Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nav parazitu nav problemu

25.10.2019. 17:34

man pofig, es brauksu prom stradasu un parcelsu savu biznesu uz arzemem. vieniga problema kur dzivot, parejo jau var nokartot. iesaku visiem latviesiem veidot savus uznemumus un stradat pasiem sev, te tik un ta nekas nebus.

Atbildēt

piedzimt atejā

20.10.2019. 13:16

... līdz vietai par neredzamajiemlatvijasienaidniekiem vēl varēja lasīt. Vai tad Ivans vai Džons ieviesa oiku.. atdeva piķi parexam.. utt., utjp.... Acīmredzami ka, tā saucamie latvijasienaidnieki ir pašas pastalgnīdas

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

20.10.2019. 12:54

»

Tiesi

Ceru ka raksta autors ir izlasījis kaut dažas biogrāfijas par Kārli Ulmani un palasījis kaut ko par pirmās Latvijas vēsturi un ir izdarījis tik pat daudz Latvijas labā kā Kārlis Ulmanis. Tieši tas ka šobrīd nav cilvēka, kas spēj domāt par Latviju kā par valsti un latviešiem kā par tautu, bet katrs rauš...


Cilvēks kas bija spējīgs apvienot latviešus kā tautu, spējīgs pacelt Latvijas ekonomiku un valsts labklājību Latvijas vēsturē nebijušos un nekad neatkārtotos augstumos,
--------------------------
Nu re, kārtējais mazizglītotais "zelta laikmeta" pasaciņu teicējs klāt.
Patiesībā vislabākā ekonomiskā (un demogrāfiskā) situācija (uz visas pārējās pasaules fona, protams) Latvijas teritorijā bija izveidojisies uz 1910-14. gadu. Diemžēl 1.PK visu sačakarēja fundamentāli, tā ka vēl šobrīd to strēbjam.

Atbildēt

Šaha dēlīti vajag salauzt, ja tādā spēlē jāzaudē

20.10.2019. 07:26

»

:)

Latvieši vienmēr ir bijuši ka ķermenis bez galvas. Ja vajag, kāds cits var ielikt viņiem smadzenēs savu ideju un tad viņi ar savu dzīvnieka ķermeni iet un par to karo un krīt. Piemēram par boļševismu. Viegli arī iedarboties uz emocijām - apbižotību, kompleksiem u.t.t. uzkūdit uz visu kaut ko. emocijas...


Boļševisms tika izmantots lieliski un citas idejas, lai fiziski pakļautu un iznīcinātu konkurentus.

Arī šodien nekas nenotiek citādi. Latviešu nācijvalsts veidojās laikā, kad arī citas nācijas saskaņā ar ASV deklarāciju par neatkarību ieguva pašnoteikšanās tiesības. Kā redzat, pašnoteikšanās tiesības nav atcēlušas un neatceļ paverdzināšanas tiesības. Vājāko vienmēr paverdzina vai iznīcina, tāda ir konkurence.

Bet savas augšanas sāpes un grūtības ir tikai savas privātas konkurenences par izdzīvošanu palielināšana vai bojāejas sāpes.

Atbildēt

Krīt aizā, raušas stikla kalnā - nevarī as piemēri

20.10.2019. 07:18

»

Atis Priedītis

Ir arī citi latviešu tautas arhetipi. Kaut vai Antiņš, kurš tomēr nokļuva stikla kalna virsotnē


Saeima šodien sūdu bedre - tajā dzīvo cūkas, kuras nekad nav redzējušas patiesu brīvību un tik daudz naudas, lai tās trūkums netraucētu domu skaidrību.

Atbildēt

:)

19.10.2019. 23:27

Latvieši vienmēr ir bijuši ka ķermenis bez galvas. Ja vajag, kāds cits var ielikt viņiem smadzenēs savu ideju un tad viņi ar savu dzīvnieka ķermeni iet un par to karo un krīt. Piemēram par boļševismu. Viegli arī iedarboties uz emocijām - apbižotību, kompleksiem u.t.t. uzkūdit uz visu kaut ko. emocijas lielā virsrokā pār prātu. Plānu neveido, bet seko svešiem plāniem un vel iekarst par tiem kā par saviem. NE-KAD savus plānus neveido. Šahā tā ir figūriņa, kura pēc pāris gajieniem tiek nokauta un izmesta nevis pats šaha spēlmanis, kurš ir saslēgts ar smadzenēm un spēj domāt daudzus gājienus uz priekšu. Galvenais, ka arī negrib domat. Cik reižu man ir teikts - tu par daudz doma:) Un to saka cilvēki, kuri paaudzēs ir māniti un manipulēti un vel arvien nesaprot nekā vairāk kā "man vajag stradat un paēst". Bet sāpes jut. Savas kļūdas drosmigi atzīt baidās, jo nespēs izturēt šīs sāpes. Tapēc padodas mītiem, kuri mierina sirsniņu un liek pašiem justies labak. Negrib paciest svētīgās sāpes, kas rodas no drosmīgas savu kļūdu atzīsanas. tās ir vajadzīgas, lai labotu gaitu.

Atbildēt

NATO lielākais finansētājs ir ASV,

17.10.2019. 08:10

»

Atis Priedītis

Nav tik vienkārši, pats biju tai procesā iekšā un varu pateikt ko domāja tolaik tauta. Pilsoņu komiteju darbība bija pārāk nacionālistiska un cilvēki baidījās kā nākot viņiem pie varas Krievija tika tik pamatīgi nokaitināta, ka atkal sekos okupācija. Un tobrīd nekāds NATO mums palīgā nenāktu. Un neaizmirsīsim...


kas ir parādā FRS. Tātad NATO finansē FRS. FRS ideoloģija ir ebreju impērijas trīs standartu ideoloģija. ES ir FRS pilotprojekts ar € ieviešanu no 2002. gada, izmēģinot € kā iespējamo globālo naudu.

Kur ebreju impērijas trīs standartu ideooģijā mēs varam saskatāt latviešu tautas, mazas nācijas, intereses? Tādu nav. FRS galvenā tendence ir iznīcināt Krievijas tautu un ekonomiku, jo pēcstaļina laika ideoloģijas Krievijas un Latvijas iedzīvotāji neatbilst kapitālisma standartiem, bet ir kaitīgi un nederīgi, jo atbilst sociālisma standartiem.

Tādēļ šo apstākļu kopums pierāda, ka tikai paši latvieši nācijvalsts izpratnē spēj, vai nespēj pastāvēt paši par sevi. Notiekošie procesi rāda, ka LV var atrasties NATO un tas nav šķērslis latviešu tautai nācijvalsts izpratnē kļūt par divvalodīgu valstsnāciju, kur par latviešiem kļūs naturalizējies okupants kopš 1940. gada okupācijas un ņēģeris no Nigērijas vai ķīnietis no Ķīnas, ja iegūst Latvijas pilsonību.

Atbildēt

Tātad kosmopolītisko nacismu Latvijā veido

17.10.2019. 07:56

»

Visvairāk latviešu dzima 1987., 88., 99

Jo latviešu tauta ticēja savai nākotnei, pārmaiņām. Kādā veidā ticēja, cik dziļi utt. nav pētīts, bet statistikas rādītāji uzrāda ļoti lielu dzimstības pieaugumu. Vēlāk seko kritiens pieaugumā...


nenotikusī deokupācija, Latvijas atrašanās ES sastāvā kā ASV kolonijai ar pasaules valdības uzspiesti likumdošanu, kas valstsnācijas apstākļos summējas kā genocīds pret latviešu tautu.

Vardarbīgi latviešu tautai uzspiestā kosmopolītiskā nacisma kultūras apstākļos tiek iznīcināta latviešu tautas kultūrvide un kultūrtelpa, morālā aspektā izpaužoties genocīdam.

Atbildēt

Visvairāk latviešu dzima 1987., 88., 99

17.10.2019. 07:43

»

Atis Priedītis

Nav tik vienkārši, pats biju tai procesā iekšā un varu pateikt ko domāja tolaik tauta. Pilsoņu komiteju darbība bija pārāk nacionālistiska un cilvēki baidījās kā nākot viņiem pie varas Krievija tika tik pamatīgi nokaitināta, ka atkal sekos okupācija. Un tobrīd nekāds NATO mums palīgā nenāktu. Un neaizmirsīsim...


Jo latviešu tauta ticēja savai nākotnei, pārmaiņām. Kādā veidā ticēja, cik dziļi utt. nav pētīts, bet statistikas rādītāji uzrāda ļoti lielu dzimstības pieaugumu. Vēlāk seko kritiens pieaugumā.

Mēs, latvieši, dzīvojam kosmopolītiska nacisma apstākļos. Lai labāk izprastu, kas ir kosmopolītiskais nacims, ir jāpaskaidro. Nacionālais nacisms ir, kad vienas nācijas intereses nesamērīgi vairāk tiek ievērotas par citu nāciju interesēm nācijvalsts teritorijā. Savukārt kosmopolītisko nacimu veido apstākļi, kad tieši valstsnācijas teritorijā, kāda šodien ir Latvija, nav notikusi deokupācija pēc 1940. gada PSRS okupācijas, pamatnācijai latviešiem uzspiežot kosmopolītisko iebraucēju kultūru visās dzīves jomās, tostarp ar Saskaņas deputātiem Saeimā. Kosmopolītiskā nacisma izteiktāku izpausmi paspilgtina cionisma ieviestā likumdošana pēc 1991. gada ar Romas postulātu darbību pasaules un Latvijas iedzīvotāju mērķtiecīgā samazināšanā, finansu izstrume tiem graujot Latvijas ekonomiku, kas kopumā noved pie totāla kosmopolītiskā nacisma genocīda izpausmes. Nemaz neapspriežot pat ebreju impērijas trīs standartu faktisko ieviešanu Latvijas likumdošanā caur ES regulām un direktīvām un to kaitīgo ietekmi uz Latvijas ekonomiku un tiesiskumu. Es nemaz nerunāju par Latvijas suverenitātes zudumu, LVL vietā uzspiežot €.

Loģiski, ka latviešu tauta šādos kosmopolītiskā nacisma apstākļos nejūtas komfortabli un pamet Latviju, lai izdzīvotu un vairotos svešumā. Svešumā arī latviešu tauta ir iedzīta tādos pat kosmopolītiskā nacisma apstākļos, kas nav pat jāpierāda, tomēr tur ir darbvietas un labāka materiālā labklājība, tikai lai izdzīvotu.

Atbildēt

Okupācija jāizbeidz tiesiski

17.10.2019. 01:09

»

ventspilnieks

Arī Ventspilī cilvēki gaida likumību vismaz galvenajās lietās


ar "vismaz" nedrīkstam samierināties, likumība un tiesiskums vai nu ir ,vai nu tas nav. Āmen.

Atbildēt

Mikus

17.10.2019. 01:03

»

K

Pareizi1 Visvairāk dzima cara laikā! Tieši tad Rīgā cēla arī visskaitākās mājas, ar kurām tagad visi tā lepojas, cēla fabrikas, attīstīja tramjus, veidoja pirmos dzelceļus, attīstījās kultūra........bet tad radās sarkanie Latviešu strēlnieki, tālāk paši zināt ko šie sastrādāja...


Nu un ko tad šie tādu sastrādāja, boļševiku tumsoņi vaņkas tāpat gandrīz visus streļķus apšāva vēlākos gados, bet viņu ieviestās idejas izgrozīja pēc savām sovaku prāta spējām.

Atbildēt

Meli

16.10.2019. 22:50

»

Q

Ārkārtīgi bēdīgs , bet patiess fakts, arī es būdams latvietis cik vien ir ziņas par dzimtas vēsturi, pašreizējo valdību uztveru kā okupācijas valdību, kura cenšas iznīdēt savus tautiešus! Esiet nolādēti


"...pašreizējo valdību uztveru kā okupācijas valdību ..."- tie ir pretvalstiski meli izraut no konteksta vienu periodu, kura valdība mēģina kaut ko darīt, mainīt nomenklatūru, bet mafiozā politiskā "sistēma" pretojas un neļauj, kliedz - policejiska valsts vara, grib nomainīt slinko, neprašu ģenerālprokuroru, čekistisko tiesas vadītāju, kurš savā "gimenē" panācis spriedumu, ka "nav sadarbojies" utt. "Savus tautiešus"padzina trimdā tieši nacionāļi, ZZS, kuri nepātraukti atrodas, atradās pie varas. Vieni ir pie varas, otri uz apsūdzēto sola priekšgalā trin rokas nevainībā.

Atbildēt

Virs Latvijas taisnības nav un nebūs

16.10.2019. 21:22

»

Atis Priedītis

Ja mēs par savas tautas labākajiem pārstāvjiem izvirzām gļēvuļus (tas nekas, ka slavenus, bagātus un populārus), tad virsraksts ir trāpīgs. Ja pameklējam "zemāk", ne starp bagātiem, populāriem un slaveniem, tad virsraksts ir melīgs


"Kā lems, tā būs. Vienīgā iespēja nepakļauties šai noziedzīgajai varai, ir aizbraukt no valsts ..."- TAISNĪBA, variantu nav.Ko nepaveica okupanti 50 gados, to paveica TB/LNNK/VL - NA 30 gados kopā ar ZZS. Citu iespēju vienkārši reāli nav, kā bēgt no valsts. Mums iestumj batonu ausīs - stājieties partijās, ietekmējiet, jums ir iespēja(?). Variet sastāties partijās kaut 500 000 vai vairāk, neko neietekmēsiet, partijai ierindas biedri bez naudas maisa ir kā sauciens tuksnesī. Vari ievēlēt arī 100 visgodīgākos un zinošākos deputātus, nekas nemainīsies - mafija NOMENKLATŪRA līmenī ir pārņēmusi varu kopā ar ekonomiskiem grupējumiem, tā ir nesatricināma."... Uz to jau arī ir likts aprēķins ..."- tās ir pupu mizas, tāda aprēķina nav un KGB stukači, kuri ir iefiltrēti Saskaņas un NA rindās un nosaka toni. Visu nosaka nauda. Ar privatizāciju izlaupīja visu okupācijas 50 gados saražoto vērtību un tagad klaigā - jums nav sociālo iemaksu, pensija nepienākas. Nacionāļu stukači klaigāja, ka okupanti ieņēma izsūtīto dzīvokļus (labi ja to bija 10 %, pārējie latvieši, okupanti un iebraucēji saņēma dzīvokļus jaunajās mājās), uz tā pamata padzina no dzīvokļiem SIMTIEM tūkstošus latviešu. Idejas izdoma bija čekistu vērta -
"patiesi" nacionāla, bet naidīga, ļaunprātīga.

Atbildēt

Atis Priedītis

16.10.2019. 21:18

»

Visvairāk latvieši dzima 1987., 88., 89.

jo domāja, ka viņi pārņems varu ar pilsoņu komitejām un latviešu biedrībām, bet komunisti, čekisti un CIP cionisti latviešu tautu aizveda pa skuju taku. Un tā vēl šodien. Ierēdņi latvieši ar labiem atalgojumiem arī dosies pa skuju taku proporcionāli iedzīvotāju skaita sarukumam. To noteiks pasaules ...


Nav tik vienkārši, pats biju tai procesā iekšā un varu pateikt ko domāja tolaik tauta. Pilsoņu komiteju darbība bija pārāk nacionālistiska un cilvēki baidījās kā nākot viņiem pie varas Krievija tika tik pamatīgi nokaitināta, ka atkal sekos okupācija. Un tobrīd nekāds NATO mums palīgā nenāktu. Un neaizmirsīsim, ka arī Pilsoņu komitejas patiesībā kontrolēja VDK.

Atbildēt

Visvairāk latvieši dzima 1987., 88., 89.

16.10.2019. 20:16

»

K

Pareizi1 Visvairāk dzima cara laikā! Tieši tad Rīgā cēla arī visskaitākās mājas, ar kurām tagad visi tā lepojas, cēla fabrikas, attīstīja tramjus, veidoja pirmos dzelceļus, attīstījās kultūra........bet tad radās sarkanie Latviešu strēlnieki, tālāk paši zināt ko šie sastrādāja...


jo domāja, ka viņi pārņems varu ar pilsoņu komitejām un latviešu biedrībām, bet komunisti, čekisti un CIP cionisti latviešu tautu aizveda pa skuju taku. Un tā vēl šodien. Ierēdņi latvieši ar labiem atalgojumiem arī dosies pa skuju taku proporcionāli iedzīvotāju skaita sarukumam. To noteiks pasaules bankas aizdevēji.

Atbildēt

Cara ohranka nebija muļķi

16.10.2019. 20:11

»

K

Pareizi1 Visvairāk dzima cara laikā! Tieši tad Rīgā cēla arī visskaitākās mājas, ar kurām tagad visi tā lepojas, cēla fabrikas, attīstīja tramjus, veidoja pirmos dzelceļus, attīstījās kultūra........bet tad radās sarkanie Latviešu strēlnieki, tālāk paši zināt ko šie sastrādāja...


tās vad. Zolotonosovs simtiem provakatoru iesūtīja visās iespējamās biedrībās, bet revolūciju nespēja novērst. Pat tie, kuri šāva uz protestētājiem, pārgāja revolucionāru pusē.

Cilvēki dzimst ne jau fabriku, dzelzceļa sakarā, bet, kad tic savai nākotnei. Mēs šodien dzīvojam kultūras kapitālisma laikā. Industriālais kapitālisms beidzies.

Vēlreiz saku - latviešu tauta var uzplaukt bez valsts pārvaldes formas.

Atbildēt

Atis Priedītis

16.10.2019. 17:51

Ja mēs par savas tautas labākajiem pārstāvjiem izvirzām gļēvuļus (tas nekas, ka slavenus, bagātus un populārus), tad virsraksts ir trāpīgs. Ja pameklējam "zemāk", ne starp bagātiem, populāriem un slaveniem, tad virsraksts ir melīgs.

Atbildēt

K

16.10.2019. 17:15

»

Dzimstība palielinās, kad tauta tic savai nākotnei

Visvairāk dzima 1987., ap to laiku, jo latvju tauta ticēja savai nākotnei. Pie varas palika okupantu pakalpiņi un okupanti, komunisti, čekisti, viņu pretlatvisko ideoloģiju nostiprināja starptautiskais cionisms. Sekoja graušana - rūpniecības, lauksaimniecības, jūrniecības utt. Tagad grauj veselības, ...


