Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:14


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

mk

17.08.2011. 17:57

Latvijas radio asociējas ar divām pavecām sievietēm, no kurām viena apšauba niekošanos ar jogurtiņiem un tā vietā pret vēdera problēmām iesaka Regulax, reklamējot aptiekas;ar izteikti dzīvespriecīgo, vitālo Rīta skaitļa pieteicēju, reklamējot SEB banku; ar Aida Tomsona bespēcību, komentējot un uzklausot brīvā mikrofona enerģiskos cīnītājus par labāku nākotni. Ja nebūtu Kārļa Streipa, ja dažkārt radionamā neviesotos Vita Matīsa, kā arī Latvijas radio 3, nebūtu ko latviešu valodā klausīties. Skumji, bet fakts.

Atbildēt

haralds

[R] 14.08.2011. 14:04

nezolīdi no daktera puses izrakstīt zāles, kuras pats nav pat pagaršojis.

Atbildēt

ALLA

14.08.2011. 10:12

„Es šaubos vai varēsim iedot datus, kuru publiskošana var kaitēt uzņēmuma darbībai tirgus/konkurences apstākļos.”
??????????????
Galēji idiotisks paziņojums. Kādi tādi tirgus apstākļi uzņēmumam, kas barojas no valsts budžeta? Tak gods um slava pilsonim X, kas ziedo savus līdzekļus LR1 A studijas kosmētiskajam remontam! Tak gods un slava SIA Y, kas nežēlo līdzekļus, lai studijā Z būtu jauna aparatūra! Bet, ja nu pilsonis X maksā, lai LR1 nomelnotu SIA Y, jeb SIA Y dod naudu pilsdoņa X slavināšanai, tad tā ir krimināli sodāma darbība, par kuru nekavējoši jāziņo prokuratūrai.
Tātad Jums ir ko slēpt no sabiedrības, biedri Kolāt?

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.08.2011. 20:53

********************************
... "Alfred" : "Un lai nevienam nerastos jautājumi: esmu politiski neangažēts cilvēks kurš spēj patstāvīgi domāt."
********************************
...tā ar uz reizi būtu teicis ... pēc šitik pārliecinoši pierādīta argumenta ...atliek vien man nožēlot, ka jau agrāk iesitu nepārpotamu atbalstu tevi apņirdzošam komentāram pie rakstiņa par miljonāra nevietā atstāto autiņu ...

Atbildēt

Alfred

13.08.2011. 03:42

Kā reiz rakstīju mūsu valsts žurnālistikas līmenis ir ļoti zems. Kā redzams no zemāk publicētajiem ekspress aprēķiniem viņi pat nespēj ticami samelot.

Un jo nožēlojamāk ir vērot ka melo cilvēki kuri citiem uzmetas par taisnības sargiem.

Un lai nevienam nerastos jautājumi: esmu politiski neangažēts cilvēks kurš spēj patstāvīgi domāt. Un kā šodien izrādās arī rēķināt

Atbildēt

Alfred

13.08.2011. 03:34

Citāts: ... 95% ienākumu nāk caur Google AdSense.......
Ar cieņu,
PIETIEK


Rediģētajā atbalstītāju failā
http://www.pietiek.com/raksti/latvijas_radio_megina_izpildit_politisko_pasutijumu_pret_pietiek
ļoooti pavirši skaitot ( iespējams kļūdījos, ja kāds vēlas lai pārskaita) man sanāca , ka noziedoti 3333.66Ls. Pietiek apgalvo ka tas ir 5% ( vai pat mazāk, jo nav skaitīti paypal ziedojumi), jo 95% ienāk no adsenses. Tātad pietiek apgalvo ka 63 339.54Ls ienākumu ir no google adsenses?

Mjā..vai tiešam pietiek.com uzskata mūs visu par tik stulbiem?

Atbildēt

Alfred

13.08.2011. 03:08

Negaršo negararšo, ai kā negaršo dakterim savas zāles.

