Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 21:04


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Jānis

25.06.2011. 20:47

Pie mums cilvēku apzagšana ir tik parasta lieta kā telpa un laiks no kuriem nav iespējams izvairīties. Tā pēkšņi neko nepaskaidrojot, īres lapā parādās paziņojums par īres maksas divkāršošanu, vai par koplietošanas elektrību tiek uzlikta daudz lielāka samaksa kā ziemā. Kāpēc? Tāpēc ka šeit Latvijā to drīkst, ka naudu drīkst paņemt bez paskaidrojuma un pamatojuma, vai arī ar jebkuru, pašu absurdāko pamatojumu. Mums šeit līdz patiešām tiesiskai un iedzīvotājiem draudzīgai valstij vēl ir ļoti tālu. Faktiski daudzās mazattīstītajās valstīs tiesiskums ir daudz augstāks kā šeit. Tiesiskā valstī cilvēki par apzagšanu vēršas policijā, bet kur šeit lai griežas? Nav taču tādas institūcijas ka reāli aizstāvētu iedzīvotājus. PTAC būtībā arī tikai atkratās un atrakstās, vai pieprasa elektroniski parakstītus dokumentus, ja negribi veselu dienu ziedot lai tur ko iesniegtu. Tāpēc jau šeit tiek bloķēts elektroniskais paraksts, ka jo lielāks "bardaks", jo vieglāk var apzagt iedzīvotājus.

Atbildēt

vēlētājs

25.06.2011. 20:22

Vai tiešām tie politiķi nepadomā, kā viņu darbības no malas izskatās- uzvedas kā pērkamas sievietes, tikai nelaime, ka pārdod nevis sevi bet valsti?

Atbildēt

[Cenzēc]

25.06.2011. 10:57

Protams, ka Bankas mums ir svētās govis.
1. Parexā iepūta miljardu, un to dara vēl tagad.
2. Vilks, kā FM nāk no banku sektora.
3. Jaunais Presis vadijis SEB.
Kurš pieņemtu lēmumu pret?

Atbildēt

pilsonis

24.06.2011. 11:12

Visās civilizētās valstīs, tiek aizstāvētas cilvēktiesības un kreditoru intereses netiek vērtētas augstāk par vienkāršā cilvēka tiesībām. Tāds arguments, ka piedzinējs neko nevarēs piedzīt, netiek izmantots. Mums līdz civilizētas valsts līmenim vēl augt un augt, īpaši tiem, kas lemj mūsu likteni.

Atbildēt

Cauna

24.06.2011. 11:02

Zviedrijā var apķīlāt tikai darba algas daļu, proti, to, kas paliek pāri no tā, kas vajadzīgs parādniekam sevis un ģimenes uzturēšanai.
Anglijā vispār neizsniedz izpildu rakstu, ja atbildētājs ir bezdarbnieks vai pašnodarbinātais. Arī tad, ja atbildētāja ikdienas izdevumi ir lielāki par nopelnīto, tiesa nevar izdod šādu rīkojumu.Attiecībā uz rīkojumiem par naudas līdzekļu arestu tiesa ņems vērā, cik daudz līdzekļu atbildētājam ir nepieciešams pārtikai, nomas maksai vai ķīlu zīmei un ikdienai, kā arī lai regulāri apmaksātu rēķinus, piemēram, par elektrību. To dēvē par “aizsargātu ienākumu līmeni”. Ja atbildētājs nopelna vairāk par aizsargātu ienākumu līmeni, rīkojums par naudas līdzekļu arestu tiks izdots.

Atbildēt

2lapsa

24.06.2011. 08:44

Zemes ar ilgu demokratiju neuztraucas par to ka ,, bankas neko nevares piedzit,, tur saka citadi, banka gribeja pelnit jamak ari zaudet. Citiem vardiem sakot atbildibu uzliek uz banku nevis vienkarso cilveku. Bankas ka specialista dotaja joma uzdevums ir izvertet vai klients spes atdot kreditu, ja vini kludijas tad pasi vainigi.

Atbildēt

Aleksandrs

22.06.2011. 22:48

Kauns par tādu Juridisko komisiju!!!

Atbildēt

xxx

22.06.2011. 22:47

Tur tajā juridiskajā komisijā laikam notiek īpaša atlase, par pamatkritēriju ņemot lojalitāti bankā un oligarhiem?

Atbildēt

bij.students

22.06.2011. 22:37

Lieciet mieru Čepānei, labāku Juridiskās komisijas vadītāju nevaru iedomāties.

Atbildēt

Valdis

22.06.2011. 09:33

Šodien Čepānes vadītā komisija 3.lasījumā skatīs Štokenberga izstrādātos grozījumus Civilprocesa likumā, kuros cita starpā ir paredzēts, ievedot valdījumā, izlikt īrniekus no dzīvojamām telpām bez tiesas sprieduma un ar īrnieka mantām maksāt parādnieka parādus. Kā arī stiprināt šķīrējtiesu lomu un varu.

Atbildēt

Ronim

22.06.2011. 01:15

Banķierīt, ej laizi tālāk pakaļu saviem zviedriem...

Atbildēt

jenots

21.06.2011. 19:39

Tas jau tāpat bija zināms, ka vienotība lobē bankas. Jācer, ka vēlēšanās par viņiem neviens normāls cilvēks nebalsos.

Atbildēt

Ronis

21.06.2011. 15:50

Debīls raksts. :(
Nevajadzēja ņemt kredītus cērot uz to labāko. Ja esi aizņemies, ir jāatdod. Nevienu jūsu bērnu problēmas neinteresē.

Atbildēt

Purva velns

21.06.2011. 01:52

Tātad, ja cilvēks ņēma kredītu no bankas ar 500 Ls algu, tad viņš bija vieglprātīgs, bet ja banka deva desmitu tūktošu eiro kredītu primajam pretimnācējām bez viņa ienākumu nopietnas pārbaudes un pat nepārbaudot vai un cik kredīti šim cilvēkam jau ir, tad bankas rīkojās labticīgi un apdomīgi? Tātad principā Latvijas politiskās aprindas un daži komentētāji uzskata, ka santehniķis Gena ir lielāks finanšu speciālists un tirgus analītiķis kā bankas darbinieki, kam maksā brangas algas un prēmijas par citu cilvēku naudas apkalpošanu, ieguldīšanu un pavairošanu. Ne velti latvieši sevi uzskata par supertalantu zemi, jo šīs valsts pilsonim neatkarīgi no savas izglītības un amata ir jāmāk prognozēt savi ienākumi un iespējamie finanšu tirgus satricinājumi vismaz 3 gadu perspektīvā, pat ja finanšu analītiķis un tagadējais finanšu ministrs vēl nepilnus 3 mēnešus pirms pilnīgā pē iestāšanās prognozē, ka nekāds būtisks kritums nav gaidāms. Biznesa riskus Latvijā uzņemas un izsver patērētājs, nevis uzņēmējs, vismaz kamēr uzņēmējs ir banku biznesā. Lieliski!

Atbildēt

pilsonis > pilsonim

20.06.2011. 23:55

Nu, tad apgaismo, ko tieši nepareizi es uzrakstīju?

Atbildēt

Gatis

20.06.2011. 23:52

Bezatbildību kāds vienmēr uzskata par baigo atrunu, lai vainotu tikai kredītņēmējus - ha ha - bankas, (cenzēts), nebija bezatbildīgas?

Atbildēt

Zaiga

20.06.2011. 23:12

Izskatās, ka Vienotība necer tikt nākošajā saeimā un cenšas pēdējā brīdī izpildīt visus savu banku sponsoru rīkojumus.

Atbildēt

LAPSENE

20.06.2011. 23:05

Pirmo reizi iegāju šajā lapā. Pat nenojautu, cik tā trula un neprofesionāla - līdz izlasīju šo rakstu. Vai tukšuma rējējiem nešķiet, ka populisti ir bīstamākai nekā pragmātiski juristi?!

Atbildēt

mimī

20.06.2011. 22:59

Gribētos atgādināt, ka "kreditors" un "banka" nav sinonīmi.
Un nav jauki slēpties aiz nevainīgu bērnu mugurām. Tā dara tikai vārguļi, nevis cilvēki, kuri uzņemas atbildību par savu rīcību.

Atbildēt

pilsonim

20.06.2011. 22:57

Kā Jums nav kauna? Melot un rakstīt muļķības...

Atbildēt

pilsonis

20.06.2011. 21:30

Par čepānes godīgumu un taisnīgumu var spriest pēc grozījumiem civilprocesa likumā, kuri 3.lasījumā tiks skatīti 22.jūnija juridiskās komisijas sēdē.
Cilvēka tiesības uz mājokli šajā valstī sen nav svētas. Čepānei pieņemami ir izlikt cilvēkus no mājokļa uz ielas bez tiesas sprieduma un cita mājokļa ierādīšanas. Čepānei ir vienalga vai izliekamais ir parādnieks vai īrnieks, vai izliekamajam ir bērni, vai viņš ir invalīds, vai ārā lietus līst, vai snieg sniegs...

Atbildēt

Dace

20.06.2011. 21:16

Bērnu tiesības nav arguments čepānei, bet banku interesēs viņa varētu miesīgu māti pārdot.

Atbildēt

Kārlis

20.06.2011. 21:13

Šai rakstā jau ir tikai viens piemērs, bet Juridiskā komisija jau ātri saskaņo citus grozījumus Civilprocesa likumā, ar kuriem bez tiesas sprieduma varēs izlikt no mājām īrniekus un pievākt īrnieku mantu. Čepānei ir lielas problēmas ar cilvēktiesību ievērošanu, bet bankas viņa aizstāv perfekti.

Atbildēt

Jānis

20.06.2011. 21:09

Vajadzētu pieņemt grozījumus Civilprocesa likumā, ka no darba algas var piedzīt 30 %, bet obligāti jāatstāj uz parādnieku un katru apgādājamo katram minimālo mēnešalgu. LAKRA iesniedza šos priekšlikumus TM un Saeimas Juridiskajai komisijai, bet tiesu izpildītāji uzreiz sāka raudāt, ka tad jau piedziņa nebūs iespējama un šie priekšlikumi tagad atrodas zemākajā ar putekļiem apaugošajā atvilknē. Kredītņēmēju problēma nevienam nav interesanta, un kamēr Čepāne un Štokenbergs būs šajos amatos, varam aizmirst par šāda veida grozījumiem. Tas pats attiecas arī uz hipotekāro kreditēšanas likumu.

Atbildēt

Dr. Labi

[R] 20.06.2011. 21:08

Tas ir skaidrs, ka jāpieņem likums, ka parādi nav jāatdod !
Vēl man ir padomā daži likumprojekti:
1) atcelt maksu par sabiedrisko transportu
2) 100% valsts apmaksāta medicīna, tai skaitā zāle
3) beztermiņa bezdarbnieku pabalsts 500 Ls mēnesī
4) minimālā alga 1000 Ls, minimālā pensija 500 Ls

Laba programma, vai ne ? Jācērt augšā partiju "Tautas labums". Saeimā dabūsim 70%, jo domājošu cilvēku procents ir zem 30 ;)

Atbildēt

šakālis

20.06.2011. 20:54

Vienmēr esmu teicis ,ka Latvijas lielākā nelaime ir milzīgais parazītu, ārzemju banku skaits tik mazai valstij un pirmais un galvenais jautājums ir pieprasīt bankām līdzatbildību par Latvijā notiekošo, bet neredzu nevienu partiju ,kas to varētu izdarīt, tātad atkal būs jābalso par mazāko ļaunumu!

Atbildēt

pareizais

20.06.2011. 20:18

Par zvēresta nepildīšanu cietuumā taču neliek. Tāds vien deputātu pantiņš, kurštikai obligāti no lapeles jānolasa.Bet pēc tam var uzlikt virsū sieviešu seksa orgānu!

Atbildēt

Dace

20.06.2011. 19:43

Skaidri jūtams un lasāms, ka šis raksts ir pasūtījuma raksts un, ka tajā daudz kļūdu un emocionālu apvainojumu. Tie cilvēki, kas tik tiešām seko Čepānes kundzes darbam un darbībai Satversmes tiesā un Saeimā, tagad kā Juridiskās komisijas priekšsedētājas amatā,saprot, ka viņa IR pierādījusi, ka nav ietekmējama un ka viņai rūp
tautas labklājība. Cien. Paija, Čepānes kundze ir pietiekoši gudra un godīga, lai varētu atsaukties tikai uz saviem padarītajiem darbiem Latvijas labā. Turaties, Čepānes kundze! Jūs esat cienīta un gaidīta Latvijas novados.

Atbildēt

students

20.06.2011. 19:10

Populisms ir ārkārtīgi bīstama parādība. Tas dod veltas cerības. Lieciet mieru Čepānei. Juridiskai komisijai ir profesionāla vadītāja. Te nav nekāda sakara ar banku lobismu. Nevajag, pirmkārt, neapdomīgi ņemt kredītus, kurus paši nevarat atmaksāt. Otrkārt, parāds nav brālis.

Atbildēt

attīstītājs

20.06.2011. 18:46

Tā ir diskriminācija, ja Saeima aizstāv banku biznesu, bet neaizstāv citus, piemēram, attīstītājus.

Atbildēt

Juris

20.06.2011. 18:30

Aizdevējiem naudas aizdošana parasti ir bizness, kuru šobrīd Saeima ar abām rokām aizstāv, bet aizņēmēji- fiziskās personas ir piespiedu kārtā atdevuši lielu daļu savas algas, lai glābtu valsti no krīzes, palikuši maksātnespējīgi un pateicības vietā saņem pārmetumus par vieglprātību.

Atbildēt

?

20.06.2011. 16:41

priekšlikumi par grozījumiem Civilprocesa likumā ir nogūluši dziļi Čepānes kundzes atvilktnē. Kā arguments šai cilvēku nemīlēšanai tiek minēts: „Bankas neko nevarēs piedzīt.” Čepāpes kundze, vai tiešām esat aizmirsusi, kas rakstīts Satversmē un kas ir jūsu darba devējs?
++++++++++++
No kura laika policistu ārodbiedrībai ir likumdošanas iniciatīvas tiesības?
Darba devējs deputātiem nav populistiskā policistu āriodbiedrība.
Patiešām, kas notiks ar parādu, ja "ražīgs" ģimenes tēvs, tostarp varbūt arī policists, aizņēmies naudu un tagad negrib to atdo? Ņav taču katram ģimenes loceklim jāatstāj 200 ls, tad parādu tāds neatdos nemūžam. Apdomājiet, ja Jums ir galva pareizā vietā, ko Jūs prasāt un par ko jūs lamājaties!

Atbildēt

Jānis

20.06.2011. 16:00

Draudziņ, pilns ar gramatiskām kļūdām Tavā rakstā!

Atbildēt

A.B.

20.06.2011. 13:16

Tā kā Vienotība Latviju jau izpārdevusi ārzemju kreditoriem, tad nesaprotu tos, kas par šo partiju vēl fano. Vai tiešām viņus vajag vēl ievēlēt, lai viss tas turpinātos? Vienotība taču ir ārzemju baņķieru pakalpiņi.

Atbildēt

edgars>>> linda u.c.

20.06.2011. 11:40

1.Par CPL 1. pielikumu. Vai tad tas galvenokārt nav domāts paša parādnieka izdzīvošana… Pieņemsim, ka parādnieks, kam ir 3 vai pat vairāk bērnu, aizņēmies 10 000 ls, bet mēnesī pelna 500 ls.
Ja piekristu ārodb-bas priekšlikumam, tad parādnieks NEKAD nevarētu dabūt atpakaļ parādu.
2.Par nesaprātīgo un POPULISTISKO Kampara priekšlikumu. Ja kaut ko tādu atļautos pieņemt ar atpakaļejošu spēku (!), tad jāpiekrīt, ka tādā gadījumā valsts saskaņā ar Satversmes tiesas spriedumu dabūtu atmaksāt bankām atpakaļ ne tikai šos nelaimīgos 10 %, bet maksātu arī tiesas izdevumus un soda naudu.
3. Par rakstiņa sacerētāju.
DAUDZ BĪSTAMĀKS ŠOREIZ IR JŪSU POPULISMS,nevajadzētu vainot saprātīgus juristius, kas tam nepakļaujas, tas var dārgi izmaksāt un arī vilšanās cilvēkiem var būt liela.

Atbildēt

pilsonis

20.06.2011. 11:26

cerēt mēs varam uz dajebko, diemžēl esam pārāk atkarīgi no tā aunu bara, kas, kā bikses piekrāmējuši, skrien balsot par tiem, kas viņiem gar degunu zemenīti novicina.
Paskaties kaut uz pēdējo nedēļu fenomenu - Zatleru. Visi zina, ka kā prezidents viņš bija nekāds - manipulējams ieliktenis, bet tagad ir pataisīts par tautas varoni, kaut arī katram muļķim ir skaidri redzams, ka neba jau tautas interesēs viņš to Saeimu atlaida. Varu derēt, ka tāpat aunu bars arī no kredītņēmējiem skries par šo balsot un būs aizmirsuši gan to, kā viņš noraidīja krīzes likumprojektu, gan to, kā viņš atmeta atpakaļ maksātnespējas likumu, gan to, kā izsludināja grozījumus civilprocesa likumā utt.

Atbildēt

edza

20.06.2011. 11:25

es vispaar nesaprotu, kapeec cilveeki-tauta veeleeja par vienotiibu

Atbildēt

DD

20.06.2011. 11:21

2009.gada 1.marta Civilprocesa grozījumus, banku lobija interesēs, veica odiozais ierēdnis Mārtiņš Bičevskis (ja neticat, papētiet, kuš to visu ierosināja un kurš izstrādāja), un kurš vēlāk "pavisam nejauši", pateicībā par labo darbu banku labā, tika iecelts par komercbanku asociācijas prezidentu....

Atbildēt

Larisa

20.06.2011. 11:14

Nez vai restes logiem priekšā, mainīs zaglīgo deputātu domāšanu. Es piedāvātu vispārēju nacionalizāciju, lai negausīgie rausēji paši izbauda kā var izdzīvot ar minimālo algu vai pensiju.

Atbildēt

ANTI-VIENOTĪBA

20.06.2011. 11:13

Pirmdien, 6. jūnijā, tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs tikās ar Latvijas Komercbanku asociācijas prezidentu Mārtiņu Bičevski un pārrunāja likumdošanas iniciatīvas.....

Gan A. Štokenbergs, gan M.Bičevskis bija vienisprātis, par nepieciešamību stiprināt un padarīt efektīvākas pirmās instances tiesas, lai lietas tiktu retāk pārsūdzētas un ja tiesu procesi ievelkas, tie bieži zaudē nozīmi, jo parādnieks ir nobēdzinājis savu mantu, līdz ar to parāda piedziņa kļūst neiespējama.

Tā rezultātā parādnieki iegūst nesodāmības apziņu un nostiprinās pārliecība, ka parādi nav jāmaksā, jo no to atmaksas izdodas izvairīties.

Tāpat puses vienojās, ka nākotnē nepieciešams pārskatīt tiesu izpildītāju takses, padarot tās proporcionālākas ieguldītajam darbam, bet tajā pat laikā nodrošinot nepieciešamo motivāciju maza apmēra prasībās, lai veicinātu ātru un efektīvu maza apmēra prasību izpildes piedziņu.

Atbildēt

YUP

20.06.2011. 11:12

Kamēr tieslietu ministrs būs Štokenbergs, kura sieva strādā parex bankā un kurš pats ir ar mankām cieši saistīts, tikmēr bankām būs priekšroka visos jautājumos.

Morāle: NEBALSOJIET PAR VIENOTĪBU!

Vienotības rīcība lobējot bankas rada vistiešāko kaitējumu Latvijas valstij, jo banku īpašnieki atrodas ārzemēs, bet Latvijas iedzīvotājiem šādas rīcības rezultātā, atrasties pašiem savā valstī kļūst neiespējami un nākas aizbraukt.

Atbildēt

fiksais

20.06.2011. 11:04

Runājot par nelaimīgajiem 2009. gada 1. marta Civilprocesa likuma grozījumiem, tad jāsecina, ka tie nogremdēja Parexu un visus citus, kam bija hipotekārie kredīti, jo reāli padarīja visas nekustamo īpašumu ķīlas par bezvērtīgām un visus hipotekāros kredītus par faktiski nonodrošinātiem kredītiem.

Atbildēt

Linda

20.06.2011. 11:02

Civilprocesa likuma 1.pielikumā taču ir noteikti ierobežojumi parādu piedziņai. Laikam jau problēma ir ar iepriekšējās saeimas sataisītajiem Civilprocesa likuma grozījumiem, kas atļauj vairāk kā 1.pielikumā rakstīts.
Ja cilvēkam atstāj minimālo algu pašam un bērniem, tad tas ir tikai godīgi.

Atbildēt

nonsenss

20.06.2011. 10:28

autoram jaizlasa likumprojekts un tad jāmuld!
skat. komentāru "autoram 19.06.2011. 22:14"
tas ir klajš apsaimniekotājfirmu un komunālo pakalpojumu firmu lobijs, kuras jau tā nesamērīgi iedzīvojušās uz iedzīvotaju rēķina!
šādiem demagogiem - autoriem rokas vajag apkapāt!

Atbildēt

Sprīdītis

20.06.2011. 10:17

Ļoti provakotīvs LAKRA raksts

Raksta autors drošvien pats ir kredītņēmējs un pēc tam uzmetējs.
Man nav pieņemami, ka uzskata, ka var ņemt kredītus un pēc tam neatmaksāt.

Atbildēt

hmm

[R] 20.06.2011. 10:00

Ja autora prāts nebūtu pārņemts ar paša kredītgrābšanas izraisītajām problēmām, iespējams atcerētos, ka Čepāne potenciāli aizrestojamajā namā iekļuva tieši LV vēsturē populistiskākās partijas sastāvā. :D

Atbildēt

Guntis

20.06.2011. 02:44

Labaak nevis rakstiit mulkiibas, bet pirms veeleeshanaam konkretizeet soliijumus un peec veeleeshanaam stingri sekot soliijumu izpildei!

Atbildēt

haralds

[R] 20.06.2011. 01:39

ne labāk, mazākā mērā slikti.

Atbildēt

Pati sāls

20.06.2011. 01:00

Civilprocesa likuma normās, kas regulē parādu piedziņu, ir pretrunas, kas būtiski ierobežo bērnu tiesības, atstājot tos bez iztikas līdzekļiem, bet priekšlikumi par grozījumiem Civilprocesa likumā ir nogūluši dziļi Čepānes kundzes atvilktnē. Kā arguments šai cilvēku nemīlēšanai tiek minēts: „Bankas neko nevarēs piedzīt.” Čepāpes kundze, vai tiešām esat aizmirsusi, kas rakstīts Satversmē un kas ir jūsu darba devējs?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...