Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:14


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

mk

17.08.2011. 17:57

Latvijas radio asociējas ar divām pavecām sievietēm, no kurām viena apšauba niekošanos ar jogurtiņiem un tā vietā pret vēdera problēmām iesaka Regulax, reklamējot aptiekas;ar izteikti dzīvespriecīgo, vitālo Rīta skaitļa pieteicēju, reklamējot SEB banku; ar Aida Tomsona bespēcību, komentējot un uzklausot brīvā mikrofona enerģiskos cīnītājus par labāku nākotni. Ja nebūtu Kārļa Streipa, ja dažkārt radionamā neviesotos Vita Matīsa, kā arī Latvijas radio 3, nebūtu ko latviešu valodā klausīties. Skumji, bet fakts.

Atbildēt

haralds

[R] 14.08.2011. 14:04

nezolīdi no daktera puses izrakstīt zāles, kuras pats nav pat pagaršojis.

Atbildēt

ALLA

14.08.2011. 10:12

„Es šaubos vai varēsim iedot datus, kuru publiskošana var kaitēt uzņēmuma darbībai tirgus/konkurences apstākļos.”
??????????????
Galēji idiotisks paziņojums. Kādi tādi tirgus apstākļi uzņēmumam, kas barojas no valsts budžeta? Tak gods um slava pilsonim X, kas ziedo savus līdzekļus LR1 A studijas kosmētiskajam remontam! Tak gods un slava SIA Y, kas nežēlo līdzekļus, lai studijā Z būtu jauna aparatūra! Bet, ja nu pilsonis X maksā, lai LR1 nomelnotu SIA Y, jeb SIA Y dod naudu pilsdoņa X slavināšanai, tad tā ir krimināli sodāma darbība, par kuru nekavējoši jāziņo prokuratūrai.
Tātad Jums ir ko slēpt no sabiedrības, biedri Kolāt?

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.08.2011. 20:53

********************************
... "Alfred" : "Un lai nevienam nerastos jautājumi: esmu politiski neangažēts cilvēks kurš spēj patstāvīgi domāt."
********************************
...tā ar uz reizi būtu teicis ... pēc šitik pārliecinoši pierādīta argumenta ...atliek vien man nožēlot, ka jau agrāk iesitu nepārpotamu atbalstu tevi apņirdzošam komentāram pie rakstiņa par miljonāra nevietā atstāto autiņu ...

Atbildēt

Alfred

13.08.2011. 03:42

Kā reiz rakstīju mūsu valsts žurnālistikas līmenis ir ļoti zems. Kā redzams no zemāk publicētajiem ekspress aprēķiniem viņi pat nespēj ticami samelot.

Un jo nožēlojamāk ir vērot ka melo cilvēki kuri citiem uzmetas par taisnības sargiem.

Un lai nevienam nerastos jautājumi: esmu politiski neangažēts cilvēks kurš spēj patstāvīgi domāt. Un kā šodien izrādās arī rēķināt

Atbildēt

Alfred

13.08.2011. 03:34

Citāts: ... 95% ienākumu nāk caur Google AdSense.......
Ar cieņu,
PIETIEK


Rediģētajā atbalstītāju failā
http://www.pietiek.com/raksti/latvijas_radio_megina_izpildit_politisko_pasutijumu_pret_pietiek
ļoooti pavirši skaitot ( iespējams kļūdījos, ja kāds vēlas lai pārskaita) man sanāca , ka noziedoti 3333.66Ls. Pietiek apgalvo ka tas ir 5% ( vai pat mazāk, jo nav skaitīti paypal ziedojumi), jo 95% ienāk no adsenses. Tātad pietiek apgalvo ka 63 339.54Ls ienākumu ir no google adsenses?

Mjā..vai tiešam pietiek.com uzskata mūs visu par tik stulbiem?

Atbildēt

Alfred

13.08.2011. 03:08

Negaršo negararšo, ai kā negaršo dakterim savas zāles.

Kaut kā nekur nav redzams pietiek.com sponsoru un atbalstītāju saraksts, izņemot rediģētu failiņu.
Godīgiem cilvēkiem taču nav jābaidās vai ne?

Tas ir stāsts par skabargu cita un baļķi savā acī

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

12.08.2011. 18:55

>> ">>S.DRAUDZENEI"
*****************************************
... varu tev atbidēt ar tādu pašu pārkopētu iepriekšējo atbildi kādam citam par, tā teikt, doto tēmu :
,
vēl ir laiks..>>>to
11.08.2011. 12:16
...(..)...
Lapsam vajadzētu papētīt saslēgtos līgumus šajā tirgū, jo, domājams, ka tur ir viena no saskaniešu melnajām kasēm.
*******************************
... mīļie cilvēki !!!... nu ko jūs gribat no tā nabaga Lapsas - papēti to, papēti šito un tur vēl to arī ...nu tak "odnavo Lapsi na vseh ņe hvatajet"
...bet, ja tev kaut kur kaut kas nebūt noies greizi, tad mēs nekavēsimies pacensties tevi kājām nospārdīt...a, mēs ta ko ?! - neko, mēs tik vērojam ...
********************************
...vēl tikai varu piebilst ...ka , ja jau TU kaut ko zini par de Sporta apkukuļotājiem, tad rīkojies ...un tad redzēsi pats, ko nozīmē sakasīt kaut kādu materiālu un kaut kā sakarīgi savilkt to visu kopā ...

Atbildēt

Omite

12.08.2011. 17:57

Tātad- to ko (datus) Kolāts nedrīkst vai nedrib atklāt attiecībā uz valstij piederošo Latvijas Radio, tos datus Kolāta vadītās iestādes darbinieki drīkst prasīt un saņemt no Lapsas portāla ? Vai es ne tā sapratu?

Atbildēt

>>>s.draudzenei

12.08.2011. 16:36

"vinš kāpj VISIEM", - nu tā jau nu visiem. Cik muitniekus un politiķus apkukuļojis de Sports, Lapsas kungs šaubos, ka pētīs. Gribēju piezīmēt, kā līkkājis ir uzskatāms par nevainīgu, līdz to nav lēmusi tiesa.

Atbildēt

Joprojām

12.08.2011. 16:33

Lato Lapsa joprojām nespēj (negrib) atbildēt, kam tad īsti strādā Jančevska, - Lapsam vai Latvijas Radio.
Jančevska, vai nu Lapsa vai Kolāts. Ar abiem vienlaicīgi ir tā kā ne visai.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

12.08.2011. 15:32

>> DZINTRIS KOLĀTS
*******************************
Dzintris Kolāts
11.08.2011. 21:30
...(..)...
Bet portāls interesants - brīžiem daži komentāri parādās, tad pazūd...intriga.
********************************
...vot(i) šito gan nevajaga, muldoņa !!! - ja jau nevari minēt kur un kas konkrēti pazudis ...un, tavs stulbais radio nekad nav varējis sagatavot daudzmaz objektīvu un pētniecisku darbu par par tiem ziņu portāliem un to komentētājiem, spējot vien aprobežojotie ar banālo, ka slima sabiedrība kēngājoties ...no otras puses - ja jau tu esi ievērojis, ka itkā pazūd komentāri, tad jau dikti vērīgi seko šitam portālam, ko tava rokasmeita Mūrniece "Krustpunktos" apzīmēja, kā nepopulāru portālu ... izrādās, ka nekā !!! - Kolāts tik to vien dara, kā sēž aiz stūra un vaktē komentārus ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

12.08.2011. 15:14

>> LIETUS
***************************
lietus
12.08.2011. 11:47
Vai, kā Lapsa dažiem uz varžacīm uzminis!...(..)...
***************************
...ja jau būtu uzkāpis vien, kā tu saki, dažiem tad jau tas tracis nebūtu tik liels ... tur jau tā lieta, ka vinš kāpj VISIEM, jo neviens nav tīrs ... tas ir līdzīgi, kā ar Zatleru, kur visas partijas pēķšņi spēj vienoties kopējā unisonā - sadot bistamākajam pretiniekam Zatleram pa ribām ...viens gan ir skaidrs - Lapsa ir reti spēcīga personība ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

12.08.2011. 15:06

************************************
... nupat noklausījos to "Kruspunktu" rtaidījumu par "pietiek" ... saņēmu vienu atbildi uz manis jau labu laiku ievēroto - kur pazudusi Rulle ? ... otrkārt, Muŗniece ar savām teatrāli eksaltētajām intonācijām nokritās manās acīs vēl par vairākiem punktiem ... viens vieniģs bla-bla ... bez nekā konkrēta, ko viņa acīmredzot pati nav spējīga sameklēt ... vienigie, ko varēja nēmt vērā Kruks un, lai cik ar dīvaini tas nebūtu, Kažoka ...

Atbildēt

par IP adresem un nikiem

12.08.2011. 13:21

Tas, ka komentāri nāk no vienas IP adreses, vēl nenozīmē, ka tos raksta viens cilvēks. Viena ārējā IP adrese var būt arī vienas iestādes 100 darbiniekiem, līdz ar to varbūt tos komentus drukā vairāki TM darbinieki nevis viens pats Štokenbergs (ja tie komenti nāk no TM IP adreses, no kuras LL mēdz rakstīt arī Štok.)?

Atbildēt

lietus

12.08.2011. 12:47

Vai, kā Lapsa dažiem uz varžacīm uzminis! Bet tā ir vispārliecinošākā uzslava par labi un profesionāli padarītu darbu! Vienaldzīgo nav! Visi vārās! Super!
Taču vērotājam no malas rodas iespaids, ka tam Mikrofona laiku aptaujas dukurītim sen laiks pensijā atpūsties - varbūt kādu memuāru grāmatiņu uzrakstīt, kamēr prātiņš vēl turas un spars miesās? Nu, piemēram, kā augstām personām un varām kalpot... kā ar tām sastrādāties, kā izdzīvot vētrainos pārmaiņu laikos. tās pretenzijas par portāla ziedotājiem vispār no atvilknes - "Mēnie meli". Pirms kāda laika visi varēja tepat to ziedojumu pārskatu labi izstudēt. Nekādu dižo summu tur gan nebija, tikai tāda izdzīvošanas maize. Tā ka aizskartajiem kungiem nevajadzētu te ar matu skaldīšanu nodarboties. It īpaši jau ministriem. Ir taču neatliekamas valstiskas problēmas.

Atbildēt

>>> jampatracim

12.08.2011. 12:07

Viens "āksts" ir uz vienu roku ar tiem kabatu tīrītājiem.

Atbildēt

jampa-tracis

12.08.2011. 11:55

kamēr divi "āksti villojas" lauku tirgus placī, neaptēstiem lauķiem ar mutēm vaļā veikli zēni iztīra kabatas

Atbildēt

>>> Nuu

12.08.2011. 11:35

Drīz jau Lapsa sāks gaudot, ka Džordžs Sorosa kungs personīgi devis rīkojumu šo apkarot. Lieku reizi atgādināsu, ka tieši Lapsu noziedznieki regulāri izraudzīja, lai pazemotu savu noziegumu upurus (kolēģus, starp citu). Anglijā ar tādiem tika galā, lai gan to saimnieks bija pats Mērdoks. Bet Latvijā kā jau Latvijā.

Atbildēt

Nuu

12.08.2011. 11:26

Lapsam bija jārēķinās ar to, ka arī viņam tiks
(beidzot!) uzdoti jautājumi, kādus viņš vaicā citiem. Un,lūk, Lapsa nebūt nesteidz arbildēt un uzskatāmi apliecināt savas darbības caurspīdīgumu, bet gan "miglo" ar izplūdušiem apgalvojumiem par uzpirkšanu, globālajiem ienaidniekiem un mistiskiem pasūtījumiem. Pag, pag, vai tik nav Lemberga kunga kaite pielipusi ?!

Atbildēt

> Plebejs

12.08.2011. 10:52

Latvijas sabiedriskie mediji neapkalpo bandītus pa lielam. Un tas tiem dara godu.

Atbildēt

Fakts

12.08.2011. 10:51

Lato Lapsa jau kuro reizi nespēj atbildēt, kam tad īsti strādā Jančevska, - Lapsam vai Latvijas Radio.

Atbildēt

plebejs

12.08.2011. 10:18

Protams,ka nevar atklāt,ka sorosa fonds jau gadiem finansē "sabiedriskos medijus"
Būtu tākā laiks pozicionēties-kā Vienotības mediji un nemuļķot tautu, par itkā sabiedriskie,tā nelietīgi krāpjot savu tautu, alkatības dēļ.

Atbildēt

Guntis

12.08.2011. 00:12

Vai Latvijas Radio sanjem finanseejumu no valsts budzheta?

Atbildēt

kolātam

12.08.2011. 00:09

Par Lapsas svīšanu man ir savs viedoklis. Par katru vietu un reizi.

Atbildēt

...

12.08.2011. 00:06

Kolāts vispār ir viens no retajiem goda vīriem, tāds iespaids līdz šim. Pieņemot, ka iespaids veidojies pēdējos 20 gadus, tad tas raisa cieņu vēl lielāku.

Atbildēt

daļēji Kolāts

12.08.2011. 00:05

Ka es te būtu kaut ko atzinis, ir viena slima dzīvnieka murgi. Lapsam svīst piere.

Atbildēt

Paijai

11.08.2011. 23:44

Lapsa raksta ar savu darbinieču nikiem. Slinkuma un pārākuma dēļ. Tāda puskuiļa apziņa. It kā galvenais uz kādu brīdi.

Atbildēt

Paija-Lapsas k-gam

11.08.2011. 23:28

par jūsu komentu 21:18

Runājot par nikiem jeb pseidonīmiem.

"...kad mēģināt no tās pašas IP adreses rakstīt, izmantojot svešus nikus, tas būtu diezgan muļķīgi. "


Internetā vispār kaifa dēļ daudzām personām patīk izmantot nočieptus nikus, lai iespītētu , sariebtu, radītu divdomīgas situācijas, provocētu... utt.

Diemžēl Latvijā nav likumu, kas aizliegtu zagt nikus vai netā lietot daudzus nikus.
Nika zadzēji parasti augstprātīgi saka : ko var darīt, ka izvēlējos tādu pašu niku.

Redziet, D.Defo romāna „Robinsons Krūzo” autoram,piemēram, bija ap divsimt pseidonīmu jeb modernajā valodā Internetā dēvētie "niki".Protams, viņš tos nezaga citiem, kā raksta biogrāfi.

Jūs esat priviliģētā situācijā un redzat, vai niks ir zagts , taču tas, ka viena un tā pati persona raksta ar vairākiem - nezagtiem konkrētajā portālā nikiem - tas nav nekas nosodāms.

Atbildēt

vērotājs

11.08.2011. 23:15

Lapsa tagad ir nokritis uz savas strupās mutes un aizgājis gulēt. Tāds miegains. Tikmēr Kolāts ir viņam pārbraucis pāri bez variantiem. Ģeogrāfi vienmēr uzvar līdošus dzīvniekus.

Atbildēt

Vērotājam

11.08.2011. 22:58

Te nu Jūs mani atmaskojāt visā krāšņumā - tieši ar pirkstu acī. Latviski sakot, esu uz mutes.:)) Došos tālāk slinkumu lāpīt, bet Jūs parakstiet, parakstiet.
LL

Atbildēt

vērotājs

11.08.2011. 22:45

Lapsas kungs, Islandes nodokļu maksātājs joprojām nav iesniedzis finanšu pārskatus. Nervozē, puika. Tāpēc draud Kolātam. Pie Kolāta par valsts naudu strādā Jančevska, kura raksta slinkā Lapsas grāmatu par Strīķi. Ja Kolāts izmetīs Jančevsku, tad Lapsam pašam būs jāraksta. Par to visa te sarakste.

Atbildēt

Kash

11.08.2011. 22:45

Es pēc dabas "neitrālists", ja var lietot šādu terminu. Un šoreiz saku - "bravo, Kolāta kungs!"

Štokenberga kungam - "neiespringstiet - pārlieku tuvu sirdij ņemiet šo visu kokčiņu."

Atbildēt

Dzintrim Kolātam

11.08.2011. 22:40

Būs jau labi, Kolāta kungs, droši vien mēs viens otru tā īsti nepārliecinājām, bet vielu pārdomām varbūt arī devām. Uz šīs gaišās nots tad arī paliksim.
Ar cieņu,
LL

Atbildēt

-> Lasītājam u.c.

11.08.2011. 22:33

Es gan visiem tiem lūriķiem un skribentiem ieteiktu nebūt naiviem. Publiski pieejamā informācija par ziedojumiem, reklāmu utml. būs pieejama VIDam un visām pārbaudēm. Man ir nelielas aizdomas (nosapņotas), ka tas SIA pietiek.lv būs strādājis ar zaudējumiem, ar pavisam nelielu apgrozījumu un lielāko daļu naudas ieguvis nevis no AdSense reklāmām, bet no Baltic Screen vai kāda LL aizdevumiem. Savukārt, Baltic Screen būs aizņēmies no LL, savukārt, LL visu iegūst tikai no legāliem grāmatu honorāriem vai arī atrod kaut ko iemestu savā visiem labi pazīstamajā pastkastē.
Nokaunaties un labāk pārskatiet savu maku un tumbočku saturu! Ja tur atrodas kas lieks, noziedojiet kaķu glābšanai un dodieties gulēt!

Atbildēt

Dzintris Kolāts

11.08.2011. 22:31

Ak, kamēr skribelēju, viens neskaidrais jaut no Pietiek puses jau noskaidrots. Paldies!

Atbildēt

Dzintris Kolāts

11.08.2011. 22:30

Dažas piezīmes. Acīmredzot, darba dunā Lapsas kungs pieļāvis nelielas neprecizitātes. Latvijas radio ziedotāju saraksts ir nevis "nu redzams" bet redzams jau no 2009. gada, kad ziedojumu vākšana sākās. God oponents arī piemirsis pateikt, ka manus argumentus, kādēļ nevaru atklāt reklāmdevēju samaksātās summas, atzina par pamatotiem. Tika nosūtīts arī uzņēmuma 6 mēnešu pārskats, jo 7 mēnešu pārskats gluži vienkārši vēl nebija gatavs. Uz manu jautājumu vai vajadzīgi būs arī 7 mēneši, atbilde nesekoja. Tādēļ, iedzimta slinkuma vadīts, iztulkoju to kā "nē, nav vajadzīgs. Par virsrakstu - Kolāts neko tadu nav bijis spiests atzīt. Bet interpretēt jau var dažādi.
Kopumā gan jāteic, ka mūsu sarakste ar Lapsas kungu bija apbusēji ieinteresēta, augstākā mērā toleranta un kreatīva, kādēļ gan to nenopublicēt?
Lai jauks vakars!
Vaimandieniņ, piemirsu! Būtu vēl konstruktīvāk ja sarakste t.sk. neapmierinātība ar žurnālista darba stilu vai tml., būtu veikta ar vadību vai preses sekretāri. Bet nu ir kā ir. " Bet portāls interesants - brīžiem daži komentāri parādās, tad pazūd...intriga.
Ja kas vaicājams, dodiet ziņu.

Atbildēt

-> Jurim

11.08.2011. 22:26

Nedomāju, ka "Kremlis" nolaižas līdz LL līmenim. Kaut gan, protams, vienmēr var pajautāt, ar ko nodarbojās LL vecāki un tad mēģināt attīstīt dažādas sazvērestību teorijas. Ceru, ka tā nav.
Vēlreiz saku, ikvienam brīvā valstī ir iespēja atkārtot LL fenomenu, atņemt kaut daļu no šī biznesa. Uz šīm vēlēšanām nesanāks, bet uz priekšdienām - kāpēc ne!

Atbildēt

Lasītājam

11.08.2011. 22:23

Jā, bijām jau sagatavojuši Mūrnieces-Bartkevičas kundzei, lai cik nožēlojams tas arī nebūtu (jo 95% ienākumu nāk caur Google AdSense). Bet Mūrnieces kundze izčibēja ar visiem saviem politiskā pasūtījuma jautājumiem, kuros viņa pati īsti neorientējās, savukārt Kolāta kungs - pārstāvot turklāt sabiedrisko mediju, kurš lielu daļu ieņēmumu iegūst no nodokļu maksātāju kabatas - ir minējis tik skaistus argumentus par ētiku un ko tik vien ne, kas neko tādu neļauj izpaust, ka nevaram viņam nepiekrist.:)
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

saatčjane

11.08.2011. 22:22

Kad man bija problēmas ar narkotiku lietošanu, Lapsa man deva darbu. Gultā bija tie pretīgie kaķi. Es iesnaudos, un rīts bija skaists. Par skaidru naudu!

Atbildēt

ar to pašu mietu...

11.08.2011. 22:20

Aha, tad bija gan - bet kuri tieši?

Atbildēt

ar to pašu mietu pa to pašu vietu

11.08.2011. 22:18

Štokenbergam nebija nekādi ieteikumi? Piemēram, Latvijas Radio sniegt precīzas atbildes uz Lato Lapsas uzdotajiem jautājumiem?

Atbildēt

Lasītājs

11.08.2011. 22:18

Es gribētu, lai portāls pietiek.com publizētu visu savu reklāmdevēju sarakstu ar saņemtajām summām. Jo tas ir tas, ko jūs prasījās no Latvijas Radio. Līdz ar to pašiem taču nebūt problēmas publicēt savu reklāmdevēju sarakstu ar visām saņemtajām summām?

Atbildēt

Štokenberga kungam

11.08.2011. 22:18

Cienītais, Jūs iepriekš sarakstījāt pietiekami daudz komentāru, lai tagad, kad mēģināt no tās pašas IP adreses rakstīt, izmantojot svešus nikus, tas būtu diezgan muļķīgi. Ja vēlaties ko teikt - neslēpieties taču, ministra kungs.
PIETIEK

Atbildēt

latols

11.08.2011. 22:16

Esmu tik pašpietiekams, ka man nevajag tagad naudu. Man tagad ir. Pietiek.

Atbildēt

Jurim

11.08.2011. 22:15

Vel aizmirsat piebilst, ka Kremlis LL apmaksa.:))))))) Jeb pec pedejiem rakstiem par Saskanas centru jadoma jauna versija?

Atbildēt

juris

11.08.2011. 22:10

Cik var saprast no publiskās sarakstes, kāds L.Lapsa mazliet apvainojies, ja viņam pajautā līdzekļu izcelsmi. Kā tad cilvēks spēj uzturēt portālu, doties ceļojumos, rakstīt grāmatas, barot kaķus, braukt ar smalku džipu utt.
Visiem Latvijas Radio prašņātājiem un deguna staipītājiem jāpaskaidro - nekautrējaties, uztaisiet savu blogu dažādu politisko grupu savstarpēja melnā PR publicēšanai, un viss L.L. bizness izbeigsies. Bet līdz tam - kodiet pirkstos! Vai aiciniet turpmāk neatlaist Saeimu un nerīkot arī pašvaldību vēlēšanas.

Atbildēt

labvēlis

11.08.2011. 22:01

Kolāt, atzīsties ar labu !

Atbildēt

niks

11.08.2011. 21:54

Bet vai Ko-āts sev nelikumīgi izmaksātās prēmijas ir atmaksājis? Summa bija diezgan iespaidīgas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Suverenitātes portrets pakta jubilejas sakarā

Foto2019.gada 23.augustā paiet 80 gadi kopš Vācijas un Padomju Savienības līguma noslēgšanas. Tas bija triviāls līgums par neuzbrukšanu. Līgumu parasti dēvē par Molotova-Ribentropa paktu. Līdz 1939.gada 23. augustam cilvēce pazina daudzus paktus, kā dēvē starptautiskos līgumus. Arī Latvijas Republika savas pastāvēšanas laikā ir bijusi līdzautore daudziem paktiem. Droši var teikt, ka neviens no tiem nekad nav ieguvis sabiedrības plašāku ievērību. Ne reti par paktiem sabiedrība netiek detalizēti informēta. Paktu producēšana ietilpst diplomātisko attiecību segmentā un ārlietu ministrijas rūpēs.
Lasīt visu...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...