Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lapato Lapspistai debiloīdei - štata durkai no pietirs-komas sūdubedres

18.07.2018. 00:06

»

Injulim Drukam no Dikļiem

anālā acī debess klāra


debess klāra anālā acī.

Atbildēt

Diemžēl,

15.07.2018. 17:24

»

Raksta mērķis

ir sabiedrības un katra zombēšana židmasonu B' nai B' rith interesēs un to interesēs, kas stradā kā algotņi B' nai B' rith interesēs, saņemot atalgojumu Eiroparlamentā, Riropas komisijā utt. ar neadekvāti lielām algām un privilēģijām, amatiem utt...


atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Šāda akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Raksta mērķis

15.07.2018. 11:52

»

Tiesībsargs

Raksta trūkums ir tas, ka nekas nav teikts par interneta portālu darīto vājprātīgo jauniešu ekspluatāciju kā troļļus. Trollis nav adekvāts, bet viņus izmanto portālos par velti. Tas ir sodāms prieks, ka izmanto slimu cilvēku zinot par viņa nespēju sevi kontrolēt. Šie slimie padara arī citus slimus...


ir sabiedrības un katra zombēšana židmasonu B' nai B' rith interesēs un to interesēs, kas stradā kā algotņi B' nai B' rith interesēs, saņemot atalgojumu Eiroparlamentā, Riropas komisijā utt. ar neadekvāti lielām algām un privilēģijām, amatiem utt.

Tie ir brīvmūrnieki- bij. komunisti, čekisti, VDK darbinieki- cionisti, ilumināti, domnīcnieki utt.Eiropā ir 40 masonu ložas, viena Austrijā, ko plāno kā Pasaules vadības centru.

Atbildēt

Ir cits aspekts

15.07.2018. 10:49

»

Tiesībsargs

Raksta trūkums ir tas, ka nekas nav teikts par interneta portālu darīto vājprātīgo jauniešu ekspluatāciju kā troļļus. Trollis nav adekvāts, bet viņus izmanto portālos par velti. Tas ir sodāms prieks, ka izmanto slimu cilvēku zinot par viņa nespēju sevi kontrolēt. Šie slimie padara arī citus slimus...


Kas rakstā nav apskatīts. Internetvides un aplikāciju straujā attīstība rada problēmas likumdošanas pielāgošanai internetvidei. Šī ir globāla problēma, jo internets nevienam nepieder.

Daudzas valstis šobrīd maina likumdošanu attiecībā piem. pret bitcoin un citām līdzīgām valūtām. Uzskatot ieguldījumus tajos par aktīviem, kas apliekami ar nodokli. Tomēr izzsekot katram darījumam reāli nav iespējams. Globālo valūtu bitcoin pērk un pārdod visu diennakti.

Atbildēt

Vispār trollojot nevienu slimu padarīt nevar,

15.07.2018. 10:43

»

Tiesībsargs

Raksta trūkums ir tas, ka nekas nav teikts par interneta portālu darīto vājprātīgo jauniešu ekspluatāciju kā troļļus. Trollis nav adekvāts, bet viņus izmanto portālos par velti. Tas ir sodāms prieks, ka izmanto slimu cilvēku zinot par viņa nespēju sevi kontrolēt. Šie slimie padara arī citus slimus...


tostarp lasot trolloto. Starp citu, tieši es, Injulis Druka ieviesu niku trollis, bez maksas, uz savu galvu trollojot apollo portālā. Savulaik biju slavens ar pirmo savu niku Kremļa trollis.

Ja Jūs nezināt, tad ziniet, kas ir jāpierāda, ka dzīvojam kultūras kapitālismā, katrs viens veidojot savu kultūras vienreizējo pieredzi kā kultūras kapitālisma mainīgā persona savas pastāvēšanas un izdzīvošanas apstākļos.

Portālu turētāju un komentētāju būtība ir izklaide, jo sabiedriskos procesus tie ietekmēt nevar. Kultūras kapitālismā nav sabiedrības kā tādas. Iespējams, ka var runāt par šķiru sabiedrību un mainīgās personas vietu tajā. Šie spēles noteikumi arī ir mainīgi un pilnīgi neparedzami.

Atbildēt

Tiesībsargs

15.07.2018. 09:42

Raksta trūkums ir tas, ka nekas nav teikts par interneta portālu darīto vājprātīgo jauniešu ekspluatāciju kā troļļus. Trollis nav adekvāts, bet viņus izmanto portālos par velti. Tas ir sodāms prieks, ka izmanto slimu cilvēku zinot par viņa nespēju sevi kontrolēt. Šie slimie padara arī citus slimus.

Atbildēt

Ko es, Dikļu muļķis, veru posiskaifroit.

15.07.2018. 05:21

»

Ko es Indjulis Durka no Dikļiem

ar kodam iemantotām divi kļičkām , vispārīgi trīs - untuns mikropizcanzs, Dikļu muļķis un trešo neatklāšu ES personas datu regulas sakarā varu šai lietā paskaidrot...


No manim vordiem viss sorosteic pareizi un nepareizi un ta visu laiku. Es zinu, ka nikad nedreikstu skoidri saceit - jà voinne. Vinmer tis jādora kā Artus Praidītis, jo viš meiž pret poliitisko veiju ar apsololisku nepieceišamību seu, bet zālē ( into ths haal) nikad to nidoreis.

Kis pietirš Pitik kuments, as nezinu - ni ne, ni ja.

Bļe tabļetku LSDi und maloļetku. Huijova! Moins!

Atbildēt

Ko es Indjulis Durka no Dikļiem

15.07.2018. 05:04

ar kodam iemantotām divi kļičkām , vispārīgi trīs - untuns mikropizcanzs, Dikļu muļķis un trešo neatklāšu ES personas datu regulas sakarā varu šai lietā paskaidrot.

Visas trīs minētās kļičkas ir manas un no šiem pseidonīmiem, nikiem es teiktu, negrasos atsacicies.

Ja man jautā un es atbildu, saskaņojot ar kriminallikumiem un slependienestu pamācībām, man ir neizdevīgi no savim kļičkām atsaceities. Ko novēlu no labas sirc ari jums.

Bļe tabļetku un manaļetku no Davgavpils. Es te nedomāju kā jūs, ka es varētu domāt to peizdu Praidīti Artusu Ānusoviču Žuļjanovu. Paiderasu jau gana, bleģ! Moins!

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

15.07.2018. 02:16

»

Ko es, Injulis Diždruka varru paskaidrot.

Teksts no manis sacītā pierakstits nepareizi un pareizi, pareizi un nepareizi un tā visu laiku...


Nu ka - padod balsi, sīkā bezdzimuma gaudoņa kaķu vecene no laps(p)istu suņubūdas! :D:D

Atbildēt

Ko es, Injulis Diždruka varru paskaidrot.

15.07.2018. 02:05

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Mani ģimenes locekļi uzskatīja, ka man ir paranoja un to dara vēl šodien, jo diagnoze apstiprinājās un turpina mani kropļot...


Teksts no manis sacītā pierakstits nepareizi un pareizi, pareizi un nepareizi un tā visu laiku.

Padomju laikā mani nežēlīgi cenzēja, svieda atpakalļ visus manus darbus un tā arī slavens nekļuvu. Taka laiki mainijās, es spēlēju šahu, ko man iemācīja krievvalodas skolotāja, nevis radinieki, ko nožēloju, es mēgināju savus dzejoļus pielocīt pēs krievvalodas skolotājas ideoloģijas. Ar komu žuļus taisno, viņa mēdza teikt, bet noticēju tikai tam par vēlu, kad Srturs Priedītis, krietnais cionists- komunists- žīdmasons, suka, to atkārtoja un tas akal kļuva man zināms.

Taka tieši uz aci nepazīzdu pac to pīz hm..du Priedīti, man gaišā atmiņā stāv, stāv krievvalodas skolotāja. Tiktāl no maniem vārdiem sarakstīc pareizi un nepareizi, nepareizi un pareizi. Bļe tabļetku un maloļetku. Ej tirst! Moins!

Atbildēt

Esi gudrāks par žīdu! Es abstrahējos.

15.07.2018. 00:13

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Neesmu žīds, pat ne pusžīds, ne komunists, ne cionists. Esmu anonīms. Tā ir mana bagātība. Mani nevar šantažēt, apklusināt, aizliegt vārda brīvību var un to dara. Ja nevarēšu Pietiek paust savas domas, tas nenozīmē, ka patīsību var noslēpt. Žīdmasonu cionistu noziegumu patiesību, kas jāatmasko uzreiz...


Es spēlēju šabu pilnmēness gaismā Dikļu mežā ar VDK čekistiem, mani nobanoja un dzēsa manus komentārus. Žīdmasoni, kas vajā Dikļu rajona izpildkomitejas vadītāju, manu senu draugu. Esmu noluztrējies saskaņā ar DP un SAB praībām un visdziļākās luztrācijas komā tapa mans izcilais karadarbs pēc Karamākslas principu apskates Muļķuzeme XXI kaķsimtc. Kāpēc Muļķuzeme un kāpēc kopā. Tāpēc, ka nedalāma. Muļķuzeme nedalās pēc likuma! Kas bija jāpierāda, bet visus likumus raksta kabalisti un saraksta līdz absurdam. Kāpēc līdz absurdam? To uzzināsi lasot manu zem kļičkas Untuns Mikropizcanzs sarakstīto darbu Muļķu zeme CXI kadsimts. Kāpēc vienreiz rakstu kopā, bet citreiz atseviški un tā pēs kārtas? Tāpēc ka esu no Dikļiem ar klicku Untuns! Tis pac, kas Indjulis Durka!

Atbildēt

NIKNAIS

14.07.2018. 22:05

Ļoti pamācošs raksts, kas liek saprast ka tad, ja karteļa īpašnieki pēc visu nopirkšanas visai pamatoti sāk iedomāties ka konkurentu nav, tad tādā veidā izlaižoties, viņi paši rada augsni , kas dod pamatu no jauna piedzimt citam konkurentam. It kā dabīgs process, bet ir viens ļoti būtisks apstāklis, kas šo visu procesu padara pietiekami prognozējamu, - mēs , eiropas savienības pamatiedzīvotāji tiekam baroti ar vērtībām, kuras ir izdevīgas tiem, kas šīs vērtības kontrolē.

Atbildēt

piedzēries atkal?

14.07.2018. 21:54

»

Neinteresē

pilnīgi


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, kārtējo reizi.

Atbildēt

pilnīgi

14.07.2018. 21:52

»

Neinteresē

pilnīgi


neinteresē.

Atbildēt

Gļato Ļapsa Indjuļis Bruka

14.07.2018. 20:25

»

piedzēries atkal?

tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu, ibiota atkritums, kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu identitāti – Lato Lapsa. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem. Un jāsāk tev ar savu iecirkņe...


Ko es šai lietā varu paskaidrot. Kad biju padomju laika dzejnieks, es peldējos naudā un baudā. Jaunās dzejnieces apčurājušās mums staigāja pa pēdām un kārās kaklā, jo šai Muļķu zemē abi ar Cejdaru Rokpelni mācējām vārsmot par jebko. Mūsu karjera aprāvās,,tomer savu kaksimta darbu uzràvu ar kłićku Untuns Mikropizcanzs Mułkku zeme XXI g. s. uzrāvu.

Bļe debess akal klāra, pišanās un Mār, bļe tabļetku un maloļetku. Huibļe! Moins.

Atbildēt

Indjulis Bruka

14.07.2018. 16:18

»

Vai

tavs troļļa komentārs, kas neattiecas uz raksta tēmu, arī kārtējo reiz piekakā visu lapu


No Dikļiem. Ķikļu muļķi! Aiziet, untun miropizcanczs rādi ko jurtā saceri! Bļe tabļetku i maloļetku. Kas bija jāpierāda! Ir sacīts, nekas šai pasaulē nav jauns un baļķens tirsas acī!

Atbildēt

Vai

13.07.2018. 19:20

»

ergo

paties. citādi troļļi jau kārtējo reizi piekakā visu lapu


tavs troļļa komentārs, kas neattiecas uz raksta tēmu, arī kārtējo reiz piekakā visu lapu?

Atbildēt

ergo

13.07.2018. 18:46

»

Būtu pareizi, ja pietiek patīrītu komentārus, kas neattiecas uz raksta tēmu


paties. citādi troļļi jau kārtējo reizi piekakā visu lapu

Atbildēt

13.07.2018. 17:56

»

Būtu pareizi, ja pietiek patīrītu komentārus, kas neattiecas uz raksta tēmu


jesķ takoje mņeņije, dorogoj tovarišč iz kgb i kpss?

Atbildēt

13.07.2018. 17:47

Būtu pareizi, ja pietiek patīrītu komentārus, kas neattiecas uz raksta tēmu.

Atbildēt

Pietirst-coma muļķis no MUĻĶU bedres lapsānijas atkal aptirsies

13.07.2018. 15:40

»

Tas darbs ir pasūtījuma raksts

Konkrēti meli sapīti ar puspatiesībām un patiesībām. Patiesība ir tā, ka situācija internetmediju un vispār mediju vidē atspoguļota pareizi ar visām ietekmēm un perspektīvu. Tas nav nekas īpaši jauns, tikai uzrakstīts vienā tekstā...


Piepirst-komas nedaudzie apmeklētāji ir samierinājušies, ka L. Lapsa un daži viņas zombijfani te piesārņo komentārus. Pareizi. Komentāru brīvība. Izklaide priekš laps(p)istu sugas sīklopiem. Šis ir pietirst-komas idiotu saiets un lapsveidīgo idiotu socializācijas forums. Kāda jēga ņemt vērā, ja nevar to iespaidot. Komentāri neko nemaina.

Atbildēt

Ko es šai lietā varu paskaidrot

13.07.2018. 15:34

»

Ko es šai lietā varu paskaidrot

Brīžiem neko neaceros. Jo iestājas klāra nakts un domāšanas pauze. Breacke. Lūzums. Haipetētiski varētu uz ašu roku uzcirst romānu ar nosaukumu Līzums, apcerot zelta laikus, kad biju komsorgs komjauniešu krganizācijā un stukačs VDK, kur mani pieņēma uz pusslodzi pa blatu kursabiedrs, kuru mācīju rakstīt...


Šis ir tas idiots Lato Lapsa Piepirst-komas idiots. Kolīdz ar viņu diskutē ar argumentiem, viņš sāk izmantot savai kretīna parazitēšanai normālu cilvēku vārdus un identitāti. Tas idiots Lato Lapsa ir šīs savas feikņūzu mājaslapas publikāciju un komentāru galvenā toksiskā sērga. Tāpat kā tie daži pustrakās lapsas uz visu galvu slimie zombijfani, kas raksta par lapsas smirdīgajiem vēmieniem lišķīgi glaimojošas un patiesībai neatbilstošas uzslavas. Visi šīs laps(p)istu sugas atkritumi ienīst latviešu tautu līdz nelabumam un paniski baidās no PATIESĪBAS. Tos kā izrādās nevar mainīt bet var likvidēt tikai kaps.

Tā mana mantra, uz dīvāna sēž anra. Moins! Debess klāra, bļeģ tabļetku un maloļetku!

Atbildēt

Pietirst-coma slimais muļķis no MUĻĶU bedres lapsānijas pamodās

13.07.2018. 15:30

»

Dzīvoju Dikļos

Esmu visiem zinamais dzejnieks Untuns Mikropisenczs, ar kļičku Dikļu muļķis. Mana epopeja dzejā ir Muļķu zeme XXI g.s. Mani ģimenes locekļi jau trešajā paaudzē sirkst ar dzejošanu un paranoju. Kad jūtu tuvojamies NLO, es dodos uz savu jurtu un rakstu dzeju. Kad nomiršu, kļūšu vēl slavenāks, jo dārzā...


Neesmu ģenētisks nelietis. Kā tā var apvainot!

L.L. lamāju, jo no sākuma Pietiek dzēsa manus komentārus, vairākas reizes banoja. Bet arī pats biju pārāk izaicinošs. Pēdējoreiz tā īzti L.L. noliku, jo publicē A. Priedīti. Pagājis laiks un saprotu, kāpēc. Bet tā ir L.L. izvēle, ne mana. Es te esmu anonīms garāmgājējs, kas izklaidējas.

Uzskatu, ka normāls cilvēks drīkst būt nelietis, lai aizstāvētos pret neliešiem ar viņu ieročiem.Bet, tā kā žīdmasoni- komunisti-cionisti spēlē pēc saviem noteikumiem, katram ir vienādas tiesības, tos izprast un pretoties. Vienādas tiesības. Nav obligāti jāvēršas policijā, ja var iztikt bez tās. Jo policija rada tikai papildus problēmas. Nevis tās risina.

Atbildēt

Okšķeris

13.07.2018. 10:10

No Mozaīkas: Tautas bendes
Latviešu tautas apziņas lielākais kropļotājs pašlaik ir portāls „Delfi”. Latviešu tautas apziņu drausmīgi kropļo arī portāls „Satori”. Taču „satoristu” perversijas bauda galvenokārt tādi paši cilvēciskie izdzimteņi, kādi ir portāla autori ar šļāpinviepli priekšgalā. „Delfi” turpretī lasa tie visi, kuriem ir vajadzīga informācija par notikumiem Latvijā, pasaulē. Jau senāk esmu dzirdējis, ka „Delfi” galvenais redaktors Ingus Bērziņš ir pederasts un redakcijā tādi ir daudzi jaunieši. Vai tā ir patiesība, vislabāk zina viņi paši. Taču viņu saprātīgajiem lasītājiem ir pilnīgi skaidrs, ka „Delfi” veido morālie un intelektuālie pederasti, piemeklējot savām deģenerātu smadzenēm adekvātus materiālus un ar tiem šausmīgi kropļojot latviešu tautas garīgo satvaru. Tā, piemēram, par „Delfi” mentālo pederastību liecina attieksme pret komentāriem. Tā ir specifiska attieksme; tajā nelietība iet vienā solī ar prāta stulbumu. „Delfi” dzēš komentārus, kuros netiek laizīta valdošā kliķe. Tādus komentārus ne reti naidīgi komentē „Delfi” „troļļi”, nolamājot tos komentētājus, kuri neglauda pa spalvai pastāvošajam nacionāli reakcionārajam un krimināli oligarhiskajam režīmam. „Delfi” pederasti komentāru dzēšanu veic nelietīgi stulbi. Viņi izdzēš pirmo komentāru, bet neizdzēš „troļļu” komentārus, kuros ir nolamāts pirmā komentāra autors. Tāda rīcība, protams, ir ne tikai dziļi amorāla, bet arī neprofesionāla. Profesionāli redaktori dzēš visu attiecīgā nolamātā komentāra „komplektu”, jo, to nedarot, iznāk redakcijas solidarizēšanās ar lamātājiem. Saprotams, „Delfi” pederasti nevar nesolidarizēties ar „troļļiem”, kuri nepieļauj valdošās kliķes kritiku. „Delfi” pederastus finansē budžets; latviešu tauta finansē savas apziņas lielākos kropļotājus.

Atbildēt

Es, Arturs Priedītis, izbijis PSKP biedrs

13.07.2018. 09:08

»

ŽULIS ŽĻURGA

Man brālis nelabojamais latviešu deģenerāts, latviešu tautas laime ŽULIS tiks apklusināts tikai ar mietu


esmu ilgstoši pūlejies saglabāt savu neko citu kā uzticību cionistu- komunistu- žīdmasonu ideoloģijai.Miets ir manas domāšanas sastāvdaļa. Es varētu izteikties no dažādu viedokļu aspektiem, teksrā iemarinējot nedaudz no filosofijas un antropoloģijas un zvēresta teksta kompartijai, bet es to nedarīšu. Nenolaidīšos tik zemu, jo efektu sniedz miets - VDK un psihiatrisko "ekspertīžu", kā arī "sen pa galvu neesat dabūjis, čāl," stilā. A. Priedīti, mēs zinām Jūsu adresi! Ne viss, ko te ilgstoši vemjat, var būt ilgstoši piieņemams.

Atbildēt

Tas darbs ir pasūtījuma raksts

13.07.2018. 09:00

»

Guntis

Paldies, Ivar, par rakstu, kurš ir analītisks un pašreizējo tīmekļa mediju vidi samērā precīzi atspoguļojošs. Latvijas tīmekļa vide patiešām ir tukša, vienveidīga un notrulinoša,faktiski bez jebkādas oriģinalitātes un īpašiem, no dominējošā atšķirīgiem, viedokļiem. Kā nelielu izņēmumu no vispārlietojamā...


Konkrēti meli sapīti ar puspatiesībām un patiesībām. Patiesība ir tā, ka situācija internetmediju un vispār mediju vidē atspoguļota pareizi ar visām ietekmēm un perspektīvu. Tas nav nekas īpaši jauns, tikai uzrakstīts vienā tekstā.

Puspatiesības ir tās, ka autors piemin kiberkara situāciju, nomelnojot vienādi gan NATO, gan Krieviju. Krieviju pielīdzina NATO. Un te izlien ārā puspatiesība, jo tā nevar salīdzināt, ignorējot apstākli, ka Krievija lauza starptautisku vienošanos un okupēja Krimu. Sadalot Krievijas sabiedrību, kura arī ietekmē mediju vidi.

Bet autora Krievijas politikas propoganda izpaužas viņa melos. Autors melo, pieminot revolūciju Krievijā, citējot Ļeņinu kā autoritāti un arī Marksu. Krievijā nebija revolūcijas, bet bija vardarbīga cara Nikolaja Ii gāšana, ko organizēja žīdi no ASV B' nai B' rith, kas finansēja Pagaidu valdību, kas nodeva varu Ļeņinam. Kad algotņi Trockis un Ļeņins ieradās Krievijā, vienlaikus Petrogradā ieradās 2000 žīdu no visas pasaules, kas izdeva literatūru un avīzes idišā un krieviski.

