Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi

Raivis Zeltīts, NA ģenerālsekretārs
30.03.2019.
Komentāri (43)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mērglis

02.04.2019. 19:18

Man nevajag kremļa kurmi Birkavu ,kremļa kurmi Ulmani,kremļa kurmi Godmani,kuri jau bija iecelti saulītē kā Ārlietu ministrs,premjers/pat divas reizes/ un valsts prezidents divas reizes.Es tikai nesaprotu ar ko kremļa kurmis Levits/tieslietu ministrs/ ir sliktāks šajā bandā.Manuprāt viņš ir drusku labāks.Banda,kura laipni atstāja Latvijā piekto kolonu,bija liela banda un Levits ir tikai viens no viņiem.

Atbildēt

antons mikoss

01.04.2019. 22:31

»

Mikosam

Nāvīgais monstrs tas Levits,ka viņam izdevās uzspiest un uzgrūst Latvijai 100000 militāristu piekto kolonu.Kur tad bija Ulmanis,Birkavs,pārējais ministru kabinets un Saeima?Pārdabiskas spējas tam Levitam...Viņš taču neieradās no Maskavas,bet gan no Minhenes,bet vienalga viņam izdevās pastrādāt brīnumu...


Monstrs gan. Bet liksim mieru nabadziņu, kuram dikti gribas tikt augstā godā. Bet kāpēc tu, anonīmais murmuli, izliecies, ka neko nesaproti, bet piedēvē man savus murgus? Tev vajag to kremļa kurmi,kurš noziedzīgā grupā veica noziegumu, celt saulītē?
Kur tādi mērgļi rodas?

Atbildēt

Mikosam

01.04.2019. 15:03

Nāvīgais monstrs tas Levits,ka viņam izdevās uzspiest un uzgrūst Latvijai 100000 militāristu piekto kolonu.Kur tad bija Ulmanis,Birkavs,pārējais ministru kabinets un Saeima?Pārdabiskas spējas tam Levitam...Viņš taču neieradās no Maskavas,bet gan no Minhenes,bet vienalga viņam izdevās pastrādāt brīnumu lietas.Turklāt vienam pašam.

Atbildēt

nu

01.04.2019. 12:35

»

antons mikoss

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi NA ar savu kremļa kurmi Levitu...


varētu padomāt, ka ja nebūtu izpalīgu, čekisti teiktu - nu labi, mīlīši, kad jau negribat piedalīties, tad nekas.Lai tie budži, kulaki un tautas ienaidnieki dzīvo veseli, tas nekas, ka mums pavēle no padomju valdības izvest no Baltijas 100 000 cilvēku,- nekas, brauksim paši.Nevajag aizmirst, ka tas pasākums bija tautas iznīcināšanai, gara salaušanai,iebiedēšanai, mantas savākšanai un vietas atbrīvošanai iebraucējiem no padomju savienības badainajiem rajoniem, kur pat pases nebija līdz 1950.gadu vidum, par pārtiku nerunājot. Tas, cik lielu degradāciju un kaitējumu tautas mentalitātei ir atnesuši šie iebiedēšanas pasākumi un padomju gadi, to redzam šodien.Un ieteiktu nevārstīt lieki muti par to, ko kāds varēja toreiz darīt vai nedarīt, lai dzīve, paradoksālā kārtā, nenoliktu tieši tādā situācijā.Tā mēdz notikt.

Atbildēt

antons mikoss

01.04.2019. 11:20

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi NA ar savu kremļa kurmi Levitu.
Vējonim taisnība par latviešu izpalīgiem izsūtīšanas genocīdā. Tādi bija un daudzus no viņiem likvidēja meža brāļi līdz 1956.g. Tomēr daudzi turpināja būt izpalīgos genocīda noziegumos. R. Zeltīt? Pajautā savam kremļa kurmim vai viņa tēvs Jonass Levits nebija viens no viņiem. Bija kāds J.L., kurš braši piedalījās banku un uzņēmumu atsavināšanas darbos 1940.g. Palūdz pašu kurmi to apliecināt vai noliegt publiski.

Atbildēt

to antons mikoss

01.04.2019. 11:06

»

antons mikoss

Noliekot 1.vietā tautību ir pareiza rīcība, bet tā neko nerisina. Tas ir ideāls statisks stāvoklis . Ja ir kāds mērķis, tad jāaplūko katra indivīda darbība. Tad nu saku, ka žīds E.Levits ir Kremļa kurmis, bet nesaku, ka žīdi vispār ir nelieši. Apgalvoju par katra indivīda nodarīto...


Pret Levita ievēlēšanu bija kremļa kājslauķi, pederastu partijas: SC un Vienotība. Nav starpība, kurus no tiem izdzimteņiem atbalsti tu, maukas bērns, bet pēc visiem jums ellē Staļiņs dikti skumst.

Atbildēt

antons mikoss

01.04.2019. 11:02

»

Pilsonis

Bez nacionālo kangaru bandas diezvai tādiem vājoņiem pietiktu balsis. Un tā 25+ gadus vājoņiem balsis pietiek, bet nacionālo kangaru banda nemainīgi piezīdusies pie tautas siles


Tu maldies! Vējoni vēlēja citi. NA banda balsoja par kremļa kurmi E.Levitu, kurš uzgrūda Latvijai maskavītu militāristus no trešajām valstīm. Uzspieda kopā (ar ģimenēm)līdz 100 000 Saskaņas piekritēju. Tas ir lielākais tās bandas noziegums pret valsti. Viņi grib apbalvot kremļa kurmi par piektās kolonas pamilzināšanu.

Atbildēt

Evlits

01.04.2019. 10:54

»

antons mikoss

Noliekot 1.vietā tautību ir pareiza rīcība, bet tā neko nerisina. Tas ir ideāls statisks stāvoklis . Ja ir kāds mērķis, tad jāaplūko katra indivīda darbība. Tad nu saku, ka žīds E.Levits ir Kremļa kurmis, bet nesaku, ka žīdi vispār ir nelieši. Apgalvoju par katra indivīda nodarīto...


Sākumā latvieši nr.1 - mikosi - dzemdēja savu dēlu un deva vislatviskāko vārdu - antons. Tad antons mikoss sāka mācīt latviešus kā pareizi ienīst citus cilvēkus, lai dzīvot labāk un laimīgāk.
Īsāk sakot naids ir jūsu draugs, naids ir veselīgs, ienīstiet un būsiet laimīgi.

Atbildēt

Pilsonis

01.04.2019. 10:47

Bez nacionālo kangaru bandas diezvai tādiem vājoņiem pietiktu balsis. Un tā 25+ gadus vājoņiem balsis pietiek, bet nacionālo kangaru banda nemainīgi piezīdusies pie tautas siles

Atbildēt

nacionālistam (ja nejoko)

01.04.2019. 08:19

»

Nacionālists

Naciķi ir Saskaņa - viņu biedri pirms dažiem gadiem Rīgā apgānīja ebreju kapus un kapu pieminekļus, un vainu centās novelt uz latviešiem


Saskaņa: šarikovi un ai jobenesi, nevar būt nacisti pēc definīcijas. Nacisms ir tikai visaugstāko organismu, attīstīto kultūru, prerogatīve. Nacisti zin savas saknes, mīl savu tautu un ciena citas, nacisti nemēdz būt lapķjās, partjankā un blusainā pufaikā, nopuņķojušies un nomīzušies.
Tie sabiedrības mēsli, kurus tu minēji, saucās šovinisti vai rusisti, vai vienkārši fašistiski lopi un tikai tiem ir pieņemts apgānīt pieminekļus un kapus un rīkot vandālisma aktus latviešu varoņu svinigos piemiņas pasākumos.

Atbildēt

būtu naivi

01.04.2019. 08:06

No bastarda, kura mātei pat nojausmas nav par savu izcelsmi, bet tēvs, ienaidnieku armijas oficieris, sagaidīt nacionālo pašapziņu.

Atbildēt

nesapņo

01.04.2019. 08:02

»

A.P.

Neviens nav aizmirsis, ka šis puišelis nāk no latviešu inteliģences vislielākās politiskās mēslu bedres - naciķiem, kuri ir visīstākie vājoņi- intelektuālie un morālie pederasti. Tā ir bedre, kurā PSKP/VDK morālie kastrāti "perestroikas" laikā savilka vislielākos latviešu izdzimteņus tēlot tautai patriotus...


Mēslu bedrē esi tu, prokremliskais mēsls, kopā ar Jurkānu, Kreitusi, Zatleru, Pabriku, Dombrovski. Kritīs kremļa vara un visi jūs, nolādātie staļiniskie izdzimteņi, ar savām pierēm graujot cilvēka cieņu un veselo saprātu aizskarošo krievu fašistisko izdzimteņu: masu slepkavu, sadistu, marodieru, vecenīšu un zīdaiņu izvarotāju un pederastu, simbolu, "Kauna stabu", vēlēsieties, kaut nekad nebūtu piedzimuši.

Atbildēt

paga paga

31.03.2019. 19:48

Precīzi pateikts.

Atbildēt

antons mikoss

31.03.2019. 18:06

»

L.Grantiņš H-86

Pirmais aprīlis ir tikai rīt, Mikossa kungs ! "Tautībai neesot nozīmes !" saka Mikoss. Protams, ka žīds nav tautības, bet sātaniskas sektas apzīmējums... . Tāds Kremlis nepastāv un tāpēc "kurmis" tajā nevar atrasties. Kremlis ir Telavivas,"cionistu darba instruments"- naida sējējs pasaulē ! Neviens ...


Noliekot 1.vietā tautību ir pareiza rīcība, bet tā neko nerisina. Tas ir ideāls statisks stāvoklis . Ja ir kāds mērķis, tad jāaplūko katra indivīda darbība. Tad nu saku, ka žīds E.Levits ir Kremļa kurmis, bet nesaku, ka žīdi vispār ir nelieši. Apgalvoju par katra indivīda nodarīto.
NA virza šo kurmi par prezidentu. Tie esot latvieši. Vai man teikt, ka visi latvieši ir nodevēji, kremļa kurmji? Nē! Nelieši ir NA spice, bet pārējā partija labākajā gadījumā ir pastulbi siles rukši.

Atbildēt

johansonnesens

31.03.2019. 15:25

Kā zināms,NA ir diezgan liels bardaks,katrs grābj pa savam,cenšoties netraucēt lielās zivis.Atklāti spicē ir lielākie kretīni,bet aukliņas rausta pavisam citi.

Atbildēt

Vidzeme

31.03.2019. 12:29

»

lauķis

Partijās ierindas biedri vajadzīgi skaitam,lāpu gājieniem un reklāmai,lemšanas tiesības viņiem NAV


Tā ir. Resnais un labi paēdušais fīreriņš Raivis Dzintars ilggadīgajiem biedriem kakā uz galvas un smaida.
Atnāk Ansis Pūpols, kurš iepriekš nebija NA biedrs, nebija nacionālists, bet ar saviem izteikumiem drīzāk atbilda liberālajai Par!Attīstībai vai Vienotībai, un kas notiek - atpazīstamais, bet stulbais Ansis tiek NA sarakstā kā Eiropas Parlamenta deputāta kandidāts.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

31.03.2019. 12:03

»

antons mikoss

NA nevirza žīdu, bet Kremļa kurmi! Tautībai nav nozīmes. Mēs vērojam kā apvienojas visu tautību Kremļa kurmji, lai tik paliektu pie siles...


Pirmais aprīlis ir tikai rīt, Mikossa kungs ! "Tautībai neesot nozīmes !" saka Mikoss. Protams, ka žīds nav tautības, bet sātaniskas sektas apzīmējums... . Tāds Kremlis nepastāv un tāpēc "kurmis" tajā nevar atrasties. Kremlis ir Telavivas,"cionistu darba instruments"- naida sējējs pasaulē ! Neviens latvietis aiz šīs sistēmas nestāv... ! --------------Tautībai neesot nozīmes !!! Runājot tādas muļķības, Mikossa kungs, Jūs sevi diskreditējat....kādam iztopat...un tā jau ir nodevības pazīme... .

Atbildēt

tiešām

31.03.2019. 11:14

Žulis pareizi pateica par nacionāli domājošo vajāšanu. No abām pusēm, un vēl no augšas, pašu bagātie nīcina tautu.

Atbildēt

antons mikoss

31.03.2019. 10:34

»

L.Grantiņš H-86

Ko Tu, Artur, atkal sapīpējies ne to ? Kā naciķi var virzīt jebreju par prezidentu ? Naciķi taču viņus "lika pie sienas"! Viņi nav naciķi, bet žīdu atšķaukas- cionisti, un tāpēc virza cionistu par prezidentu ! Artur, Tu kļūsti vecs un galīgi vairs nevari orientēties polit-terminos...


NA nevirza žīdu, bet Kremļa kurmi! Tautībai nav nozīmes. Mēs vērojam kā apvienojas visu tautību Kremļa kurmji, lai tik paliektu pie siles.
Normālās valstīs birokrātija ir 3-5 %. Latvijā - 15%.
Pat skolotāju ir 2x vairāk nekā vidēji ES.
Nav jāsmilkst par 28. kārtas jautājumiem, bet jālikvidē liekais birokrātu slānis un budžetnieku slaistu armija.
To varēs veikt tikai vienlaicīgi ar DDD lustrāciju un tukšmuldētāju samazināšanu 3÷5x.
Samazināsies nodokļu nasta no tagadējās kopējās 80% līdz 30÷50%.
Kas to paveiks? Tikai ne patreizējie siles rukši.

Atbildēt

Žulis

31.03.2019. 10:18

Gribas tikai vēl mazliet piebilst par to patriotismu, uz kuru valdošos un vadošos krēslos sēdošie zagļi un valsts izsaimniekotāji mīl aicināt tautu. Patriotisms ir tāda lieta, kas pati par sevi nepastāv. Patriotiskai rīcībai ir vajadzīga motivācija. Tādēļ cilvēka apziņā ir jābūt pamatojumam šai patriotiskajai rīcībai. Šāds pamatojums emociju līmenī ir savas tautas un Tēvzemes mīlestība. Prāta līmenī šādu pamatojumu sniedz nacionālisms, kas ir uz savas tautas un Tēvzemes mīlestību bāzēta ideoloģija. Vienkāršoti sakot, ja patriotisms ir tas, ko cilvēks dara, tad nacionālisms viņa apziņā ir tas, kas viņam dod atbildi (pamatojumu), kāpēc viņš to dara. Bez nacionālisma, nav īsta patriotisma. Var būt tikai atsevišķas emocijās balstītas rīcības epizodes, kas līdzinās patriotismam. Īstam patriotismam ir vajadzīga ideoloģiska pārliecība cilvēka apziņā. Ja nacionālisms nav valsts ideoloģija, tad ir tikai likumsakarīgi, ka lielākā vai mazākā mērā valsts varas gaiteņos nonāk pašlabuma meklētāji, ierāvēji, valsts izzadzēji vai vienkārši varas un slavas kārie. Viņu piekoptā politika nav ne nacionāla, ne patriotiska. Un tad rodas jautājums, cik patriotiski ir atbalstīt šādu valsts varu un uzupurēties tās labā? Vai tiešām, vēlot „mazāko ļaunumu” mēs izpildām pilsoņa pienākumu pret savu valsti un tautu un esam šīs zemes patrioti?

Atbildēt

fzss

31.03.2019. 09:35

... īsts nacionālisms ir neiespējams !

Atbildēt

Žulis

31.03.2019. 09:18

Diemžēl, jāsaka, ka šī raksta un arī grāmatas autors neatrodas pareizajā „partijā”. Iespējams, ka ar to var izskaidrot arī viņa daļēju neizpratni par situāciju Latvijā.Pārāk maigi ir teikt, ka „padomju režīma mērķtiecīgie centieni iznīcināt Latvijā pašapzinīgu nacionālo eliti, krietnus karavīrus un saimniekus ir atstājuši ilgstošas sekas uz Latvijas politisko vidi.” Īstenībā padomju režīms jau nekur nav palicis, tas ir tikai „pārkrāsojies”, pārkārtojies, pielāgojies, lai iekļautos kapitālisma sistēmā. Kāpēc es to apgalvoju? Tāpēc, ka nekāda starptautiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit nav notikusi. Šeit pat lustrācija nav notikusi! Tad kā var runāt par kaut kādu varas maiņu?!
Kopš PSRS okupēja un iznīcināja latviešu nacionālo valsti un līdz pat mūsdienām, latviešu tauta ir tikusi un tiek pakļauta masveida informatīvai un psiholoģiskai apstrādei ar mērķi iznīcināt nacionālismu cilvēku apziņā, t. i. iznīcināt tautas kopību prāta līmenī. Tie kuri nepakļāvās šai apstrādei un aktīvi tai pretojās, tika fiziski iznīcināti. Tie, kuri pakļāvās, piemērojās vai vismaz izlikās, ka samierinās ar notiekošo – tie izdzīvoja. Latviešu nacionālisms, saprotamu iemeslu dēļ, nav vajadzīgs ne lielvarām Rietumos, ne Austrumos. Tāpēc arī pēc pārejas uz kapitālismu un iestāšanās ES un NATO nekāda nacionālā atmoda netika pieļauta. Kaut arī valdošais režīms savām vajadzībām pārņēma lietošanā nacionālās Latvijas valsts simbolus, reāls nacionālisms valstī tika ar visiem iespējamiem līdzekļiem bremzēts, ierobežots un apkarots. Mums tā netieši , caur presi, TV un atsevišķiem, jaunradītiem „mākslas darbiem” mācīja vienam otrā saredzēt tikai to slikto, negatīvo. Amatos tika celti un slavēti bijušie kompartijas un čekas darboņi, kā arī tie, kuri savas privātās intereses prata veikli īstenot uz kopējo interešu rēķina. Jebkura nacionālisma izpausme tika izsmieta kā kaut kas muļķīgs, naivs, neglābjami novecojis, moderno progresu traucējošs. Toties svētku reizēs gan „nacionālā leksika” no augstām tribīnēm tika un tiek liekulīgi birdināta kā no pārpilnības raga, jo nacionālos saukļus, tāpat kā nacionālās valsts atribūtus himnu un karogu, pārkrāsotā padomju vara ir vienkārši pārņēmusi savā lietošanā. Lai vēl sekmīgāk diskreditētu nacionālismu, parlamentā visus šos gadus darbojas it kā nacionālistus pārstāvoša deputātu grupa ( TB, LNNK, VL konglomerāts), kas ar savu tukšo „nacionālo” vāvuļošanu, snauduļošanu un bezdarbību katrā domājošā cilvēkā rada pretīgumu. Vienīgais, ko šie „nacionālisti” sava „imidža” uzturēšanai dara ir dažas nekaitīgas akcijas karogotu gājienu un piemiņas vietu uzkopšanas veidā. Tikko tā pa īstam ir jāaizstāv latviešu tautas intereses, tā sākas „kompromisi” un „reālpolitika”. Nonāk pat līdz smieklīgumam. Piemēram, partija, kura vārdos stāv un krīt par nacionālu, suverēnu Latvijas valsti, nobalso par savas nacionālās valūtas likvidēšanu, labi zinot, ka nacionālā valūta ir viens no būtiskākajiem valstiskuma pamatiem. Vai arī strādājot valdībā pieļauj, ka no ministra amata tiek padzīts viņu partijas biedrs tikai par to, ka uzdrīkstējies piedalīties latviešu leģionāru piemiņas gājienā 16. martā. Nedrīkstot, lūk, tāda „sīkuma” dēļ šūpot valdību! Šie nacionālistu lomas tēlojošie āksti latviešu tautai ir nodarījuši daudz lielāku ļaunumu, kā atklātie latviešu tautas ienaidnieki – interfrontisti. Viņi ir diskreditējuši un turpina diskreditēt nacionālisma ideoloģiju tautas apziņā. Skumji, ka daudzi šīs partijas ierindas biedri nespēj saprast kādu lomu spēlē un kurp viņus īstenībā ved partijas vadība.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

31.03.2019. 02:03

»

A.P.

Neviens nav aizmirsis, ka šis puišelis nāk no latviešu inteliģences vislielākās politiskās mēslu bedres - naciķiem, kuri ir visīstākie vājoņi- intelektuālie un morālie pederasti. Tā ir bedre, kurā PSKP/VDK morālie kastrāti "perestroikas" laikā savilka vislielākos latviešu izdzimteņus tēlot tautai patriotus...


Ko Tu, Artur, atkal sapīpējies ne to ? Kā naciķi var virzīt jebreju par prezidentu ? Naciķi taču viņus "lika pie sienas"! Viņi nav naciķi, bet žīdu atšķaukas- cionisti, un tāpēc virza cionistu par prezidentu ! Artur, Tu kļūsti vecs un galīgi vairs nevari orientēties polit-terminos... .

Atbildēt

jumpampčiks

31.03.2019. 00:45

tais skaitā arī no NA!

Atbildēt

šāviens savā kājā

31.03.2019. 00:45

Likās,viss skaidrs ar to pils apmeklētāju.Bet,nacionāļi,kā parasti cilā vecas lietas.Būs atstumti no siles?

Atbildēt

Teds

30.03.2019. 23:36

»

zelta puisēnam

Izlasīju un saku "Bravo! Tad jau Latvija vēl pastāvēs, ja mums ir tādi patrioti...


Ja NA vēlētos lauzt vecās tradīcijas, tad partijas kongresā būtu ievēlēta cita valde. Izskatās pie viņiem valda pilnīga Saskaņa un tā jau ir ierindas biedru diagnoze, jeb pazemīga pakļaušanās šaikas barvežiem, kuriem ir nepārprotama saikne ar okupācijas režīma struktūrām.
Ir grūti spriest, kādi bija Zīgerista tālākie nodomi, bet ja daži nespēj aizmirst viņa banānus pat pēc divdesmit gadiem, tad acīmredzot tas čekas pakalpiņos iedvesa šausmas.

Atbildēt

Latvija iet uz galu

30.03.2019. 23:35

»

forcemajeure

pat ieinteresēja šis pusanalfabētiskais raksts...


Ukrainā bija tāds prezidents Janukovičs. Krievi viņu bija savervējuši un viņš gan darbojās Krievijas interesēs, gan vājināja Ukrainu.
Liela varbūtība, ka krievi ir savervējuši arī Vējoni un, iespējams, Vējoņa uzdevums ir iesēt šaubas un pamazām pārliecināt latviešus, ka Latvija ir neizdevusies valsts.
Pēdējo dienu notikumi parāda, ka latvieši vairs neuzticas LTV, NEPLP, policijai ar zagļiem augstajos amatos, tagad neuzticas arī prezidentam, neuzticas zaglīgajai Rīgas domei un alkatīgajiem Saeimas politiķiem, neuzticas ierēdņiem un pašvaldībām.
Ja tagad Rīgas lidostā piezemēsies Krievijas armijas desants, tad pretestību izrādīs varbūt kādi 5-10 cilvēki. Pārējiem būs viss vienalga.
Lai pretestība būtu 0 un viss notiktu bez asinsizliešanas kā Krimā - tad vajadzētu kādu šmucīti Aizsardzības ministrijā, armijā vai Zemessardzē. Domāju, ka to tuvākajās dienās Krievijas ietekmes aģenti un noderīgie idioti sarūpēs.

Atbildēt

forcemajeure

30.03.2019. 21:37

pat ieinteresēja šis pusanalfabētiskais raksts.
papūlējos sameklēt oriģinālo runu. "Savus līdzcilvēkus represijām brīvprātīgi vai pret savu gribu, aiz bailēm vai pārliecības nodeva arī kaimiņi, radi un pašu novadnieki."
raugi, ir tik daudz liecību, kuras apstiprina vēājoņa teiktu. tikai piemiņas dienā gan to nevajadzēja teikt. tas ir, kā piešūt nacistu un komunistu noziegumus latviešiem. ar to ļoti nopūlas krievu propaganda.
jums ir ienācis prātā, ka krievijā dzimušais vēājonis tāds krievijas ieliktenis vien ir?

Atbildēt

tiešām

30.03.2019. 21:15

»

Joske

Moš pietiks vāvuļot par 70 gadus vecu pagātni..Raivi, Tavas bankas laupa jeņķi un zemi sagrabj zviedri..Tava zeme deg, bet Tu rakājies arhīvos..Tavus bērnus skolā māca liberāļu dresēti hermafrodīti, bet Tu meklē vainīgos krievos..Krievi būs mūsu sabiedrotie, kad mēs ar mugurām kopā stāvēsim kopā lielajā...


Pa skolām vazājas visādi propagandisti, skolas jauniešiem populārs ir Kaimiņš. Nacionāļi laikam domā, ka nav ko uztraukties, viņiem ir savi vēlētāji? Tomēr uz iepriekšējām vēlēšanām neaizgāja gandrīz puse vēlētāju, tātad arī viņu atbalstītāju skaits kopsummā ir mazāks.

Atbildēt

Nacionālists

30.03.2019. 21:11

»

A.P.

Neviens nav aizmirsis, ka šis puišelis nāk no latviešu inteliģences vislielākās politiskās mēslu bedres - naciķiem, kuri ir visīstākie vājoņi- intelektuālie un morālie pederasti. Tā ir bedre, kurā PSKP/VDK morālie kastrāti "perestroikas" laikā savilka vislielākos latviešu izdzimteņus tēlot tautai patriotus...


Naciķi ir Saskaņa - viņu biedri pirms dažiem gadiem Rīgā apgānīja ebreju kapus un kapu pieminekļus, un vainu centās novelt uz latviešiem.
Bet A.P., ja tas ir Arturs Priedītis, ir čekists un garīgi slims cilvēks, kurš ienīst latviešus un latviešu valsti Latviju.

Atbildēt

Secinājums

30.03.2019. 20:51

»

zelta puisēnam

Izlasīju un saku "Bravo! Tad jau Latvija vēl pastāvēs, ja mums ir tādi patrioti...


Nacio/anālā Jūdu apvienība,un tā nav latviešu tautas apvienība.

Atbildēt

zelta puisēnam

30.03.2019. 20:44

Izlasīju un saku "Bravo! Tad jau Latvija vēl pastāvēs, ja mums ir tādi patrioti.

Vienīgais,kas dara domīgu - tas ir -viņa atrašanās NA. Ja padomā, kas viss tik nesaistās ar šo dīvaino organizāciju un tās vadoņiem tad bailes, kas notiks ar šo gaišo zēnu. Bet varbūt, ka viņam izdosies pulcināt ap sevi patiesus patriotus un lauzt vecās NA tradīcijas.

Atbildēt

Joske

30.03.2019. 20:19

Moš pietiks vāvuļot par 70 gadus vecu pagātni..Raivi, Tavas bankas laupa jeņķi un zemi sagrabj zviedri..Tava zeme deg, bet Tu rakājies arhīvos..Tavus bērnus skolā māca liberāļu dresēti hermafrodīti, bet Tu meklē vainīgos krievos..Krievi būs mūsu sabiedrotie, kad mēs ar mugurām kopā stāvēsim kopā lielajā mahačā, kur Eiropas tautas iegūs brīvību no atlantiskajiem globālistiem - liberāļiem..Saņemies, esi mužiks..

Atbildēt

Pesimists

30.03.2019. 19:58

Vējonis ir vējonis, ārējām manipulācijam ērts komformistiņš, kurš nemaz to neslēpj un nekaunas par to. Ne viņš pirmais, ne pēdējais.

Bet Zeltīša kungs ir enerģisks, bet aprobežots dunduks, kurš nesaprot tik vienkāršu un elementāru lietu, ka puslīdz pilnvērtīga latviešu nacionalā elite nav iespējama bez padomju perioda pieņemšanas un tā pozitīvo pušu akceptēšanas, un ka padomju perioda, komunisma un sociālisma absolutizēta noliegšana latviešiem ka tautai ir nāvējoša.

Ja salīdzina šos divus subjektus, tad Vējoņa kungs lai gan var izskatīties nesimpātiskāk, tomēr ir mazkaitīgāks. Sabiedriski daudz lielāku kaitējumu ir spējīgs nodarīt Zeltīša kungs ar savu tupo enerģiskumu, tāpēc, labāk lai ir vējoņi, nevis zeltīši un cerams kaut kad pārskatāmā nākotnē parādīsies kāds pozitīvāks tēls

Atbildēt

NON

30.03.2019. 19:57

nu tiešām pietiek! Autor, no kurienes jūs esat nokritis? Nevajag aizmirst faktu, ka joprojām vēl ir dzīvi to dramatisko dienu aculiecinieki, proti, gan tie, kurus izveda, gan arī tie, kurus neizveda...situācijas nebija viennoīmīgas

Atbildēt

ha-ha

30.03.2019. 19:38

To, ka nacisti jūtot pie pakaļas antihitleriskās koalīcijas spēku,nolēma iedot ieročus arī saviem vēsturiski apspiestajiem,nekādi nevar saistīt ar brīvības cīņam un pieminekli Brīvībai.Tā ir komunistu un viņu aizjūras aģentu mistifikācija,lai novērstu uzmanību no kolaborantu spīdoši izspēlētā varas neatdošanas šova,pēc kura kolaboranti palika sēžot savos troņos,tikai nomainot mantijas un saimniekus,turpinot suniski iztapīgi izpildīt arī veco saimnieku pavēles,vienlaicīgi pieļaujot šovus un simboliskus izgājienus veco saimnieku piemiņai,tā aptraipot savas tautas reputāciju dubultā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...