Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Nesen presi pārskrēja satrauktas diskusijas par obligāto E-Id ieviešanu visiem Latvijas iedzīvotājiem, saniknojot lauciniekus un apstiprinot pilsētnieku viedokli par valdību kā visu problēmu cēloni. Un patiešām, kāpēc gan cilvēkam, kas datoru redzējis tikai kaimiņa logā un nabadzības dēļ nespēj pamest savu pagalmu, būtu vajadzīga E-Id? Savukārt daudziem ir pases ar iebūvētu mikroprocesoru, kam viņiem E-Id?

Mēģinot atrast atbildi uz šiem jautājumiem, ir jāsaprot, ar ko mums ir darīšana. Proti, Latviju pārvalda šaura, labi organizēta grupa, kuras primārais dzinulis ir alkatība. Tāpēc būtu pareizi pieņemt, ka, prasmīgi atspiežot atlikušo miljonu Latvijas iedzīvotāju, varētu nopelnīt samērā labu naudu. Otrs motīvs paralēli alkatībai ir pilnīga paklausība transnacionālo korporāciju (TNK) tīklu un struktūru gauleiteriem, ko latvji varēja pilnībā izbaudīt kovidafēras laikā, - to varētu identificēt kā vagara gēnu vai mantotu ģenētisku defektu.

Kad viņi apstāsies?

Pavisam vienkārši, tikai tad, kad tauta viņus apturēs! Jo Švāba plānus Eiropā neviens nav atcēlis. Tie ir zināmi un saprotami - E-Id ieviešana visiem, tad pilnīgas medicīniskas informācijas un vakcināciju informācijas ievietošana šajā kartē, lai vieglāk varētu realizēt medicīnisko un sociālo segregāciju, tad bankas un sociālā kredīta punktu alias karbona kredītu punktu pievienošana. Tad jaudīgs uzbrukums skaidrajai naudai, un Jūsu dzīves ir atkarīgas no ierēdņa pirksta uz pogas.

Vienīgais, par ko Jūs tiešām varat būt droši, ir latviešu švābistu nelokāmība un uzticība saimniekiem - pat tad, kad Baidena pīšļi būs izšauti no lielgabala virs Atlantijas okeāna un Švābs izbarots cūkām, pat tad latvju liberāļi būs pēdējie, kas domās par kursa maiņu.

Finanses kā sociālās kontroles mehānisms.

Zināšanas par monetārismu patiesībā ir jaudīgs līdzeklis cīņā pret varas patvaļu. Mūsdienu “nauda” vairs neatbilst faktiski nevienai klasiskajai naudas funkcijai, tā ir pakļauta hiperinflācijai, banku funkcijas atmirst negatīvu procentu likmju dēļ, bet blokčeins nākotnē baņķierus likvidēs kā šķiru. Šis brīdis ir jau pavisam tuva nākotne, un pamēģināsim saprast, kā tai sagatavoties, lai izdzīvotu. Tātad komercbankas neizdzīvo, bet joprojām pastāv Centrālās bankas kā Bretonvudas modeļa relikts. Un tajā atrodas Jūsu uzskaites fails ar Jūsu bezskaidro naudu, sociālā kredīta punktiem un Jūsu oglekļa emisijas limitu. Kā nenonākt tik tālu?

Skaidra nauda kā brīvības garants.

Švābistu plāni par skaidro naudu ir viegli nolasāmi, katrs otrais kovidafērists vervelēja par to, ka kešs pārnesā vīrusus un citas blēņas. Bankomātu skaits tiek samazināts, un skaidras naudas darbības sfēra tiek arvien ierobežota.

Ko šādā situācijā darīt pilsoņiem?

Uzbrukums skaidrajai naudai vienmēr sākas ar naudas reformu, varas iemīļotie paņēmieni ir lielu nominālu banknošu izņemšana, naudas apmaiņas laika ierobežošana, lai cilvēki fiziski to nepaspētu izdarīt, un citas blēdības.

