Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vienotības genocīds pret latviešu tautu

10.08.2014. 16:39

Ģimenes ārste: lauki izmirs dabīgā nāvē… Atbildīga par šo prettautisko rīcību ir partija “Vienotība”, kas veselībai nogrieza finansējumu no 3,9% zem 2,9%

Augusts 10, 2014


Finansējums ārstu praksēm atkarīgs no reģistrēto pacientu skaita, taču laukos to skaits sarūk. Lai savilktu galus kopā, dažviet ārsti spiesti atlaist medmāsas. Ārstu asociācijas arī turpina pieprasīt valdībai katru gadu veselības aprūpei novirzīt četrarpus procentus no iekšzemes kopprodukta.


Smiltenes novada Palsmanes ģimenes ārste Alla Grīnberga gribot negribot ir arī sociālais darbinieks un psihologs. Laukos ir tik daudz vientuļo un fiziski no mājās ārā iziet nespējīgo pensionāru, kuriem tikšanās ar ģimenes ārstu ir vienīgā parunāšanās ar cilvēku.

Par mājas vizīti jāmaksā no pieciem līdz septiņiem eiro, bet

ģimenes ārste Alla bieži vien nespēj paprasīt naudu.

Kā caur palielināmo stiklu šī ģimenes ārste jau trīsdesmit vienu gadu pārzina visu Palsmanes un apkārtējo citu pagastu tūkstoš trīssimt pacientu veselības un socio-ekonomiskos stāvokļus. Daudzi nespēj samaksāt pat obligāto līdzmaksājumu – eiro četrdesmit divi.

«Naudas nav, tā ir laukos lielākā problēma, jo diemžēl ir liels bezdarbs cilvēkiem. Nu tagad man vairāk nāk, jo cilvēki iet ogas lasīt, ar to pelna. Tāpēc arī cenšos viņiem tās zāles sarakstīt tik daudz, lai viņiem pie manis nav jāstaigā tik bieži,» atklāti stāsta Palsmanes ģimenes ārste Alla Grīnberga.

Pēc septiņām zāļu receptēm savai mammai atnākusi arī Iveta: «Mammīte man ir ļoti veca, 83 gadi, viņa nevar vienkārši paiet, nu ar kājām ļoti švaki, un es regulāri braucu pēc zālēm, pēc receptēm, un daktere uzraksta uz trim mēnešiem.»

Kopaina valsts līmenī vēl dramatiskāka, – vērtē Latvijas lauku ģimenes ārstu asociācijā. Pilnībā slēdzot autobusu maršrutus vai samazinot reisu skaitus līdz vienam diviem nedēļā, nav iespējams pie ārsta nokļūt vispār.

Taču daudz lielāka problēma esot nehumāni garās pieraksta rindas uz izmeklējumiem pie speciālistiem.

«Ģimenes ārsts pat gribot lauku cilvēku laicīgi izmeklēt, diagnosticēt viņa slimību, vienkārši viņš to nevar, jo rinda ir piecu vai sešu mēnešu garumā, piemēram, uz magnētisko rezonansi visas kvotas jau ir beigušas, un pacients praktiski tur nevar nokļūt,» stāsta Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas vadītāja Līga Kozlovska.

«Man vajadzēja vēderam sonogrāfiju. Ar nosūtījumu tikai septembrī varēja tikt, un nācās maksāt, lai tiktu ātrāk, tā ka par naudu, jo ar nosūtījumiem ir ļoti garas rindas. Bet ir cilvēki, kas nevar samaksāt un viņiem ir jāgaida, un viņi var ielaist savu veselību,» uztraucas Palsmanes ģimenes ārsta paciente Alma Bute.

Un ielaistās slimības noved līdz ātrās palīdzības saukšanai. Reformas dēļ slēdzot Smiltenes slimnīcu, tagad uz Palsmani neatliekamās palīdzības brigāde brauc no Valmieras.

Latvija lauku ļaudīm veselības stāvoklis jau tā ir ļoti slikts,

bet tas draud pasliktināties vēl, ja pieeju veselības aprūpei sasaistīs ar nodokļu maksāšanu. Lauku ģimenes ārsti saka – vairums laukos dzīvojošo strādā gadījuma darbus un nodokļus nemaksā.

Alla Grīnberga, Palsmanes ģimenes ārste:

«Tad tie lauki izmirs dabīgā nāvē. Nu kur ir darbs? Darba tikpat kā nav.»

Tamdēļ laukos ar atvieglojumu uztver, ka Saeimā iestrēgusi ideja par obligātās veselības apdrošināšanu caur iedzīvotāju ienākumu nodokļa nomaksu. Te cer, ka arī jaunais veselības ministrs to vairs neaktualizēs.

Atbildēt

:)

10.08.2014. 15:52

»

paija

Galīgi neizdevies salīdzinajums. Abramovičs ir britiem nedraudzīgas valsts pārstavis, bet Ustubs ticies ar savas valsts pilsoni.Neticu,ka Briseli interese, ar kadiem savas valsts pilsoņiem tiekas ierēdnis, kas atbild par Āfriku


Briselei Belokoņs arī nav nekāds savējais. Un, strādājot ES struktūrās Tu pārstāj strādāt tikai savai valstij, bet jāievēro neitralitāti. Tā kā salīdzinājums ir adekvāts.

Atbildēt

tautai jāzina savi 'varoņi'

10.08.2014. 14:09

»

aktuāla tēma

Noteikti izlasiet rakstu visā pilnībā: Latvijā pārstāvnieciskā demokrātija – partijas ir kļuvušas par oligarhu instrumentu valsts nozagšanai...


“Latviešu vēlētāju biedrība”.

Latvijas Republikā, Rīgā, Kr.Barona ielā 3-5 Krišjāņa Barona memoriālajā dzīvoklī-muzejā 2010.gada 18.maijā dibināta biedrība “Latviešu vēlētāju biedrība”. Biedrības dibinātāji ir Modris Slava un Artūrs Runkovskis.

Biedrība reģistrēta biedrību un nodibinājumu reģistrā 2010.gada 27.maijā ar Nr.40008160507.

Atbilstoši statūtiem Biedrības mērķi ir:

1. Vēlētāju politiskā un patriotiskā audzināšana, zināšanu vairošana par valsts uzbūvi un funkcijām. Politiskās kultūras attīstības veicināšana;

2. kritēriju noskaidrošana, kuriem būtu jāatbilst Saeimas un pašvaldību deputātu kandidātiem;

3. To personu noskaidrošana, kas atbilst šiem kritērijiem un vispiemērotāko noteikšanu. Tas pats attiecas uz politiskajām partijām;

4. Uzdevumu noformulēšana, kādus būs jāveic Biedrības izvēlētajiem deputātu kandidātiem vai partijai, ja viņi vai tā tiks ievēlēta;

5. Izvēlēto deputātu kandidātu vai partijas ievēlēšanas sekmēšana Saeimā un pašvaldībās, piedalīšanās tās priekšvēlēšanas kampaņās;

6. Ievēlēto deputātu darbības vērtēšana.

Biedrība ir nodibināta uz nenoteiktu laiku.

Biedrības valdes pirmais priekšsēdētājs no 2010.gada 18.maija līdz 2012.gada 11.septembrim bija Modris Slava.

Kopš 2012.gada 11.septembra Biedrības valdes priekšsēdētājs ir Vilors Eihmanis.

Atbildēt

aktuāla tēma

10.08.2014. 12:37

Noteikti izlasiet rakstu visā pilnībā: Latvijā pārstāvnieciskā demokrātija – partijas ir kļuvušas par oligarhu instrumentu valsts nozagšanai.

Pilns teksts: http://veletajiem.wordpress.com/2014/08/10/latvija-parstavnieciska-demokratija-partijas-ir-kluvusas-par-oligarhu-instrumentu-valsts-nozagsanai/

Augusts 10, 2014


Saskaņā ar Satversmi Latvija ir demokrātiska republika ar divām demokrātijas pārvaldes formām. Vienā pārvaldes formā par varas subjektu valstī ir tautas ievēlētie pārstāvji – deputāti, un tā ir pārstāvnieciskā demokrātija. Otrā pārvaldes formā varas subjekts ir bez starpniekiem – lemj tautas nobalsošana, un tā ir tiešā demokrātija. Pamatojoties uz Satversmes 2.panta, 77.panta, 78.panta un 79.panta atzinumiem, tautas nobalsošanas lēmumiem ir virsroka pār pārstāvnieciskās demokrātijas lēmumiem. Satversmes 77.pantā ir uzskaitīti lēmumi, kuri stājas spēkā tikai ar tautas nobalsošanu. Lēmumus, kurus tautas nobalsošanā neizskata, ir Satversmes 73.pantā.

Dzīvē pēcokupācijas periodā gan daudz kas ir citādāk, nekā paredzēts Latvijas Satversmē.

Civilizācija attīstās. Atbilstoši Latvijas Satversmei vajadzētu būt, ka 21.gadsimta elektroniskiem plašsaziņas līdzekļiem ir spēja nodrošināt sabiedrību ar informācijas pietiekamību par notiekošo politikā – arī deputātu ievēlēšanā un Tautas nobalsošanās. Katrs vēlētājs-balsotājs, pieslēdzoties ar savu mobilo tālruni internetam, spēj uzzināt sev vajadzīgo informāciju situācijas novērtēšanai valstī, spēj ar domubiedriem apspriesties – kā vienam ar otru un vienlaicīgi neierobežotā skaitā. Vēlētāju-balsotāju savstarpējā sadarbība ir bez apgrūtinājuma, pat neatstājot savu dzīves, darba vai atpūtas vietu. Katrs vēlētājs-balsotājs ar sava mobilā tālruņa pieslēgšanos internetā iesaistās Saeimas, ministru kabineta un to komisiju, komiteju, padomju sēdēs un, saskaņā ar attiecīgā reglamentā noteikto kārtību, arī spēj izpaust savu viedokli. Sabiedrības – tās vēlētāju pietiekama informēšana ir šodienas iespējamība.

Šādu informāciju saņemšanai mēs neesam ne tuvumā. Satversmes 2.pants iesaldēts – „de jure”. Par varas subjektu valstī aizvien paliek civilizācijas gadsimtu lāsts , tā sauktā – finanšu oligarhija. Valsts ir nozagta. Finansu oligarhija valsts nozagšanu realizēja caur partijām. Līdz ar to šajos apstākļos partijas piederība ir nodevība. Partija ir diktatorisks varas instruments, kas dod iespēju kāda viena viedokļa paudējiem vai personām, kuras apvieno kādas kopīgas intereses, pārvaldīt visu tautu, jo tauta ir interešu, raksturu, teritoriju un uzskatu dažādību kopums. Partija ir diktatorisks varas instruments, kas dod iespēju kāda viena viedokļa paudējiem vai personām, kuras apvieno kādas kopīgas intereses, pārvaldīt visu tautu. Attiecībā pret tautu partija ir mazākums. Partijas nodibināšanas mērķis ir radīt varas instrumentu tautas pārvaldīšanai, citiem vārdiem sakot, ārpus partijas esošo pārvaldīšanai ar partijas palīdzību, jo partija balstās uz despotiski autoritāra tautas pakļaušanas principa. Pastāv uzskats, ka partijas nākšana pie varas ir tās mērķu – bet tie parasti tiek deklarēti kā saskanīgi ar visas tautas mērķiem – īstenošanas ceļš. Šī teorija, kas aicina attaisnot partijas diktatūru, ir jebkuras diktatūras attaisnošanas pamatā. Partiju skaits nemaina lietas būtību: jo vairāk partiju, jo asākas cīņas risinās starp tām. Šīs cīņas, kas iznīcina tautas iekarojumus un sagrauj jebkuru uz visas sabiedrības labklājības celšanu vērstu programmu, izmanto konkurējošās partijas, lai attaisnotu savus mēģinājumus saļodzīt valdošās partijas pamatus un ieņemt tās vietu. Partijas reti kad ķeras pie ieročiem. Parasti tiek laista lietā savstarpēja nosodīšana un nomelnošana. Šādas cīņas neizbēgami skar sabiedrības augstākās un dzīves svarīgākās intereses. Turklāt daļa šo interešu, ja ne visas, tiek ziedotas ķīviņam starp partijām, jo sitiens pa šim interesēm dod iespēju opozicionārajām partijām pārliecinošāk argumentēt savas pretenzijas pret valdošo partiju vai partiju koalīciju. Tā kā pēc sava rakstura jebkura opozicionārā partija arī ir varas instruments, tad tai, lai tā nāktu pie varas, ir jāgāž valdošais varas instruments. Lai pierādītu pēdējā nekompetenci, opozicionārā partija cenšas nolīdzināt līdz ar zemi tā sasniegumus un noliegt tā darbības programmu pat tādā gadījumā, ja tā kalpo tautas interesēm. Līdz ar to sabiedrības intereses un sabiedrības attīstības programmas tiek ziedotas partiju savstarpējai cīņai par varu. Tādēļ, neskatoties uz sabiedriskās aktivitātes atmosfēru, kas rodas uz partiju cīņas fona daudzpartiju sistēmā, šī cīņa, no vienas puses, grauj sabiedrības politisko, sociālo un ekonomisko dzīvi, no otras, – noved pie jauna varas instrumenta uzvaras, kas principā neatšķiras no iepriekšējā, citiem vārdiem sakot, pie vienas partijas krišanas un otras uzvaras, kamēr tauta, tātad demokrātija, atkal paliek zaudētājos. Bez tam, partijas ir pērkamas un var tikt uzpirktas kā no iekšienes, tā no ārienes.
Pēc savas būtības partijas rodas kā tautas interešu aizstāves. Tālākās darbības gaitā partijas vadība sāk rūpēties par partijas biedru interesēm, bet pēc tam partijas līderis kļūst par partijas vadības interešu aizstāvi. Acīm redzami, ka spēlīte partijās ir demokrātijas tērpā maskēts farss, kas būvēts uz egoisma, despotisma, triku un politikānisma pamatiem. Tas viss liecina par to, ka partiju sistēma ir atklāta, neslēpta diktatūras forma. Taču, kamēr pasaule nav nogājusi šo etapu, taisnīguma labad sauksim to par mūsu laikmeta diktatūru.
Uzvarējušās partijas radītais parlaments ir konkrētās partijas parlaments, bet šī parlamenta izpildvara – tās vara pār tautu. Valdošā partija, kura – kā tiek sludināts – pārstāv visas tautas intereses, patiesībā ir otras tautas daļas niknākais ienaidnieks, vienas vai vairāku opozicionāro partiju un to piekritēju ienaidnieks. Opozīcija nav tautas kontroles, kas pārbauda valdošās partijas darbību, tā tikai gaida izdevīgu brīdi, lai ieņemtu valdošās partijas vietu pie varas pīrāga: Saskaņā ar pastāvošās demokrātijas principiem likumīgs kontroles orgāns ir parlaments, kura vairākumā ir valdošās partijas biedri. Tātad kontrole atrodas pašas valdošās partijas rokās, bet vara – tās pašas partijas rokās, kas to kontrolē. No sacītā redzams, cik melīgas, viltotas un mazspējīgas ir mūsdienu pasaulē pastāvošās politiskās teorijas, uz kurām balstās demokrātija tās šodienas izskatā.
“Partija pārstāv tautas daļu, bet tautas suverenitāte ir nedalāma.”
“Partija valda tautas vārdā, bet patiesībā nekāda pārstāvniecība tautas vārdā nav iespējama”.
Partija ir mūsdienu cilts, tā ir klans. Sabiedrība, kuru pārvalda viena partija, ne ar ko neatšķiras no sabiedrības, kuru pārvalda viena cilts vai viens klans, tā kā partija, kā jau minēts, pārstāv vienas tautas daļas, viena sabiedrības slāņa intereses, vienu teritoriju vai vienu ideoloģiju, tāpat kā cilts vai klans un salīdzinājumā ar visu tautu ir mazākums. Uz šo interešu vai ideoloģijas bāzes veidojas vienots pasaules uzskats. Starpība starp partiju un cilti ir vienīgi pēdējās asinsradniecībā, kas, starp citu, partijas organizēšanas sākumstadijā var būt pilnīgi iespējama. Partiju cīņa par varu ne ar ko neatšķiras no cilšu vai klanu cīņas. Un, ja vienas cilts vai viena klana politiskā vara šobrīd tiek noraidīta un nosodīta, tad tikpat nepieļaujams ir arī vienas partijas režīms, jo abos gadījumos notikumi attīstās vienā virzienā un noved pie viena un tā paša rezultāta. Cilšu un klanu cīņas atstāj uz sabiedrību tikpat negatīvu un postošu ietekmi kā partiju cīņas.

Ko šādos apstākļos jāņem vērā Latvijas vēlētājiem? Satversmes 2.pants paredz, ka augstākā vara valstī ir tiešai demokrātijai. Panta atzinumā par varu valstī ir arī šādas varas nodrošinājums – vēlētāju pietiekama informēšana lēmumu pieņemšanai balsojumos. Atbildība par esošo un turpmāk iespējamo Satversmes 2.panta iesaldēšanu „de jure” ir valsts likumdošanas varai, izpildu varai un Satversmes tiesai. Sākumā Satversmes tiesai, un tam ir motivācijas. Ja Satversmes tiesa nesauc pie atbildības valdību par sabiedrības neinformēšanu, bet pat pieļauj valdībai falsificēt vēlētāju gribu un apzagt vislielāko vēlētāju daļu, tad tā pati nodarbojas ar kaitniecību. Tāda Satversmes tiesa tautas nobalsošanā ir atlaižama, aizliedzot Satversmes tiesas tiesnešiem turpmāk ieņemt amatus valstī.

Atbildēt

Jānis

09.08.2014. 19:31

ŽĪDIEM TALMŪDA IR RAKSTĪTS, KA VISUR JĀBŪT KLĀT UN VISS JĀZIN, UN JĀPĀRVALDA VISAS FINANSES. Ustubs ir spiegs! Punkts un viss!

Atbildēt

paija

09.08.2014. 15:00

»

:)

Vispār jau, piemēram, tāds Abramovičs arī nav ne par ko sodīts, utt. Bet jebkurš britu ārlietu dienesta darbinieks par kontaktiem ar viņu būtu sūdos līdz ausīm (karjeras ziņā). Tā kā nedomāju, ka Ustuba kāds Brislē paglaudītu par šādu tikšanos


Galīgi neizdevies salīdzinajums. Abramovičs ir britiem nedraudzīgas valsts pārstavis, bet Ustubs ticies ar savas valsts pilsoni.Neticu,ka Briseli interese, ar kadiem savas valsts pilsoņiem tiekas ierēdnis, kas atbild par Āfriku.

Atbildēt

hhh to no kuras puses bla bla

09.08.2014. 10:55

»

no kuras puses skatas

starp naivumu un stulbumu medz but robeza, un dazkart to nosaka puse no kuras skatas... lidzigi ka intereses


Bla, bla, bla. Galvenais virknēt teikumus, lai izklausās kā lielais grieķu domātājs. Gudri cilvēki nerunā tā, lai "izklausās gudri", bet lai sakāmais ir gudrs, atšķirību sapratāt?

Atbildēt

Naivumam

09.08.2014. 09:56

»

....

patiesam naivi


Kamēr Sikorskis visu savu twitter kontu pierakstījis ar viedokļiem par Krievijā notiekošo, tikmēr Dombrovskis apsveic tajā Junkeru un eiro. Nožēlojami, bailīgi un konformistiski, ka tikai Krievijas draugs Junkers šim nepasaka nē, bet pateiks, kļūs par Austrumeiropas izsmieklu.

Naivi ir iedomāties, ka tās direktors nesvarīgā direktorātā vēl no Austrumeiropas ies un tagad runās par sankcijām ar nopietnajiem lēmumu pieņēmējiem. Mani nemaz neizbrīnītu, ka tam izcilajam Latvijas pārstāvim savā svarīgumā tā varētu likties, bet tas ir galīgi garām. Lēmumus pieņem tā sauktā Padomes puse - galvenokārt Rietumu valdību politiķi, sagatavo valdību ierēdņi, EK tikai uzliek uz papīra un arī ne vienmēr, tur arī cerība kādu teikumu pamainīt, lai sankcija mazliet citādāka.

Atbildēt

:)

09.08.2014. 09:49

»

tomtom -> com

kur te kāds ētiks pārkāpums? Belokoņs, cik zināms, nav ne krimināli sodīts, ne aizdomās turamais, ne meklēšanā...jeb es kko nesaprotu


Vispār jau, piemēram, tāds Abramovičs arī nav ne par ko sodīts, utt. Bet jebkurš britu ārlietu dienesta darbinieks par kontaktiem ar viņu būtu sūdos līdz ausīm (karjeras ziņā). Tā kā nedomāju, ka Ustuba kāds Brislē paglaudītu par šādu tikšanos.

Atbildēt

tomtom -> com

09.08.2014. 08:01

kur te kāds ētiks pārkāpums? Belokoņs, cik zināms, nav ne krimināli sodīts, ne aizdomās turamais, ne meklēšanā...jeb es kko nesaprotu?

Par ko cepiens?

Atbildēt

COM

09.08.2014. 07:51

Vai neprasas kads komentars no EK, un skaidrojums vismaz par komisijas ieredna etikas normu ieverosanu? Citadi augstie kungi parmet musu baleliniem par visadiem karteliem uc smacinam, bet pasi... ?

Atbildēt

Hmmmmm

08.08.2014. 19:41

»

...

Direktors jo īpaši tajā direktorata ir visai tālu no reālo lēmumu pieņemšanas. Drīzāk doma, ka Dombrovskis ieņems posteni par finansēm, šis par palīgu un tad tik kāsīs Eiropu. Naivi


Nemaz nebrīnītos, ja tie provinciāļi patiešām iedomājušies, ka ietekmēs Eiropas sankcijas. Dombrovskis jau uzmeta Lielbritāniju un Poliju, visu Austrumeiropu, atbalstot Junkeru un neļaujot augstā amatā tikt Polijas ārlietu ministram. Dombrovskis Meierovicam un Čakstem nebūtu cienīgs pat kurpes notīrīt pēc šī, verga dvēsele, kas savā patmīlībā nesaprot, ka ne jau viņa spēju dēļ tur kāds Eiropā ņems, bet tikai lai neļautu nopietniem Austrumeiropas kandidātiem tikt pie lēmumu pieņemšanas. Jo tad beigties Austrumeiropas migrantu izsmiešana politiskā retorikā, bruņojuma pārdošana Krievijai un tā tālāk. Te arī, galvenais netīras naudas turētāju izglābšana, pat ja to visu kā muļķi apdrošina pat visnabadzīgākie Latvijas iedzīvotāji ar saviem nodokļiem.

Atbildēt

...

08.08.2014. 17:24

Direktors jo īpaši tajā direktorata ir visai tālu no reālo lēmumu pieņemšanas. Drīzāk doma, ka Dombrovskis ieņems posteni par finansēm, šis par palīgu un tad tik kāsīs Eiropu. Naivi.

Atbildēt

Agnese Margēviča

08.08.2014. 14:35

O, skatos - mans raksts izraisījis lētu PR "speciālistu" konvulsijas. Pēc domas lidojuma un lētās tehnikas izskatās pēc federkantora.

Atbildēt

Klucis

08.08.2014. 09:59

Kruta, Ustubs kuram būtu jaaizstav mūsu intereses tiekas ar Krievu un citu austrumu naudas parvalditaju-mazgataju! Laikam nekad liela nauda un ambīcijas nav traucējušas, lai nodotu valsti! To izdarija Repše, Godmanis un Šlesers!
Pēc šī gājiena būtu jaizvērtē šī kunga atbilstība ieņemajam amatam!
Margēviča, ja Tu to dari bez personiskās ieintresētības tas ir apsveicoši, labprāt jums palīdzētu!

Atbildēt

Jap

08.08.2014. 09:45

Kalnietes ieliktenis Ustubs...

Atbildēt

smalki

08.08.2014. 09:45

»

qwe

A kas bija viņa vecāki


Pētera tētis bija autobusa šoferis, bet mamma pārdevēja veikalā.

Atbildēt

zxc

08.08.2014. 09:16


Izsekojot un noklausoties
2008. gada 29. marts 00:00

http://www.diena.lv/arhivs/izsekojot-un-noklausoties-13427424

Piemēram, nesen viens ziņotājs uzrakstīja - viņam šķietot, ka saistībā ar Latvijas un Krievijas robežlīguma noslēgšanu premjers Aigars Kalvītis, ārlietu ministrs Māris Riekstiņš un premjera padomnieks Pēteris Ustubs varētu būt saņēmuši Gazprom akcijas.

Atbildēt

vilis

08.08.2014. 08:48

Jautājumi?Gribēšana ir Dieva dota,pašam jādabū tā dabūšana.Gudram ar teikto pietiek!(Dictum sapienti sat est).

Atbildēt

stulbenim,kas neprot sameklet pats

08.08.2014. 08:37

»

PUB

Lūdzu infu, ko viņš darīja un kas bija padomju laikā


Ustubs ir liepājnieks, bez viņa ģimenē vēl auga māsa, mācījies 10.vidusskolā, kuru beidzis 1988.g. Studējis Rīgas Tehniskajā universitātē, Mehānikas un mašīnbūves fakultātē. Pēc tam mācījies Latvijas Universitātes Starptautisko attiecību institūtā, kuru pabeidzot sācis strādāt Ārlietu ministrijā, sākumā par referentu, vēlāk - nodaļas vadītāju. Gadu studējis Šveicē - Lozannā, tad atkal sekojusi atgriešanās Ārlietu ministrijā, kur viņa uzdevums bijis risināt Eiropas savienības politikas jautājumus.

gadu nostrādājis Dānijā - Latvijas Republikas vēstniecībā par pirmo sekretāru.

Runā latviešu, krievu, angļu, franču valodās un mācās dāņu valodu.

Precējies, ir pusgadu veca meitiņa Kristiāna.

Atbildēt

mimimi

08.08.2014. 08:28

Tūlīt taps jauna sazvērestības teorija - Margēviča ietvītoja, ka Vecrīgas kafejnīcā apspriežas Teikmanis un Šīns.

Atbildēt

juh

08.08.2014. 08:25

Viņi runāja par ebola vīrusa straujo izplatību Āfrikā. Arī Eiropā jau konstatēti saslimšanas gadījumi.

Atbildēt

stalins

08.08.2014. 08:19

Man ir konkreeta info.Vinji runaaja par sievieteem.Vai par to runaat nedriikst?Jeb par to arii jaatskaitaas pietiec.com?

Atbildēt

Zirgs

08.08.2014. 08:13

banka ir privāts kantoris un uz šādiem jautājumiem var neatbildēt. Ne ar kādām tiesām pat var nedraudēt...viņiem tas pie vienas vietas...

Atbildēt

PUB

08.08.2014. 07:57

»

SAB

Tas Ustubs nav spiegs, kurš jāliek cietumā


...vecie čekas blati.

Atbildēt

dadzis

08.08.2014. 00:06

spiegs kura karjera aizsakas talajos 2000 ?...

Atbildēt

Belokoņs ustubā

07.08.2014. 23:10

Kad mēs ievēlēsim valdību, kurai būs drosme šos krievu mafijas večus saņemt aiz čupra?

Atbildēt

mx

07.08.2014. 23:05

Visu cieņu PIETIEK.com, bet Margēvičas histērijas lēkmes ieraugot 2 pazīstamus cilvēkus satiekoties ir vienkārši nožēlojamas... Iesaku palasīt twitter ierakstus no šīs "žurnālistes", kad viņa ir ieraudzījusi kafejnīcā pie viena galdiņa sēžot kādu politiķi un, piemēram, uzņēmēju- uzreiz tiek "uzcepts" vesels romāns, par ko ir bijusi tikšanās, kādas shēmas ir pītas, cik ir noziedots partijai u.t.t.

Atbildēt

Zuze

07.08.2014. 22:14

Un kur foto? Tā jau no oda ziloni var izrunāt.

Atbildēt

nu ja...

07.08.2014. 22:09

Interesanti ar cik cilvēkiem (klientiem, draugiem, paziņām) savās ikdienas gaitās tiekas Belakoņs - vai tad arī visiem pārējiem PIETIEK ir nosūtījis jautājumu listi. Kā tur bija ar tiem, kas par daudz zināt brib...

Atbildēt

paija

07.08.2014. 21:05

Ka tad, Belokoņs atsūtīs disku ar sarunas ierakstu. Tā kā nekādas atbildes nebūs, Margeviča varēs fantazēt tālak, par ko runāja. Varbūt par savu kredītu bankā vai kādas partijas spnsorēsanu. Ko tikai nevar sacerēt un kvernēt pie Belokoņa durvīm cerībā ieraudzīt vel kādu.

Atbildēt

knābis

07.08.2014. 19:57

........un tā redziet viss notiek pa ķēķa durvīm,nekas nemainās,saldējiet cik patīk.

Atbildēt

:)

07.08.2014. 19:55

Pārspīlēt jau nu nevajadzētu. Ustubs bija Kavīša rokaspuisis, kā arī Zatlera pirmsprezidentūras brīfētājs - tas nu gan, bet visā ES lielajā mašīnērijā un sekundārās nozīmes Ārējās darbības dienestā viņš ir tikai neliela skrūvīte, kuram nekāds nozīmīgs info par banku sankcijām pret Krieviju pat nevar būt, jo neatbilst darba aprakstam. Bet nu ko - viens ar šādu tikšanos paceļ savu nozīmīgumu, bet otrs laikam dziļi izmisis, ja uzskata, ka tāds info var palīdzēt.

Atbildēt

SAB

07.08.2014. 19:45

Tas Ustubs nav spiegs, kurš jāliek cietumā?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...