Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Info

25.11.2021. 04:56

LTV un Radio kā bija, tā arī ir 100% čekistu kontrolēts propagandas melu rupors. Tur no katriem trim darbiniekiem divi ir čekisti vai čekas aģenti, nekas nav mainījies. Rūpīga kadru atlase un "uzlabošana. Vadībā čekisti 100%+.

Atbildēt

nav saprotams

24.11.2021. 22:40

kāpēc Spriņģe un ko valsts drošības draudus neredz mēģinājumā potēt bērnus.? Viņi neslimo un nemirst, bet kļūs par mūsdienu doktoru Mengeļu jūrascūciņām.? Tikai tāpēc, ka Farmai tā gribas? Skuju, draugi. Cilvēki emigrēs ģimenēm, izbrauks uz laukiem vai sāks pretoties bruņoti. Vai tas ir tas, ko Jūs, varas kropļi, vēlaties? Jūs esat pārkāpuši robežu iznīcinot valsti! Bet bērni būs pēdējais piliens!

Atbildēt

nemurgo un potejies pret trakumsergu

24.11.2021. 21:43

»

!

nemurgo un potejies pret trakumsergu


pie sava veterinara!

Atbildēt

Uldis

24.11.2021. 18:32

»

to Q

Jūsu mazais paranoidālais gļēvais sadists, kuru bērnībā dirsā drāza viņa sambo treneris, Putins, atšķirībā no NATO, kas neko nav iznīcinājis, Sīrijā ir nopostījis veselas pilsētas un nogalinājis desmitiem tūkstošu Sīrijas mierīgo iedzīvotāju, par ko samaksās kolektīvais putins, jeb visi jūs, tie 99% ...


"pobedobesi" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

apbrīnojami

24.11.2021. 16:56

»

Kremļa kurmim

Visi nosauktie sorosīti cītīgi kalpo kremļa interesēm (pastarpināti nevis tieši) un visi nosauktie sorosīti ir kvēli civilo un militāro krievu okupantu aizstāvji. Tev būtu viņi uz rokām jānēsā, bet kremļa stratēģija prasa no tevis apsaukāšanos un publiskas nepatikas izrādīšanu...


Tie tupie netīrie lopiņi pat nezin, ka ASV, Latvijas un visas cilvēces ienaidnieks, finansu noziedznieks Soross, publiski uzstāja, lai katra Latvijā ievazātā krievu necilvēka atvases šeit piedzimstot automātiski saņemtu Latvijas pilsonību

Atbildēt

nu nu

24.11.2021. 16:51

»

apriori

Visi jusu nosauktie ir sorositi,bet citu nemaz nav,jo to nepielauj asv kolonijas mulku zemes latvijas parvaldijuma jurisdikcija


Visi sorosīti ir krievus mīloši pederasti un maukas un nepelna vairāk žēlastības, kā jūs. Sorosītu - pederastu Vienotībai 95% Saeimas balsojumi sakrita ar kremļa pederastu, SC balsojumiem.

Atbildēt

to Q

24.11.2021. 16:46

»

Q

Latvijā nav objektīvu žurnālistu, ja būtu tad nomirtu badā! Latvijā pastāv tikai oficiālā propaganda , kas visu apgriež ar kājām gaisā, sajaucot cēloņus ar sekām ,vai tad Lukašenko un Putins iznīcināja un okupēja Irāku un Afganistānu, bet melīgā prese uzgrūž visu vainu viņiem! Cēlonis bēgļu plūsmai ...


Jūsu mazais paranoidālais gļēvais sadists, kuru bērnībā dirsā drāza viņa sambo treneris, Putins, atšķirībā no NATO, kas neko nav iznīcinājis, Sīrijā ir nopostījis veselas pilsētas un nogalinājis desmitiem tūkstošu Sīrijas mierīgo iedzīvotāju, par ko samaksās kolektīvais putins, jeb visi jūs, tie 99% pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie krievu izdzimteņi, civilizācijas atkritumi, krimnašisti - pobedobesi, ja vien līdz tam par 1,5 miljonu afgāņu civiliedzīvotāju zvēriskām slepkavībām jūs vēl nebūs izgriezuši talibi.
Anyway, Cilvēku planēta tiks humanizēta, proti atkrievota.

Atbildēt

Kremļa kurmim

24.11.2021. 15:44

»

apriori

Visi jusu nosauktie ir sorositi,bet citu nemaz nav,jo to nepielauj asv kolonijas mulku zemes latvijas parvaldijuma jurisdikcija


Visi nosauktie sorosīti cītīgi kalpo kremļa interesēm (pastarpināti nevis tieši) un visi nosauktie sorosīti ir kvēli civilo un militāro krievu okupantu aizstāvji. Tev būtu viņi uz rokām jānēsā, bet kremļa stratēģija prasa no tevis apsaukāšanos un publiskas nepatikas izrādīšanu.

Atbildēt

anti soross

24.11.2021. 15:10

»

hm

Demokrātija - esot domu plurālisms...


domu pluralisms esot Krievijas tv programmu slegsana.Bet tie ,kuri sorositu dermokratiem nepadodas turpina skatities Krievijas tv interneta !

Atbildēt

ja kāds skatās BBC vai CNN

24.11.2021. 14:36

paskatieties, kas tur vada ziņu raidījumus. Nevienas tikko skolas solu atstājušas, bez jebkādas dzīves un profesionālās pieredzes čiepas vai zeņķa tajos medijos jūs neredzēsiet!
Tā saucamā NEPLP vai savaņģotā Saeimas komisija nav vēl pa šiem gadiem sapratusi, ka sabiedrības uzticamību jebkādai informācijai medijos nevar panākt ar nepieredzējušu jaunuļu palīdzību.
Nobirdināt uzrakstītu tekstiņu var arī bērnudārznieki.

Atbildēt

taisnība

24.11.2021. 14:19

Kritiskos brīžos Latvijas sabiedriskie mediji nevis stiprina sabiedrību, bet ļoti būtiski kaitē valsts drošībai.
Jā, 100% taisnība - vistiešāk tas attiecas uz n-tām publikācijām un komentāriem Pietiek portālā, paužot Covid eksistences noliegšanu, eventuāli vakcinēšanās nelietderību utt. Tieši tas arī grauj valsts drošību.

Atbildēt

Marija

24.11.2021. 14:04

Vai tiešām valstī nav neviena kritiski domājošu,kuri spētu nodrošināt kvalitatīvu žurnālistu darbu.Tomsons,Sptiņģe, Streips.Bogustovs uzdod jautājumu,pārtrauc,pats izsaka savu viedokli un Zanders arī piedomāt ko aicina,vismaz pēdējā laikā nav manīts Jaunups.Žurnālisti!Uz Jums skatās nevien Latvijā,esiet Latvijas patroti un kritiski vērtējiet savu uzstāšanos.

Atbildēt

adje! demokrātija LV

24.11.2021. 13:38

lai dzīvo aparteīds!

Atbildēt

24.11.2021. 13:36

»

robert

karikatūra - laba


kādu maizi ēd, tādu dziesmu dzied
viņi jau nav neatkarīgi

Atbildēt

robert

24.11.2021. 12:17

karikatūra - laba.
Latvijas televīzijā - radio ļoti daudz -melo
ziņās un režīma kampaņās.
daudzi no žurnaļugiem atverot muti milzīga
smirdoņa nāk

Atbildēt

Patriotiskā Mildas tante

24.11.2021. 11:22

Putins un Lukašenko man vakar draudēja atņemt manu nevainību!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

mazliet medijpratības

24.11.2021. 10:06

ne viss informācijas plūsmā atrodamais ir veidots pēc kvalitatīvas žurnālistikas standartiem, dažkārt informācija var būt apzināti maldinoša. Ja cilvēks automātiski pieņem, ka viss, kas kaut kur medijos parādās, noteikti ir uzticams un patiess, tas paver iespējas tikt manipulētam

Atbildēt

LV medijos atspoguļotā realitāte nav tā, kurā mēs dzīvojam

24.11.2021. 10:04

Kultūras ministrijas pasūtītā pētījumā tika noskaidrots, ka aptuveni pusei Latvijas iedzīvotāju trūkst izpratnes par realitātes un medijos atspoguļotās realitātes iespējamajām atšķirībām.

Atbildēt

Džo de Soto

24.11.2021. 09:53

»

autors ir riktīgs Latvijas patriots

Krievija un Baltkrievija ir briesmīgi nezvēri - ja viņus ASV un NATO nepiebeigs, mums drauda jauna briesmīga okupācija


vēl briesmīgāka par esošo? Pat teorētiski nav iespējama! PSRS laikos aizlieguma dzīvot nebija! Tagad ir laiks dibināt pasaizsardzības vienības! Hunta ies līdz galam, jo zin, ka netiks taupīti.

Atbildēt

Rinkijs Edža

24.11.2021. 09:37

Es neredzēju nekādu hibridkaru Vācijā 2015.gsdā, kad tur ievēlās 1,5 miljona bēgļu.Tie bija nabaga migranti. Mans boss Soross tur investēja miljardus. Bet laiki mainas un 2000 cilvēku pie ES austrumu robezas pilnīgi noteikti ir hibridkarš.Vēl jo vairāk, mūsu medijiem samaksātā covidnauda dod iespējas jebkuru lietu nosaukt mums vēlamā vārdā. Tas nekas, ka visi laji sen pargājuši uz Telegram, ir vēl penši, kam nav normāli telefoni un TV paketes.Nu luk, viņi ari TV skatās un akurāti balso par mūsu slikti maskētajiem, hamandrilu krāsās pervetajiem pakaļas caurumiem.

Atbildēt

hm

24.11.2021. 09:13

Demokrātija - esot domu plurālisms.
Bet ja huntai iebildumi pret domu dažādību un žurnālistu darbu un žurnālistiem, var taču driķēt paši personīgi.
Piemēri taču redzami un dzirdami. Šai portālā Augustiņš un Kasīklis un vēl daži, pa radio vienīgo pareizo viedokli sludina Plūme.
Tur kur hunta, tur žurnālistus nemaz nevajag!
Autori līdz tam nav aizdomājušies?

Atbildēt

Q

24.11.2021. 02:03

Latvijā nav objektīvu žurnālistu, ja būtu tad nomirtu badā! Latvijā pastāv tikai oficiālā propaganda , kas visu apgriež ar kājām gaisā, sajaucot cēloņus ar sekām ,vai tad Lukašenko un Putins iznīcināja un okupēja Irāku un Afganistānu, bet melīgā prese uzgrūž visu vainu viņiem! Cēlonis bēgļu plūsmai ir NATO un ES , tad lai atbild par sastrādāto ,nevis meklē kam uzgrūst vainu, arī Latvija ir līdzvainīga, vajadzēja domāt tad , kad atbalstīja okupāciju, arī tagadējās sankcijas pret KF un Baltkrieviju pēc laika smagi atspēlēsies un tad atkal varēs vaimanāt!

Atbildēt

opozīcijai

24.11.2021. 00:22

bija visas iespējas sevi parādīt šajā situācijā. Opozīcija neparādāija. Bija iespēja 20 deputātiem savākt parakstus un iesniegt Satversemes tiesā pieteikumu par lietas ierosināšanu par neleģitīmu likumu. Neviens no Urbanoviča grupņika, neviens no ZZS Tavara grupņika to neizdarīja. No krūmiem uzriet, - to jā.

Atbildēt

Dekupāciju dekolonizāciju

24.11.2021. 00:07

»

gaisma tuneļa galā

atgriežamies māmuļas Krievijas paspārnē


Sen bija laiks, kaut gan labāk vēlāk ne kā nekad.

Atbildēt

reinis

24.11.2021. 00:03

nesen svētku brīvdienā radio1 bija svētku raidīj., kuru vadija Levita žurnālista kavalieris ropors Tomsson, un protams ar saviem uzticamiem patstāv. žurnāl. pulciņu-streiip,libeka, zannder, sprriņģge,... .spriņgģe ļoti izcēlās ielika 1vārtos-nepotētos; tos,kas šai tuvojas-smerrdelei.
ļoti apsaukāja nepotētos-pat brīdināja tos,lai tuvumā nerādās uz ielas, jo rokās smerdelei būs piparu gāzes balons-visus tos-nopūtīs ar gāzi.tā vecene ļoti smirdoša, uzmanietes necilvēks tuvumā.

Atbildēt

Gribu kūciņu bučot!!!

23.11.2021. 23:51

»

kaķa smiekli

Ļoti precīzi noraskturojāt visus. Vēl jāpiemin Abu Meri Linda Rīta panorāmā ar savu mūžīgo smīnēšanu, elkoņu plivināšanu un uzaicināto viesu pātraukšanu pusvārdā. Ja par Bērtuli - viņa taču uzdod tikai iepriekš saskaņotus jautājumus. Gestem vispār balss intonācijas tādas, ka viņam būtu jāsrādā par izvadītāju...


Jā, tie laiki, kad profesionāli diktori, lasīja izsmeļošas, pārbaudītas ziņas, ir pagātne. Tā saucamo žurnāļugas uzstāšanās ir nožēlojama. Vēl nožēlojamāka ir šo mēdiju vadība, kas to visu organizē, kam ir ļoti maza sajēga un atbildība par saviem pienākumiem. Un aiz visa tā stāv mūsu apgarotā, gudrā, neaizstājamā varnešu komanda! Kāda laime būt, par mīlētiem muļķiem!!!

Atbildēt

Mēdiji

23.11.2021. 23:28

»

Fakts

"masu informācijas līdzekļiem kritiski jāizvērtē visi fakti kurus viņi ceļ galda saviem pilsoņiem...." To viņi nespēj, jo nav tā mācīti. Augstākās klases neprofesionālisms gandrīz visā Latvijas žurnālistikā!!!! Ko var gribēt, ja augstskolas gatavo PR speciālistus nevis profesionālus žurnālistus...


Pēdejā laikā tieši šajā nelegālo migrantu jautājumā ir vērojama neparasta uzsvērti tendencioza un žēlabaina welcomistu propaganda gan LTV ziņu raidījumos, gan arī LR1.
Pilnīgi šķebinoši!
Ja tas būtu "tālu" Grieķijā, Ungārijā un Itālijā kā iepriekš, tad jau varētu spēlēt ūberdemokrātus un "cilvēktiesību" aizstāvjus. Šobrīd ir skaidrs, ka viss šis process ir hibrīdkarš pret Eiropas demokrātijām, kurā tiek iesaistīti teroristi, algoņi un kara noziedznieki no tuvajiem austrumiem, cilvēku tirdzniecības organizētāji, lai, piesedzoties ar grūtniecēm un zīdošām mātēm, sētu sajukumu līdzjūtīgo eiropiešu prātos un nokļūtu parazītu paradīzē pie neadekvāti dāsnajiem Vācijas un citu bagāto valstu nodokļu maksātāju pabalstiem.

Atbildēt

ha-ha

23.11.2021. 23:17

Ārlietu ministrija raksta depešas uz ANO un citām starptautiskām organizācija pieprasot saukt pie atbildïba uzbrukumu organizėtajus ES valsts robežai?Kā mūsu varai kļūst zināms,ka robežas pārkāpēji ir bėgļi nevis teroristi?

Atbildēt

otto

23.11.2021. 23:06

karikatūra laba- esošais total. režīms jau sagrābis medijus.
Pirmajiem uzticamiem, savējiem žurnaļugiem nesen jau tādus levvits ar kussiņu ordeņus pasniedza. Pameklējiet googlē kā sauc kavalieru uzvārdus. Būs intresanti. Radio1 - tāds rupors tomssons; Lībeka,.... . TV žurnāl. krauzze- ļoti cenšas -dabūt to grabuli. Abos medijos iet lielas kampaņas covid.žurnaļugiem, kas piedalās trekni baro.ļoti cenšas- iztapoņnas. mēeesli

Atbildēt

kad ieslēdzu LTV1, Rīg TV24, un arī, diemžēl, LR1

23.11.2021. 22:56

»

kad palasa komentārus

tadd skaidri redzams,kuri te ir naida kurinātāji. Jūs,godātie


liekas, ka atgiežos 70.tajos: viens valdības viedoklis, PSKP CK, Kongresa plēnums, meli, meli, meli, manipulācijas, manipilācijas, manipulācijas

Atbildēt

Nu

23.11.2021. 22:33

Polija būs jaunās Trīsjūru Eiropas (TEU)motors. Tā izveidosies jau pirms izkurtējušas liberastu EU galīgās sabrukšanas.

Atbildēt

kad palasa komentārus

23.11.2021. 22:18

tadd skaidri redzams,kuri te ir naida kurinātāji. Jūs,godātie!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

23.11.2021. 21:59

»

Dubļu vannas sētnieks...

Nu kādi diži, gudri un pat smuki ir mūsu mīlētie patiesības paudēji-žurnālisti! Kā viņi, liela daļa vāvuļo cāļu balstiņās, kā viņi šķoba savas naivās fizonomijas, bēdu stāstus murmulējot, kā viņi rokās ripina rakstāmos, lai kādu valdības vārdu pierakstītu...Nu velti tiek tukšas runas atstāstītas, viss...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat lop!ski tŗula iznīcināšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, graujošāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk" un taml. pamatīgāk."

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezceŗīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (...) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais "mundieris", bet arī visas valsts reputācija." ... ( apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, aktuālā publikācija "Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?" )
-------

"M.U.Ļ.Ķ.U Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos (paš)C.E.N.Z.Ū.R.A izkastŗē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai M.U.Ļ.Ķ.U Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “balts i' mells”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks ŗukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

Ja Saimnieks kviec, ka "Krievi nāk!!!"
Un gvelž, ka "MZ "valstij" VĀKS,
Bez rietum-OKUPANTIEM 'briest'!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls "sviests")!

Ja Sainieks ķērc: "Wooow - "hibrīdkarš",
JAU grauj šo "valsti", gadiem garš!!!"
Kā maitas putns, ap ...('jūdzies'),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - "bauri" smies)!

Ja Saimnieks grib, lai "gAnderiem",
No "skapja" šķēŗmi smiŗdošiem,
Tiek "cieņa" ZOMBĒTA un "gods",
Tad – tā vi’š i’ (kaut - pelnīts sods)!

Ja Saimnieks "pandēmiski" spiedz:
"Qiii - "kroņa" vīruss 'fišku žmiedz' ~
Laiks 'špricēties' un griķus pirkt!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - 'pavelk ņirgt')!

Ja Saimnieks "prezentē", ka šis,
Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne tŗekni stŗebjošs SILES lops,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - “profīts” skops)!

Ja Saimnieks uzdod samelot,
Un “masmē.dekļos” publiskot,
Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - BLEFS ir tas)!

Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
Iekš ANGAŽĒTA “mē.dekļa” ~
‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
“Yesss - tā vi’š i’!...” (kaut - šķērmi smird)...”
...
Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
Tad – M.U.Ļ.Ķ.U Zemē tā ‘vi’š i’!

Bet - tie, kas “nelien” (...) Saimniekiem,
Tiek “C.E.N.Z.Ē.T.I” no “mē.dekļiem”:
“Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
Lai lasās... (dillēs), TĀ vi’š i’!...”

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

gaisma tuneļa galā

23.11.2021. 21:36

atgriežamies māmuļas Krievijas paspārnē!

Atbildēt

kaķa smiekli

23.11.2021. 21:23

»

šajā genocīda laikā

ar riebumu un patiesu nožēlu skatos uz tiem, kas sabiedriskajos medijos valkā vārdu “žurnālisti”. To pašu Panorāmas agresīvo lielgabalnieci, sabiedrības rīdītāju un citādi domājošo vajātāju bērtuli, uzkurbulēto lauku tantiņu un onkulīšu tirdītāju un nerimstoši mirstošos meklējošo kinci, tukšgalvi gesti...


Ļoti precīzi noraskturojāt visus. Vēl jāpiemin Abu Meri Linda Rīta panorāmā ar savu mūžīgo smīnēšanu, elkoņu plivināšanu un uzaicināto viesu pātraukšanu pusvārdā. Ja par Bērtuli - viņa taču uzdod tikai iepriekš saskaņotus jautājumus. Gestem vispār balss intonācijas tādas, ka viņam būtu jāsrādā par izvadītāju kapos.

Atbildēt

kaķa smiekli

23.11.2021. 21:18

»

P.

"Sabiedriskie mediji" vispār ir nejēdzīgs izgudrojums, taču


Poļiem dziedāt līdzi - sevi necienīt. Un vispār - kas tā par retoriku - *Baltkrievijas un Krievijas realizēto hibrīdkaru pret Eiropas Savienību, * ? Vai tad bēgļus suta arī Krievija ? Tas, ka Krievijas un Baltkrievijas attiecības ir, maigi sakot, tuvas, tas nenpozīmē, ka var bazūnēt par Krievijas hibrīdkaru. Izdomājuši kaut kādu jaunrunas kārtējo vārdu un tagad grib, lai tas skan no visiem gludekļiem :) Tiešām, kaķim jāsmejas. Tad, kad melnīši peldēja pāri Vidusjūrai uz Itāliju, tad gan par hibrīdkaru nerunāja, tad bija migrantu un bēgļu krīze visos medijos. Uzskatu, ka, lai kā man liekas pretīga LTV 1 mūžīgā kovidtēma, bet šoreiz viņus nav par ko vainot. Polijas viedokli lai pauž rinkevičs savā tvitterī, kā jau ieradis un vienojas kopējā dziesmā ar saviem Lietuvas un Polijas kolēģiem - kara kurinātājiem.

Atbildēt

šajā genocīda laikā

23.11.2021. 21:17

ar riebumu un patiesu nožēlu skatos uz tiem, kas sabiedriskajos medijos valkā vārdu “žurnālisti”. To pašu Panorāmas agresīvo lielgabalnieci, sabiedrības rīdītāju un citādi domājošo vajātāju bērtuli, uzkurbulēto lauku tantiņu un onkulīšu tirdītāju un nerimstoši mirstošos meklējošo kinci, tukšgalvi gesti, tukšsejaino vondu, nabadzīti dobeli, kura, kā izskatās, sarkst par melu tekstu, kas jārunā

Atbildēt

Dubļu vannas sētnieks...

23.11.2021. 20:50

»

TV vērotājs caur kāju pirkstiem

LTV ziņas ir tikai tāda babeļu vāvuļošana humora neesamības stāvoklī.Nav to ziņu,nav


Nu kādi diži, gudri un pat smuki ir mūsu mīlētie patiesības paudēji-žurnālisti! Kā viņi, liela daļa vāvuļo cāļu balstiņās, kā viņi šķoba savas naivās fizonomijas, bēdu stāstus murmulējot, kā viņi rokās ripina rakstāmos, lai kādu valdības vārdu pierakstītu...Nu velti tiek tukšas runas atstāstītas, viss velti. Ja cilvēkiem kauns klausīties, kur nu vel skatīties, varbūt šis balagāns ir jāslēdz, vai vismaz jāmaina? Ko saka LTV un RD gudrās galvas, varbūt ir kāda saprašana?

Atbildēt

P.

23.11.2021. 20:48

"Sabiedriskie mediji" vispār ir nejēdzīgs izgudrojums, taču...

...kāda suņa pēc tiem būtu pienākums "izcelt Polijas valsts oficiālo viedokli"?

Pani savu oficiālo viedokli var iebāzt savā oficiālajā caurumā.

Atbildēt

Vidzemnieks

23.11.2021. 20:44

»

patriots no Latgales

Man mēslu dakšas stāv gatavība durt krievu iebrucējus


Nepaliec jau nu smieklīgs!Vini nāks iekšā ar tankiem un desantu!Vismaz ta te saka.

Atbildēt

Dzintars

23.11.2021. 20:18

»

patriots no Latgales

Man mēslu dakšas stāv gatavība durt krievu iebrucējus


Tev priekš manis arī atradīsies kādas dakšas!?

Atbildēt

šito tam idiņam rancānam no jkp izklājiet priekšā

23.11.2021. 19:59

Ņemot vērā iepriekš minēto, uzskatām, ka atbildīgajām institūcijām nekavējoši ir jāreaģē, jānovērš līdzīgas situācijas atkārtošanos nākotnē un ir jāstiprina mediju uzraugošo iestāžu (NEPLP, SEPLP) un valsts drošības dienestu (VDD, SAB) kapacitāte un profesionalitāte, garantējot un nodrošinot Latvijas sabiedrības informatīvās telpas aizsardzību pret informatīvā kara, tai skaitā hibrīdkara uzbrukumiem.

Atbildēt

līksmojam, vergu bars!

23.11.2021. 19:53

Un tomēr mūs apmānīja, un Pavļuts spēlēs tās klavieres!
Rau, kur nupat viltnieki no Saeimas, kas saucas par deputātiem, 2.lasījumā apstiprināja flīģeļa iegādi pavļuta huntas izklaidei par 184 000 eiro uz mūsu rēķina!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

FotoRažotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana un jāpadara neizdevīga atkritumu apglabāšana. Šķiet pašsaprotami, vai ne? Diemžēl pašlaik valdība nesaprotamu iemeslu dēļ bremzē jau ar visām iesaistītajām pusēm apspriestu likumprojektu un dod priekšroku no iedzīvotāju kabatām katru gadu maksāt ES 15 miljonus par nepārstrādātu plastmasas iepakojumu.
Lasīt visu...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....