Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:14


(Kassalas[email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

mk

17.08.2011. 17:57

Latvijas radio asociējas ar divām pavecām sievietēm, no kurām viena apšauba niekošanos ar jogurtiņiem un tā vietā pret vēdera problēmām iesaka Regulax, reklamējot aptiekas;ar izteikti dzīvespriecīgo, vitālo Rīta skaitļa pieteicēju, reklamējot SEB banku; ar Aida Tomsona bespēcību, komentējot un uzklausot brīvā mikrofona enerģiskos cīnītājus par labāku nākotni. Ja nebūtu Kārļa Streipa, ja dažkārt radionamā neviesotos Vita Matīsa, kā arī Latvijas radio 3, nebūtu ko latviešu valodā klausīties. Skumji, bet fakts.

Atbildēt

haralds

[R] 14.08.2011. 14:04

nezolīdi no daktera puses izrakstīt zāles, kuras pats nav pat pagaršojis.

Atbildēt

ALLA

14.08.2011. 10:12

„Es šaubos vai varēsim iedot datus, kuru publiskošana var kaitēt uzņēmuma darbībai tirgus/konkurences apstākļos.”
??????????????
Galēji idiotisks paziņojums. Kādi tādi tirgus apstākļi uzņēmumam, kas barojas no valsts budžeta? Tak gods um slava pilsonim X, kas ziedo savus līdzekļus LR1 A studijas kosmētiskajam remontam! Tak gods un slava SIA Y, kas nežēlo līdzekļus, lai studijā Z būtu jauna aparatūra! Bet, ja nu pilsonis X maksā, lai LR1 nomelnotu SIA Y, jeb SIA Y dod naudu pilsdoņa X slavināšanai, tad tā ir krimināli sodāma darbība, par kuru nekavējoši jāziņo prokuratūrai.
Tātad Jums ir ko slēpt no sabiedrības, biedri Kolāt?

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.08.2011. 20:53

********************************
... "Alfred" : "Un lai nevienam nerastos jautājumi: esmu politiski neangažēts cilvēks kurš spēj patstāvīgi domāt."
********************************
...tā ar uz reizi būtu teicis ... pēc šitik pārliecinoši pierādīta argumenta ...atliek vien man nožēlot, ka jau agrāk iesitu nepārpotamu atbalstu tevi apņirdzošam komentāram pie rakstiņa par miljonāra nevietā atstāto autiņu ...

Atbildēt

Alfred

13.08.2011. 03:42

Kā reiz rakstīju mūsu valsts žurnālistikas līmenis ir ļoti zems. Kā redzams no zemāk publicētajiem ekspress aprēķiniem viņi pat nespēj ticami samelot.

Un jo nožēlojamāk ir vērot ka melo cilvēki kuri citiem uzmetas par taisnības sargiem.

Un lai nevienam nerastos jautājumi: esmu politiski neangažēts cilvēks kurš spēj patstāvīgi domāt. Un kā šodien izrādās arī rēķināt

Atbildēt

Alfred

13.08.2011. 03:34

Citāts: ... 95% ienākumu nāk caur Google AdSense.......
Ar cieņu,
PIETIEK


Rediģētajā atbalstītāju failā
http://www.pietiek.com/raksti/latvijas_radio_megina_izpildit_politisko_pasutijumu_pret_pietiek
ļoooti pavirši skaitot ( iespējams kļūdījos, ja kāds vēlas lai pārskaita) man sanāca , ka noziedoti 3333.66Ls. Pietiek apgalvo ka tas ir 5% ( vai pat mazāk, jo nav skaitīti paypal ziedojumi), jo 95% ienāk no adsenses. Tātad pietiek apgalvo ka 63 339.54Ls ienākumu ir no google adsenses?

Mjā..vai tiešam pietiek.com uzskata mūs visu par tik stulbiem?

Atbildēt

Alfred

13.08.2011. 03:08

Negaršo negararšo, ai kā negaršo dakterim savas zāles.

Kaut kā nekur nav redzams pietiek.com sponsoru un atbalstītāju saraksts, izņemot rediģētu failiņu.
Godīgiem cilvēkiem taču nav jābaidās vai ne?

Tas ir stāsts par skabargu cita un baļķi savā acī

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

12.08.2011. 18:55

>> ">>S.DRAUDZENEI"
*****************************************
... varu tev atbidēt ar tādu pašu pārkopētu iepriekšējo atbildi kādam citam par, tā teikt, doto tēmu :
,
vēl ir laiks..>>>to
11.08.2011. 12:16
...(..)...
Lapsam vajadzētu papētīt saslēgtos līgumus šajā tirgū, jo, domājams, ka tur ir viena no saskaniešu melnajām kasēm.
*******************************
... mīļie cilvēki !!!... nu ko jūs gribat no tā nabaga Lapsas - papēti to, papēti šito un tur vēl to arī ...nu tak "odnavo Lapsi na vseh ņe hvatajet"
...bet, ja tev kaut kur kaut kas nebūt noies greizi, tad mēs nekavēsimies pacensties tevi kājām nospārdīt...a, mēs ta ko ?! - neko, mēs tik vērojam ...
********************************
...vēl tikai varu piebilst ...ka , ja jau TU kaut ko zini par de Sporta apkukuļotājiem, tad rīkojies ...un tad redzēsi pats, ko nozīmē sakasīt kaut kādu materiālu un kaut kā sakarīgi savilkt to visu kopā ...

Atbildēt

Omite

12.08.2011. 17:57

Tātad- to ko (datus) Kolāts nedrīkst vai nedrib atklāt attiecībā uz valstij piederošo Latvijas Radio, tos datus Kolāta vadītās iestādes darbinieki drīkst prasīt un saņemt no Lapsas portāla ? Vai es ne tā sapratu?

Atbildēt

>>>s.draudzenei

12.08.2011. 16:36

"vinš kāpj VISIEM", - nu tā jau nu visiem. Cik muitniekus un politiķus apkukuļojis de Sports, Lapsas kungs šaubos, ka pētīs. Gribēju piezīmēt, kā līkkājis ir uzskatāms par nevainīgu, līdz to nav lēmusi tiesa.

Atbildēt

Joprojām

12.08.2011. 16:33

Lato Lapsa joprojām nespēj (negrib) atbildēt, kam tad īsti strādā Jančevska, - Lapsam vai Latvijas Radio.
Jančevska, vai nu Lapsa vai Kolāts. Ar abiem vienlaicīgi ir tā kā ne visai.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

12.08.2011. 15:32

>> DZINTRIS KOLĀTS
*******************************
Dzintris Kolāts
11.08.2011. 21:30
...(..)...
Bet portāls interesants - brīžiem daži komentāri parādās, tad pazūd...intriga.
********************************
...vot(i) šito gan nevajaga, muldoņa !!! - ja jau nevari minēt kur un kas konkrēti pazudis ...un, tavs stulbais radio nekad nav varējis sagatavot daudzmaz objektīvu un pētniecisku darbu par par tiem ziņu portāliem un to komentētājiem, spējot vien aprobežojotie ar banālo, ka slima sabiedrība kēngājoties ...no otras puses - ja jau tu esi ievērojis, ka itkā pazūd komentāri, tad jau dikti vērīgi seko šitam portālam, ko tava rokasmeita Mūrniece "Krustpunktos" apzīmēja, kā nepopulāru portālu ... izrādās, ka nekā !!! - Kolāts tik to vien dara, kā sēž aiz stūra un vaktē komentārus ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

12.08.2011. 15:14

>> LIETUS
***************************
lietus
12.08.2011. 11:47
Vai, kā Lapsa dažiem uz varžacīm uzminis!...(..)...
***************************
...ja jau būtu uzkāpis vien, kā tu saki, dažiem tad jau tas tracis nebūtu tik liels ... tur jau tā lieta, ka vinš kāpj VISIEM, jo neviens nav tīrs ... tas ir līdzīgi, kā ar Zatleru, kur visas partijas pēķšņi spēj vienoties kopējā unisonā - sadot bistamākajam pretiniekam Zatleram pa ribām ...viens gan ir skaidrs - Lapsa ir reti spēcīga personība ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

12.08.2011. 15:06

************************************
... nupat noklausījos to "Kruspunktu" rtaidījumu par "pietiek" ... saņēmu vienu atbildi uz manis jau labu laiku ievēroto - kur pazudusi Rulle ? ... otrkārt, Muŗniece ar savām teatrāli eksaltētajām intonācijām nokritās manās acīs vēl par vairākiem punktiem ... viens vieniģs bla-bla ... bez nekā konkrēta, ko viņa acīmredzot pati nav spējīga sameklēt ... vienigie, ko varēja nēmt vērā Kruks un, lai cik ar dīvaini tas nebūtu, Kažoka ...

Atbildēt

par IP adresem un nikiem

12.08.2011. 13:21

Tas, ka komentāri nāk no vienas IP adreses, vēl nenozīmē, ka tos raksta viens cilvēks. Viena ārējā IP adrese var būt arī vienas iestādes 100 darbiniekiem, līdz ar to varbūt tos komentus drukā vairāki TM darbinieki nevis viens pats Štokenbergs (ja tie komenti nāk no TM IP adreses, no kuras LL mēdz rakstīt arī Štok.)?

Atbildēt

lietus

12.08.2011. 12:47

Vai, kā Lapsa dažiem uz varžacīm uzminis! Bet tā ir vispārliecinošākā uzslava par labi un profesionāli padarītu darbu! Vienaldzīgo nav! Visi vārās! Super!
Taču vērotājam no malas rodas iespaids, ka tam Mikrofona laiku aptaujas dukurītim sen laiks pensijā atpūsties - varbūt kādu memuāru grāmatiņu uzrakstīt, kamēr prātiņš vēl turas un spars miesās? Nu, piemēram, kā augstām personām un varām kalpot... kā ar tām sastrādāties, kā izdzīvot vētrainos pārmaiņu laikos. tās pretenzijas par portāla ziedotājiem vispār no atvilknes - "Mēnie meli". Pirms kāda laika visi varēja tepat to ziedojumu pārskatu labi izstudēt. Nekādu dižo summu tur gan nebija, tikai tāda izdzīvošanas maize. Tā ka aizskartajiem kungiem nevajadzētu te ar matu skaldīšanu nodarboties. It īpaši jau ministriem. Ir taču neatliekamas valstiskas problēmas.

Atbildēt

>>> jampatracim

12.08.2011. 12:07

Viens "āksts" ir uz vienu roku ar tiem kabatu tīrītājiem.

Atbildēt

jampa-tracis

12.08.2011. 11:55

kamēr divi "āksti villojas" lauku tirgus placī, neaptēstiem lauķiem ar mutēm vaļā veikli zēni iztīra kabatas

Atbildēt

>>> Nuu

12.08.2011. 11:35

Drīz jau Lapsa sāks gaudot, ka Džordžs Sorosa kungs personīgi devis rīkojumu šo apkarot. Lieku reizi atgādināsu, ka tieši Lapsu noziedznieki regulāri izraudzīja, lai pazemotu savu noziegumu upurus (kolēģus, starp citu). Anglijā ar tādiem tika galā, lai gan to saimnieks bija pats Mērdoks. Bet Latvijā kā jau Latvijā.

Atbildēt

Nuu

12.08.2011. 11:26

Lapsam bija jārēķinās ar to, ka arī viņam tiks
(beidzot!) uzdoti jautājumi, kādus viņš vaicā citiem. Un,lūk, Lapsa nebūt nesteidz arbildēt un uzskatāmi apliecināt savas darbības caurspīdīgumu, bet gan "miglo" ar izplūdušiem apgalvojumiem par uzpirkšanu, globālajiem ienaidniekiem un mistiskiem pasūtījumiem. Pag, pag, vai tik nav Lemberga kunga kaite pielipusi ?!

Atbildēt

> Plebejs

12.08.2011. 10:52

Latvijas sabiedriskie mediji neapkalpo bandītus pa lielam. Un tas tiem dara godu.

Atbildēt

Fakts

12.08.2011. 10:51

Lato Lapsa jau kuro reizi nespēj atbildēt, kam tad īsti strādā Jančevska, - Lapsam vai Latvijas Radio.

Atbildēt

plebejs

12.08.2011. 10:18

Protams,ka nevar atklāt,ka sorosa fonds jau gadiem finansē "sabiedriskos medijus"
Būtu tākā laiks pozicionēties-kā Vienotības mediji un nemuļķot tautu, par itkā sabiedriskie,tā nelietīgi krāpjot savu tautu, alkatības dēļ.

Atbildēt

Guntis

12.08.2011. 00:12

Vai Latvijas Radio sanjem finanseejumu no valsts budzheta?

Atbildēt

kolātam

12.08.2011. 00:09

Par Lapsas svīšanu man ir savs viedoklis. Par katru vietu un reizi.

Atbildēt

...

12.08.2011. 00:06

Kolāts vispār ir viens no retajiem goda vīriem, tāds iespaids līdz šim. Pieņemot, ka iespaids veidojies pēdējos 20 gadus, tad tas raisa cieņu vēl lielāku.

Atbildēt

daļēji Kolāts

12.08.2011. 00:05

Ka es te būtu kaut ko atzinis, ir viena slima dzīvnieka murgi. Lapsam svīst piere.

Atbildēt

Paijai

11.08.2011. 23:44

Lapsa raksta ar savu darbinieču nikiem. Slinkuma un pārākuma dēļ. Tāda puskuiļa apziņa. It kā galvenais uz kādu brīdi.

Atbildēt

Paija-Lapsas k-gam

11.08.2011. 23:28

par jūsu komentu 21:18

Runājot par nikiem jeb pseidonīmiem.

"...kad mēģināt no tās pašas IP adreses rakstīt, izmantojot svešus nikus, tas būtu diezgan muļķīgi. "


Internetā vispār kaifa dēļ daudzām personām patīk izmantot nočieptus nikus, lai iespītētu , sariebtu, radītu divdomīgas situācijas, provocētu... utt.

Diemžēl Latvijā nav likumu, kas aizliegtu zagt nikus vai netā lietot daudzus nikus.
Nika zadzēji parasti augstprātīgi saka : ko var darīt, ka izvēlējos tādu pašu niku.

Redziet, D.Defo romāna „Robinsons Krūzo” autoram,piemēram, bija ap divsimt pseidonīmu jeb modernajā valodā Internetā dēvētie "niki".Protams, viņš tos nezaga citiem, kā raksta biogrāfi.

Jūs esat priviliģētā situācijā un redzat, vai niks ir zagts , taču tas, ka viena un tā pati persona raksta ar vairākiem - nezagtiem konkrētajā portālā nikiem - tas nav nekas nosodāms.

Atbildēt

vērotājs

11.08.2011. 23:15

Lapsa tagad ir nokritis uz savas strupās mutes un aizgājis gulēt. Tāds miegains. Tikmēr Kolāts ir viņam pārbraucis pāri bez variantiem. Ģeogrāfi vienmēr uzvar līdošus dzīvniekus.

Atbildēt

Vērotājam

11.08.2011. 22:58

Te nu Jūs mani atmaskojāt visā krāšņumā - tieši ar pirkstu acī. Latviski sakot, esu uz mutes.:)) Došos tālāk slinkumu lāpīt, bet Jūs parakstiet, parakstiet.
LL

Atbildēt

vērotājs

11.08.2011. 22:45

Lapsas kungs, Islandes nodokļu maksātājs joprojām nav iesniedzis finanšu pārskatus. Nervozē, puika. Tāpēc draud Kolātam. Pie Kolāta par valsts naudu strādā Jančevska, kura raksta slinkā Lapsas grāmatu par Strīķi. Ja Kolāts izmetīs Jančevsku, tad Lapsam pašam būs jāraksta. Par to visa te sarakste.

Atbildēt

Kash

11.08.2011. 22:45

Es pēc dabas "neitrālists", ja var lietot šādu terminu. Un šoreiz saku - "bravo, Kolāta kungs!"

Štokenberga kungam - "neiespringstiet - pārlieku tuvu sirdij ņemiet šo visu kokčiņu."

Atbildēt

Dzintrim Kolātam

11.08.2011. 22:40

Būs jau labi, Kolāta kungs, droši vien mēs viens otru tā īsti nepārliecinājām, bet vielu pārdomām varbūt arī devām. Uz šīs gaišās nots tad arī paliksim.
Ar cieņu,
LL

Atbildēt

-> Lasītājam u.c.

11.08.2011. 22:33

Es gan visiem tiem lūriķiem un skribentiem ieteiktu nebūt naiviem. Publiski pieejamā informācija par ziedojumiem, reklāmu utml. būs pieejama VIDam un visām pārbaudēm. Man ir nelielas aizdomas (nosapņotas), ka tas SIA pietiek.lv būs strādājis ar zaudējumiem, ar pavisam nelielu apgrozījumu un lielāko daļu naudas ieguvis nevis no AdSense reklāmām, bet no Baltic Screen vai kāda LL aizdevumiem. Savukārt, Baltic Screen būs aizņēmies no LL, savukārt, LL visu iegūst tikai no legāliem grāmatu honorāriem vai arī atrod kaut ko iemestu savā visiem labi pazīstamajā pastkastē.
Nokaunaties un labāk pārskatiet savu maku un tumbočku saturu! Ja tur atrodas kas lieks, noziedojiet kaķu glābšanai un dodieties gulēt!

Atbildēt

Dzintris Kolāts

11.08.2011. 22:31

Ak, kamēr skribelēju, viens neskaidrais jaut no Pietiek puses jau noskaidrots. Paldies!

Atbildēt

Dzintris Kolāts

11.08.2011. 22:30

Dažas piezīmes. Acīmredzot, darba dunā Lapsas kungs pieļāvis nelielas neprecizitātes. Latvijas radio ziedotāju saraksts ir nevis "nu redzams" bet redzams jau no 2009. gada, kad ziedojumu vākšana sākās. God oponents arī piemirsis pateikt, ka manus argumentus, kādēļ nevaru atklāt reklāmdevēju samaksātās summas, atzina par pamatotiem. Tika nosūtīts arī uzņēmuma 6 mēnešu pārskats, jo 7 mēnešu pārskats gluži vienkārši vēl nebija gatavs. Uz manu jautājumu vai vajadzīgi būs arī 7 mēneši, atbilde nesekoja. Tādēļ, iedzimta slinkuma vadīts, iztulkoju to kā "nē, nav vajadzīgs. Par virsrakstu - Kolāts neko tadu nav bijis spiests atzīt. Bet interpretēt jau var dažādi.
Kopumā gan jāteic, ka mūsu sarakste ar Lapsas kungu bija apbusēji ieinteresēta, augstākā mērā toleranta un kreatīva, kādēļ gan to nenopublicēt?
Lai jauks vakars!
Vaimandieniņ, piemirsu! Būtu vēl konstruktīvāk ja sarakste t.sk. neapmierinātība ar žurnālista darba stilu vai tml., būtu veikta ar vadību vai preses sekretāri. Bet nu ir kā ir. " Bet portāls interesants - brīžiem daži komentāri parādās, tad pazūd...intriga.
Ja kas vaicājams, dodiet ziņu.

Atbildēt

-> Jurim

11.08.2011. 22:26

Nedomāju, ka "Kremlis" nolaižas līdz LL līmenim. Kaut gan, protams, vienmēr var pajautāt, ar ko nodarbojās LL vecāki un tad mēģināt attīstīt dažādas sazvērestību teorijas. Ceru, ka tā nav.
Vēlreiz saku, ikvienam brīvā valstī ir iespēja atkārtot LL fenomenu, atņemt kaut daļu no šī biznesa. Uz šīm vēlēšanām nesanāks, bet uz priekšdienām - kāpēc ne!

Atbildēt

Lasītājam

11.08.2011. 22:23

Jā, bijām jau sagatavojuši Mūrnieces-Bartkevičas kundzei, lai cik nožēlojams tas arī nebūtu (jo 95% ienākumu nāk caur Google AdSense). Bet Mūrnieces kundze izčibēja ar visiem saviem politiskā pasūtījuma jautājumiem, kuros viņa pati īsti neorientējās, savukārt Kolāta kungs - pārstāvot turklāt sabiedrisko mediju, kurš lielu daļu ieņēmumu iegūst no nodokļu maksātāju kabatas - ir minējis tik skaistus argumentus par ētiku un ko tik vien ne, kas neko tādu neļauj izpaust, ka nevaram viņam nepiekrist.:)
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

saatčjane

11.08.2011. 22:22

Kad man bija problēmas ar narkotiku lietošanu, Lapsa man deva darbu. Gultā bija tie pretīgie kaķi. Es iesnaudos, un rīts bija skaists. Par skaidru naudu!

Atbildēt

ar to pašu mietu...

11.08.2011. 22:20

Aha, tad bija gan - bet kuri tieši?

Atbildēt

ar to pašu mietu pa to pašu vietu

11.08.2011. 22:18

Štokenbergam nebija nekādi ieteikumi? Piemēram, Latvijas Radio sniegt precīzas atbildes uz Lato Lapsas uzdotajiem jautājumiem?

Atbildēt

Lasītājs

11.08.2011. 22:18

Es gribētu, lai portāls pietiek.com publizētu visu savu reklāmdevēju sarakstu ar saņemtajām summām. Jo tas ir tas, ko jūs prasījās no Latvijas Radio. Līdz ar to pašiem taču nebūt problēmas publicēt savu reklāmdevēju sarakstu ar visām saņemtajām summām?

Atbildēt

Štokenberga kungam

11.08.2011. 22:18

Cienītais, Jūs iepriekš sarakstījāt pietiekami daudz komentāru, lai tagad, kad mēģināt no tās pašas IP adreses rakstīt, izmantojot svešus nikus, tas būtu diezgan muļķīgi. Ja vēlaties ko teikt - neslēpieties taču, ministra kungs.
PIETIEK

Atbildēt

latols

11.08.2011. 22:16

Esmu tik pašpietiekams, ka man nevajag tagad naudu. Man tagad ir. Pietiek.

Atbildēt

Jurim

11.08.2011. 22:15

Vel aizmirsat piebilst, ka Kremlis LL apmaksa.:))))))) Jeb pec pedejiem rakstiem par Saskanas centru jadoma jauna versija?

Atbildēt

juris

11.08.2011. 22:10

Cik var saprast no publiskās sarakstes, kāds L.Lapsa mazliet apvainojies, ja viņam pajautā līdzekļu izcelsmi. Kā tad cilvēks spēj uzturēt portālu, doties ceļojumos, rakstīt grāmatas, barot kaķus, braukt ar smalku džipu utt.
Visiem Latvijas Radio prašņātājiem un deguna staipītājiem jāpaskaidro - nekautrējaties, uztaisiet savu blogu dažādu politisko grupu savstarpēja melnā PR publicēšanai, un viss L.L. bizness izbeigsies. Bet līdz tam - kodiet pirkstos! Vai aiciniet turpmāk neatlaist Saeimu un nerīkot arī pašvaldību vēlēšanas.

Atbildēt

labvēlis

11.08.2011. 22:01

Kolāt, atzīsties ar labu !

Atbildēt

niks

11.08.2011. 21:54

Bet vai Ko-āts sev nelikumīgi izmaksātās prēmijas ir atmaksājis? Summa bija diezgan iespaidīgas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...