Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andzs

27.08.2018. 14:29

deputatu kandidats stepanovs vai tik tiesam nav strikei zinamas vina darbibas

Atbildēt

Dombrovskis

22.08.2018. 14:00

»

te

Nabaga censonīt! Nu, nekā tev nav pret JKP! Neviena FAKTA! Tik vien kā savu žulti izliki un tenku bābas līmenī. Nožēlojami


Jau tikai Bordāna dalība LC, ir pietiekams iemesls, lai to pakārtu.

Atbildēt

leopards

22.08.2018. 10:46

ŠOS 4.g.parlamentā, ir vienigais deputāts Kaimiņs, ir varonīgi cīnijies ar Latvijas izlaupītājiem,pēc kārtīgas analīzes par bijušijiem deputātiem, un valsts viriem,par visiem 28.g.visos viņos atradu pemērus, par valsts naudas piesavināšanos lielos izmēros.Protams par šo partiju nebalsosu,iesaku pensionāriem balsot KPVLv,kura cīnas par valsts izlaupīšanu,mēs godīgi maksājam nodokļus,bet viņi aiziet noziedznieku kabatās.

Atbildēt

Ivars

21.08.2018. 21:54

Te pat komentēt nav ko. Melīgs rakstelis no melīga un sīka anonīma cilvēciņa. Pieļauju, ka autoriņš arī gribējis piestmumties tuvāk JKP kā perspektīvākajai patreiz partijai, bet kaut kādu iemeslu dēļ atšūts.

Atbildēt

te

21.08.2018. 15:56

Nabaga censonīt! Nu, nekā tev nav pret JKP! Neviena FAKTA! Tik vien kā savu žulti izliki un tenku bābas līmenī. Nožēlojami.

Atbildēt

21.08.2018. 12:17

»

kgb stukačoku

laipni lūgtum žļembāt zzs, na un saskaņas mēslus.. labu apetīti, pērkamcipar


LIELAJĀ OKTOBRĪ TIKAI PAR "SASKAŅAS CENTRU" un mazāko ļaunumu zs,bez brigmana un protams zaļiem kamradiem.YES.LATVJI RULLĒ no sarosa!

Atbildēt

!

21.08.2018. 11:29

Nēģu ģīmis Bordānsar saviem izbijušiem Vienotības kloniem sagādās tautai ne mazums posta, ja muļķi par viņu nobalsos!Glumš jau pēc skata, kā tāda cērme!

Atbildēt

Kaut, tu židiņ,

20.08.2018. 14:50

»

to paveids

Nav miera Vienotības prokremliskiem fekāliju stumdītājiem un tās maiņai: JKP un Par


ar savām fekālijām aizritos, jo Vienotība līdzīgi citām cionistu inspirētām partijām realizē Latvijas tautas nabadzību un verdzību, genocīdu pret latviešu tautu un valsti dzen parādos. Komunistiskā partija irvisu partiju paveidi cionistu vadībā.

Atbildēt

Re cik labs komentārs -cilvēks 444

20.08.2018. 14:35

»

cilveks444

Skaidrs, ka Sorosa aģentu shēma, lai paliktu pie varas grožiem Latvijā, ir gaužām vienkārša. Jo ir domāta vientiešu un lētticīgo ķeršanai. Jo gudri cilvēki diez vai gribēs, lai viņus izmanto kā pēdējos muļķus. Tāpat skaidrs, ka Sorosa ietekmes aģenti Latvijā zina, ka "Vienotība" ir politisks mironis...


Kā pasakā - visus latviešus un latviešu partijas aplēj ar samazgām un bez viena argumenta, kur paliek vienīgā "labās", PŪKSAINĀ - Saskaņa ar Putina ar sapuvuša ēzeļa ausim un smaržu pēc okupācijas idilles svešā zemē.

Atbildēt

Tu īsts trollis

20.08.2018. 14:29

»

cilveks444

Skaidrs, ka Sorosa aģentu shēma, lai paliktu pie varas grožiem Latvijā, ir gaužām vienkārša. Jo ir domāta vientiešu un lētticīgo ķeršanai. Jo gudri cilvēki diez vai gribēs, lai viņus izmanto kā pēdējos muļķus. Tāpat skaidrs, ka Sorosa ietekmes aģenti Latvijā zina, ka "Vienotība" ir politisks mironis...


Tu esi īsts trollis, kurš nomelno visus un visur, bet vietā neko neliec, vien atstāj savu daiļo SaSakaņu ( SS) un misterus 20 %, pārbēdzējus, cerot, ka krievi par pārbēdzējiem koloboracionistiem nobalsos, jo savās partijās tie nespēj intergtrēties ar savu čekistiski- komunistisko pārliecību.

Atbildēt

FKK - garīgi slims trollis

20.08.2018. 14:24

»

FKK

Tie nav apvainojumi - Ments ir apzīmējums tiesībsargājošo iestāžu darbiniekam, kurš pats kļuvis par daļu no orgsanizētās noziedzības pasaules. Tie ir cilvēki, kuri aptraipījuši normālu, cienījamu policistu vārdu. Jurašs ir ments un tas ir labi zināms fakts. Tieši tāpāt ir zināms viņa politiskais jumts...


Tādi raksti un tādi apzīmējumi ir ne tikai zemas kultūras, vulgāri, bet pārliecinoši pierāda, ka šādi autori ir slimi pēc būtības, bet GALVENAIS - viņiem NEVIENS NEVAR TICĒT, ko un kā izsakās savos rakstos vai komentāros.

"Ments" bija milicijas LAMUVĀRDS un uz LATVIJAS POLICIJU TAS NEATTIECAS, POLICIJAI IZDOMĀ CITU LAMU VĀRDU. tEV IR KOMUNISTISKĀS TERORA LAIKA DOMĀŠANA.

Atbildēt

FKK

20.08.2018. 12:06

Tie nav apvainojumi - Ments ir apzīmējums tiesībsargājošo iestāžu darbiniekam, kurš pats kļuvis par daļu no orgsanizētās noziedzības pasaules. Tie ir cilvēki, kuri aptraipījuši normālu, cienījamu policistu vārdu. Jurašs ir ments un tas ir labi zināms fakts. Tieši tāpāt ir zināms viņa politiskais jumts, kas šobrīd būtībā ir paņēmis 'otrabotkā' naivo Bordānu.
Twitterī menta Vonsoviča sieva - Strautmane Baiba atklāti norāda, ka balsos par JKP mentu projektu.

Atbildēt

smerdelim

20.08.2018. 11:42

»

Tereza Mendoza

Neattīstītā tautā visas profesijas ir neattīstītas un piepildītas ar neattīstītiem kadriem


Bez jūsu slimās, tumsonīgās, asinskārās un sātana apsēstās krievu pasaulītes, cilvēkiem pašiem problēmu pietiek. Ko tu mums mācies virsū ar tās analīzi?

Atbildēt

Tereza Mendoza

20.08.2018. 11:03

Neattīstītā tautā visas profesijas ir neattīstītas un piepildītas ar neattīstītiem kadriem.

Atbildēt

Cionisma paveids bija komunisms

20.08.2018. 10:51

»

ieguglē

"Pietiek :: "Rietumu bankas" saimnieki vīlušies Šleserā" un redzēsi morālos kropļus, kremļa maukas, kas piehaltūrē arī pie cionistiem


4. maija kliķe šodien realizē cionistu plānus ar parexiem un oikiem- valsti ved parādos, tautu verdzībā un nabadzībā. Cionistu VARU realizē cioniste I. Mūrniece, ļoti aktīvi manipulē caur Saeimas Kārtības rulli - virza visus jautājumus Saeimas balsošanai cionistu interesēs. Rezultātā redzam M. Bunkus slepkavību. Cionistu VARA šauj un citādi nogalina gojus savu mērķu sasniegšanai. Šos mērķus tiem aktīvi palīdz realizēt cioniste I. Mūrniece. Par J. Maiziti, cionistu- komunistu- čekistu cioniste I, mūrniece saka tikai labus vārdus!

Atbildēt

ieguglē

20.08.2018. 10:24

»

Sorosīdi un lembergoīdi

viņi visi ir žīdu produkti sabiedriskās domas vadīšanai izmantot savu , tiem piešķirto vēlēšanu balsi. Tā nu šis vēlētājs tiek maldināts ar frizūrām un solījumiem...


"Pietiek :: "Rietumu bankas" saimnieki vīlušies Šleserā" un redzēsi morālos kropļus, kremļa maukas, kas piehaltūrē arī pie cionistiem?
"Mūrniece cioniste"!!! Vai jūsu kaimiņi nezvanīja milicijai, kad tavi vecāki tevi dauzīja ar galvu pret radiatoriem un seksuāli izmantoja?

Atbildēt

Sorosīdi un lembergoīdi

20.08.2018. 09:21

»

tātad

Tātad tev ir tikai iebildumi, ka murgojuma autors ir lembergoīds, bet nav iebildumu, ka tas ir murgojums. Lai jau tā būtu


viņi visi ir žīdu produkti sabiedriskās domas vadīšanai izmantot savu , tiem piešķirto vēlēšanu balsi. Tā nu šis vēlētājs tiek maldināts ar frizūrām un solījumiem.

Conisms- komunisms kļūst aizvien rafinētāks. Pat NA cioniste I. Mūrniece TV 24 nejauši izrunājās, atklājot, ka Drošības policijai piešķirti papildus līdzekļi sabiedriskās domas aktivizēšanai, lai vēlētājs tiktu ierauts vēlēšanu kampaņā. TV 24 , LTV Panorāma aktivizē vēlētāju visiem līdzekļiem. Vēlētājs tiek rupji maldināts arī ar SKDS aptaujām, jo SKRS par nepatiesu ziņu izplatīšanu nav paredzēts sodīt.

Visas priekšvēlēšanu aģitācijas mērķis ir tikai viens - iesaistīt vēlētāju politiskajos "strīdos", padarot to līdzatbildīgu un līdzvainīgu židmasonu B' nai B' rith noziegumos pret Latvijas tautu. B' nai B' rith izpildvaras iestāde Latvijā ir Eiropas komisijas birojs. Apskatieties EK mājaslapā, kas vada šo biroju. Un jūs redzēsit - žīdiete Inna Šteinbuka. Židmasoni par MP jau izvirzījuši žīdu Vj. Dombrovski. VARA plāno jaunus parex un oikus.

Atbildēt

protams

20.08.2018. 08:26

»

!

Riebjas tās partijas, vienas kriminālnoziedznieku un zagļu bandas, ja gribam kaut ko mainīt, jāmaina vēlēšanu sistēma , lai partijas nevarētu salikt savus ampelmaņus atbildīgos amatos


Lai ampelmaņi un zagļi varētu paši sevi salikt nevelkot līdz visādus partiju biedrus, kas vēl var izrādīties domājoši cilvēki.

Atbildēt

A

20.08.2018. 08:26

NA pasūtījuma rakstelis. Lēti.

Atbildēt

tātad

20.08.2018. 08:24

»

nedirs nu

Ne katrs, kurš ir pret kremļa maukām, zagļiem un pederastiem, uzreiz būtu Lemberga atbalstītājs


Tātad tev ir tikai iebildumi, ka murgojuma autors ir lembergoīds, bet nav iebildumu, ka tas ir murgojums. Lai jau tā būtu.

Atbildēt

!

20.08.2018. 07:50

Riebjas tās partijas, vienas kriminālnoziedznieku un zagļu bandas, ja gribam kaut ko mainīt, jāmaina vēlēšanu sistēma , lai partijas nevarētu salikt savus ampelmaņus atbildīgos amatos!

Atbildēt

nedirs nu

20.08.2018. 07:50

»

fakts

Kārtējais lembergoīdu murgojums


Ne katrs, kurš ir pret kremļa maukām, zagļiem un pederastiem, uzreiz būtu Lemberga atbalstītājs.

Atbildēt

vēlētājs

20.08.2018. 07:47

»

JKP biedrs no 2014.g. līdz 2018.g.jūlijam

Esmu viens no tiem, kam "Bordāns pamanījās stulbi iespļaut sejā", viens no tiem, par kura iederību šo mentu grupējumā vajadzēja rasties pamatotām šaubām. Tagad esmu atbrīvojies no pēdējām naivuma paliekām un atvadījies no šiem viltus varoņiem. Žēl, ka daļa ļaužu viņu īstās sejas ieraudzīs tik pēc vēlēšanām...


Lai kāds varētu iespļaut sejā, tā seja uz to vispirms ir jāpavērš. Par LC kropli, Bordānu, krievu militārista meitu, Aņku Potapovu, un kontrabandistu jumtu, kurš dzīvo pāri saviem lidzekļiem, Jurašu, nevajadzēja rasties ilūzijām nevienu mirkli. JKP ir Vienotības klons.

Atbildēt

tā gan

20.08.2018. 04:50

Balsot,par te minētajiem?Ne par vienu,,nemūžam,tad jau labāk par šļeseru,tiem tādu sūdu nebija,nu nebija ,kaut arī viņi tika rieti un aprieti kā pēdējie nelieši.Tagad es saprotu,lai citus nomelnotu ...vajadzīga stipra aizmugure,jeb atbalsta organizēta šļura.

Atbildēt

JKP biedrs no 2014.g. līdz 2018.g.jūlijam

20.08.2018. 01:57

Esmu viens no tiem, kam "Bordāns pamanījās stulbi iespļaut sejā", viens no tiem, par kura iederību šo mentu grupējumā vajadzēja rasties pamatotām šaubām. Tagad esmu atbrīvojies no pēdējām naivuma paliekām un atvadījies no šiem viltus varoņiem. Žēl, ka daļa ļaužu viņu īstās sejas ieraudzīs tik pēc vēlēšanām.

Atbildēt

cilveks444

20.08.2018. 01:47

Skaidrs, ka Sorosa aģentu shēma, lai paliktu pie varas grožiem Latvijā, ir gaužām vienkārša. Jo ir domāta vientiešu un lētticīgo ķeršanai. Jo gudri cilvēki diez vai gribēs, lai viņus izmanto kā pēdējos muļķus. Tāpat skaidrs, ka Sorosa ietekmes aģenti Latvijā zina, ka "Vienotība" ir politisks mironis. Tas ir fakts un tur darīt vairs neko nevar. Un tas ir labi, jo pie varas esošu lielāku kaitnieku priekš Latvijas ir grūti iedomāties.

Gan jāpiebilst, ka visa koalīcija, kas ir pie varas Latvijā, rīkojas pretēji Latvijas valsts interesēm. Gan ZZC, gan NA nereti diemžēl iet "Vienotības" pavadā. Lai gan "Vienotību" varēja pasūtīt dillēs, jo biedru grupai, kuras reitingi ir krietni zem 5% nebūtu jādod teikšana. Taču šeit ir Latvija. Muļķu zeme, kā teica klasiķis. Tāpēc arī "Vienotība" vēl turas pie varas. Vēl jo vairāk tāpēc, ka tās sabiedrotie ir arī Latvijas drošības dienesti. Piemēram, tas pats Maizītis no SAB. Kurš ar pielaižu biznesu kontrolē to, lai no varas atbīdītu "Vienotībai" netīkamus politiķus.

Nav šaubu, ka JKP sekta un grupējums "Attīstībai/Par" un vēl daža laba "partija" ir "Vienotības" pakaļdarinājumi. No tiem JKP sekta slēpjas aiz melīga nosaukuma, citi ir atklātāki. Visi ir absolūts ļaunums. Visi. Var teikt, ka JKP sekta ir pati nelietīgākā, jo cenšas maldināt tos, kas meklē konservatīvus spēkus Latvijā. Lai gan patiesībā viss ir redzams, kā uz delnas, jo JKP sektas saietos sludināja liberāļu smagsvari - Ēlerte un Cālītis. Tāpat Bordāns jau izsenis ir saistīts ar "Latvijas ceļu". To pašu "Latvijas ceļu", kura laikā reformkomunisti kopā ar PBLA uzsāka Latvijas izlaupīšanas kampaņu. Tur arī Levits bija iekšā.

Savukārt par Strīķi (Potapovu), kuras identitāte ir miglā tīta, jautājumu tāpat nav. "Vienotības' politisko pasūtījumu izpildītāja KNAB. Kopā ar Jurašu. Zinoši cilvēki runā, ka piesedza "Vienotībai" pietuvinātos. Kā var nojaust, arī maksātnespējas administratoru mafijas locekļus. Viņķeles sirdsdraudzene. Tāpēc jābūt vērīgiem. Politiskajam mironim "Vienotībai" tās saimnieki pūš vēl iekšā gaisu tikai tāpēc, lai "Vienotība" ("Jaunā vienotība") mēģinātu saglābt daļu vēlētāju, kas varētu vērties, kur citur. Piemēram, ZZS vai NA virzienā. Lai "Vienotības" kloniem - JKP, "Attīstība/Par", "Progresīvajiem" shēmas izdošanās gadījumā būtu vairāk balsu Saeimā.

Bet konkrēti "Vienotības" dziesmiņa ir nodziedāta. Pēc ļoti ilgiem gadiem, kopš tika dibinātas "Jaunais laiks", Latvijas tauta beidzot ir apjautusi, ka "Vienotības" darboņi ir totāli nelieši. Ilgi bija jāžļembā "Vienotības" sastrādātos mēslus, lai to apjaustu. Ilgi. Ļoti ilgi. Pārāk ilgi. Tik ilgi, ka varbūt laiks, lai glābtu Latviju no izzušanas, jau ir zaudēts. Tieši tāpēc nekādā gadījumā nedrīkst pieļaut "Vienotības" saimnieku sadzemdināto klonu nākšanas pie varas. Jo laika vairs nav. Latvijai laika vairs nav. Latvijai un Latvijas tautai ir jādabū nost Sorosa važas. Ja tas nenotiks, tad Latvijas valsts vēl pēc 100 gadiem nebūs.


Atbildēt

Pupa

19.08.2018. 23:39

Par teikto jāatbild. Info dikti nopietns.

Ja te ir patiesība,
tad paliek pavisam interesanti - par ex-KNABistu un Vonsoviča grupējumu, kurā ir pirmais kritušais Bunkšs.
Cik varēja saprast, klusi kritušie ir arī otrpus.
Nekas jau nemainās, bet runāt vajag.
Lūdzu turpinājumu

Atbildēt

hahaha

19.08.2018. 22:58

Vai tad JĒKāPisti nav baigākie kretīņi?

Atbildēt

Izlasīju rakstu, meli vien

19.08.2018. 22:38

Drīzāk, ka rakstā ož pēc apmelojuma, kas krimināli vai cilviltiesiski sodāms. Rakstā neviena fakta, neviena pierādījuma, tikai zīlēšana un apmelojumi. Rakst dibināts uz anonīmu stāstu par neko, uz sazvērestības teorijas bāzes.

Tas ir troļļu un apmelotāju rokraksts. Tādēļ jau slēpjas, neatklāj savu vārdu, ka rakstā vieni meli.

Atbildēt

Raksts kā no melu laboratotrijas

19.08.2018. 22:28

»

vispār

Tas atgādina stāstu par zagli, kurš bļauj, ka visi ir zagļi


Lasām raksta lamu vārdus, ar atkārtojumu: ... "noteiktas MENTU aprindas ..." un konstatējam - ka visam raksteļim jāatbilst melu laboratorijas dubļu mešanai. Un tieši tas tā ir.

Zini patiesību, ja autors rakstā uzsāk vai lieto savu stāstu ar lamu vārdiem, šeit vārds MENTS, tad fakts - rakstam ir nulles vērtība, tas neatbilst godīgam un/vai motivētam izklāstam, šis cilvēks ir ar zemu intelektu, sliktākā gadījumā - tāda raksta autors NAV VESELS.

Atbildēt

Viss pareizi aprakstīts

19.08.2018. 21:32

Tikai Bordānam kopš Latvijas ceļa laikiem joprojām skalojas čuras smadzenēs. Pelnījis vnk smuku sitienu pa smirdīgo purnu ar vnk dūri.

Atbildēt

...

19.08.2018. 21:05

Pietieks bez naudas neko neraksta. Ja jau sācis nomelnot JKP, tātad kāds par to maksā.

Atbildēt

Tiesnesis

19.08.2018. 20:52

»

Buba

Melnais PR pašlaik augstā vērtē. Tomēr balsošu par JKP, - kā man šķiet, vismazāko ļaunumu


Tas atgādina stāstu par labo laupītāju, kurš arī laupa un slaktē cilvēkus, bet, atšķirībā no sliktā laupītāja, to dara labsirdīgi.
Lielāks ļaunums ir tieši JKP, kas slēpjas zem tiesiskuma maskas un muld par to, bet patiesībā ir vēl lielāki meļi un liekuļi nekā Vienotība un neko tiesiskuma nostiprināšanā nav darījuši un netaisās darīt.

Atbildēt

Mārtiņš

19.08.2018. 20:38

Kas? Kur? Kad? Sapratu,ka tagad jāsāk domāt par JKP slikti. Kāpēc? Nesapratu.
Kā padomju laikos intervēta slauceja par Solžeņicina romānu: Es, protams, grāmatu neesmu lasījusi, bet viņš ir nelietis...

Atbildēt

Stulbenis

19.08.2018. 20:20

Nekur nederīgo latviešu mēslu bedres miniportrets.

Atbildēt

krustdels

19.08.2018. 20:05

Lai ko rakstītu par JKP, tādus sūdus, ko sastrādā esošie, Latvija ilgi neizvilks un iespējams varētu arī nefunkcionēt kā demokrātiska valsts, bet PSKP nomentklatūras labākajās izpausmēs. Jāņem vērā, ka ar šo Saeimu tas vēl netiks izdarīts, jo esošie ir izveidojuši ļooti ciešu savējo tīklu.

Atbildēt

Klauss Santa

19.08.2018. 20:02

Ak eglīte,ak eglīte,tu pilna zvārguļiem-(pardon)vārguļiem.

Atbildēt

balsošu par JKP

19.08.2018. 19:58

..bet Eglīti svītrošu, pēc feiskontroles var pateikt, ka nelietis pilnīgais. Reti nepatīkams tips. Vispār, pirmos piecus jāsvītro jebkurā sarakstā.

Atbildēt

Vo

19.08.2018. 19:52

»

Buba

Melnais PR pašlaik augstā vērtē. Tomēr balsošu par JKP, - kā man šķiet, vismazāko ļaunumu


Diemžēl, tāds mazākais ļaunums nepastāv. Ir tikai ļaunums, par ko jūs gatavojaties balsot. Arī mazi zagļi un blēži, ja viņiem tiek dota tāda iespēja, spēj nozagt un noblēdīt lielas summas.

Atbildēt

Atbrivotajs

19.08.2018. 18:52

Ko autors gribeja pateikt ? Kur ir skaitli , paroles , naudas konti un utt. Ja nav kompromata pret JKP ,tad iznak ka pasutijuma raksts ir nohalturets. Vel var balsot par Latviesu Nacionalistu partiju ,jo vinus netbalsta visadi kangari un oligarhi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...