Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!!!

29.03.2014. 16:05

Jums nav pat nojausmas cik drausmīgi visa SM sistēma ir sapuvusi :( Un tas "olšteiniešu" ķēdes sunītis Ozoliņš...kā tam širmis aizgājis ciet tipa no varas :))) Nu, nu...rudens jau drīz...

Atbildēt

onkols

[R] 26.03.2014. 18:15

»

sise

nu tad jau Olšteins arī ies uz šo partiju


olšteins ies gan šur,gan tur.Kur paņems,uz turieni arī ies,uzmetīs,paraudās un atkal ies!

Atbildēt

onkols

[R] 26.03.2014. 18:11

»

luzeru partija

17 tukstosi ir tikai marsiesa kabatas nauda. Kadi mulki gan ziedo sai partijai, kurai netikt saeimaa, tas nu ir fakts


*Nelaizi runcim pautus,viņš pats aizsniegs!*. Kāda jēga runcim pautus laizīt,ja rudenī to kastrēs? Es laikam nemāku *ieskatīt saknē*....

Atbildēt

hallo

26.03.2014. 11:56

Lai viņi sapūst ar savu'' melu attīstību'',visi kopā.

Atbildēt

Pompejs

25.03.2014. 20:51

Tie repšisti vispār ir redzējuši savas partijas reitingu? Ko viņi vēl ņemas? Kauna nav? Un kāpēc varasiestādes tos kampējus vēl nav savākusi?

Atbildēt

soldiere of fortune

25.03.2014. 20:22

Es ticu, ka pienāks diena, un daudzi stāsies tiesas priekšā. Ukrainā valdošie neticēja, ka pienāks atmaksas diena, tomēr sods ir neizbēgams. Bet ko domā mūsu "sūdu muguras"? Šo stulbums ir neizmērojams!

Atbildēt

humora cienītājs

25.03.2014. 14:04

to situāciju vēl jautrāku dara fakts, ka Titavs kandidēs Eiroparlamenta vēlēšanās:) Diez, vai tur krieviski šprotes reklamēs?

Atbildēt

Es

25.03.2014. 13:20

Jautrā kompānija tai attīstībai: Marsietis, pediņš un autovadītājs-slepkava :)

Atbildēt

vēl nesen Uģis Magonis, Matīss vienotā tandēmā ar Kamparzaķi

25.03.2014. 13:07

NRA, 27.02.2014
..LDz prezidents Uģis Magonis skaidroja, ka Ķīnai ir sniegts vienots piedāvājumus, kuru var piedāvāt Latvija. Viņš norādīja, ka Ķīnas uzņēmēji ir labi informēti par Latvijas iestrādnēm un ķīniešiem par tām ir interese. Viņš gan bija atturīgs prognozēs, kad Ķīnas preces lielākos daudzumos varētu sākt transportēt caur Latviju, vien atzina, ka pēc pāris mēnešiem skaidrība būšot daudz lielāka. Vienlaikus Magonis atzina, ka perspektīva ir liela, lai arī liels darbs vēl esot priekšā. Viņš norādīja, ka situācija ir sarežģīta, jo Ķīnas preces jau pa citiem ceļiem tiek vestas uz Eiropu, taču Latvijai esot jāmāk izmantot tās priekšrocības, kuras tai ir, piemēram, brīvās ekonomiskās zonas, kuras ir arī ostās, un tās ļaušot piesaistīt Ķīnas investīcijas ostās.
Matīss skaidroja, ka Latvijai ir nepieciešama kravu diversifikācija, jo naftas un ogļu kravas tiek pārorientētas uz Krievijas ostām. Laba priekšrocība jaunajam tranzīta koridoram esot fakts, ka Latvijai ir labas attiecības ne tikai ar kaimiņvalstīm:))), bet arī valstīm, kas ir starp Ķīnu un Latviju, piemēram, Kazahstānu un Uzbekistānu, kur šis transporta koridora jautājums ir apspriests augstākajā līmenī.

Atbildēt

klusais

25.03.2014. 10:06

Vispār jau varēja Margevica ko arī uzcept par Martinsonu ( mīļi sauktu par M kvadrātā :) ) un viņa saistību ar Olšteiniešiem , savulaik ar SC un saldajam ēdienam paskatīties kāds mums pazīstams uzņēmums savulaik piedalījās Kremļa renovācijas darbos ... kā varam nojaust , tad pie Kremļa pasūtījumiem nez vai kurš katrs var tā vienkārši tikt ...

Atbildēt

Andžs

25.03.2014. 09:48

Vienotība un Attīstība lielākie zagli ever? Ka tas nav saprotams vēl aklajiem žurnālistiem kas skrien un aizmuguri bučo vienotībai un attīstībai? Ka to nesaprot visādas kažokas un strautmanes???

Atbildēt

vērotājs

25.03.2014. 09:19

Paldies, žurnālistei Margēvičai par to, ko viņa dara! Pamazām tautai tiek izgaismoti tādi kulišu darboņi politbiznesa grupējumā ar nosaukumu Vienotība, kā Āboltiņa, Kampars, Zaķis, Olšteins, Reirs, Jaunups, Matīss, Pūce, Titavs un viņu "nesavtīgās" nodarbes.

Atbildēt

Nu nu

25.03.2014. 08:04

»

Lampa

Uz šo "attīstītāju" fona tāda Vienotība izskatās kristāldzidra :) Kāpēc tas Jaunups un viņa brandža vēl ir uz brīvām kājām


Un Tu tici ka vienotība nav ļoti ļoti ļoti tas pats kas attīstība? Tas tikai tautai tā iestāstits bet patiesība viņi strādā roku roka, tie pasi oligarhi!

Atbildēt

ruksis

25.03.2014. 04:33

Mafija atbalsta korumpantus, bet valdība baidās šos midzeņus iztīrīt.

Atbildēt

Lampa

25.03.2014. 00:21

Uz šo "attīstītāju" fona tāda Vienotība izskatās kristāldzidra :) Kāpēc tas Jaunups un viņa brandža vēl ir uz brīvām kājām!?

Atbildēt

krista

24.03.2014. 22:07

DB projekts, kura līdzīpašnieces ir Sipļivaja (50%) un Ļitvinova (17%) kopā ar vīru un dēlu, kuriem pieder atlikušie 33%.
===================
Diskriminētie...

Atbildēt

sise

24.03.2014. 21:05

nu tad jau Olšteins arī ies uz šo partiju

Atbildēt

impotenti raujas uz varu

24.03.2014. 19:20

ak tad impotentais pups bildee.

Atbildēt

luzeru partija

24.03.2014. 19:18

17 tukstosi ir tikai marsiesa kabatas nauda. Kadi mulki gan ziedo sai partijai, kurai netikt saeimaa, tas nu ir fakts.

Atbildēt

Olafs Pulciņš

24.03.2014. 18:34

Vai ir kāds konkurss satiksmes ministrija ko Martinsons "neuzrauga "? Daudz kas pat bez konkursa.

Atbildēt

Mazda

24.03.2014. 18:32

Zagļi vienotība un attīstība, nerunājot par sešinieku

Atbildēt

Fēlis

24.03.2014. 18:31

P.S. Vai kāds taisnības cīnītājs ir painteresējies par tām karjērām, kurs nofenderēja Zorgevica KUNGS?

Atbildēt

Ojārs

24.03.2014. 17:09

»

Fēlis

Diez vai kāds teorētisks dieva sods aizvietos ledus cirtni


Abi labi, turklāt dubults neplīst.

Atbildēt

Fēlis

24.03.2014. 16:54

Man, kā dzelzceļniekam, ir nesaprotama uzņēmumu piesaistīšana no malas, kad to pašu darbu spēj padarīt LDz struktūrvienības, pie tam tad, kad darba grafiks ir jāuzrāda tāds, lai neatkarīgi no nostrādātā darbalaika, netiktu uzrādīta virsnormas pārstrāde. Tas ir kustības organizēšanā. No citu apakšnodaļu darbiniekiem esu dzirdējis daudz ļaunākas lietas- īpaši tur, kur vadošajos amatos esot buļbaši.

Atbildēt

Māris Sprinģis

[R] 24.03.2014. 16:01

Jaunup, Tavus viltus nacionalista darbus,kur ir pret Valsti un Valsts Iedzīvotājiem ir sapratuši Latvijas iedzīvotāji,arī Tavi kādreizējie atbalstītāji. Iešana baznīcā un citādas līdzīgas tēlošanās tevi neglābs no DIEVA SODA! Ar iešanu baznīca nevar nomazgāt sevi baltu,pie tam veicot sātana darbus nepārtraukti,kā pēc baznīcas tā arī pirms baznīcas apmeklēšanas.Neizdosies ļaunajiem mahinatoriem un shēmotājiem aizsmērēt TAUTAI ACIS! Iegalvo! Nevienu balsi meļu partijai"" Latvijas Attīstībai"" ,bet ja tomēr dotu,tad šī balss vērtībai būtu jābūt apaļai NULLEI.

Atbildēt

Oskars

24.03.2014. 16:00

Cik var mest caurā akā?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi