Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kukaiņu ēdienkarte

Viedais Manels
01.02.2023.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.

Līdz šim naivuļi oponēja, – lai taču katrs ēd, ko viņš grib! Tam, ja vien sarunbiedrs nav kanibāls, es pilnīgi piekrītu un par gastronomisko gaumi nestrīdos, taču savus ēšanas paradumus nedrīkst UZSPIEST pārējiem. Diemžēl patērētājiem gandrīz nebūs iespējas izvairīties no kukaiņu kostes. Pārāk liels ir produktu klāsts, kur nekādi brīdinājumi nav nepieciešami un pat iespējami – zupas, putras, makaroni, maize, picas, gaļas izstrādājumi, piena produkti utt.

Tāpēc latvji, reizēm paši to nezinot, locīs iekšā s…dvaboles, kas marķētas ar “Zaļo karotīti”, un vēl paldies teiks. Lai gan, kā joko zobgaļi, ja latviešiem piedāvātu referendumu – ēst s…du vai ne, bāleliņi izvēlētos – ēst. Pēdējās vēlēšanas to tikai apstiprina. Tādēļ pie teikšanas atrodas politiķi, kam uzspļaut uz tautu. Ko Briseles kungi liks, to “bauri” rīs! Turklāt varas bļodlaižas vēl piemēru rādīs un sīčus baros. Ēd, bērniņ, citādi krievi atnāks!

Jāpiezīmē, ka Eiropā nav ekonomiskas nepieciešamības ieviest proviantā kukaiņus. Jaunievedumam nav arī medicīniska pamatojuma. Gluži pretēji, cilvēki nav putni vai rāpuļi, kuru organisms ir piemērots kukaiņu ēšanai. Mūdži satur hitīnu, kuru cilvēks nespēj sagremot. Kā prognozē godprātīgi speciālisti, ļaudīm šāda uztura dēļ vairosies gremošanas orgānu kaites un alerģiskas reakcijas. Kukaiņu provīzija ir pilnīgi voluntāra Švāba sektas gribas uzspiešana.

Kālab gan globālie pavēlnieki ar varītēm ievieš kukaiņus ēdienkartē. Te varētu ņemt talkā Deivida Aika sazvērestības teoriju, ka cilvēci kontrolē reptiļu grupas humanoīdi un daudzas prominentas personas ir reptiļi. Empātijas trūkuma ziņā pasaules varenos tiešām var salīdzināt ar rāpuļiem, tomēr atlikšu malā šo “civilizētās pasaules” varas iestāžu cītīgi apkaroto teoriju. Turklāt turpmāk paustais Aika viedokli nedz apstiprina, nedz apgāž.

Nav noslēpums, ka civilizācijas atiestatītājiem ir savs priekšstats par cilvēces vēsturi un Radītāja lomu tajā. Pastāv uzskats, ka sākotnēji cilvēks netika radīts gaļas ēšanai. Taču laika gaitā ļautiņiem iekārojās likt lopiņus uz zoba. Rezultātā cilvēku organisms izmainījās tiktāl, ka iztikt bez gaļas kļuva faktiski neiespējami. Tālab Visuvarenais pēc plūdiem ar atrunām atzina par labu esam dzīvnieku iekļaušanu ļaužu ēdienkartē: “Bailes un izbīšanās jūsu priekšā lai pārņem visus zemes zvērus, visus putnus gaisā un visus tos, kas vien kust zemes virsū, un visas zivis jūrā. Jūsu rokās tie ir nodoti. Viss, kas vien kust un kam ir dzīvība, lai jums ir par barību.”

Lai gan pasaules varenie potē masām darvinismu, viņi paši savām pasakām netic. Civilizācijas atiestatītāji cer apspēlēt Visaugstāko un savas neizmērojamās varas dēļ uz planētas tēmē uz, kā teiktu Kivičs, “iedomu drauga” krēslu. Pieļauju, ka Švāba kantorī funktierē – jau reiz Dievs pieļāva “radības kroņa” uzturā dzīvniekus, kāpēc nepapildināt vēdera tiesu ar insektiem. Neizbrīnīšos, ja atsevišķi “pasaules ļaunīši” redz sevi cilvēces labdaru lomā un veic eksperimentu ar kukaiņu iebarošanu “neapzinīgo ļautiņu” nākotnes labad.

Cilvēku modificēšana dažādos veidos ir civilizācijas atiestatītāju uzmācīga ideja. Ja rezultātā liela daļa ļautiņu arīdzan kļūs pretīga Dieva acīs, tas cilvēces izdeldētājiem pasēs populācijas ļaužu samazināšanai. Vienlaikus savu lomu spēlē primitīvs gešefts. Kāpēc gan “neuzvārīties” uz globāla eksperimenta rēķina. Cik tur cilvēku “aizies pa pieskari” nepiemērotās barības dēļ, likteņu pavēlniekus neinteresē. Kur malku cērt, tur skaidas lec! Švāba kungs novēl jums labu apetīti!

https://report24.news/in-der-eu-offiziell-zugelassen-diese-vier-insekten-koennen-sich-in-ihren-lebensmitteln-verbergen/

https://lv.wikipedia.org/wiki/Hit%C4%ABns

Novērtē šo rakstu:

140
13

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi