Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mednis

24.12.2010. 23:06

Protams, nezinu visas aizkulises, tomēr valsts galveno notāru neapliktu ar mēsliem. Pamēģiniet paši paspēlēt pret Lembergu. Lembergs ir kā koferis bez roktura - pamest nevar, bet nest grūti.

Atbildēt

tauta

22.12.2010. 13:14

neticamais ir noticis, pedejais aivara bastions ir kritis. kugnieciba gan ir tuksa un piesmieta ka ielas meita, tomer nu ir pamats ceribam, ka londonas tiesvedibas tiks turpinatas, un kampeji vismaz morali kadu laiku jutisies visai slikti.
gruti gan iedomaties, ko so vareno darbonu komanda talak shemos (jo stradat jau neprot), visi iespejamie uzemumi ar vinu tiesu palidzibu ir nolaisti uz grunti. kurs bus nakamis, tads ir jautajums.

Atbildēt

,.,.

22.12.2010. 10:10

Nu tad laikam laiks sedinat cietuma,jo bez naudas no kratina shis netiks ara,un ZZS vins vairs nebus vajadzigs

Atbildēt

Nikolajs

21.12.2010. 21:23

Nu tikai saksies cina par mieru-akmenis uz akmena nepaliks!!Nu jus,seski,ar hutaini iepazisieties visa krasnuma!!Lai Dievs stav Jums klat!!

Atbildēt

Arnika

21.12.2010. 21:17

Nav ko lādēties, atnāks pašam atpakaļ! Lemberga žēl, vismaz jēdzīgs vadītājs, bet tie tik sev rausīs.

Atbildēt

Rihards

21.12.2010. 20:27

Ak jā, gribējās vien Londonas spriedumu sagaidīt, tagad jau laikam sekos prasības atsaukums.

Atbildēt

Rihards

21.12.2010. 20:20

to to alias. Nu nekādu devumu valstij, ka 10% akciju turētājam iepriekšējās Valdes un Padomes jau nu nedeva gan, kāpēc lai kāds ceptos par to, lai vadība tiktu saglabāta?

Atbildēt

to alias

21.12.2010. 19:04

Pareizi. Kaut vai Tihobezdeļevi, Skoropļutovi un visi Haimes stūrē LK, kaut tikai tur nebūtu Lembergs. Un nākošais ko pārdos būs tava māte. Par pieciem šekeļiem.

Atbildēt

Malacis

21.12.2010. 18:57

A man likas,ka Shtokenbergs ir Vienotibas vajakais posms,laikam tomer bushu kludijies

Atbildēt

alias

21.12.2010. 18:02

Uzņēmumu reģistrs reģistrējis izmaiņas AS "Latvijas kuģniecība" valdes un padomes sastāvā
Publicēta: 16:49 21.12.2010.
2010.gada 21.decembris.
Informāciju sagatavoja Ģirts Apsītis, AS "Latvijas kuģniecība" valdes priekšsēdētāja palīgs.
Uzņēmumu reģistrs, šodien, 21.decembrī reģistrējis izmaiņas akciju sabiedrības "Latvijas kuģniecība" (LK) valdes un padomes sastāvā. Atbilstoši 2010.gada 17.decembra ārkārtas akcionāru sapulces lēmumiem LK padomē ievēlēti: Simon Digby Boddy, Vladimir Egger, Mikhail Dvorak, Javed Ahmed, Rubil Yilmaz, Mark Morrell Ware un Christophe Theophanis Matsacos, savukārt no LK padomes locekļu amatiem atcelti: Uldis Pumpurs, Olga Pētersone, Vladimirs Solomatins, Andris Vilcmeiers, Ansis Sormulis, Svens Zālītis, Guntis Ločmelis, Māris Gailis, Miks Ekbaums, Normunds Staņēvičs, Volodymyr Koshkul un Kārlis Boldiševics.
Savukārt, atbilstoši 2010.gada 17.decembra LK padomes sēdes lēmumiem, par LK padomes priekšsēdētāja iecelts Simon D.Boddy, bet par padomes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Mikhail Dvorak. Ar 2010. gada 17.decembri no LK valdes locekļa amata ir atcelts Imants Sarmulis, Andris Linužs, Edvīns Bērziņš un Pavel Semenyuta. LK padome LK valdes locekļa amatā uz pieciem gadiem ir iecēlusi Ashley John Neale, un Michael Main King, nosakot pilnvaru termiņa sākumu 2010. gada 17.decembrī, bet par LK valdes priekšsēdētāju iecelts Paul Thomas.

Atbildēt

m

21.12.2010. 17:40

Nu jau tikko kā piereģistrēta. Budžets pieņemts, tad jau var arī reģistrēt :)

Atbildēt

Š.FANE

21.12.2010. 15:26

ĢENIĀLS Š.KOMENTĀRS "...Štokenbergs atgādināja, ka „Lembergs jau nav akcionārs un viņš akcionāru sapulcē nepiedalījās”."

VISU CIEŅU GODĀJAMAJAM MINISTRAM, -JA JAU MELOT, TAD TĀ, LAI MAZ NELIEKAS !

Atbildēt

Kristaps

[R] 21.12.2010. 14:29

Zinot to, cik ļoti Balodis raustās no šādām lietām, nav šaubu, ka viņš slimo ar "Kuģniecības slimību". Nav jau pirmā reize, kad Balodis izvairās, no tik "sensitīvu" lēmumu pieņemšanas.

Atbildēt

skripcium

21.12.2010. 13:57

Pagaidiet.Dombrovskis ar Āboltiņu šo lēmumu uz UR aiznesīs un Mūrniece viņus no aizmugures piesegs. Lai tikai neizjuktu mirstošā koalīcija. Malacis, Lembergs.

Atbildēt

Nja

21.12.2010. 13:31

Šī situācija ir aizskaroša un pazemojoša katram sevi cienošam Latvijas pilsonim. Vai kopā būšana ar lemberga pakalpiņiem vienā valdībā dod pietiekamu gandarījumu?

Atbildēt

Reinis

21.12.2010. 13:05

Lai tie zemnieki tad arī nebalso par tiem 50 miljonu latu grozījumiem. Tā viņi tikai paši iešaus sev kājā. Lai parāda latvju lauķiem savu īsto dabu.

Atbildēt

PAR VIENOTĪBAS LIEKULĪBU UN TĀS LIEKUĻIEM

21.12.2010. 11:50

Jautāts, vai gadījumā, ja izmaiņas LK tiks apstiprinātas, tas nesarežģīs attiecības koalīcijā, Štokenbergs atgādināja, ka „Lembergs jau nav akcionārs un viņš akcionāru sapulcē nepiedalījās”.

ATKAL VIENOTĪBAS LOZUNGI "CĪŅAI AR TUMSAS SPĒKIEM" NESAKRĪT AR REĀLIEM DARBIEM. CĪNĪTĀJI PAR (NE)TAISNĪBU REALITĀTĒ IZLIEKAS PAR NAIVIEM AVIEM. DĒĻ SILTĀM VIETĀM KŪTĪ UN REGULĀRIEM SILES DEVĀM, TIE CĪŅAS VIETĀ LEPNI IEŅEM PIESMIETO GAILĒNU POZU. NAV BRĪNUMS, KĀDĒĻ AIZDEVĒJI AR SAVĀM PRASĪBĀM BRUTĀLI PIESMEJ LATVIJU UN TĀS TAUTU.

Atbildēt

Manuprāt

21.12.2010. 11:32

Bija vēl daži būtiski pārkāpumi, proti, mikroautobuss neesot bijis pietiekami aprīkots ar ekstrām! Visticamāk ir bijusi apšaubāma papīra kvalitāte uz kura tapis sēdes protokols, un jo vairāk liek šaubīties par šo procesu nezināmas izcelsmes pildspalvas tinte, ar ko parakstījušies vairākuma akcionāri. Te varētu sarakstu turpināt un turpināt. UR ir profesionāla valsts iestāde, kuras lēmumi ir patstāvīgi un nekādā zinā nav politiski angažēti :D

Atbildēt

Mo

21.12.2010. 10:43

Gaidām Štokija reakciju. Ja viņš šo sapulci atzīs par nelikumīgu, Vienotībai ir CAURI :)

Atbildēt

haaa

21.12.2010. 09:42

bet vispār jau sveiciens otras puses juristiem, kuri sagatavoja dokumentus. Veči un vecenes, ja jūs protiet uzrakstīt trīsciparu skaitli pie stundas likmēm savā rēķinā, saņemieties un sagatavojiet normāli arī dokumentus! Tas ir nožēlojami, ka, notiekot šādai cīņai par ietekmi, juristi pieļauj tādas kļūdas, kas viņu klientam var maksāt tūkstošus un miljonus.
Kas i', iedevāt dokumentus 2. kursa jurfaka studentam pa lēto uztaisīt?

Atbildēt

bēdīgi

21.12.2010. 09:28

Kā, tad: labāk, ja kuģniecības valde pilna ar Saimoniem, ja? Un neviena latvieša!

Atbildēt

vincents

21.12.2010. 09:07

laikam autores nav pamanījušas, bet viņas sāk arvien vairāk atgādināt dreiblatu&rozenbergu - puikas raksta par aivaru, meitenes - pret. Abām pusēm liekas, ka pilda svētu darbu. bet īstenībā - maļ tukšu gaisu. margeviču var saprast, mēģinājusi pielīmēties Dienas koncernam. neizdevās, tika atkosta kā intrigante, bet - kas rullei kož? vecis ir, nauda arī. dāmas, jūs vislabāk iederētos providus birojā - tur tādas kūkas gaida.

Atbildēt

lāsts2

21.12.2010. 03:31

Lai nolādēts ir arī Aivars Lembergs un viņa bērnu bērni par to ko viņš izdarījis ar latviešu tautu un valsti! Cerams, ka tiesa viņu taisnīgi notiesās un sazagtos miļjardus konfiscēs.

Atbildēt

lāsts

21.12.2010. 03:29

Ja jau Balodis Ringolds ir tāds "slimīgs" tad nolādēšim viņu, lai šīs slimības un nepatikšanas Balodim Ringoldam pielīp kā pirts slotas lapa un nelaiž vaļā.

Atbildēt

fakts2

21.12.2010. 03:27

UR galvenais valsts notārs Ringolds Balodis šonedēļ atrodas slimības atvaļinājumā.

------------------

Nebūsim naivi. Neticu tradicionālai slimībai. Briesmīgākais ir tas, ka arī daži ārsti par naudu dod slimības lapas. Šajā sakarībā jājautā, vai R.Balodis ir godīgs un kompetents galvenais valsts notārs vai lupata?

Atbildēt

fakts

21.12.2010. 03:20

Ap pieciem, kad UR lēmumu paziņoja, kuluāros runātais apstiprinājās: valsts notārs konstatēja sīkas, pēc satura nebūtiskas detaļas, kam saskaņā ar speciālistu vērtējumu parasti nekāda uzmanība netiekot pievērsta, – neuzrakstītu viena valdes locekļa adresi un neieliktu divpunkti.

--------------------

Patreizējam Uzņēmuma reģistra galvenajam notāram pašām ir pilns kažoks ar utīm, bet tēlo no sevis svēto govi. Tādi ir arī mūsdienu Latvijas tiesneši, prokurori, tiesu izpildītāji, advokāti, notāri, mācību spēki Latvijas Universitātes Juridiskā fakultātē. Vajadzīgs pamatīgs caurvējš, lai viņus izkvēpinātu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...