Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

trivialitāte

06.02.2013. 11:06

Savā acī SC baļķi neredz, bet cita acī (Vienotības) - redz skabargu!

Atbildēt

Vova

03.02.2013. 22:27

Politiskā apvienība "Saskaņas centrs" ir pārliecināta, ka informācijas publiskošana par tās domes priekšsēdētāja amata kandidāta Jurija Hadaroviča agrāko sodāmību tikai palielina "SC" izredzes iegūt pirmo vietu Liepājas pašvaldības vēlēšanās un sasniegt savus ambiciozos mērķus.,pauda

"SC" Kurzemes vēlēšanu apgabala koordinators Valērijs Agešins -TĀTAD KRIMINĀLĀ KRĀSA ŠIEM VĒLĒTĀJIEM, šai partijai SC PATĪK, ka tik krievs. Arī urbanovičs būs svētīts - ja prot zagt, bet nesēž cietumā...

Atbildēt

Soņa

03.02.2013. 22:19

Latviešu vēlētājs, Lato, patiesi dažreiz vērtē un kauj nost savus blēžus, vēl vairāk, ja par tādiem tos pataisa latviešu un krievu prese. Visbiežāk pat ja ne pie kā nav vainīgi - savējos noēd bez maizes.

Krievi par savu cilvēku blēdībām nekad savējos "neaprej" un nenosoda. Mums ir zināma vēsture, ka krievam NAHAĻSTVO VTOROJE ŠČASTJE" (tas ir viņu pašu atzinums), korupcija un interešu konflikts ir piederīgs pie šīs "otrās laimes".

Urbanovičs būs mīļš un labs, ka tik slavē SC politiku, bet ja izdala (šķeļ) un cildina krievus krievus, ceļ saulītē. Par tādiem cildeniem "kadriem" SC kalpo ne viens vien latvietītis, ne viens vien urbanovičs. Un ievērojiet - šos putina ceļa netiešos gājējus - latviešus krievu vēlētājs neizbalso. Un tomēr ukraiņi, baltkrievi, poļi un daudzi citi Latvijas tautību vēlētāji aizvien vairāk norobežojas no SC - lindemaņu nodevīgās politikas un nevēlas, ka viņus pieskaita pie šis grupas - ko apzīmē ar jaunu sugu, kriminālu, tautas šķeltniecisku vārdu "krievvalodīgie".

Atbildēt

Anita

03.02.2013. 21:56

Ušakovs - Latvijas nodevējs, proti:
Uškovs ar dalību valodu referendumā nodeva Latviju, sašķēla Latviju, balsodams par okupācijas valsts valodas ieviešanu Latvijā kā otro valsts valodu, ar ko viņš degradēja sevi, pilnībā izsmēla sevi kā Latvijas patriots, parādīja, ka viņš ir naidīgs Latvijas valsts pamatiem, kalpo Putina naidīgajai propagandai.
Lielākā daļa krievu ir sapratuši, ka viņi ir un viņiem jābūt Latvijas, nevis Krievijas patriotiem, jādzīvo savai mītnes zemei, bet Ušakovs nodeva šīs Latvijas krievu intereses un šos krievus, Ušakovs parādīja, ka viņam Maskavas intereses ir pirmajā vietā, ar savu rīcību latviešos radīja jaunu mītu, ka it kā krievi Latvijā ir naidīgi Latvijai, kas nav patiesība. Bet Ušakova reklāma arī ir reklāma un nostrādā negatīvu emociju veidošanai.

Šāds cilvēks, kā UŠAKOVS, lai cik viņš būtu labs saimnieks, nevar un nedrīkst vadīt Rīgu, to jāsaprot ne tikai latviešiem, bet vairāk gan krieviem - Latvijas valsts interešu nodevējs nevar būt pie varas. Rīgā un visā Latvijā visām tautībām jābūt savas valsts patriotiem, Ušakovs ir nodevējs. Bez tam - Ušakovs Rīgā ir mafijas upuris, darbojas kā šlesera partijas ŠŠ un amerika ieliktenis.


Urbanovič - brauc labāk uz Abreni tur uzcelt komunismu vai sakārtot šo zemi, kuru Vaira un Kalvīti uzdāvināja okupācijas valstij. Tavas gudrības tur noderēs. Tu daudz ko labu runā, bet vienmēr uzkāpj uz Putina laipas, kura ir šautra un bīstama.

Neviens nenosoda Ušakovu kā krievu vai tevi kā čangalu, bet pēc būtības, uz kurieni jūs velkat Latviju.

Atbildēt

kas balso

02.02.2013. 17:51

zagļi par zagļiem, bomži par bomžiem

Atbildēt

ilmārs

02.02.2013. 11:52

nu skaidrs, ka zaglēni ir visi-gan labie, gan kreisie, gan tie, kas pa vidu. tieši tāpēc nav saprotams, kā LATVIETIS var balsot par SC. ar ko viņi labāki? laikam jau tik ļoti noilgojušies pēc vecajiem labajiem propagandas un demagoģijas laikiem....

Atbildēt

tautas paruna

02.02.2013. 10:41

Savā acī SC baļķi neredz, bet cita acī (Vienotības) - redz skabargu!

Atbildēt

50s

02.02.2013. 09:23

Meistars Lato!Tas rada ,ka Kremlis manipule ari ar latviesu medijiem!

Atbildēt

DD1

02.02.2013. 08:32

Gandarījums par to, ka apstiprinās Jūsu, L.Lapsas, objektivitāte, vērtējot politikas norises. Tieši Jūsu ieguldījums bija vislielākais, dažkārt par likās parspīlēts, veidojot hepeningu Zaķa un Kampara skandālu gadījumos. Man pietiktu ar faktiem un stingru Vienotības nostāju,- kungi aiziet ēnā, kas diemžēl Zaķa gadījumā nesekoja. Beidzot sagaidīju Jūsu kritiku arī SC Urbanoviča gadījumā, ceru, ka Jūs uzturēsiet nedziestosšu hepeninga liesmu. Man bieži liekas, ka daudzi mazāk spējīgi žurnālisti smeļas informāciju Pietiek un multiplicē to.

Atbildēt

ta, kāda partija

01.02.2013. 22:02

tādi velētāji, viņiem viņš ir varonis

Atbildēt

Latweets

01.02.2013. 20:44

ieskaitīts.

bet es nebrīnos. galu galā neliegsimies - liela daļa tikuši urbanoviča vietā darītu tāpat, bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem.

Atbildēt

Lauku pāķis

01.02.2013. 20:18

kuri nu te vēl par morāli spriedelē...

Atbildēt

paija

01.02.2013. 20:07

SC vēlētājam , vairākumā krieviem jau nav lielas izvēles un vairums uzskata ,ka lai nu kadi, bet viņi aiztāv krievu intereses. Bet SC partija kopumā gan ir amorāla , jo var mēģināt iestāstīt, ka troksni sacēlušas latviešu partijas ,lai nomelnotu SC ka konkurentus. Tā LIepājā par SC mēra kandidatu izvirzīta agrāk sodīta persona. Kad par to rakstīja latviešu prese SC reakcija bija šāda-
Politiskā apvienība "Saskaņas centrs" ir pārliecināta, ka informācijas publiskošana par tās domes priekšsēdētāja amata kandidāta Jurija Hadaroviča agrāko sodāmību tikai palielina "SC" izredzes iegūt pirmo vietu Liepājas pašvaldības vēlēšanās un sasniegt savus ambiciozos mērķus.,pauda

"SC" Kurzemes vēlēšanu apgabala koordinators Valērijs Agešins

Atbildēt

...

01.02.2013. 19:38

Jāatzīst, lai gan Lato bieži sanāk labi raksti, tik precīzi un reālistiski raksti kā šis ir retums. Lieliski izdevies!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....