Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pēteris

09.02.2016. 11:41

Raksts ir kodolīgs un pareizs, jo izvirtība ir liela pie politiķiem.

Atbildēt

sence»Š

08.02.2016. 18:51

Piekrītu.

Atbildēt

Aivars Lapinskis

08.02.2016. 16:08

Cool! Skolās dos'laimes tabletes. Visi uz skolu!

Atbildēt

Š.

08.02.2016. 14:10

»

sence

Š.-im gan nevarētu piesiet materiālismu, viņš taču ir kristietis, katolis. Varbūt ticīgie ir tie laimīgākie


Vai tad visi ticīgie tic Dievam ? Nav manīts, ka kristieši masveidā aizrautos ar īstā Dieva meklēšanu. Parasti iztiek ar kādu materiāla rakstura elka pielūgšanu un tieši tas viņus dara laimīgus. Nav arī vadošajās reliģijās mācības par Dievu, ir tikai fragmenti no dažu personāžu izteikumiem, kuri apraksta sena cilvēka priekštatus par Dievu. Patieso Dievu caur sevi var atrast tas, kas vēlas pats runāt tieši nepastarpināti ar Dievu, nevis ar sistēmas iecelto mācītāju.

Atbildēt

sence

08.02.2016. 10:40

Š.-im gan nevarētu piesiet materiālismu, viņš taču ir kristietis, katolis. Varbūt ticīgie ir tie laimīgākie? :-)

Atbildēt

no asv pilsonibas pagajuso gadu atteicas rekordskaita lauzu daudzums

07.02.2016. 20:50

»

Ričš

Vislielākais ļaunums LATVJU ZEMEI----sorosisms


to tacu izcinijam pec baltijas cela un smagajam barikazu cirka dienam 1991 gada !

Atbildēt

ko gan

07.02.2016. 14:34

Ko gan Žulītis var gribēt no dzeltenās Latvijas tautas...

Atbildēt

07.02.2016. 13:55

Limīgais, debīlais A.P.

Atbildēt

Ričš

07.02.2016. 13:52

Vislielākais ļaunums LATVJU ZEMEI----sorosisms!

Atbildēt

Žulis

07.02.2016. 13:38

»

jautajums

Es domaju, ka paslaik vaciesu tauta ir godam nopelenijusi nicinosos vardus, ko Prieditis velta latviesiem, jo sakaraa ar visam beglu lietam, vaciesi sevi ir paradijusi kaa absolutie mulki, mikstmiesi, iztaponi, idioti. To var labi redzet pec sodienas video KasJauns beglu nometnee, kadu cukkuti begli...


Jūs ļoti labi savā komentā versat uzmanību uz to Priedīša pārspīlēto tieksmi visā vainot latviešu tautu. Jebkuru tautu var pakļaut, dezorientēt, apmuļķot un atņemt tai pašnoteikšanos. Ne jau tautā ir jāmeklē tas ļaunums, bet gan pastāvošajā tautu pakļaušanas un apmuļķošanas sistēmā un to radītājos. Viens no galvenajiem šīs sistēmas balstiem ir tautu neziņa un neizpratne par šo sistēmu kā patieso visu nelaimju un nejēdzību cēloni. Ja par galveno vainīgo visās notiekošajās nejēdzībās vaino tautu, tad šāda atziņa vēl vairāk nostiprina valdošā ļaunuma pozīcijas, jo novirza tautas uzmanību no galvenā vainīgā - pastāvošās sistēmas.

Atbildēt

Gaida

07.02.2016. 13:32

»

jautajums

Es domaju, ka paslaik vaciesu tauta ir godam nopelenijusi nicinosos vardus, ko Prieditis velta latviesiem, jo sakaraa ar visam beglu lietam, vaciesi sevi ir paradijusi kaa absolutie mulki, mikstmiesi, iztaponi, idioti. To var labi redzet pec sodienas video KasJauns beglu nometnee, kadu cukkuti begli...


Ko tu runā! Vācieši šodien ir ielās, lai protestētu pret muļķu valdību. Latvieši šodien strebj alu un rij cūkgaļu un gudri muld ar savām stulbajām galvām. Kuri tad ir tie lopi Eiropā?

Atbildēt

Vo

07.02.2016. 13:21

»

materiālisms ir vienpusība un bailes no patiesības

Nav jau tik traki ar to materiālismu. Nav cilvēku uz pasaules, kas kaut reizi nebūtu saskāries ar kādu garīgās sistēmas dotu signālu. Tas var būt kā priekšnojauta, dvēseles čuksti, sakritību virkne vai savu garīgo spēju atklāšana. Tikai un vienīgi cilvēka paša ziņā ir tam pievērst uzmanību vai ego prāta...


Tik tiešām,es Jums piekrītu, katrs cilvēks savā dzīvē ir izjutis saikni ar savu nemateriālo būtību un augstākajām dimensijām. Spēja izjust šo saikni ir ielikta katrā no mums. Bet ir cilvēki, kuri to visu ignorē, noliedz un uzskata par muļķībām. Šie cilvēki ir materiālisti. Sevi pasludinot par materiālistu, tikai retais no viņiem apjēdz to tumsonību, ko ir atzinis un ņirgājoties par ideālisma mācībām, tikai retais no viņiem apjēdz ko šādi ir noliedzis un no kā ir atteicies.
Materiālisti mīl runāt par brīvību. Kādu gan brīvību cilvēkam var dot apziņa, ka tu esi iznīcībai nolemts zemes tārps starp tādiem pašiem citiem tārpiem? Materiālisti mīl runāt par to, ka reliģijas esot važas cilvēka brīvībai. Kādas gan važas brīvībai var radīt apziņa, ka tu esi kaut kas vairāk kā vienkāršs iznīcībai nolemts zemes tārps un fiziskā nāve nav tavas eksistences beigas?

Atbildēt

jautajums

07.02.2016. 13:05

Es domaju, ka paslaik vaciesu tauta ir godam nopelenijusi nicinosos vardus, ko Prieditis velta latviesiem, jo sakaraa ar visam beglu lietam, vaciesi sevi ir paradijusi kaa absolutie mulki, mikstmiesi, iztaponi, idioti. To var labi redzet pec sodienas video KasJauns beglu nometnee, kadu cukkuti begli atstaj edamistabaa pec sevis, jo zin, ka sulbie baltie eiropiesi visu satiris un vaciesi tira, nesoda sis cukas un neizsuta araa, jo luk vinu valstis vinus gaida briesmas, tapec sis cukas ir jabaro un jakopj talak un japacies jebkada nirgasanas par pasu cilvekiem. Sakiet ludzu, vai vaciesi ir pelnijusi jebkadu cienu pec visa taa???

Atbildēt

paga paga

07.02.2016. 13:00

»

jūlis

800€ lielaka alga padara cilvēku laimigaku?Vai paaugstinot skolotaju,mediķu algas izglītība,veselības aprūpe uzlabojas?Veids,kā to dara, visu tikai pasliktina,jo uzsvars tiek likts nevis uz darbinieka kvalitāti,bet šķietamo kvalitātes atkarību no algas apmēra,kas nodrošina korupcijas un nekompentences...


tu domaa loti primitivi. Jaa, atbilstosa alga dod skolotajam iespejas macities, kvalitativi atpusties pec darba, sagatavoties macibam. Jo nav jalauza galva un jastreso kaa izvilkt lidz nakamai algai, kaa samaksat rekinus. Un skoleni, tad neteiks acis, ka skolaa stradaa tikai luzeri, jo neviens skolens par tadu algu skolaa nestradatu! Tapec skoleni neciena skolotajus, jo kaa var cienit luzerus!

Atbildēt

jūlis

07.02.2016. 12:25

800€ lielaka alga padara cilvēku laimigaku?Vai paaugstinot skolotaju,mediķu algas izglītība,veselības aprūpe uzlabojas?Veids,kā to dara, visu tikai pasliktina,jo uzsvars tiek likts nevis uz darbinieka kvalitāti,bet šķietamo kvalitātes atkarību no algas apmēra,kas nodrošina korupcijas un nekompentences pieaugumu.

Atbildēt

paga paga

07.02.2016. 12:01

Jaa un vel. Kad runaa par laimi, tas nozimee tikai vienu, ka nav ko teikt un negrib neko mainit sistemaa. Pareizak butu teikt - Sadurskis murgo par laimi. Jo taa ir tiesam tikai murgosana un vel ministra kreslaa.

Atbildēt

paga paga

07.02.2016. 11:59

Soreiz piekritu katram Priedisa vardam. Kaa var but laimigs skolotajs ar 300 eu uz rokas???? Sadurskis ir tiesam absoluts stagnats un m.....is.

Atbildēt

lauķis

07.02.2016. 11:47

»


Tauta , tas skan lepni , diemžēl lielākais latviešu tautas vairākums ir padarīts par bezsugas aitu baru,domājošo cilvēku procents ir neliels.
Bet kaut kas tomēr ir jādar,un nav svarīgi cik cilvēku piedalīsies tajā ,,glābšanas,, sapulcē , svarīgi ka ir aktivitāte , svarīgi ir ka domājošo cilvēku skaits aug.
Laiks pamosties.

Atbildēt

materiālisms ir vienpusība un bailes no patiesības

07.02.2016. 11:41

»

Vo

"Joprojām inteliģence un izglītības funkcionāri nespēj pieņemt garīgās koncepcijas un uztvert dzīvi uz zemes, kā cilvēka sākotnējo garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros...


Nav jau tik traki ar to materiālismu. Nav cilvēku uz pasaules, kas kaut reizi nebūtu saskāries ar kādu garīgās sistēmas dotu signālu. Tas var būt kā priekšnojauta, dvēseles čuksti, sakritību virkne vai savu garīgo spēju atklāšana. Tikai un vienīgi cilvēka paša ziņā ir tam pievērst uzmanību vai ego prāta mudinātam visu noliegt. Ar noliegšanu nemainās pati sistēma. Latvijā noliedz totālu korupciju un parazītismu visās valsts srtuktūrās un vai tāpēc šis noziegums izgaist ? Dieva esamību var noliegt, bet tas nemaina cilvēka dievišķo saistību ar augstākajām dimensijām. Pasaulē ir sākusi mainīties cilvēka apziņas struktūra un tā ļauj spēcīgāk sajust dvēseles klātbūtni kau vai kā sirdsapziņas balsi un intuīciju.
Ego prāta vienpersonīgā noteicošā loma cilvēka daudzdimensionālajā būtībā nav vairs neapstrīdama. To vispirms pierāda atklājumi fizikā. Apziņas ietekme uz materiālo pasauli ir konstatēta eksperimentos un tas pierāda visu lietu savstarpējo sasaiti Dieva pasaules uzbūvē. Ir jau sākusies jauna Ēra, ko tikai parazīti nevēlas pieņemt un cinīsies pret. Tāpēc arī visi cilvēki viņus viegli atpazīs un varēs neitralizēt.

Atbildēt

Balts etniskais

07.02.2016. 11:31

Ēbrejiem ir jauna dzīesma ar vecu melodiju.Skan krieviski, bet rakstīšu latviski: Sit žīdus, glāb ēbrejus! Patreiz lielākā diaspora ēbrejiem esot Ķīnā. 30 miljoni un valdot bagātākais miljardieris. Esot ļoti daudz zelta aizvedis uz Honkongu! Maskavā katru gadu ierodās 20 000 žīdu.
Par Latvijas latviešiem: Tautieši ir tā krāpti, mocīti, ka 50% ir galīgi vienalga, kas būs un t.t. Es personīgi 60.gados atgriezies no Kolimas 17 gadus vecumā jau fiksēju cik daudz Latvijā ir Kangaru. Manu tēvu saukāja par fašistu! Bija agranoms. Un tagad bijušie komjaunieši, KPSS biedri (kangatri) 25 gadus ir krāpušies, apzaguši savu tautu! Un izliekās un brīnās, kā tad tā, mēs partijas biedri, nekad! Pie varas saskrējuši 80% Homoseksūālisti. Garīgi slimi cilvēki, kuriem smadzenes piedēklis "Hipofīze" esot četras reizes lielāka, kā normālam vecim! Sievietēm ir divas reizes lielāka. Reizi mēnesī mēs, vīrieši jūtam, ka sievietes paliek ļoti nervozas. Tātad hormoni darbojās ne pa jokam. To mēs uzskatam par normu. Bet "ziliem" kam ir četras reizes lielāka tā hipofīze zem kāda hormonāla sitiena atrodās viņi? Izglīto kā gribi, audzini kā gribi, būtība nemainās! Viņi pie tā nav vainīgi. Slims ir slims. Tikai tādiem pat brigādi nedrīkst uzticēt. Paskatāties, kas ir noticis Latvijā, kādā stāvoklī ir novesta valsts? Viņiem Dievs neeksistē! Vispareizākā ticība Latviešiem bija "Dievturu", kuru ar uguni un zobenu izkava Krustneši! Un dieva vārda! Patreiz nāk virsū nākamais vilnis: Baltās rases iznīcināšana! Mana nojauta ir: Eiropa var aiziet bojā, bet vienīga cerība varētu būt uz lielo kaimiņu! Tikai tad, viņiem pašiem izdosies glābties, tikt vaļā no ....!
Arturs Priedītis raksta tā kā ir īstenība! Un komentāiem daudziem var piekrist un mācīties, kas ir kas!

Atbildēt

Eduards Lunis

07.02.2016. 10:46

---Kā ienmēr-interesanti!?
Salīdzinājumam, nāk prātā anekdote par diviem igauņiem, Satiekas un klusē... Beidot viens jautā-kāpēc tu šodien esi tāds skumīgs!? Pēc krietna laiciņa uzrunātais saka-es šodien lotarejā vinnēju automobīli! Pēc kāda laiciņa ---un kāpēc tad esi tik skumīgs !? Es nopirku vēl vienu lotarejas biļeti ...!?
--BEIDZIET VĀRĪTIES! VISI UZ LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCI!

Atbildēt

Deniss

07.02.2016. 09:37

No Stikla kalna: "Loģika
Patiesības atklāšanā ir stingra loģika. Tas cilvēks, kurš atklāj patiesību citam cilvēkam, kļūst šī cita cilvēka lielākais ienaidnieks. Patiesība ir sāpīga. Grūti samierināties ar patiesību. Vēlamies kādu sodīt par to, ka mēs nesapratām patiesību. Visvieglāk ir sodīt patiesības atklājēju. Viņš arī visvairāk asociējās ar rūgto patiesību. Viņš pirmais (un ne reti vienīgais) saņem sodu par patiesības atklāšanu.
Patiesības atklāšanā stingra loģika ir ne tikai individuālajā līmenī, bet arī kolektīvajā līmenī. Tautas līmenī. Arī tautai nepatīk uzzināt patiesību par sevi. Arī tauta vēlas kādu sodīt par patiesības atklāšanu. Skaidrs, ka arī tauta vispirms soda patiesības atklājēju. Tautas lielākais ienaidnieks kļūst patiesības atklājējs."

Atbildēt

DENISS K.

07.02.2016. 09:34

No Stikla kalna: "Politika
Aristotelis politiku uzskatīja par visaugstāko mākslu. Tāpēc viņa politoloģiskais darbs saucās „Poētika”. Viņaprāt politika ir cilvēku esamības visaugstākā kolektīvā forma un kolektīvās dzīves organizācijas metode. Savukārt cilvēks ir politisks dzīvnieks. Tas, kurš nedzīvo savas valsts politikā, ir morāli neattīstīts dzīvnieks. Tagad teiktu – postcilvēks. Valsts un tās politika ir svarīgāka par ģimeni un atsevišķu indivīdu interesēm. Valsts un tās politika ir veselums. Bet veselums vienmēr ir svarīgāks par tā atsevišķiem elementiem – ģimeni, indivīdiem. Tāds bija Aristoteļa viedoklis."

Atbildēt

hm

07.02.2016. 09:18

Politika ir demagoģijas māsa un politiķi sarunā ne tādas glupības vien, lai attaisnotu savtīgas vēlmes iedomas, mērķus.
Bet par augstskolu - kādam mērķim kalpo iegūtās zināšanas? Ja tautsaimniecībai, tad visu šo garo vārdu, apņemšanos, programmu ... vietā vajag pieņemt vienkāršu likumu. Ka augstskola no sava budžeta absolventiem 3 gadus apmaksā bezdarbnieka pabalstu.
Pieņemu, ka studentu skaits no tā samazinātos par 30-50%.

Atbildēt

Vo

07.02.2016. 07:55

»

nekur no pārmaiņam nav jābēg

Manuprāt ar materiālo izglītības sistēmu vēl var kaut kā saķīmiķot, lai liktos, ka māca jauniešiem noderīgas zināšanas, bet tas nekādi netrisina jautājumu par nepareizu pasaules uzskata izplatīšanu. Joprojām inteliģence un izglītbas funkcionāri nespēj pieņemt garīgās koncepcijas un uztvert dzīvi uz ...


"Joprojām inteliģence un izglītības funkcionāri nespēj pieņemt garīgās koncepcijas un uztvert dzīvi uz zemes, kā cilvēka sākotnējo garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros"
Kas ir garīga koncepcija un uz ko balstās jebkura garīga koncepcija? Vai garīga koncepcija var balstīties uz materiālismu.Vai jūs variet "garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros" pamatot materiālistiski? Domāju, ka nē. Tātad, lai veidotu kaut kādu garīgu koncepciju un runātu par garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros ir jābūt ideālistam. Un tāpēc jau tā mūsu inteliģence un izglītības funkcionāri nespēj pieņemt nekādas garīgas koncepcijas, ka viņi ir materiālisti kuri jebkuru mācību par Dievu vai cilvēka dvēseli un pēcnāves eksistenci uzskata par "reliģisku pasaku, kas izkropļo un saindē bērnu nenobriedušos prātus".

Atbildēt

nekur no pārmaiņam nav jābēg

06.02.2016. 22:19

Manuprāt ar materiālo izglītības sistēmu vēl var kaut kā saķīmiķot, lai liktos, ka māca jauniešiem noderīgas zināšanas, bet tas nekādi netrisina jautājumu par nepareizu pasaules uzskata izplatīšanu. Joprojām inteliģence un izglītbas funkcionāri nespēj pieņemt garīgās koncepcijas un uztvert dzīvi uz zemes, kā cilvēka sākotnējo garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros. Lielākais uz ko tie spēj ir ielaist skolā pie nenobriedušiem bērniem kādu reliģisko aģitatoru, lai saindētu prātu ar izkropļotām pasakām. Latvijā ir pietiekoši daudz cilvēku, kas ne tikai saprot pasaules garīgo struktūru, bet arī spēj pierādīt šo zināšanu praktiskā pielietojuma izsķirošo nozīmi tagad un visā cilvēces nākotnē. Pēc būtības uzsākot jaunu apmācības sistēmu Latvija var kļūt par absolūtu līderi cilvēces nākotnes koncepciju ieviešanā. Tas nav domāts ironiski un daudzi jau pat to saprot. Problēma ir varas algotajos sofistos, kas neļauj saprātam atgriezties valsts pārvaldē. Bet tas ir novēršams ar drošu rīcību no atmodušās sabiedrības daļas, kas saprot, ka nākotnē negaida bezcerība, bet vienkārši jauna paradigma, bez parazītiem un garīgi neattīstitajiem pie varas.

Atbildēt

DENISS

06.02.2016. 19:19

No Stikla kalna: "Žurkas
Salīdzinājums nav labs, taču spilgts un to var lietot. Ebreji bēg no Eiropas. Eiropa iet bojā, un ebreji bēg no Eiropas. Šo procesu var salīdzināt ar žurku bēgšanu no kuģa, jūtot kuģa bojāeju. Jūrnieki zina, ja žurkas pa tauvām pamet kuģi, tad gaidāma kāda liela nelaime. Par Eiropas lielo nelaimi vairs šaubu nav. Eiropiešu civilizācija tiks sagrauta. Špenglers teica, ka tas notiks ap 2200.gadu. Tātad - 23.gadsimtā. Špenglers varēja neizjust trako dzīves tempu, ko mēs izjūtam. Tāpēc var teikt, ka Eiropas noriets būs pat 21.gadsimtā. 21.gadsimta otrajā pusē Eiropa vairs nelīdzināsies šodienas Eiropai. Iespējams, dziļā provincē („mežos”) būs tikai kādas saliņas no šodienas Eiropas. Arī paši eiropieši būs savādāki. Dominēs postcilvēki, par kuru kultūru cilvēkiem ir grūti spriest. Cilvēkiem ir vienīgi saprotams, ka postcilvēku kultūra radikāli atšķirsies no cilvēku kultūras. Postcilvēki arī ārēji atšķirsies no cilvēkiem. To latvieši jau tagad redz „delfos”, kur dominē kolu, dombrovu, kaimiņu dauniskie viepļi.

Ziņa par ebreju bēgšanu no Eiropas ir jauns pavērsiens Eiropas bojāejas hronikā. Ziņas autors ir ļoti kompetents vīrs – Eiropas Ebreju kopienas prezidents. Viņa rīcībā noteikti ir konkrēti skaitļi. Viņš ebreju bēgšanu no Eiropas izskaidro ar antisemītisma pieaugumu un terorismu pret ebrejiem. Tas ir loģiski. Ebrejus nemīl ne eiropieši, ne arābi, kuri sāk valdīt Eiropā. Skaidrs, ka saglabāsies senā tradīcija visās nelaimēs vainot ebrejus. Ebreji tiks uzskatīti par vainīgajiem arī eiropiešu idiotijā, atsakoties dzemdēt bērnus. Ne visi ebreji var aizbēgt no grimstošās Eiropas. Tāpēc palikušie organizē pašaizsardzības struktūras, lai nodrošinātu ebreju drošību. Tāda darbība notiek visas Eiropas mērogā, un tā ir iekļauta Eiropas Ebreju kopienas dienas kārtībā. Arī tas ir kaut kas pilnīgi jauns. Ebreji neorganizēja nekādu pašaizsardzību fašistu laikmetā. Iespējams, ebreji ir izdarījuši noteiktus secinājumus holokausta kontekstā. Ne velti viņus dēvē par gļēviem auniem, kuri bez jebkādas pretestības soļoja uz gāzes kamerām."

Atbildēt

jautajums durskim un parejiem sorositiem

06.02.2016. 18:47

vai tad svf parakstot slepenos protokolus ar sorositu dombrovski rupejas par izglitibas attistibu asv kolonija latvija?vai tad sorosa fonds ir samaksajis kaut vienu eirocentu vai 1 usd latvijas fundamentalas zinatnes attistibai ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

FotoŅemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu pārsteigumu, kuru klusībā īstenoja labklājības ministre Ramona Petraviča un kuram plašāka sabiedrība nepievērsa uzmanību.
Lasīt visu...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...