Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Peksis

06.05.2023. 19:17

Lapsaskungs, varbūt ir vērts aizstaigāt līdz klīnikai pie galvas daktera. Visi zagļi, nekompetenti un vel nez kādi, bet pats nu tīrs un pārgudrs. Pirmā pazīme, ka galviņaikas kaiš!

Atbildēt

Ja tā pavēro

05.05.2023. 23:26

»

VDD

Tā ir nemotivēta atziņa, kas vērtējam kā NAIDA RUNA, etniska naida kurināšana, lai šķeltu Latviju pēc etniskās izcelsmes starp divām Latviju veidojošām kopienām: latgalieši un pārējie etniskās izcelsmes latvieši


Tad tieši Levits te ir ieradies ar ļaunu mērķi šķelt sabiedrību. 90.gados viņs te kā sabiedrības šķēlējs izmitināja tos Austrumvācijas 20000 krievu virsniekus ar ģimenēm, tagad šķeļ sabiedrību, paziņojot, ka Latvijas radio ir jāpalielina čangaļu raidījumu apjoms. Vēl pasakiet, ka tā nav tīši hazāržīdiska sabiedrības šķelšana jau tā krieviski/latviski sašķeltajā Latvijā - vēl sašķelt pa daļām latviešus. Kā nekā oficiālā valsts valoda no Latvijas Republikas dibināšanas 1918.gadā ir vidus dialekts. Kas būs nākamais - ceturto daļu Latvijas radio raidījumu Levits liks raidīt lībiešu valodā, tad hazāržīdu valodā utt?

Atbildēt

Taisnība

05.05.2023. 12:59

»

jau sen izkristalizējusies patiesība

čangals kangars


Paskatamies, prokuratura tagad tikai vai nu “saldie “ vai čangali strada. Vai “saldie čangali” kas parsvara attiecas uz jaunajiem prokuroriem.

Atbildēt

Strupišs un Stukāns ir īsti čangaļi

05.05.2023. 07:17

un parazīti ar nesamērīgi lielu atalgojumu

Atbildēt

VDD

05.05.2023. 00:22

»

Tikai čangaļi der labi atalgotiem amatiem

ja grib, lai tie tajos neko nedarītu


Tā ir nemotivēta atziņa, kas vērtējam kā NAIDA RUNA, etniska naida kurināšana, lai šķeltu Latviju pēc etniskās izcelsmes starp divām Latviju veidojošām kopienām: latgalieši un pārējie etniskās izcelsmes latvieši.

Atbildēt

vēl vienu pieskaitiet

04.05.2023. 20:32

»

ralfs

tie abi čangaļji viens par otru- "labāks"'-raksturojums. smirdīgi abi,kad sāk vāvuļot muļķības, melus. psihiatrs jau noteicis diagnozi...


pieskaitiet arī kiršteinu aleksandru, kurš visuzskatāmāk demonstrē to 0 intelekta līmeni, kāds ir lielai daļai 100 gudrās galvas. Blisina tikai savas ļaunās ačteles un kaut ko pārgudri purpina, čalis galīgās auzās aizgājis tik ilgi Saeimā aizsēdējies.

Atbildēt

ralfs

04.05.2023. 20:15

tie abi čangaļji viens par otru- "labāks"'-raksturojums. smirdīgi abi,kad sāk vāvuļot muļķības, melus. psihiatrs jau noteicis diagnozi.
kapēc vēl amatos sēž, jo levitt & kankariņa huntas vadoņiem slimības diagnoze- vēl sliktāka. Beztiesiskā valstelē- nabagmājā - tā hunta dara.

Atbildēt

Tikai čangaļi der labi atalgotiem amatiem

04.05.2023. 19:15

ja grib, lai tie tajos neko nedarītu.

Atbildēt

Vārdnīca

04.05.2023. 18:39

»

jau sen izkristalizējusies patiesība

čangals kangars


Čiuli,aizveries! Arīčiuļi nav ne balti, ne pūkaini! Un tu esi kretīns, kas kā 13.gs cenšas sēt neuzticību latviešu starpā. Vēl aizej pakaro kopā ar zemgaļiem pret kuršiem. Kur tādi idioti rodas?!

Atbildēt

jau sen izkristalizējusies patiesība

04.05.2023. 17:37

čangals kangars!

Atbildēt

Ne tur vēršas

04.05.2023. 17:36

Tārpa mūlis Strupis ir vēl riebīgāks un nekaunīgāks par Stukātāju.

Atbildēt

Skaidri un gaiši

04.05.2023. 16:34

»

Pasūtītājs izgaismojies

..un tas ir tukšmuldētājs kiršteins, kurš šodien kaifo par sava mūža vienīgo varoņdarbu, kuram patiesībā lielu drosmi nevajadzēja, jo toreiz visi bija lielā barā - 4.maija balsojumu. Visā citā pilnīgs lūzeris, kurš neko citu paliekošu dzīvē nav izdarījis, tāpēc arī tik naidīgs un skaudīgs pret citiem...


Nu re, ilgi nemaz nebija jāgaida, kad Krusttēvs no aizkulisēm izlīda, nevarēja taču nociesties nepamuldējis. Un kas incanti-šis pasūtījums lato nemaz netraucē tūlīt izpildīt arī citus pasūtījumus, kuros pēdējiem vārdiem lamā iepriekšējos pasūtītājus:). Kurš vēl netic lato pasūtījuma galdam?

Atbildēt

Pasūtītājs izgaismojies

04.05.2023. 14:05

»

> pietiek.skapja plānprātiņam, demences invalīdam un homotizlenim ŽH

Uz visu dumjo galvu smagi slimais pietiek.skapja plānprātiņ demences invalīd ŽH - tevi taču cilvēcīgi brīdināja, jau gadiem ilgi un teju ikdienišķi regulāri...


..un tas ir tukšmuldētājs kiršteins, kurš šodien kaifo par sava mūža vienīgo varoņdarbu, kuram patiesībā lielu drosmi nevajadzēja, jo toreiz visi bija lielā barā - 4.maija balsojumu. Visā citā pilnīgs lūzeris, kurš neko citu paliekošu dzīvē nav izdarījis, tāpēc arī tik naidīgs un skaudīgs pret citiem, bet nacionālās vērtības sludina tikai aizsegam un savas nožēlojamās pastāvēšanas attaisnošanai.

Atbildēt

džons

04.05.2023. 13:03

kas ir vanckariņš? latvijas valsts bendde,valsts
izzadzējs ar daudziem miljardiem un sadarbojas ar krimināl kontrabandīttiem ar čangaļ no latggales.
Vanckariņam lielā draudzene no ES -ursulla super lielā zagle ( iepirkusi pa 70 milljarrd vakcīnas,kur ES pilsonim pa 10 dūrienam katram ES pilsonim.Tas vakcīnas fake.Vājprāts.
ES- korupciju,kukuļēdēji,.. parazīti, izdod regulas,kas neder demokrātijai,bet kremlin.Ko tur ES dara tikai tukšmuldēšan,gaida algu-milzīgo.

Atbildēt

vice

04.05.2023. 12:19

Vai juristi pasaulē zin, ka Latvijā ir tādi vispasaules, starpkontinentālie un reģiona līderi tiesību zinātnē (jurisprundencē) kā Levits, Stukāns, Osipova (nerunājot par citiem ķēmiem)?

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam, demences invalīdam un homotizlenim ŽH

04.05.2023. 11:43

»

Čangals un puskrievs Indullis no Dikļu Durkas

pats pļutko un sevi slavē. Debīlajam atkal pilnmēness. Kur tādi idioti rodas


Uz visu dumjo galvu smagi slimais pietiek.skapja plānprātiņ demences invalīd ŽH - tevi taču cilvēcīgi brīdināja, jau gadiem ilgi un teju ikdienišķi regulāri:

tavs vienīgais "talants" ir padarīt 100% visus normālus cilvēkus par saviem ienaidniekiem, neatkarīgi no dzimuma, tautības, ticības, izglītības, nodarbošanās utt.

Tas, ka tu neesi spējīgs izdarīt (arī radīt / panākt un taml.) neko tamlīdzīgu, par ko tu necilvēcīgi ļauni neieredzi un ar melnu skaudību apskaud visus normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI. Izvemt publiskajā telpā savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas var atļauties tikai nožēlojami mentāli defektīvi biogaļas atkritumi - tādi "homotizleņi" (jeb ŽH/Bb/HT/TH-NEKĀ) kā tu, piemēra pēc.

Nodarbojies ar sevi, homotizlais plānprātiņ demences invalīd ŽH, un liec mieru normāliem cilvēkiem. Kamēr tu nesapratīsi, ka PATS SEV esi ienaidnieks un PATS SAVA ļaunuma upuris - NEVIS normāli cilvēki, kam tu atļaujies uzbrukt savā necilvēcīgajā plānprātībā - tevi pilnīgi pamatoti un "godam" pelnīti apsmaidīs un spārdīs vismaz tāpat, kā līdz šim. Kā zināms - "Dots devējam atdodas, vismaz dubultā." Dēļ tam - "izvēlies ko vēlies", tikai pēc tam nepinkšķi par SAVU izvēli. Jo "Katrs PATS ir SAVAS (NE)laimes kalējs".

Personīgi mani nebūt neaizskar tavi regulāri izkārnītie mēsli komentāros, tādas riebeklības nebūt nav gudrība, bet gan tieši pretēji. Taču tu ar savu plānprātiņa klātbūtni un mentālā invalīda kroplībām aizskar ne tikai Latvijas zemi, bet arī pat šo pašreizējo "valsti", kā arī ikvienu lasītāju, nolamājot viņus viszemiskākajā veidā un savos plānprātiņa komentāros rakstot visderdzīgākās un perversākās cūcības un rupjības.

Ir sacīts, pietiek.skapja plānprātiņ Bb/ŽH: "Kā sauc - tā atskan." Un, arī: "Nekas nav aizmirsts un neviens nav aizmirsts." Tāpēc - turpini vien gaidīt un saņemt "godam" pelnītu samaksu, 6. palātas sanitāra labākais draugs pietiek.skapja plānprātiņ Bb/ŽH!

Veseļojies, plānprātiņ demences invalīd ŽH, un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT! ;)

Atbildēt

Jūsmiņš

04.05.2023. 11:30

»

Taisnigums

Tādu kretīnu kā Stukānu kurš gūst baudu no varas, nevis pilda savus pienākumus izmantojot varu kas vinam dota ar sūdainu koku vajag dzīt no amata un vel tiesāt


Jā, arī man reiz bija izdevība pārliecināties par Stukāna divkosību - pats ignorēja savus paša izdotos noteikumus - tā sacīt, izņēmuma kārtā...
Tāda atbilde, kad citas amatpersonas uz to vērsa uzmanību.
Kā tad tur bija ar to vērsi...?

Atbildēt

Knariņam ir laiks tīties prom!

04.05.2023. 11:21

Šis čangaļu gejs ir galīgi aptracis no nesodāmības un visatļautības sistēmas, kuru balsta komunisti un kretīni! Pie kauna staba šos mērgļus pakārt!

Atbildēt

Čangals un puskrievs Indullis no Dikļu Durkas

04.05.2023. 10:47

»

Labais!

Precīzāk par ll pateikt nemaz nevar


pats pļutko un sevi slavē. Debīlajam atkal pilnmēness. Kur tādi idioti rodas?

Atbildēt

hmm

04.05.2023. 08:39

»

antons mikosss

Ir hunors, bet nav kas satīra


šī portāla gānītājs mednieku sabantujā antons mikoss vēl dzīvs?

Atbildēt

kkk

04.05.2023. 08:10

Nu protams ka ir konstatējams 41.panta pārkāpums!
Pilnībā atbalstu Lato - izdrāzt šādas MAITAS kā sūkānu visos iespējamos veidos.
Jautājums - kā rīkosies Saeimas politiskās prostitūtas - kurš maksās vairāk, - tam arī atdosies.

Atbildēt

šie divi Stukāns un Strupišs

04.05.2023. 07:36

»

wed

tie abi no latgales čangaļi -nojūgušies, laikam


ne velti no Latgales augstajos amatos.

Strupišam mēnešalga 8000 €.

Stukānam 7280 €.

Vai par tādu atalgojumu maz vispār kaut kas lietas labā būtu jādara ikdienas rutīnā? Cionisti - ja par problēmām nerunā publiski, to nav!

Atbildēt

wed

03.05.2023. 22:56

tie abi no latgales čangaļi -nojūgušies, laikam
narkotik, dileeerium,bezsmadzeņj radiijum

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam, demences iznvalīdam ŽH

03.05.2023. 22:36

»

Kas arī bija jāpierāda

VDD ir darbs atradies pat pensionāram plānprātiņam ŽH/Bb - "septiņdesmitajos un astoņdesmitajos VDK savervētajam stukačam un provokatoram, virzītam un tālu tikušam" tukšdirsējam un noderīgajam idiotam...


Nav jēgas ienīst sevi par nespēju lidot, ja tu esi radīts tikai rāpošanai.
Tāpat kā nav jēgas apskaust tos, kuri nav radīti rāpošanai, atšķirībā no tevis.

tu neesi nekas un saukt tevi nekā, caurums nullē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma.
tavs vienīgais "talants" ir padarīt 100% visus normālus cilvēkus par saviem ienaidniekiem, neatkarīgi no dzimuma, tautības, ticības, izglītības, nodarbošanās utt.

Tas, ka tu neesi spējīgs izdarīt (arī radīt / panākt un taml.) neko tamlīdzīgu, par ko tu necilvēcīgi ļauni neieredzi un ar melnu skaudību apskaud visus normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI. Izvemt publiskajā telpā savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas var atļauties tikai nožēlojami mentāli defektīvi biogaļas atkritumi - tādi "homotizleņi" (jeb ŽH/Bb/HT/TH-NEKĀ) kā tu, piemēra pēc.

Nodarbojies ar sevi, homotizlais plānprātiņ ŽH, un liec mieru normāliem cilvēkiem. Kamēr tu nesapratīsi, ka PATS SEV esi ienaidnieks un PATS SAVA ļaunuma upuris - NEVIS normāli cilvēki, kam tu atļaujies uzbrukt savā necilvēcīgajā plānprātībā - tevi pilnīgi pamatoti un "godam" pelnīti apsmaidīs un spārdīs vismaz tāpat, kā līdz šim. Kā zināms - "Dots devējam atdodas, vismaz dubultā." Dēļ tam - "izvēlies ko vēlies", tikai pēc tam nepinkšķi par SAVU izvēli. Jo "katrs PATS ir SAVAS (NE)laimes kalējs".

Veseļojies, plānprātiņ demences invalīd ŽH, un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT! ;)

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH

03.05.2023. 22:26

»

Strupišs un Stukāns - abi no Latgales

Strupišs un Stukāns, abi no Latgales...


Ar savu kārtējo slapjo murgu palagiem atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH

03.05.2023. 22:23

»

Durka no durkas

Šīs arī manas pļutkas. Oriģin (anālas


Kāds talantīgs un ģeniāls pagodinājums! Paldies. Prieks censties! 👍💪👍💪👍💪

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH

03.05.2023. 22:22

»

Durka no durkas

Pilnmēness un pļutkas


Paldies , paldies par uzmundrinājumu! Prieks censties! Jums izdodas! 👍👍💪👍

Atbildēt

👍👍👍 Tieši tā arī ir!

03.05.2023. 22:05

»

vismaz

Lato ir cilvēcīgāks un vairāk demokrātisks par citu mediju pārstāvjiem


Vienīgā vieta.

Atbildēt

vismaz

03.05.2023. 21:28

»

tavējie rullē, lato!

Visi gaišākie un dižākie mūsu nācijas prāti, lapsas iedvesmoti, satusē uz pilnmēnesi un parāda savu smadzeņu neironu ļoti sarežģītās darbības augstāko pilotāžu. Bravo, lato, ka esi atradis, saulītē cēlis un savu draugu pulkam pievienojis šādus īstenos latvju tautas varoņus-glābējus...


Lato ir cilvēcīgāks un vairāk demokrātisks par citu mediju pārstāvjiem.
Citiem par vienkāršiem cilvēkiem no tautas bieži patīk paņirgt.
Te tomēr vēl var komentēt, izteikt savas domas un sāpi.

Atbildēt

tavējie rullē, lato!

03.05.2023. 21:00

»

rihard

Tai beztiesiskajā valstelē ir valdības levitt & kankariņa huntas politikānju mafija,kartellis...


Visi gaišākie un dižākie mūsu nācijas prāti, lapsas iedvesmoti, satusē uz pilnmēnesi un parāda savu smadzeņu neironu ļoti sarežģītās darbības augstāko pilotāžu. Bravo, lato, ka esi atradis, saulītē cēlis un savu draugu pulkam pievienojis šādus īstenos latvju tautas varoņus-glābējus.

Atbildēt

Durka no durkas

03.05.2023. 20:57

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Šīs arī manas pļutkas. Oriģin (anālas).

Atbildēt

rihard

03.05.2023. 20:01

Tai beztiesiskajā valstelē ir valdības levitt & kankariņa huntas politikānju mafija,kartellis +
kriminālllnoziedzn. jau sapludis kopā. + vēl militārais,ieročjju žiid pučistes muuurniec kartell,jo izlaupa simtiem millljonus + tiesllietas,proķen. Pēc pārbaudes viss likumīgi
izzzzzagts.pučiste muurniec- rulleee

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH

03.05.2023. 19:23

»

00

Viss pareizi, arī Latvijas Bankas prezidents MārtiņŠ ir pilnīgs kretīns, SEB bankas sūkātājs, sūdabrālis


Kāda tev transekzuālā orjentācija? Man patīk vīr.dz. no 8+ līdz 98+ gadi. Passīvaiz esu tagat.

Atbildēt

Taisnigums

03.05.2023. 19:20

Tādu kretīnu kā Stukānu kurš gūst baudu no varas, nevis pilda savus pienākumus izmantojot varu kas vinam dota ar sūdainu koku vajag dzīt no amata un vel tiesāt.

Atbildēt

Kas arī bija jāpierāda

03.05.2023. 19:19

VDD ir darbs atradies pat pensionāram plānprātiņam ŽH/Bb - "septiņdesmitajos un astoņdesmitajos VDK savervētajam stukačam un provokatoram, virzītam un tālu tikušam" tukšdirsējam un noderīgajam idiotam.

Galvenais demences invalīda plānprātiņa ŽH/Bb uzdevums - piedirst ienaidnieku informatīvo telpu ar savām nebeidzamajām troļļa pļutkām un tam. bezjēdzīgu spamu un nepārtraukti izvemt publiski savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas.

Cita starpā – tādiem "ilgtspējīgajiem" čekas stukačiem, provokatoriem un noderīgajiem idiotiem kā demences invalīds plānprātiņš ŽH/Bb, kurus "virzīja septiņdesmitajos", pašreiz varētu būt vismaz 70+ gadiņi. Cienījams vecums, bez šaubām, kas diemžēl "nenāk viens", kā zināms. :/

Atbildēt

Kass ir pietiek.skapja plānprātiņš demences iznvalīds ŽH pļutka?

03.05.2023. 19:17

Patoloģisks idiots. Īstenībā tukša vieta. Tipisks pietiek.skapja plānprātiņš un demences invalīds, bezjēgas pļūtīzers ŽH. Viņš sevi pierādījis kā neārstējami slimu ar progresējošu šizofrēniju diletantu, vecu un uz visu glupo galvu slimu izbijušo milici, pašreizējo speckantoru savervētu ietekmes aģentu, provokatoru un stukaču. Šim demences pārkropļotajam plānprātiņam, ŽH pļutkai, nav ko teikt, kas varētu iepriecināt sevi un citus, izņemot derdzīgu lamāšanos un necilvēcīgi trulu naidu pret normāliem cilvēkiem. Bet, nē, turpina murgot un ražot savas bezjēgas pļutkas! Pašslavinās un pašreklamējas kā demences nomocīts plānprātiņš ŽH pļutka, izdzimums ar netradicionālu slimi perversu orientāciju.

Atbildēt

nesaturēts saturs

03.05.2023. 18:19

»

Indullis no Tvaika ielas durkas

Atkal pa šķidro laikam sanāca


Tas Rusiņš joprojām neesot atrasts, joprojām it kā esot izdarījis pašnāvību, un tiekot gaidīta ūdens līmeņa krišanās, cerībās atrast arī līķi. Tātad - "Ruks: Ūdens līmenis akvatorijos krītas - ja Rusiņš ir izdarījis pašnāvību, viņa mirstīgās atliekas drīz atradīs" [tvnet.lv].

Atbildēt

Jurka

03.05.2023. 17:09

»

Murka

Čangals čangalim acī neknābs


čūļiem arvien izteiktāki MELLIE uznāk,stress,kaut
kāda manikiāla nesaturēšanās rīcībā un mutes palaišanā,histērija.Tas ne uz labo,tas uz slikto,kaut ko "sapūtīs"?

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH/Bb

03.05.2023. 17:01

Mani aizliedza, kad pieteicos sadarbotues ar VDK. Un? Kas no tā? Esmu ar galvu slims un gribu kalpot orgāniem par ietekmes aģentu. Bet es nevienu nezākāju no tiem, kas toreiz aizliedza un tagad atļauj. Peters mani virzīja.. tālu biju ticis.. bet par daudz dziļi iegāju sevī un vairs netieku ārā.. paldies viņam, man ļāva noticēt sev.. Astoņdesmitajos. Ķempe ļāva septiņdesmitajos. Psihiatru konsīlijs ļāva stacionēties deviņdesmitajos, bet 6.palātas sanitārs ļauj tagad dažreiz dziļi ieiet sevī. Tikai es jau sen vairs nekad neko neatceros, nevienu vairs nepazīstu un galīgi neko nejēdzu – tā ir mana neizbēgamā karma, demences bloķētā invalīda plānprātiņa ŽH/Bb liktenis sliktenis.

Vienīgais uz ko vēl esu spējīks, kā huntas varas kolabrants un drošuma dienestu savervēts ietekmes agents ar segvardu "plānprātiņš ŽH/Bb ", noderīgais idiotc, stukačš un provakātors - piedirst ienaidnieku informatīvo telpu ar bezjēdzīgu spamu un nepārtraukti izvemt publiski savas privātās bezcerīgā lūzēra problēmas un tamlīdzīgās bezvērtīgās drazas.

Atbildēt

Pilsonis

03.05.2023. 16:58

Redzams, ka jenotīgo Vienotības dāsni par valsts naudu finansēto troļļu varza kādas labi zināmas PR aģentūras maizē sākusi izmisīgi liet virsū samazgas Lato Lapsam, lai notušētu Latvijas apkaunojumu. Ģenerālprokurors pateica to, ko pateica, un tas ir apkaunojums valstij un spļāviens sejā visiem latviešiem. Būtībā viņš pateica, ka sūdzieties Eiropā cik tik gribiet par korumpētu prokuroru, kompartijas tienešu, sapuvušās policijas un čekistu iebīdīta prezidenta lēmumiem, bet Eiropas sodus samaksās valsts no nodokļos iekasētās Jūsu naudas. Tāpēc jau tāds izmisums un troļļu uzkūdīšana žurnālistam. Visu jau pilnīgi pareizi uzrakstīja. Apkaunojums tāds, ka žultī vārās.

Atbildēt

Nevar pat salīdzināt ar Durkas

03.05.2023. 16:47

»

Labs!

Nav kur piesieties


grafomāniju no tvaicenes.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH

03.05.2023. 16:36

»

Indullis no Tvaika ielas durkas

Atkal pa šķidro laikam sanāca


Ļoti talantīgs un ģeniāls komentārs! Man tikai ģeniāli talantīgas pļutkas izdodas! Jo neko citu nekad nemācēju un nespēju, tikai pļutkoju kā plānprātiņš. Paldies par man izrādīto uzmanību! Cenšos cik varu! Tad nomainu piepļūtītos pamperus un turpinu spiest savas pļutkas, atkal cenšos cik varu! Un tā katru dienu. 👍👍👍👍💪

Es, plānprātiņš ŽH, tik skapī ierau no plastmasnieka un iesten te!
Aumež darbinu savu talantīgo pļutku ventilatooru!:)😂

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...