Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:04


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Jānis

25.06.2011. 19:47

Pie mums cilvēku apzagšana ir tik parasta lieta kā telpa un laiks no kuriem nav iespējams izvairīties. Tā pēkšņi neko nepaskaidrojot, īres lapā parādās paziņojums par īres maksas divkāršošanu, vai par koplietošanas elektrību tiek uzlikta daudz lielāka samaksa kā ziemā. Kāpēc? Tāpēc ka šeit Latvijā to drīkst, ka naudu drīkst paņemt bez paskaidrojuma un pamatojuma, vai arī ar jebkuru, pašu absurdāko pamatojumu. Mums šeit līdz patiešām tiesiskai un iedzīvotājiem draudzīgai valstij vēl ir ļoti tālu. Faktiski daudzās mazattīstītajās valstīs tiesiskums ir daudz augstāks kā šeit. Tiesiskā valstī cilvēki par apzagšanu vēršas policijā, bet kur šeit lai griežas? Nav taču tādas institūcijas ka reāli aizstāvētu iedzīvotājus. PTAC būtībā arī tikai atkratās un atrakstās, vai pieprasa elektroniski parakstītus dokumentus, ja negribi veselu dienu ziedot lai tur ko iesniegtu. Tāpēc jau šeit tiek bloķēts elektroniskais paraksts, ka jo lielāks "bardaks", jo vieglāk var apzagt iedzīvotājus.

Atbildēt

vēlētājs

25.06.2011. 19:22

Vai tiešām tie politiķi nepadomā, kā viņu darbības no malas izskatās- uzvedas kā pērkamas sievietes, tikai nelaime, ka pārdod nevis sevi bet valsti?

Atbildēt

[Cenzēc]

25.06.2011. 09:57

Protams, ka Bankas mums ir svētās govis.
1. Parexā iepūta miljardu, un to dara vēl tagad.
2. Vilks, kā FM nāk no banku sektora.
3. Jaunais Presis vadijis SEB.
Kurš pieņemtu lēmumu pret?

Atbildēt

pilsonis

24.06.2011. 10:12

Visās civilizētās valstīs, tiek aizstāvētas cilvēktiesības un kreditoru intereses netiek vērtētas augstāk par vienkāršā cilvēka tiesībām. Tāds arguments, ka piedzinējs neko nevarēs piedzīt, netiek izmantots. Mums līdz civilizētas valsts līmenim vēl augt un augt, īpaši tiem, kas lemj mūsu likteni.

Atbildēt

Cauna

24.06.2011. 10:02

Zviedrijā var apķīlāt tikai darba algas daļu, proti, to, kas paliek pāri no tā, kas vajadzīgs parādniekam sevis un ģimenes uzturēšanai.
Anglijā vispār neizsniedz izpildu rakstu, ja atbildētājs ir bezdarbnieks vai pašnodarbinātais. Arī tad, ja atbildētāja ikdienas izdevumi ir lielāki par nopelnīto, tiesa nevar izdod šādu rīkojumu.Attiecībā uz rīkojumiem par naudas līdzekļu arestu tiesa ņems vērā, cik daudz līdzekļu atbildētājam ir nepieciešams pārtikai, nomas maksai vai ķīlu zīmei un ikdienai, kā arī lai regulāri apmaksātu rēķinus, piemēram, par elektrību. To dēvē par “aizsargātu ienākumu līmeni”. Ja atbildētājs nopelna vairāk par aizsargātu ienākumu līmeni, rīkojums par naudas līdzekļu arestu tiks izdots.

Atbildēt

2lapsa

24.06.2011. 07:44

Zemes ar ilgu demokratiju neuztraucas par to ka ,, bankas neko nevares piedzit,, tur saka citadi, banka gribeja pelnit jamak ari zaudet. Citiem vardiem sakot atbildibu uzliek uz banku nevis vienkarso cilveku. Bankas ka specialista dotaja joma uzdevums ir izvertet vai klients spes atdot kreditu, ja vini kludijas tad pasi vainigi.

Atbildēt

Aleksandrs

22.06.2011. 21:48

Kauns par tādu Juridisko komisiju!!!

Atbildēt

xxx

22.06.2011. 21:47

Tur tajā juridiskajā komisijā laikam notiek īpaša atlase, par pamatkritēriju ņemot lojalitāti bankā un oligarhiem?

Atbildēt

bij.students

22.06.2011. 21:37

Lieciet mieru Čepānei, labāku Juridiskās komisijas vadītāju nevaru iedomāties.

Atbildēt

Valdis

22.06.2011. 08:33

Šodien Čepānes vadītā komisija 3.lasījumā skatīs Štokenberga izstrādātos grozījumus Civilprocesa likumā, kuros cita starpā ir paredzēts, ievedot valdījumā, izlikt īrniekus no dzīvojamām telpām bez tiesas sprieduma un ar īrnieka mantām maksāt parādnieka parādus. Kā arī stiprināt šķīrējtiesu lomu un varu.

Atbildēt

Ronim

22.06.2011. 00:15

Banķierīt, ej laizi tālāk pakaļu saviem zviedriem...

Atbildēt

jenots

21.06.2011. 18:39

Tas jau tāpat bija zināms, ka vienotība lobē bankas. Jācer, ka vēlēšanās par viņiem neviens normāls cilvēks nebalsos.

Atbildēt

Ronis

21.06.2011. 14:50

Debīls raksts. :(
Nevajadzēja ņemt kredītus cērot uz to labāko. Ja esi aizņemies, ir jāatdod. Nevienu jūsu bērnu problēmas neinteresē.

Atbildēt

Purva velns

21.06.2011. 00:52

Tātad, ja cilvēks ņēma kredītu no bankas ar 500 Ls algu, tad viņš bija vieglprātīgs, bet ja banka deva desmitu tūktošu eiro kredītu primajam pretimnācējām bez viņa ienākumu nopietnas pārbaudes un pat nepārbaudot vai un cik kredīti šim cilvēkam jau ir, tad bankas rīkojās labticīgi un apdomīgi? Tātad principā Latvijas politiskās aprindas un daži komentētāji uzskata, ka santehniķis Gena ir lielāks finanšu speciālists un tirgus analītiķis kā bankas darbinieki, kam maksā brangas algas un prēmijas par citu cilvēku naudas apkalpošanu, ieguldīšanu un pavairošanu. Ne velti latvieši sevi uzskata par supertalantu zemi, jo šīs valsts pilsonim neatkarīgi no savas izglītības un amata ir jāmāk prognozēt savi ienākumi un iespējamie finanšu tirgus satricinājumi vismaz 3 gadu perspektīvā, pat ja finanšu analītiķis un tagadējais finanšu ministrs vēl nepilnus 3 mēnešus pirms pilnīgā pē iestāšanās prognozē, ka nekāds būtisks kritums nav gaidāms. Biznesa riskus Latvijā uzņemas un izsver patērētājs, nevis uzņēmējs, vismaz kamēr uzņēmējs ir banku biznesā. Lieliski!

Atbildēt

pilsonis > pilsonim

20.06.2011. 22:55

Nu, tad apgaismo, ko tieši nepareizi es uzrakstīju?

Atbildēt

Gatis

20.06.2011. 22:52

Bezatbildību kāds vienmēr uzskata par baigo atrunu, lai vainotu tikai kredītņēmējus - ha ha - bankas, (cenzēts), nebija bezatbildīgas?

Atbildēt

Zaiga

20.06.2011. 22:12

Izskatās, ka Vienotība necer tikt nākošajā saeimā un cenšas pēdējā brīdī izpildīt visus savu banku sponsoru rīkojumus.

Atbildēt

LAPSENE

20.06.2011. 22:05

Pirmo reizi iegāju šajā lapā. Pat nenojautu, cik tā trula un neprofesionāla - līdz izlasīju šo rakstu. Vai tukšuma rējējiem nešķiet, ka populisti ir bīstamākai nekā pragmātiski juristi?!

Atbildēt

mimī

20.06.2011. 21:59

Gribētos atgādināt, ka "kreditors" un "banka" nav sinonīmi.
Un nav jauki slēpties aiz nevainīgu bērnu mugurām. Tā dara tikai vārguļi, nevis cilvēki, kuri uzņemas atbildību par savu rīcību.

Atbildēt

pilsonim

20.06.2011. 21:57

Kā Jums nav kauna? Melot un rakstīt muļķības...

Atbildēt

pilsonis

20.06.2011. 20:30

Par čepānes godīgumu un taisnīgumu var spriest pēc grozījumiem civilprocesa likumā, kuri 3.lasījumā tiks skatīti 22.jūnija juridiskās komisijas sēdē.
Cilvēka tiesības uz mājokli šajā valstī sen nav svētas. Čepānei pieņemami ir izlikt cilvēkus no mājokļa uz ielas bez tiesas sprieduma un cita mājokļa ierādīšanas. Čepānei ir vienalga vai izliekamais ir parādnieks vai īrnieks, vai izliekamajam ir bērni, vai viņš ir invalīds, vai ārā lietus līst, vai snieg sniegs...

Atbildēt

Dace

20.06.2011. 20:16

Bērnu tiesības nav arguments čepānei, bet banku interesēs viņa varētu miesīgu māti pārdot.

Atbildēt

Kārlis

20.06.2011. 20:13

Šai rakstā jau ir tikai viens piemērs, bet Juridiskā komisija jau ātri saskaņo citus grozījumus Civilprocesa likumā, ar kuriem bez tiesas sprieduma varēs izlikt no mājām īrniekus un pievākt īrnieku mantu. Čepānei ir lielas problēmas ar cilvēktiesību ievērošanu, bet bankas viņa aizstāv perfekti.

Atbildēt

Jānis

20.06.2011. 20:09

Vajadzētu pieņemt grozījumus Civilprocesa likumā, ka no darba algas var piedzīt 30 %, bet obligāti jāatstāj uz parādnieku un katru apgādājamo katram minimālo mēnešalgu. LAKRA iesniedza šos priekšlikumus TM un Saeimas Juridiskajai komisijai, bet tiesu izpildītāji uzreiz sāka raudāt, ka tad jau piedziņa nebūs iespējama un šie priekšlikumi tagad atrodas zemākajā ar putekļiem apaugošajā atvilknē. Kredītņēmēju problēma nevienam nav interesanta, un kamēr Čepāne un Štokenbergs būs šajos amatos, varam aizmirst par šāda veida grozījumiem. Tas pats attiecas arī uz hipotekāro kreditēšanas likumu.

Atbildēt

Dr. Labi

[R] 20.06.2011. 20:08

Tas ir skaidrs, ka jāpieņem likums, ka parādi nav jāatdod !
Vēl man ir padomā daži likumprojekti:
1) atcelt maksu par sabiedrisko transportu
2) 100% valsts apmaksāta medicīna, tai skaitā zāle
3) beztermiņa bezdarbnieku pabalsts 500 Ls mēnesī
4) minimālā alga 1000 Ls, minimālā pensija 500 Ls

Laba programma, vai ne ? Jācērt augšā partiju "Tautas labums". Saeimā dabūsim 70%, jo domājošu cilvēku procents ir zem 30 ;)

Atbildēt

šakālis

20.06.2011. 19:54

Vienmēr esmu teicis ,ka Latvijas lielākā nelaime ir milzīgais parazītu, ārzemju banku skaits tik mazai valstij un pirmais un galvenais jautājums ir pieprasīt bankām līdzatbildību par Latvijā notiekošo, bet neredzu nevienu partiju ,kas to varētu izdarīt, tātad atkal būs jābalso par mazāko ļaunumu!

Atbildēt

pareizais

20.06.2011. 19:18

Par zvēresta nepildīšanu cietuumā taču neliek. Tāds vien deputātu pantiņš, kurštikai obligāti no lapeles jānolasa.Bet pēc tam var uzlikt virsū sieviešu seksa orgānu!

Atbildēt

Dace

20.06.2011. 18:43

Skaidri jūtams un lasāms, ka šis raksts ir pasūtījuma raksts un, ka tajā daudz kļūdu un emocionālu apvainojumu. Tie cilvēki, kas tik tiešām seko Čepānes kundzes darbam un darbībai Satversmes tiesā un Saeimā, tagad kā Juridiskās komisijas priekšsedētājas amatā,saprot, ka viņa IR pierādījusi, ka nav ietekmējama un ka viņai rūp
tautas labklājība. Cien. Paija, Čepānes kundze ir pietiekoši gudra un godīga, lai varētu atsaukties tikai uz saviem padarītajiem darbiem Latvijas labā. Turaties, Čepānes kundze! Jūs esat cienīta un gaidīta Latvijas novados.

Atbildēt

students

20.06.2011. 18:10

Populisms ir ārkārtīgi bīstama parādība. Tas dod veltas cerības. Lieciet mieru Čepānei. Juridiskai komisijai ir profesionāla vadītāja. Te nav nekāda sakara ar banku lobismu. Nevajag, pirmkārt, neapdomīgi ņemt kredītus, kurus paši nevarat atmaksāt. Otrkārt, parāds nav brālis.

Atbildēt

attīstītājs

20.06.2011. 17:46

Tā ir diskriminācija, ja Saeima aizstāv banku biznesu, bet neaizstāv citus, piemēram, attīstītājus.

Atbildēt

Juris

20.06.2011. 17:30

Aizdevējiem naudas aizdošana parasti ir bizness, kuru šobrīd Saeima ar abām rokām aizstāv, bet aizņēmēji- fiziskās personas ir piespiedu kārtā atdevuši lielu daļu savas algas, lai glābtu valsti no krīzes, palikuši maksātnespējīgi un pateicības vietā saņem pārmetumus par vieglprātību.

Atbildēt

?

20.06.2011. 15:41

priekšlikumi par grozījumiem Civilprocesa likumā ir nogūluši dziļi Čepānes kundzes atvilktnē. Kā arguments šai cilvēku nemīlēšanai tiek minēts: „Bankas neko nevarēs piedzīt.” Čepāpes kundze, vai tiešām esat aizmirsusi, kas rakstīts Satversmē un kas ir jūsu darba devējs?
++++++++++++
No kura laika policistu ārodbiedrībai ir likumdošanas iniciatīvas tiesības?
Darba devējs deputātiem nav populistiskā policistu āriodbiedrība.
Patiešām, kas notiks ar parādu, ja "ražīgs" ģimenes tēvs, tostarp varbūt arī policists, aizņēmies naudu un tagad negrib to atdo? Ņav taču katram ģimenes loceklim jāatstāj 200 ls, tad parādu tāds neatdos nemūžam. Apdomājiet, ja Jums ir galva pareizā vietā, ko Jūs prasāt un par ko jūs lamājaties!

Atbildēt

Jānis

20.06.2011. 15:00

Draudziņ, pilns ar gramatiskām kļūdām Tavā rakstā!

Atbildēt

A.B.

20.06.2011. 12:16

Tā kā Vienotība Latviju jau izpārdevusi ārzemju kreditoriem, tad nesaprotu tos, kas par šo partiju vēl fano. Vai tiešām viņus vajag vēl ievēlēt, lai viss tas turpinātos? Vienotība taču ir ārzemju baņķieru pakalpiņi.

Atbildēt

edgars>>> linda u.c.

20.06.2011. 10:40

1.Par CPL 1. pielikumu. Vai tad tas galvenokārt nav domāts paša parādnieka izdzīvošana… Pieņemsim, ka parādnieks, kam ir 3 vai pat vairāk bērnu, aizņēmies 10 000 ls, bet mēnesī pelna 500 ls.
Ja piekristu ārodb-bas priekšlikumam, tad parādnieks NEKAD nevarētu dabūt atpakaļ parādu.
2.Par nesaprātīgo un POPULISTISKO Kampara priekšlikumu. Ja kaut ko tādu atļautos pieņemt ar atpakaļejošu spēku (!), tad jāpiekrīt, ka tādā gadījumā valsts saskaņā ar Satversmes tiesas spriedumu dabūtu atmaksāt bankām atpakaļ ne tikai šos nelaimīgos 10 %, bet maksātu arī tiesas izdevumus un soda naudu.
3. Par rakstiņa sacerētāju.
DAUDZ BĪSTAMĀKS ŠOREIZ IR JŪSU POPULISMS,nevajadzētu vainot saprātīgus juristius, kas tam nepakļaujas, tas var dārgi izmaksāt un arī vilšanās cilvēkiem var būt liela.

Atbildēt

pilsonis

20.06.2011. 10:26

cerēt mēs varam uz dajebko, diemžēl esam pārāk atkarīgi no tā aunu bara, kas, kā bikses piekrāmējuši, skrien balsot par tiem, kas viņiem gar degunu zemenīti novicina.
Paskaties kaut uz pēdējo nedēļu fenomenu - Zatleru. Visi zina, ka kā prezidents viņš bija nekāds - manipulējams ieliktenis, bet tagad ir pataisīts par tautas varoni, kaut arī katram muļķim ir skaidri redzams, ka neba jau tautas interesēs viņš to Saeimu atlaida. Varu derēt, ka tāpat aunu bars arī no kredītņēmējiem skries par šo balsot un būs aizmirsuši gan to, kā viņš noraidīja krīzes likumprojektu, gan to, kā viņš atmeta atpakaļ maksātnespējas likumu, gan to, kā izsludināja grozījumus civilprocesa likumā utt.

Atbildēt

edza

20.06.2011. 10:25

es vispaar nesaprotu, kapeec cilveeki-tauta veeleeja par vienotiibu

Atbildēt

DD

20.06.2011. 10:21

2009.gada 1.marta Civilprocesa grozījumus, banku lobija interesēs, veica odiozais ierēdnis Mārtiņš Bičevskis (ja neticat, papētiet, kuš to visu ierosināja un kurš izstrādāja), un kurš vēlāk "pavisam nejauši", pateicībā par labo darbu banku labā, tika iecelts par komercbanku asociācijas prezidentu....

Atbildēt

Larisa

20.06.2011. 10:14

Nez vai restes logiem priekšā, mainīs zaglīgo deputātu domāšanu. Es piedāvātu vispārēju nacionalizāciju, lai negausīgie rausēji paši izbauda kā var izdzīvot ar minimālo algu vai pensiju.

Atbildēt

ANTI-VIENOTĪBA

20.06.2011. 10:13

Pirmdien, 6. jūnijā, tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs tikās ar Latvijas Komercbanku asociācijas prezidentu Mārtiņu Bičevski un pārrunāja likumdošanas iniciatīvas.....

Gan A. Štokenbergs, gan M.Bičevskis bija vienisprātis, par nepieciešamību stiprināt un padarīt efektīvākas pirmās instances tiesas, lai lietas tiktu retāk pārsūdzētas un ja tiesu procesi ievelkas, tie bieži zaudē nozīmi, jo parādnieks ir nobēdzinājis savu mantu, līdz ar to parāda piedziņa kļūst neiespējama.

Tā rezultātā parādnieki iegūst nesodāmības apziņu un nostiprinās pārliecība, ka parādi nav jāmaksā, jo no to atmaksas izdodas izvairīties.

Tāpat puses vienojās, ka nākotnē nepieciešams pārskatīt tiesu izpildītāju takses, padarot tās proporcionālākas ieguldītajam darbam, bet tajā pat laikā nodrošinot nepieciešamo motivāciju maza apmēra prasībās, lai veicinātu ātru un efektīvu maza apmēra prasību izpildes piedziņu.

Atbildēt

YUP

20.06.2011. 10:12

Kamēr tieslietu ministrs būs Štokenbergs, kura sieva strādā parex bankā un kurš pats ir ar mankām cieši saistīts, tikmēr bankām būs priekšroka visos jautājumos.

Morāle: NEBALSOJIET PAR VIENOTĪBU!

Vienotības rīcība lobējot bankas rada vistiešāko kaitējumu Latvijas valstij, jo banku īpašnieki atrodas ārzemēs, bet Latvijas iedzīvotājiem šādas rīcības rezultātā, atrasties pašiem savā valstī kļūst neiespējami un nākas aizbraukt.

Atbildēt

fiksais

20.06.2011. 10:04

Runājot par nelaimīgajiem 2009. gada 1. marta Civilprocesa likuma grozījumiem, tad jāsecina, ka tie nogremdēja Parexu un visus citus, kam bija hipotekārie kredīti, jo reāli padarīja visas nekustamo īpašumu ķīlas par bezvērtīgām un visus hipotekāros kredītus par faktiski nonodrošinātiem kredītiem.

Atbildēt

Linda

20.06.2011. 10:02

Civilprocesa likuma 1.pielikumā taču ir noteikti ierobežojumi parādu piedziņai. Laikam jau problēma ir ar iepriekšējās saeimas sataisītajiem Civilprocesa likuma grozījumiem, kas atļauj vairāk kā 1.pielikumā rakstīts.
Ja cilvēkam atstāj minimālo algu pašam un bērniem, tad tas ir tikai godīgi.

Atbildēt

nonsenss

20.06.2011. 09:28

autoram jaizlasa likumprojekts un tad jāmuld!
skat. komentāru "autoram 19.06.2011. 22:14"
tas ir klajš apsaimniekotājfirmu un komunālo pakalpojumu firmu lobijs, kuras jau tā nesamērīgi iedzīvojušās uz iedzīvotaju rēķina!
šādiem demagogiem - autoriem rokas vajag apkapāt!

Atbildēt

Sprīdītis

20.06.2011. 09:17

Ļoti provakotīvs LAKRA raksts

Raksta autors drošvien pats ir kredītņēmējs un pēc tam uzmetējs.
Man nav pieņemami, ka uzskata, ka var ņemt kredītus un pēc tam neatmaksāt.

Atbildēt

hmm

[R] 20.06.2011. 09:00

Ja autora prāts nebūtu pārņemts ar paša kredītgrābšanas izraisītajām problēmām, iespējams atcerētos, ka Čepāne potenciāli aizrestojamajā namā iekļuva tieši LV vēsturē populistiskākās partijas sastāvā. :D

Atbildēt

Guntis

20.06.2011. 01:44

Labaak nevis rakstiit mulkiibas, bet pirms veeleeshanaam konkretizeet soliijumus un peec veeleeshanaam stingri sekot soliijumu izpildei!

Atbildēt

haralds

[R] 20.06.2011. 00:39

ne labāk, mazākā mērā slikti.

Atbildēt

Pati sāls

20.06.2011. 00:00

Civilprocesa likuma normās, kas regulē parādu piedziņu, ir pretrunas, kas būtiski ierobežo bērnu tiesības, atstājot tos bez iztikas līdzekļiem, bet priekšlikumi par grozījumiem Civilprocesa likumā ir nogūluši dziļi Čepānes kundzes atvilktnē. Kā arguments šai cilvēku nemīlēšanai tiek minēts: „Bankas neko nevarēs piedzīt.” Čepāpes kundze, vai tiešām esat aizmirsusi, kas rakstīts Satversmē un kas ir jūsu darba devējs?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...