Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

trivialitāte

06.02.2013. 11:06

Savā acī SC baļķi neredz, bet cita acī (Vienotības) - redz skabargu!

Atbildēt

Vova

03.02.2013. 22:27

Politiskā apvienība "Saskaņas centrs" ir pārliecināta, ka informācijas publiskošana par tās domes priekšsēdētāja amata kandidāta Jurija Hadaroviča agrāko sodāmību tikai palielina "SC" izredzes iegūt pirmo vietu Liepājas pašvaldības vēlēšanās un sasniegt savus ambiciozos mērķus.,pauda

"SC" Kurzemes vēlēšanu apgabala koordinators Valērijs Agešins -TĀTAD KRIMINĀLĀ KRĀSA ŠIEM VĒLĒTĀJIEM, šai partijai SC PATĪK, ka tik krievs. Arī urbanovičs būs svētīts - ja prot zagt, bet nesēž cietumā...

Atbildēt

Soņa

03.02.2013. 22:19

Latviešu vēlētājs, Lato, patiesi dažreiz vērtē un kauj nost savus blēžus, vēl vairāk, ja par tādiem tos pataisa latviešu un krievu prese. Visbiežāk pat ja ne pie kā nav vainīgi - savējos noēd bez maizes.

Krievi par savu cilvēku blēdībām nekad savējos "neaprej" un nenosoda. Mums ir zināma vēsture, ka krievam NAHAĻSTVO VTOROJE ŠČASTJE" (tas ir viņu pašu atzinums), korupcija un interešu konflikts ir piederīgs pie šīs "otrās laimes".

Urbanovičs būs mīļš un labs, ka tik slavē SC politiku, bet ja izdala (šķeļ) un cildina krievus krievus, ceļ saulītē. Par tādiem cildeniem "kadriem" SC kalpo ne viens vien latvietītis, ne viens vien urbanovičs. Un ievērojiet - šos putina ceļa netiešos gājējus - latviešus krievu vēlētājs neizbalso. Un tomēr ukraiņi, baltkrievi, poļi un daudzi citi Latvijas tautību vēlētāji aizvien vairāk norobežojas no SC - lindemaņu nodevīgās politikas un nevēlas, ka viņus pieskaita pie šis grupas - ko apzīmē ar jaunu sugu, kriminālu, tautas šķeltniecisku vārdu "krievvalodīgie".

Atbildēt

Anita

03.02.2013. 21:56

Ušakovs - Latvijas nodevējs, proti:
Uškovs ar dalību valodu referendumā nodeva Latviju, sašķēla Latviju, balsodams par okupācijas valsts valodas ieviešanu Latvijā kā otro valsts valodu, ar ko viņš degradēja sevi, pilnībā izsmēla sevi kā Latvijas patriots, parādīja, ka viņš ir naidīgs Latvijas valsts pamatiem, kalpo Putina naidīgajai propagandai.
Lielākā daļa krievu ir sapratuši, ka viņi ir un viņiem jābūt Latvijas, nevis Krievijas patriotiem, jādzīvo savai mītnes zemei, bet Ušakovs nodeva šīs Latvijas krievu intereses un šos krievus, Ušakovs parādīja, ka viņam Maskavas intereses ir pirmajā vietā, ar savu rīcību latviešos radīja jaunu mītu, ka it kā krievi Latvijā ir naidīgi Latvijai, kas nav patiesība. Bet Ušakova reklāma arī ir reklāma un nostrādā negatīvu emociju veidošanai.

Šāds cilvēks, kā UŠAKOVS, lai cik viņš būtu labs saimnieks, nevar un nedrīkst vadīt Rīgu, to jāsaprot ne tikai latviešiem, bet vairāk gan krieviem - Latvijas valsts interešu nodevējs nevar būt pie varas. Rīgā un visā Latvijā visām tautībām jābūt savas valsts patriotiem, Ušakovs ir nodevējs. Bez tam - Ušakovs Rīgā ir mafijas upuris, darbojas kā šlesera partijas ŠŠ un amerika ieliktenis.


Urbanovič - brauc labāk uz Abreni tur uzcelt komunismu vai sakārtot šo zemi, kuru Vaira un Kalvīti uzdāvināja okupācijas valstij. Tavas gudrības tur noderēs. Tu daudz ko labu runā, bet vienmēr uzkāpj uz Putina laipas, kura ir šautra un bīstama.

Neviens nenosoda Ušakovu kā krievu vai tevi kā čangalu, bet pēc būtības, uz kurieni jūs velkat Latviju.

Atbildēt

kas balso

02.02.2013. 17:51

zagļi par zagļiem, bomži par bomžiem

Atbildēt

ilmārs

02.02.2013. 11:52

nu skaidrs, ka zaglēni ir visi-gan labie, gan kreisie, gan tie, kas pa vidu. tieši tāpēc nav saprotams, kā LATVIETIS var balsot par SC. ar ko viņi labāki? laikam jau tik ļoti noilgojušies pēc vecajiem labajiem propagandas un demagoģijas laikiem....

Atbildēt

tautas paruna

02.02.2013. 10:41

Savā acī SC baļķi neredz, bet cita acī (Vienotības) - redz skabargu!

Atbildēt

50s

02.02.2013. 09:23

Meistars Lato!Tas rada ,ka Kremlis manipule ari ar latviesu medijiem!

Atbildēt

DD1

02.02.2013. 08:32

Gandarījums par to, ka apstiprinās Jūsu, L.Lapsas, objektivitāte, vērtējot politikas norises. Tieši Jūsu ieguldījums bija vislielākais, dažkārt par likās parspīlēts, veidojot hepeningu Zaķa un Kampara skandālu gadījumos. Man pietiktu ar faktiem un stingru Vienotības nostāju,- kungi aiziet ēnā, kas diemžēl Zaķa gadījumā nesekoja. Beidzot sagaidīju Jūsu kritiku arī SC Urbanoviča gadījumā, ceru, ka Jūs uzturēsiet nedziestosšu hepeninga liesmu. Man bieži liekas, ka daudzi mazāk spējīgi žurnālisti smeļas informāciju Pietiek un multiplicē to.

Atbildēt

ta, kāda partija

01.02.2013. 22:02

tādi velētāji, viņiem viņš ir varonis

Atbildēt

Latweets

01.02.2013. 20:44

ieskaitīts.

bet es nebrīnos. galu galā neliegsimies - liela daļa tikuši urbanoviča vietā darītu tāpat, bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem.

Atbildēt

Lauku pāķis

01.02.2013. 20:18

kuri nu te vēl par morāli spriedelē...

Atbildēt

paija

01.02.2013. 20:07

SC vēlētājam , vairākumā krieviem jau nav lielas izvēles un vairums uzskata ,ka lai nu kadi, bet viņi aiztāv krievu intereses. Bet SC partija kopumā gan ir amorāla , jo var mēģināt iestāstīt, ka troksni sacēlušas latviešu partijas ,lai nomelnotu SC ka konkurentus. Tā LIepājā par SC mēra kandidatu izvirzīta agrāk sodīta persona. Kad par to rakstīja latviešu prese SC reakcija bija šāda-
Politiskā apvienība "Saskaņas centrs" ir pārliecināta, ka informācijas publiskošana par tās domes priekšsēdētāja amata kandidāta Jurija Hadaroviča agrāko sodāmību tikai palielina "SC" izredzes iegūt pirmo vietu Liepājas pašvaldības vēlēšanās un sasniegt savus ambiciozos mērķus.,pauda

"SC" Kurzemes vēlēšanu apgabala koordinators Valērijs Agešins

Atbildēt

...

01.02.2013. 19:38

Jāatzīst, lai gan Lato bieži sanāk labi raksti, tik precīzi un reālistiski raksti kā šis ir retums. Lieliski izdevies!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...