Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nibiru

20.12.2017. 23:35

»

twinn

mums latvijā ir tikai divi jēdzīgi ministri- aizsardzības un kultūras. tāpēc pārējiem ministriem vajadzētu vismaz pacensties pacelt savu darbu līdz tādam līmenim


Labi, labi tie ministri. Aizsardzības ministrs bez armijas. Labi ka krievi vismaz Krimā iebrukuši, nu nāks NATO un mums atkal nekas nebūs jādara.

Kultūras ministrija tikām lēnām pārtop par NA barotni un sorosītu midzeni. Ja vēl viņi par lietu iestātos, bet nē - Satori "Runā slimā lezba" un KKF iedod naudu žurnālam krieviski, lai stiprinātu latviešu kultūru.

Atbildēt

Barons

20.12.2017. 23:00

Kas gan tie ir par jampampiņiem,kas uzmurgo šādus rakstus? Tumsonība un bērnišķība, ja vien nav Kremļa provokācija.

Atbildēt

kāds

20.12.2017. 01:28

»

Goša

OK, bet vai obligāti tas jālasa krieviski? Par valsts naudu


Japp. Nav nekā sūdīgāka par laba žurnāla nelasošu krievu... :D

Atbildēt

twinn

18.12.2017. 22:54

mums latvijā ir tikai divi jēdzīgi ministri- aizsardzības un kultūras. tāpēc pārējiem ministriem vajadzētu vismaz pacensties pacelt savu darbu līdz tādam līmenim.

Atbildēt

kāds

18.12.2017. 14:43

Satori ir dažāds, bet Rīgas laiku lieciet mierā - vienīgais, kurā vēl var kaut ko interesantu no pasaules domātājiem latviski palasīt. Rītups ar Tīronu toč nav liberasti. :P

Atbildēt

antiinteliģence

17.12.2017. 21:07

»

inteliģence

ir diezgan nožēlojami, mēģināt graut ministres tēlu ar šādām metodēm.. To , ko paveikusi D.Melbārde sava darba laikā, nav paveikuši visi iepriekšējie kultūras ministri 20 gados! Atliek tikai minēt,kas organizē šo nomelnošanas kampaņu


Jautājums bija- kāpēc KKF līdzekļi tiek novirzīti izdevumam, kas pauž nacionālām interesēm nedraudzīgas idejas. Ir ļoti neprofesionāli neatbildot pēc būtības novirzīt sarunu citā gultnē.

Atbildēt

inteliģence

17.12.2017. 20:41

ir diezgan nožēlojami, mēģināt graut ministres tēlu ar šādām metodēm.. To , ko paveikusi D.Melbārde sava darba laikā, nav paveikuši visi iepriekšējie kultūras ministri 20 gados! Atliek tikai minēt,kas organizē šo nomelnošanas kampaņu?

Atbildēt

viņa taču balinātā

17.12.2017. 13:25

...............

Atbildēt

Grrr

16.12.2017. 14:37

»

Arturs Priedītis

Pat neticami, ka LR kāds var publiski vērsties pret abām lielākajām pēcpadomju perioda garīgās kultūras kloākām - satori un rīgas nelaiku, kuri ir visriebīgākie perversiju, šarlatānisma, pseidoliteratūras, pseidomākslas, pseidozinātnes sistemātiskie stutētāji, pederastu citadeles ar šļāpinviepļu, ijābiešu...


Lielisks raksts, tā turēt.

Jūsu pseidointeliģence un šķiešanās ar kakām ir novērtēta, es tiešām ceru, ka Latvija kādreiz piedzīvos tādu garīgo kropļu kā jūs nākšanu pie varas, jo tad vismaz būs skaidrs, ka ir jātaisa beidzot revolūcija, vairāk variantu jau nebūs.

Atbildēt

Dainis Kaln.

16.12.2017. 12:37

Apmaksājam savas bendes ne tikai kultūrā, bet visur. Gals nav tālu. Es to piedzīvošu savos gados.

Atbildēt

hi

15.12.2017. 18:54

»

Neiedziļinoties detaļās

Nē naciķu dalījums ir savādāks...


Super, tad es balsošu par viņiem - par "naciķiem".

Atbildēt

latvietis

15.12.2017. 17:07

Ļoti pareizi uzrakstīts. NA ir pārdevušies oligarhiem un VDK. Komunista dēls Jānis Iesalnieks vien ko ir vērts. Abi kopā ar Rasnaču cītīgi cīnās pret čekas maisu atvēršanu. Žēl to dažu patieso patriotu, kuri ir NA. Saeimas vēlēšanās viennozīmīgi par NS Taisnīgums!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

15.12.2017. 16:28

»

U.U.

Paskatījos, kas tad ir šis "taisnīgums". Izrādās- supernaciķi, kopēja autoidentifikācija - nelabojams nacionālists. Bet tad jau iznāk, ka tiekamies ar supernaciķu vēršanos pret savējiem - dzintarnaciķu orangutāniem, no kuru bara ir ministre ar saviem pediņiem. Iznāk, ka nacionālajās aprindās ir divi...


Nē naciķu dalījums ir savādāks.
Vieni ir kangar-naciķi. Otri ir baur-naciķi.
Abus naciķus vieno naids pret krieviem.
Kangar-naciķi bez naida pret krieviem, pat vēl būtiskāk, ir izkalpoties ārzemju kaklakungiem, ASV elitei. Izkalpoties viņiem ir pat svarīgaks kā naids pret krieviem. Paskatieties kad atbrauca ASV kongresmeņi, mūrbiece runāja angliski, nevar tak saimniekus aizvainot. Tagad nesen atbrauca ukraiņu parlamenta mērkaķi, tur jau mūrniece ar viņiem runāja latviski.
Baur-naciķi ir parasti bauri, tikai ar nenormālu naidu pret krieviem. Ja nebūtu seku, viņi būtu gatavi slepkavot pa labi pa kreisi. Kangar-naciķi gan to darīt būtu gatavi tikai pēc savu saimnieku pavēles. Baur-naciķiem nav varas pieredzes.
Pie tam šis finansēšanas gadījums ir sīkums salīdzinot ar citiem kangar-naciķu noziegumiem. Nez kāpēc baur-naciķi sašutuši tikai par šo sīkumu. Viņi piemin latviešu tautas intereses, bet nez kāpēc viņus neuztrauc ka valsts līmenī tādas nemaz nav noteiktas. Tie ir tipiskie bauri, muļķīši, lielgabala gaļa, instruments citu rokās, jo naida vergus viegli vadīt

Atbildēt

liberālis

15.12.2017. 13:30

»

no sirds

Kaut kas traks! Un es lasu gan "Rīgas Laiku", gan Satori. Man patīk! Izrādās - kloākas, pseido, pederasti, deģenerāti, pelēcības.Rīgas laika kropļu murgojumi...


Ja patīk, tad lasi. Bet brīvā tirgus apstākļos ne satori, ne laiku NAV "jādotē" ar nodokļu maksātāju naudu!! Tad jau kāds varētu prasīt, lai KM atbalsta nacionālistu portālus un žurnālus.

Atbildēt

ka

15.12.2017. 00:47

»

no sirds

Kaut kas traks! Un es lasu gan "Rīgas Laiku", gan Satori. Man patīk! Izrādās - kloākas, pseido, pederasti, deģenerāti, pelēcības.Rīgas laika kropļu murgojumi...


Man pilnīgi vienalga , kas ir un vai vispār ir Priedītis, bet Šļāpins ir diletants mākslā. Vai tur ir pederasti vai kloākas, man vienalga, bet diletantismu gan neciešu, tas pretīgi.

Atbildēt

viss ir ļoti vienkārši

14.12.2017. 20:20

Nedomāju,ka ministrei tur ir kāda teikšana.lai tik mēģina iečiepstēties pret kultūrmarksismu...Jaunzemes Grendes liktenis garantēts.Labi,ka vēl dzīva palika.Lai Dievs pasargā!Kultūrmarksisti Latvijā ir Visur amatos.Un tas šausmīgais jaunveidojums kustība "Par"....Ja par to sāks balsot,ar tautu ir cauri.

Atbildēt

Abi

14.12.2017. 16:46

Abi labi - NA, gan tas "nacionālais taisnīgums"...

Atbildēt

reptilis

13.12.2017. 21:29

Labs raksts!

Atbildēt

oisuārs

13.12.2017. 21:17

Latvijā nevienai partijai nav politikas, NA galīgi nē.

Ir tikai otkati no nevienam nevajadzīgiem stulbiem Eiropas finansētiem projektiem.

Atbildēt

VB

13.12.2017. 20:18

"Savukārt tas fonds vienmēr ir bijis naudas dalīšanas kantoris priekš savējām pelēcībām."
Nu, tad jau ko tur...?

Atbildēt

Arturs Priedītis

13.12.2017. 19:14

"Niku" fani savā morālajā aprobežotībā un pagrimumā nav spējīgi saprast elementāru pieklājības normu: ar īsto vārdu un uzvārdu publicētajam tekstam ir jāatbild ar savu īsto vārdu un uzvārdu, bet nevis gļēvi un zemiski jāatbild ar "niku". Tā var darīt tikai morālās padibenes.

Atbildēt

no sirds

13.12.2017. 18:57

Kaut kas traks! Un es lasu gan "Rīgas Laiku", gan Satori. Man patīk! Izrādās - kloākas, pseido, pederasti, deģenerāti, pelēcības.Rīgas laika kropļu murgojumi...
Piedodiet, bet, tie, kas var rakstīt šos vārdus, nelasa šo žurnālu un portālus.
Un kur tad meklēsim to garīgo kultūru - Artūra Priedīša un viņa domugājieniem līdzīgos, ļaunumu šļācošajos rakstos? Viss viņam slikti, pretīgi, nepieņemami, taču, ko likt vietā, Priedīša kungs?Izdodiet taču savu žurnālu un pamāciet tautu, kā dzīvot!!!!!

Atbildēt

Ļoti labi

13.12.2017. 18:35

atmasko Malbārdes bārdas blusas.

Atbildēt

U.U.

13.12.2017. 18:04

Paskatījos, kas tad ir šis "taisnīgums". Izrādās- supernaciķi, kopēja autoidentifikācija - nelabojams nacionālists. Bet tad jau iznāk, ka tiekamies ar supernaciķu vēršanos pret savējiem - dzintarnaciķu orangutāniem, no kuru bara ir ministre ar saviem pediņiem. Iznāk, ka nacionālajās aprindās ir divi slāņi - CIP un FDD kuratoru uzraudzītie parastie naciķi un parasto naciķu apkarotāji supernaciķi - "pārliecināts latviešu nacionālists", "nacionālkonservatīvi noskaņots jaunās paaudzes latvietis", "latviešu nacionālists un pārliecināts anti-komūnists kopš sevis kā personības apzināšanās apmēram 12 gadu vecumā". Epiteti ne mazāk atbaidoši kā satoristu un rīgas laika kropļu murgojumi.

Atbildēt

Arturs Priedītis

13.12.2017. 17:19

Pat neticami, ka LR kāds var publiski vērsties pret abām lielākajām pēcpadomju perioda garīgās kultūras kloākām - satori un rīgas nelaiku, kuri ir visriebīgākie perversiju, šarlatānisma, pseidoliteratūras, pseidomākslas, pseidozinātnes sistemātiskie stutētāji, pederastu citadeles ar šļāpinviepļu, ijābiešu pseidointelektuālo murgošanu par valsts budžeta naudu. Tā šķelme, kuru tagad sauc par kultūras ministri, arī ir labi pazīstama deģenerātu atbalstītāja. Viņas sile ir populāra pederastu darba vieta. Savukārt tas fonds vienmēr ir bijis naudas dalīšanas kantoris priekš savējām pelēcībām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...