Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kur gan „pazudis” varonīgais Ukrainas aizstāvis – kādreizējais Jāņa Bordāna „uzticamais” kompanjons Jurašs? Un ar ko kādu noteikti jau ļoti godīgu un likumīgu biznesu viņš nodarbojas tagad? Izklāstīšu savu viedokli.

Jāatgādina tas periods, kad Jurašs un Juta Strīķe sāka ne jau likumīgu karu pret Jaroslavu Streļčenoku, toreizējo KNAB priekšnieku, kurš atlaida šos abus par pārkāpumiem un likumīgu rīkojumu nepildīšanu.

Kā redzam tagad, pēc sabrukuma un zaudējuma cīniņā abi šie personāži aizmuka no KNAB un aiz sevis vilka gan Jāni Baumani, kas tagad pie Jura Stukāna iekārtojies par prokuroru, gan bēdīgi slaveno Prusaku ģimeni, gan tagadējo prokurori Agnesi Indriksoni un par advokātu pārvērtušos Aleksandru Berezinu.

Nu jau visi Latvijas iedzīvotāji zina, ko darīja šie tā saucamie „pretkorupcijas apkarotāji”, - politiskās organizācijas izskatā iekļuva 13. Saeimā un tur uzreiz ķērās pie vajadzīgā „biznesa” un tā jumtošanas.

Sāksim uzskaitīt dažus no viņu „sasniegumiem”:

1) Jurašs nosūtīja savu bijušo sievu un kolēģi kā advokātu uz Norvik banku, un pēc tam Jurašs juridisko pakalpojumu sniegšanas aizsegā no Norvik bankas īpašnieka Grigorija Guseļņikova „izspieda” 500 000 eiro.

Kā mēs visi zinām, šie pakalpojumi bija „palīdzība” pieteikuma sagatavošanā pret valsti 200 miljonu eiro apmērā par labu Guseļņikovam. Lūk, tādi pretkorupcijas cīnītāji un Latvijas patrioti.

2) Olainfarm advokāta Pāvela Rebenoka slepkavība, kas bija jurists un valdes loceklis. Slepkavība oficiāli nav atklāta vēl joprojām, bet...

3) Arī Skonto sporta stadiona reiderisms, kas tika pārdots Krievijas grupai, Alla Juraša, kas tagad jau saucas Barbaša, tur bija advokāte.

4) Viesnīcas Garden Palace reiderisms un pret Gulamu Mohammadu Gulami ar viltu safabricētā krimināllietu ar bijušā netīrā policista Andreja Sozinova palīdzību. 

Arī šajā reiderisma shēmā Alla Juraša un viņas jaunais visu jomu partneris un bijušais kolēģis Aleksandrs Berezins bija „piesedzēji”.

5) Safabricēja krimināllietu, lai iegūtu SIA Terahouse-Maxcapital īpašumu, protams, arī ar policijas izmeklētājas palīdzību, bet „piesedzēja” bija uzraugošā prokurore Agnese Indriksone, arī Juraša bijusī kolēģe no KNAB.

6) Tāpat šī kompānija pieķērās SIA 966 Freecom gada īpašumiem, un šeit jau „ož” arī pēc bēdīgi slavenās VID bijušās darbones Kristīnes Prusakas-Brinkmanes rokraksta.

Te gan viņi pārcentās, Gulami vērsās policijā, un tika ierosināta lieta pret SIA 966 Freecom un Uldi Skudru par rupjiem pārkāpumiem pret Latvijas valsts budžetu.

Un kā jūs domājat, šī Agneses Indriksones „piesegtā” banda, uzzinot, ka lieta ož pēc reāla soda visiem šiem organizatoriem, ātri izmantoja viņas kā uzraugošās prokurores valsts pilnvaras, lieta tika atņemta izmeklētājam un četrus gadus slēpta slēpta pie tā saucamās prokurores. 

7) Ir vairāk nekā nopietnas aizdomas, ka Juraša paspārnē, nākot pie varas 2018. gadā Jurašs, Bordāns un Prusaku ģimene varētu būt ļoti nopietni un sistemātiski iesaistījušies cigarešu kontrabandā no Baltkrievijas un Krievijad caur Latviju un Lietuvu uz Eiropu. Ir pat cilvēki, kas apgalvo, ka pašlaik Jurašs pārvalda cigarešu kontrabandas piegādi no Ukrainas uz Poliju un tālāk uz Eiropu...

Ir daudz jautājumu, un nav saprotams, kāpēc SAB un VDD joprojām nav ķērušies pie šiem likuma pārkāpējiem. Jo visiem iedzīvotājiem taču bija un ir acīmredzama Juraša-Sparāna bandas un viņu pastrādāto noziegumu būtība.

Galu galā bija tādas noziegumu epizodes, kuras bija acīmredzamas, piemēram, bēdīgi slavenā SAB darbinieka Aigara Sparāna līdzdalība Muitas kriminālpārvaldes vadītāja Vladimira Vaškeviča atentāta organizēšanā. Sparāns līdz pat šai dienai nav saukts pie atbildības par šo epizodi. 

Tāpat ir ar advokāta Rebenoka slepkavības organizēšanu, - ir vesela virkne mājienu, kas norāda Juraša un viņa kompanjonu virzienā. Bet, ja netiek pienācīgi reaģēts pat uz tādiem noziegumiem, kas tika īstenoti pret augstām amatpersonām, parastie pilsoņi vispār ne uz ko var necerēt.

Novērtē šo rakstu:

246
23

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi