Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi

Raivis Zeltīts, NA ģenerālsekretārs
30.03.2019.
Komentāri (45)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mērglis

02.04.2019. 18:18

Man nevajag kremļa kurmi Birkavu ,kremļa kurmi Ulmani,kremļa kurmi Godmani,kuri jau bija iecelti saulītē kā Ārlietu ministrs,premjers/pat divas reizes/ un valsts prezidents divas reizes.Es tikai nesaprotu ar ko kremļa kurmis Levits/tieslietu ministrs/ ir sliktāks šajā bandā.Manuprāt viņš ir drusku labāks.Banda,kura laipni atstāja Latvijā piekto kolonu,bija liela banda un Levits ir tikai viens no viņiem.

Atbildēt

antons mikoss

01.04.2019. 21:31

»

Mikosam

Nāvīgais monstrs tas Levits,ka viņam izdevās uzspiest un uzgrūst Latvijai 100000 militāristu piekto kolonu.Kur tad bija Ulmanis,Birkavs,pārējais ministru kabinets un Saeima?Pārdabiskas spējas tam Levitam...Viņš taču neieradās no Maskavas,bet gan no Minhenes,bet vienalga viņam izdevās pastrādāt brīnumu...


Monstrs gan. Bet liksim mieru nabadziņu, kuram dikti gribas tikt augstā godā. Bet kāpēc tu, anonīmais murmuli, izliecies, ka neko nesaproti, bet piedēvē man savus murgus? Tev vajag to kremļa kurmi,kurš noziedzīgā grupā veica noziegumu, celt saulītē?
Kur tādi mērgļi rodas?

Atbildēt

Mikosam

01.04.2019. 14:03

Nāvīgais monstrs tas Levits,ka viņam izdevās uzspiest un uzgrūst Latvijai 100000 militāristu piekto kolonu.Kur tad bija Ulmanis,Birkavs,pārējais ministru kabinets un Saeima?Pārdabiskas spējas tam Levitam...Viņš taču neieradās no Maskavas,bet gan no Minhenes,bet vienalga viņam izdevās pastrādāt brīnumu lietas.Turklāt vienam pašam.

Atbildēt

nu

01.04.2019. 11:35

»

antons mikoss

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi NA ar savu kremļa kurmi Levitu...


varētu padomāt, ka ja nebūtu izpalīgu, čekisti teiktu - nu labi, mīlīši, kad jau negribat piedalīties, tad nekas.Lai tie budži, kulaki un tautas ienaidnieki dzīvo veseli, tas nekas, ka mums pavēle no padomju valdības izvest no Baltijas 100 000 cilvēku,- nekas, brauksim paši.Nevajag aizmirst, ka tas pasākums bija tautas iznīcināšanai, gara salaušanai,iebiedēšanai, mantas savākšanai un vietas atbrīvošanai iebraucējiem no padomju savienības badainajiem rajoniem, kur pat pases nebija līdz 1950.gadu vidum, par pārtiku nerunājot. Tas, cik lielu degradāciju un kaitējumu tautas mentalitātei ir atnesuši šie iebiedēšanas pasākumi un padomju gadi, to redzam šodien.Un ieteiktu nevārstīt lieki muti par to, ko kāds varēja toreiz darīt vai nedarīt, lai dzīve, paradoksālā kārtā, nenoliktu tieši tādā situācijā.Tā mēdz notikt.

Atbildēt

antons mikoss

01.04.2019. 10:20

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi NA ar savu kremļa kurmi Levitu.
Vējonim taisnība par latviešu izpalīgiem izsūtīšanas genocīdā. Tādi bija un daudzus no viņiem likvidēja meža brāļi līdz 1956.g. Tomēr daudzi turpināja būt izpalīgos genocīda noziegumos. R. Zeltīt? Pajautā savam kremļa kurmim vai viņa tēvs Jonass Levits nebija viens no viņiem. Bija kāds J.L., kurš braši piedalījās banku un uzņēmumu atsavināšanas darbos 1940.g. Palūdz pašu kurmi to apliecināt vai noliegt publiski.

Atbildēt

to antons mikoss

01.04.2019. 10:06

»

antons mikoss

Noliekot 1.vietā tautību ir pareiza rīcība, bet tā neko nerisina. Tas ir ideāls statisks stāvoklis . Ja ir kāds mērķis, tad jāaplūko katra indivīda darbība. Tad nu saku, ka žīds E.Levits ir Kremļa kurmis, bet nesaku, ka žīdi vispār ir nelieši. Apgalvoju par katra indivīda nodarīto...


Pret Levita ievēlēšanu bija kremļa kājslauķi, pederastu partijas: SC un Vienotība. Nav starpība, kurus no tiem izdzimteņiem atbalsti tu, maukas bērns, bet pēc visiem jums ellē Staļiņs dikti skumst.

Atbildēt

antons mikoss

01.04.2019. 10:02

»

Pilsonis

Bez nacionālo kangaru bandas diezvai tādiem vājoņiem pietiktu balsis. Un tā 25+ gadus vājoņiem balsis pietiek, bet nacionālo kangaru banda nemainīgi piezīdusies pie tautas siles


Tu maldies! Vējoni vēlēja citi. NA banda balsoja par kremļa kurmi E.Levitu, kurš uzgrūda Latvijai maskavītu militāristus no trešajām valstīm. Uzspieda kopā (ar ģimenēm)līdz 100 000 Saskaņas piekritēju. Tas ir lielākais tās bandas noziegums pret valsti. Viņi grib apbalvot kremļa kurmi par piektās kolonas pamilzināšanu.

Atbildēt

Evlits

01.04.2019. 09:54

»

antons mikoss

Noliekot 1.vietā tautību ir pareiza rīcība, bet tā neko nerisina. Tas ir ideāls statisks stāvoklis . Ja ir kāds mērķis, tad jāaplūko katra indivīda darbība. Tad nu saku, ka žīds E.Levits ir Kremļa kurmis, bet nesaku, ka žīdi vispār ir nelieši. Apgalvoju par katra indivīda nodarīto...


Sākumā latvieši nr.1 - mikosi - dzemdēja savu dēlu un deva vislatviskāko vārdu - antons. Tad antons mikoss sāka mācīt latviešus kā pareizi ienīst citus cilvēkus, lai dzīvot labāk un laimīgāk.
Īsāk sakot naids ir jūsu draugs, naids ir veselīgs, ienīstiet un būsiet laimīgi.

Atbildēt

Pilsonis

01.04.2019. 09:47

Bez nacionālo kangaru bandas diezvai tādiem vājoņiem pietiktu balsis. Un tā 25+ gadus vājoņiem balsis pietiek, bet nacionālo kangaru banda nemainīgi piezīdusies pie tautas siles

Atbildēt

nacionālistam (ja nejoko)

01.04.2019. 07:19

»

Nacionālists

Naciķi ir Saskaņa - viņu biedri pirms dažiem gadiem Rīgā apgānīja ebreju kapus un kapu pieminekļus, un vainu centās novelt uz latviešiem


Saskaņa: šarikovi un ai jobenesi, nevar būt nacisti pēc definīcijas. Nacisms ir tikai visaugstāko organismu, attīstīto kultūru, prerogatīve. Nacisti zin savas saknes, mīl savu tautu un ciena citas, nacisti nemēdz būt lapķjās, partjankā un blusainā pufaikā, nopuņķojušies un nomīzušies.
Tie sabiedrības mēsli, kurus tu minēji, saucās šovinisti vai rusisti, vai vienkārši fašistiski lopi un tikai tiem ir pieņemts apgānīt pieminekļus un kapus un rīkot vandālisma aktus latviešu varoņu svinigos piemiņas pasākumos.

Atbildēt

būtu naivi

01.04.2019. 07:06

No bastarda, kura mātei pat nojausmas nav par savu izcelsmi, bet tēvs, ienaidnieku armijas oficieris, sagaidīt nacionālo pašapziņu.

Atbildēt

nesapņo

01.04.2019. 07:02

»

A.P.

Neviens nav aizmirsis, ka šis puišelis nāk no latviešu inteliģences vislielākās politiskās mēslu bedres - naciķiem, kuri ir visīstākie vājoņi- intelektuālie un morālie pederasti. Tā ir bedre, kurā PSKP/VDK morālie kastrāti "perestroikas" laikā savilka vislielākos latviešu izdzimteņus tēlot tautai patriotus...


Mēslu bedrē esi tu, prokremliskais mēsls, kopā ar Jurkānu, Kreitusi, Zatleru, Pabriku, Dombrovski. Kritīs kremļa vara un visi jūs, nolādātie staļiniskie izdzimteņi, ar savām pierēm graujot cilvēka cieņu un veselo saprātu aizskarošo krievu fašistisko izdzimteņu: masu slepkavu, sadistu, marodieru, vecenīšu un zīdaiņu izvarotāju un pederastu, simbolu, "Kauna stabu", vēlēsieties, kaut nekad nebūtu piedzimuši.

Atbildēt

paga paga

31.03.2019. 18:48

Precīzi pateikts.

Atbildēt

antons mikoss

31.03.2019. 17:06

»

L.Grantiņš H-86

Pirmais aprīlis ir tikai rīt, Mikossa kungs ! "Tautībai neesot nozīmes !" saka Mikoss. Protams, ka žīds nav tautības, bet sātaniskas sektas apzīmējums... . Tāds Kremlis nepastāv un tāpēc "kurmis" tajā nevar atrasties. Kremlis ir Telavivas,"cionistu darba instruments"- naida sējējs pasaulē ! Neviens ...


Noliekot 1.vietā tautību ir pareiza rīcība, bet tā neko nerisina. Tas ir ideāls statisks stāvoklis . Ja ir kāds mērķis, tad jāaplūko katra indivīda darbība. Tad nu saku, ka žīds E.Levits ir Kremļa kurmis, bet nesaku, ka žīdi vispār ir nelieši. Apgalvoju par katra indivīda nodarīto.
NA virza šo kurmi par prezidentu. Tie esot latvieši. Vai man teikt, ka visi latvieši ir nodevēji, kremļa kurmji? Nē! Nelieši ir NA spice, bet pārējā partija labākajā gadījumā ir pastulbi siles rukši.

Atbildēt

johansonnesens

31.03.2019. 14:25

Kā zināms,NA ir diezgan liels bardaks,katrs grābj pa savam,cenšoties netraucēt lielās zivis.Atklāti spicē ir lielākie kretīni,bet aukliņas rausta pavisam citi.

Atbildēt

Vidzeme

31.03.2019. 11:29

»

lauķis

Partijās ierindas biedri vajadzīgi skaitam,lāpu gājieniem un reklāmai,lemšanas tiesības viņiem NAV


Tā ir. Resnais un labi paēdušais fīreriņš Raivis Dzintars ilggadīgajiem biedriem kakā uz galvas un smaida.
Atnāk Ansis Pūpols, kurš iepriekš nebija NA biedrs, nebija nacionālists, bet ar saviem izteikumiem drīzāk atbilda liberālajai Par!Attīstībai vai Vienotībai, un kas notiek - atpazīstamais, bet stulbais Ansis tiek NA sarakstā kā Eiropas Parlamenta deputāta kandidāts.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

31.03.2019. 11:03

»

antons mikoss

NA nevirza žīdu, bet Kremļa kurmi! Tautībai nav nozīmes. Mēs vērojam kā apvienojas visu tautību Kremļa kurmji, lai tik paliektu pie siles...


Pirmais aprīlis ir tikai rīt, Mikossa kungs ! "Tautībai neesot nozīmes !" saka Mikoss. Protams, ka žīds nav tautības, bet sātaniskas sektas apzīmējums... . Tāds Kremlis nepastāv un tāpēc "kurmis" tajā nevar atrasties. Kremlis ir Telavivas,"cionistu darba instruments"- naida sējējs pasaulē ! Neviens latvietis aiz šīs sistēmas nestāv... ! --------------Tautībai neesot nozīmes !!! Runājot tādas muļķības, Mikossa kungs, Jūs sevi diskreditējat....kādam iztopat...un tā jau ir nodevības pazīme... .

Atbildēt

tiešām

31.03.2019. 10:14

Žulis pareizi pateica par nacionāli domājošo vajāšanu. No abām pusēm, un vēl no augšas, pašu bagātie nīcina tautu.

Atbildēt

antons mikoss

31.03.2019. 09:34

»

L.Grantiņš H-86

Ko Tu, Artur, atkal sapīpējies ne to ? Kā naciķi var virzīt jebreju par prezidentu ? Naciķi taču viņus "lika pie sienas"! Viņi nav naciķi, bet žīdu atšķaukas- cionisti, un tāpēc virza cionistu par prezidentu ! Artur, Tu kļūsti vecs un galīgi vairs nevari orientēties polit-terminos...


NA nevirza žīdu, bet Kremļa kurmi! Tautībai nav nozīmes. Mēs vērojam kā apvienojas visu tautību Kremļa kurmji, lai tik paliektu pie siles.
Normālās valstīs birokrātija ir 3-5 %. Latvijā - 15%.
Pat skolotāju ir 2x vairāk nekā vidēji ES.
Nav jāsmilkst par 28. kārtas jautājumiem, bet jālikvidē liekais birokrātu slānis un budžetnieku slaistu armija.
To varēs veikt tikai vienlaicīgi ar DDD lustrāciju un tukšmuldētāju samazināšanu 3÷5x.
Samazināsies nodokļu nasta no tagadējās kopējās 80% līdz 30÷50%.
Kas to paveiks? Tikai ne patreizējie siles rukši.

Atbildēt

Žulis

31.03.2019. 09:18

Gribas tikai vēl mazliet piebilst par to patriotismu, uz kuru valdošos un vadošos krēslos sēdošie zagļi un valsts izsaimniekotāji mīl aicināt tautu. Patriotisms ir tāda lieta, kas pati par sevi nepastāv. Patriotiskai rīcībai ir vajadzīga motivācija. Tādēļ cilvēka apziņā ir jābūt pamatojumam šai patriotiskajai rīcībai. Šāds pamatojums emociju līmenī ir savas tautas un Tēvzemes mīlestība. Prāta līmenī šādu pamatojumu sniedz nacionālisms, kas ir uz savas tautas un Tēvzemes mīlestību bāzēta ideoloģija. Vienkāršoti sakot, ja patriotisms ir tas, ko cilvēks dara, tad nacionālisms viņa apziņā ir tas, kas viņam dod atbildi (pamatojumu), kāpēc viņš to dara. Bez nacionālisma, nav īsta patriotisma. Var būt tikai atsevišķas emocijās balstītas rīcības epizodes, kas līdzinās patriotismam. Īstam patriotismam ir vajadzīga ideoloģiska pārliecība cilvēka apziņā. Ja nacionālisms nav valsts ideoloģija, tad ir tikai likumsakarīgi, ka lielākā vai mazākā mērā valsts varas gaiteņos nonāk pašlabuma meklētāji, ierāvēji, valsts izzadzēji vai vienkārši varas un slavas kārie. Viņu piekoptā politika nav ne nacionāla, ne patriotiska. Un tad rodas jautājums, cik patriotiski ir atbalstīt šādu valsts varu un uzupurēties tās labā? Vai tiešām, vēlot „mazāko ļaunumu” mēs izpildām pilsoņa pienākumu pret savu valsti un tautu un esam šīs zemes patrioti?

Atbildēt

fzss

31.03.2019. 08:35

... īsts nacionālisms ir neiespējams !

Atbildēt

Žulis

31.03.2019. 08:18

Diemžēl, jāsaka, ka šī raksta un arī grāmatas autors neatrodas pareizajā „partijā”. Iespējams, ka ar to var izskaidrot arī viņa daļēju neizpratni par situāciju Latvijā.Pārāk maigi ir teikt, ka „padomju režīma mērķtiecīgie centieni iznīcināt Latvijā pašapzinīgu nacionālo eliti, krietnus karavīrus un saimniekus ir atstājuši ilgstošas sekas uz Latvijas politisko vidi.” Īstenībā padomju režīms jau nekur nav palicis, tas ir tikai „pārkrāsojies”, pārkārtojies, pielāgojies, lai iekļautos kapitālisma sistēmā. Kāpēc es to apgalvoju? Tāpēc, ka nekāda starptautiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit nav notikusi. Šeit pat lustrācija nav notikusi! Tad kā var runāt par kaut kādu varas maiņu?!
Kopš PSRS okupēja un iznīcināja latviešu nacionālo valsti un līdz pat mūsdienām, latviešu tauta ir tikusi un tiek pakļauta masveida informatīvai un psiholoģiskai apstrādei ar mērķi iznīcināt nacionālismu cilvēku apziņā, t. i. iznīcināt tautas kopību prāta līmenī. Tie kuri nepakļāvās šai apstrādei un aktīvi tai pretojās, tika fiziski iznīcināti. Tie, kuri pakļāvās, piemērojās vai vismaz izlikās, ka samierinās ar notiekošo – tie izdzīvoja. Latviešu nacionālisms, saprotamu iemeslu dēļ, nav vajadzīgs ne lielvarām Rietumos, ne Austrumos. Tāpēc arī pēc pārejas uz kapitālismu un iestāšanās ES un NATO nekāda nacionālā atmoda netika pieļauta. Kaut arī valdošais režīms savām vajadzībām pārņēma lietošanā nacionālās Latvijas valsts simbolus, reāls nacionālisms valstī tika ar visiem iespējamiem līdzekļiem bremzēts, ierobežots un apkarots. Mums tā netieši , caur presi, TV un atsevišķiem, jaunradītiem „mākslas darbiem” mācīja vienam otrā saredzēt tikai to slikto, negatīvo. Amatos tika celti un slavēti bijušie kompartijas un čekas darboņi, kā arī tie, kuri savas privātās intereses prata veikli īstenot uz kopējo interešu rēķina. Jebkura nacionālisma izpausme tika izsmieta kā kaut kas muļķīgs, naivs, neglābjami novecojis, moderno progresu traucējošs. Toties svētku reizēs gan „nacionālā leksika” no augstām tribīnēm tika un tiek liekulīgi birdināta kā no pārpilnības raga, jo nacionālos saukļus, tāpat kā nacionālās valsts atribūtus himnu un karogu, pārkrāsotā padomju vara ir vienkārši pārņēmusi savā lietošanā. Lai vēl sekmīgāk diskreditētu nacionālismu, parlamentā visus šos gadus darbojas it kā nacionālistus pārstāvoša deputātu grupa ( TB, LNNK, VL konglomerāts), kas ar savu tukšo „nacionālo” vāvuļošanu, snauduļošanu un bezdarbību katrā domājošā cilvēkā rada pretīgumu. Vienīgais, ko šie „nacionālisti” sava „imidža” uzturēšanai dara ir dažas nekaitīgas akcijas karogotu gājienu un piemiņas vietu uzkopšanas veidā. Tikko tā pa īstam ir jāaizstāv latviešu tautas intereses, tā sākas „kompromisi” un „reālpolitika”. Nonāk pat līdz smieklīgumam. Piemēram, partija, kura vārdos stāv un krīt par nacionālu, suverēnu Latvijas valsti, nobalso par savas nacionālās valūtas likvidēšanu, labi zinot, ka nacionālā valūta ir viens no būtiskākajiem valstiskuma pamatiem. Vai arī strādājot valdībā pieļauj, ka no ministra amata tiek padzīts viņu partijas biedrs tikai par to, ka uzdrīkstējies piedalīties latviešu leģionāru piemiņas gājienā 16. martā. Nedrīkstot, lūk, tāda „sīkuma” dēļ šūpot valdību! Šie nacionālistu lomas tēlojošie āksti latviešu tautai ir nodarījuši daudz lielāku ļaunumu, kā atklātie latviešu tautas ienaidnieki – interfrontisti. Viņi ir diskreditējuši un turpina diskreditēt nacionālisma ideoloģiju tautas apziņā. Skumji, ka daudzi šīs partijas ierindas biedri nespēj saprast kādu lomu spēlē un kurp viņus īstenībā ved partijas vadība.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

31.03.2019. 01:03

»

A.P.

Neviens nav aizmirsis, ka šis puišelis nāk no latviešu inteliģences vislielākās politiskās mēslu bedres - naciķiem, kuri ir visīstākie vājoņi- intelektuālie un morālie pederasti. Tā ir bedre, kurā PSKP/VDK morālie kastrāti "perestroikas" laikā savilka vislielākos latviešu izdzimteņus tēlot tautai patriotus...


Ko Tu, Artur, atkal sapīpējies ne to ? Kā naciķi var virzīt jebreju par prezidentu ? Naciķi taču viņus "lika pie sienas"! Viņi nav naciķi, bet žīdu atšķaukas- cionisti, un tāpēc virza cionistu par prezidentu ! Artur, Tu kļūsti vecs un galīgi vairs nevari orientēties polit-terminos... .

Atbildēt

jumpampčiks

30.03.2019. 23:45

tais skaitā arī no NA!

Atbildēt

šāviens savā kājā

30.03.2019. 23:45

Likās,viss skaidrs ar to pils apmeklētāju.Bet,nacionāļi,kā parasti cilā vecas lietas.Būs atstumti no siles?

Atbildēt

Teds

30.03.2019. 22:36

»

zelta puisēnam

Izlasīju un saku "Bravo! Tad jau Latvija vēl pastāvēs, ja mums ir tādi patrioti...


Ja NA vēlētos lauzt vecās tradīcijas, tad partijas kongresā būtu ievēlēta cita valde. Izskatās pie viņiem valda pilnīga Saskaņa un tā jau ir ierindas biedru diagnoze, jeb pazemīga pakļaušanās šaikas barvežiem, kuriem ir nepārprotama saikne ar okupācijas režīma struktūrām.
Ir grūti spriest, kādi bija Zīgerista tālākie nodomi, bet ja daži nespēj aizmirst viņa banānus pat pēc divdesmit gadiem, tad acīmredzot tas čekas pakalpiņos iedvesa šausmas.

Atbildēt

Latvija iet uz galu

30.03.2019. 22:35

»

forcemajeure

pat ieinteresēja šis pusanalfabētiskais raksts...


Ukrainā bija tāds prezidents Janukovičs. Krievi viņu bija savervējuši un viņš gan darbojās Krievijas interesēs, gan vājināja Ukrainu.
Liela varbūtība, ka krievi ir savervējuši arī Vējoni un, iespējams, Vējoņa uzdevums ir iesēt šaubas un pamazām pārliecināt latviešus, ka Latvija ir neizdevusies valsts.
Pēdējo dienu notikumi parāda, ka latvieši vairs neuzticas LTV, NEPLP, policijai ar zagļiem augstajos amatos, tagad neuzticas arī prezidentam, neuzticas zaglīgajai Rīgas domei un alkatīgajiem Saeimas politiķiem, neuzticas ierēdņiem un pašvaldībām.
Ja tagad Rīgas lidostā piezemēsies Krievijas armijas desants, tad pretestību izrādīs varbūt kādi 5-10 cilvēki. Pārējiem būs viss vienalga.
Lai pretestība būtu 0 un viss notiktu bez asinsizliešanas kā Krimā - tad vajadzētu kādu šmucīti Aizsardzības ministrijā, armijā vai Zemessardzē. Domāju, ka to tuvākajās dienās Krievijas ietekmes aģenti un noderīgie idioti sarūpēs.

Atbildēt

forcemajeure

30.03.2019. 20:37

pat ieinteresēja šis pusanalfabētiskais raksts.
papūlējos sameklēt oriģinālo runu. "Savus līdzcilvēkus represijām brīvprātīgi vai pret savu gribu, aiz bailēm vai pārliecības nodeva arī kaimiņi, radi un pašu novadnieki."
raugi, ir tik daudz liecību, kuras apstiprina vēājoņa teiktu. tikai piemiņas dienā gan to nevajadzēja teikt. tas ir, kā piešūt nacistu un komunistu noziegumus latviešiem. ar to ļoti nopūlas krievu propaganda.
jums ir ienācis prātā, ka krievijā dzimušais vēājonis tāds krievijas ieliktenis vien ir?

Atbildēt

tiešām

30.03.2019. 20:15

»

Joske

Moš pietiks vāvuļot par 70 gadus vecu pagātni..Raivi, Tavas bankas laupa jeņķi un zemi sagrabj zviedri..Tava zeme deg, bet Tu rakājies arhīvos..Tavus bērnus skolā māca liberāļu dresēti hermafrodīti, bet Tu meklē vainīgos krievos..Krievi būs mūsu sabiedrotie, kad mēs ar mugurām kopā stāvēsim kopā lielajā...


Pa skolām vazājas visādi propagandisti, skolas jauniešiem populārs ir Kaimiņš. Nacionāļi laikam domā, ka nav ko uztraukties, viņiem ir savi vēlētāji? Tomēr uz iepriekšējām vēlēšanām neaizgāja gandrīz puse vēlētāju, tātad arī viņu atbalstītāju skaits kopsummā ir mazāks.

Atbildēt

Nacionālists

30.03.2019. 20:11

»

A.P.

Neviens nav aizmirsis, ka šis puišelis nāk no latviešu inteliģences vislielākās politiskās mēslu bedres - naciķiem, kuri ir visīstākie vājoņi- intelektuālie un morālie pederasti. Tā ir bedre, kurā PSKP/VDK morālie kastrāti "perestroikas" laikā savilka vislielākos latviešu izdzimteņus tēlot tautai patriotus...


Naciķi ir Saskaņa - viņu biedri pirms dažiem gadiem Rīgā apgānīja ebreju kapus un kapu pieminekļus, un vainu centās novelt uz latviešiem.
Bet A.P., ja tas ir Arturs Priedītis, ir čekists un garīgi slims cilvēks, kurš ienīst latviešus un latviešu valsti Latviju.

Atbildēt

Secinājums

30.03.2019. 19:51

»

zelta puisēnam

Izlasīju un saku "Bravo! Tad jau Latvija vēl pastāvēs, ja mums ir tādi patrioti...


Nacio/anālā Jūdu apvienība,un tā nav latviešu tautas apvienība.

Atbildēt

zelta puisēnam

30.03.2019. 19:44

Izlasīju un saku "Bravo! Tad jau Latvija vēl pastāvēs, ja mums ir tādi patrioti.

Vienīgais,kas dara domīgu - tas ir -viņa atrašanās NA. Ja padomā, kas viss tik nesaistās ar šo dīvaino organizāciju un tās vadoņiem tad bailes, kas notiks ar šo gaišo zēnu. Bet varbūt, ka viņam izdosies pulcināt ap sevi patiesus patriotus un lauzt vecās NA tradīcijas.

Atbildēt

Joske

30.03.2019. 19:19

Moš pietiks vāvuļot par 70 gadus vecu pagātni..Raivi, Tavas bankas laupa jeņķi un zemi sagrabj zviedri..Tava zeme deg, bet Tu rakājies arhīvos..Tavus bērnus skolā māca liberāļu dresēti hermafrodīti, bet Tu meklē vainīgos krievos..Krievi būs mūsu sabiedrotie, kad mēs ar mugurām kopā stāvēsim kopā lielajā mahačā, kur Eiropas tautas iegūs brīvību no atlantiskajiem globālistiem - liberāļiem..Saņemies, esi mužiks..

Atbildēt

A.P.

30.03.2019. 19:11

»

A.P.

Neviens nav aizmirsis, ka šis puišelis nāk no latviešu inteliģences vislielākās politiskās mēslu bedres - naciķiem, kuri ir visīstākie vājoņi- intelektuālie un morālie pederasti. Tā ir bedre, kurā PSKP/VDK morālie kastrāti "perestroikas" laikā savilka vislielākos latviešu izdzimteņus tēlot tautai patriotus...


Terminoloģiskā nesaudzība tagad ir obligāta.
Jau labu laiku pirms “6.oktobra paaudzes” politiski prioritārās pozīcijas ieņemšanas Latvijas nacionāli reakcionārais un krimināli oligarhiskais valstiskums ar noziegumu brīvību nebija pelnījis terminoloģisko saudzību – korektu, politkorektu, tolerantu, taktisku, pieklājīgu vārdu izvēli. Jau agrāk Latvijas kriminālā kapitālisma vērtējumos neiederējās eifēmismi – vārdi vai teicieni, kurus lieto kāda rupja vārda vietā. Tagad, kad bezjēdzīgajā praktiskajā darbībā katru dienu sevi apliecina “6.oktobra paaudze”, konkrēti atspoguļojot savu fundamentālo nevērtību valsts lietās un, visnepatīkamākais, nepārtraukti demonstrējot savu morāli netikumisko seju, par elementāri pieklājīgu valodu vairs nekādā gadījumā nevar būt runas. Lietas un parādības ir jāsauc visnesaudzīgākajos vārdos, kādus drīkst lietot publiskajā telpā, neizmantojot vienīgi necenzētu leksiku. Tāpat atklāti un nesaudzīgi ir jāraksturo latviešu tautas kolektīvais stāvoklis. To liek darīt “6.oktobra paudze” un tās atbalstītāju masas. Nekādā gadījumā vairs ilgāk nedrīkst ignorēt to apstākli, ka latviešu tauta tagad sastāv no vienas pilnīgi nevērtīgas paaudzes, vienas pusnevērtīgas paaudzes un tikai no vienas paaudzes, kuras darbībā, uzvedībā un komunikācijā ir saglabājusies cilvēciski cienījama stāja. Terminoloģiskā divkosība, terminoloģiskā demagoģija, terminoloģiskā neprecizitāte un amoralitāte var vienīgi pasliktināt latviešu tautas stāvokli.

Atbildēt

Pesimists

30.03.2019. 18:58

Vējonis ir vējonis, ārējām manipulācijam ērts komformistiņš, kurš nemaz to neslēpj un nekaunas par to. Ne viņš pirmais, ne pēdējais.

Bet Zeltīša kungs ir enerģisks, bet aprobežots dunduks, kurš nesaprot tik vienkāršu un elementāru lietu, ka puslīdz pilnvērtīga latviešu nacionalā elite nav iespējama bez padomju perioda pieņemšanas un tā pozitīvo pušu akceptēšanas, un ka padomju perioda, komunisma un sociālisma absolutizēta noliegšana latviešiem ka tautai ir nāvējoša.

Ja salīdzina šos divus subjektus, tad Vējoņa kungs lai gan var izskatīties nesimpātiskāk, tomēr ir mazkaitīgāks. Sabiedriski daudz lielāku kaitējumu ir spējīgs nodarīt Zeltīša kungs ar savu tupo enerģiskumu, tāpēc, labāk lai ir vējoņi, nevis zeltīši un cerams kaut kad pārskatāmā nākotnē parādīsies kāds pozitīvāks tēls

Atbildēt

NON

30.03.2019. 18:57

nu tiešām pietiek! Autor, no kurienes jūs esat nokritis? Nevajag aizmirst faktu, ka joprojām vēl ir dzīvi to dramatisko dienu aculiecinieki, proti, gan tie, kurus izveda, gan arī tie, kurus neizveda...situācijas nebija viennoīmīgas

Atbildēt

A.P.

30.03.2019. 18:42

Neviens nav aizmirsis, ka šis puišelis nāk no latviešu inteliģences vislielākās politiskās mēslu bedres - naciķiem, kuri ir visīstākie vājoņi- intelektuālie un morālie pederasti. Tā ir bedre, kurā PSKP/VDK morālie kastrāti "perestroikas" laikā savilka vislielākos latviešu izdzimteņus tēlot tautai patriotus. Tagad šie izdzimteņi par Valsts prezidentu virza apdauzītu ebreju, bet latviešu nelietīgākais vēstures kropļotājs no viņu pretīgā bara šņore aicina likvidēt Uzvaras pieminekli. Ja nebūtu Uzvaras, nebūtu latviešu. To šie mēsli negrib saprast. Latvijā vislielākie vājoņi ir naciķi. Arī vislielākie nelieši, jo savu zemiskumu, nelietību maskē ar nacionālu tematiku, nacionāliem lozungiem, nacionālu retoriku dzintaru, dombravu, kolu, mūrnieču smirdīgajās mutēs.

Atbildēt

ha-ha

30.03.2019. 18:38

To, ka nacisti jūtot pie pakaļas antihitleriskās koalīcijas spēku,nolēma iedot ieročus arī saviem vēsturiski apspiestajiem,nekādi nevar saistīt ar brīvības cīņam un pieminekli Brīvībai.Tā ir komunistu un viņu aizjūras aģentu mistifikācija,lai novērstu uzmanību no kolaborantu spīdoši izspēlētā varas neatdošanas šova,pēc kura kolaboranti palika sēžot savos troņos,tikai nomainot mantijas un saimniekus,turpinot suniski iztapīgi izpildīt arī veco saimnieku pavēles,vienlaicīgi pieļaujot šovus un simboliskus izgājienus veco saimnieku piemiņai,tā aptraipot savas tautas reputāciju dubultā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...