Autoram minot melus šajā rakstā, iezīmējas bīstama tendence, kas atklāj raksta pasūtītāju patiesos nodomus. Tis nevar atklāt, neizlasot Juri Lina Zem Skorpiona zīmes. Visa Latvijas sabiedrība ir sašķelta divās daļās - tie, kuri ir lasījuši šo grāmatu, ir informēti par politiskām tendencēm Latvijā, otra daļa turpina dzīvot PSRS laika tiražētos melos par revolūciju Krievijā.

Ne velti Tramps atkārtoti aicina Krieviju izvest savu karaspēku no Krimas.

Atbildēt

Guntis

13.07.2018. 07:47

Paldies, Ivar, par rakstu, kurš ir analītisks un pašreizējo tīmekļa mediju vidi samērā precīzi atspoguļojošs. Latvijas tīmekļa vide patiešām ir tukša, vienveidīga un notrulinoša,faktiski bez jebkādas oriģinalitātes un īpašiem, no dominējošā atšķirīgiem, viedokļiem. Kā nelielu izņēmumu no vispārlietojamā LV tīmekļa mediju klāsta redzu vienīgi nra.lv (V.Avotiņa, J.Paidera un vēl dažu autoru darbi).

Atbildēt

Ko es šai lietā varu paskaidrot

13.07.2018. 07:44

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Mani ģimenes locekļi uzskatīja, ka man ir paranoja un to dara vēl šodien, jo diagnoze apstiprinājās un turpina mani kropļot...


Brīžiem neko neaceros. Jo iestājas klāra nakts un domāšanas pauze. Breacke. Lūzums. Haipetētiski varētu uz ašu roku uzcirst romānu ar nosaukumu Līzums, apcerot zelta laikus, kad biju komsorgs komjauniešu krganizācijā un stukačs VDK, kur mani pieņēma uz pusslodzi pa blatu kursabiedrs, kuru mācīju rakstīt dzejoļus par naudu. Maukās gājām kopā. Lūzums būtu populārāks trilleris par Muļķu zemi XXI kaķsimts, ko man seu bija jāpierāda.

Mans šodiens sapnis ir ar Arturu Priedīti no Davgāvpils sastiķēt un iedzert Piebalgas stipro no divlitrenes. Bet tas nav piepildāms ras sapnis, jo divlitrenes nolikvidèja. Jàmeklè citi sapñi patiesîbà. Tas ari bija jàpieràda. Ir sacîc (šî preambula ir mana), kas savā , es par to alu, tirsas acī baļķenu neredz ( labāk nekā baļķis), cita acī skabargu nesaredzēt spēs. Nesaredzēt spet ir labāk, nekā nesaredzēt vien. Tas paplašina girizontu.

Debess klāra, bļeģ tabļetku un maloļetku! Tā mana mantra, uz dīvāna sēž anra. Moins!

Atbildēt

Drīzumā būs gatavs mans jaunākaijs dārbs

13.07.2018. 05:00

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Mani ģimenes locekļi uzskatīja, ka man ir paranoja un to dara vēl šodien, jo diagnoze apstiprinājās un turpina mani kropļot...


Čekas stukača grēksūdze dzejā. Tas kā iecerēts būs Jāņos gatavs. Es, Indulis Duka, tajā atklāšu, kā braucu ar riepu pa ceļu, jo čeka lika. Es peldējos naudā, jo komsorgs. Es vienmēr tā daru, kad uznāk jaunas dzejas ziņas, kas uz ātro jāpieraksta. Viss, ko esu ziņojis, jau esmu noluztrējis.Palikuši tikai sīkumi, ko atstāšu savā darbā Kapteiņa, čekas ziņotāja grēksūdze. Acents tiks likts uz to, kas bija jāpierāda. Jo psrējais jau pateikts Ojāram Blumberga kungam pēc viņa dotiem uzdevumiem. Man protams. Ir sacīc, kas balķi savā tirsas acī neredz, cita acī skabargu neieraudzīs nikad! Nekas šai pasaulē nav jauns. Es ar. Un man nav kauns., ka biju stukačs. Kad tas tagad zinams, man pokuj! Muļķu zeme XXI g..s untuns mikropiscanzs. Dikļu muļķis. Indulis Duka no Dikļiem. Moins!

Atbildēt

Dzīvoju Dikļos

13.07.2018. 04:48

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Mani ģimenes locekļi uzskatīja, ka man ir paranoja un to dara vēl šodien, jo diagnoze apstiprinājās un turpina mani kropļot...


Esmu visiem zinamais dzejnieks Untuns Mikropisenczs, ar kļičku Dikļu muļķis. Mana epopeja dzejā ir Muļķu zeme XXI g.s. Mani ģimenes locekļi jau trešajā paaudzē sirkst ar dzejošanu un paranoju. Kad jūtu tuvojamies NLO, es dodos uz savu jurtu un rakstu dzeju. Kad nomiršu, kļūšu vēl slavenāks, jo dārzā zem ābeles esu noracis trīs dzejoļu klades.

H86 L. Grantiņu pazīstu pirms pār ēlos uz Dikļiem. Viņš mani vajāja un lika rakstīt laikrakstam cīņa pretīgus rakstus, ko negribās acerēties.

Esmu savas dzīves laikā tikai vienu reizi ticies ar Anatoliju Gorbunovu, kad viņš strādāja čekā. Tagad zinu no NLO, ka mani vajā. Eju rakstīt dzejoļus.

Indulis Duka, Untuns Mikropizcaczs. Tā teu vajg, ja teu ir sūdīgi pietirstā Latvijā. Bļeģ tabļetki, maloļedki, debess klāra, Dikļu māra.0

Atbildēt

Mutenburgs

13.07.2018. 00:33

Atvainojos. Bet kas tieši ir šī brīnišķīgā savārstījuma ar pašidzomātu "industrijas" leksiku .. mērķis ?.
Grafomānija ?

Atbildēt

Tādiem idiotiem kā šo rindu autoram

13.07.2018. 00:09

»

Diemžēl,

akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga...


arī der nabadzība un visi tie sūdi, kas Latvijā. Kā A. Priedītim. Šis portāls ir idiotu portāls, kur visu sačakerē Grantiņš H86 debloīds, I. Duka - pamuļķis no Dikļiem un A. Priedītis, žīds no Daugavpils.

Atbildēt

Diemžēl,

12.07.2018. 23:11

»

Ir nobeigums un ir secinājumi

Tiem nav ābūt beigās. Tie ir vidūun ļoti smalki zomē lasītāju ar meliem un latviešu tautai klaji naidīgu un slēptu ideoloģiju. Redzams, ka ienaidnieks pret spriestspējīgiem latviešiem pielieto ļoti gudru stratēģiju un taktiku. Cionistu un žīdmasonu. Gudro stratēģiju un taktiku, kuru brošūras veidā izplatīja...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga hroniski agresīvā plānprātība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā deģeneratīvā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Udox

12.07.2018. 23:09

Pamatā piekrītu. Tas iebrauciens neoliberālismā bija kaut kas nejēdzīgs, bet pātējais ir patiesība. Delfus un Tvnet sen jau nelasu, vairāk čekoju mazos portālus.

Atbildēt

janansms

12.07.2018. 20:16

Labi, ka beidzot to dumjo zitu lundi atlaida. intelekts 0!!!

Atbildēt

forcemajeure

12.07.2018. 19:44

garš raksts. spartieši teiktu, ka beigas nav saprotamas, jo sākums jau aizmirsies.
bet jautājums ir vienkāršs - ko, jūsuprāt, lv neta mediji ir paziņojuši jums vērtīgu pēdējo trīs dienu laikā? man, piemēram, neko
p.s. vārdam "vērtīgs" var būt daži sinomīmi

Atbildēt

WTF

12.07.2018. 19:40

Loti labs raksts, paldies!

Atbildēt

Pox

12.07.2018. 18:46

Labs raksts! Paldies, Ivar!

Atbildēt

Tā tik turpini, A. P. !

12.07.2018. 17:14

»

ŽULIS ŽĻURGA

mans brālis ŽULIS var tikai izvemties, jo ir latviešu deģenerātu etalons


Divie gudrie te tikai palikuši. Šis raksts atklāj aspektus, vēl vairāk noslāņojot sabiedrību. Tostarp materiāli. Raksts atklāj stratēģiju un taktiku, bet noslēpj mērķus.

Tie divi gudrie, neapstrīdamie, ir Indulis Duka un Arturs Prieditis! Lai jums vecas visus noliet ar mēsliem, ja kāds to pelnījis.

Atbildēt

Tereza Mendoza

12.07.2018. 17:11

Latvijas ārēm ir apnikusi latviešu melošana internetā, uz papīra, TV un radio.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

13. Saeimas deputātiem: par grozījumiem likumprojektā, kas regulē Valsts drošības komitejas dokumentus

FotoPateicamies par Jūsu līdzšinējo atbalstu LPSR Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisijas zinātniskajā darbā. Komisija kopš 2017. gada septembra ir konsekventi publiski pierādījusi, ka novecojušā likuma “Par bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu saglabāšanu, izmantošanu un personu sadarbības fakta ar VDK konstatēšanu” saglabāšana nav zinātniski un tiesiski attaisnojama, īpaši tāpēc, ka tas ietver juridiski nederīgu sadarbības ar VDK konstatēšanas procesu, ko analizējis Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu kolēģijas priekšsēdētājs, tiesas priekšsēdētājas vietnieks Juris Stukāns.
Lasīt visu...

12

Viss, kas nav par mani labs, ir FAKE NEWS

FotoTrešdien LTV diskusiju cikla ietvaros ar visām vēlēšanās startējošajām partijām bija uzaicinājusi partijas KPV LV visu apgabalu līderus uz, gribētos teikt, diskusiju, bet nevaru: balagānu. Ceturtdien, kad dzirdētais vēlreiz pārdomāts un galvā sagūlies pa plauktiem, trīs secinājumi, kāpēc cirks nav tik nevainīgs, kā izskatās.
Lasīt visu...

21

Zapad un Zupa

Foto„Kā tu sagaidi, ka viņi tev uzbruks? - Heigens domīgi jautāja. Maikls nopūtās. - Dons man pateica. Ar kāda tuvu stāvoša cilvēka starpniecību. Bardzīni tēmē uz mani caur kādu tuvu vīru, kuru es, pēc viņa ieceres, neturēšu aizdomās.” (Mario Pjuzo Krustēvs)
Lasīt visu...

21

Ilgtspējības zīlētāji jeb kurus rādīt pāvestam

FotoZinātnē ir metodoloģiskā prasība katra laikmeta iztirzājumā ņemt vērā toreiz lietoto valodu. Laikmetu izdosies pareizi izprast tikai tad, ja respektēs tajā lietoto valodu. Valoda raksturo notikumu idejisko tendētību, laikmeta intelektuālo un morālo atmosfēru, ārējo notikumu vienotību ar tolaik dzīvojošo cilvēku iekšējo pasauli – prāta interesēm, vērtējumiem, kognitīvo piesātinātību.
Lasīt visu...