Kaut kā nekur nav redzams pietiek.com sponsoru un atbalstītāju saraksts, izņemot rediģētu failiņu.
Godīgiem cilvēkiem taču nav jābaidās vai ne?

Tas ir stāsts par skabargu cita un baļķi savā acī

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

12.08.2011. 18:55

>> ">>S.DRAUDZENEI"
*****************************************
... varu tev atbidēt ar tādu pašu pārkopētu iepriekšējo atbildi kādam citam par, tā teikt, doto tēmu :
,
vēl ir laiks..>>>to
11.08.2011. 12:16
...(..)...
Lapsam vajadzētu papētīt saslēgtos līgumus šajā tirgū, jo, domājams, ka tur ir viena no saskaniešu melnajām kasēm.
*******************************
... mīļie cilvēki !!!... nu ko jūs gribat no tā nabaga Lapsas - papēti to, papēti šito un tur vēl to arī ...nu tak "odnavo Lapsi na vseh ņe hvatajet"
...bet, ja tev kaut kur kaut kas nebūt noies greizi, tad mēs nekavēsimies pacensties tevi kājām nospārdīt...a, mēs ta ko ?! - neko, mēs tik vērojam ...
********************************
...vēl tikai varu piebilst ...ka , ja jau TU kaut ko zini par de Sporta apkukuļotājiem, tad rīkojies ...un tad redzēsi pats, ko nozīmē sakasīt kaut kādu materiālu un kaut kā sakarīgi savilkt to visu kopā ...

Atbildēt

Omite

12.08.2011. 17:57

Tātad- to ko (datus) Kolāts nedrīkst vai nedrib atklāt attiecībā uz valstij piederošo Latvijas Radio, tos datus Kolāta vadītās iestādes darbinieki drīkst prasīt un saņemt no Lapsas portāla ? Vai es ne tā sapratu?

Atbildēt

>>>s.draudzenei

12.08.2011. 16:36

"vinš kāpj VISIEM", - nu tā jau nu visiem. Cik muitniekus un politiķus apkukuļojis de Sports, Lapsas kungs šaubos, ka pētīs. Gribēju piezīmēt, kā līkkājis ir uzskatāms par nevainīgu, līdz to nav lēmusi tiesa.

Atbildēt

Joprojām

12.08.2011. 16:33

Lato Lapsa joprojām nespēj (negrib) atbildēt, kam tad īsti strādā Jančevska, - Lapsam vai Latvijas Radio.
Jančevska, vai nu Lapsa vai Kolāts. Ar abiem vienlaicīgi ir tā kā ne visai.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

12.08.2011. 15:32

>> DZINTRIS KOLĀTS
*******************************
Dzintris Kolāts
11.08.2011. 21:30
...(..)...
Bet portāls interesants - brīžiem daži komentāri parādās, tad pazūd...intriga.
********************************
...vot(i) šito gan nevajaga, muldoņa !!! - ja jau nevari minēt kur un kas konkrēti pazudis ...un, tavs stulbais radio nekad nav varējis sagatavot daudzmaz objektīvu un pētniecisku darbu par par tiem ziņu portāliem un to komentētājiem, spējot vien aprobežojotie ar banālo, ka slima sabiedrība kēngājoties ...no otras puses - ja jau tu esi ievērojis, ka itkā pazūd komentāri, tad jau dikti vērīgi seko šitam portālam, ko tava rokasmeita Mūrniece "Krustpunktos" apzīmēja, kā nepopulāru portālu ... izrādās, ka nekā !!! - Kolāts tik to vien dara, kā sēž aiz stūra un vaktē komentārus ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

12.08.2011. 15:14

>> LIETUS
***************************
lietus
12.08.2011. 11:47
Vai, kā Lapsa dažiem uz varžacīm uzminis!...(..)...
***************************
...ja jau būtu uzkāpis vien, kā tu saki, dažiem tad jau tas tracis nebūtu tik liels ... tur jau tā lieta, ka vinš kāpj VISIEM, jo neviens nav tīrs ... tas ir līdzīgi, kā ar Zatleru, kur visas partijas pēķšņi spēj vienoties kopējā unisonā - sadot bistamākajam pretiniekam Zatleram pa ribām ...viens gan ir skaidrs - Lapsa ir reti spēcīga personība ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

12.08.2011. 15:06

************************************
... nupat noklausījos to "Kruspunktu" rtaidījumu par "pietiek" ... saņēmu vienu atbildi uz manis jau labu laiku ievēroto - kur pazudusi Rulle ? ... otrkārt, Muŗniece ar savām teatrāli eksaltētajām intonācijām nokritās manās acīs vēl par vairākiem punktiem ... viens vieniģs bla-bla ... bez nekā konkrēta, ko viņa acīmredzot pati nav spējīga sameklēt ... vienigie, ko varēja nēmt vērā Kruks un, lai cik ar dīvaini tas nebūtu, Kažoka ...

Atbildēt

par IP adresem un nikiem

12.08.2011. 13:21

Tas, ka komentāri nāk no vienas IP adreses, vēl nenozīmē, ka tos raksta viens cilvēks. Viena ārējā IP adrese var būt arī vienas iestādes 100 darbiniekiem, līdz ar to varbūt tos komentus drukā vairāki TM darbinieki nevis viens pats Štokenbergs (ja tie komenti nāk no TM IP adreses, no kuras LL mēdz rakstīt arī Štok.)?

Atbildēt

lietus

12.08.2011. 12:47

Vai, kā Lapsa dažiem uz varžacīm uzminis! Bet tā ir vispārliecinošākā uzslava par labi un profesionāli padarītu darbu! Vienaldzīgo nav! Visi vārās! Super!
Taču vērotājam no malas rodas iespaids, ka tam Mikrofona laiku aptaujas dukurītim sen laiks pensijā atpūsties - varbūt kādu memuāru grāmatiņu uzrakstīt, kamēr prātiņš vēl turas un spars miesās? Nu, piemēram, kā augstām personām un varām kalpot... kā ar tām sastrādāties, kā izdzīvot vētrainos pārmaiņu laikos. tās pretenzijas par portāla ziedotājiem vispār no atvilknes - "Mēnie meli". Pirms kāda laika visi varēja tepat to ziedojumu pārskatu labi izstudēt. Nekādu dižo summu tur gan nebija, tikai tāda izdzīvošanas maize. Tā ka aizskartajiem kungiem nevajadzētu te ar matu skaldīšanu nodarboties. It īpaši jau ministriem. Ir taču neatliekamas valstiskas problēmas.

Atbildēt

>>> jampatracim

12.08.2011. 12:07

Viens "āksts" ir uz vienu roku ar tiem kabatu tīrītājiem.

Atbildēt

jampa-tracis

12.08.2011. 11:55

kamēr divi "āksti villojas" lauku tirgus placī, neaptēstiem lauķiem ar mutēm vaļā veikli zēni iztīra kabatas

Atbildēt

>>> Nuu

12.08.2011. 11:35

Drīz jau Lapsa sāks gaudot, ka Džordžs Sorosa kungs personīgi devis rīkojumu šo apkarot. Lieku reizi atgādināsu, ka tieši Lapsu noziedznieki regulāri izraudzīja, lai pazemotu savu noziegumu upurus (kolēģus, starp citu). Anglijā ar tādiem tika galā, lai gan to saimnieks bija pats Mērdoks. Bet Latvijā kā jau Latvijā.

Atbildēt

Nuu

12.08.2011. 11:26

Lapsam bija jārēķinās ar to, ka arī viņam tiks
(beidzot!) uzdoti jautājumi, kādus viņš vaicā citiem. Un,lūk, Lapsa nebūt nesteidz arbildēt un uzskatāmi apliecināt savas darbības caurspīdīgumu, bet gan "miglo" ar izplūdušiem apgalvojumiem par uzpirkšanu, globālajiem ienaidniekiem un mistiskiem pasūtījumiem. Pag, pag, vai tik nav Lemberga kunga kaite pielipusi ?!

Atbildēt

> Plebejs

12.08.2011. 10:52

Latvijas sabiedriskie mediji neapkalpo bandītus pa lielam. Un tas tiem dara godu.

Atbildēt

Fakts

12.08.2011. 10:51

Lato Lapsa jau kuro reizi nespēj atbildēt, kam tad īsti strādā Jančevska, - Lapsam vai Latvijas Radio.

Atbildēt

plebejs

12.08.2011. 10:18

Protams,ka nevar atklāt,ka sorosa fonds jau gadiem finansē "sabiedriskos medijus"
Būtu tākā laiks pozicionēties-kā Vienotības mediji un nemuļķot tautu, par itkā sabiedriskie,tā nelietīgi krāpjot savu tautu, alkatības dēļ.

Atbildēt

Guntis

12.08.2011. 00:12

Vai Latvijas Radio sanjem finanseejumu no valsts budzheta?

Atbildēt

kolātam

12.08.2011. 00:09

Par Lapsas svīšanu man ir savs viedoklis. Par katru vietu un reizi.

Atbildēt

...

12.08.2011. 00:06

Kolāts vispār ir viens no retajiem goda vīriem, tāds iespaids līdz šim. Pieņemot, ka iespaids veidojies pēdējos 20 gadus, tad tas raisa cieņu vēl lielāku.

Atbildēt

daļēji Kolāts

12.08.2011. 00:05

Ka es te būtu kaut ko atzinis, ir viena slima dzīvnieka murgi. Lapsam svīst piere.

Atbildēt

Paijai

11.08.2011. 23:44

Lapsa raksta ar savu darbinieču nikiem. Slinkuma un pārākuma dēļ. Tāda puskuiļa apziņa. It kā galvenais uz kādu brīdi.

Atbildēt

Paija-Lapsas k-gam

11.08.2011. 23:28

par jūsu komentu 21:18

Runājot par nikiem jeb pseidonīmiem.

"...kad mēģināt no tās pašas IP adreses rakstīt, izmantojot svešus nikus, tas būtu diezgan muļķīgi. "


Internetā vispār kaifa dēļ daudzām personām patīk izmantot nočieptus nikus, lai iespītētu , sariebtu, radītu divdomīgas situācijas, provocētu... utt.

Diemžēl Latvijā nav likumu, kas aizliegtu zagt nikus vai netā lietot daudzus nikus.
Nika zadzēji parasti augstprātīgi saka : ko var darīt, ka izvēlējos tādu pašu niku.

Redziet, D.Defo romāna „Robinsons Krūzo” autoram,piemēram, bija ap divsimt pseidonīmu jeb modernajā valodā Internetā dēvētie "niki".Protams, viņš tos nezaga citiem, kā raksta biogrāfi.

Jūs esat priviliģētā situācijā un redzat, vai niks ir zagts , taču tas, ka viena un tā pati persona raksta ar vairākiem - nezagtiem konkrētajā portālā nikiem - tas nav nekas nosodāms.

Atbildēt

vērotājs

11.08.2011. 23:15

Lapsa tagad ir nokritis uz savas strupās mutes un aizgājis gulēt. Tāds miegains. Tikmēr Kolāts ir viņam pārbraucis pāri bez variantiem. Ģeogrāfi vienmēr uzvar līdošus dzīvniekus.

Atbildēt

Vērotājam

11.08.2011. 22:58

Te nu Jūs mani atmaskojāt visā krāšņumā - tieši ar pirkstu acī. Latviski sakot, esu uz mutes.:)) Došos tālāk slinkumu lāpīt, bet Jūs parakstiet, parakstiet.
LL

Atbildēt

vērotājs

11.08.2011. 22:45

Lapsas kungs, Islandes nodokļu maksātājs joprojām nav iesniedzis finanšu pārskatus. Nervozē, puika. Tāpēc draud Kolātam. Pie Kolāta par valsts naudu strādā Jančevska, kura raksta slinkā Lapsas grāmatu par Strīķi. Ja Kolāts izmetīs Jančevsku, tad Lapsam pašam būs jāraksta. Par to visa te sarakste.

Atbildēt

Kash

11.08.2011. 22:45

Es pēc dabas "neitrālists", ja var lietot šādu terminu. Un šoreiz saku - "bravo, Kolāta kungs!"

Štokenberga kungam - "neiespringstiet - pārlieku tuvu sirdij ņemiet šo visu kokčiņu."

Atbildēt

Dzintrim Kolātam

11.08.2011. 22:40

Būs jau labi, Kolāta kungs, droši vien mēs viens otru tā īsti nepārliecinājām, bet vielu pārdomām varbūt arī devām. Uz šīs gaišās nots tad arī paliksim.
Ar cieņu,
LL

Atbildēt

-> Lasītājam u.c.

11.08.2011. 22:33

Es gan visiem tiem lūriķiem un skribentiem ieteiktu nebūt naiviem. Publiski pieejamā informācija par ziedojumiem, reklāmu utml. būs pieejama VIDam un visām pārbaudēm. Man ir nelielas aizdomas (nosapņotas), ka tas SIA pietiek.lv būs strādājis ar zaudējumiem, ar pavisam nelielu apgrozījumu un lielāko daļu naudas ieguvis nevis no AdSense reklāmām, bet no Baltic Screen vai kāda LL aizdevumiem. Savukārt, Baltic Screen būs aizņēmies no LL, savukārt, LL visu iegūst tikai no legāliem grāmatu honorāriem vai arī atrod kaut ko iemestu savā visiem labi pazīstamajā pastkastē.
Nokaunaties un labāk pārskatiet savu maku un tumbočku saturu! Ja tur atrodas kas lieks, noziedojiet kaķu glābšanai un dodieties gulēt!

Atbildēt

Dzintris Kolāts

11.08.2011. 22:31

Ak, kamēr skribelēju, viens neskaidrais jaut no Pietiek puses jau noskaidrots. Paldies!

Atbildēt

Dzintris Kolāts

11.08.2011. 22:30

Dažas piezīmes. Acīmredzot, darba dunā Lapsas kungs pieļāvis nelielas neprecizitātes. Latvijas radio ziedotāju saraksts ir nevis "nu redzams" bet redzams jau no 2009. gada, kad ziedojumu vākšana sākās. God oponents arī piemirsis pateikt, ka manus argumentus, kādēļ nevaru atklāt reklāmdevēju samaksātās summas, atzina par pamatotiem. Tika nosūtīts arī uzņēmuma 6 mēnešu pārskats, jo 7 mēnešu pārskats gluži vienkārši vēl nebija gatavs. Uz manu jautājumu vai vajadzīgi būs arī 7 mēneši, atbilde nesekoja. Tādēļ, iedzimta slinkuma vadīts, iztulkoju to kā "nē, nav vajadzīgs. Par virsrakstu - Kolāts neko tadu nav bijis spiests atzīt. Bet interpretēt jau var dažādi.
Kopumā gan jāteic, ka mūsu sarakste ar Lapsas kungu bija apbusēji ieinteresēta, augstākā mērā toleranta un kreatīva, kādēļ gan to nenopublicēt?
Lai jauks vakars!
Vaimandieniņ, piemirsu! Būtu vēl konstruktīvāk ja sarakste t.sk. neapmierinātība ar žurnālista darba stilu vai tml., būtu veikta ar vadību vai preses sekretāri. Bet nu ir kā ir. " Bet portāls interesants - brīžiem daži komentāri parādās, tad pazūd...intriga.
Ja kas vaicājams, dodiet ziņu.

Atbildēt

-> Jurim

11.08.2011. 22:26

Nedomāju, ka "Kremlis" nolaižas līdz LL līmenim. Kaut gan, protams, vienmēr var pajautāt, ar ko nodarbojās LL vecāki un tad mēģināt attīstīt dažādas sazvērestību teorijas. Ceru, ka tā nav.
Vēlreiz saku, ikvienam brīvā valstī ir iespēja atkārtot LL fenomenu, atņemt kaut daļu no šī biznesa. Uz šīm vēlēšanām nesanāks, bet uz priekšdienām - kāpēc ne!

Atbildēt

Lasītājam

11.08.2011. 22:23

Jā, bijām jau sagatavojuši Mūrnieces-Bartkevičas kundzei, lai cik nožēlojams tas arī nebūtu (jo 95% ienākumu nāk caur Google AdSense). Bet Mūrnieces kundze izčibēja ar visiem saviem politiskā pasūtījuma jautājumiem, kuros viņa pati īsti neorientējās, savukārt Kolāta kungs - pārstāvot turklāt sabiedrisko mediju, kurš lielu daļu ieņēmumu iegūst no nodokļu maksātāju kabatas - ir minējis tik skaistus argumentus par ētiku un ko tik vien ne, kas neko tādu neļauj izpaust, ka nevaram viņam nepiekrist.:)
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

saatčjane

11.08.2011. 22:22

Kad man bija problēmas ar narkotiku lietošanu, Lapsa man deva darbu. Gultā bija tie pretīgie kaķi. Es iesnaudos, un rīts bija skaists. Par skaidru naudu!

Atbildēt

ar to pašu mietu...

11.08.2011. 22:20

Aha, tad bija gan - bet kuri tieši?

Atbildēt

ar to pašu mietu pa to pašu vietu

11.08.2011. 22:18

Štokenbergam nebija nekādi ieteikumi? Piemēram, Latvijas Radio sniegt precīzas atbildes uz Lato Lapsas uzdotajiem jautājumiem?

Atbildēt

Lasītājs

11.08.2011. 22:18

Es gribētu, lai portāls pietiek.com publizētu visu savu reklāmdevēju sarakstu ar saņemtajām summām. Jo tas ir tas, ko jūs prasījās no Latvijas Radio. Līdz ar to pašiem taču nebūt problēmas publicēt savu reklāmdevēju sarakstu ar visām saņemtajām summām?

Atbildēt

Štokenberga kungam

11.08.2011. 22:18

Cienītais, Jūs iepriekš sarakstījāt pietiekami daudz komentāru, lai tagad, kad mēģināt no tās pašas IP adreses rakstīt, izmantojot svešus nikus, tas būtu diezgan muļķīgi. Ja vēlaties ko teikt - neslēpieties taču, ministra kungs.
PIETIEK

Atbildēt

latols

11.08.2011. 22:16

Esmu tik pašpietiekams, ka man nevajag tagad naudu. Man tagad ir. Pietiek.

Atbildēt

Jurim

11.08.2011. 22:15

Vel aizmirsat piebilst, ka Kremlis LL apmaksa.:))))))) Jeb pec pedejiem rakstiem par Saskanas centru jadoma jauna versija?

Atbildēt

juris

11.08.2011. 22:10

Cik var saprast no publiskās sarakstes, kāds L.Lapsa mazliet apvainojies, ja viņam pajautā līdzekļu izcelsmi. Kā tad cilvēks spēj uzturēt portālu, doties ceļojumos, rakstīt grāmatas, barot kaķus, braukt ar smalku džipu utt.
Visiem Latvijas Radio prašņātājiem un deguna staipītājiem jāpaskaidro - nekautrējaties, uztaisiet savu blogu dažādu politisko grupu savstarpēja melnā PR publicēšanai, un viss L.L. bizness izbeigsies. Bet līdz tam - kodiet pirkstos! Vai aiciniet turpmāk neatlaist Saeimu un nerīkot arī pašvaldību vēlēšanas.

Atbildēt

labvēlis

11.08.2011. 22:01

Kolāt, atzīsties ar labu !

Atbildēt

niks

11.08.2011. 21:54

Bet vai Ko-āts sev nelikumīgi izmaksātās prēmijas ir atmaksājis? Summa bija diezgan iespaidīgas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...