Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andzs

27.08.2018. 14:29

deputatu kandidats stepanovs vai tik tiesam nav strikei zinamas vina darbibas

Atbildēt

Dombrovskis

22.08.2018. 14:00

»

te

Nabaga censonīt! Nu, nekā tev nav pret JKP! Neviena FAKTA! Tik vien kā savu žulti izliki un tenku bābas līmenī. Nožēlojami


Jau tikai Bordāna dalība LC, ir pietiekams iemesls, lai to pakārtu.

Atbildēt

leopards

22.08.2018. 10:46

ŠOS 4.g.parlamentā, ir vienigais deputāts Kaimiņs, ir varonīgi cīnijies ar Latvijas izlaupītājiem,pēc kārtīgas analīzes par bijušijiem deputātiem, un valsts viriem,par visiem 28.g.visos viņos atradu pemērus, par valsts naudas piesavināšanos lielos izmēros.Protams par šo partiju nebalsosu,iesaku pensionāriem balsot KPVLv,kura cīnas par valsts izlaupīšanu,mēs godīgi maksājam nodokļus,bet viņi aiziet noziedznieku kabatās.

Atbildēt

Ivars

21.08.2018. 21:54

Te pat komentēt nav ko. Melīgs rakstelis no melīga un sīka anonīma cilvēciņa. Pieļauju, ka autoriņš arī gribējis piestmumties tuvāk JKP kā perspektīvākajai patreiz partijai, bet kaut kādu iemeslu dēļ atšūts.

Atbildēt

te

21.08.2018. 15:56

Nabaga censonīt! Nu, nekā tev nav pret JKP! Neviena FAKTA! Tik vien kā savu žulti izliki un tenku bābas līmenī. Nožēlojami.

Atbildēt

21.08.2018. 12:17

»

kgb stukačoku

laipni lūgtum žļembāt zzs, na un saskaņas mēslus.. labu apetīti, pērkamcipar


LIELAJĀ OKTOBRĪ TIKAI PAR "SASKAŅAS CENTRU" un mazāko ļaunumu zs,bez brigmana un protams zaļiem kamradiem.YES.LATVJI RULLĒ no sarosa!

Atbildēt

!

21.08.2018. 11:29

Nēģu ģīmis Bordānsar saviem izbijušiem Vienotības kloniem sagādās tautai ne mazums posta, ja muļķi par viņu nobalsos!Glumš jau pēc skata, kā tāda cērme!

Atbildēt

Kaut, tu židiņ,

20.08.2018. 14:50

»

to paveids

Nav miera Vienotības prokremliskiem fekāliju stumdītājiem un tās maiņai: JKP un Par


ar savām fekālijām aizritos, jo Vienotība līdzīgi citām cionistu inspirētām partijām realizē Latvijas tautas nabadzību un verdzību, genocīdu pret latviešu tautu un valsti dzen parādos. Komunistiskā partija irvisu partiju paveidi cionistu vadībā.

Atbildēt

Re cik labs komentārs -cilvēks 444

20.08.2018. 14:35

»

cilveks444

Skaidrs, ka Sorosa aģentu shēma, lai paliktu pie varas grožiem Latvijā, ir gaužām vienkārša. Jo ir domāta vientiešu un lētticīgo ķeršanai. Jo gudri cilvēki diez vai gribēs, lai viņus izmanto kā pēdējos muļķus. Tāpat skaidrs, ka Sorosa ietekmes aģenti Latvijā zina, ka "Vienotība" ir politisks mironis...


Kā pasakā - visus latviešus un latviešu partijas aplēj ar samazgām un bez viena argumenta, kur paliek vienīgā "labās", PŪKSAINĀ - Saskaņa ar Putina ar sapuvuša ēzeļa ausim un smaržu pēc okupācijas idilles svešā zemē.

Atbildēt

Tu īsts trollis

20.08.2018. 14:29

»

cilveks444

Skaidrs, ka Sorosa aģentu shēma, lai paliktu pie varas grožiem Latvijā, ir gaužām vienkārša. Jo ir domāta vientiešu un lētticīgo ķeršanai. Jo gudri cilvēki diez vai gribēs, lai viņus izmanto kā pēdējos muļķus. Tāpat skaidrs, ka Sorosa ietekmes aģenti Latvijā zina, ka "Vienotība" ir politisks mironis...


Tu esi īsts trollis, kurš nomelno visus un visur, bet vietā neko neliec, vien atstāj savu daiļo SaSakaņu ( SS) un misterus 20 %, pārbēdzējus, cerot, ka krievi par pārbēdzējiem koloboracionistiem nobalsos, jo savās partijās tie nespēj intergtrēties ar savu čekistiski- komunistisko pārliecību.

Atbildēt

FKK - garīgi slims trollis

20.08.2018. 14:24

»

FKK

Tie nav apvainojumi - Ments ir apzīmējums tiesībsargājošo iestāžu darbiniekam, kurš pats kļuvis par daļu no orgsanizētās noziedzības pasaules. Tie ir cilvēki, kuri aptraipījuši normālu, cienījamu policistu vārdu. Jurašs ir ments un tas ir labi zināms fakts. Tieši tāpāt ir zināms viņa politiskais jumts...


Tādi raksti un tādi apzīmējumi ir ne tikai zemas kultūras, vulgāri, bet pārliecinoši pierāda, ka šādi autori ir slimi pēc būtības, bet GALVENAIS - viņiem NEVIENS NEVAR TICĒT, ko un kā izsakās savos rakstos vai komentāros.

"Ments" bija milicijas LAMUVĀRDS un uz LATVIJAS POLICIJU TAS NEATTIECAS, POLICIJAI IZDOMĀ CITU LAMU VĀRDU. tEV IR KOMUNISTISKĀS TERORA LAIKA DOMĀŠANA.

Atbildēt

FKK

20.08.2018. 12:06

Tie nav apvainojumi - Ments ir apzīmējums tiesībsargājošo iestāžu darbiniekam, kurš pats kļuvis par daļu no orgsanizētās noziedzības pasaules. Tie ir cilvēki, kuri aptraipījuši normālu, cienījamu policistu vārdu. Jurašs ir ments un tas ir labi zināms fakts. Tieši tāpāt ir zināms viņa politiskais jumts, kas šobrīd būtībā ir paņēmis 'otrabotkā' naivo Bordānu.
Twitterī menta Vonsoviča sieva - Strautmane Baiba atklāti norāda, ka balsos par JKP mentu projektu.

Atbildēt

smerdelim

20.08.2018. 11:42

»

Tereza Mendoza

Neattīstītā tautā visas profesijas ir neattīstītas un piepildītas ar neattīstītiem kadriem


Bez jūsu slimās, tumsonīgās, asinskārās un sātana apsēstās krievu pasaulītes, cilvēkiem pašiem problēmu pietiek. Ko tu mums mācies virsū ar tās analīzi?

Atbildēt

Tereza Mendoza

20.08.2018. 11:03

Neattīstītā tautā visas profesijas ir neattīstītas un piepildītas ar neattīstītiem kadriem.

Atbildēt

Cionisma paveids bija komunisms

20.08.2018. 10:51

»

ieguglē

"Pietiek :: "Rietumu bankas" saimnieki vīlušies Šleserā" un redzēsi morālos kropļus, kremļa maukas, kas piehaltūrē arī pie cionistiem


4. maija kliķe šodien realizē cionistu plānus ar parexiem un oikiem- valsti ved parādos, tautu verdzībā un nabadzībā. Cionistu VARU realizē cioniste I. Mūrniece, ļoti aktīvi manipulē caur Saeimas Kārtības rulli - virza visus jautājumus Saeimas balsošanai cionistu interesēs. Rezultātā redzam M. Bunkus slepkavību. Cionistu VARA šauj un citādi nogalina gojus savu mērķu sasniegšanai. Šos mērķus tiem aktīvi palīdz realizēt cioniste I. Mūrniece. Par J. Maiziti, cionistu- komunistu- čekistu cioniste I, mūrniece saka tikai labus vārdus!

Atbildēt

ieguglē

20.08.2018. 10:24

»

Sorosīdi un lembergoīdi

viņi visi ir žīdu produkti sabiedriskās domas vadīšanai izmantot savu , tiem piešķirto vēlēšanu balsi. Tā nu šis vēlētājs tiek maldināts ar frizūrām un solījumiem...


"Pietiek :: "Rietumu bankas" saimnieki vīlušies Šleserā" un redzēsi morālos kropļus, kremļa maukas, kas piehaltūrē arī pie cionistiem?
"Mūrniece cioniste"!!! Vai jūsu kaimiņi nezvanīja milicijai, kad tavi vecāki tevi dauzīja ar galvu pret radiatoriem un seksuāli izmantoja?

Atbildēt

Sorosīdi un lembergoīdi

20.08.2018. 09:21

»

tātad

Tātad tev ir tikai iebildumi, ka murgojuma autors ir lembergoīds, bet nav iebildumu, ka tas ir murgojums. Lai jau tā būtu


viņi visi ir žīdu produkti sabiedriskās domas vadīšanai izmantot savu , tiem piešķirto vēlēšanu balsi. Tā nu šis vēlētājs tiek maldināts ar frizūrām un solījumiem.

Conisms- komunisms kļūst aizvien rafinētāks. Pat NA cioniste I. Mūrniece TV 24 nejauši izrunājās, atklājot, ka Drošības policijai piešķirti papildus līdzekļi sabiedriskās domas aktivizēšanai, lai vēlētājs tiktu ierauts vēlēšanu kampaņā. TV 24 , LTV Panorāma aktivizē vēlētāju visiem līdzekļiem. Vēlētājs tiek rupji maldināts arī ar SKDS aptaujām, jo SKRS par nepatiesu ziņu izplatīšanu nav paredzēts sodīt.

Visas priekšvēlēšanu aģitācijas mērķis ir tikai viens - iesaistīt vēlētāju politiskajos "strīdos", padarot to līdzatbildīgu un līdzvainīgu židmasonu B' nai B' rith noziegumos pret Latvijas tautu. B' nai B' rith izpildvaras iestāde Latvijā ir Eiropas komisijas birojs. Apskatieties EK mājaslapā, kas vada šo biroju. Un jūs redzēsit - žīdiete Inna Šteinbuka. Židmasoni par MP jau izvirzījuši žīdu Vj. Dombrovski. VARA plāno jaunus parex un oikus.

Atbildēt

protams

20.08.2018. 08:26

»

!

Riebjas tās partijas, vienas kriminālnoziedznieku un zagļu bandas, ja gribam kaut ko mainīt, jāmaina vēlēšanu sistēma , lai partijas nevarētu salikt savus ampelmaņus atbildīgos amatos


Lai ampelmaņi un zagļi varētu paši sevi salikt nevelkot līdz visādus partiju biedrus, kas vēl var izrādīties domājoši cilvēki.

Atbildēt

A

20.08.2018. 08:26

NA pasūtījuma rakstelis. Lēti.

Atbildēt

tātad

20.08.2018. 08:24

»

nedirs nu

Ne katrs, kurš ir pret kremļa maukām, zagļiem un pederastiem, uzreiz būtu Lemberga atbalstītājs


Tātad tev ir tikai iebildumi, ka murgojuma autors ir lembergoīds, bet nav iebildumu, ka tas ir murgojums. Lai jau tā būtu.

Atbildēt

!

20.08.2018. 07:50

Riebjas tās partijas, vienas kriminālnoziedznieku un zagļu bandas, ja gribam kaut ko mainīt, jāmaina vēlēšanu sistēma , lai partijas nevarētu salikt savus ampelmaņus atbildīgos amatos!