Tātad, ja esat izvēlējušies glabāt skaidru naudu, izvairieties no lielām banknotēm, samainiet 5-20 eiro banknotēs, jo tieši mazo nominālo banknošu nomaiņa ir tehniski ķēpīgākā. Bankā turiet tikai tik naudas, cik vajadzīgs komunālo rēķinu apmaksai. Ja uzkrājumi ir vidēji vai lieli, pilnīgi noteikti neglabājiet tos bankās, - krīzes situācijā baņķieri ar tiem lāpīs savus caurumus. Daudz saprātīgāk veidot uzkrājumu portfeli dārgmetālos - der zelta un sudraba monētas, zelta lūžņi, platīns, palādijs un citi, par zeltu dārgāki un kompakti metāli.

Un, protams, to visu nekādā gadījumā nedrīkst glabāt pie cilvēku sugas ienaidniekiem - baņķieriem! Zemes banka ir daudz drošāka un gadsimtos pārbaudīta, pat vispārīga kraha gadījumā dārgmetāli savu vērtību saglabās. Gluži kā alkohols un kvalitatīvi konservi, kas ir universāla valūta.

Finansu megakrīze ir tuvu!

Un nav šaubu, ka tieši tas būs iemesls, lai izslēgtu no aprites skaidru naudu un aizvietotu ar paklausības kredīta punktiem. Skaidras naudas izņemšanu vajag uzņemt mierīgi un bez panikas, bet ignorēt kā ekonomisku faktu. Jau šobrīd Latvijā ir daudz pašpalīdzības grupu, kas mainās ar produktiem un pakalpojumiem pa taisno, nemaksājot nodokļus aptrakušajiem marksistu bandītiem. Un atceramies, ka tieši skaidras naudas lietošana no apmaiņas ķēdītēm izmet parazītus, - ar ko gan varētu mainīties Levits ar Kariņu? Ar kāju sēnīti?

Tātad viss, kas no mums tiek prasīts, - nepieņemt sistēmas piedāvājumu! Jo vēlāk no tā atteikties nebūs iespējams. Un ļoti sāpīgi būs skatīties acīs saviem bērniem-vergiem.

Kā saglabāt vēsu prātu?

Loģiski, ka TNK aģenti Latvijā nav idioti un parūpēsies par pamatīgu informatīvo fonu, lai sabiedētu un dezorganizētu cilvēkus. Finansu krīze nenāks viena, visticamāk, kā informatīvais iemesls panikas celšanai tiks izmantots arī Ukrainas kara iznākums rudenī, vai kāds jauns vīruss. Ļoti iespējams arī mākslīgs pārtikas trūkums un pat izprovocēti etniski nemieri. Glābs komūnu sadarbība un tautas pašorganizācija, izspiežot un padzenot virsnacionālo struktūru ielikteņus.

Ideālākais variants – liberāļu brīvprātīga emigrācija pēc Krievijas parauga, apzināti izvairoties no vardarbības, ko jebkurā sabiedrībā ir viegli sākt, bet ļoti grūti - apturēt. Skaidrs ir tas, ka tuvāko pāris gadu laikā Latvijai ir jāmainās gan politiski, gan ekonomiski, lai izdzīvotu tauta. Valsts bez tautas nevienam nav vajadzīga, un sabiedrībā valdošā depresija un bezcerība var novest pie neprognozējamiem notikumiem.

https://infoagentura.wordpress.com/2016/07/23/tiek-gatavota-globala-banku-koncentracijas-nometne/

https://infoagentura.wordpress.com/2016/05/17/wir-sveices-alternativa-nauda-ipasi-aktuala-ekonomisko-krizu-apstaklos/

https://infoagentura.wordpress.com/2016/01/26/par-globalo-krizi-un-jauno-ekonomiku/

P.S. Šīs saites Latvijā demokrātijas apstākļos pieejamas tikai caur VPN, bet palīdzēs radīt kopainu! Tautai ir tiesības uz pašaizsardzību!

Novērtē šo rakstu:

141
11

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi