Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kristus vēsts nāves kulta laikmetā

Vija Beinerte, aprinkis.lv
26.05.2024.
Komentāri (103)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atis Priedītis

28.05.2024. 11:14

Atgriešanās pagātnē - fragments Nr.63

Kristaps bija sapratis, ka viena no cilvēces galvenajām problēmām ir tā, ka ļoti daudzi cilvēki dzīvo ar pārliecību, ka tikai viņi zina patiesību un ka, šī patiesība ir vienīgā pareizā. Globālā mērogā tas izpaudās starpvalstu attiecībās, kad savas patiesības pareizuma pierādīšanai tika izmantoti kari un cilvēku nogalināšanas.

Arī ikdienas cilvēku attiecībās pastāvēja šis fenomens. Bija cilvēki ar totalitāra veida domāšanu, kuri ļoti agresīvi uztvēra tos cilvēkus, kuru domas ir atšķirīgas. Visbriesmīgākais veids bija šos atšķirīgi domājošos uztvert kā psihiski slimus.

Pat interneta publikācijās tika lietots šāds paņēmiens - ja tu nepiekrīti man tad tava vieta ir "Tvaika ielā". Šāda attieksme valdīja arī reliģisko uzskatu jomā. Tikai ar niansi - ja tu tici Dievam savādāk nekā es, tad tu patiesībā pielūdz sātanu. Tieši tāpēc cilvēki bija sapratuši, ka par reliģiskiem jautājumiem savā starpā labāk nesarunāties. Jebkura dziļāka saruna par šo tematu parasti beidzās ar otra cilvēka nesapratni un strīdu.

Tāpēc Kristaps no sarunām par reliģiskajiem tematiem izvairījās. Kristaps labi zināja, ka tas ko par Dievu domā viņš ļoti atšķiras no vispārpieņemtajiem uzskatiem. Savus reliģiskos uzskatus Kristaps tomēr pamazām publiskoja, tikai ļoti uzmanīgi un visbiežāk izmantojot zemtekstu un simbolu valodu.

Atbildēt

Derdz

27.05.2024. 18:49

Bernerte, ja cilvēkam dots domāt jums nešķiet ka tā ir tikai ilūzija par patiesību un evolūcijas procesiem, utt, kāpēc domājat ka jūs vai katrs zina labāk kas ir kas, savāda cilvēku iedoma ja dots prats

Atbildēt

he, he

27.05.2024. 18:43

»

vija iet uz sinagogu

bet iztakstās tā, it kā būtu baigā kristiete


Uz raganu salidojumiem viņa lido.

Atbildēt

vija iet uz sinagogu

27.05.2024. 17:00

»

west

Nu gan piepļūtīja Nekad nebijuša kristiņa mīļotāja


bet iztakstās tā, it kā būtu baigā kristiete

Atbildēt

Nu

27.05.2024. 14:36

»

ASV protektorāts Latvija

Ukraiņi kā tauta nav slikti cilvēki, bet politiķi viņiem ir īsti kretīni, muļķo un māna lētticīgo tautu nekautrēdamies. Ukraiņi bija pelnījuši labākus politiķus. Tagad viņus fiziski iznīcina, bet politiķu un oligarhu bērni pa to laiku dzīvo Eiropā, karot neiet. Visā vainot Putinu tā ir lēta lumpeņiem...


Nezinu kādi viņi ir kā "tauta", bet normāli lietas kārtot ar viņiem vienkārši nedrīkst. Es ar viņiem ņemos kopš 90to gadu vidus. Pazaudēsi partneri no redzes loka uz 5 minūtēm, viņš jau tevi uzmetīs. Ne velti Mazepa viņiem ir nacionālais varonis. Viņus ir jānostāda situācijā, kad viņi saprot - ja uzmetīs, iebāzīs viņiem rīklē roku līdz pakaļai un izgriezīs uz āru. Tas viņus, kaut cik, disciplinē. Bet ne vienmēr. Parazīti konkrēti.

Atbildēt

west

27.05.2024. 14:01

Nu gan piepļūtīja Nekad nebijuša kristiņa mīļotāja.
😨😂

Atbildēt

re kā krievi to visu apraksta

27.05.2024. 13:55

27 мая 1794 г. Екатерина ІІ издала рескрипт об основании Одессы. Екатерина ІІ утвердила генеральный план строительства нового портового города, на месте заброшенной бывшей турецкой крепости Хаджибей. Так началось строительство Одессы.
Сама крепость Хаджибей известна с XIV века как поселение с каменным замком и портом для стоянки судов, названная в честь правящего ею бея Хаджа, в переводе «князя, совершившего хадж».
В XVIII веке Османская империя, вопреки договору с Россией, начала не только возрождать поселение и ремонтировать существующие строения, но и в 1765 году рядом с Хаджибеем заложило новую крепость Ени-Дунья («Новый Мир»).
Когда об этом узнали в Санкт-Петербурге, то потребовали от турецкой стороны объяснений о нарушении запрета на строительство новых городов и крепостей на побережье Черного моря.
На что турки ответили обманом, пояснив что ничего нового не строят, а только обновляют и ремонтируют старые, издревле стоявшие тут укрепления.
25 сентября 1789 года турецкая крепость Хаджибей была взята русскими войсками под командованием генерал-майора Осипа Михайловича де Рибаса, ставшего впоследствии основателем будущего города Одессы.
27 мая 1794 года, указом императрицы, де Рибас, уже в чине вице-адмирала, был назначен Главным начальником по строительству порта и города на месте бывшей крепости Хаджибей.
План будущей Одессы был разработан де Рибасом ещё в 1793 году совместно с голландским военным инженером Ф. де Воланом.
Со временем город стал крупнейшим морским портом России на Черном море.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.05.2024. 13:46

»

Nu

Un kurš tad saka, ka Ukrainai vispār ir kaut neliela, vēsturiska, teritorija, ja neskaita dažas Donas un Aizkrāciešu staņicas? Protams, ka turkiem bietē iedeva Viņa gaišība Potjomkins un Rumjancevs un atbrīvoja no viņu jūga Krimu, kuras hans gan sadraudzējās ar Krieviju, beigās. Jusupovi kur radās? ...


Ukraiņi kā tauta nav slikti cilvēki, bet politiķi viņiem ir īsti kretīni, muļķo un māna lētticīgo tautu nekautrēdamies. Ukraiņi bija pelnījuši labākus politiķus. Tagad viņus fiziski iznīcina, bet politiķu un oligarhu bērni pa to laiku dzīvo Eiropā, karot neiet. Visā vainot Putinu tā ir lēta lumpeņiem domāta propaganda. Cits Krievijas cars izrīkotos ar viņiem vēl sliktāk. Nekas jau 1000 vai 500 gadu laikā nav mainījies. Livonija arī nepildīja līgumus ar caru un Ivans par to sagrāva Cēsu pili un Livoniju tā izpostīja, ka tā pārstāja eksistēt uz visiem laikiem.

Atbildēt

Nu

27.05.2024. 13:05

»

ASV protektorāts Latvija

Ļvova jeb Lembrega ir vēsturiska Polijas teritorija, bet Vācijas vēsturiskas teritorijas ir Silēzija un Pomerānija. Ja Polija grib atpakaļ Lembergu, tad tai jāatdod Vācijai tās zemes. Odesa gan nav nekāda Ukrainas vēsturiska teritorija. To zemi turkiem atņēma un Odesu un Nikolajevu tur nodibināja Krievijas...


Un kurš tad saka, ka Ukrainai vispār ir kaut neliela, vēsturiska, teritorija, ja neskaita dažas Donas un Aizkrāciešu staņicas? Protams, ka turkiem bietē iedeva Viņa gaišība Potjomkins un Rumjancevs un atbrīvoja no viņu jūga Krimu, kuras hans gan sadraudzējās ar Krieviju, beigās. Jusupovi kur radās? Un tad arī parādījās Aleksandrs Suvorovs. Vismaz cilvēki, nevis padauzas, kā šā brīža Ukraina.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.05.2024. 12:51

»

Nu

Tas jau jā, bet poļi tad, visticamāk, Ļvovu atkal varēs saukt par savu pat neatdodot Austrumprūsiju, kuru saņēma kā kompensāciju. Danciga poļiem ir tāds pats pazemojums kā Odesa ukriem. Poļiem vispār nav jābūt pieejai jūrai, tāpat kā ukriem. Lai nelecas un peldas upēs


Ļvova jeb Lembrega ir vēsturiska Polijas teritorija, bet Vācijas vēsturiskas teritorijas ir Silēzija un Pomerānija. Ja Polija grib atpakaļ Lembergu, tad tai jāatdod Vācijai tās zemes. Odesa gan nav nekāda Ukrainas vēsturiska teritorija. To zemi turkiem atņēma un Odesu un Nikolajevu tur nodibināja Krievijas cariene Katrīna otrā.

Atbildēt

Nu

27.05.2024. 12:28

»

ASV protektorāts Latvija

Krimu Kijevas režīmam nedabūt nekad, bet Donbasu un visu pārējo varēja paturēt, ja tikai būtu pildījuši Minskas vienošanās. Kijevas narkomāna politika bija pilnīgi nepareiza un tagad nāk sekas. Jo ilgāk karos, jo mazāk kas Kijevai vispār paliks. Karš līdz pēdējam ukrainim novedīs pie simtiem tūkstošiem...


Tas jau jā, bet poļi tad, visticamāk, Ļvovu atkal varēs saukt par savu pat neatdodot Austrumprūsiju, kuru saņēma kā kompensāciju. Danciga poļiem ir tāds pats pazemojums kā Odesa ukriem. Poļiem vispār nav jābūt pieejai jūrai, tāpat kā ukriem. Lai nelecas un peldas upēs.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.05.2024. 11:58

»

Nu

Krievi gan nav okupanti. Kurš turkiem atņēma Krimu un Mellās jūras piekrasti? Un kurš uzbūvēja Sevastopoli, Odesu u.c.? Pareizi, Viņa gaišība kņazs Potjomkins. Rumjancevs, protams, pats par sevi turkiem bietē deva ne sliktāk kā Frīdriham Lielajam. Ukri tur ne tuvumā nebija un, tajā laikā, tādu nebija...


Krimu Kijevas režīmam nedabūt nekad, bet Donbasu un visu pārējo varēja paturēt, ja tikai būtu pildījuši Minskas vienošanās. Kijevas narkomāna politika bija pilnīgi nepareiza un tagad nāk sekas. Jo ilgāk karos, jo mazāk kas Kijevai vispār paliks. Karš līdz pēdējam ukrainim novedīs pie simtiem tūkstošiem kritušo un tā, ka tādas valsts Ukraina vispār vairs nebūs.

Atbildēt

Nu

27.05.2024. 11:35

»

Jukums

Pat Minskas vienošanās protokolā ir punkts, kas paredz robežkontroli, par Ukrainas robežām, nodot Ukrainai. Nez, ko tad Krievija tur parakstīja


Krievi gan nav okupanti. Kurš turkiem atņēma Krimu un Mellās jūras piekrasti? Un kurš uzbūvēja Sevastopoli, Odesu u.c.? Pareizi, Viņa gaišība kņazs Potjomkins. Rumjancevs, protams, pats par sevi turkiem bietē deva ne sliktāk kā Frīdriham Lielajam. Ukri tur ne tuvumā nebija un, tajā laikā, tādu nebija pašu par sevi. Bija kazaku bandīti, pusbandīti un lojālie kazaki. Bandīti un pusbandīti drāza cūkas. Reizēm tās palika stāvoklī un tām sāka dzimt bērni, kurus nosauca par ukraiņiem (okrainā, jeb nomalē dzimušajiem). Tādi, ne īsti cilvēki, ne īsti cūkas, ne šis ne tas. Izvirzīt kaut kādas pretenzijas, no viņu puses, ir augstākajā mērā jocīgi.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.05.2024. 11:14

»

Jukums

Ukraina ir neatkarīga valsts ar starptautiski atzītām robežām, ANO dalībvalsts, starp citu


Arī ASV nelikumīgi ieņem vietu ANO un tās drošības padomē. Un starp citu tavai zināšanai ANO drošības padomes pastāvīgos locekļus neievēlē un nevar arī izslēgt. ASV vispār ir nelikumīgi izveidota valsts. To izveidoja seperātisti, kas negribēja maksāt nodokļus Britānijas karaļnamam. Pēc tam ASV nelikumīgi izpletās- okupēja un aneksēja Meksikai piederošanas zemes Arizonu, Teksasu, Nevadu un c. ASV vajag likvidēt un tās iekarotās zemes atdot īpašniekiem.

Atbildēt

jautaajums

27.05.2024. 10:25

»

Jukums

Pat Minskas vienošanās protokolā ir punkts, kas paredz robežkontroli, par Ukrainas robežām, nodot Ukrainai. Nez, ko tad Krievija tur parakstīja


Vai kāds ir redzējis Minskas vienošanās protokolu dokumentu?Nē,to nav redzējis neviens un var trīsreiz minēt kāpēc tā.Tieši tas pats ir ar Satversmi vai Molotova/Rībentropa paktu un citiem "dokumentiem".

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.05.2024. 10:10

»

Jukums

Pat Minskas vienošanās protokolā ir punkts, kas paredz robežkontroli, par Ukrainas robežām, nodot Ukrainai. Nez, ko tad Krievija tur parakstīja


1. Minskas vienošanās kontroli pār robežām paredzēja nodot pēc tam, kad būs izpildīti visi citi punkti, un nevis vispirms, lai Kijevas valdība aplekatu Donbasu un izrēķinātos ar Donbasa seperātistiem, bet Kijevas valdība gribēja no Minaksas vienošanām punktus pildīt selektīvi - to, kas patīk, to pildām, kas nepatīk - to nepildām. Ja Kijevas narkomāna valdība pildītu Minskas vienošanās, kara vispār nebūtu un nekādas teritorijas Kijeva nezaudētu, bet tagad, jo ilgāk karos, jo sliktāki priekš Kijevas būs miera līguma noteikumi.
2. Beidz pats melot un attaisnot ASV agresiju pret Ukrainu.

Atbildēt

beinerte ir viltīga jūdaiste

27.05.2024. 08:12

»

Kopš kura laika

Sinagoga uzklausa kristiešu,muļķīt


kas lien izteikties kristiešu vārdā

Atbildēt

Haralds Kalns

27.05.2024. 07:32

Pirātu partijas reālo prognožu neticošiem novēlu tuvākos mēnešus turēt acis vaļā - kam ausis dzirdēt, lai dzird; kam acis redzēt, lai redz - var gadīties drošu pamatu ļodzīšanās!

Atbildēt

Jukums

27.05.2024. 06:07

»

ASV protektorāts Latvija

Bet tu atreferē amerikosu melīgo interpretāciju. Latvijai ar Krieviju ir robežlīgums, bet Ukrainai nav. Abpusēja robežu nospraušana ne uz kartes, ne dabā tur nav notikusi


Pat Minskas vienošanās protokolā ir punkts, kas paredz robežkontroli, par Ukrainas robežām, nodot Ukrainai. Nez, ko tad Krievija tur parakstīja?
Beidz te melot un attaisnot krievu okupantu agresiju!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.05.2024. 06:00

»

Jukums

Faktiski tu te atreferē putina pilnīgi aplamo interpretāciju


Bet tu atreferē amerikosu melīgo interpretāciju. Latvijai ar Krieviju ir robežlīgums, bet Ukrainai nav. Abpusēja robežu nospraušana ne uz kartes, ne dabā tur nav notikusi.

Atbildēt

atkal pieķēzījis visas vietas

27.05.2024. 03:50

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ar saviem murgu palagiem

Atbildēt

Smiekls

27.05.2024. 02:58

»

vv

Līdz šai vietai tiku "Vieni no pēdējiem šās civilizācijas pārstāvjiem un aizstāvjiem tagad ir ukraiņi un izraēlieši


Protams, tikai krievu šovinisms veido civilizaciju::) kur tādi vatņiki rodas ??? Visu komentāru sadaļu , mainot nikus jau piemirsuši...

Atbildēt

Caur sidraba birzi gāju...

26.05.2024. 23:30

Vai tautasdziesmu doma nav aptverošāka par baušļiem, vai debesu, zemes un likteņa dievi, kas neietver konkrētas vēsturiskas personības nav plašāki?

Atbildēt

žīdenes vijas provokācija trāpa mērķī

26.05.2024. 22:13

»

viedā Vija

Vija nekad nav bijusi muļķe. Rakstīt un domāt viņa prot, pat šodienas nežēlīgās cenzūras un arestu laikos


davai turpinām kurināt karu robežu pārskatīšana ir izcils sākums ceļam uz kodolkaru, it kā nebūtu nekāda LR Krimināllikuma, kas aizliedz kūdīt uz karu

Atbildēt

Šausmas, šausmas

26.05.2024. 22:04

»

bet

Ir dažas nepareizības. Ne jau Marksa idejas saveda naidā proletariātu ar buržuāziju. Buržuāzijas alkatība, necilvēciskums, izmantojot darbaspēku pat līdz 16 stundām dienā, bērnu darba izmantošana - paņēma no nabadzīgām ģimenēm bērnus, no 5 gadu vecuma, vietām pat no 2 gadiem, lielu skaitu turēja slikti...


To sauc citādi - tā sākās kapitālisma industrializācija, kas apreibināja proletariātu ar savām iespējām.

Proletariātam nebija kur likties un kapitālusma attīstība deva iespējas ražot letālos ieročus cilvēku populācijas mazināšanai. Sabiedrības publiska socializācija šķirās radīja divas naidīgas puses, fiziski iznīcinot citai citu kapitālisma attīstības problēmu risināšanai.

Marksa darbs Kapitāls izskaidroja sociālās problēmas, tomēr Marksam neparedzot noveda pie SSSR valsts kapitālisma.

Atbildēt

mazāk lasi Ļeņinu

26.05.2024. 21:11

»

bīsties Dieva

Ne jau ukraiņi iebruka Krievijā, bet krievi Ukrainā. To jau Ļeņins rakstīja, ka lielkrievu šovinisms ir bīstamāks par mazo tautu nacionālismu. Bet cara impēristiem tas laikam nav saprotams


Marksisms un Ļeņinisms nav sevi attaisnojuši. Ļeņins bija KPFSR vadītājs, kad KPFSR sakāva Ukrainas republikas armiju un pievienoja Krievijai atpakaļ Vācijas okupētās zemes, kurās Vācija bija nodinājusi koloboracionistu valsti un nosaukusi to par Ukrainas republiku.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.05.2024. 21:06

»

ASV protektorāts Latvija

Maskavu varēs paturēt, tikai vispirms Ukrainai jāuzvar, kas nenotiks nekad, nelolo veltas cerības un izbeidz hoholu propagandu par Budapeštas memorandu un t.t. Tam nav nekāda sakara ar robežas jautājumiem. Un starp citu Ukrainas neatkarību Krievija nekad nav atzinusi


Izskaidroju par UKrainas neatkarību- Jeļcins ar saviem pudeles brāļiem komunistiem sadzēra un izdomāja- mums turpmāk būs nevis Padomju republiku savienība, bet Neatkaŗīgu valstu savienība. Tā UKraina palika "neatkarīga". PSRS iekšējās administratīvās robežas nav valstu robežas. Stabus katrs var sarakt kur grib. Bet Krimu Krievijas impērijai pievienoja 1774.gadā. Toreiz tādas Ukrinas vispār nebija.

Atbildēt

bīsties Dieva

26.05.2024. 21:00

»

Ukri ir parazīti, kas sev pieraksta citu nopelnus.

Bet uz doto brīdi - slepkavnieku banda un USA oksta laižas! Zeļinskis asiņu $-u muljardieris


Ne jau ukraiņi iebruka Krievijā, bet krievi Ukrainā. To jau Ļeņins rakstīja, ka lielkrievu šovinisms ir bīstamāks par mazo tautu nacionālismu. Bet cara impēristiem tas laikam nav saprotams?

Atbildēt

bet

26.05.2024. 20:55

»

viedā Vija

Vija nekad nav bijusi muļķe. Rakstīt un domāt viņa prot, pat šodienas nežēlīgās cenzūras un arestu laikos


Ir dažas nepareizības. Ne jau Marksa idejas saveda naidā proletariātu ar buržuāziju. Buržuāzijas alkatība, necilvēciskums, izmantojot darbaspēku pat līdz 16 stundām dienā, bērnu darba izmantošana - paņēma no nabadzīgām ģimenēm bērnus, no 5 gadu vecuma, vietām pat no 2 gadiem, lielu skaitu turēja slikti apkurinātās, nevēdinātās telpās, lika strādāt, aust mežģīnes un citus darbus. Tā Markss raksta savā Kapitālā, pamatojoties uz žurnālistu pētījumiem Anglijā.
Un Amerikā nebija labāk, par ko rakstīja Dž.Londons, kurš darbu fabrikā izbaudīja uz savas ādas.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.05.2024. 20:25

»

Jukums

Nez, kādās robežās tad Krievija atzina Ukrainas neatkarību? Nez, kādās robežās Krievija garantēja to neaizskaramību Budapeštas memorandā? Nez, kas tad tie par robežstabiem tur ir...


Maskavu varēs paturēt, tikai vispirms Ukrainai jāuzvar, kas nenotiks nekad, nelolo veltas cerības un izbeidz hoholu propagandu par Budapeštas memorandu un t.t. Tam nav nekāda sakara ar robežas jautājumiem. Un starp citu Ukrainas neatkarību Krievija nekad nav atzinusi.

Atbildēt

viedā Vija

26.05.2024. 19:48

Vija nekad nav bijusi muļķe. Rakstīt un domāt viņa prot, pat šodienas nežēlīgās cenzūras un arestu laikos.
Ja Krima nepieder Krievijai, kuram tad šodien pieder Abrenes apriņķis?

Atbildēt

Jukums

26.05.2024. 19:44

»

ASV protektorāts Latvija

Ko nozīmē starptautiski atzītas robežas vai tu pats to vispār saproti, ja Ukrainai ar Krieviju vispar nav robežlīguma? Ne jau kādas citas valstis var noteikt, kāda ir Ukrainas - Krievijas robeža. To var notiekti tikai Ukraina un Krievija. Koloniālie laiki, kad metropole nosprauda robežas, sen ir pagajušas...


Nez, kādās robežās tad Krievija atzina Ukrainas neatkarību? Nez, kādās robežās Krievija garantēja to neaizskaramību Budapeštas memorandā? Nez, kas tad tie par robežstabiem tur ir?
Pēc tava apgalvojuma sanāk, ka pēc uzvaras, Ukraina pilnīgi mierīgi varēs sev paturēt gan Belgorodu, gan Kubaņu un, iespējams, vēl šo to!

Atbildēt

Varbūt

26.05.2024. 19:30

»

harijs

Всесоюзный государственный институт кинематографии, kur beinarte mācijās bija viena no svarīgākajām psrs propagandas mācību iestādēm, kur nekādā gadijumā neuzņēma komunistiem nelojālus cilvēkus, "kate" čekas maisos . krievu laikā komjauniešu vidū nodarboties ar "rietumu kontrapropagandu" bija labais...


Aģente Kate parakstīja ieniegumu/piekrišanu. Viņai sastādīja kartīti.,,krievu laikā komjauniešu vidū nodarboties ar "rietumu kontrapropagandu" bija labais tonis un tam pilnīgi pietika ar noliegšanu un kritizēšanu (tāpat kā svaigajā rakstā)". A ko ta nu - vai tad tagad viņa runā nepareizi? Pat ja kādreiz bija citādi - Apustulis Pāvils bija vajājis Kristu ... Tā lūk ,brāl, vot. AWOMEN, vai kā?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.05.2024. 19:24

»

Jukums

Redzi, ja ANO tiešām normāli darbotos, reakcija uz Krievijas iebrukumu ANO valstī Ukrainā, būtu sekojusi jau nekavējoties! Nu šis Krievijas noziedzīgi sāktais karš notiek jau trešo gadu, bet ANO joprojām nevar izkūņoties un tā arī neko nespēj darīt, lai vismaz diplomātiski izolētu agresoru Krieviju ...


Jā, tikai pirms tam ANO vajadzēja izslēgt no savām rindām par rupjiem statūtu pārkāpumiem ASV un Izrēlu. ASV par iebrukumiem Irākā, Afganistānā, Lībijā un citur. Starp citu par piedalīšanos Irākas un Afganistānas okupācijā tad bija jāizslēdz arī Latvija. Bet Izrēla tad jāizslēdz par kara noziegumiem Gazā. Ja jau citas valstis nekad nav izslēgtas, tad arī Krieviju neizslēgs. Tev vajadzētu saprast ka diplomātiski izolēt Krieviju nav iespējams, patīk tev tas vai nepatīk. Vajag spēt samierināties ar realitāti.

Atbildēt

Pāķis

26.05.2024. 19:18

»

lauķis

Vispār jau Cilvēks dzīvo bez reliģijām ar dievu sirdī jo Cilvēks pats ir daļa no Radītāja.Reliģijas ir cilvēka brīvās gribas pakļaušanas mehānisms


Cilvēks ir Radītāja radīts - tātad radījums, kurā Dievs Svētais Gars ieveda brīvo gribu. Vispārināt par reliģijām nav pamata, bet kristīgajā ticībā brīvās gribas elements cilvēkā ir saistīts ar viņam dotās izvēles iespēju, un caur to ar cilvēkā cieņas elementu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.05.2024. 19:14

»

Jukums

Ukraina ir neatkarīga valsts ar starptautiski atzītām robežām, ANO dalībvalsts, starp citu


Ko nozīmē starptautiski atzītas robežas vai tu pats to vispār saproti, ja Ukrainai ar Krieviju vispar nav robežlīguma? Ne jau kādas citas valstis var noteikt, kāda ir Ukrainas - Krievijas robeža. To var notiekti tikai Ukraina un Krievija. Koloniālie laiki, kad metropole nosprauda robežas, sen ir pagajušas.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.05.2024. 19:14

Jau tas, ka Putins karu Ukrainā uzskata par Jāņa Atklāsmes grāmatas leģendu piepildījumu, liecina par Kristietības krahu. Ticamākais, ka uz Zemes drīzumā sāks rasties jauna reliģija, kuras Svētajos rakstos nebūs neviena teikuma, kurš attaisnotu karus un apzinātās cilvēku nogalināšanas.

Atbildēt

Antrra

26.05.2024. 18:58

Vija labāk būtu taisījusi īsfilmas, varbūt arī kādu lielāku. Viņai tas padevās labāk, nekā tagad jaunajiem.

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

26.05.2024. 18:37

»

?

kas ir ukraina ? cariskas Krievijas nomale ,ko uljanovs_blanks(lenins) nelikumigi atskela no valsts


Pavisam jau neatšķēla, bet izveidoja jaunu ukrSSR republiku, kas drīz tika pievienota PSRS savienībai. Tā kā jaunizveidotajā republikā bija galvenokārt zemnieki jeb hutorjaņe un maz proletariāta, boļševiki tai mākslīgi pievienoja dažus toreizējās Krievijas industriālos apgabalus, lai ukrSSR nebūtu tikpat kā bez proletariāta, jo to prasīja marksisma-ļeņinisma vadlīnijas.

Atbildēt

Jukums

26.05.2024. 18:18

»

Antrra

Ļoti labs komentārs. Beinertei, pirms kritizēt Marksu, derētu palasīt Marksa "Kapitālu". Vai vismaz Džeka Londona darbu "Dzelzs papēdis". Vai arī mūsu pašu Raiņa "Fabrikas meitenes dziesmu


Paldies!
Es ierosinātu organizēt ikgadēju Nēzdodziņa balvas pasniegšanu, bagātajam ar vismīkstāko sirdi!
Pēc Raiņa:
Bagāts viņš, bet mīkstu sirdi.
Dzirdot bārenīšu raudas
Tūlīt kabatā bāž roku
Izvelk savu...nēzdodziņu.

Kandidātu, uz šīs balvas saņemšanu, būtu patiešām daudz!

Atbildēt

Jukums

26.05.2024. 18:11

»

?

kas ir ukraina ? cariskas Krievijas nomale ,ko uljanovs_blanks(lenins) nelikumigi atskela no valsts


Ukraina ir neatkarīga valsts ar starptautiski atzītām robežām, ANO dalībvalsts, starp citu!
Atzīmēšu, ka Krievija nelikumīgi ieņem PSRS vietu ANO un tās drošības padomē. Balsojums, par šo jautājumu, ANO nekad tā arī nav noticis!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi