Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mednis

24.12.2010. 23:06

Protams, nezinu visas aizkulises, tomēr valsts galveno notāru neapliktu ar mēsliem. Pamēģiniet paši paspēlēt pret Lembergu. Lembergs ir kā koferis bez roktura - pamest nevar, bet nest grūti.

Atbildēt

tauta

22.12.2010. 13:14

neticamais ir noticis, pedejais aivara bastions ir kritis. kugnieciba gan ir tuksa un piesmieta ka ielas meita, tomer nu ir pamats ceribam, ka londonas tiesvedibas tiks turpinatas, un kampeji vismaz morali kadu laiku jutisies visai slikti.
gruti gan iedomaties, ko so vareno darbonu komanda talak shemos (jo stradat jau neprot), visi iespejamie uzemumi ar vinu tiesu palidzibu ir nolaisti uz grunti. kurs bus nakamis, tads ir jautajums.

Atbildēt

,.,.

22.12.2010. 10:10

Nu tad laikam laiks sedinat cietuma,jo bez naudas no kratina shis netiks ara,un ZZS vins vairs nebus vajadzigs

Atbildēt

Nikolajs

21.12.2010. 21:23

Nu tikai saksies cina par mieru-akmenis uz akmena nepaliks!!Nu jus,seski,ar hutaini iepazisieties visa krasnuma!!Lai Dievs stav Jums klat!!

Atbildēt

Arnika

21.12.2010. 21:17

Nav ko lādēties, atnāks pašam atpakaļ! Lemberga žēl, vismaz jēdzīgs vadītājs, bet tie tik sev rausīs.

Atbildēt

Rihards

21.12.2010. 20:27

Ak jā, gribējās vien Londonas spriedumu sagaidīt, tagad jau laikam sekos prasības atsaukums.

Atbildēt

Rihards

21.12.2010. 20:20

to to alias. Nu nekādu devumu valstij, ka 10% akciju turētājam iepriekšējās Valdes un Padomes jau nu nedeva gan, kāpēc lai kāds ceptos par to, lai vadība tiktu saglabāta?

Atbildēt

to alias

21.12.2010. 19:04

Pareizi. Kaut vai Tihobezdeļevi, Skoropļutovi un visi Haimes stūrē LK, kaut tikai tur nebūtu Lembergs. Un nākošais ko pārdos būs tava māte. Par pieciem šekeļiem.

Atbildēt

Malacis

21.12.2010. 18:57

A man likas,ka Shtokenbergs ir Vienotibas vajakais posms,laikam tomer bushu kludijies

Atbildēt

alias

21.12.2010. 18:02

Uzņēmumu reģistrs reģistrējis izmaiņas AS "Latvijas kuģniecība" valdes un padomes sastāvā
Publicēta: 16:49 21.12.2010.
2010.gada 21.decembris.
Informāciju sagatavoja Ģirts Apsītis, AS "Latvijas kuģniecība" valdes priekšsēdētāja palīgs.
Uzņēmumu reģistrs, šodien, 21.decembrī reģistrējis izmaiņas akciju sabiedrības "Latvijas kuģniecība" (LK) valdes un padomes sastāvā. Atbilstoši 2010.gada 17.decembra ārkārtas akcionāru sapulces lēmumiem LK padomē ievēlēti: Simon Digby Boddy, Vladimir Egger, Mikhail Dvorak, Javed Ahmed, Rubil Yilmaz, Mark Morrell Ware un Christophe Theophanis Matsacos, savukārt no LK padomes locekļu amatiem atcelti: Uldis Pumpurs, Olga Pētersone, Vladimirs Solomatins, Andris Vilcmeiers, Ansis Sormulis, Svens Zālītis, Guntis Ločmelis, Māris Gailis, Miks Ekbaums, Normunds Staņēvičs, Volodymyr Koshkul un Kārlis Boldiševics.
Savukārt, atbilstoši 2010.gada 17.decembra LK padomes sēdes lēmumiem, par LK padomes priekšsēdētāja iecelts Simon D.Boddy, bet par padomes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Mikhail Dvorak. Ar 2010. gada 17.decembri no LK valdes locekļa amata ir atcelts Imants Sarmulis, Andris Linužs, Edvīns Bērziņš un Pavel Semenyuta. LK padome LK valdes locekļa amatā uz pieciem gadiem ir iecēlusi Ashley John Neale, un Michael Main King, nosakot pilnvaru termiņa sākumu 2010. gada 17.decembrī, bet par LK valdes priekšsēdētāju iecelts Paul Thomas.

Atbildēt

m

21.12.2010. 17:40

Nu jau tikko kā piereģistrēta. Budžets pieņemts, tad jau var arī reģistrēt :)

Atbildēt

Š.FANE

21.12.2010. 15:26

ĢENIĀLS Š.KOMENTĀRS "...Štokenbergs atgādināja, ka „Lembergs jau nav akcionārs un viņš akcionāru sapulcē nepiedalījās”."

VISU CIEŅU GODĀJAMAJAM MINISTRAM, -JA JAU MELOT, TAD TĀ, LAI MAZ NELIEKAS !

Atbildēt

Kristaps

[R] 21.12.2010. 14:29

Zinot to, cik ļoti Balodis raustās no šādām lietām, nav šaubu, ka viņš slimo ar "Kuģniecības slimību". Nav jau pirmā reize, kad Balodis izvairās, no tik "sensitīvu" lēmumu pieņemšanas.

Atbildēt

skripcium

21.12.2010. 13:57

Pagaidiet.Dombrovskis ar Āboltiņu šo lēmumu uz UR aiznesīs un Mūrniece viņus no aizmugures piesegs. Lai tikai neizjuktu mirstošā koalīcija. Malacis, Lembergs.

Atbildēt

Nja

21.12.2010. 13:31

Šī situācija ir aizskaroša un pazemojoša katram sevi cienošam Latvijas pilsonim. Vai kopā būšana ar lemberga pakalpiņiem vienā valdībā dod pietiekamu gandarījumu?

Atbildēt

Reinis

21.12.2010. 13:05

Lai tie zemnieki tad arī nebalso par tiem 50 miljonu latu grozījumiem. Tā viņi tikai paši iešaus sev kājā. Lai parāda latvju lauķiem savu īsto dabu.

Atbildēt

PAR VIENOTĪBAS LIEKULĪBU UN TĀS LIEKUĻIEM

21.12.2010. 11:50

Jautāts, vai gadījumā, ja izmaiņas LK tiks apstiprinātas, tas nesarežģīs attiecības koalīcijā, Štokenbergs atgādināja, ka „Lembergs jau nav akcionārs un viņš akcionāru sapulcē nepiedalījās”.

ATKAL VIENOTĪBAS LOZUNGI "CĪŅAI AR TUMSAS SPĒKIEM" NESAKRĪT AR REĀLIEM DARBIEM. CĪNĪTĀJI PAR (NE)TAISNĪBU REALITĀTĒ IZLIEKAS PAR NAIVIEM AVIEM. DĒĻ SILTĀM VIETĀM KŪTĪ UN REGULĀRIEM SILES DEVĀM, TIE CĪŅAS VIETĀ LEPNI IEŅEM PIESMIETO GAILĒNU POZU. NAV BRĪNUMS, KĀDĒĻ AIZDEVĒJI AR SAVĀM PRASĪBĀM BRUTĀLI PIESMEJ LATVIJU UN TĀS TAUTU.

Atbildēt

Manuprāt

21.12.2010. 11:32

Bija vēl daži būtiski pārkāpumi, proti, mikroautobuss neesot bijis pietiekami aprīkots ar ekstrām! Visticamāk ir bijusi apšaubāma papīra kvalitāte uz kura tapis sēdes protokols, un jo vairāk liek šaubīties par šo procesu nezināmas izcelsmes pildspalvas tinte, ar ko parakstījušies vairākuma akcionāri. Te varētu sarakstu turpināt un turpināt. UR ir profesionāla valsts iestāde, kuras lēmumi ir patstāvīgi un nekādā zinā nav politiski angažēti :D

Atbildēt

Mo

21.12.2010. 10:43

Gaidām Štokija reakciju. Ja viņš šo sapulci atzīs par nelikumīgu, Vienotībai ir CAURI :)

Atbildēt

haaa

21.12.2010. 09:42

bet vispār jau sveiciens otras puses juristiem, kuri sagatavoja dokumentus. Veči un vecenes, ja jūs protiet uzrakstīt trīsciparu skaitli pie stundas likmēm savā rēķinā, saņemieties un sagatavojiet normāli arī dokumentus! Tas ir nožēlojami, ka, notiekot šādai cīņai par ietekmi, juristi pieļauj tādas kļūdas, kas viņu klientam var maksāt tūkstošus un miljonus.
Kas i', iedevāt dokumentus 2. kursa jurfaka studentam pa lēto uztaisīt?

Atbildēt

bēdīgi

21.12.2010. 09:28

Kā, tad: labāk, ja kuģniecības valde pilna ar Saimoniem, ja? Un neviena latvieša!

Atbildēt

vincents

21.12.2010. 09:07

laikam autores nav pamanījušas, bet viņas sāk arvien vairāk atgādināt dreiblatu&rozenbergu - puikas raksta par aivaru, meitenes - pret. Abām pusēm liekas, ka pilda svētu darbu. bet īstenībā - maļ tukšu gaisu. margeviču var saprast, mēģinājusi pielīmēties Dienas koncernam. neizdevās, tika atkosta kā intrigante, bet - kas rullei kož? vecis ir, nauda arī. dāmas, jūs vislabāk iederētos providus birojā - tur tādas kūkas gaida.

Atbildēt

lāsts2

21.12.2010. 03:31

Lai nolādēts ir arī Aivars Lembergs un viņa bērnu bērni par to ko viņš izdarījis ar latviešu tautu un valsti! Cerams, ka tiesa viņu taisnīgi notiesās un sazagtos miļjardus konfiscēs.

Atbildēt

lāsts

21.12.2010. 03:29

Ja jau Balodis Ringolds ir tāds "slimīgs" tad nolādēšim viņu, lai šīs slimības un nepatikšanas Balodim Ringoldam pielīp kā pirts slotas lapa un nelaiž vaļā.

Atbildēt

fakts2

21.12.2010. 03:27

UR galvenais valsts notārs Ringolds Balodis šonedēļ atrodas slimības atvaļinājumā.

------------------

Nebūsim naivi. Neticu tradicionālai slimībai. Briesmīgākais ir tas, ka arī daži ārsti par naudu dod slimības lapas. Šajā sakarībā jājautā, vai R.Balodis ir godīgs un kompetents galvenais valsts notārs vai lupata?

Atbildēt

fakts

21.12.2010. 03:20

Ap pieciem, kad UR lēmumu paziņoja, kuluāros runātais apstiprinājās: valsts notārs konstatēja sīkas, pēc satura nebūtiskas detaļas, kam saskaņā ar speciālistu vērtējumu parasti nekāda uzmanība netiekot pievērsta, – neuzrakstītu viena valdes locekļa adresi un neieliktu divpunkti.

--------------------

Patreizējam Uzņēmuma reģistra galvenajam notāram pašām ir pilns kažoks ar utīm, bet tēlo no sevis svēto govi. Tādi ir arī mūsdienu Latvijas tiesneši, prokurori, tiesu izpildītāji, advokāti, notāri, mācību spēki Latvijas Universitātes Juridiskā fakultātē. Vajadzīgs pamatīgs caurvējš, lai viņus izkvēpinātu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...