Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ineka

06.02.2021. 19:52

»

No Klausa Švābes grāmatas

Klauss Švābe, ilgstošs Vispasaules ekonomikas foruma organizētājs...


paldies par tulkojumu! Vai ir vēl kaut kas no šī?

Atbildēt

Pionieris

08.01.2021. 06:06

»

Tauta

Pietiek lasit pietiek


Uzraksti uz Čeku ziņojumu, stiukačs! Smird pēc PSKP aģitatora....

Atbildēt

Vārdnīca

07.01.2021. 17:44

Vai, kā izsmējos! Bravo autoram par stilu!

Atbildēt

pamzām

07.01.2021. 15:57

»

kamoliņš

Varbūt,viņi to ko dara,to dara apzināti,pilda uzdevumu


Elektorātam , lai arī lēni un miglaini , sāk skaidroties patiesā aina un perspektīva

Atbildēt

vecā ziņkārība

07.01.2021. 15:32

Vai Arturs Priedītis tagad ir Arturs Vēbers?Bija Arturs Nagliņš,tad Kuilis,tad Terēza Mendoza,tad vitoleolatoendo lapsas nīdējs....Hameleončiks?

Atbildēt

tam briesmīgajam

07.01.2021. 15:28

kā vecais Levits varēja būt poļitruks,ja viņš nekad nav bijis nevienā partijā?Vulfsons gan bija poļitruks un tanku bučotājs.Par daudz "goda",briesmīgais.

Atbildēt

Secinājums

07.01.2021. 14:38

»

beidz

ar to savu Švābi,pašam slikti nepaliek


Diemžēl Švābe un pārējā necilvēku kompānija izlemj arī tavu likteni.

Atbildēt

Panorāmas busiņa šoferim jāmeklē

07.01.2021. 14:17

»

tik tal esam nonakusi !

valsts policija dara visu, lai nepienemtu Jana Sondara iesniegumu par sorosit propogandistu un levit slavinataju latvijas tv panoramas sofera uzbrukumu Janim Riga uz ielas


cits darbs laicīgi.Rokas palaiž,iespējams,arī mājās,Janim jāsūdz viņu tiesā,nevis visžēlīgi jāprasa atvainošanos.Tāds bullis sēž pie stūres,lai iet pastrādāt pie dāniem...

Atbildēt

jurisx

07.01.2021. 14:13

Nācijas tēvs Nācijas āksts.Ne pielikt , ne atņemt.

Atbildēt

vēlēšanas ir viltotas

07.01.2021. 13:15

Nolādētais karlevita režīms

Atbildēt

motorhead 1916

07.01.2021. 12:36

»

Izsitiet čeku

Nu vēl mazliet līdz pirmajam siltumam un tad jādarbina traktori. Doma laukumā nepieciešamas dažas primitīvas koka konstrukcijas, bet var arī "uzvaras" parkā, tur jau tradīcijas atstrādātas


Vai pirmo njemsiet to VISLATPIRDI? Ja taa, tad ieteiktu njemt krietnu piitas cuukaadas siksnu - taa ir shtelle. Peec tam, protams, droshiibas labad var to piilaadzha mietu ar. Kur nu aatrumaa sanaak. Shitaa jau izsenis vilkachu un vampiiru zeme, jaauzmanaas...;-)

Atbildēt

dfg

07.01.2021. 12:15

kapec vispar so klaunu raksta , labaak ignoreet.

Atbildēt

Statistiķis

07.01.2021. 12:00

Lūzerportālā aizvien vairāk caurā prezervatīva izstrādājumu

Atbildēt

anti soross

07.01.2021. 11:44

»

Tauta

Pietiek lasit pietiek


batistas rezims krita Kuba,levit rezims kritis Latvija !

Atbildēt

tik tal esam nonakusi !

07.01.2021. 11:42

valsts policija dara visu, lai nepienemtu Jana Sondara iesniegumu par sorosit propogandistu un levit slavinataju latvijas tv panoramas sofera uzbrukumu Janim Riga uz ielas.

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

07.01.2021. 11:30

Vispār jau ši murgainā "nodokļu reforma" ir absolūti neprofesionālo FM darboņu ar komjaunieti Reiru priekšgalā darba auglis. Nācijas tēvs neko īsti nemaz nevarēja darīt, jo tas tika iepakots ar "budžeta paketi", kas arī ir trekno ierēdņu ilgus gadus organizēta shēma - lai varētu savus murgus izbīdīt cauri. Tāpēc uzbrukums ne pēc adreses!

Atbildēt

tautas atbrivosanas vesmas ir jutamas

07.01.2021. 11:03

saeimas atlaisana ir neizbegama,tapat ka karinlevita rezima likvidacija !

Atbildēt

tautietim

07.01.2021. 10:54

»

Tauta

Pietiek lasit pietiek


Ko patiesība nepatīk ,kas tur uzrakstīts nepareizi? Labi ka cilvēkam rakstot vēl nedaudz humoram pieticis.Atbildēt

nācijtēva bārdas ute!

07.01.2021. 10:50

Ļoti labi noraksturota situācija mūsu valstī, epiteti vienkārši izcili ,bez smaida nav iespējams izlasīt! Skats nākotnē drūms.

Atbildēt

Tauta

07.01.2021. 10:47

Pietiek lasit pietiek!
Teksts ir provokativs un veicina naidu

Atbildēt

fakts

07.01.2021. 09:02

»

yyuyuuyuyu

šis tips vnk jāaizdzen


Jātiesā!

Atbildēt

yyuyuuyuyu

07.01.2021. 08:37

šis tips vnk jāaizdzen

Atbildēt

aha

07.01.2021. 06:30

»

ESMAIJA

Precīzi! Ne ko pielikt, ne atņemt


Tagad sauciet sētnieku un apkopēju, lai to pieķēzījumu satīra.

Atbildēt

Vai runa ir par uzņēmuma līgumu?

07.01.2021. 06:24

»

VDD

Uz šādiem un citādiem "hibrīkara" elementu izteikumiem jādodas meklējumos, lai pārtrauktu musināt tautu un sludinātu kauna traipus Latvijas valstij...


Kad katra persona ir “viendzimuma SIA”, IK utt. Tā es saprotu pareizi? No juridiskā viedokļa tur nav pretrunu cilvēktiesībās. Viss atkarīgs no “žīdu naudas” politikas tāpat.

Žīdu naudas politika ar Klausu Švābi plāno ne tikai atkratīties no visa veida cilvēktiesību ievērošanas ar IK un mazo SIA likvidāciju, bet arī likvidēt valsts uzņēmumus, ko veikli ar “pandēmiju” apkrauj ar parādiem, naudu liekot izsviest par lielu un nevajadzīgu masveida testēšanu un nevajadzīgu vakcināciju, pāslogojot ekonomiku. Bloķējot tās darbību, kā saka Klauss Švābe.

Inkluzīvā kapitālisma plāniem, kuriem akceptu bez 240 žīdu “pierunātiem” - gan jau ka CIP un Mosssad piežmiegtiem ofšoros miljardieriem, naudu netur taču čemodānos, nupat pievonojusies ASV FRS un pati lielākā ASV banka un Pasaules Banka ar savu stratēģiju pirmajā fāzē līdz 2025. gadam.

Otrkārt, ar to pārvaldību pār valstīm plāno ne vairs globālās finanšu korporācijas, bet finanšu korporācijas- tas nozīmē, ka plāno vai nu saglabāt valstu varas administratīvās uzraudzības struktūras globālajā elektroniskajā koncentrācijas nometnē, vai pat nesaglabāt - varu nododot finanšu korporācijai un organizētajam globālajam specdienestu noziedznieku tīklam, kas izveidots kopš pag. gs 70. gadiem ar naudas kontiem ofšoros, kur vadošās stabules pūš CIP un Mossad, LV ceļot VDD centralizēto “SS un gestapo” ēku Rīgā, Teikas rajonā.

Plānveidīgi iznīcinot uzņēmumus, to darbību plāno aizstāt ar valsts uzņēmumiem, kurus faktiski organizē un apkalpo finanšu korporācijas. Arī privātbanku likvidāciju tiek plānots aizstāt tikai ar centrālajām bankām, izņemot skaidru naudu no apgrozības.

Plānos ietilps augstskolu neatkarības likvidācija, ko žīdu cionisti ar Šuplinsku un paklausīgo idiotu Saeimu likumdošanā jau panākuši, ar korupciju - lielām dotācijām - grantiem no finanšu korporāciju puses aizbāžot mutes protestētājiem. Algojot žīdu “ekspertus” kā U. Dumpis.

Noziegumiem pret cilvēktiesībām un cilvēcību pamatā nav “labākas nākotnes” izveides centieni, kā žīdi melo, bet tas viss tiek plānots žīdu naudas un varas, žīdu ekonomikas interesēs ar žīdu naudas - usd starpniecību, ko žīdu nacisti uzspuež pasaulei mankārīgos un augstprātīgos noziedzīgos noūkos. Precīza žīdu naudas un varas politika izvērsta “ebreju impērijas trīs standartos” un šo standartu iekļaušanā valstu likumdošanā, ko redzam arī Latvijā.

Atbildēt

VDD

07.01.2021. 00:05

»

Žīdu diktatūra

Ir žīda E. Levita diktatūra - modernā tirānija. Un tie, kas pakļaujas pierunāšanai vakcinēties, nesaprot, ka LV ar atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas ANO 2020. g. 13. martā, ir atteikusies no juridiskas atbildības pret tiem, kurus valsts Veselības ministrija pierunā vakcinēties, no sekām, kuras...


Uz šādiem un citādiem "hibrīkara" elementu izteikumiem jādodas meklējumos, lai pārtrauktu musināt tautu un sludinātu kauna traipus Latvijas valstij.

Vari iedomāties, ka labi domāts (???) valdības un Saeimas pasākums izveidot mazos uzņēmumus. Un sākās - visi kravu krāvēki, kasieri, Latvenergo elektriķi un montieri, veikalu strādnieki, PANDAS taksi šoferi- viendzimuma SIA utt. .... steidzami pārvērtās par vienas personas SIA un nemaksā nodokļus. Kas to kriminālo "mazo uzņēmumu"statusu pieņēma, ierosināja? Gan jau ZZS. Tagad vara saprata - viņi , mazie, sīkie viedzimuma SIA nemaksā nodokļus, kliedz, ka nav slimības lapas, nav sociālo pabalstu, NEBŪS PENSIJASS utt., - jāapliek ar nodokļiem. Nu tagad viendzimuma SIA ceļ skandālu - mūs inīcina.

Jūs paši sevi iznīciniet, neceļiet "hibrīdkaru".

Atbildēt

Jāaaa-

06.01.2021. 22:45

»

Alnis

Bravo, autoram


izlasīju no 1.līdz pēdējam burtam,pat pasmējos....Kungam turpmāk svētkos jāuzrunā Tauta-kaut brīdi nevils uz depresijas pusi

Atbildēt

Briesmīgi

06.01.2021. 22:36

»

Vakcinācija

Hitleriskās Vācijas koncentrācijas nometnēs eksperimentu nolūkos veica ieslodzīto piespiedu vakcināciju...


Daži komentāros čīkst, ka Latvijai esot vajadzīgs diktators. Ja neesat pamanījuši, tad Latvijai tāds jau ir - poļitruka dēls Levits. Un Viņķeles atlaišana tieši dēļ vakcinācijas, bet nevis jau iepriekš - dēļ gausās ārstēšanas, ir diktatora cienīga rīcība. Diktators jau izteicās, ka grib, lai vakcinētos 70% iedzīvotāju, un tādu ciparu var panākt tikai, vakcinējot ar varu. Diktatoram ir po..., vai slimnīcās ir vietas, vai cilvēkus ārstē, vai vakcīnai būs blaknes, galvenais ir rezultāts uz papīra, un tāpēc arī diktators paraustīja marioneti Kariņu, un Veselības ministrs būs diktatora Ciltsbrālis, kas vakcinēs visus bez žēlastības!

Atbildēt

Kurlandes Kremļa sulainim

06.01.2021. 21:18

»

ASV protektorāts Latvija

Super! Ļoti patika raksts


No raksta tikai nesapratu, komunistu-čekistu režīmu tiesās pirms deokupācijas vai pēc PSRS kolonistu repatriācijas.

Atbildēt

Vakcinācija

06.01.2021. 21:01

Hitleriskās Vācijas koncentrācijas nometnēs eksperimentu nolūkos veica ieslodzīto piespiedu vakcināciju.

Šodien žīdu politika piespiedu vakcināciju paredz latviešu pašu un citu tautu pašu vidū. Achtung! Achtung! Ausweis! “Jusu imunitetes pasi!”

“Piespiedu vakcinācijas” eksperimenti šodien tiek aizstāti, tikai maldinot, ar “brīvprātīgu vakcinēšanos”

Apmaujot vakcinējamo ar jautājumiem un atbildēm, kam seko paraksts par piekrišanu vakcinēties.

Ja persona atsakās, divu liecinieku klātbūtnē paraksta atteikšanos, persona nonāk teroristu sarakstā, kurā uzskaita personas, kas veicina pandēmijas izplatīšanos un apdraud citu dzīvības.

Ja brīvprātīgi nevakcinēsies, žīdi neļaus nevalkāt maskas, neatcels komendantstundas, neatcels pārvietošanās brīvību ierobežojumus un neļaus sev pelnīt iztiku ar veikaliem, restorāniem, frizieru pak. utt. lai visi ir līdzīgi žīdam Levitam - “neskūtam mērglim”.

“Pandēmijas” mērķis ir parādīt žīdu spēku un varu ar komendantstundām un ierobežojumiem, teroru no valsts puses, liedzot cilvēktiesības, lai izsauktu pretteroru, radot vainas, baiļu un izmisuma sajūtas latviešos.

Jo Brīvības alianse saskaņā ar ieviestiem ierobežojumiem par žīdu naudu vairs negrauj šo cionistu valsts kāršu namiņu.


Ārkārtas stāvoklis, atteikšanās no cilvēktiesībām, komendantstundas, ķerot cilvēkus, plānotās ID obligātās kartes no 2022. g. 1. janvāra, plānotā vakcinācija, fašistu varai neatbildot par vakcīnu radītām sekām, liegts pelnīt iztikas līdzekļus, sodi par komendantstundas neievērošanu, pašizolācijas neievērošanu, slēgti kultūras pasākumi, drīkst internetā pasūtīt alkoholu, grāmatas aizliegts. Obligāti jāskatās Rīta panorāma par jauniem izsludinātiem aizliegumiem un sodiem. Holokausta propaganda, provocējot pūli uz teroru. Aizbēgt no šīs fašistiskās valsts nav iespējams. To, kuri noliedz C19 “pandēmijas” melu propagandu, vajāšana, sodīšana, nogalināšana.

Nesen E. Levits žīdiski bļaustījās, ka viņu draudot nogalināt! Viņam pastiprināja apsardzi līdz šai dienai. Kad mērglis bļaustījās, noteikti zināja žīdu plānus par C19 palaišanu līdz vakcinācijai un ekonomikas sagraušanai.


Žīdu globālistu jaunais globālais fašisms. Visai to ideoloģijai un rīkiem nav alternatīvas- nav alteratīvas laboratorijas, kas izpēta Covid-19 vīrusu, tā reālo izplatīšanos, vakcīnu patieso sastāvu, nav finansējuma un likumdošanas, aptauju, kas to atbalstītu, nav neatkarīgu mediju, kas sabiedrībai sniegtu šos patiesos rezultātus.

Jaunā žīdu globālā fašisma mērķis ir radīt globālu elektronisko koncentrācijas nometni - visas pasaules valstis ir iesaistītas projektā, kuru atbasta Pasaues banka- līdz 2025. gadam Zemes orbītā ievadāmi 250 satelīti, kuri tiks savienoti ar globālo interneta tīklu un 5G sakaru sistēmām.

Kāpēc žīdu? Tāpēc, ka Pasaules Banka to finansē ar žīdu FRS drukāto naudu usd.

“Lielais resets”
(atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

Ir jaunā žīdu globālā fašisma rokasgrāmata žīdu fašisma atbalstītājiem, kura ir zombējoša un pretrunu pilna- lasītāju novedot ideoloģiskā strupceļā, aicinot samierināties ar neizbēgamo.

Vienā grāmatas tēzē apgalvo, ka valstīm jāapvienojas jaunās žīdu cionistu reliģijas Covid-19 ideoloģijā pārveidot pasauli iluminātiski “labāku”, kurā nav vietas nacionālām valstīm, citā tēzē apgalvots, ka iekšējās jaunās reliģijas konflikti noteikti novedīs pie nacionālu valstu veidošanās.

Grāmatā arī popularizētas inkluzīvā kapitālisma idejas, kas vienīgās ļaušot izveidot “pasauli labāku”.

Tiem, kuri noliedz šo jauno žīdu reliģisko fašismu, atgādināšu, ka nav nozīmes, kādas tautības ir 240 pasaules miljardierus, kurus žīdi pierunājuši dalīties ar pusi no sava nopelnītā, liekot iestāties “Lielajā aliansē”, kas dibināta zem Vatikāna “morālā atbalsta” 12/dec/20, bet ideoloģija sarakstīta ivritā kā “trīs ebreju impērijas standarti”, kuri pilnā mērā sakrīt ar Klausa Švāba rokasgrāmatas tēzēm. Un pilnā mērā atainota cionistu “Gudro stratēģijā un taktikā” 4. maija fašistiskās cionistu kliķei izdalītajā rokasgrāmatā jau 6. Saeimai un valdībai. To 13. Saeimas prezidijs pielieto arī mūsdienās.

Fašismu parasti izdodas realizēt uz vienaldzīgo rēķina, ko žīdi ļoti labi apzinās.

Atbildēt

No Klausa Švābes grāmatas

06.01.2021. 20:56

Klauss Švābe, ilgstošs Vispasaules ekonomikas foruma organizētājs.

Sociālie nemieri Lielais resets (atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību. Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu:
Tie, kas paliek bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk. Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki kļūst izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu. Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.
Pirms pandēmijas pārņemšanas pasaulē sociālie nemieri ir pieauguši visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19. Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdību vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret spēkavīriem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus slēgt cietumu, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku. Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti. Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.
Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ”[62] Tagad mēs esam pārsniedzuši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?
Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.

Atbildēt

Nākamajā runā lūdzu

06.01.2021. 20:34

pirms brīvdienām..katrai Mājsēdei savu Cietstāvi, pieaicināt Labklājības ministri un paskaidrot, ka rūp demogrāfija

Atbildēt

ļoti precīzi, izņemot

06.01.2021. 20:23

vienu kļūdu:
"Ar visu politisko pusbandītu varzu" vietā jābūt
"Ar visu politisko bandītu varzu"...

Atbildēt

!!

06.01.2021. 20:20

tur pat nav ko piebilst...

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.01.2021. 19:55

Super! Ļoti patika raksts!

Atbildēt

Alnis

06.01.2021. 19:43

Bravo, autoram!

Atbildēt

Izsitiet čeku

06.01.2021. 19:19

Nu vēl mazliet līdz pirmajam siltumam un tad jādarbina traktori. Doma laukumā nepieciešamas dažas primitīvas koka konstrukcijas, bet var arī "uzvaras" parkā, tur jau tradīcijas atstrādātas.

Atbildēt

sakas ar skaidras naudas lietosanas aizliegsanu

06.01.2021. 19:11

»

Žīdu diktatūra

Ir žīda E. Levita diktatūra - modernā tirānija. Un tie, kas pakļaujas pierunāšanai vakcinēties, nesaprot, ka LV ar atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas ANO 2020. g. 13. martā, ir atteikusies no juridiskas atbildības pret tiem, kurus valsts Veselības ministrija pierunā vakcinēties, no sekām, kuras...


ar ko tas viss sakas,kad pa kluso seb un swedbanka likvideja kasu norekinu sistemu,talak trakak skaidras naudas lietosanas aizliegsana,valsts noziedniecu purgailes un znotinas diktatura,neiebalsoto personazu vinkeles un karina iebidisana ministru kabineta,ebreja levita iebidisana prezidentos un un beidzot covid-19 pilnai buketei.

Atbildēt

ESMAIJA

06.01.2021. 19:06

Precīzi! Ne ko pielikt, ne atņemt!

Atbildēt

ykl

06.01.2021. 18:53

precizi , bet ielaas gruuti iziet nav ak, ta ka aliek grimt un driz ari zagt.

Atbildēt

kamoliņš

06.01.2021. 18:44

Varbūt,viņi to ko dara,to dara apzināti,pilda uzdevumu?

Atbildēt

Žīdu diktatūra

06.01.2021. 17:29

Ir žīda E. Levita diktatūra - modernā tirānija. Un tie, kas pakļaujas pierunāšanai vakcinēties, nesaprot, ka LV ar atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas ANO 2020. g. 13. martā, ir atteikusies no juridiskas atbildības pret tiem, kurus valsts Veselības ministrija pierunā vakcinēties, no sekām, kuras var rasties vakcinēto veselībai, tostarp nāves gadījumos, kurus, visticamāk, slēps.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....