Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Latvijas meži nav biešu lauks

Vēstules parakstītāju grupa*
15.01.2020.
Komentāri (89)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

15.01.2020. 14:48

»

nu moins

parakstītāji visi kā viens ir vislielākie meža speciālisti!!! varbūt man pamācīt jēgeru un akurateri kā dziedāt pareizāk


Neizskatās ka raksta autori gribētu kādu pamācīt,viņi iestājas pret mežu iznīcināšanu.Vai nu neesat pamanījis ka meži tiek iznīcināti vai pats esat no mežu iznīcināšanas bandas.

Atbildēt

nu moins

15.01.2020. 14:43

parakstītāji visi kā viens ir vislielākie meža speciālisti!!! varbūt man pamācīt jēgeru un akurateri kā dziedāt pareizāk

Atbildēt

labrīt

15.01.2020. 14:42

»

Pensionāre Silvija

Es sev gribu lielāku pensiju un tāpēc būtu labi, ja mežus izzāģētu straujāk un lielākos apjomos. Vairāk nogriezta meža - vairāk naudas valsts budžetā. Vairāk naudas valstij - lielākas pensijas pensionāriem


no kurienes tad tādi brīnumi? - Tad jau visu laiku pensionāriem būtu pensijas kā vienam no bijušajiem prezidentiem, jo ciršanas apjomi 'visu laiku bijuši milzīgi.Bet jā, kad tā padomā, to ekskluzīvo sporta veidu sponsorējot, cik pensijas tādas tur sanāktu?

Atbildēt

nu

15.01.2020. 14:39

»

...

Mežs ir ekosistēma salīdzinoši plašā teritorijā, kurā dominējošā augu forma ir koki, arī krūmi. Meža ekosistēmā ietilpst arī pamežs un zemsedze, kā arī tiem raksturīgi noteikti meža dzīvnieki. Liela loma ir arī meža augsnē esošajām baktērijām, aļģēm un sēnēm. Starp šiem organismiem pastāv komplicētas...


to pagrūti būs iestāstīt "mežs-burkānu dobe"virziena primitīvajiem pārstāvjiem.Viņi pat nezina, elementāras lietas LV dabā,piemēram, ka meža avenes un zemenes mierīgi aug mežmalās un grāvjmalās, nevis tikai izcirtumos.Viņi nesaprot, ka mežs nodrošina arī normālu lauksaimniecības zemju pastāvēšanu meža tuvumā - tai pietiek mitruma, nerunājot par kopējo ekosistēmu.

Atbildēt

Pensionāre Silvija

15.01.2020. 14:34

Es sev gribu lielāku pensiju un tāpēc būtu labi, ja mežus izzāģētu straujāk un lielākos apjomos. Vairāk nogriezta meža - vairāk naudas valsts budžetā. Vairāk naudas valstij - lielākas pensijas pensionāriem.

Atbildēt

Mežu aizstāvībai

15.01.2020. 14:26

»

kaktuss

Paldies parakstītājiem!Domāju ka jums pievienotos puse Latvijas iedzīvotāju ,lai apturētu šo alkatības un nekaunības gājienu


Sabiedrībai mērs ir pilns, mežu izciršana ir sasniegusi to robežu, kad daudzviet atlikušajos koku kvadrātos dzīvā radība vairs nespēj atjaunoties, pastāvēt, un cilvēks relaksācijas un miera vietā gūst vienīgi negācijas. Skaistā Latvijas ainava, mūžvecie meži, priežu sili, purvi, biotopi vienas paaudzes laikā aiziet nebūtībā un tiek aizstāti ar koksnes, krūmu un šķeldas industriju. Latvijas ainava tiek pārrakstīta un tas tā nedrīkst notikt!

Atbildēt

Ojārs

15.01.2020. 13:09

»

jautājumam

Lai arī šie parakstītāji nav kokrūpnieki, mežu īpašnieki un uzpircēji, tomēr viņi ir izglītoti, inteliģenti un ar labu reputāciju apveltīti ļaudis, kas savā jomā daudz padarījuši Latvijas labā


Šie parakstītāji, manuprāt, katrs savā jomā, iespējams, ir zinoši, taču tēmā, par kuru ir parakstījušies - pilnīgi nejēgas un tāpēc ļoti parocīgi un noderīgi manipulatoriem. Reizēm tādu cilvēku kopumu mēdz dēvēt par "noderīgajiem idiotiem".

Atbildēt

Ojārs

15.01.2020. 13:04

»

kaktuss

Paldies parakstītājiem!Domāju ka jums pievienotos puse Latvijas iedzīvotāju ,lai apturētu šo alkatības un nekaunības gājienu


Par parakstītājiem, alkatības un nekaunības gājiena apturēšanu...
Man pietika vienas rokas pirkstu, lai parakstīju sarakstā saskaitītu pelnītājus. Pārējie ir izteikti patērētāji, kuri pārtiek no citu nopelnītā. Viņi ir pieprasījuši un pieprasīs vairāk naudas kultūrai, izglītībai, veselībai, ceļiem utt.utjp.
Ja tā nav nekaunība, tad tā ir aprobežotība/stulbums!

Atbildēt

Darvins evolūcija

15.01.2020. 12:11

»

kundze gados

Jāpiekrīt, no lauciniekiem gan, kuri tuvāk dabai, mežam un saprot, kā tur saimniekot. Mežs patiešām nav tikai atpūtas vieta


Tāpēc jau pilsētnieki parakstās, lai neandertāliešus izdzītu no meža.

Atbildēt

roselle

15.01.2020. 11:49

piekrītu! es arī būtu parakstījusi!

Atbildēt

Princips skaldi un valdi

15.01.2020. 11:44

»

Beztiesiskums

Valda nu jau visās sfērās! Valsts neaizsargā savus iedzīvotājus, kur nu vel mežus


Šai teritorijai nav valsts pazīmju, lai to varētu nodēvēt par valsti. Valsts sākas ar pilsoņiem un tiesiskumu, bet te ir sajaukums ar 800 000 okupācijas migrantiem, kuriem ar Latviju nav nekāda sakara un nākošā ir naudas vara, ko kontrolē internacionālie noziedznieki kuriem ir izdevīgs iekšējais ienaidnieks, nav jāieved no āfrikas kà merkelei.

Atbildēt

kundze gados

15.01.2020. 11:37

»

Pensionāre no bibliotēkas

Pamata problēma ir tā ka LVM 100% sastāv no lauciniekiem


Jāpiekrīt, no lauciniekiem gan, kuri tuvāk dabai, mežam un saprot, kā tur saimniekot. Mežs patiešām nav tikai atpūtas vieta.

Atbildēt

Teds

15.01.2020. 11:30

»

Manuprāt

Vai tik 50 km ap Rīgu vairums nebija "Rīgas mežu" īpašums


Ne tikai ap Rīgu, ap visām pilsētām bija pilsētai piederoši meži, ko izmantoja būvmateriālu un kurināmā vajadzībām. Vecajiem cilvēkiem un mazturīgajiem malka bija par brīvu. Pie privatizēšanas komunisti izdomāja to visu ieraut nāsīs, domājot, ka cilvēki neatceras K.Ulmani un to zagļu zociķu bandu ar bija jācīnās līdz 1934.gadam. Toreizējie zociķi un komunisti neatšķīrās no šodienas viņu pēcnācējiem, tikai šodien tiem okupantu atbalsts un tāpēc tie var noturēties pie zagšanas.

Atbildēt

Beztiesiskums

15.01.2020. 11:28

Valda nu jau visās sfērās! Valsts neaizsargā savus iedzīvotājus, kur nu vel mežus.....

Atbildēt

Mežu "apsaimniekotāji" ir noziedznieki

15.01.2020. 11:25

Tas ir neapstrīdams, loģisks secinājums: lielākais vairums no mežu "apsaimniekotājiem" būtu jāsauc par mežu izzadzējiem. Jo meži nav privātīpašumā, pat ja dokumenti to rāda. Mežs nav tikai konkrētā vietā izaudzis stumbenis. Meži ietekmē visu vidi daudz tālāk, par konkrētām robežām. Mežu apsaimiekotājus interesē tikai izciršana, tikai kubikmetri , viņiem acīs tikai zelta monētas, EUR un dolāri, viņi ir uz galvu slimi un uz naudu krituši, viņi ir necilvēki, kas iedzīvojas uz 90.gadu - bandītu un valsts izlaupītāju, tādu kā Godmanis, radītiem absurdiem likumiem un citiem koruptīvi veidotajiem normatīviem. Un tagad, pie Gerharda, kurš pats ir simtkārt noziedznieks ar saviem rūpaliem, šie mežu izlaupītāji atkal cenšas pacelt savu pūķa galvu. Tā ir jānocērt. Tā ir jānocērt pilnīgi noteikti.
Tostarp, interesants ir šāds aspekts: mēs ietaupīsim mežus (ja to panāksim), tie izaugs līdz "ceērtamam" vecumam, mēs te knapināsimies ar līdzekļiem un budzētu šajā laikā, bet tad attapsimies, ka Saeimā jau sen sēž musulmaņi vai nēģeri, ka bēŗnudārzos skan Āfrikas bambarū valoda, nevis latviešu, ka Brīvības iela kļuvusi tumša pat mākslīgajā apgaismojumā, jo pa ietvēm staigā tikai melnādainie... Un tad visi "cērtamā vecumā" esošie meži tiks izcirsti, lai apmaksātu nēģeru dīkdienīgo dzīves veidu. Vai priekš tā ir vērts taupīt tagad tievākus kokus?
Ja mežu izciršanu nelikvidēsim kopā ar godmaņiem, nagļiem un viņu bandu, šķēlēm, lembergiem , ZZS, Vienotību, Gods kalpot Rīgai ar maestro Ameriku un Burovu, viltus nacionāliem dzintariem, saskaņas smirdīgajiem krievžīdiem un citiem zagļiem, tad grozi kā gribi - gan tā būs sūdi, gan otrādi.

Atbildēt

millers

15.01.2020. 11:16

lvm pasiem nocirst kajas

Atbildēt

no laukiem

15.01.2020. 11:08

Pat džihādists Klimovičs parakstījies.

Atbildēt

jautājumam

15.01.2020. 10:55

»

jautājums

Cik cilvēki no saraksta ir tie, kas algu saņem no budžeta? Cik no saraksta ir tie, kas radījuši darbavietas un tā nopelnījuši naudu Latvijai


Lai arī šie parakstītāji nav kokrūpnieki, mežu īpašnieki un uzpircēji, tomēr viņi ir izglītoti, inteliģenti un ar labu reputāciju apveltīti ļaudis, kas savā jomā daudz padarījuši Latvijas labā.

Atbildēt

Skolotāja, kuras vīrs ugunsdzēsējs un meita ierēdne

15.01.2020. 10:52

»

jautājums

Cik cilvēki no saraksta ir tie, kas algu saņem no budžeta? Cik no saraksta ir tie, kas radījuši darbavietas un tā nopelnījuši naudu Latvijai


Labs jautājums!
LVM un Latvijas valdība varētu ierosināt ideju, ka mežus necirtīs 5 gadus, bet uz 5 gadiem valsts un pašvaldību iestādēs alga tiks samazināta par 50%.
Krievija arī eksistē pateicoties tam, ka viņiem ir nafta un derīgie izrakteņi. Neko citu krievijā neražo.
Latvijā arī ar rūpniecību slikti. Mums ir pārāk daudz ierēdņu un to, kuri piezīdušies pie valsts pupa. Mums ir daudz pensionāru un uz pabalstiem dzīvojošo. Kā šos visus uzturēt? Kur ņemt naudu? Diemžēl, bet pagaidām mums vēl ir zaļais zelts - meži. Un pateicoties mežiem budžetā katru gadu ieplūst lielas naudas summas.

Atbildēt

viedoklis

15.01.2020. 10:49

Lielu kaitējumu mežiem šajos gados ir nodarījis ZM Valsts meža dienests ar Ozola k-gu priekšgalā. Viņš ar savu demagoģiju vienmēr visus pārliecinājis, ka mežu mums ir pārāk daudz.
Nožēlojams ir arī bijušais vides ministrs Gerhards , kuram nu vajadzēja saprast, ka pašreizējā ekoloģiskajā situācijā nevajadzētu pieļaut jaunāku koku izciršanu.
Valdībai nevajadzētu paļauties īslaicīgam ekonomiskam kārdinājumam uzlabot t/s rādītājus uz mežu iznīcināšanas rēkina. Mežs nav burkānu vai kartupeļu lauks, kā te daži iedomājas. Nepārvērtīsim Latviju par celmu zemi!

Atbildēt

Problēma

15.01.2020. 10:28

»

Fds

LVM sakarā man zinātāji stāstīja, ka problēma ir sekojoša. LVM ir vēl diezgan daudz mežu ciršanas vecumā, bet nu liela daļa ir tādi, kuriem grūti tikt klāt, nav meža ceļu infrastruktūra utml. To izveidot ir grūti un dārgi. Līdz ar to vienkāršāk ir ielobēt vieglākus nosacījumus ciršanai, lai var cirst...


ir tajā ka katrs izliekas gudrs un zin kā vajag darīt, tikai praksē ir kā tai parunā - ar muti Rīgā ar darbiem aizkrāsnē !
Mežam nenoliedzami ir daudz funkciju un tā ietekme uz planētu arī ir daudzveidīga - koks kas sapūst mežā piemēram arī rada CO2 izmešus !
Konkrētajā gadījumā jaunākus kokus cērt jau šobrīd pat jaunaudzēs un to sauc par kopšanas cirti, atškirība ir tā kādreiz šo izcirsto labākajā gadījumā izmantoja "žagaru malkā" šodien to var izmantot daudzveidīgāk ! Piemēram RTU zinātnieki strādā pie tehnoloģijām kā no skujām veidot siltumizolāciju, citi pie bērza tās izmantošanas !
Tiem kas sevi grib saukt par Inteliģentiem jau nu nevajadzētu iesaistīties manipulatīvās kampaņās ! ! !

Atbildēt

ja tā peļņa aizietu valstij

15.01.2020. 10:26

...........................

Atbildēt

Manuprāt

15.01.2020. 10:16

»

zane

LVM arī Rīgas rajonā cērt kā pēc atomkara. Kaut vai Plakanciema mežos


Vai tik 50 km ap Rīgu vairums nebija "Rīgas mežu" īpašums ?!??!?!?

Atbildēt

...

15.01.2020. 10:05

Mežs ir ekosistēma salīdzinoši plašā teritorijā, kurā dominējošā augu forma ir koki, arī krūmi. Meža ekosistēmā ietilpst arī pamežs un zemsedze, kā arī tiem raksturīgi noteikti meža dzīvnieki. Liela loma ir arī meža augsnē esošajām baktērijām, aļģēm un sēnēm. Starp šiem organismiem pastāv komplicētas barības ķēdes.
Cik hektārus plašs tad ir lielākais meža masīvs kuru nav skārusi kailcirte?Liegumus un rezervātus nerēķināsim.

Atbildēt

Joprojām LR pilsonis

15.01.2020. 10:05

»

kaktuss

Paldies parakstītājiem!Domāju ka jums pievienotos puse Latvijas iedzīvotāju ,lai apturētu šo alkatības un nekaunības gājienu


Viennozīmīgi! Drausmīgi pat skatīties,ko tā orku banda LVM ir izdarījuāi ar mežiem!

Atbildēt

zane

15.01.2020. 09:58

Likvidējiet to A/S LVM. Meži nav LVM īpašums

Atbildēt

hmm

15.01.2020. 09:55

Publiski jau LVM pārstāvji deklarē, ka ir neitrāli pret šiem jaunajiem noteikumiem. Šaurākās darba grupās ir pavisam cits stāsts.

Atbildēt

...

15.01.2020. 09:54

»

O

Nu gluži kā padomju laikos - "biedru grupa


Biedru grupa bija iepriekšējā rakstā,meža iznīcinātāji.
Latvija,tie esam mēs,tātad nauda jānopelna sev,nevis Latvijai.

Atbildēt

jautājums

15.01.2020. 09:44

Cik cilvēki no saraksta ir tie, kas algu saņem no budžeta? Cik no saraksta ir tie, kas radījuši darbavietas un tā nopelnījuši naudu Latvijai?

Atbildēt

O

15.01.2020. 09:35

Nu gluži kā padomju laikos - "biedru grupa".

Atbildēt

lauķis

15.01.2020. 09:28

Manuprāt pirmais solis būtu aizliegt kailcirtes,mežs nav domāts biznesam.Ir jācērt koki,nevis mežs.Cilvēks ir dabas sastāvdaļa,nevis pavēlnieks.Līdz šim visi mēģinājumi ietekmēt dabu ir beigušies bēdīgi.

Atbildēt

kaktuss

15.01.2020. 09:24

Paldies parakstītājiem!Domāju ka jums pievienotos puse Latvijas iedzīvotāju ,lai apturētu šo alkatības un nekaunības gājienu!!!

Atbildēt

Fds

15.01.2020. 08:56

LVM sakarā man zinātāji stāstīja, ka problēma ir sekojoša. LVM ir vēl diezgan daudz mežu ciršanas vecumā, bet nu liela daļa ir tādi, kuriem grūti tikt klāt, nav meža ceļu infrastruktūra utml. To izveidot ir grūti un dārgi. Līdz ar to vienkāršāk ir ielobēt vieglākus nosacījumus ciršanai, lai var cirst arī citus jaunākus mežus, nevis tikt galā ar savām problēmām un apsaimniekot kārtīgi vēl palikušos vecos mežus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

21

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

FotoSatversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.” Tā jau ir Tautvaldība - Valsts pārvalde, kurā piedalās daudzi sabiedrības locekļi caur/ar savu pārstāvniecību vēlēšanās. Mans viedoklis – ka tas ir galvenais TAUTVALDĪBAS princips, kas realizējams vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

FotoVadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām tautām. Latvijas vagari kā parasti skrējuši posta vezumam pa priekšu, tādēļ situācija Dievzemītē ir viena no traģiskākajām ES. Vietējai kliķei par laimi tauta Latvijā ir uz dumpjiem nolēmēta.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

FotoNepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet pašsaprotama. Tamdēļ vietā ir Aizsardzības ministrijas piedāvājums sākt diskusiju par jaunu koncepciju – Valsts aizsardzības dienestu, kura ietvaros Latvijas pilsoņiem radīsies jauni, pavisam konkrēti pienākumi piedalīties valsts aizsardzībā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...

Foto

Inflācijas krīze – laiks, kad mērķtiecīgi izvēlēties Latvijas uzturproduktus

„Rudentiņis – bagāts vīrs,” septembrī, vācot ražu vai gādājot krājumus ziemai, teica mūsu senči. Septembris mūsdienās ir...

Foto

Kariņam aste kājstarpē - "Vienotības" premjers izrādījies Putina skolnieks

Jau vairākus mēnešus virkne mediju aicina ministru prezidentu Krišjāni Kariņu piedalīties raidījumos, kuros bija iecerēts iztirzāt premjera...

Foto

Politikā man kopā ar Pavļutu pie siles tikt neizdevās, tagad izmēģināšu „dzimumu līdztiesības” tēmu

"Dzimumu līdztiesība?! Mums taču ar to viss kārtībā!" ir biežākā reakcija, kad...

Foto

Tikai nesmejieties, kad es jums mēģināšu iestāstīt, ka Latvijas valsts šajos četros gados ir kļuvusi drošāka un stiprāka

13. Saeima ierakstīs Latvijas valsts politiskajā vēsturē vismaz trīs...

Foto

1. oktobra mājsēdes organizatori

Piežmiegusi CVK naudu Saeimas vēlēšanu popularizēšanai, kliķe atklāti aicināt uz boikotu tomēr neuzdrošinās. Taču izskatās, ka varneši nudien ir nobijušies no ļaužu...

Foto

Subjektīvs Saeimas deputātu kandidātu sarakstu apskats

Pirms kāda laika aicināju iet uz vēlēšanām un balsot kaut par pašu lielāko “dunduku”, tikai pret varas partijām. Pie viena...

Foto

LPSR 2.0 kūrē reliģiju

Levits, kas identificē sevi kā latvieti, sadarbībā ar valdošās koalīcijas tieslietu ministru (lasi – boļševiku komisāru) Bordānu ir iesniedzis likumprojektu, lai mainītu...

Foto

Vēlēšanas: piedalīties vai ignorēt?

Pēc vairāku lasītāju lūguma mēģināšu “izvilkt esenci” un īsi pamatot savu jau vairākkārt pausto viedokli par “vēlēšanām” mūsdienu Latvijā un to lomu...

Foto

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda bezatbildīgo aicinājumu doties meklēt un fotografēt lāčus

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda nepārdomāto un provokatīvo publiskajā telpā izskanējušo Latvijas Nacionālā dabas muzeja iniciatīvu,...

Foto

Elektrizētā priekšvēlēšanu kampaņa

Par Dievzemītes “reņģēdāju” nežēlīgu dīrāšanu 2007.—2010. gada finanšu krīzes laikā Valdis Dombrovskis (JV) ticis pie amata Eiropas Komisijā. Toreiz pat starptautiskie naudas dūži...

Foto

Jehovas liecinieki atsāk apmeklēt cilvēkus viņu dzīvesvietās

Pēc divarpus gadu pārtraukuma no 1. septembra Jehovas liecinieki visā pasaulē, arī Latvijā, atsāks to savas darbības aspektu, kas...

Foto

Uzņēmuma pāreja – jaunā VID granāta

Nu jau ar zināmu regularitāti līdz mums nonāk lietas, kur Valsts ieņēmumu dienests (VID) apgalvo, ka ir notikusi uzņēmuma vai tā...