Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi

Raivis Zeltīts, NA ģenerālsekretārs
30.03.2019.
Komentāri (45)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mērglis

02.04.2019. 19:18

Man nevajag kremļa kurmi Birkavu ,kremļa kurmi Ulmani,kremļa kurmi Godmani,kuri jau bija iecelti saulītē kā Ārlietu ministrs,premjers/pat divas reizes/ un valsts prezidents divas reizes.Es tikai nesaprotu ar ko kremļa kurmis Levits/tieslietu ministrs/ ir sliktāks šajā bandā.Manuprāt viņš ir drusku labāks.Banda,kura laipni atstāja Latvijā piekto kolonu,bija liela banda un Levits ir tikai viens no viņiem.

Atbildēt

antons mikoss

01.04.2019. 22:31

»

Mikosam

Nāvīgais monstrs tas Levits,ka viņam izdevās uzspiest un uzgrūst Latvijai 100000 militāristu piekto kolonu.Kur tad bija Ulmanis,Birkavs,pārējais ministru kabinets un Saeima?Pārdabiskas spējas tam Levitam...Viņš taču neieradās no Maskavas,bet gan no Minhenes,bet vienalga viņam izdevās pastrādāt brīnumu...


Monstrs gan. Bet liksim mieru nabadziņu, kuram dikti gribas tikt augstā godā. Bet kāpēc tu, anonīmais murmuli, izliecies, ka neko nesaproti, bet piedēvē man savus murgus? Tev vajag to kremļa kurmi,kurš noziedzīgā grupā veica noziegumu, celt saulītē?
Kur tādi mērgļi rodas?

Atbildēt

Mikosam

01.04.2019. 15:03

Nāvīgais monstrs tas Levits,ka viņam izdevās uzspiest un uzgrūst Latvijai 100000 militāristu piekto kolonu.Kur tad bija Ulmanis,Birkavs,pārējais ministru kabinets un Saeima?Pārdabiskas spējas tam Levitam...Viņš taču neieradās no Maskavas,bet gan no Minhenes,bet vienalga viņam izdevās pastrādāt brīnumu lietas.Turklāt vienam pašam.

Atbildēt

nu

01.04.2019. 12:35

»

antons mikoss

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi NA ar savu kremļa kurmi Levitu...


varētu padomāt, ka ja nebūtu izpalīgu, čekisti teiktu - nu labi, mīlīši, kad jau negribat piedalīties, tad nekas.Lai tie budži, kulaki un tautas ienaidnieki dzīvo veseli, tas nekas, ka mums pavēle no padomju valdības izvest no Baltijas 100 000 cilvēku,- nekas, brauksim paši.Nevajag aizmirst, ka tas pasākums bija tautas iznīcināšanai, gara salaušanai,iebiedēšanai, mantas savākšanai un vietas atbrīvošanai iebraucējiem no padomju savienības badainajiem rajoniem, kur pat pases nebija līdz 1950.gadu vidum, par pārtiku nerunājot. Tas, cik lielu degradāciju un kaitējumu tautas mentalitātei ir atnesuši šie iebiedēšanas pasākumi un padomju gadi, to redzam šodien.Un ieteiktu nevārstīt lieki muti par to, ko kāds varēja toreiz darīt vai nedarīt, lai dzīve, paradoksālā kārtā, nenoliktu tieši tādā situācijā.Tā mēdz notikt.

Atbildēt

antons mikoss

01.04.2019. 11:20

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi NA ar savu kremļa kurmi Levitu.
Vējonim taisnība par latviešu izpalīgiem izsūtīšanas genocīdā. Tādi bija un daudzus no viņiem likvidēja meža brāļi līdz 1956.g. Tomēr daudzi turpināja būt izpalīgos genocīda noziegumos. R. Zeltīt? Pajautā savam kremļa kurmim vai viņa tēvs Jonass Levits nebija viens no viņiem. Bija kāds J.L., kurš braši piedalījās banku un uzņēmumu atsavināšanas darbos 1940.g. Palūdz pašu kurmi to apliecināt vai noliegt publiski.

Atbildēt

to antons mikoss

01.04.2019. 11:06

»

antons mikoss

Noliekot 1.vietā tautību ir pareiza rīcība, bet tā neko nerisina. Tas ir ideāls statisks stāvoklis . Ja ir kāds mērķis, tad jāaplūko katra indivīda darbība. Tad nu saku, ka žīds E.Levits ir Kremļa kurmis, bet nesaku, ka žīdi vispār ir nelieši. Apgalvoju par katra indivīda nodarīto...


Pret Levita ievēlēšanu bija kremļa kājslauķi, pederastu partijas: SC un Vienotība. Nav starpība, kurus no tiem izdzimteņiem atbalsti tu, maukas bērns, bet pēc visiem jums ellē Staļiņs dikti skumst.

Atbildēt

antons mikoss

01.04.2019. 11:02

»

Pilsonis

Bez nacionālo kangaru bandas diezvai tādiem vājoņiem pietiktu balsis. Un tā 25+ gadus vājoņiem balsis pietiek, bet nacionālo kangaru banda nemainīgi piezīdusies pie tautas siles


Tu maldies! Vējoni vēlēja citi. NA banda balsoja par kremļa kurmi E.Levitu, kurš uzgrūda Latvijai maskavītu militāristus no trešajām valstīm. Uzspieda kopā (ar ģimenēm)līdz 100 000 Saskaņas piekritēju. Tas ir lielākais tās bandas noziegums pret valsti. Viņi grib apbalvot kremļa kurmi par piektās kolonas pamilzināšanu.

Atbildēt

Evlits

01.04.2019. 10:54

»

antons mikoss

Noliekot 1.vietā tautību ir pareiza rīcība, bet tā neko nerisina. Tas ir ideāls statisks stāvoklis . Ja ir kāds mērķis, tad jāaplūko katra indivīda darbība. Tad nu saku, ka žīds E.Levits ir Kremļa kurmis, bet nesaku, ka žīdi vispār ir nelieši. Apgalvoju par katra indivīda nodarīto...


Sākumā latvieši nr.1 - mikosi - dzemdēja savu dēlu un deva vislatviskāko vārdu - antons. Tad antons mikoss sāka mācīt latviešus kā pareizi ienīst citus cilvēkus, lai dzīvot labāk un laimīgāk.
Īsāk sakot naids ir jūsu draugs, naids ir veselīgs, ienīstiet un būsiet laimīgi.

Atbildēt

Pilsonis

01.04.2019. 10:47

Bez nacionālo kangaru bandas diezvai tādiem vājoņiem pietiktu balsis. Un tā 25+ gadus vājoņiem balsis pietiek, bet nacionālo kangaru banda nemainīgi piezīdusies pie tautas siles

Atbildēt

nacionālistam (ja nejoko)

01.04.2019. 08:19

»

Nacionālists

Naciķi ir Saskaņa - viņu biedri pirms dažiem gadiem Rīgā apgānīja ebreju kapus un kapu pieminekļus, un vainu centās novelt uz latviešiem


Saskaņa: šarikovi un ai jobenesi, nevar būt nacisti pēc definīcijas. Nacisms ir tikai visaugstāko organismu, attīstīto kultūru, prerogatīve. Nacisti zin savas saknes, mīl savu tautu un ciena citas, nacisti nemēdz būt lapķjās, partjankā un blusainā pufaikā, nopuņķojušies un nomīzušies.
Tie sabiedrības mēsli, kurus tu minēji, saucās šovinisti vai rusisti, vai vienkārši fašistiski lopi un tikai tiem ir pieņemts apgānīt pieminekļus un kapus un rīkot vandālisma aktus latviešu varoņu svinigos piemiņas pasākumos.

Atbildēt

būtu naivi

01.04.2019. 08:06

No bastarda, kura mātei pat nojausmas nav par savu izcelsmi, bet tēvs, ienaidnieku armijas oficieris, sagaidīt nacionālo pašapziņu.

Atbildēt

nesapņo

01.04.2019. 08:02

»

A.P.

Neviens nav aizmirsis, ka šis puišelis nāk no latviešu inteliģences vislielākās politiskās mēslu bedres - naciķiem, kuri ir visīstākie vājoņi- intelektuālie un morālie pederasti. Tā ir bedre, kurā PSKP/VDK morālie kastrāti "perestroikas" laikā savilka vislielākos latviešu izdzimteņus tēlot tautai patriotus...


Mēslu bedrē esi tu, prokremliskais mēsls, kopā ar Jurkānu, Kreitusi, Zatleru, Pabriku, Dombrovski. Kritīs kremļa vara un visi jūs, nolādātie staļiniskie izdzimteņi, ar savām pierēm graujot cilvēka cieņu un veselo saprātu aizskarošo krievu fašistisko izdzimteņu: masu slepkavu, sadistu, marodieru, vecenīšu un zīdaiņu izvarotāju un pederastu, simbolu, "Kauna stabu", vēlēsieties, kaut nekad nebūtu piedzimuši.

Atbildēt

paga paga

31.03.2019. 19:48

Precīzi pateikts.

Atbildēt

antons mikoss

31.03.2019. 18:06

»

L.Grantiņš H-86

Pirmais aprīlis ir tikai rīt, Mikossa kungs ! "Tautībai neesot nozīmes !" saka Mikoss. Protams, ka žīds nav tautības, bet sātaniskas sektas apzīmējums... . Tāds Kremlis nepastāv un tāpēc "kurmis" tajā nevar atrasties. Kremlis ir Telavivas,"cionistu darba instruments"- naida sējējs pasaulē ! Neviens ...


Noliekot 1.vietā tautību ir pareiza rīcība, bet tā neko nerisina. Tas ir ideāls statisks stāvoklis . Ja ir kāds mērķis, tad jāaplūko katra indivīda darbība. Tad nu saku, ka žīds E.Levits ir Kremļa kurmis, bet nesaku, ka žīdi vispār ir nelieši. Apgalvoju par katra indivīda nodarīto.
NA virza šo kurmi par prezidentu. Tie esot latvieši. Vai man teikt, ka visi latvieši ir nodevēji, kremļa kurmji? Nē! Nelieši ir NA spice, bet pārējā partija labākajā gadījumā ir pastulbi siles rukši.

Atbildēt

johansonnesens

31.03.2019. 15:25

Kā zināms,NA ir diezgan liels bardaks,katrs grābj pa savam,cenšoties netraucēt lielās zivis.Atklāti spicē ir lielākie kretīni,bet aukliņas rausta pavisam citi.

Atbildēt

Vidzeme

31.03.2019. 12:29

»

lauķis

Partijās ierindas biedri vajadzīgi skaitam,lāpu gājieniem un reklāmai,lemšanas tiesības viņiem NAV


Tā ir. Resnais un labi paēdušais fīreriņš Raivis Dzintars ilggadīgajiem biedriem kakā uz galvas un smaida.
Atnāk Ansis Pūpols, kurš iepriekš nebija NA biedrs, nebija nacionālists, bet ar saviem izteikumiem drīzāk atbilda liberālajai Par!Attīstībai vai Vienotībai, un kas notiek - atpazīstamais, bet stulbais Ansis tiek NA sarakstā kā Eiropas Parlamenta deputāta kandidāts.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

31.03.2019. 12:03

»

antons mikoss

NA nevirza žīdu, bet Kremļa kurmi! Tautībai nav nozīmes. Mēs vērojam kā apvienojas visu tautību Kremļa kurmji, lai tik paliektu pie siles...


Pirmais aprīlis ir tikai rīt, Mikossa kungs ! "Tautībai neesot nozīmes !" saka Mikoss. Protams, ka žīds nav tautības, bet sātaniskas sektas apzīmējums... . Tāds Kremlis nepastāv un tāpēc "kurmis" tajā nevar atrasties. Kremlis ir Telavivas,"cionistu darba instruments"- naida sējējs pasaulē ! Neviens latvietis aiz šīs sistēmas nestāv... ! --------------Tautībai neesot nozīmes !!! Runājot tādas muļķības, Mikossa kungs, Jūs sevi diskreditējat....kādam iztopat...un tā jau ir nodevības pazīme... .

Atbildēt

tiešām

31.03.2019. 11:14

Žulis pareizi pateica par nacionāli domājošo vajāšanu. No abām pusēm, un vēl no augšas, pašu bagātie nīcina tautu.

Atbildēt

antons mikoss

31.03.2019. 10:34

»

L.Grantiņš H-86

Ko Tu, Artur, atkal sapīpējies ne to ? Kā naciķi var virzīt jebreju par prezidentu ? Naciķi taču viņus "lika pie sienas"! Viņi nav naciķi, bet žīdu atšķaukas- cionisti, un tāpēc virza cionistu par prezidentu ! Artur, Tu kļūsti vecs un galīgi vairs nevari orientēties polit-terminos...


NA nevirza žīdu, bet Kremļa kurmi! Tautībai nav nozīmes. Mēs vērojam kā apvienojas visu tautību Kremļa kurmji, lai tik paliektu pie siles.
Normālās valstīs birokrātija ir 3-5 %. Latvijā - 15%.
Pat skolotāju ir 2x vairāk nekā vidēji ES.
Nav jāsmilkst par 28. kārtas jautājumiem, bet jālikvidē liekais birokrātu slānis un budžetnieku slaistu armija.
To varēs veikt tikai vienlaicīgi ar DDD lustrāciju un tukšmuldētāju samazināšanu 3÷5x.
Samazināsies nodokļu nasta no tagadējās kopējās 80% līdz 30÷50%.
Kas to paveiks? Tikai ne patreizējie siles rukši.

Atbildēt

Žulis

31.03.2019. 10:18

Gribas tikai vēl mazliet piebilst par to patriotismu, uz kuru valdošos un vadošos krēslos sēdošie zagļi un valsts izsaimniekotāji mīl aicināt tautu. Patriotisms ir tāda lieta, kas pati par sevi nepastāv. Patriotiskai rīcībai ir vajadzīga motivācija. Tādēļ cilvēka apziņā ir jābūt pamatojumam šai patriotiskajai rīcībai. Šāds pamatojums emociju līmenī ir savas tautas un Tēvzemes mīlestība. Prāta līmenī šādu pamatojumu sniedz nacionālisms, kas ir uz savas tautas un Tēvzemes mīlestību bāzēta ideoloģija. Vienkāršoti sakot, ja patriotisms ir tas, ko cilvēks dara, tad nacionālisms viņa apziņā ir tas, kas viņam dod atbildi (pamatojumu), kāpēc viņš to dara. Bez nacionālisma, nav īsta patriotisma. Var būt tikai atsevišķas emocijās balstītas rīcības epizodes, kas līdzinās patriotismam. Īstam patriotismam ir vajadzīga ideoloģiska pārliecība cilvēka apziņā. Ja nacionālisms nav valsts ideoloģija, tad ir tikai likumsakarīgi, ka lielākā vai mazākā mērā valsts varas gaiteņos nonāk pašlabuma meklētāji, ierāvēji, valsts izzadzēji vai vienkārši varas un slavas kārie. Viņu piekoptā politika nav ne nacionāla, ne patriotiska. Un tad rodas jautājums, cik patriotiski ir atbalstīt šādu valsts varu un uzupurēties tās labā? Vai tiešām, vēlot „mazāko ļaunumu” mēs izpildām pilsoņa pienākumu pret savu valsti un tautu un esam šīs zemes patrioti?

Atbildēt

fzss

31.03.2019. 09:35

... īsts nacionālisms ir neiespējams !

Atbildēt

Žulis

31.03.2019. 09:18

Diemžēl, jāsaka, ka šī raksta un arī grāmatas autors neatrodas pareizajā „partijā”. Iespējams, ka ar to var izskaidrot arī viņa daļēju neizpratni par situāciju Latvijā.Pārāk maigi ir teikt, ka „padomju režīma mērķtiecīgie centieni iznīcināt Latvijā pašapzinīgu nacionālo eliti, krietnus karavīrus un saimniekus ir atstājuši ilgstošas sekas uz Latvijas politisko vidi.” Īstenībā padomju režīms jau nekur nav palicis, tas ir tikai „pārkrāsojies”, pārkārtojies, pielāgojies, lai iekļautos kapitālisma sistēmā. Kāpēc es to apgalvoju? Tāpēc, ka nekāda starptautiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit nav notikusi. Šeit pat lustrācija nav notikusi! Tad kā var runāt par kaut kādu varas maiņu?!
Kopš PSRS okupēja un iznīcināja latviešu nacionālo valsti un līdz pat mūsdienām, latviešu tauta ir tikusi un tiek pakļauta masveida informatīvai un psiholoģiskai apstrādei ar mērķi iznīcināt nacionālismu cilvēku apziņā, t. i. iznīcināt tautas kopību prāta līmenī. Tie kuri nepakļāvās šai apstrādei un aktīvi tai pretojās, tika fiziski iznīcināti. Tie, kuri pakļāvās, piemērojās vai vismaz izlikās, ka samierinās ar notiekošo – tie izdzīvoja. Latviešu nacionālisms, saprotamu iemeslu dēļ, nav vajadzīgs ne lielvarām Rietumos, ne Austrumos. Tāpēc arī pēc pārejas uz kapitālismu un iestāšanās ES un NATO nekāda nacionālā atmoda netika pieļauta. Kaut arī valdošais režīms savām vajadzībām pārņēma lietošanā nacionālās Latvijas valsts simbolus, reāls nacionālisms valstī tika ar visiem iespējamiem līdzekļiem bremzēts, ierobežots un apkarots. Mums tā netieši , caur presi, TV un atsevišķiem, jaunradītiem „mākslas darbiem” mācīja vienam otrā saredzēt tikai to slikto, negatīvo. Amatos tika celti un slavēti bijušie kompartijas un čekas darboņi, kā arī tie, kuri savas privātās intereses prata veikli īstenot uz kopējo interešu rēķina. Jebkura nacionālisma izpausme tika izsmieta kā kaut kas muļķīgs, naivs, neglābjami novecojis, moderno progresu traucējošs. Toties svētku reizēs gan „nacionālā leksika” no augstām tribīnēm tika un tiek liekulīgi birdināta kā no pārpilnības raga, jo nacionālos saukļus, tāpat kā nacionālās valsts atribūtus himnu un karogu, pārkrāsotā padomju vara ir vienkārši pārņēmusi savā lietošanā. Lai vēl sekmīgāk diskreditētu nacionālismu, parlamentā visus šos gadus darbojas it kā nacionālistus pārstāvoša deputātu grupa ( TB, LNNK, VL konglomerāts), kas ar savu tukšo „nacionālo” vāvuļošanu, snauduļošanu un bezdarbību katrā domājošā cilvēkā rada pretīgumu. Vienīgais, ko šie „nacionālisti” sava „imidža” uzturēšanai dara ir dažas nekaitīgas akcijas karogotu gājienu un piemiņas vietu uzkopšanas veidā. Tikko tā pa īstam ir jāaizstāv latviešu tautas intereses, tā sākas „kompromisi” un „reālpolitika”. Nonāk pat līdz smieklīgumam. Piemēram, partija, kura vārdos stāv un krīt par nacionālu, suverēnu Latvijas valsti, nobalso par savas nacionālās valūtas likvidēšanu, labi zinot, ka nacionālā valūta ir viens no būtiskākajiem valstiskuma pamatiem. Vai arī strādājot valdībā pieļauj, ka no ministra amata tiek padzīts viņu partijas biedrs tikai par to, ka uzdrīkstējies piedalīties latviešu leģionāru piemiņas gājienā 16. martā. Nedrīkstot, lūk, tāda „sīkuma” dēļ šūpot valdību! Šie nacionālistu lomas tēlojošie āksti latviešu tautai ir nodarījuši daudz lielāku ļaunumu, kā atklātie latviešu tautas ienaidnieki – interfrontisti. Viņi ir diskreditējuši un turpina diskreditēt nacionālisma ideoloģiju tautas apziņā. Skumji, ka daudzi šīs partijas ierindas biedri nespēj saprast kādu lomu spēlē un kurp viņus īstenībā ved partijas vadība.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

31.03.2019. 02:03

»

A.P.

Neviens nav aizmirsis, ka šis puišelis nāk no latviešu inteliģences vislielākās politiskās mēslu bedres - naciķiem, kuri ir visīstākie vājoņi- intelektuālie un morālie pederasti. Tā ir bedre, kurā PSKP/VDK morālie kastrāti "perestroikas" laikā savilka vislielākos latviešu izdzimteņus tēlot tautai patriotus...


Ko Tu, Artur, atkal sapīpējies ne to ? Kā naciķi var virzīt jebreju par prezidentu ? Naciķi taču viņus "lika pie sienas"! Viņi nav naciķi, bet žīdu atšķaukas- cionisti, un tāpēc virza cionistu par prezidentu ! Artur, Tu kļūsti vecs un galīgi vairs nevari orientēties polit-terminos... .

Atbildēt

jumpampčiks

31.03.2019. 00:45

tais skaitā arī no NA!

Atbildēt

šāviens savā kājā

31.03.2019. 00:45

Likās,viss skaidrs ar to pils apmeklētāju.Bet,nacionāļi,kā parasti cilā vecas lietas.Būs atstumti no siles?

Atbildēt

Teds

30.03.2019. 23:36

»

zelta puisēnam

Izlasīju un saku "Bravo! Tad jau Latvija vēl pastāvēs, ja mums ir tādi patrioti...


Ja NA vēlētos lauzt vecās tradīcijas, tad partijas kongresā būtu ievēlēta cita valde. Izskatās pie viņiem valda pilnīga Saskaņa un tā jau ir ierindas biedru diagnoze, jeb pazemīga pakļaušanās šaikas barvežiem, kuriem ir nepārprotama saikne ar okupācijas režīma struktūrām.
Ir grūti spriest, kādi bija Zīgerista tālākie nodomi, bet ja daži nespēj aizmirst viņa banānus pat pēc divdesmit gadiem, tad acīmredzot tas čekas pakalpiņos iedvesa šausmas.

Atbildēt

Latvija iet uz galu

30.03.2019. 23:35

»

forcemajeure

pat ieinteresēja šis pusanalfabētiskais raksts...


Ukrainā bija tāds prezidents Janukovičs. Krievi viņu bija savervējuši un viņš gan darbojās Krievijas interesēs, gan vājināja Ukrainu.
Liela varbūtība, ka krievi ir savervējuši arī Vējoni un, iespējams, Vējoņa uzdevums ir iesēt šaubas un pamazām pārliecināt latviešus, ka Latvija ir neizdevusies valsts.
Pēdējo dienu notikumi parāda, ka latvieši vairs neuzticas LTV, NEPLP, policijai ar zagļiem augstajos amatos, tagad neuzticas arī prezidentam, neuzticas zaglīgajai Rīgas domei un alkatīgajiem Saeimas politiķiem, neuzticas ierēdņiem un pašvaldībām.
Ja tagad Rīgas lidostā piezemēsies Krievijas armijas desants, tad pretestību izrādīs varbūt kādi 5-10 cilvēki. Pārējiem būs viss vienalga.
Lai pretestība būtu 0 un viss notiktu bez asinsizliešanas kā Krimā - tad vajadzētu kādu šmucīti Aizsardzības ministrijā, armijā vai Zemessardzē. Domāju, ka to tuvākajās dienās Krievijas ietekmes aģenti un noderīgie idioti sarūpēs.

Atbildēt

forcemajeure

30.03.2019. 21:37

pat ieinteresēja šis pusanalfabētiskais raksts.
papūlējos sameklēt oriģinālo runu. "Savus līdzcilvēkus represijām brīvprātīgi vai pret savu gribu, aiz bailēm vai pārliecības nodeva arī kaimiņi, radi un pašu novadnieki."
raugi, ir tik daudz liecību, kuras apstiprina vēājoņa teiktu. tikai piemiņas dienā gan to nevajadzēja teikt. tas ir, kā piešūt nacistu un komunistu noziegumus latviešiem. ar to ļoti nopūlas krievu propaganda.
jums ir ienācis prātā, ka krievijā dzimušais vēājonis tāds krievijas ieliktenis vien ir?

Atbildēt

tiešām

30.03.2019. 21:15

»

Joske

Moš pietiks vāvuļot par 70 gadus vecu pagātni..Raivi, Tavas bankas laupa jeņķi un zemi sagrabj zviedri..Tava zeme deg, bet Tu rakājies arhīvos..Tavus bērnus skolā māca liberāļu dresēti hermafrodīti, bet Tu meklē vainīgos krievos..Krievi būs mūsu sabiedrotie, kad mēs ar mugurām kopā stāvēsim kopā lielajā...


Pa skolām vazājas visādi propagandisti, skolas jauniešiem populārs ir Kaimiņš. Nacionāļi laikam domā, ka nav ko uztraukties, viņiem ir savi vēlētāji? Tomēr uz iepriekšējām vēlēšanām neaizgāja gandrīz puse vēlētāju, tātad arī viņu atbalstītāju skaits kopsummā ir mazāks.

Atbildēt

Nacionālists

30.03.2019. 21:11

»

A.P.

Neviens nav aizmirsis, ka šis puišelis nāk no latviešu inteliģences vislielākās politiskās mēslu bedres - naciķiem, kuri ir visīstākie vājoņi- intelektuālie un morālie pederasti. Tā ir bedre, kurā PSKP/VDK morālie kastrāti "perestroikas" laikā savilka vislielākos latviešu izdzimteņus tēlot tautai patriotus...


Naciķi ir Saskaņa - viņu biedri pirms dažiem gadiem Rīgā apgānīja ebreju kapus un kapu pieminekļus, un vainu centās novelt uz latviešiem.
Bet A.P., ja tas ir Arturs Priedītis, ir čekists un garīgi slims cilvēks, kurš ienīst latviešus un latviešu valsti Latviju.

Atbildēt

Secinājums

30.03.2019. 20:51

»

zelta puisēnam

Izlasīju un saku "Bravo! Tad jau Latvija vēl pastāvēs, ja mums ir tādi patrioti...


Nacio/anālā Jūdu apvienība,un tā nav latviešu tautas apvienība.

Atbildēt

zelta puisēnam

30.03.2019. 20:44

Izlasīju un saku "Bravo! Tad jau Latvija vēl pastāvēs, ja mums ir tādi patrioti.

Vienīgais,kas dara domīgu - tas ir -viņa atrašanās NA. Ja padomā, kas viss tik nesaistās ar šo dīvaino organizāciju un tās vadoņiem tad bailes, kas notiks ar šo gaišo zēnu. Bet varbūt, ka viņam izdosies pulcināt ap sevi patiesus patriotus un lauzt vecās NA tradīcijas.

Atbildēt

Joske

30.03.2019. 20:19

Moš pietiks vāvuļot par 70 gadus vecu pagātni..Raivi, Tavas bankas laupa jeņķi un zemi sagrabj zviedri..Tava zeme deg, bet Tu rakājies arhīvos..Tavus bērnus skolā māca liberāļu dresēti hermafrodīti, bet Tu meklē vainīgos krievos..Krievi būs mūsu sabiedrotie, kad mēs ar mugurām kopā stāvēsim kopā lielajā mahačā, kur Eiropas tautas iegūs brīvību no atlantiskajiem globālistiem - liberāļiem..Saņemies, esi mužiks..

Atbildēt

A.P.

30.03.2019. 20:11

»

A.P.

Neviens nav aizmirsis, ka šis puišelis nāk no latviešu inteliģences vislielākās politiskās mēslu bedres - naciķiem, kuri ir visīstākie vājoņi- intelektuālie un morālie pederasti. Tā ir bedre, kurā PSKP/VDK morālie kastrāti "perestroikas" laikā savilka vislielākos latviešu izdzimteņus tēlot tautai patriotus...


Terminoloģiskā nesaudzība tagad ir obligāta.
Jau labu laiku pirms “6.oktobra paaudzes” politiski prioritārās pozīcijas ieņemšanas Latvijas nacionāli reakcionārais un krimināli oligarhiskais valstiskums ar noziegumu brīvību nebija pelnījis terminoloģisko saudzību – korektu, politkorektu, tolerantu, taktisku, pieklājīgu vārdu izvēli. Jau agrāk Latvijas kriminālā kapitālisma vērtējumos neiederējās eifēmismi – vārdi vai teicieni, kurus lieto kāda rupja vārda vietā. Tagad, kad bezjēdzīgajā praktiskajā darbībā katru dienu sevi apliecina “6.oktobra paaudze”, konkrēti atspoguļojot savu fundamentālo nevērtību valsts lietās un, visnepatīkamākais, nepārtraukti demonstrējot savu morāli netikumisko seju, par elementāri pieklājīgu valodu vairs nekādā gadījumā nevar būt runas. Lietas un parādības ir jāsauc visnesaudzīgākajos vārdos, kādus drīkst lietot publiskajā telpā, neizmantojot vienīgi necenzētu leksiku. Tāpat atklāti un nesaudzīgi ir jāraksturo latviešu tautas kolektīvais stāvoklis. To liek darīt “6.oktobra paudze” un tās atbalstītāju masas. Nekādā gadījumā vairs ilgāk nedrīkst ignorēt to apstākli, ka latviešu tauta tagad sastāv no vienas pilnīgi nevērtīgas paaudzes, vienas pusnevērtīgas paaudzes un tikai no vienas paaudzes, kuras darbībā, uzvedībā un komunikācijā ir saglabājusies cilvēciski cienījama stāja. Terminoloģiskā divkosība, terminoloģiskā demagoģija, terminoloģiskā neprecizitāte un amoralitāte var vienīgi pasliktināt latviešu tautas stāvokli.

Atbildēt

Pesimists

30.03.2019. 19:58

Vējonis ir vējonis, ārējām manipulācijam ērts komformistiņš, kurš nemaz to neslēpj un nekaunas par to. Ne viņš pirmais, ne pēdējais.

Bet Zeltīša kungs ir enerģisks, bet aprobežots dunduks, kurš nesaprot tik vienkāršu un elementāru lietu, ka puslīdz pilnvērtīga latviešu nacionalā elite nav iespējama bez padomju perioda pieņemšanas un tā pozitīvo pušu akceptēšanas, un ka padomju perioda, komunisma un sociālisma absolutizēta noliegšana latviešiem ka tautai ir nāvējoša.

Ja salīdzina šos divus subjektus, tad Vējoņa kungs lai gan var izskatīties nesimpātiskāk, tomēr ir mazkaitīgāks. Sabiedriski daudz lielāku kaitējumu ir spējīgs nodarīt Zeltīša kungs ar savu tupo enerģiskumu, tāpēc, labāk lai ir vējoņi, nevis zeltīši un cerams kaut kad pārskatāmā nākotnē parādīsies kāds pozitīvāks tēls

Atbildēt

NON

30.03.2019. 19:57

nu tiešām pietiek! Autor, no kurienes jūs esat nokritis? Nevajag aizmirst faktu, ka joprojām vēl ir dzīvi to dramatisko dienu aculiecinieki, proti, gan tie, kurus izveda, gan arī tie, kurus neizveda...situācijas nebija viennoīmīgas

Atbildēt

A.P.

30.03.2019. 19:42

Neviens nav aizmirsis, ka šis puišelis nāk no latviešu inteliģences vislielākās politiskās mēslu bedres - naciķiem, kuri ir visīstākie vājoņi- intelektuālie un morālie pederasti. Tā ir bedre, kurā PSKP/VDK morālie kastrāti "perestroikas" laikā savilka vislielākos latviešu izdzimteņus tēlot tautai patriotus. Tagad šie izdzimteņi par Valsts prezidentu virza apdauzītu ebreju, bet latviešu nelietīgākais vēstures kropļotājs no viņu pretīgā bara šņore aicina likvidēt Uzvaras pieminekli. Ja nebūtu Uzvaras, nebūtu latviešu. To šie mēsli negrib saprast. Latvijā vislielākie vājoņi ir naciķi. Arī vislielākie nelieši, jo savu zemiskumu, nelietību maskē ar nacionālu tematiku, nacionāliem lozungiem, nacionālu retoriku dzintaru, dombravu, kolu, mūrnieču smirdīgajās mutēs.

Atbildēt

ha-ha

30.03.2019. 19:38

To, ka nacisti jūtot pie pakaļas antihitleriskās koalīcijas spēku,nolēma iedot ieročus arī saviem vēsturiski apspiestajiem,nekādi nevar saistīt ar brīvības cīņam un pieminekli Brīvībai.Tā ir komunistu un viņu aizjūras aģentu mistifikācija,lai novērstu uzmanību no kolaborantu spīdoši izspēlētā varas neatdošanas šova,pēc kura kolaboranti palika sēžot savos troņos,tikai nomainot mantijas un saimniekus,turpinot suniski iztapīgi izpildīt arī veco saimnieku pavēles,vienlaicīgi pieļaujot šovus un simboliskus izgājienus veco saimnieku piemiņai,tā aptraipot savas tautas reputāciju dubultā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...