Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kur var būt tik tizls ministrs?

Uzņēmējs, PIETIEK lasītājs
28.04.2011.
Komentāri (40)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 23:00


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

ha ha to tramvajs

01.05.2011. 16:34

censhas visiem speekiem kaut ko attiistiit un sildiit ekonomiku.

Par so Jums varu pateikt tikai to, ka otrais attiecas uz Vienotibas klasesbiedriem, par visiem spekiem - nepietiek ar spekiem un haotisku darbosanos, ir jabut sapratnei par ko dara, bet nevar but runa par sapratni ar tik loti niecigu pieredzi un tik neatbilstosu izglitibu, citadi sanak ka tagad - memas sausmas. Principa uznemeji par visu so mierigi varetu runat skalak (pat, ja nozime, ka sitais nekompetentais kadrs parvalda par lielam naudam un par tadu runasanu tos nogrieztu), jo preteja gadijuma tas bus muzigi. Ir nacies dzirdet klatiene si ministra plapas - goda vards tam ir tikai viens apzimejums "kauns un negods", vel varetu - "mulkibas slavinajums".

Atbildēt

ha jha to tramvajs

01.05.2011. 16:31

Iepirkesejie vismaz kluseja, jo apzinajas savu ne ipasi lielo gudribu ekonomikas jautajumos, sitais ir istas sausmas, jo to nemaz neapzinas, cik liels mulkis ir ekonomikas jautajumos. It ka jau saka, ka otrais variants, ka nezina, ka nezina, ka ir mulkis un censas izlikties par kompetento, ir sliktaks ka pirmais.

Atbildēt

tramvajs

01.05.2011. 12:31

Jaa, kauns jau protams ir, bet saliidzinot ar ieprieksheejiem superministriem, shis veel tiiri sakariigs, vismaz nesheemo un censhas visiem speekiem kaut ko attiistiit un sildiit ekonomiku.
Par ieprieksheejiem runaajot, piem. Gerhards. Parasts iereednis, pats neko nedariija, toties akli izpildiija dazhu vareno riikojumus, piem. izstraadaaja noteikumus par zaljaas energjijas kvotaam, kuras peec tam Kamparam paldies dievam izdevaas palabot. Peec tam shis ieliktenis pa satiksmes ministriju padziivojaas, atljaujot Flikam njirgaaties par valsti AirBaltic sakaraa.
Veel pirms tam bija taads Jurijs Strods, cilveeks-garaamgaajees. Iegaaja, paseedeeja, paskatiijaas un aizgaaja.
Vai par shiem darbonjiem nav lielaaks kauns?

Atbildēt

mudīte

01.05.2011. 10:20

Kauns un pa visu ģīmī..kāpēc mums šitas plānprātiņš jāpacieš..riebjas kalausīt to kas no šitā ķēma naķ ārā..lai tas mudaks ar saviem parādiem sākumā tiek galā.!!!!!!!!

Atbildēt

OXO

30.04.2011. 23:44

TUPS.

Atbildēt

ha,ha,ha...

30.04.2011. 20:23

Kāds ledusskapju meistars var būt ministrs. Tas takš ir smieklīgi. Kamparam nav pat teorētisku izredžu kļūt par ministru. Tas, ko paši politikāņi iedomājas un kā sevi sauc, neko nenozīmē. Kamēr es redzēšu tādus kamparus, rižajas vecenes, bandītus lembergus un šķēles vai farsovsčikus šleserus dalām nodokļu naudu, es no maksāšanas izvairīšos visiem man pieejamiem līdzekļiem. Es neesmu ar mieru uzturēt tādus ambāļus. Lai uztur tie, kuri devās uz vēlēšanām un balsoja par pajolīem un bandītiem.

Atbildēt

Janis Jersovs

30.04.2011. 17:37

Kops Slakters kluva loti populars ar savu ideotisko interviju, ir izveidojusies vesela politiku suga, kura seko vina piemeram un censas vinu parspet, lai iegutu sev popularitati.

Atbildēt

sieva

30.04.2011. 17:22

Būt godīgam ir bīstami. Tā tas ir mūsu valstī.Arti,turies!Sāc strādāt sev, ne valsts labā.

Atbildēt

sieva

30.04.2011. 17:22

Būt godīgam ir bīstami. Tā tas ir mūsu valstī.Arti,turies!Sāc strādāt sev, ne valsts labā.

Atbildēt

Adrians

30.04.2011. 12:08

..katrā saemā savi"varoņi",tākā gaidīsim nākamo!:-)

Atbildēt

eu

29.04.2011. 22:30

a kur palika nothing special autors? manuprāt, to neviens nepārspēs.

Atbildēt

... to nuja to "to nuja"

29.04.2011. 22:20

Diemzel nepiekritu, jo vienigais secinajums, ko no Jusu kometariem var iegut, ir ka Em ar visu ministru nav nepieciesams ka skira, jo vada pastulbs/panaivs cilvecins, kura lemumi neesot tik butiski.

Atbildēt

nuja to "to nuja"

29.04.2011. 22:01

Es varbūt kļūdos. Bet domāju, ka, ja EM vada pastulbs panaivs cilvēciņš, tas ir labāk, nekā gudrās hūtes. Jo tad mēs te apakš varam vismaz ko bīdīt, ja pie varas ir hūtes , viņas darīs visu, lai uz mūsu rēķina sev kāstu ap 100 000 Ls ienākumus - tiešām, uz mūsu rēķina. Tad, jau man tāds kamparveidīgs pārādnieciņš šķiet paīkamāks, es atvainojos.....

Atbildēt

... to nuja

29.04.2011. 21:28

Katrs uznemejs Jums pateiks, ka tur no sajegas nav ne minas, bet tiesi sis stulbums ir tas, kas dzen leja Latvijas konkuretspejas pozicijas - arvalstnieki vienkarsi par visu to smejas un attiecigi izdara secinajumu, ka te visi tadi ne visai gudri (taja skaita rada iespaidu, ka ar Latvijas uznemejiem sadarboties ir nedrosi). Labs cilveks var but ari setnieks vai kravejs, jo ta nav ipasiba, kas butiska ministra postenim.


Man personigi vemsanu gan izraisa, jo zinu, ka arzemnieki par visu sito nirgajas.

Atbildēt

Ferekids

29.04.2011. 20:52

Ar steigu jāmeklē jauns ministrs! Situācija kļūst ļaunāka ne vairs pa dienām, bet pa stundām. Vēlams šito ieslēgt tai ērmotajā strazdu būrī Tukumā pie upes, ko viņš cēlis par kredītā paņemtu naudu (tas vēl nav nomaksāts!)un kas tik tiešām nav tās papīros uzrādītās summas vērta...Par gaumi, protams, nestrīdas.

Atbildēt

nuja

29.04.2011. 20:51

Es te gribu drusku aizstāvēt Kamparu, piedodiet, lūdzu. Jā, viņš nav izcils uzņēmējs, tā lieta ar deklarāciju VIDam arī bija patizla. Bet šķiet, viņš NAV liela mēroga blēdis, kā, piemēram, hūte vai puķuandris.Jā, žēl, ka vienotībai nav labāka kadra, ko dot ekonomikas ministram. BET, nu Kamparā ir kaut kāda vienkārša sajēga par lietām, arī TV viņa runāšana neizraisa vemšanas sajūtu, kāda rodas klausoties aivarus, andrus, ainārus. Domāju, ka šāds EM vadītājs ir solis uz priekšu, salīdzinot ar biznesa vides sakārtotājiem. Jo, ja čalim ir pašam problēmas, var gadīties, ka viņš cenšas sakārtot vidi, lai puslīdz normāli ir VISIEM, tieši tāpēc, ka nav spējīgais superblēdis. Un tad jau iegūstam mēs visi.

Atbildēt

kantoris

29.04.2011. 18:20

es neesmu speciālists par tizlumiem, tā kā neko šai sakarā nepaudīšu....no mana mazā uzņēmēja redzes viedokļa, kampars ir krietni daudz darījis, lai sakārtotu un aktivizētu uzņēmējdarbību latvijā....kampara pozīcija par ekonomikas pagriešanu ražošanas virzienā ir visnotaļ atbalstāma, tāpat ir atbalstāma viņa iestāšanās par lielāku enerģētikas difereciāciju....tā kā no mana skatu punkta principā kampars darbojas pareizā virzienā un galvenais nav pamata turēt viņu aizdomās par kādu angažētu lēmumu bīdīšanu kāda interesēs....es nepievēršu īpašu uzmanību, vai viņš tur katru zilbi izrunā pareizi, ja kādu tas uztrauc tad tā ir vairāk viņa paša problēma....

Atbildēt

dfgh

29.04.2011. 16:55

Mums visi augstākie valsts ierēdņi sirgst ar periodisku atmiņas zuduma kaiti
Piemēram Dūklavs netceras pat gadu vecas lietas.Tiesa ne visaS , BET DAŽAS. Mūrniece ir tāda pati.

Tā ir tāda īpatnēja augstāko ierēdņu slimība

Vai tad nav veselu cilvēku , ko likt amatos

Atbildēt

kampanella

29.04.2011. 15:41

Nav ko smiet par muļķīti ministru, jo citur pasaulē šādus ar parādiem apkrautus lūzerus un pusidiotus valdībai nelaiž ne tuvumā, taču mūsu zemītē ar vājprātu sirgstošas vecenes un veči ne to vien savēlē !Drīzāk jākaunas , ka dzīvojam tādā muļķu zemē!

Atbildēt

Nja > jojo

29.04.2011. 12:29

"Bet Kamparam ne par ko nav ne jausmas", - bet kāpēc Kampars nepajautā Lapsam, - ļoti erudītam cilvēkam. Tas arī dārgi nemaksās, jo, piemēram, par Kamparu, kā var no viņa saprast, viņš neķengājas dēļ naudas, bet dēļ principa, tāpēc arī viņa padomi nevarētu būt pārāk dārgi.

Atbildēt

Nja > IKA

29.04.2011. 12:26

Lapsam arī nepatīk kritika. Atliek tikai uzdot jautājumu par viņa iespējamo saikni ar Iteru, kā uzreiz metās draudēt ar atslēgšanu, tādā veidā vēl vairāk radot aizdomas, ka šīs baumas varētu būt arī patiesas.

Atbildēt

jojo nazim

29.04.2011. 12:23

Tu nesaprati domu visā un kā viens jau šeit pareizi teica- neiet runa par 500 lpp pļūtāmgabalu (no kura Kampars gan arī nevarētu pateikt neviena sakarīga teikuma), bet gan par to, ka mūsus ekonomikas ministrs runā vai nu ūdeni, vai nepareizi. Visi Kampara teksti ir tukši, bet tad kad viņš pamēģina nosaukt kādu ciparu (kā ar to vidējo algu), tad tas ir nepareizs. uzņēmējiem vajag konkrētu mērķi- vajag, lai ekonomikas ministrs (valsts) pateiktu, piemēram- ejam uz lauksaimniecības attīstību, atbalstīsim to un tikai to. Un uzņēmējam ir redzams mērķis un viņš var izvēlēties- turpināt uzturēt servisu un ķepuroties pats, vai pirkt zemi un audzēt trušus, bet tam būs valsts atbalsts. Bet Kamparam ne par ko nav ne jausmas.

Atbildēt

IKA

29.04.2011. 11:41

Kā jaunlaicēniem nepatīk kritika.

Atbildēt

Nja

29.04.2011. 11:15

Lapsas kungs, tas jau ir bezgaumīgi.

Atbildēt

nazis

29.04.2011. 11:03

Paldies anoniimajama uznjeemeejam, ka paraadiiji savu tupumu publiski un visaa skaistumaa! Ko Tu gribeeji, lai vinjsh 10 minuutees Tev izklaasta visu LAtvijas ekonomisko programmu, ko raksta 100iem iereednji n-tajos seejumos?
Ej straadaat labaak un neaizmirsti nodokljus samaksaat, ja nevari - lasies uz Iiriju, nevis Kamparu vaino savaa tupumaa!

Atbildēt

hmm

29.04.2011. 10:08

nedomāju, ka PIETIEK vajadzētu nolaisties līdz līmenim, kad tiek publicētas anonīmas "darbaļaužu vēstules", kurām pēc būtības nav nekādas ziņas satura. Jo kas tad ir noticis - politiķis ir atbildējis stilā, kas raksturīgs politiķiem - neko konkrētu nepasakot. Tak pasaktieties domburšovu - tur 90% uz nepatīkamiem jautājumiem atbild šādā stilā. Vai tāpēc par katru no viņiem rakstu taisīt?

Atbildēt

ES pac

29.04.2011. 00:25

Eksportspējīgās nozares mums ir 3.....
Meži, lauksaimnieki un zivrūpnieki... Kamapars jau to nezin.

Atbildēt

Guntis

29.04.2011. 00:14

pareizi pateica - 'ir svariigi formuleet...' jeb 'ir jaaformulee'. ko veel shii raksta autors gribeeja?
taalaak var neklausiities, neviens valdiibas paarstaavis neko jeedziigu nepateiks, - visi tik staasta, kas 'jaadara', 'jaapilnveido' uc. 'jaa'.
tukshas runas.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

29.04.2011. 00:07

*****************************
...jāsaka gan, ka peč pieredzes zinu, ka arī starp uzņēmējiem,kaut šamējiem pierasts uzskatīt sevi par vienīgajiem dižajiem Latvijas glābējiem ...nemaz ar mazāk kā valsts sektorā sastopami bezgoži, dumikī, zagļi un tie paši tizleņi ...vienīgi šiem nepelnīti piešķirta privilēģija paslēpt savas cūcības aiz fascionējošā burvju vārdiņa "KONFIDENCIALITĀTE" ...iz kāda uzņēmēja līgumiņa pilnīgi nepretenciozam darbonītim - zāļu marķētājam :

6.KonfIdencialitāte.
6.1. Liģuma Puses apņemas neizpaust trešajām personām saņemto informāciju, saņemto dokumentu saturu, kas saistās ar dotā Līguma izpildi un tie jāglabā kā konfidenciāli.
6.2.Izpildītājs apņemas visā šī Liģuma darbības laikā, kā arī pēc tā termiņa beigšanās, ievērot klusēšanas pienākumu attiecībā uz informāciju, kas viņam uzticēta saistībā ar šī Liģuma izpildi vai kļuvusi zināma kā speciālistam.
6.3.Izpildītājs bez Pasūtītāja iepriekšējas rakstiskas piekrišanas nav tiesigs trešajām personām izpaust un/vai paziņot jebkādā veidā Pasūti'tāja profesionālos noslēpumus, kas viņam varētu būt klūvuši zināmi šī Līguma darbības laikā.

...šitas ari labais :
3.Izpildītāja un Pasūtītāja pienākumi un tiesības.
3.1.Izpildītājs veic Līguma 1.1 punktā noteiktos pienākumus saskaņā ar Pasūtītāja norādījumiem.
3.3.Pasūtītājs ir tiesiģs vienpusēji izbeigt šo līgumu'paziņojot par to Izpildītājam 5 kalendārās dienas iepriekš, nosūtot Izpildītājam attiecīgu paziņojumu ierakstītā vēstulē uz šajā Līgumā norādīto Izpildītāja adresi vai noslēdzot attiecīgu vienošanos. Paziņojums tiek uzskati'ts par saņemtu otrajā dienā pēc vēstules nosūtīšanas.
3.4.Pasūtītājam NAV JĀPAZIŅO Izpildītājam par Liguma priekšlaicigas IZBEIGŠANAS IEMESLIEM.
...
...sapratu, ka Izpildītājam, atskaitot pienākumu veikšanu, nekādu citu tiesību nav...

Atbildēt

aaa

28.04.2011. 23:17

kur var būt tik tizla tauta kā mēs - latvieši. sākot ar ministriem, turpinot ar mums visiem - žurnālistiem, rakstu komentētājiem, " ekspertiem" u.c. cik žultaini. dzīvojam tā kā esam pelnījuši par savu riebīgo attieksmi vienam pret otru.

Atbildēt

lalai

28.04.2011. 22:23

Nevienam šeit nevajag 500 lappušu pļūtāmgabalus, ko sarakstījis kāds kurš slimo ar vārdisko caureju. Adbildēm ir jābūt pēc iespējas precīzām un vienkāršām, tā lai vidējais Latvijas iedzīvotājs saprastu uz kurieni ejam, kāds ir mērķis un kas tiek darīts tā sasniegšanai. Lai būtu izvēle - iet uz mērķi vai braukt uz Vāciju.
Un konkrētā biznesā vajag konkrētus darbus nevis ar solārijā pārsauļotu ģīmi kvekstēt - nu tam vajag konferenci, par to jādiskutē un vispār es jau trešo gadu ministra amatā un tā arī nesaprotu, ko šeit daru. Vai tad vadīt ministriju nav tas pats, kas vadīt diskobāru Tukumā?

Atbildēt

to Kabans

28.04.2011. 22:18

Ņem vērā, ka šis ir labākais ekonomikas speciālists ko Vienotība varēja izvirzīt. Kolhoza automehāniķi. Tad iedomājies, kāds Vienotībā ir vidējais līmenis, ja šis ir labākais.

Atbildēt

lala

28.04.2011. 22:16

uzņēmējs gan varētu būt tik prātīgs un kaut ko palasīt par valstu konkurētspējām un attīstības scenārijiem. tad pāries vēlme pēc vienkāršas atbildes. ja latvijas prioritārās nozares būtu sakarīgi pētītas kopš 1990.gada, tad varbūt tagad mums varētu būt normāls priekšstats par to. 2-3 gados to izpētīt nevar.

Atbildēt

Kabans

28.04.2011. 22:15

Tizleņa izglītība:

Izglītība

1985. gadā beidzis Tukuma 2. vidusskolu. 1992. gadā absolvējis Rīgas Tehniskās universitātes Mehānikas un Mašīnbūves fakultāti, specialitātē "Automobiļi un automobiļu saimniecība". Iegūts inženiera — mehāniķa diploms.


Tizleņa darbība pirms politikas:
Darbība pirms Saeimas:
Līdz ievēlēšanai Saeimā bijis sava uzņēmuma “Ronis” direktors, koordinējis arī kino kluba "Grands" darbību Tukumā


Un šis tagad ir Ekonomikas ministrs. Slakteris no Vienotības. Ar nestrādājošu sievu, kas vajadzīgā brīdī uzdāvina 27 000 latu.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 28.04.2011. 22:12

Mediju ziņa: "Latvijā ir bijuši izcili ministri un pilnīgi duraki. Ir bijuši politiķi un tamlīdzīgi "gadījuma cilvēki", kas savos amatos nonākuši "netīšām". Var arī teikt, ka šajā valstī pēdējo gadu laikā ir vērojama zināma tendence: ministru amatos netiek iecelti attiecīgās nozares vadību pārzinoši, no politiskajām "shēmām" neatkarīgi profesionāļi, bet gan - zemnieki, mācītāji, piensaimnieki, traktoristi, muzikanti, bārmeņi, sportisti, dakteri, ..., ..., ... - visdažādāko attiecīgajām nozarēm neatbilstošu profesiju pārstāvji, toties - ar "politiskās atbildības izpratni" un ar "politisko aizmuguri" nodrošināti." (apt.cit.aut.: J. Rekšņa)
-------

"Par ministru 'piešancēt'? Bez problēmām!..."
( Iz Ontūna M.© archīva )
.
No rīta, ‘izšrubējis’ sētu,
Pie vārtiem smēķi zelē Frīdis:
"Vai es, diez, 'startēt' nevarētu,
Par ministru, ja nāks tāds brīdis?...
.
Es māku (visai eleganti!!!),
Ar lāpstu 'apieties' un slotu ~
Par dažu 'siles sugas' tanti,
Vai 'onku' to pat labāk protu!..."
...
...
...
pilna versija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=5591

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

'ANNO' ~ 12. 2005.

u.c.

*Muļķu Zeme, XXI gadsimts.*

Atbildēt

A

28.04.2011. 22:05

Jenotam Kamparam ir 1992. gada autotransporta inženiera-mehāniķa izglītība. Viņš varbūt varētu būt labs šoferis, vai vadīt nelielu autotransporta organizāciju, taču protams ne jau izpostītas pēcpadomju valsts sagrautu ekonomiku. Pie kam, redzot viņa kuslās manipulācijas ar nelegālo ienākumu slēpšanu deklarācijā, jāsecina, ka viņa IQ nepārsniedz varbūt 50.

Atbildēt

markam

28.04.2011. 21:57

Ja uzņēmējs ir tizlenis, tad problēma ir uzņēmējams un viņa ģimenei. Ja ir ministrs ir tizlenis - tad problēmas ir visai valstij.

Un tagad vari pateikt - kurš no Vienotības ministriem nav tizls?

Atbildēt

jibiorio

28.04.2011. 21:55

"Kur var būt tik tizls ministrs?" vairāk ir retorisks jautājums, lai gan atbilde nav tālu jāmeklē - "Tikai Latvijā..."

Atbildēt

marks

28.04.2011. 21:36

Pietrūkst paša anonīmā uzņēmēja atbildes uz izvirzīto jautājumu. Ja tādas nav, proties izmantot iespēju paklusēt! Citādi esi gluži tāds pats tizlenis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...