un spēju izteikties krāšņāk kā vienkāršos īsos teikumos. Gaidu prezidetna ANO runu.

Atbildēt

A.P.

08.07.2019. 16:37

Gudri politiķi, valstsvīri zina par pārspīlētas retorikas un nelimitētas demagoģijas kaitīgumu. Viņi zina, ka pārspīlēta retorika un nelimitēta demagoģija var būt apvainojums - necienīga izturēšanās pret auditoriju. Saprātīgai auditorijai nepatīk pārspīlēta retorika un nelimitēta demagoģija. Taču auditorijas ir dažādas. Tajā skaitā tik aprobežotas, ka tām var adresēt vispārspīlētāko retoriku un pilnīgi neierobežotu demagoģiju. Tā tagad notiek ar levitžīda runām. Tajās ir tikai pārspīlēta retorika un nelimitēta demagoģija. Tā tas ir tāpēc, ka izcili aprobežotas ir abas puses - levitžīds un latviešu auditorija. Levitžīds nezina par nepieciešamību neapvainot auditoriju. Savukārt latviešu auditorija (levitžīdam par laimi) ir tik trula, ka tā sagremo jebkuru retoriku un demagoģiju. Latvieši gatavi klaisīties visu un acīmredzot valda princips: jo stulbāk, jo patīkamāk latviešu sirdīm un prātiņam.

Atbildēt

A.P.

08.07.2019. 15:59

»

U.U.

Levitu ievēlēja 29.maijā; 4.jūlijā bija Ebreju tautas genocīda upuru piemieņas diena. Levitžīds šīs dienas pasākumos neieradās. Vismaz Rīgas medijos nebija informācijas par to. Tātad mērglis zina savu vietu. Zina, ka ebreji viņu neciena, neatzīst. Interesanti, kas notiks pēc gada 4.jūlijā: vai levitžīds...


Vājoņa, žīdu lopa, vērtējumā ir jāņem vērā eksistenciāls moments: mēdz būt muļki bez pretenzijām (banānu muļķi) un muļķi ar pretenzijām (olīveļļas muļķi). Vējoni nomaina liels žīdu gudrinieks ar milzīgām pretenzijām. Levitžīds tēlo intelektuāli, juridisko guru, morālo "nācijas tēvu", viņš tēlo tautas aizstāvi, glābēju no ebreju alkātības, vēl tēlo "preambulas tēvu", "atmodas" virzītāju. Un tas ir ļoti gudri. Toras Jesaja levitu gudrība! Levitžīdu nevar salīdzināt ar banānu muļķi Vējoni. Jo Vājonis nav pat žīds, bet prasts lops,kura padomnieki nāk no vietējās sinagogas. Cionistiskā žīdvaras inteliģence ir atradusi reti gudru žīdu, kas izliekas par totālu muļķi -latvieti. Rīt (2019.g.8.VII) latviešu tauta sāk dzīvot jaunā zvaigznājā - levitžīda zvaigznājā. Par to ir jāpateicas Latvijas žīdcionistiskajai varas elitei, kuru droši var simboliski salīdzināt ar Kronosu (apēd savus bērnus) un Uroborosu (čūska apēd savu asti). Arī agrāk dzēlīgi smieklīgi bija visās nelaimēs vainot latviešus, nevis "okupāciju", krievus, Krieviju, cionistus - žīdsātanistus, taču tagad to darīt ir pilnīgi veltīgi.

Atbildēt

Hmmmm

08.07.2019. 15:57

Citāts no E. Levita uzrunas Saeimai - "Lai vienotos par kopējo labumu, ir jādzird visu interešu grupu balsis un kaismīgās debatēs, konstruktīvos strīdos jāmeklē labākais risinājums. Intereses var būt pretrunīgas un viena otru izslēdzošas. Tādēļ mūsu - valsts varas augstāko pārstāvju - pienākums ir tās atbildīgi sabalansēt."
----------------------

Tas pats no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":
"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

08.07.2019. 15:43

Varbūt mūsu Prezidents varētu izskaidrot , kā Meroni izdevās pievākt mūsu valsts mantu Lielā apmērā?

Atbildēt

U.U.

08.07.2019. 15:20

Levitu ievēlēja 29.maijā; 4.jūlijā bija Ebreju tautas genocīda upuru piemieņas diena. Levitžīds šīs dienas pasākumos neieradās. Vismaz Rīgas medijos nebija informācijas par to. Tātad mērglis zina savu vietu. Zina, ka ebreji viņu neciena, neatzīst. Interesanti, kas notiks pēc gada 4.jūlijā: vai levitžīds atkal nevarēs piedalīties jeb priekš viņa latviešu mēsli noorganizēs speciālu pasākumu, kurā savukārt nebūs ebreju...Vārdu sakot, latviešu izdzimteņi ir Latvijā panākuši vēl lielāko morālo haosu, pagrimumu, kas acīmredzot iet pie sirds cilvēces atkritumiem.

Atbildēt

Q

08.07.2019. 15:12

Cīņa nav galā, vēl visi latvieši nav izdzīti no valsts!

Atbildēt

Eduards Lunis

08.07.2019. 14:55

---Kā parasti,Levits arī pie MŪSU BRĪVI'BAS pieminēkļa, bija nodrošinājies ar saviem atbalstītājiem Pirms viņa ierašanās aostaigāju daudzus un uzrunāju ,vai nevaram viņam izteikt skalū publisku -NOST- bet tikai viena kundze mani atbalstīja!?
---DRĪZ REDZĒSIM -KĀ VIŅŠ MĒZĪS TOS NETĪRUMUS ,KURI SASTRĀDĀTI AR VINĀ PALĪDZĪBU 30 GADU LAIKĀ!?

Atbildēt

Q

08.07.2019. 14:29

Pēdējos 30 gadus no valdības un tās ielikteņiem nedzird patiesu valsts stāvokļa novērtējumu, vieni meli un liekulība, tā ,ka pretīgi klausīties šis uzrunas! Ar meliem un viltu neviena stipra valsts nav uzcelta, to rāda arī mūsu vēsture, tautas vairākkārtēja apzagšana un izdzīšana emigrācijā!

Atbildēt

Arturam P

08.07.2019. 14:13

ja jūs tik zinošs, pasakiet, kādēļ E.L. bija jāpamet bagātīgi atalgotais tiesneša amats un jānāk uz 4 tkst. prezidenta algu, protams, ar bonusiem, bet tomēr atalgojuma ziņā viņš zaudēja.

Atbildēt

Arturs Priedītis

08.07.2019. 14:09

Sociālo procesu loģika.Levitžīda nonākšana Rīgas pilī ir sociāls process. Tas nav kāda indivīda vai dažu indivīdu organizēts process. Tas ir sociāls process – saistīts ar sabiedrību, cilvēku dzīvi un attiecībām sabiedrībā.Tas ir latviešu sabiedrības process. Un, lūk, tādiem sociālajiem procesiem ir sava loģika. Sastopama ir sociālo procesu loģika, kura, saprotams, funkcionē ne tikai tādā sociālajā kolektīvā kā latviešu sabiedrība. Sociālo procesu loģikai ir universāls raksturs. Šī loģika sastopama visu tautu sociālajos procesos. Šīs loģikas atsevišķa izpausme (likumsakarība) attiecas uz procesu organizatoriem. Proti, uz tiem sociālajiem spēkiem, kuri organizē attiecīgo sociālo procesu. Lieta ir tā, ka attiecīgā sociālā procesa organizatoriem ir jāstāv pāri savai idejai, savai darbībai un savas darbības rezultātam. Attiecīgā sociālā procesa organizatoriem ir jābūt labākiem vai sliktākiem par attiecīgo sociālo procesu un tā iznākumu. Viss ir atkarīgs no dotā sociālā procesa eventuālās kvalitātes. Ja kvalitāte ir paredzama ar “+” zīmi, tad organizatoriem ir jābūt pārākiem ar “+” zīmi. Ja kvalitāte ir paredzama ar “-“ zīmi, tad organizatoriem ir jābūt pārākiem ar “-“ zīmi; respektīvi, ir jābūt vēl sliktākiem nekā viņu organizētais proces un tā iznākums. Levitžīda nonākšana Rīgas pilī ir process ar “-“ zīmi. Tātad tas ir sociālais process, kuru organizēja daudz sliktāki sociālie spēki nekā pats levitžīds. Latviešu varas inteliģence, Saeimas deputāti, ebreju simulakra fani ir daudz sliktāki par Levitu. Tātad visi pārmetumi par Levita pretīgo būtību ievērojami lielākā negatīvajā koncentrācijā attiecas uz to latviešu sabiedrības daļu, kura organizēja minēto sociālo procesu. Šī latviešu sabiedrības daļa savā būtībā ir vēl pretīgāka nekā levitžīds. Spilgtākais piemērs tam ir latvieši, kuri izdalīja tādus šausmīgus apzīmējumus kā “pravietis”, “nācijas tēvs” un pilnā mērā tos atbalsta. Salīdzinot ar šīm totālajām cilvēciskajām nevērtībām, levitžīds var smakot Rīgas pilī kā balts nevainīgs auns.

Atbildēt

nenonieciniet VP

08.07.2019. 14:08

nenonieciniet jauno VP, kurš ir morāli noturīgs un ciena savu sievu, ģimeni, nav gājis pa kreisi, nav nodevis savu ģimeni - un šis apstaklis ir liela vērtība.

Atbildēt

jautaajums

08.07.2019. 14:03

Vai latviešu tauta un Latvijas tauta ir viens un tas pats?Kāda valoda un kultūra ir Latvijas tautai,kādus dievus tā pielūdz

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...