Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ja Tev ir "iPhone"

26.11.2021. 17:05

savā Google profilā ieraksti,ka esi freelance journalist,jo taču komentējies pietiekā-cīnies par taisnībū un pret vienalgo ko,tad Tevi Apple robots pagodinās ar tādu brīdinājumu.Tad gaidi,ka kāda valsts uz tavu aparātu iztērēs miljonus ...,bet Apple savu pakaļu jau būs piesedzis.

Atbildēt

Traktors

26.11.2021. 09:38

»

Iphone

Nāksies apbēdināt. Apple jau pirms gadiem desmit mainīja licences noteikumus, izņemot punktu, kur bija garantija, ka ne ar kādiem lietotāja datiem ne ar vienu viņi nedalās...


Ja nesaproti ar ko atšķiras datu dekriptēšana no iegūta telefona (kas ir uz rokām un ko savulaik Apple atteicās darīt), no ierīces monitoringa attālināti (kas joprojām ir un paliek lietotāja rīcībā), tad labāk pavaicā, nevis centies te kādu apbēdināt.

Atbildēt

Nav

26.11.2021. 00:18

»

paardomas

NATO stratkoma rīcībā gan varētu būt.Vai tie 240 ir patiesais daudzums


Nav Stratkomam, ir tikai sābim Latvijā. Varbūt Maizīša nāve nebija nemaz tik nejauša?

Atbildēt

Iphone

26.11.2021. 00:15

»

Traktors

Apple ir pilnīga kontroles un piekļuves iespēja jebkurai ar iOS darbināmai ierīcei (gan visiem sistēmas procesiem, uzstādītajām aplikācijām, izpildāmiem moduļiem, log failiem/darbību vēsturei, lietotāja failiem u.c. drazai) ja vien tā operatora ir tīklā un pieejams internets...


Nāksies apbēdināt. Apple jau pirms gadiem desmit mainīja licences noteikumus, izņemot punktu, kur bija garantija, ka ne ar kādiem lietotāja datiem ne ar vienu viņi nedalās.
Tā ka tagad tas ir iespējams, ka Apple ir jāļauj piekļūt datiem pēc attiecīgo institūciju pieprasījuma. Protams, par kaut kādu sīkpiržu letiņu blusu kariem viņiem būtu nospļauties, bet, kā izskatās, arī šis jautājums ir ticis nokārtots caur saviem jeņķu draugeļiem. Un tas nav lēts prieks. Pat priekš SAB dziļo kabatu budžeta iespējām. Tagad priekšnieki pusgadu nevarēs atļauties ielasmeitas vest uz elites hoteļu "konspiratīvajiem numuriņiem" aģentu ziņojumu uzklausīšanai. Uh, Kamaldiņa laikos gan viss gāja uz urrā!

Atbildēt

Maris

25.11.2021. 23:53

vp sab knab idb un arī tiesa strādā pēc konkrētu personu norādījumiem. viss ir sūdos sūdos sūdos. Kurš ver muti nepareizajā virzienā, tam paliek pēdējā cerība uz Tiesas objektivitāti.....tomēr tā bija muļķa cerība :D

Atbildēt

Rublis

25.11.2021. 23:49

»

sadists

Lapsam ir lielummānija, jo iedomājas, ka Apple, GE, Microsoft, Sony un Toyota ir viņu pamanījuši. Duraks, ja tā, tad tas ir kārtējais programmatūras brīdinājums


.. kā aklai vistai mieža grauds..

zinot ka lapsa ar tādu skrīnu neblēdītos - vienalga - laba reklāmas kampaņa grāmatiņām..

Atbildēt

Nu

25.11.2021. 23:24

»

Ielēju

Aj, cik žēl, ka nezinat - Krievijā, visiem tehnoloģiju uzņēmumiem, kas glabā lietotāju datus, bez ierunām, ir jādod piekļuve FSB-šņikiem. Lūk, tagad esat informēts


Krievijā? Tikai FSB-šņikiem? Nu a Dievzemītē - SAB, VDD (bijusī DP), CIP visiem pa priekšu un pat FIB, par Eiropas struktūrām pat nerunājot. Nez, nav labāk viens FSB?

Atbildēt

Litrs

25.11.2021. 22:52

»

Jhgf

Tapec man podzinu Telefons bez kamerjas un iz


.. naudas tik priekš Lato onkuļa pietiek!!!

vot cik iedomīgam jābūt, lai sacerētos ka kādam esi interesants..

Atbildēt

Pegasus

25.11.2021. 22:15

»

Nēesmu speciālists IT jomā, bet saprotu ka šādus uzbrukumus var veikt hakeri. Tikai kā ir zināms, ka konkrēto hakeri apmaksā valsts un par kādu tieši valsti šajā gadījumā ir runa...


.. nu kas tur ko nesaprast..

no nodoklju maksātājiem 300 k uz apbižoto zemi..

un pazvana no numura un pat nepaceļot - klausās..

Atbildēt

Ielēju

25.11.2021. 17:41

»

nelej udeni

Yandex lielaka dala akcionaru ir arzemnieki


Aj, cik žēl, ka nezinat - Krievijā, visiem tehnoloģiju uzņēmumiem, kas glabā lietotāju datus, bez ierunām, ir jādod piekļuve FSB-šņikiem. Lūk, tagad esat informēts.

Atbildēt

Nu

25.11.2021. 17:41

C: "Valsts apmaksāti uzbrukumi ir ļoti sarežģīti, to izstrāde maksā miljoniem dolāru, un tiem bieži ir īss darbības laiks."
Par kādu naudu????

Atbildēt

Es

25.11.2021. 11:23

Vai Viltvārdim ir miljoni?

Atbildēt

Līdz ar to

25.11.2021. 02:32

E. Levits šobrīd ir “nāves koridorā”.

Atbildēt

Traktors

25.11.2021. 00:00

Apple ir pilnīga kontroles un piekļuves iespēja jebkurai ar iOS darbināmai ierīcei (gan visiem sistēmas procesiem, uzstādītajām aplikācijām, izpildāmiem moduļiem, log failiem/darbību vēsturei, lietotāja failiem u.c. drazai) ja vien tā operatora ir tīklā un pieejams internets.

Attiecīgi, arī Pegasus klātbūtnes pazīmes, vajadzības gadījumā, Apple var elementāri konstatēt. Taču skaļi paziņot par to, priekš Apple, nozīmētu pašiem iešaut sev kājā, atzīstot, ka viņu ierīces ir pakļautas šādam riskam. Kad ar iOS 15 iznākšanu ir veikti nepieciešamiem uzlabojumu un aizlāpīti zināmie robi, tad viņi ir spiesti paklusām šo problēmu atzīt.

Nevaru to apgalvot, bet sliecos domāt, ka šādi brīdinājumi no Apple puses, nav vis brīdinājumi par potenciāli iespējamiem (sagaidāmiem) apdraudējuma riskiem šauram lietotāju lokam, bet gan apstiprinājums par sen notikušu faktu.

Licences turētājs, nomnieks, pakalpojuma saņēmējs nevar būt visa valsts, bet tikai legāla valsts iestāde. Konkrēto EULA redzējis neesmu, bet droši varu apgalvot, ka šērot (koplietot, dalīties) licences ar citām iestādēm, personām un tiesību subjektiem nav atļauts. T.i. samesties pieciem operatīvās darbības subjektiem un nopirkt uz visiem vienu licenci – nesanāks.

P.S.
Bet viss augstākminētais, nav konkrēti fakti un neko nepierāda, bet ir tikai zināšanās balstīti pieņēmumi.

Sveiks (_!_)

Atbildēt

kā atklāt

24.11.2021. 23:47

»

agents

podzinu tel.var viegli noklausities , bet ari viegli to atklat


Viens džeks youtubē teica, ja ir aizdomas par noklausīšanos ( bieži pārtrūkst saruna vai dzirdami pīkstieni, vai runātā atbalss), tad var piezvanīt uz *#21#
Tad parādās teksts, kas apliecina vai noliedz kādu pāradresāciju.
Lai atslēgtu noklausīšanos, esot 21 vietā jāieraksta 33 vai 62 jāpiezvana.

Atbildēt

Centrs-jaja

24.11.2021. 22:17

»

jaja

Nabaga Melita kanceleja cenšas, cik spēj, bet izpletnis vienalga velkas nopakaļ


Jūsu ziņojums šifrēts ar pārāk daudzām mainīgām atslēgām.Ignorēts.Netiks apmaksāts.Izsakām bŗidinājumu par nolaidību.

Atbildēt

viedais rolex abās rokās

24.11.2021. 22:14

Tagad var redzēt,ka kūmiņš savulaik uzbiezējis.Bija google konts,kas ir kopā ar Android aparātu (redmi,lētāku nezinu)tagad ir iPhone (var būt 13.).Kārtīgs publicists ar Tail dzīvojas pa protonmail,un saziņai ar skuķīem lieto citu aparātu un mačo identitāti.LV tērēs miljonus,lai Iļja B. kauto savāktu?Jūs ko,par polšu īstā laikā un vietā - viss būs!

Atbildēt

:)

24.11.2021. 22:01

»

Endija

Izskatās pēc digitālās nojūgšanās


https://support.apple.com/en-us/HT212960

Apple threat notifications are designed to inform and assist users who may have been targeted by state-sponsored attackers.

Atbildēt

Lapsa turies

24.11.2021. 20:14

levits ar saviem podelnikiem var meginat noindet ari tavus kakisus.

Atbildēt

Mirai

24.11.2021. 20:07

»

Nēesmu speciālists IT jomā, bet saprotu ka šādus uzbrukumus var veikt hakeri. Tikai kā ir zināms, ka konkrēto hakeri apmaksā valsts un par kādu tieši valsti šajā gadījumā ir runa...


Vienkāršā valodā - pašlaik ir zināms, ka programmatūra Pegasus, ko izmanto SAB, VDD (DP) vai MID, bet publiski protams noliedz, ir licencēta 45 valstīs, tostarp Latvijā. To atklāja pētnieki sadarbībā ar IT speciālistiem un žurnālistiem, pētot inficētās ierīces, jo tās "pingo" jeb veido savienojumus, ar tai skaitā, licencētajām valstīm.

Ja valsts augstākā amatpersona ir tik atriebīga un par to nepienākās nekāds sods, tad kā mēs sevi varam saukt par demokrātisku republiku? Kā Eiropas Savienība sevi var par tādu nosaukt, izliekoties to neredzam? Jo Polijā, Francijā, Šveicē, Nīderlandē u.c. arī tiek, vai tika, izmantota šī spiegošanas programma. Var jau aizbildināties ar valsts noslēpumu un drošības interesēm, bet ar ko guļ FRA (EU Agency for Fundamental Rights)??

Atbildēt

Mērgļi

24.11.2021. 19:47

Piezīme - Apple iesūdzēja tiesā uzņēmumu, kas izveidoja un uztur Pegasus. Uzņēmumu, kurš ir cieši saistīts ar Izraēlu un Mossad. Šie spiegotājprogrammu pārdeva visiem, pat saviem ienaidniekiem arābiem. Papildus - ASV šo uzņēmumu ir ielikuši melnajā sarakstā.

Table 8: Suspected infections for operator 5LATS:
12578 SIA Lattelecom Latvia

Atbildēt

Info visiem

24.11.2021. 19:15

Šodien šie varneši-nelieši-slepkavas pabeidza nogalināt latviešu tautas tik iecienīto komponistu Mārtiņu Braunu !!! Darbību secība: Noziedzīgi pierunāja sirdsslimnieku uz vakcīnu -> vakcīna -> asins sabiezējumi -> infarkts -> operācija -> reanimācija -> Gaiļezera slimnīcā vazāja apkārt, kamēr pielaida kovidu -> momentā izrāva no reanimācijas un iebāza kovida nodaļā, pilnībā izolējot no ārpasaules un tuviniekiem -> meloja ka kovids esot vieglā formā -> 2.5 nedēļas neārstēja NEMAZ (citas slimības noziedznieks-pianists pavļuts bija aizliedzis ārstēt!) -> tad ļoti smagā stāvoklī ievietoja atpakaļ reanimācijā -> par vēlu, vairs nespēja glābt, tagad rezultāts... Vai nav pienācis laiks rakt ārā ieročus ? Vai armijai, policijai un zemessargiem nekas nebūtu sakāms ? Vai gaidīsim vēl kamēr šī varnešu banda 3 izdzimteņu "virssastāvā" nogalinās pēdējos latviešus ?

Atbildēt

Aha

24.11.2021. 19:07

»

!

Vajag rakstīt "Aplim" ierosinājumu, lai tos uzbrucējus izmet no savām sistēmām, un ja tas nāk no valsts iestādes, tad visu valsts mājā atrodošos. Līdzīgu uzrakstīju "Windovim", un palīdzēja. Tagad vīrusus nesūta...


Re kur uzziedējusi kremļa lakstīgala…neuzķerieties! Lakstīgala piedāvā visiem pāriet uz yandex, …bet to 100% kontrolē krievijas dienesti

Atbildēt

Nu

24.11.2021. 17:49

Bet nav jau teikts, kuras valsts. Nevajag aizmirst par Ziemeļkoreju, kurā b.Lapsa pabija un par kuru uzrakstīja grāmatu. Tur arī esot vairāk par 2 speciālistiem, kas uz kaut ko tādu ir spējīgi. Bet es nevaru saprast vienu - kāda velna pēc distanciāli jāmēģina uzlauzt telefonu? Vienkāršāk, taču, ir pieiet uz ielas un atņemt! Nu un tad var lauzt ar visu kas pie rokas. Afroafrikāņi arī, iespējams, var būt ar kaut ko neapmierināti par izraēļiem pat nerunājot. Ja viņi visi ir apvienojuši spēkus, tad b.Lapsam jāmaina gan telefona modelis, gan operators, citādi vāks.

Atbildēt

adipozitātais

24.11.2021. 17:44

»

Sems

Lato Lapsam galvu ārstēt vajag. Vairs pat ticamus murgus izdomāt nespēj. Valsts apmaksājusi viena margināla ķengu izplatītāja izspiegošanu un Apple par to zina. Muļķīt valstij neko nemaksājot ir iespējams legāli un ne tik legāli piekļūt tavām ierīcēm. Un Apple šādus murgus neizplata...


Bet mūsu politiskā trillera cepējs mums taču ir valsts uzmanības cienīgs!Mūsu Klensijs,Baldači u.c.,utt,viņš drīkst ticēt,ka viņa apļa aifona izsekošana notiek!Saturs tiek analizēts ar īpaši apmācītu lapsu neirotīklu un glabāts septiņreiz šifrētā mākoni.

Atbildēt

agents

24.11.2021. 16:59

podzinu tel.var viegli noklausities , bet ari viegli to atklat ...

Atbildēt

man nez kāpēc rāda pavisam citu virsrakstu

24.11.2021. 16:58

»

pietiek u.c. lasītājs

Virsraksts "Apple Sues Israel's NSO Group for Spying on iPhone Users With Pegasus Spyware" the Hacker News vietne.Lapsam tiešām sakāpis galviņās


About Apple threat notifications and protecting against state-sponsored attacks
Apple threat notifications are designed to inform and assist users who may have been targeted by state-sponsored attackers.

Apple threat notifications are designed to inform and assist users who may have been targeted by state-sponsored attackers. These users are individually targeted because of who they are or what they do. Unlike traditional cybercriminals, state-sponsored attackers apply exceptional resources to target a very small number of specific individuals and their devices, which makes these attacks much harder to detect and prevent. State-sponsored attacks are highly complex, cost millions of dollars to develop, and often have a short shelf life. The vast majority of users will never be targeted by such attacks.

If Apple discovers activity consistent with a state-sponsored attack, we notify the targeted users in two ways:

A Threat Notification is displayed at the top of the page after the user signs into appleid.apple.com.
Apple sends an email and iMessage notification to the email addresses and phone numbers associated with the user’s Apple ID.
These notifications provide additional steps that notified users can take to help protect their devices.

Atbildēt

jābūt lielai mazvērtības sajūtai

24.11.2021. 15:43

»

Nēesmu speciālists IT jomā, bet saprotu ka šādus uzbrukumus var veikt hakeri. Tikai kā ir zināms, ka konkrēto hakeri apmaksā valsts un par kādu tieši valsti šajā gadījumā ir runa...


lai uzskatītu levitu par prezidentu. tas ir aizkrāsnē ievēlēta "viduvējība" ar kgb stukača piegaršu

Atbildēt

Endija

24.11.2021. 15:24

Izskatās pēc digitālās nojūgšanās.

Atbildēt

Kremļa miera baložu ferma

24.11.2021. 14:47

»

P.

Spiegi spiego, tā ir viņu dabiskā nodarbe


To var manīt, ka esat ar salocītu esi piezemējies.

Atbildēt

Maksājot nodokļus jūs uzturat Latvijas ienaidniekus

24.11.2021. 14:41

»

Kompots 0,07 rub.

Gobzems arī šorīt saņēma


Visas važnajas personas saņem tādus brīdinājumus :))
Kremlim nepiederošie vienkārši tiek nolikti fakta priešā, jūsu pasts ir uzlauzts, jūs esat bloķēts, jums nav tiesību komentēt, jūs nevarat apstrīdēt, jūsu bankas konts arestēts utt.

Atbildēt

un vēl

24.11.2021. 14:31

»

Jhgf

Tapec man podzinu Telefons bez kamerjas un iz


tev ir bikšeles ar podziņām

Atbildēt

pietiek u.c. lasītājs

24.11.2021. 14:28

»

Palasies, palasies

https://support.apple.com/en-us/HT212960


Virsraksts "Apple Sues Israel's NSO Group for Spying on iPhone Users With Pegasus Spyware" the Hacker News vietne.Lapsam tiešām sakāpis galviņās.

Atbildēt

P.

24.11.2021. 14:16

Spiegi spiego, tā ir viņu dabiskā nodarbe.

Stulbākais šajā stāstā patiesībā ir tas, ka latvju spiegi pat ar labākajiem instrumentiem pamanās tapt pieķerti. Varbūt vajag beidzot to izpletni salocīt?

Atbildēt

Sems

24.11.2021. 13:39

Lato Lapsam galvu ārstēt vajag. Vairs pat ticamus murgus izdomāt nespēj. Valsts apmaksājusi viena margināla ķengu izplatītāja izspiegošanu un Apple par to zina. Muļķīt valstij neko nemaksājot ir iespējams legāli un ne tik legāli piekļūt tavām ierīcēm. Un Apple šādus murgus neizplata

Atbildēt

lasītājs

24.11.2021. 13:37

»

sadists

Lapsam ir lielummānija, jo iedomājas, ka Apple, GE, Microsoft, Sony un Toyota ir viņu pamanījuši. Duraks, ja tā, tad tas ir kārtējais programmatūras brīdinājums


... ieteiktu palasīt Apple paziņojumus konkrētās programmatūras sakarā, pirms kādam piezīmēt lielummāniju. Apple nešķiro, bet informē savus lietotājus un reāli cenšas aizsargāt viņu drošību!

Atbildēt

billingcat jāpalūdz

24.11.2021. 13:09

.....

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...