Atbildēt

nedirs nu

20.08.2018. 07:50

»

fakts

Kārtējais lembergoīdu murgojums


Ne katrs, kurš ir pret kremļa maukām, zagļiem un pederastiem, uzreiz būtu Lemberga atbalstītājs.

Atbildēt

vēlētājs

20.08.2018. 07:47

»

JKP biedrs no 2014.g. līdz 2018.g.jūlijam

Esmu viens no tiem, kam "Bordāns pamanījās stulbi iespļaut sejā", viens no tiem, par kura iederību šo mentu grupējumā vajadzēja rasties pamatotām šaubām. Tagad esmu atbrīvojies no pēdējām naivuma paliekām un atvadījies no šiem viltus varoņiem. Žēl, ka daļa ļaužu viņu īstās sejas ieraudzīs tik pēc vēlēšanām...


Lai kāds varētu iespļaut sejā, tā seja uz to vispirms ir jāpavērš. Par LC kropli, Bordānu, krievu militārista meitu, Aņku Potapovu, un kontrabandistu jumtu, kurš dzīvo pāri saviem lidzekļiem, Jurašu, nevajadzēja rasties ilūzijām nevienu mirkli. JKP ir Vienotības klons.

Atbildēt

tā gan

20.08.2018. 04:50

Balsot,par te minētajiem?Ne par vienu,,nemūžam,tad jau labāk par šļeseru,tiem tādu sūdu nebija,nu nebija ,kaut arī viņi tika rieti un aprieti kā pēdējie nelieši.Tagad es saprotu,lai citus nomelnotu ...vajadzīga stipra aizmugure,jeb atbalsta organizēta šļura.

Atbildēt

JKP biedrs no 2014.g. līdz 2018.g.jūlijam

20.08.2018. 01:57

Esmu viens no tiem, kam "Bordāns pamanījās stulbi iespļaut sejā", viens no tiem, par kura iederību šo mentu grupējumā vajadzēja rasties pamatotām šaubām. Tagad esmu atbrīvojies no pēdējām naivuma paliekām un atvadījies no šiem viltus varoņiem. Žēl, ka daļa ļaužu viņu īstās sejas ieraudzīs tik pēc vēlēšanām.

Atbildēt

cilveks444

20.08.2018. 01:47

Skaidrs, ka Sorosa aģentu shēma, lai paliktu pie varas grožiem Latvijā, ir gaužām vienkārša. Jo ir domāta vientiešu un lētticīgo ķeršanai. Jo gudri cilvēki diez vai gribēs, lai viņus izmanto kā pēdējos muļķus. Tāpat skaidrs, ka Sorosa ietekmes aģenti Latvijā zina, ka "Vienotība" ir politisks mironis. Tas ir fakts un tur darīt vairs neko nevar. Un tas ir labi, jo pie varas esošu lielāku kaitnieku priekš Latvijas ir grūti iedomāties.

Gan jāpiebilst, ka visa koalīcija, kas ir pie varas Latvijā, rīkojas pretēji Latvijas valsts interesēm. Gan ZZC, gan NA nereti diemžēl iet "Vienotības" pavadā. Lai gan "Vienotību" varēja pasūtīt dillēs, jo biedru grupai, kuras reitingi ir krietni zem 5% nebūtu jādod teikšana. Taču šeit ir Latvija. Muļķu zeme, kā teica klasiķis. Tāpēc arī "Vienotība" vēl turas pie varas. Vēl jo vairāk tāpēc, ka tās sabiedrotie ir arī Latvijas drošības dienesti. Piemēram, tas pats Maizītis no SAB. Kurš ar pielaižu biznesu kontrolē to, lai no varas atbīdītu "Vienotībai" netīkamus politiķus.

Nav šaubu, ka JKP sekta un grupējums "Attīstībai/Par" un vēl daža laba "partija" ir "Vienotības" pakaļdarinājumi. No tiem JKP sekta slēpjas aiz melīga nosaukuma, citi ir atklātāki. Visi ir absolūts ļaunums. Visi. Var teikt, ka JKP sekta ir pati nelietīgākā, jo cenšas maldināt tos, kas meklē konservatīvus spēkus Latvijā. Lai gan patiesībā viss ir redzams, kā uz delnas, jo JKP sektas saietos sludināja liberāļu smagsvari - Ēlerte un Cālītis. Tāpat Bordāns jau izsenis ir saistīts ar "Latvijas ceļu". To pašu "Latvijas ceļu", kura laikā reformkomunisti kopā ar PBLA uzsāka Latvijas izlaupīšanas kampaņu. Tur arī Levits bija iekšā.

Savukārt par Strīķi (Potapovu), kuras identitāte ir miglā tīta, jautājumu tāpat nav. "Vienotības' politisko pasūtījumu izpildītāja KNAB. Kopā ar Jurašu. Zinoši cilvēki runā, ka piesedza "Vienotībai" pietuvinātos. Kā var nojaust, arī maksātnespējas administratoru mafijas locekļus. Viņķeles sirdsdraudzene. Tāpēc jābūt vērīgiem. Politiskajam mironim "Vienotībai" tās saimnieki pūš vēl iekšā gaisu tikai tāpēc, lai "Vienotība" ("Jaunā vienotība") mēģinātu saglābt daļu vēlētāju, kas varētu vērties, kur citur. Piemēram, ZZS vai NA virzienā. Lai "Vienotības" kloniem - JKP, "Attīstība/Par", "Progresīvajiem" shēmas izdošanās gadījumā būtu vairāk balsu Saeimā.

Bet konkrēti "Vienotības" dziesmiņa ir nodziedāta. Pēc ļoti ilgiem gadiem, kopš tika dibinātas "Jaunais laiks", Latvijas tauta beidzot ir apjautusi, ka "Vienotības" darboņi ir totāli nelieši. Ilgi bija jāžļembā "Vienotības" sastrādātos mēslus, lai to apjaustu. Ilgi. Ļoti ilgi. Pārāk ilgi. Tik ilgi, ka varbūt laiks, lai glābtu Latviju no izzušanas, jau ir zaudēts. Tieši tāpēc nekādā gadījumā nedrīkst pieļaut "Vienotības" saimnieku sadzemdināto klonu nākšanas pie varas. Jo laika vairs nav. Latvijai laika vairs nav. Latvijai un Latvijas tautai ir jādabū nost Sorosa važas. Ja tas nenotiks, tad Latvijas valsts vēl pēc 100 gadiem nebūs.


Atbildēt

Pupa

19.08.2018. 23:39

Par teikto jāatbild. Info dikti nopietns.

Ja te ir patiesība,
tad paliek pavisam interesanti - par ex-KNABistu un Vonsoviča grupējumu, kurā ir pirmais kritušais Bunkšs.
Cik varēja saprast, klusi kritušie ir arī otrpus.
Nekas jau nemainās, bet runāt vajag.
Lūdzu turpinājumu

Atbildēt

hahaha

19.08.2018. 22:58

Vai tad JĒKāPisti nav baigākie kretīņi?

Atbildēt

Izlasīju rakstu, meli vien

19.08.2018. 22:38

Drīzāk, ka rakstā ož pēc apmelojuma, kas krimināli vai cilviltiesiski sodāms. Rakstā neviena fakta, neviena pierādījuma, tikai zīlēšana un apmelojumi. Rakst dibināts uz anonīmu stāstu par neko, uz sazvērestības teorijas bāzes.

Tas ir troļļu un apmelotāju rokraksts. Tādēļ jau slēpjas, neatklāj savu vārdu, ka rakstā vieni meli.

Atbildēt

Raksts kā no melu laboratotrijas

19.08.2018. 22:28

»

vispār

Tas atgādina stāstu par zagli, kurš bļauj, ka visi ir zagļi


Lasām raksta lamu vārdus, ar atkārtojumu: ... "noteiktas MENTU aprindas ..." un konstatējam - ka visam raksteļim jāatbilst melu laboratorijas dubļu mešanai. Un tieši tas tā ir.

Zini patiesību, ja autors rakstā uzsāk vai lieto savu stāstu ar lamu vārdiem, šeit vārds MENTS, tad fakts - rakstam ir nulles vērtība, tas neatbilst godīgam un/vai motivētam izklāstam, šis cilvēks ir ar zemu intelektu, sliktākā gadījumā - tāda raksta autors NAV VESELS.

Atbildēt

Viss pareizi aprakstīts

19.08.2018. 21:32

Tikai Bordānam kopš Latvijas ceļa laikiem joprojām skalojas čuras smadzenēs. Pelnījis vnk smuku sitienu pa smirdīgo purnu ar vnk dūri.

Atbildēt

...

19.08.2018. 21:05

Pietieks bez naudas neko neraksta. Ja jau sācis nomelnot JKP, tātad kāds par to maksā.

Atbildēt

Tiesnesis

19.08.2018. 20:52

»

Buba

Melnais PR pašlaik augstā vērtē. Tomēr balsošu par JKP, - kā man šķiet, vismazāko ļaunumu


Tas atgādina stāstu par labo laupītāju, kurš arī laupa un slaktē cilvēkus, bet, atšķirībā no sliktā laupītāja, to dara labsirdīgi.
Lielāks ļaunums ir tieši JKP, kas slēpjas zem tiesiskuma maskas un muld par to, bet patiesībā ir vēl lielāki meļi un liekuļi nekā Vienotība un neko tiesiskuma nostiprināšanā nav darījuši un netaisās darīt.

Atbildēt

Mārtiņš

19.08.2018. 20:38

Kas? Kur? Kad? Sapratu,ka tagad jāsāk domāt par JKP slikti. Kāpēc? Nesapratu.
Kā padomju laikos intervēta slauceja par Solžeņicina romānu: Es, protams, grāmatu neesmu lasījusi, bet viņš ir nelietis...

Atbildēt

Stulbenis

19.08.2018. 20:20

Nekur nederīgo latviešu mēslu bedres miniportrets.

Atbildēt

krustdels

19.08.2018. 20:05

Lai ko rakstītu par JKP, tādus sūdus, ko sastrādā esošie, Latvija ilgi neizvilks un iespējams varētu arī nefunkcionēt kā demokrātiska valsts, bet PSKP nomentklatūras labākajās izpausmēs. Jāņem vērā, ka ar šo Saeimu tas vēl netiks izdarīts, jo esošie ir izveidojuši ļooti ciešu savējo tīklu.

Atbildēt

Klauss Santa

19.08.2018. 20:02

Ak eglīte,ak eglīte,tu pilna zvārguļiem-(pardon)vārguļiem.

Atbildēt

balsošu par JKP

19.08.2018. 19:58

..bet Eglīti svītrošu, pēc feiskontroles var pateikt, ka nelietis pilnīgais. Reti nepatīkams tips. Vispār, pirmos piecus jāsvītro jebkurā sarakstā.

Atbildēt

Vo

19.08.2018. 19:52

»

Buba

Melnais PR pašlaik augstā vērtē. Tomēr balsošu par JKP, - kā man šķiet, vismazāko ļaunumu


Diemžēl, tāds mazākais ļaunums nepastāv. Ir tikai ļaunums, par ko jūs gatavojaties balsot. Arī mazi zagļi un blēži, ja viņiem tiek dota tāda iespēja, spēj nozagt un noblēdīt lielas summas.

Atbildēt

Atbrivotajs

19.08.2018. 18:52

Ko autors gribeja pateikt ? Kur ir skaitli , paroles , naudas konti un utt. Ja nav kompromata pret JKP ,tad iznak ka pasutijuma raksts ir nohalturets. Vel var balsot par Latviesu Nacionalistu partiju ,jo vinus netbalsta visadi kangari un oligarhi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...