Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

urciks

07.06.2016. 09:16

»

janu

Iskatās pēc Mozaīkas valdes locekles Dupates darba...


Es gribu būt miljonārs, bet neesmu. Pret ko man vērsties un kur sūdzēties?

Atbildēt

BetNu

01.06.2016. 08:43

»

janu

Iskatās pēc Mozaīkas valdes locekles Dupates darba...


Katram ir tiesības būt tam, kas viņš vēlas būt! Tikai derētu piebilst, cik bieži viņš varēs šo vēlmi mainīt. Jebšu, tas pat nav svarīgi, jo šķiet, ka mērķis ir dzimumu jēdzienu izskaust - ir tikai Homo Sapiens īpatnis.

Atbildēt

Janka

25.05.2016. 15:07

NYC gender klasifikators http://www.nyc.gov/html/cchr/downloads/pdf/publications/GenderID_Card2015.pdf

Atbildēt

1984

23.05.2016. 15:27

»

arī lauķis

Vai sist sievietes, bērnus, vecus un gejus ir vērtība!? Vai sist un mocīt otru dzīvu radību ir vērtība


ogo - būsi savā būtībā kremlins :)
latvieešiem nekad nav bijusi "vērtība" sist sievieti, vai sist un mocīt dzīvās radības. varbūt kremliniem tā ir bijis. Tad ņem savu stambulas konvenciju ar dzimumu vienādību, kas starp citu ir šiti kremliniska ideja - sama lošaģ, sama bik, sama baba i mužik, brauc pie sava ideoloģiskā papa.

Atbildēt

.

16.05.2016. 15:27

http://www.economist.com/blogs/democracyinamerica/2016/05/toilet-wars

Obamas administrācja skolām liek akceptēt gendera identitāti

Gatavojaties, latvju lauķi

Atbildēt

>arī lauķis

15.05.2016. 09:56

Pret vardarbību - tā ir viena lieta. Mūsu tautas folklorā ir daudz piemēru par ētisku audzināšanu - ne sunīša kājām spert, ne guntiņas pagalītes, pasakas par trešo tēva dēlu, utt.
Bet, ja reizē ar vajadzīgo grib iebarot kādu dzimumu vienādības ideju - tas varbūt atbilst kādas šauras grupas interesēm,bet vai tā var būt valstiska politika?

Atbildēt

Tiesnesis

14.05.2016. 22:11

Šajā atbildē tiek melots, ka savstarpēji pretrunīgi ir apgalvojumi par "gender" definīciju un ""Gender" jēdzienu. Prima facie definīcija un jēdziens ir dažādas lietas, tātad tur nav nekādas pretrunas.
Ja tiek melots vienā detaļā, tad nav uzticības arī pārējam tekstam.
Papildus jāpiebilst, ka Romas statūtos pieminēta jēdziena gender izpratne tajā, apzīmējot abus dzimumus.

Atbildēt

kāds

14.05.2016. 13:23

Visi sūdi sākas ar tekstu: "preambulā tiek atzīts, ka "vīriešu un sieviešu pilnīgas vienlīdzības sasniegšanai nepieciešams mainīt gan vīriešu, gan arī sieviešu tradicionālo lomu sabiedrībā un ģimenē". Kaāda suņa pēc un kam ir nepieciešams?

Atbildēt

arī lauķis

14.05.2016. 11:02

»

lauķis

Strīds ir par vērtībām , pareizāk sakot , par to ka vērtības tiek aizvietotas ar surogātvērtībām


Vai sist sievietes, bērnus, vecus un gejus ir vērtība!? Vai sist un mocīt otru dzīvu radību ir vērtība?

Atbildēt

LM melo

14.05.2016. 09:30

Equality ir vienlīdzība vai pat vienādība.
Līdztiesība ir equality of rights.
Tad kas ir gender equality ?

Atbildēt

lauķis

14.05.2016. 05:36

»

noclue

Es nesaprotu strīda būtību. Strīds ir par vārdu "gender"? Vai par to, ka arī geji varēs pieprasīt, lai pret viņiem neizturas vardarbīgi...


Strīds ir par vērtībām , pareizāk sakot , par to ka vērtības tiek aizvietotas ar surogātvērtībām.

Atbildēt

noclue

13.05.2016. 23:14

Es nesaprotu strīda būtību. Strīds ir par vārdu "gender"? Vai par to, ka arī geji varēs pieprasīt, lai pret viņiem neizturas vardarbīgi?
Jeb rabarberiem sistajam rasnačam (kā sieviešu upurim) gribētos, lai pret sievietēm un bērniem var pielietot vardarbību? Jeb viņš grib, lai arī viņu sargā konvencija?
Loģiski būtu, ja visi, neatkarīgi no dzimuma, dzimtes.. baudītu tiesības netikt pakļautiem vardarbībai. Man šķiet, ka konvencija sagatavota imigrantu uzplūdiem, jo dažu imigrantu kultūrās sieviete vispār nav pilnvērtīgs cilvēks. Kaut kādam dokumentam ir jābūt, jo kas notiks, kad visi karstasinīgie islāmisti sāks klopēt savas eiropiešu draudzenes un apgraizīt viņām klitorus?

Atbildēt

kāds briesmīgs murgs

13.05.2016. 22:53

Kas ir šā anonīmā savārstījuma autors?
V., uzv. varētu?

Atbildēt

Praatniex

13.05.2016. 20:41

Nesaprotu vienu - KAS pasaulē mainīsies (vai nemainīsies), ja Latvija šo dokumentu ratificēs (vai neratificēs)?
Rabarberu apdauzītais alkoholiķis un viņa peršu skandinošā varza iedomājusies sevi par pasaules nabu esam?

Atbildēt

Version

13.05.2016. 20:01

Kā gan citādi šo definēt, ja ne kā autores piedāvāto radikālā feminisma vienkāršoto skatījumu uz sievieti ka upuri un vīrieti kā agresoru, ja konvencija "atzīst, ka atzīstot to, ka galvenais veids, kā novērst vardarbību pret sievietēm, ir sieviešu un vīriešu līdztiesības de jure un de facto īstenošana;

atzīstot to, ka vardarbība pret sievietēm liecina par vēsturiski izveidojušos sieviešu un vīriešu varas nevienlīdzīgu sadalījumu, kura dēļ vīrieši dominē pār sievietēm un diskriminē sievietes un ir apgrūtināta sieviešu pilnīga attīstība"

Atbildēt

Ratio

13.05.2016. 19:59

Vai tad Latvijā visi ir tik stulbi, ka nesaprot ka visa šī dzimumvienlīdzība ir radusies slimās galvās. Vai tad mēs atbalstīsim jebkādas vājprātības, ko Eiropa izdomās, tikai tāpēc, ka esam iestājušies ES. Mēs tak vairs neesam PSRS, kur bija bail, ka neaizsūta uz Sibīriju. Bet laikam jau izsūtīšana uz Sibīrija ir tikai ziediņi, salīdzinot ar to,ka no ES fondiem var pazaudēt lielu žūksni? Attopieties, atbildīgie šinī jautājumā un nepārdodiet Latvijas bērnus pataisīšanai par deģenerātiem!

Atbildēt

xc

13.05.2016. 19:52

Acīmredzami varas kantori turpina jevropai izpatikt un nīcināt savu zemi. Diemžēl.

Atbildēt

janu

13.05.2016. 17:39

Iskatās pēc Mozaīkas valdes locekles Dupates darba.
Mozaīka Konvenciju savā mājas lapā interpretē šādi:

"konvencija aizstāv visas sievietes, neatkarīgi no tā, kādā daudzumā tām izstrādājas progesterons, ir/nav olnīcas, dzemde un citas pazīmes, kas raksturīgas sieviešu bioloģiskajam dzimumam.

Konvencijas nostāja, kur ar terminu sociālais dzimums tiek domātas kā sociālās lomas, tā uzvedība, nodarbošanās un īpatnības, kuras sabiedrība uztver kā sievietēm vai vīriešiem atbilstošas, ir tikai un vienīgi atbalstāma, nevis, kā Jūs rakstāt – nepieņemama. No šī teikuma nevar secināt, ka bioloģiskajām atšķirībām nav nozīmes, bet gan to, ka cilvēka seksualitāte un dzimums nav iedalāmi striktos bināros rāmjos, un indivīda bioloģiskais dzimums var nesakrist ar indivīda sociālo dzimumu (kā jau minēts skaidrojumā nākamajā raksta paragrāfā). Pilnīgi pareizs ir apgalvojums, ka katram cilvēkam ir tiesības būt tam, kas šis cilvēks vēlas būt."

Atbildēt

Panamas papīrs

13.05.2016. 16:39

Naivie ļautiņi, šī konvencija ir praidisma kā ieroča turpinājums (ar klusinātāju, klusi veicot paraktīšanu) tikai ar vienu mēŗļķi - ES radīt līdzīgu ASV - kroplam nāciju, bezdzimuma personu, rasu sajaukumam, kura izmantošanas mēŗķis ir tikai viens - pasaules globālo tīklu spēlētājs tirdzniecībā miera apstākļos, jo šāds sajaukums izraisa tikai konfliktus starp indivīdiem, ko viegli kontrolēt, nevis starp valstīm un nācijām.

Bet, kā parasti, pakalpīgie latviešu kalpi - Saeima, ministrijās ir avangards šīm idejām. Jo ir kalpu tautu.Jo īstie Latvijas saimnieki ir iznīcināti čekas pagrabos un Sibīrijā, Kurzemes katlā, padzīti no Latvijas ar šodienas VDK ziņotāju Latvijas pārvadītāju varu.

Atbildēt

bez paraksta

13.05.2016. 15:16

Kāpēc nav parakstīts raksts - kas tekstu sastādīja?????????? Tas ir viedoklis vai kas????? Varbūt nelāgs sapnis, kādam ministrijas darbiniekam???

Katrs var izlasīt Stambulas konvencijas teksu un saprast, kas tur ir rakstīts. Tāpēc nav jālasa ģenderisma atbalstītāju - juristu viedokļi, geju un lesbiešu atbaltsītāju viedokļi utt.

http://www.lm.gov.lv/text/2106

Atbildēt

Pupa

13.05.2016. 15:04

Un tomēr paliek iespaids, ka ap to Stambulēšanu visvairāk ņemas karojošās feministes.
Es īpaši neuzticētos vienas no praida organizētājas Dupates tendenciozajam viedoklim.
Šī tomēr ir Genderisma koncencija. Un nožēlojami, atsaukties uz mistiskām Eiropas vērtībām, kuras neviens nevar nosaukt. Karlīnas\Kārļa bezdzimuma kājeles spraucas laukā oa visām vīlēm.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...