21

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

FotoLatvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti, turklāt tie nav pamatoti. To, par ko LRA runā jau kopš pagājušā gada, ir apstiprinājusi arī Valsts kontrole (VK) savā ziņojumā. Revīzijā konstatēts, ka, lai gan ST elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi aprēķināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajai metodikai, nevar apgalvot, ka tarifos ir pilnībā nodrošinātas likumā noteiktās pakalpojuma lietotāju intereses.
Lasīt visu...

15

Tāda ir mana latviskā politiskā humora izjūta

FotoIepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!
Lasīt visu...

12

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

FotoPēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras 2009.gada janvārī, sava „izmisuma” vadītas, veica „revolūciju”, pēc kā „netaisnīgi” sodītas.
Lasīt visu...

21

Nebalsot nav protests – tā ir padošanās

FotoLīdz vēlēšanām ir atlikušas trīs nedēļas. Kur vien ej, visur dzirdi: “Par ko lai balso? Nav, par ko balsot!” Kā tā - nav? Mums ir plaša izvēle - mums piedāvā 16 sarakstus!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kremļa trends: Pētera I laika tradīcijas un elegance – „po pacanskim poņaķijam”

Divi pdējo dienu notikumi ir izraisījuši plašu rezonansi visā pasaulē: 1. Putins esot atradis...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: postpatiesība

Ja civilizācijas norieta apstākļos ir uzdīdzis postcilvēks, tad katrā ziņā ir uzdīgusi viņa sludinātā postpatiesība. Ja eksistē postpatiesība, tad eksistē tās autors...

Foto

Pret Eiropas Savienības šantāžu

11. septembrī Ungārijas konservatīvais premjerministrs Viktors Orbāns ieradās Strasbūrā, Eiropas Parlamentā, lai piedalītos debatēs par Sargentini ziņojumu, kuru iesniedza Judith Sargentini un kurā tika asi...

Foto

Mainot carus, nemainās carisms, mainās tikai uzvārdi un tituli

Dokumentālās filmas «Nelietis» pirmizrādē uzrunājot skatītājus, Dinārs Gulbis teica, ka mēs bieži rādām ar pirkstu uz citiem....

Foto

Mediju satura sabiedriskais kvalitātes standarts (SKS)

Latvijā un pasaulē vērojamās mediju produkcijas kvalitātes krituma dēļ kļūst aktuāls jautājums, “ko darīt” un kādā veidā uzlabot to darbu...

Foto

Prātojums par atklātību

Pagājušajā nedēļu mūs sasniedza priecīga vēsts: lauzta tā sauktā etniskā barjera Saeimā, un lielā vienprātībā gan nacionāļi, gan internacionāļi, gan liberāļi un pat...

Foto

Aicinu vienaldzīgi nevērot politisko procesu norisi Latvijā televizoru ekrānos

God. tautieši/cien. tautietes! Gandrīz 500 000 latviešu un Latvijas pilsoņu, lai izdzīvotu, bija spiesti emigrēt uz ārzemēm....

Foto

Kāpēc Gobzems uzbrūk man un izplata melus par Jauno konservatīvo partiju?

Portāla Delfi diskusijā viņš man saka, ka, ja es būtu labi strādājusi, “jūs būtu mani ielikuši cietumā”. Jā,...

Foto

Šī brīža situācija atgādina čekas laikus, kad priesteriem „piemeta” pretpadomju literatūru

Godātie ticīgie. Griežos pie jums, jo ir noticis kas neiedomājams: ir arestēts Rēzeknes Sāpju Dievmātes...

Foto

Mulsina tendenciozitāte, ar kādu tiek nopludināta informācija par nepierādītu vainu smagos noziegumos

Mēs, Latvijā kalpojošie Vissvētākās Jaunavas Marijas Bezvainīgas ieņemšanas priesteru mariāņu kongregācijas priesteri un klostera...

Foto

Ceļš uz ielaistām slimībām un lielāku mirstību

Maksas ieviešana par plānveida veselības aprūpi ir necilvēcīga pret, iespējams, līdz 300 000 trūcīgāko iedzīvotāju. Jaunā kārtība ir arī...

Foto

Vienkārši liela daļa raidījuma viesu paši izvēlas runāt krieviski...

LTV7 diskusiju raidījumā “Punkti uz i” 6. septembrī plānotas partiju debates par vidusskolas izglītību mazākumtautību valodās Latvijā....

Foto

Kas patiesībā ir „Saskaņa” – atveriet acis

KPLV partijas vadītāji Kaimiņa un Zakatistova kungi šonedēļ divos dažos raidījumos izteicās, ka ir gatavi sadarboties ar Saskaņu, ja vien...

Foto

Jaunākās idiotisma šaušalas

Jaunākās idiotisma šaušalas centīsies apstiprināt Ministru kabineta sēdē 2018.gada 4.septembrī. Ja jaunākās idiotisma šaušalas tiks apstiprinātas, tad Latvijas skolotāji kļūs valdošās kliķes ķīlnieki...

Foto

Vai akls naids un aizvainojums vēlēšanās var pazudināt valsti? Var

Kāds jautās – vai šim jautājumam ir kāda tieša saistība ar 6. oktobrī paredzētajām Saeimas vēlēšanām...

Foto

Aivars Lembergs ir pārbijies: ZZS vietu koalīcijā ar „Saskaņu”, iespējams, ieņems KPV LV

Ko lai saka, jo tuvāk vēlēšanas, jo jautrāk. Šai sakarā visiem ir ko...

Foto

Rektores filosofiskā instalācija

2018.gada 15.augustā portāls „Delfi” iepazīstināja ar Latvijas Kultūras akadēmijas rektores Rūtas Muktupāvulas „viedokļiem”. Lasītāji ieguva rektores filosofiski iesaiņoto „viedokļu” kombināciju. Rektores vispārīgos prātojumus...

Foto

Iesniegums KNAB par „Memory Water” vides reklāmu kampaņu

Šī priekšvēlēšanu kampaņa mani uztrauc. Vēl nav pat septembris, bet jau esam redzējuši daudz ļoti neētiska un zemiska...

Foto

Ieteiktu izlasīt VARU arī Kaimiņam un citiem KPV LV biedriem - diezgan pamācoši, kā nevajadzētu rīkoties, nonākot pie VARAS

Pēc Indriķa Latvieša grāmatas VARA ("Bailes -...

Foto

Esot pienācis laiks medicīniskā kanabisa legalizācijai: vai klāt vēlēšanu laika daudzsolīšana?

Paldies par ziņu, ka Iekšlietu ministrija ir gatava diskusijai par marihuānas pielietošanu medicīniskām vajadzībām. Nez,...

Foto

Pat datus par nodokļiem KPV nespēj safabricēt tā, lai netiktu pieķerti ar nolaistām biksēm

Partija KPV LV izcēlusies ar kārtējo sabiedriskās domas manipulāciju: ar KPV LV...

Foto

„Ventas Balss” galvenā redaktore Gundega Mertena izplata Kremļa propagandu

Dažas dienas atpakaļ viesojos pie savas bijušās, vecās mīlestības Anastasijas Ivanovičas Krievu laukos, - tas ir viens no...

Foto

Dīvaini, bet fakts: politiskās staigules gaitās Pabriks nav uzkrājis pat vērā ņemamu rūdījumu

Šajās dienās pievērsu uzmanību kādai nelielai sarakstei sociālajā tīklā Twitter. Teikšu pavisam īsi...

Foto

Morālais garants. 2. Universalitāte un reitingi

Morālais garants ir vajadzīgs ne tikai sociāli politiskajā sfērā, par ko centos rakstīt esejā „Morālais garants. 1. Priekšvēlēšanu solījumu erozija”....

Foto

Iesniegums SAB par nekavējošu valsts noslēpuma pielaides atņemšanu deputātam Andrejam Judinam

Pateicoties publikācijām šī gada sākumā, sabiedrība uzzināja par gadījumu, kurā Saeimas deputāts Andrejs Judins izpaudis...

Foto

Vai žurnālisti sāks ar sevi?

Pašam zināmā mērā ir sajūta, ka šis raksts ir ne viena vien iepriekšējā teksta atkārtošanās. Tomēr solītam makā jākrīt un te...

Foto

Ļaunie un zemiskie manipulatoru meli par Solvitu Āboltiņu

Varbūt šeit ir īstā reize atkārtot manu 2016. gadā pausto viedokli par jautājumiem, kas droši vien būs skarti...

Foto

Pieci unikāli veidi, kā tiesājamā Koļegova un VVD ņirgājas par iedzīvotājiem Meroni grupējuma interesēs

Mums jātic, ka ogļu kalnu uzmērīšana un amatpersonu pārsēšanās citos kabinetos esot...

Foto

Kur nonāks Bordāns „mentu pasaules” darboņu pavadībā?

Kaut Saeimas vēlēšanas vēl tikai priekšā, virkne vismaz pagaidām parlamentā nepārstāvētu partiju jau metušās dalīt nākotnes lielos projektus, un...

Foto

Vai priekšvēlēšanu kampaņās izmanto ministriju budžetus

"Latvijas Reģionu apvienība" (LRA) lūgusi Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP) izvērtēt, vai "Latvijas Radio" atskaņotajās Latvijas Republikas Finanšu ministrijas...

Foto

Morālais garants. 1. Pirmsvēlēšanu solījumu erozija

Latvijas Republika ir Krievijas Federācijas klons. Abās valstīs ir nacionāli reakcionārs un krimināli oligarhisks valstiskums. Pēc PSRS sabrukuma to izveidoja...

Foto

„Saskaņas”/KPV LV ārlietu ministra amata kandidāts varētu būt Aivis Ronis

TVNET intervija ar Aivi Roni sākotnēji nelikās aizdomīga, taču, izlasot visu interviju, neviļus uzausa atmiņā Anrija...

Foto

„Un tieši šādi cilvēki mums Saeimā ir vajadzīgi...”

Man prasa – kāpēc publiskoju datus par KPV LV kandidāta Māra Možvillo „biznesa” miljona nodokļu parādiem. Šo gribēju...

Foto

Priekšvēlēšanu cīņā oligarhu pusē iesaistās arī TVNET

Vakar un šodien (15./16.augustā) vienā no Latvijas lielākajiem interneta medijiem TVNET tika ievietoti divi žurnālista Toma Rātfeldera (pats sevi...

Foto

Augstu novērtēju KPV LV valdes uzticību, mani izvirzot par 2. numuru Vidzemes vēlēšanu apgabalā

Sveicināti, cienījamie novadnieki un nu jau arī visi Latvijas iedzīvotāji. Mani nebūt...

Foto

Ko deputāti varētu uzdāvināt iedzīvotājiem Latvijas simtgadē

Vairs tikai daži mēneši līdz Latvijas simtgades atzīmēšanai. Tiek gatavotas grandiozas svinības, tērēti milzīgi līdzekļi svinību organizēšanai. Atbildīgās amatpersonas...