Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pēteris

09.02.2016. 12:41

Raksts ir kodolīgs un pareizs, jo izvirtība ir liela pie politiķiem.

Atbildēt

sence»Š

08.02.2016. 19:51

Piekrītu.

Atbildēt

Aivars Lapinskis

08.02.2016. 17:08

Cool! Skolās dos'laimes tabletes. Visi uz skolu!

Atbildēt

Š.

08.02.2016. 15:10

»

sence

Š.-im gan nevarētu piesiet materiālismu, viņš taču ir kristietis, katolis. Varbūt ticīgie ir tie laimīgākie


Vai tad visi ticīgie tic Dievam ? Nav manīts, ka kristieši masveidā aizrautos ar īstā Dieva meklēšanu. Parasti iztiek ar kādu materiāla rakstura elka pielūgšanu un tieši tas viņus dara laimīgus. Nav arī vadošajās reliģijās mācības par Dievu, ir tikai fragmenti no dažu personāžu izteikumiem, kuri apraksta sena cilvēka priekštatus par Dievu. Patieso Dievu caur sevi var atrast tas, kas vēlas pats runāt tieši nepastarpināti ar Dievu, nevis ar sistēmas iecelto mācītāju.

Atbildēt

sence

08.02.2016. 11:40

Š.-im gan nevarētu piesiet materiālismu, viņš taču ir kristietis, katolis. Varbūt ticīgie ir tie laimīgākie? :-)

Atbildēt

no asv pilsonibas pagajuso gadu atteicas rekordskaita lauzu daudzums

07.02.2016. 21:50

»

Ričš

Vislielākais ļaunums LATVJU ZEMEI----sorosisms


to tacu izcinijam pec baltijas cela un smagajam barikazu cirka dienam 1991 gada !

Atbildēt

ko gan

07.02.2016. 15:34

Ko gan Žulītis var gribēt no dzeltenās Latvijas tautas...

Atbildēt

07.02.2016. 14:55

Limīgais, debīlais A.P.

Atbildēt

Ričš

07.02.2016. 14:52

Vislielākais ļaunums LATVJU ZEMEI----sorosisms!

Atbildēt

Žulis

07.02.2016. 14:38

»

jautajums

Es domaju, ka paslaik vaciesu tauta ir godam nopelenijusi nicinosos vardus, ko Prieditis velta latviesiem, jo sakaraa ar visam beglu lietam, vaciesi sevi ir paradijusi kaa absolutie mulki, mikstmiesi, iztaponi, idioti. To var labi redzet pec sodienas video KasJauns beglu nometnee, kadu cukkuti begli...


Jūs ļoti labi savā komentā versat uzmanību uz to Priedīša pārspīlēto tieksmi visā vainot latviešu tautu. Jebkuru tautu var pakļaut, dezorientēt, apmuļķot un atņemt tai pašnoteikšanos. Ne jau tautā ir jāmeklē tas ļaunums, bet gan pastāvošajā tautu pakļaušanas un apmuļķošanas sistēmā un to radītājos. Viens no galvenajiem šīs sistēmas balstiem ir tautu neziņa un neizpratne par šo sistēmu kā patieso visu nelaimju un nejēdzību cēloni. Ja par galveno vainīgo visās notiekošajās nejēdzībās vaino tautu, tad šāda atziņa vēl vairāk nostiprina valdošā ļaunuma pozīcijas, jo novirza tautas uzmanību no galvenā vainīgā - pastāvošās sistēmas.

Atbildēt

Gaida

07.02.2016. 14:32

»

jautajums

Es domaju, ka paslaik vaciesu tauta ir godam nopelenijusi nicinosos vardus, ko Prieditis velta latviesiem, jo sakaraa ar visam beglu lietam, vaciesi sevi ir paradijusi kaa absolutie mulki, mikstmiesi, iztaponi, idioti. To var labi redzet pec sodienas video KasJauns beglu nometnee, kadu cukkuti begli...


Ko tu runā! Vācieši šodien ir ielās, lai protestētu pret muļķu valdību. Latvieši šodien strebj alu un rij cūkgaļu un gudri muld ar savām stulbajām galvām. Kuri tad ir tie lopi Eiropā?

Atbildēt

Vo

07.02.2016. 14:21

»

materiālisms ir vienpusība un bailes no patiesības

Nav jau tik traki ar to materiālismu. Nav cilvēku uz pasaules, kas kaut reizi nebūtu saskāries ar kādu garīgās sistēmas dotu signālu. Tas var būt kā priekšnojauta, dvēseles čuksti, sakritību virkne vai savu garīgo spēju atklāšana. Tikai un vienīgi cilvēka paša ziņā ir tam pievērst uzmanību vai ego prāta...


Tik tiešām,es Jums piekrītu, katrs cilvēks savā dzīvē ir izjutis saikni ar savu nemateriālo būtību un augstākajām dimensijām. Spēja izjust šo saikni ir ielikta katrā no mums. Bet ir cilvēki, kuri to visu ignorē, noliedz un uzskata par muļķībām. Šie cilvēki ir materiālisti. Sevi pasludinot par materiālistu, tikai retais no viņiem apjēdz to tumsonību, ko ir atzinis un ņirgājoties par ideālisma mācībām, tikai retais no viņiem apjēdz ko šādi ir noliedzis un no kā ir atteicies.
Materiālisti mīl runāt par brīvību. Kādu gan brīvību cilvēkam var dot apziņa, ka tu esi iznīcībai nolemts zemes tārps starp tādiem pašiem citiem tārpiem? Materiālisti mīl runāt par to, ka reliģijas esot važas cilvēka brīvībai. Kādas gan važas brīvībai var radīt apziņa, ka tu esi kaut kas vairāk kā vienkāršs iznīcībai nolemts zemes tārps un fiziskā nāve nav tavas eksistences beigas?

Atbildēt

jautajums

07.02.2016. 14:05

Es domaju, ka paslaik vaciesu tauta ir godam nopelenijusi nicinosos vardus, ko Prieditis velta latviesiem, jo sakaraa ar visam beglu lietam, vaciesi sevi ir paradijusi kaa absolutie mulki, mikstmiesi, iztaponi, idioti. To var labi redzet pec sodienas video KasJauns beglu nometnee, kadu cukkuti begli atstaj edamistabaa pec sevis, jo zin, ka sulbie baltie eiropiesi visu satiris un vaciesi tira, nesoda sis cukas un neizsuta araa, jo luk vinu valstis vinus gaida briesmas, tapec sis cukas ir jabaro un jakopj talak un japacies jebkada nirgasanas par pasu cilvekiem. Sakiet ludzu, vai vaciesi ir pelnijusi jebkadu cienu pec visa taa???

Atbildēt

paga paga

07.02.2016. 14:00

»

jūlis

800€ lielaka alga padara cilvēku laimigaku?Vai paaugstinot skolotaju,mediķu algas izglītība,veselības aprūpe uzlabojas?Veids,kā to dara, visu tikai pasliktina,jo uzsvars tiek likts nevis uz darbinieka kvalitāti,bet šķietamo kvalitātes atkarību no algas apmēra,kas nodrošina korupcijas un nekompentences...


tu domaa loti primitivi. Jaa, atbilstosa alga dod skolotajam iespejas macities, kvalitativi atpusties pec darba, sagatavoties macibam. Jo nav jalauza galva un jastreso kaa izvilkt lidz nakamai algai, kaa samaksat rekinus. Un skoleni, tad neteiks acis, ka skolaa stradaa tikai luzeri, jo neviens skolens par tadu algu skolaa nestradatu! Tapec skoleni neciena skolotajus, jo kaa var cienit luzerus!

Atbildēt

jūlis

07.02.2016. 13:25

800€ lielaka alga padara cilvēku laimigaku?Vai paaugstinot skolotaju,mediķu algas izglītība,veselības aprūpe uzlabojas?Veids,kā to dara, visu tikai pasliktina,jo uzsvars tiek likts nevis uz darbinieka kvalitāti,bet šķietamo kvalitātes atkarību no algas apmēra,kas nodrošina korupcijas un nekompentences pieaugumu.

Atbildēt

paga paga

07.02.2016. 13:01

Jaa un vel. Kad runaa par laimi, tas nozimee tikai vienu, ka nav ko teikt un negrib neko mainit sistemaa. Pareizak butu teikt - Sadurskis murgo par laimi. Jo taa ir tiesam tikai murgosana un vel ministra kreslaa.

Atbildēt

paga paga

07.02.2016. 12:59

Soreiz piekritu katram Priedisa vardam. Kaa var but laimigs skolotajs ar 300 eu uz rokas???? Sadurskis ir tiesam absoluts stagnats un m.....is.

Atbildēt

lauķis

07.02.2016. 12:47

»


Tauta , tas skan lepni , diemžēl lielākais latviešu tautas vairākums ir padarīts par bezsugas aitu baru,domājošo cilvēku procents ir neliels.
Bet kaut kas tomēr ir jādar,un nav svarīgi cik cilvēku piedalīsies tajā ,,glābšanas,, sapulcē , svarīgi ka ir aktivitāte , svarīgi ir ka domājošo cilvēku skaits aug.
Laiks pamosties.

Atbildēt

materiālisms ir vienpusība un bailes no patiesības

07.02.2016. 12:41

»

Vo

"Joprojām inteliģence un izglītības funkcionāri nespēj pieņemt garīgās koncepcijas un uztvert dzīvi uz zemes, kā cilvēka sākotnējo garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros...


Nav jau tik traki ar to materiālismu. Nav cilvēku uz pasaules, kas kaut reizi nebūtu saskāries ar kādu garīgās sistēmas dotu signālu. Tas var būt kā priekšnojauta, dvēseles čuksti, sakritību virkne vai savu garīgo spēju atklāšana. Tikai un vienīgi cilvēka paša ziņā ir tam pievērst uzmanību vai ego prāta mudinātam visu noliegt. Ar noliegšanu nemainās pati sistēma. Latvijā noliedz totālu korupciju un parazītismu visās valsts srtuktūrās un vai tāpēc šis noziegums izgaist ? Dieva esamību var noliegt, bet tas nemaina cilvēka dievišķo saistību ar augstākajām dimensijām. Pasaulē ir sākusi mainīties cilvēka apziņas struktūra un tā ļauj spēcīgāk sajust dvēseles klātbūtni kau vai kā sirdsapziņas balsi un intuīciju.
Ego prāta vienpersonīgā noteicošā loma cilvēka daudzdimensionālajā būtībā nav vairs neapstrīdama. To vispirms pierāda atklājumi fizikā. Apziņas ietekme uz materiālo pasauli ir konstatēta eksperimentos un tas pierāda visu lietu savstarpējo sasaiti Dieva pasaules uzbūvē. Ir jau sākusies jauna Ēra, ko tikai parazīti nevēlas pieņemt un cinīsies pret. Tāpēc arī visi cilvēki viņus viegli atpazīs un varēs neitralizēt.

Atbildēt

Balts etniskais

07.02.2016. 12:31

Ēbrejiem ir jauna dzīesma ar vecu melodiju.Skan krieviski, bet rakstīšu latviski: Sit žīdus, glāb ēbrejus! Patreiz lielākā diaspora ēbrejiem esot Ķīnā. 30 miljoni un valdot bagātākais miljardieris. Esot ļoti daudz zelta aizvedis uz Honkongu! Maskavā katru gadu ierodās 20 000 žīdu.
Par Latvijas latviešiem: Tautieši ir tā krāpti, mocīti, ka 50% ir galīgi vienalga, kas būs un t.t. Es personīgi 60.gados atgriezies no Kolimas 17 gadus vecumā jau fiksēju cik daudz Latvijā ir Kangaru. Manu tēvu saukāja par fašistu! Bija agranoms. Un tagad bijušie komjaunieši, KPSS biedri (kangatri) 25 gadus ir krāpušies, apzaguši savu tautu! Un izliekās un brīnās, kā tad tā, mēs partijas biedri, nekad! Pie varas saskrējuši 80% Homoseksūālisti. Garīgi slimi cilvēki, kuriem smadzenes piedēklis "Hipofīze" esot četras reizes lielāka, kā normālam vecim! Sievietēm ir divas reizes lielāka. Reizi mēnesī mēs, vīrieši jūtam, ka sievietes paliek ļoti nervozas. Tātad hormoni darbojās ne pa jokam. To mēs uzskatam par normu. Bet "ziliem" kam ir četras reizes lielāka tā hipofīze zem kāda hormonāla sitiena atrodās viņi? Izglīto kā gribi, audzini kā gribi, būtība nemainās! Viņi pie tā nav vainīgi. Slims ir slims. Tikai tādiem pat brigādi nedrīkst uzticēt. Paskatāties, kas ir noticis Latvijā, kādā stāvoklī ir novesta valsts? Viņiem Dievs neeksistē! Vispareizākā ticība Latviešiem bija "Dievturu", kuru ar uguni un zobenu izkava Krustneši! Un dieva vārda! Patreiz nāk virsū nākamais vilnis: Baltās rases iznīcināšana! Mana nojauta ir: Eiropa var aiziet bojā, bet vienīga cerība varētu būt uz lielo kaimiņu! Tikai tad, viņiem pašiem izdosies glābties, tikt vaļā no ....!
Arturs Priedītis raksta tā kā ir īstenība! Un komentāiem daudziem var piekrist un mācīties, kas ir kas!

Atbildēt

Eduards Lunis

07.02.2016. 11:46

---Kā ienmēr-interesanti!?
Salīdzinājumam, nāk prātā anekdote par diviem igauņiem, Satiekas un klusē... Beidot viens jautā-kāpēc tu šodien esi tāds skumīgs!? Pēc krietna laiciņa uzrunātais saka-es šodien lotarejā vinnēju automobīli! Pēc kāda laiciņa ---un kāpēc tad esi tik skumīgs !? Es nopirku vēl vienu lotarejas biļeti ...!?
--BEIDZIET VĀRĪTIES! VISI UZ LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCI!

Atbildēt

Deniss

07.02.2016. 10:37

No Stikla kalna: "Loģika
Patiesības atklāšanā ir stingra loģika. Tas cilvēks, kurš atklāj patiesību citam cilvēkam, kļūst šī cita cilvēka lielākais ienaidnieks. Patiesība ir sāpīga. Grūti samierināties ar patiesību. Vēlamies kādu sodīt par to, ka mēs nesapratām patiesību. Visvieglāk ir sodīt patiesības atklājēju. Viņš arī visvairāk asociējās ar rūgto patiesību. Viņš pirmais (un ne reti vienīgais) saņem sodu par patiesības atklāšanu.
Patiesības atklāšanā stingra loģika ir ne tikai individuālajā līmenī, bet arī kolektīvajā līmenī. Tautas līmenī. Arī tautai nepatīk uzzināt patiesību par sevi. Arī tauta vēlas kādu sodīt par patiesības atklāšanu. Skaidrs, ka arī tauta vispirms soda patiesības atklājēju. Tautas lielākais ienaidnieks kļūst patiesības atklājējs."

Atbildēt

DENISS K.

07.02.2016. 10:34

No Stikla kalna: "Politika
Aristotelis politiku uzskatīja par visaugstāko mākslu. Tāpēc viņa politoloģiskais darbs saucās „Poētika”. Viņaprāt politika ir cilvēku esamības visaugstākā kolektīvā forma un kolektīvās dzīves organizācijas metode. Savukārt cilvēks ir politisks dzīvnieks. Tas, kurš nedzīvo savas valsts politikā, ir morāli neattīstīts dzīvnieks. Tagad teiktu – postcilvēks. Valsts un tās politika ir svarīgāka par ģimeni un atsevišķu indivīdu interesēm. Valsts un tās politika ir veselums. Bet veselums vienmēr ir svarīgāks par tā atsevišķiem elementiem – ģimeni, indivīdiem. Tāds bija Aristoteļa viedoklis."

Atbildēt

hm

07.02.2016. 10:18

Politika ir demagoģijas māsa un politiķi sarunā ne tādas glupības vien, lai attaisnotu savtīgas vēlmes iedomas, mērķus.
Bet par augstskolu - kādam mērķim kalpo iegūtās zināšanas? Ja tautsaimniecībai, tad visu šo garo vārdu, apņemšanos, programmu ... vietā vajag pieņemt vienkāršu likumu. Ka augstskola no sava budžeta absolventiem 3 gadus apmaksā bezdarbnieka pabalstu.
Pieņemu, ka studentu skaits no tā samazinātos par 30-50%.

Atbildēt

Vo

07.02.2016. 08:55

»

nekur no pārmaiņam nav jābēg

Manuprāt ar materiālo izglītības sistēmu vēl var kaut kā saķīmiķot, lai liktos, ka māca jauniešiem noderīgas zināšanas, bet tas nekādi netrisina jautājumu par nepareizu pasaules uzskata izplatīšanu. Joprojām inteliģence un izglītbas funkcionāri nespēj pieņemt garīgās koncepcijas un uztvert dzīvi uz ...


"Joprojām inteliģence un izglītības funkcionāri nespēj pieņemt garīgās koncepcijas un uztvert dzīvi uz zemes, kā cilvēka sākotnējo garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros"
Kas ir garīga koncepcija un uz ko balstās jebkura garīga koncepcija? Vai garīga koncepcija var balstīties uz materiālismu.Vai jūs variet "garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros" pamatot materiālistiski? Domāju, ka nē. Tātad, lai veidotu kaut kādu garīgu koncepciju un runātu par garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros ir jābūt ideālistam. Un tāpēc jau tā mūsu inteliģence un izglītības funkcionāri nespēj pieņemt nekādas garīgas koncepcijas, ka viņi ir materiālisti kuri jebkuru mācību par Dievu vai cilvēka dvēseli un pēcnāves eksistenci uzskata par "reliģisku pasaku, kas izkropļo un saindē bērnu nenobriedušos prātus".

Atbildēt

nekur no pārmaiņam nav jābēg

06.02.2016. 23:19

Manuprāt ar materiālo izglītības sistēmu vēl var kaut kā saķīmiķot, lai liktos, ka māca jauniešiem noderīgas zināšanas, bet tas nekādi netrisina jautājumu par nepareizu pasaules uzskata izplatīšanu. Joprojām inteliģence un izglītbas funkcionāri nespēj pieņemt garīgās koncepcijas un uztvert dzīvi uz zemes, kā cilvēka sākotnējo garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros. Lielākais uz ko tie spēj ir ielaist skolā pie nenobriedušiem bērniem kādu reliģisko aģitatoru, lai saindētu prātu ar izkropļotām pasakām. Latvijā ir pietiekoši daudz cilvēku, kas ne tikai saprot pasaules garīgo struktūru, bet arī spēj pierādīt šo zināšanu praktiskā pielietojuma izsķirošo nozīmi tagad un visā cilvēces nākotnē. Pēc būtības uzsākot jaunu apmācības sistēmu Latvija var kļūt par absolūtu līderi cilvēces nākotnes koncepciju ieviešanā. Tas nav domāts ironiski un daudzi jau pat to saprot. Problēma ir varas algotajos sofistos, kas neļauj saprātam atgriezties valsts pārvaldē. Bet tas ir novēršams ar drošu rīcību no atmodušās sabiedrības daļas, kas saprot, ka nākotnē negaida bezcerība, bet vienkārši jauna paradigma, bez parazītiem un garīgi neattīstitajiem pie varas.

Atbildēt

DENISS

06.02.2016. 20:19

No Stikla kalna: "Žurkas
Salīdzinājums nav labs, taču spilgts un to var lietot. Ebreji bēg no Eiropas. Eiropa iet bojā, un ebreji bēg no Eiropas. Šo procesu var salīdzināt ar žurku bēgšanu no kuģa, jūtot kuģa bojāeju. Jūrnieki zina, ja žurkas pa tauvām pamet kuģi, tad gaidāma kāda liela nelaime. Par Eiropas lielo nelaimi vairs šaubu nav. Eiropiešu civilizācija tiks sagrauta. Špenglers teica, ka tas notiks ap 2200.gadu. Tātad - 23.gadsimtā. Špenglers varēja neizjust trako dzīves tempu, ko mēs izjūtam. Tāpēc var teikt, ka Eiropas noriets būs pat 21.gadsimtā. 21.gadsimta otrajā pusē Eiropa vairs nelīdzināsies šodienas Eiropai. Iespējams, dziļā provincē („mežos”) būs tikai kādas saliņas no šodienas Eiropas. Arī paši eiropieši būs savādāki. Dominēs postcilvēki, par kuru kultūru cilvēkiem ir grūti spriest. Cilvēkiem ir vienīgi saprotams, ka postcilvēku kultūra radikāli atšķirsies no cilvēku kultūras. Postcilvēki arī ārēji atšķirsies no cilvēkiem. To latvieši jau tagad redz „delfos”, kur dominē kolu, dombrovu, kaimiņu dauniskie viepļi.

Ziņa par ebreju bēgšanu no Eiropas ir jauns pavērsiens Eiropas bojāejas hronikā. Ziņas autors ir ļoti kompetents vīrs – Eiropas Ebreju kopienas prezidents. Viņa rīcībā noteikti ir konkrēti skaitļi. Viņš ebreju bēgšanu no Eiropas izskaidro ar antisemītisma pieaugumu un terorismu pret ebrejiem. Tas ir loģiski. Ebrejus nemīl ne eiropieši, ne arābi, kuri sāk valdīt Eiropā. Skaidrs, ka saglabāsies senā tradīcija visās nelaimēs vainot ebrejus. Ebreji tiks uzskatīti par vainīgajiem arī eiropiešu idiotijā, atsakoties dzemdēt bērnus. Ne visi ebreji var aizbēgt no grimstošās Eiropas. Tāpēc palikušie organizē pašaizsardzības struktūras, lai nodrošinātu ebreju drošību. Tāda darbība notiek visas Eiropas mērogā, un tā ir iekļauta Eiropas Ebreju kopienas dienas kārtībā. Arī tas ir kaut kas pilnīgi jauns. Ebreji neorganizēja nekādu pašaizsardzību fašistu laikmetā. Iespējams, ebreji ir izdarījuši noteiktus secinājumus holokausta kontekstā. Ne velti viņus dēvē par gļēviem auniem, kuri bez jebkādas pretestības soļoja uz gāzes kamerām."

Atbildēt

jautajums durskim un parejiem sorositiem

06.02.2016. 19:47

vai tad svf parakstot slepenos protokolus ar sorositu dombrovski rupejas par izglitibas attistibu asv kolonija latvija?vai tad sorosa fonds ir samaksajis kaut vienu eirocentu vai 1 usd latvijas fundamentalas zinatnes attistibai ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Citi žurnālisti un citi ministri

Foto1999. gada februārī sabiedrību satrieca briesmīga četrkārša slepkavība Gulbenē. Tur bērnudārzā diendusas laikā tika nogalinātas trīs meitenītes un viņu audzinātāja. Slepkava šim noziegumam bija gatavojies, lasot literatūru par noziedzniekiem, skatoties videofilmas... Viņš gribēja pārspēt «slaveno» Krievijas maniaku Čikatilo, kura «kontā» bija gandrīz 60 slepkavību. Rīgā nopircis mednieku dunci un gaļas cirvīšus, viņš atgriezās Gulbenē, iegāja bērnudārzā un... Slepkavu, notriepušos ar upuru asinīm, notvēra pēc daždesmit minūtēm, viņš pat necentās bēgt, vien nožēloja, ka nav spējis noslaktēt vairāk bērnu.
Lasīt visu...

12

Mīļā Latvijas sabiedrība, es jums gribu teikt, ka tas viss ir viens liels teātris

FotoMīļā latviešu tauta! Tas, ko jūs šodien dzirdat un redzat, - tas ir viens skaists teātris. Un es jums centīšos pierādīt to, kāpēc tas ir teātris.
Lasīt visu...

21

Koncepcija „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

FotoGatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi var ņemt par paraugu.
Lasīt visu...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

Šobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot...

Foto

Pamiers valdošajā koalīcijā

13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu....

Foto

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

Ap Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt...

Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...