Pareizi1 Visvairāk dzima cara laikā! Tieši tad Rīgā cēla arī visskaitākās mājas, ar kurām tagad visi tā lepojas, cēla fabrikas, attīstīja tramjus, veidoja pirmos dzelceļus, attīstījās kultūra........bet tad radās sarkanie Latviešu strēlnieki, tālāk paši zināt ko šie sastrādāja

Atbildēt

K

16.10.2019. 17:11

»

lauķis

...Neviena tauta nevar pastāvēt bez idejas


Ideja bija un spīdoši tika piepildīta: Latviešu tautas nacionālais episkais varonis Lāčplēsis iekrita aizā, nevis uzvarēja.Ha, hā, hā, otru tautu tādu nezinu, kam varonis iekrīt aizā! Lūk, arī valste, latviešu vadīta, iekritusi tik dziļā aizā, ka gaismu vairs nesaskatīs.

Atbildēt

Tā ir!

16.10.2019. 14:42

»

Pilsonis

Dzemdēt bērnus izzagtā un piesmietā, faktiski bankrotējušā, bauru kolonijā, kur valda bauru atbalstīts kangaru režīms, tā izpildītāji kangaru bandas jeb partijas, kurās ar īpašu rūpību ir piemeklēti nelieši, meļi, zagļi, muļķīši, tādi, kuriem lielākā laime izkalpoties svešiem kaklakungiem pat upurējot...


Un pasaules valdība un kosmopolītiskie nacisti sasniedz savu mērķi. Zaudējot savu naudu, Latvija zaudēja suverenitāti.

Grieķija zaudēja drahmu. Pagājušo gadu Grieķijas parāds bija 160 procenti no IKP. ES un SVF, PB stāsta, ka Griekijas ekonomika atveseļojas, lai gan tai izdala naudu iztikai. Šajā gadā Grieķijas parāds jau sasniedzis 190 procenti no IKP.

Itālija grib ieviest savu liru, lai atgūtu suverenitāti. ES pretojas. Tad Itālija ieviesa alternatīvu naudu - vekseļos utt.

€ ieviešana 2002. gadā reāli ir FRS pilotprojekts, izmēģinot ieviest vienotu pasaules naudu.

Atbildēt

Egde

16.10.2019. 14:34

»

Edge

“(..) un jūs atzīsit patiesību, un patiesība darīs jūs brīvus." (Jāņa 8:32


No nācijvalsts viedokļa 4. maija republikas vara ir kosmopolītiskā nacisma Trešā reiha īstenotāja pret pamatnāciju - latviešu tautu. Minētā tacisma forma šodien ir genocīds.

Nacionālie nacisti bija vācu hitleriskā vara, kas uzskatīja sevi par pārākiem pār citām nācijām. Kā zināms, hitleriskā Vācija tika iesaistīta Otrajā pasaules karā ne tikai pašas vācijas interesēs. Karu organizēja cionisti. Cionistiem ir vienalga, kādas ideoloģijas vārdā rīkot karu un nesaskaņas. Nacionālais nacisms sevi izsmēlis. To vietu cionistu mērķis ieņem kosmopolītiskais nacisms - ideoloģija, kas maldinot, nacionalitāti aizstāj ar pilsoņu nācijas jēdzienu. Jebkuras rases, nācijas, dzimuma persona var kļūt par latvieti, ja kļūst Latvijas pilsonis. Šādu Latvijas pilsoņu - kosmopolītu valsti sauc par valstsnāciju, kura ir naidīga pret patiesajiem latviešiem un viņu kultūru, jo labi izprot savu patieso mazvērtību, kas izvēršas slēptā un atklātā kosmopolītiskā nacismā pret Latvijas etnisko pamattautu.

Atbildēt

ventspilnieks

16.10.2019. 13:29

Arī Ventspilī cilvēki gaida likumību vismaz galvenajās lietās.

Atbildēt

Pilsonis

16.10.2019. 13:17

»

hm

Tauta iznīkst tāpēc, ka nedzimst bērni, bet ne tāpēc, ka jāmaksā par OIK


Dzemdēt bērnus izzagtā un piesmietā, faktiski bankrotējušā, bauru kolonijā, kur valda bauru atbalstīts kangaru režīms, tā izpildītāji kangaru bandas jeb partijas, kurās ar īpašu rūpību ir piemeklēti nelieši, meļi, zagļi, muļķīši, tādi, kuriem lielākā laime izkalpoties svešiem kaklakungiem pat upurējot savu tautu, savā ziņā ir noziegums pret bērniem

Atbildēt

lauķis

16.10.2019. 13:03

...Neviena tauta nevar pastāvēt bez idejas...
Bez idejas var dzīvot laimīgi,bez vērtību sistēmas nekādīgi,tikai iznīkt.
Nav svarīgs mērķis,svarīgs ir labs ceļš.

Atbildēt

vilnas zeķe

16.10.2019. 11:59

Atstumtā šoferdēla,no siles atgrūstā ulmaņlaiku pietuvinātā krustdēla paģiru vaimanas.

Atbildēt

vispārinātjas

16.10.2019. 11:57

"Tie labāk paklausītos, ko žīdi domā šajā sakarā."Tad paklausies,kā vini kašķējas savā valstī.

Atbildēt

Edge

16.10.2019. 11:21

»

Mēs labi zinām, kas ir Edge,

iztekts puskrievs, arī pēc fizionomikas. Lādzīgs, dvēselisks kā latgalietis. Bet nav un nekad netiks pieņemts kā latvietis, latviešu patriots. Tādi okupanti degenerē latviešu pamatnāciju kā Arturs Priedītis.. Latvieši tiek mērķtiecīgi iznīcināti piespiedu emigrācijā - izsūtījumā - miruši Latvijai...


“(..) un jūs atzīsit patiesību, un patiesība darīs jūs brīvus." (Jāņa 8:32)
Kas par augstāko vērtību atzīst patiesību, tas cilvēkus pēc deguna (fizionomikas) nevērtē - un nekādā strupceļā nekad nenonāk, un nestāsta pasaciņas par "cionistiski kosmopolītisko" ideoloģiju.

Atbildēt

Vai tad nav skaidrs,

16.10.2019. 10:33

»

nez kāpēc

rakstiņā vajadzēja iešmugulēt murgainu tekstu par K.Ulmaņa tāla radinieka-čekista uzbrukumu tautai un pašu Ulmani nodēvēt par tautas nodevēju?Autoriņš laikam domā,ka čekisti pazemoja,izsūtīja un cietumā nobendēja Ulmani par to,ka viņš "nodeva" savu tautu un valsti. Tādējādi rodas jautājums,kam kalpo...


kāpēc, komunisti, čekisti, cionisti, ar cerībām maldinot latviešus, par VP izvirzot G. Ulmani? Jo cionists Levits, kurš piedalījās 4. maija deklarācijas izstrādē, jau sākotnēji paredzēja, ka komunistu, čekistu, cionistu 4. maija republika būs jāuzdod par "atjaunoto 18. novembra republiku", lai cerībām un ticībām latviešu Latvijai būtu vieglāk to sagraut, izlaupīt un veikt genocīdu ar pašu latviešu līdzdalību. Knifs viss ir tajā, ka vēsturē neko atjaunot nevar. Latvieši apmauti joprojām domā, ka dzīvo "atjaunotā 18. novembra Latvijā" un piedalās savā pašiznīcināšanā, joprojām akli sekojot cionistu varas norādēm un "reformām".

Atbildēt

Nācijvalsts - latviešu Latvija

16.10.2019. 10:18

»

Tiesi

Ceru ka raksta autors ir izlasījis kaut dažas biogrāfijas par Kārli Ulmani un palasījis kaut ko par pirmās Latvijas vēsturi un ir izdarījis tik pat daudz Latvijas labā kā Kārlis Ulmanis. Tieši tas ka šobrīd nav cilvēka, kas spēj domāt par Latviju kā par valsti un latviešiem kā par tautu, bet katrs rauš...


uzplauka ulmaņlaikos, jo bija vēsturiskie priekšnoteikumi. Tomēr šodien redzam, ka maza nācijvalsts tiek iznīcināta gan sagraujot ulmaņlaiku nācijvalsti, gan šodien Latvijas ekonomiku pēcpadomju periodā.

Krievijas F PSRS paskatā okupēja un ekspluatēja latviešus gan ideoloģiski pret savu pašu tautu, gan materiāli izkalpinot kā vergus marksistiskajā ideoloģijā. Šodien redzam, ka Latvija kļuvusi par ASV koloniju ar visu no tā izrietošām sekām, kas beidzas ar latviešu tautas nāvi - labākais u vērtīgākais darbspēks izvests un ekskuatēts UK un Vācijā, Nīderlandē utt. Cionistu pasaules valdība - 50 bagātākās pasaules dzimtas realizē Romas kluba pistulātus - jāsamazina pasaules iedzīvotāju skaitu līdz minimumam, ko realizē arī Latvijā, tostarp ebreju impērijas trīs standartiem, kuri jau ieviesti Latvijas likumdošanā utt.

Kur ir izeja no tuneļa, kur latvji mīņājas tumsā un kurn? Izeja no strupceļa vienmēr ir, tā tiek slēpta, norādot simts nepareizos virzienus. Izglītības sistēma tiek deformēta, Latvijas vēsture sagrozīta, likumdošana saputrota pretrunās. Šis laiks neprasa vienu personu kā līderi, bet līdzīgi domājošo jaunlatviešu laiku. Valsts institūts kā tāds ir norieta stadijā, jo valstsnācija ir kropls veidojums, kurā par latviešiem uzskata ķīniešus, krievus, nēģerus, arābus utt., ja vien viņi ieguvuši pilsonību.

Suņdzi Karamāksla latviski iztulkota vien 2011. gadā, internetā ievietotie teksti ir mākslīgi sagrozīti, lai tie, kas interesējas, neko nesaprastu. Mūsu ienaidnieki vadās pēc Sundzi Karamākslas deviņu zemju principu likumiem. Mēs nespējam pretoties, nezinot šos likumus.

Latviešu tauta var uzplaukt citā formā, kas nav valsts.

Atbildēt

nez kāpēc

16.10.2019. 10:05

rakstiņā vajadzēja iešmugulēt murgainu tekstu par K.Ulmaņa tāla radinieka-čekista uzbrukumu tautai un pašu Ulmani nodēvēt par tautas nodevēju?Autoriņš laikam domā,ka čekisti pazemoja,izsūtīja un cietumā nobendēja Ulmani par to,ka viņš "nodeva" savu tautu un valsti. Tādējādi rodas jautājums,kam kalpo tādi pētersoni,kuriem rādās,ka Ulmanis tiek glorificēts.

Atbildēt

Tiesi

16.10.2019. 09:46

Ceru ka raksta autors ir izlasījis kaut dažas biogrāfijas par Kārli Ulmani un palasījis kaut ko par pirmās Latvijas vēsturi un ir izdarījis tik pat daudz Latvijas labā kā Kārlis Ulmanis. Tieši tas ka šobrīd nav cilvēka, kas spēj domāt par Latviju kā par valsti un latviešiem kā par tautu, bet katrs rauš tikai savā kabatā ir novedis Latviju tur kur šobrīd esam. Un arī pirmās Latvijas laikā, notika Saeimā tas pats kas šobrīd - katra partija rausa tikai uz savu pusi un savās interesēs. Tikai tāpēc ka atradās cilvēks kurš bija spējīgs domāt par Latvijas labumu vairāk kā par savu labumu, Latvija tautas atmiņas saistās galvenokārt tieši ar Ulmaņalaikiem. Cilvēks kas bija spējīgs apvienot latviešus kā tautu, spējīgs pacelt Latvijas ekonomiku un valsts labklājību Latvijas vēsturē nebijušos un nekad neatkārtotos augstumos, šobrīd tiek dēvēts par valsts nodevēju. Latvieši attopieties. Tas ka Latvijas tautas varoņi ir Rainis un Aspazija, bet nodevējs ir Kārlis Ulmanis ir apkaunojums Latvijas valstij. Un tāpēc nav brīnums ka esam tur kur esam.

Atbildēt

!!

16.10.2019. 09:04

»

hm

Tauta iznīkst tāpēc, ka nedzimst bērni, bet ne tāpēc, ka jāmaksā par OIK


nu, totāls muļķis, paskaties, kā tas notiek dabā...

Atbildēt

vēl tikai č

16.10.2019. 08:08

godīgajiem no pensijām pusi paņems nodokļos.......staļins godīgos atkāva, šitie pazemo kā var.....visu naudu SAVIEM !!!!! kontrabandistiem ,kas pie darba neiet

Atbildēt

Tu Grantiņ

16.10.2019. 07:47

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Tu esi žīds un cita runa no tevis nav sagaidāma. Un, ko "nozaga" Igaunijas un Lietuvas prezidentiem


esi gļēvs pašlabuma meklētājs, kurš sēž vāczemes maizē. Dzīvojot Vācijā, ja 4. maija varu uzskati par ienaidnieku latvju tautai, kāds tas arī ir, tev visus šos 25 gadus nebija šķēršļu apvienot latviešus cīņai pret šo varu. Daudzi maldīgi ticēja un citi vēl tic, ka tāds ir tavs nodoms. Bet laiks parāda, ka tavs nodoms ir šķelt un vājināt nacionālo kustību. Tu esi gļēvuma iemiesojums! Ar vārdiem Rīgā, ar darbiem aizkrāsnē.

Atbildēt

Stratēģiski svarīgākā bija Latvija

16.10.2019. 07:39

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Tu esi žīds un cita runa no tevis nav sagaidāma. Un, ko "nozaga" Igaunijas un Lietuvas prezidentiem


Un Ulmanis nodeva latviešu intereses, nepretojoties. Tādēļ joprojām pie varas LV ir grantiņveidīgie nodevēji, kuri vazā latviešu tautu aiz deguna, hazāržīd Grantiņ! Ne tu sarakstīji deklarāciju, ne ko spēj. Sadzer kafiju ar VDK un stāsti TV, lai latvieši nepretojas. Tu esi nodevējs un maldini visus latviešus, ar LRTT vedot "pa skuju taku" No ASM tev neizbēgt!

Atbildēt

......

16.10.2019. 00:16

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Nu biedrs Pētersons ir gandarīts, jo Kārli Ulmani Lapsa atļāva nosaukt par nodevēju ! Tu, Pēterson, esi plukata un pielīdējs šai kliķei. Nosacot Ulmani par nodevēju, tu pie žīdiem vari justies droši. Tas arī bija šī raksta galvenais uzdevums, perādīt savu uzticību sātanistiem


Vai tikai tagad sapratāt, kas patiesībā ir biedrs Rolands Pētersons? Līdz šim viņš centās nomelnot daudzus latviešus, kas cīnījās par tiesiskumu. Pēc šī raksta viņš sevi ir atmaskojis.

P.s. arī Eils Levits nemīl Latvijas brīvvalsts valstsvīru Kārli Ulmani. Egils Levits un Rolands Pētersons nav Latvijas nākotne. Latvijas nākotne pieder citiem cilvēkiem, kas atjaunos tiesiskumu.

Atbildēt

zars

15.10.2019. 23:56

Isi un kodoligi. Labs raksts. Tomer nekadi nevar piekrist K Ulmana vertejumam, jo:
1.Karlis Ulmanis bija viens no aktivakajiem valsts dibinatajie laika kad par to viegli vareja zaudet pasha dzivibu.
2.Tas ka visi tris Baltijas valstu prezidenti izradijas nodeveji izskatas pec neiespejamas sagadishanas.
3.Pirms Baltijas valstu aneksijas jau bija noticis PSRS karsh ar Somiju, kas skaidri paradija ka Baltijas valstis nav spejigas pretoties tada mera ka somi.
4.Karlis Ulmanis nevelejas lai liela dala iedzivotaju tiktu izkauti bezcerigaja kara turklat sekojoshas represijas pret atlikushajiem butu dadz nezheligakas un masveidigakas ka tas notika pec padoshanas.

Atbildēt

Kolaborantam rolandam pē

15.10.2019. 22:33

Līdz Kārļa Ulmaņa intelektam un savas valsts mīlestībai, tādiem sarkanajiem tārpiem ir kā līdz zvaigznēm. Redzēt redz, bet nodzēst nevarat.
Tautai dotais neatņemams, to sarkanajiem tārpiem nesaprast, bet jaunāko paaudzi var mānīt līdz laikam, kad tie paši sāk saprast, kas bija Kārlis Ulmanis un kāda ir sarkano tārpu motīvācija viņu nomelnot. Grozaties un melojat cik gribat, bet jūsu nākotne būs cietuma kamera, kaut visam pārējam rakstā var piekrist var nepiekrist, nodod tieši frāze par K.Ulmani.

Atbildēt

Roland Pēterson!

15.10.2019. 22:31

Latviešu nav tik maz, lai tev ielauztu ribas par " kalpiem un pielīdējiem", liela uguns sākas ar mazu dzirksteli. Kad viss sagatavots.

Atbildēt

Dzimstība palielinās, kad tauta tic savai nākotnei

15.10.2019. 22:27

»

hm

Tauta iznīkst tāpēc, ka nedzimst bērni, bet ne tāpēc, ka jāmaksā par OIK


Visvairāk dzima 1987., ap to laiku, jo latvju tauta ticēja savai nākotnei. Pie varas palika okupantu pakalpiņi un okupanti, komunisti, čekisti, viņu pretlatvisko ideoloģiju nostiprināja starptautiskais cionisms. Sekoja graušana - rūpniecības, lauksaimniecības, jūrniecības utt. Tagad grauj veselības, izglītības utt. struktūras. Latvija kļuvusi par izlaupītu koloniju, zaudējusi suverenitāti - nav savas naudas, likumdošanu raksta cionisti, ekonomika tiek iznīcināta banku instrumentiem - bankroti - BB, Latv. Krājbanka, Parex utt. Valsts parāds. Privārpersonu parādi. Lētais un izglītotais darbspēks izvests - kā jau no iekarotas kolonijas. Krievijā, ko uzskata par mūsu ienaidnieku, nav labāk.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...