Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Krievijas fašisms

Andis Kudors
13.05.2022.
Komentāri (213)

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pomeranču Vainadziņš

17.05.2022. 09:30

»

paldies

par Jūsu ''izcilās'' fantāzijas augļiem: nekas jauns tas nebija...Tas tagad moderni-visu norakstīt uz pasaules sazvērestībām


Drīkst palūgt citātu(s) - kur kas ir šādi norakstīts?

Attiecībā uz fantāzijām - jebkuru grafika ekstrapolācija neizbēgami ietver fantāzijas momentu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

17.05.2022. 09:26

»

patiesībā

...


Bet, protams, pieredze rāda, kanālu bloķēšanas jauda mēdz būt tieši proporcionāla kanālos adekvāti paustajam.

Šie trīs tiek pamatīgi bloķēti.
Secinājumi rodas pat neskatoties uz līdz galam nesaņemtajām atbildēm.

Atbildēt

paldies

17.05.2022. 09:19

»

Pomeranču Vainadziņš

Iepazinos ar ieteiktajiem ļaužiem...


par Jūsu ''izcilās'' fantāzijas augļiem: nekas jauns tas nebija...Tas tagad moderni-visu norakstīt uz pasaules sazvērestībām..

Atbildēt

Anatolijs

17.05.2022. 08:54

»

Anatolijs

Jums iznacis pilnigs stalinista-bolsevika melu pilns koments, kura Jus savas iegribas uzdodat par patiesibu


Neviens normals cilveks nevar atbalstit karus, bet jus to dariet.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

17.05.2022. 06:15

»

patiesībā

...


Par donorēšanu un "viņi iesāka pirmie" vai "paskatieties, ko tur un tur izdarīja tie otri" - pat, ka šajos izteikumos ir 100% objektīva patiesība (ko mēs ne vienmēr varam aināt un izvērtēt, bet it neapšaubāmi interesanti mēģināt), vai tiešām vienmēr ir jāatbild ar to pašu??

Ir vienkāršs metafizisks likums (Hellingers to nopamatojis savā sistēmfenomenoloģijas metodē) - ja ļaunam atbild ar vienlīdz ļaunu, ļaunais vairojas. Ļaunais ir jāatdara, bet tā, lai būtu mazāk ļauni. lai šī spirāle iet mazumā līdz iznīkst.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

17.05.2022. 06:06

»

patiesībā

...


Iepazinos ar ieteiktajiem ļaužiem.
Paldies, jo bija patiešām interesanti paklausīties konkrētu, pragmatisku un nelozungveida atreferējumu situācijai no, ja tā var sacīt, anti-Kijevas puses.
Kas man palika neatbildēts no šamējiem (un tas arī ir atslēgas jautājiens!) – kāpēc Kijevas režīms ir “sliktais” un kāpēc Kremļa režīms ir “labais”? Respektīvi, kāpēc tieši tie vieni ir fašisti, bet otri nav, ja par savas tautas [it kā] tiesībām karo abi divi? Par ko tad īsti cīnās un iestājas Kremlis, iebrūkot nosacīti (!!!) neatkarīgā valstī? Turklāt Onufrijenko replika, ka Vācijā antifašisti izlīmējuši plakātus, kur Zeļenskis attēlots ar miroņgalvu galvas vietā un “tā izskatījies labāk, nekā viņš izskatās reāli dzīvē” – nu, common! Analītiķa necienīgi!

Šo atslēgas jautājumu katrs pa savam mēģinājuši atbildēt divi Krievijas ideoloģijas flagmaņi, kuros ir interesanti ieklausīties un kuri liek domāt.
Kurginjans savā 9. maija garrunā stāstīja par to, ka būtu jāmainās Krievijai, lai tā spētu pretnostatīties gejropas visapkārtesošajai pasadoblei. Un tas nu ir fakts, ka Putina apkārtnes planktons, tai skaitā arī, iespējams, pats Putins, šajā dancī ar saviem un radu īpašumiem, ieguldījumiem ir visnotaļ dziļi iesaistījušies. Esošajā situācijā nevar sēdēt uz diviem zirgiem vienlaicīgi! Par to runā arī Dugins savā intervijā, kurā viņš tēlaini saka, ka, uzsākot karu, “Saules” Putins ir uzvarējis “Mēness” Putinu, kur otrais pragmatiski mēģinājis saglabāt Krievijas neatkarību un vienlaicīgi būt ar Krieviju klātesošs gejropas norisēs, kamēr pirmais nu ir sapratis, ka no šiem abiem – neatkarība vai kopā ar gejropu – ir jāizvēlas viens. Taču paliek tas pats Putina apkārtnes planktons, kas nav atrauts no situācijas pārvaldīšanas procesiem un kura vidū, līdzīgi kā Kijevas režīmā, ir zēlusi un plaukusi korupcija. Un tad, pat ja “Saules” Putins to “Mēness” Putinu ir vinnējis, nav iespējams uz sitienu mainīt “Melnos Caurumus” pārējā Kremļa establišmentā.

Kas tālāk?
Skaidrs, ka neatkarīgi no laivu turpmākās sastāšanās situācija Latvānijā nebūs spoža (lai neteiktu – būs izcili draņķīga). Politiskais establišments ir valsts atliekas nolaidis podā, ar ekonomiku ir pizdohen (pizdohen esot tad, kad bļaģ is not enough – tā vieni viedi improvizatori postulēja).
Gejropā un Pasaulē rūgs sazvērestības teorētiķu piesauktās jukas un haoss, šur tur būs bads, viss tiks skaidrots ar – re! Ukrainā karš! – un gan jau uzpeldēs vēl kāda pandēmija ar nepieciešamību tupēt 4 sienās un obligāti špricēties. Kara aizsegā PVO jau tiek gatavotas ekskluzīvas tiesības sludināt noteikumus, lai nepieļautu tādu brīvdomātāju kā zviedri aplamu uzvedību.
Karš tik ātri nebeigsies, jo gejropai un Globāltīmam ir svarīgi, lai Krievija un Ukraina šajā karā savstarpēji noasiņo. Manuprāt, meklējot fašistus vieniem otros, krievi un ukraiņi atdos sevi saplosīšanai tam fašismam, kas rafinēti un maskēti snaikstās no “globālajām vērtībām”.

Atbildēt

patiesībā

16.05.2022. 22:51

»

Pomeranču Vainadziņš

Tad vēl attiecībā uz Girkinu, Solovjovu un Lavrovu...


;)

skat.iepr. - viss ir atkarīgs no 'katra viena' subjektīvās izpratnes un interpretācijas tendencēm - kāds sadzird to, ko vēlas sadzirdēt un kas šķiet pareizi, vēl kāds sadzird to, ko nevēlas un kas šķiet nepareizi, savukārt kāds cits izvēlas vienkārši pragmatiski sadzirdēt / objektīvi ievērtēt to, ko / kā / kad / kāpēc (katrs konkrētais personāžs) ir teicis katrā konkrētajā gadījumā. (u.t.t.)

P.S. Attiecībā uz "resursu iedošanu" - ja gribam būt max. objektīvi, tad - būtu ne tikai lietderīgi, bet arī pat obligāti nepieciešami (vēsu prātu un godīgi!!!) izvērtēt, kuri "resursu devēji" savas donoraktivitātes aizsāka pirmie un kāpēc tas tika darīts, gan toreiz gan pašreiz. Tostarp arī salīdzinot "konkurentu pienesumu" attiecībā uz "donorēšanas" motivāciju un kopējiem apjomiem. Varētu ienākties interesanti rezumējumi, visticamāk... ;)

Atbildēt

patiesībā

16.05.2022. 22:35

»

Pomeranču Vainadziņš

Par Lavrovu - viena epizode bija par Krievijas karaspēka atvilkšanu no Kijevas apkārtnes...


viss ir atkarīgs no 'katra viena' subjektīvās izpratnes un interpretācijas tendencēm - kāds (arī Lavrova paudumos, konkrētajā gadījumā) sadzird to, ko vēlas sadzirdēt un kas šķiet pareizi, vēl kāds sadzird to, ko nevēlas un kas šķiet nepareizi, savukārt kāds cits izvēlas vienkārši pragmatiski sadzirdēt / objektīvi ievērtēt to, ko / kā / kad / kāpēc (Lavrovs) ir teicis katrā konkrētajā gadījumā. Pie tam - respektējot to, kādā situācijā (diplomātiskā, militārā un taml.) katrs konkrētais paudums ir ienācies, kā arī ņemot vērā gan kopējo (lokālo / globālo) kontekstu, gan konkrētā personāža statusu / pamatpozīciju. Kā zināms, diplomātu valoda vispār tiek dēvēta par "ķīniešu ābeci", tāpat arī šie profesionāļi nekad nerunā to, ko paši grib - katram no (valsts vadības) "komandas spēlētājiem", sevišķi jau starpvalstu konfrontācijas apstākļos, ir sava noteikta loma, savi uzdevumi u.t.t. Nevajadzētu iedomāties, ka diplomātiem (tieši tāpat kā jebkuram citam no "komandas spēlētājiem") būtu publiskās intervijās jāpauž tas / tā / tāpēc, kā to gribētu dzirdēt iespējamais pretinieks. Va’ ne? Pie tam - "labais žests"? Visnotaļ iespējams, ka tieši tāds tas arī ir bijis, sevišķi jau ņemot vērā reāli iespējamās nebūt ne tik "labās" alternatīvas... ;)

Par Girkinu - "bez komentāriem", kā saka (arī tāpēc, ka vienkārši neinteresē taml. biedri).

Par ukraiņiem - skat.iepr., nav nekādas motivācijas mainīt pilnvērtīgi pamatotu un gana "ilgtspējīgi stabilizējušos" viedokli. Arī dēļ tam, ka virtuālā telpā ir gana daudz precedentu, kad sākotnēji visos iespējamajos masmēdītājos izreklamēti attiecīgo personāžu tiražētie "šausmu stāsti" sekojoši tiek (pašu "varoņu / aculiecinieku") asaraini kaunīgi atzīti par glupām vai pat apzināti iniciētām falsifikācijām un "ar sašutumu" noraidīti, pie tam vēl atklājot šādu feiku režisūras / izspēles nianses. Tikai, diemžēl - tas parasti notiek 'post faktum', kad feiki jau ir "nosmirdējuši plašsaziņā" un savu lumpenzombējuma funkciju "atstrādājuši". Protams, ir arī atsevišķi ļoooti reti izņēmumi, kas (kā zināms) tikai apstiprina totālas zombijfeiku sistēmas esamību.

Attiecībā uz "rekomendētajiem ļaužiem" - galvenais kritērijs (arī šajā ziņā) ir PATIESĪBA. Kas, vienlaikus, ir faktiski nepārspējami efektīvs ierocis infokarā - nostrādā neizbēgami, agrāk vai vēlāk. Un, kā ir nepārprotami konstatējams - konkrētās konfrontācijas ietvaros viena no karojošajām pusēm šo superieroci vai nu vienkārši nespēj, vai arī (zināmu iemeslu dēļ) nevēlas izmantot, pie tam ne tikai gana lietderīgi, bet vispār NĒ, kategoriski un konsekventi. Interesanti - kāpēc?... ;)

Atbildēt

nekrievu izdzimteņu mēslam

16.05.2022. 22:30

»

nu nu

Krievi, tas ir kolektīvais putins un tātad, katrs no tiem izdzimteņiem, kuri 2022. gada 24 februārī vēl bija krievs, ir personīgi atbildīgs par visu ko pastrādājis viņa barvedis un galvenais pederasts. Gatavojies


Atkal tev tie pederasti, priekšā un pakaļā un visās citās atverēs. Tādi esiet, tie kas lepojas ar to, ka ir pederasti un ka tā ir gejropas pamatvērtība, kur visi pēc kārtas cits citu izdrāž.

tev kārtējā skapja dežūra sākas? Gatavojies, pasīvais draiskuli!

Atbildēt

nu nu

16.05.2022. 21:37

»

jukušajam

tu patiešām tik fenomenāli stulbs esi, vai izliecies


Krievi, tas ir kolektīvais putins un tātad, katrs no tiem izdzimteņiem, kuri 2022. gada 24 februārī vēl bija krievs, ir personīgi atbildīgs par visu ko pastrādājis viņa barvedis un galvenais pederasts. Gatavojies!

Atbildēt

Jukums

16.05.2022. 14:55

»

smirdīgajam necilvēkam

tu aizmirsi nosaukt vēl "tikai dažus agonējošus fašistiskus režīmus", kas atbalsta Krieviju - Ķīna, Indija, Apvienotie Arābu Emirāti, Irāna, Pakistāna, Dienvidāfrika, Vjetnama, arī Kazahstāna u.c. postpadomju valstis u.t.t. - kopumā apmēram 3/4 pasaules iedzīvotāju...


Vatņiku paņēmiens - ja paši sevi ir sasmērējuši ar cilvēku asinīm un apkaunojuši gan ar kara sākšanas faktu, līdz pat stulbajiem pamatojumiem un idiotiskajiem kara vešanas paņēmieniem, uz gadsimtiem, tad mēģina tam apkaunojumam piesaistīt vēl citas valstis, tādā veidā metot ēnu arī uz tām.
Neviens Krieviju neatbalsta. Ir jābūt trakam lai atbalstītu cilvēku slepkavošanu pilsētu sagraušanu, teritoriju okupēšanu, laupīšanu utt. Ja par lielāko kara noziedznieku uzskata Hitleru (arī staļinu), tad ko gan lai saka par putinu! Krievijai pašai vien nāksies atbildēt par pastrādātajiem noziegumiem.

Atbildēt

krievu kroplītim

16.05.2022. 13:00

»

smirdīgajam necilvēkam

tu aizmirsi nosaukt vēl "tikai dažus agonējošus fašistiskus režīmus", kas atbalsta Krieviju - Ķīna, Indija, Apvienotie Arābu Emirāti, Irāna, Pakistāna, Dienvidāfrika, Vjetnama, arī Kazahstāna u.c. postpadomju valstis u.t.t. - kopumā apmēram 3/4 pasaules iedzīvotāju...


Kur tu, deģenerāt, rāvi, ka bez 6 agonējošiem režīmiem jūs vēl kāds atbalsta. Tas, ka daudzas valstis vēl nav paziņojušas, ka krievu pasaule ir iznīcināma bet ierunām, vēl nenozīmē atbalstu. "Lielais draugs" Ķīna paziņoja, ka ir par Ukrainas suverenitāti un jau sen apzinīgi pilda visas ASV sankcijas pret krievijas banku sektoru. Pat, ja Ķīnai nepatiktu, ka krievu pidaru pasaulīte ir nolikta srakom, tā neriskēs ar savu ekonomiku, lai nostātos pret Rietumiem, kuru tirgus ir 20 reižu lielāks, nekā agonējošās krievijas tirgus un kur ir visas tai nepieciešamās tehnoloģijas.

Atbildēt

Jukums

16.05.2022. 10:47

»

tikai

nav runa ka atbalstu krieviju,bet gribas atbalstīt lai viss notiekošais tiktu pasniegts patiesi,kautvai kārtējais,eu un asv grib izvest no ukrainas tūkstošiem tonnu graudus,bet pagaidām to nevar,jo krievija neļauj lietot odesas ostu,ja krievi neļaus graudus izvest,eu un asv paziņos ka deļ krievijas ...


Mēģini kādam iestāstīt, ka Krievija, ar Odesas blokādi, Mariopoles sagrāvi, mīnu izvietošanu jūrā, graudu zagšanu Ukrainā, rūpējas par to, lai Ukrainā neiestātos bads:D? Atgādināšu arī par to, ka reizz jau Krievija noorganizēja Ukrainā golodomoru, tagad atkal kas līdzīgs.

Atbildēt

tikai

16.05.2022. 07:59

nav runa ka atbalstu krieviju,bet gribas atbalstīt lai viss notiekošais tiktu pasniegts patiesi,kautvai kārtējais,eu un asv grib izvest no ukrainas tūkstošiem tonnu graudus,bet pagaidām to nevar,jo krievija neļauj lietot odesas ostu,ja krievi neļaus graudus izvest,eu un asv paziņos ka deļ krievijas pasaulē pārtikas cenas pieaug,ja krievija atļaus izvest graudus ,tas eu un asv teiks ka krievi vainīgi ka ukrainā iestājies pārtikas trūkums un bads..., jūs saprotat eu un sav apsurdo liekulību un divkosību?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

16.05.2022. 07:14

»

patiesībā

par Lavrova meliem - interesanti, konkrēti kas tapis samelots...


Tad vēl attiecībā uz Girkinu, Solovjovu un Lavrovu.
Girkins vēl pirms kara nebija sajūsmā par Putina apkārtnes planktona izdarībām un to neslēpa.
Solovjovs par to šamam piedēvēja nodevību - sak', vecais, tev tika IEDOTI VISI RESURSI, LAI MĒS PAŅEMTU SAVĀ VARĀ SLOVJANSKU, UN TAD ŠĪ BRĪŽA ROBEŽA JAU BŪTU PILNĪGI CITĀ VIETĀ, bet tu to neizdarīji!
Te drusku sašķobās Lavrova uc postulētais naratīvs par Ukrainas attiecīgo daļu ķipa brīvprātīgo pašnoteikšanos, jo resursu iedošana tomēr tak nozīmē kārtīgu "palīdzēšanu" :))))))

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

16.05.2022. 04:37

»

patiesībā

par Lavrova meliem - interesanti, konkrēti kas tapis samelots...


Par Lavrovu - viena epizode bija par Krievijas karaspēka atvilkšanu no Kijevas apkārtnes.
Krievijas karaspēkam pie Kijevas dažādu apstākļu dēļ gāja ne visai labi. Apstākļus še nav vērts aprakstīt, to bija daudz, svarīgākais ir "ne visai labi" iznākums (par šo bija patiesām interesanti Girkinu paklausīties; vispār Girkins atstāj visnotaļ inteliģenta cilvēka iespaidu - zinātņu doktors tomēr!), kaujas spējas bija iedragātas un nācās atkāpties.
Ko Lavrovs? Lavrovs braši nostāstīja, ka karaspēks atvilkts kā labais žests attiecībā uz sarunām ar Ukrainu. Velns, nu būtu kaut sacījis, ka nomainīti specoperācijas uzdevumi un karaspēks tiek pārdislocēts - ok, mazticami, bet tomēr. A te - labais žests ...

Par ukrainietēm - var būt visādi, bet tomēr ieklausos aculiecinieku stāstītajā. Te neizskatās, ka tie cilvēki melotu - nav ekonomiskie bēgļi, kuriem būtu kkāda interese dakšas spraust. Arī apmāti neizskatās, turklāt meklē iespējas atgriezties Ukrainā.

Pa dienu nebūs kad, bet vakarā paklausīšos Tevis rekomendētos ļaužus.

Atbildēt

smirdīgajam necilvēkam

15.05.2022. 23:41

»

ir tā kā ir

Smirdīgos krievu necilvēkus atbalsta tikai daži agonējoši fašistiski režīmi, kā Venecuēlas, Eritrejas, z-Korejas, Sīrijas, Baltkrievijas un, laikam Irānas. Vieni jūs esiet uz Cilvēku planētas un būtu pareizi, lai pēc iespējas ātrāk pārstātu pārējiem traucēt


tu aizmirsi nosaukt vēl "tikai dažus agonējošus fašistiskus režīmus", kas atbalsta Krieviju - Ķīna, Indija, Apvienotie Arābu Emirāti, Irāna, Pakistāna, Dienvidāfrika, Vjetnama, arī Kazahstāna u.c. postpadomju valstis u.t.t. - kopumā apmēram 3/4 pasaules iedzīvotāju.

Izrādās, ka vieni uz Cilvēku planētas ir palikuši tā dēvēto "kolektīvo rietumu" margināļi.

Atbildēt

patiesībā

15.05.2022. 23:26

»

Pomeranču Vainadziņš

Paaaaldies...


par Lavrova meliem - interesanti, konkrēti kas tapis samelots?
Jo, kā zināms, tāda līmeņa profiem tas ir absolūti neraksturīgi.

Par "ukraiņu reāli piedzīvoto" - "ir varianti", kā saka, BET - ticamības nav (pamatoti). Pārāk jau daudz truli prastu feiku tiek propaGANDĒTS (teju 100% visās izpratnēs / izpausmēs / aspektos, pie tam nebaudāmi pavirši režisētu / "atražotu"), kā arī vispārzināmu "nacionālo īpatnību" (patoloģisks necilvēcīgs naids pret visu / visiem, klīnisks minhauzenisms, fenomenāla nekaunība un taml.) faktors - ar to pilnīgi pietiek, lai nograutu arī (iespējamos) gaužām retos izņēmumus.

Attiecībā uz minētajiem personāžiem (3-jiem konkrētajiem) - personīgi man vairāk imponē tieši J. Podoļakas proponējumi & argumentācija (sevišķi jau uz globāli dominējošās lumpenpropagandas vēmekļu fōna). Un ne tikai par "tekošo momentu" lokālā skatījumā. Bet, nu - gaumes lieta, dabiski.

P.S. Akmenī cērt tikai to, kas šķiet ziņojams "pakaļā palicējiem", tak' jau... ;)

Atbildēt

nubet

15.05.2022. 22:50

un šāda klauna priekšā eiropas deputāti pieceļas kājās,protams,lielākai daļai viņiem vienalga,katik netiek apdraudēta viņu ienesīgais eiroparlamentārieša darbs,bet nu nejau tik zemu jākrīt lai šāda lopa priekšā pieceltos kājās,https://www.youtube.com/watch?v 4Wn_CDc1_mg paskataties paši

Atbildēt

ir tā kā ir

15.05.2022. 21:17

»

tikai

viss kautkad nāks atklātībā ,francijas pilsonis ,kurš pabijis ukrainā dod interviju francijas radio:viņš saka ka pats redzējis un uzfilmējis kā ukraiņu armijas tanks nostājas ielas galā un apšauda daudzdzīvokļu mājas,grauj tās ,protams ka ukraina to pasaulei pasniedz kā krievijas pastrādātās zvērības...


Smirdīgos krievu necilvēkus atbalsta tikai daži agonējoši fašistiski režīmi, kā Venecuēlas, Eritrejas, z-Korejas, Sīrijas, Baltkrievijas un, laikam Irānas. Vieni jūs esiet uz Cilvēku planētas un būtu pareizi, lai pēc iespējas ātrāk pārstātu pārējiem traucēt.

Atbildēt

jums vēl laimējies

15.05.2022. 21:13

»

sanāk laba statistika par inteliģences līmeni

Lamājot krievus - vieni lamuvārdi un rupjības


Tu pat nespēj iedomāties, kādiem vārdiem pasaules sabiedrība izsakās par žurkām, blaktīm, tarakāniem.

Atbildēt

netīram krievu lopam

15.05.2022. 21:11

»

pajoliņ

polija joprojām iepērk krievijas gāzi,tikai caur starpnieku un tas protams poļiem gāzes cenu sadārdzina


Polija ir atteikusies, jeb varbūt viņi gāzi iepērk caur ASV, Kataru, Alžīriju, vai Norvēģiju, vai kas tavā, krieva prātiņā, varēja ienākt.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

15.05.2022. 21:08

»

patiesībā

...


Paaaaldies!
Apskatīšos Tevis nosauktos personāžus.
Par Lavrova meliem - nu, tur nebija izrauts no konteksta, noklausījos pilnas attiecīgās intervijas. Atreferējumus neklausos/neskatos.

Par ukraiņiem (konkrētāk - ukrainietēm) - tur nav stāsts par propagandu, bet reāli piedzīvoto. Līdz ar to ir pamats domāt, ka viss adekvāti.

Taču noteikti pievienojos viedoklim, ka daudz kas var nebūt tā, kā izskatās. Līdz ar to mans šī brīža skatījums nekādi nav akmenī iecirsts.

Atbildēt

tikai

15.05.2022. 21:06

viss kautkad nāks atklātībā ,francijas pilsonis ,kurš pabijis ukrainā dod interviju francijas radio:viņš saka ka pats redzējis un uzfilmējis kā ukraiņu armijas tanks nostājas ielas galā un apšauda daudzdzīvokļu mājas,grauj tās ,protams ka ukraina to pasaulei pasniedz kā krievijas pastrādātās zvērības,viņš stāsta kādas zvērības ukraiņi dara ar karagūstekņiem un protams piebilst ,ka viņš saprot ,ja viņam tas viss nebūtu uzfilmēts,viņš neuzdrošinātos to visu publiski stāstīt,jo tad viņu sauktu pie atbildības par krievijas atbalstīšanu...,bet latvijas tv panorāma un ziņu dienesti tik turpina asv uzspiesto melu izplatīšanu ka ukraiiņi balti un mīlīgi,bet krievija vienpusēji nezvērs,brīnos ,kā tie tv panorāmas diktori var ieskatīties acīs cilvēkiem,jeb viņi ir tik stulbi ka paši tic ukrainas godīgumam?

Atbildēt

sanāk laba statistika par inteliģences līmeni

15.05.2022. 20:56

Lamājot krievus - vieni lamuvārdi un rupjības!
Ja otrādi, tad otrādi - loģiska reakcija uz provokācijām un pamatoti viedokļi!
Paskaitiet, pavērtējiet paši!

Atbildēt

Uldis

15.05.2022. 20:29

»

nu nu

Krievu tumsonīgā bidlomasa ir kā vista bez galvas, kas skrien pa sētu un domā, ka joprojām vēl ir dzīva. Nav un krievu feodāļus visus ir pārņēmusi panika un pat, ja viņi kurtuvē sametīs vēl miljonu nesagatavotus, nodzērušos un nemotivētos krievu mužikus, tas situāciju būtiski neizmainīs. Vienkārši krievu...


"bidlomasa" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

nekrievu kroplim un netīram lopam

15.05.2022. 20:27

»

krievu kroplim

Manas "īpašās vajadzības" ir nesaost jūsu anālo vagīnu sekrētu, kas jums tek gar ciskām, smaku. Būtu vismaz korķus sev izjātos anālos sasprauduši, kad ejiet laukā no savām hazām un maļinām...


Nu ļoti jau specifiskas un visnotaļ profesionālas ir tavas zināšanas / pieredze saistībā ar "jūsu anālo vagīnu sekrētu, kas jums tek gar ciskām, smaku", kā jau pederastu nācijas "viedokļu (skapja) līderim" pienākas.

P.S. tu aizmirsi atbildēt - aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

nu nu

15.05.2022. 19:50

»

IM

Krievijas valsts aizstāv krievus visā pasaulē. Krievijas valsts aizstāv krievu minoritāšu tiesības citās valstīs. Krievijas valsts atbalsta krievu majoritāšu neatkarības cīņas. Vai es atbalstītu neatkarīgu Latgales krievu Republiku? Nekādā gadījumā! Bet ja notiktu tā ka valsts drošības spēki nolaiž ...


Krievu tumsonīgā bidlomasa ir kā vista bez galvas, kas skrien pa sētu un domā, ka joprojām vēl ir dzīva. Nav un krievu feodāļus visus ir pārņēmusi panika un pat, ja viņi kurtuvē sametīs vēl miljonu nesagatavotus, nodzērušos un nemotivētos krievu mužikus, tas situāciju būtiski neizmainīs. Vienkārši krievu pasaules gals izmaksās nedaudz vairāk.

Atbildēt

patiesībā

15.05.2022. 19:44

»

Pomeranču Vainadziņš

Vispār jau TV neskatos...


;)

Tātad (arī manuprāt, t.sk.):

"ukraiņi klātienē" (vai jebkuri citi t.s. "ukrānveidīgie" jeb "euroukri") -- par biezu kārtu nozombētāki (pie tam nu ļoooti specifiski, ar izteiktu "pār(NE)cilvēcīgu" dominanti), salīdzinot ar jebkuru citu populāciju attiecīgajā ģeopolitiskajā reģionā (par latvāņu un taml. garšaugu izstrādājumiem - pat nerunājot). Par šo tēmu – skat. info w-resursos "Besagon" (arī, t.sk.), piemēra pēc, u.c. taml. max. objektīvu / adekvātu analītiku.

"tas, kurš tipa Strelkovs" -- garām kasei, totāli (zināmu iemeslu dēļ), tieši tāpat kā savdabīgi orientētais arestovičs un taml. melotslimi fekņūzu fufelspameri. Jebkuram no daiļ*irsējiem šādi izpildīties liek katram sava subjektīva motivācija, privātas intereses, +/- (bez)jēdzīgas ambīcijas un taml. stimuli.

"Solovjovs" -- visnotaļ tradicionāla lojālpropagandas prof.demagoga "spēle uz publiku". Sakarīgi smadzeņojošiem personāžiem gauži neinteresē (ja nu vienīgi - "kolekcijai", kā oficiālās varas +/- akceptēta versija (t.i. viena no dažām) par "tekošo momentu".

"kā reāli melo Lavrovs" -- ir tak' sacīts: "Tā dēvētie "spārmoti teicieni" jeb "spilgti citāti", kas ir speciāli izknābāti no pilnvērtīga viedokļa konteksta, lai šādā veidā pacenstos sagrozīt un izkropļot viedokļa būtību vai kompromitēt tā autoru, ir visprastākā lumpenpropaganda, ar kuru tiek zombēti lētticīgi pamuļķi." "Nekā persōnīga‼!", kā saka - labprāt uzskatu, ka pēdējais palīgteikums personīgi uz Tevi neattiecas. ;) Pilnvērtīgas viedokļu versijas vienmēr ir pat nesalīdzināmi adekvātākas, nekā pa lēto angažētu masmēdītāju tiražētas tendenciozi "frankenšteinētas" kompilācijas. Sakarīgi smadzeņot spējīgi personāži nekad aizžmiegtām ačām nerīs to, ko viņiem cenšas iebarot. Un pie gana "spožas bildes" nevar tikt, saveidojot to no "lumpenpropagandonu" atgremotām / masmēdītāju tiražētām prastām drazām. Va' ne? ;)

Savukārt, attiecībā uz "respektējamiem avotiem" – ir sacīts: "Tieši tāpēc aizliegtais auglis šķiet vissaldākais, ka tas ir ticis aizliegts." Tomēr - PATIESĪBU nav iespējams aizliegt, kā zināms, var tikai mēģināt aizliegt / "sankcionēt" vēlmi pēc tās un atļaušanos to paust. Tādā gadījumā - ir iespēja atcereties kopš seniem laikiem zināmo t.s. "Ezopa valodu". Tāpat arī ir iespēja uzzināt, ka pasaulē dzīvo dažādi cilvēki, kurus iespējamie interesenti var neierobežoti brīvi pilnīgi legāli atrast (sastapt) virtuālajā vidē, tā dēvētajās "globālajās platformās" (t.sk. meklētāju sistēmās, audiovizuālajos servisos, soctīklos u.c.). Piemēra pēc - ir cilvēki ar "nosaukumiem" Jurijs Podoļaka, Mihails Onufrienko, Ruslans Ostaško (cita starpā – visi 3 minētie ir no Ukrainas, pie tam 2 no viņiem tur dzīvo arī pašreiz) u.t.t., u.t.j.pr. Cilvēku ir daudz, viedokļi dažādi, t.sk. arī diametrāli pretēji, sava taisnība ir katram – PATIESĪBA ir viena priekš visiem.

P.S. Burtiski katru dienu, pirms ievērtēt minētos u.c. "alternatīvos" info avotus - godīgi un apzinīgi "izfiltrēju" visus "pareizos" (t.i. dermoliberastu lojālpropagandētos "oficiālos") ikdienišķos "pienesumus", tostarp arī pat visprastākos / šķērmākos melņūzus, t.sk. vietējā muļķuzemes "nolējuma" masmēdītājos. Arī dēļ tam, ka PATIESĪBA ir pa vidu 100% VISAI informācijai saistībā ar aktuālo tematiku – NEVIS tikai viens kategoriski vienpusīgs "pareizais" propaGANDĒJUMS.

Ir sacīts: "Nekas nav tā, kā izskatās (un, īpaši jau, subjektīvi tendenciozi "rādās")..."

Un, arī: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Veiksmi Tev (u.c. labiem ļaužiem)! ;)

Atbildēt

nu nu

15.05.2022. 19:44

»

:):):):):):)

Komunisma devīze ir: "No katra - pēc spējām, katram - pēc vajadzībām". Tāda līmeņa krievijā nav, tātad -arī komunisma tur nav. Bet fašisma gan tur ir - Kudoram taisnība


Komunista devīze: "visiem komunistiem jādzīvo komunismā" Komunisms, kopā cionismu, nēģeru rasismu un rusismu, tas ir fašisms.

Atbildēt

IM

15.05.2022. 19:41

»

Jautājums

Vai tiešām gribat teikt, ka priekšā mums it visur būs tāda elle, kādu Putins, priekšlaicīgi izraujoties uz priekšu, ir sarīkojis Ukrainā un Mariupolē? Kāda tad ir tā Putina domāšana, Jūsuprāt? Un vecs, un stīvs izskatās tieši Putins


Krievijas valsts aizstāv krievus visā pasaulē. Krievijas valsts aizstāv krievu minoritāšu tiesības citās valstīs. Krievijas valsts atbalsta krievu majoritāšu neatkarības cīņas. Vai es atbalstītu neatkarīgu Latgales krievu Republiku? Nekādā gadījumā! Bet ja notiktu tā ka valsts drošības spēki nolaiž tādu tūku un pieļauj ka tāda Latgales Krievu Republika uz kādu laiku nodibinās un zināmā teritorijā pārņem varu? Krievija protams kā saka tut kak tut. Nu sveika Latgalīte, nesūtīs taču armiju virsū? Jo ja sūtīs tad skaidrs ka Daugavpils pole, un pat Riga pole var būt.
Krievijā noteikti ir impēŗijas domāšana, Krievijā ir arī padomju domāšana, Krievijā ir arī demokrātiska domāšana. Krievijai bagāta vēsture. Putins noteikti iziet savā rīcībā no Krievijas valsts vēstures, bet kā jau minēju, Krievijā ir arī kaut kādi demokrātijas pamati un pieredze. Krievija beigta nav, kāda tā būs rādīs laiks, un tas kāda būs pasaule tai apkārt.

Atbildēt

pamodās

15.05.2022. 19:41

»

IM

Pat ja tā. Priecāties nav par ko. Jāmaksā par to būs ukraiņiem. Konflikts savukārt tikai uzmilzt. Arvien tuvāk nopostītai un arī radioaktīvai Ukrainai. Postošās enerģijas megatonnas taču krieviem nav trūkumā. Neuzdrošināsies? Bet kāpēc ne? Katra sīkā ukraiņu uzvara, katrs nogremdēts flagmanis tikai ...


Par visu samaksās krievi, pat ja pēdējam krievam būs jāšķirās no saviem iekšējiem orgāniem, kuri turpinās dzīvot civilizētu vāciešu, ķīniešu, vai tungusu organismā.
Pirmkārt viskrieviskākais necilvēks, kādi vien rāpo pa Cilvēku planētu, gļēvais, sadistiskais pederasts Putins, tik ļoti baidās ātri nonākt ellē, ka kodolkaru nerīkos. Tas mēsls labāk sēdēs Hāgas cietumā Miloševiča kamerā, nekā blakus Žirinovskim piķa katlā. Otrkārt neviens viņam nedos rokās visas pogas, tāpēc sabotāža būs neizbēgama.
Ukraiņas pusē ir visa pasaule, jo ukraiņi, tāpat kā pirms 800 gadiem stāv ceļā uz Eiropu Ordas orkiem.

Atbildēt

:):):):):):)

15.05.2022. 19:08

»

Kur, jūs, Kudora kungs rāvāt

To fašisma definīciju? Karam sākoties, krievi nosauca vāciešus par fašistiem un pēc kara izdomāja fašisma definīciju. Vajag paklausīties vēsturnieku Soloņinu, kurš skaidri pateica, ka Krievijā nekada fašisma nav. Tas ir komunisms


Komunisma devīze ir: "No katra - pēc spējām, katram - pēc vajadzībām". Tāda līmeņa krievijā nav, tātad -arī komunisma tur nav. Bet fašisma gan tur ir - Kudoram taisnība.

Atbildēt

Jautājums

15.05.2022. 19:02

»

IM

Kam veca ģeopolitiska domāšana? Protams ka tas ir Jukums...


Vai tiešām gribat teikt, ka priekšā mums it visur būs tāda elle, kādu Putins, priekšlaicīgi izraujoties uz priekšu, ir sarīkojis Ukrainā un Mariupolē? Kāda tad ir tā Putina domāšana, Jūsuprāt? Un vecs, un stīvs izskatās tieši Putins :):):)

Atbildēt

IM

15.05.2022. 18:20

»

pamodās

Par tādiem "veciem ieročiem" krievs nevar pat sapņot, bet Mig-29 no Polijas un S-300 no Slovākijas ir ieroči ar ko karo krievs, tikai Ukrainai piešķirtie ir ar uzlabotu elektroniku...


Pat ja tā. Priecāties nav par ko. Jāmaksā par to būs ukraiņiem. Konflikts savukārt tikai uzmilzt. Arvien tuvāk nopostītai un arī radioaktīvai Ukrainai. Postošās enerģijas megatonnas taču krieviem nav trūkumā. Neuzdrošināsies? Bet kāpēc ne? Katra sīkā ukraiņu uzvara, katrs nogremdēts flagmanis tikai tuvina tam ka atkal nebūs citas izejas.
Vai tiešām nav saprotams ka ir virziens uz kara kurināšanu, un ir virziens uz miera meklēšanu. Visticamāk krievi aktīvi mieru nemeklēs jo Minskas vienošanās parādīja cik tas nopietni. Tagad kārta meklēt mieru pienākas Eiropai. Vai Eiropa to saprot? Pagaidām liekas ka nē. Kas krieviem atliek? Darīt visu to kas to saprašanu varētu stimulēt. Kodolieroču žvadzināšana? Man viss tas jau tagad riebjas kad ieroču pārdevēji izliekas par baltiem pūkainiem cālīšiem bet faktiski vēl uzkurina jau tā nemaz ne mazu karu.
Ko lai saka par ukraiņiem? Nu idioti. Tā vietā lai zaudētu apgabalus kur praktiski tikai krievi dzīvo, tagad dzen savu valsti zem jautājuma zīmes un verdzības parādos. Latvieši nu tagad ukraiņus pielūdz. Nesaprotu kāpēc? Laikam tāpēc ka prieks ka šiem jākaro bet latvieši var vēsā mierā tēlot labos un līdzjūtīgos. Kaut ja tā turpinās tad pašiem ar visai drīz var būt uguns pie astes.

Atbildēt

pamodās

15.05.2022. 16:28

»

IM

Nolēma atbalstīt Ukrainu? Pēc vecās shēmas atbalstīt, jeb veiksmīgi tikt vaļā no vecas kara tehnikas lūžņus pārvēršot par preci


Par tādiem "veciem ieročiem" krievs nevar pat sapņot, bet Mig-29 no Polijas un S-300 no Slovākijas ir ieroči ar ko karo krievs, tikai Ukrainai piešķirtie ir ar uzlabotu elektroniku.
Nupat nosmēķētais Skumjais Zirgs, Lavrovs, ar savu izmuldēšanos panāca, ka Ukraina saņem modernākās Izraēlas raķetes, kas vairs nedos iespējas krievu peldošiem zārkiem pietuvoties Ukrainas krastiem, bet vēlāk tos noslīcinās Sevastopoles līcī.
Израиль дал "Добро" о передаче противокорабельных ракет Blue Spear 5G SSM /youtube/
Jau četras valsti pasaulē nolēmušas izskatīt iespēju iegādāties no Ukrainas raķetes Neptun, ar kurām tika nogremdēt krievu flotes flagmanis, Moskva. Ukrainai, tāpat kā Turcijai vai Ķīnai ir iespējas ražot modernākos ieročus, pateicoties pieejamai elektronikai, kas nespīd krievam.

Atbildēt

Jukums

15.05.2022. 16:01

Diemžēl, jāatzīst, ka vecajām ES valstīm tiešām ir grūti ar situācijas saprašanu. Makrons joprojām kaut ko murgo par Krievijas nepazemošanu un tās sejas saglabāšanu, daži vācu inteliģences pārstāvji sūta vēstuli Vācijas vadībai, lai nedod ieročus Ukrainai un pamato to tā ka, jo ātrāk Ukraina zaudēs karu, jo ātrāk būs miers. Grūti iedomāties viņu vēsturiskās un politiskās izpratnes līmeni, kā arī vienkārši loģiku. an viņus gribas apzīmēt par neizglītotiem stulbeņiem.
Ja Baltijas valstis, Polija, Lielbritānija un vēl daži nebakstītu pasauli un neskubinātu palīdzēt Ukrainai, iespējams, putins arī būtu savus plānus realizējis. Un tie plāni neaprobežojas tikai ar Ukrainu.
Tagad es redzu, ka krievu okupantus tomēr padzīs no Ukrainas vai vismaz no tās lielākās daļas. Un Krievija pamazām grims un pamazām arī zaudēs teritorijas. Tad viņi saplēsīsies savā starpā, sāks dalīt visu starp šiem krievu okupantu bandītu grupējumiem. Pa vidam vēl kādas tautas Krievijā pieprasīs neatkarību. Kāda daļa no Krievijas saglabāsies, cita daļa kļūs uz laiku mežonīga, kur darbosies tikai atklāti bandīti, iespējams, tās zemes ar laiku pārņems ķīnieši. Japāna savas salas atgūs, par to nav īpašu šaubu. Būs tāds, kā juku laiks, arī uz Latviju mēģinās nākt krievu bēgļi. Līdz stabilai situācijai var paiet vēl vairāki desmiti gadu.
Starp citu, es jau kādus gadus piecus vai vairāk, esmu teicis, ka Krievija gatavojas karam - tikai nebija skaidrs, kur tieši tā uzbruks. Tikpat labi tā varēja mēģināt uzbrukt arī Latvijai Daugavpilī vai Igaunijā Narvai. Ar tiem pašiem idiotiskajiem argumentiem.
Ja par vecajām ES valstīm, tad tās šo nezvēru uzbaroja un, kā redzam, vēl joprojām nevar vai nevēlas īsti pamosties.
Tas Krievijas iesāktais karš, ir ārpus jebkāda veselā saprāta, gan savas bezjēdzības, gan arī visu to šausmu darbu dēļ. Tur nu pavisam skaidri var redzēt to russkijmira stulbumu. Krievija nav mainījusies ne no otrā pasaules kara laikiem ne pat no ara laikiem. putins nav nejaušība, bet gan likumsakarība. Viņš uzradās pēc to russkijmira lopu pieprasījuma un tikai mēģina realizēt šo russkimira lopu stulbos un asinskāros plānus. Gan jau putins vēlēsies pamēģināt arī kaut ko no kodolarsenāla, tikai nav zināms, vai šādu viņa pavēli arī izpildīs.

Atbildēt

IM

15.05.2022. 15:51

»

ilgi gulēja

43 valstu samits Ramšteinā, kur visi nolēma atbalstīt Ukrainu, liecina, ka pamazām guļošie mostas


Nolēma atbalstīt Ukrainu? Pēc vecās shēmas atbalstīt, jeb veiksmīgi tikt vaļā no vecas kara tehnikas lūžņus pārvēršot par preci.

Atbildēt

IM

15.05.2022. 15:42

»

ilgi gulēja

43 valstu samits Ramšteinā, kur visi nolēma atbalstīt Ukrainu, liecina, ka pamazām guļošie mostas


Ramšteina, Vakareiropa, tur visi vēlu iet gulēt un vēlu mostas. Saule lec no austrumiem.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

15.05.2022. 15:26

»

izslēdz TV uc zombētājus propaGANDĒTĀJUS

Ieslēdz GALVU


Vispār jau TV neskatos.
Kā jau sacīju, runājos lielākoties ar ukraiņiem klātienē, kuri paši vai kuru radi ir piedzīvojuši to, ko ir reāli piedzīvojuši.
Par minētajiem dažādajiem avotiem - paklausījos, ko tagad runā Girkins (tas, kas ķipa Strelkovs), ko, saistībā ar Girkinu, saka Solovjovs, kā reāli melo Lavrovs.
Nu, neveidojas tur spoža bilde.
Ja Tev ir citi respektējami avoti, lūdzu, padalies!

Atbildēt

IM

15.05.2022. 15:26

»

Pomeranču Vainadziņš

Man domāt, viss ir kļuvis pilnīgi citādāk nekā karam sākoties...


Šis karš ir modinātājkarš. Diemžēl, jo Eiropa pārāk cieši guļ savas dominances miegā. Gan jau ka vairs īsti neguļ, bet mosties ar negribas. Jo skaidrs taču ka nomodā tās, bijušās dominances vairs nav. Tad kādēļ mosties? Labāk tam kara zvanītājam uzmest spilvenu un izolēt. Izolācija un izolēšanās labākais ko šajā brīdī var uzsākt. Kaut gan ir absolūti skaidrs ka jāmostas vien būs jo jauna diena ir sākusies, un modinātājs zvanīs atkal un atkal, un arvien stiprāk un izlēmīgāk.
Citas izejas nav, jauna diena ir sākusies, daudz skaistāka un saulaināka par vakardienu, laiks mosties.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

21

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

FotoLatvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas kārtējo atteikumu izpildīt LVSADA streika prasību.
Lasīt visu...

3

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

FotoPolicijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Pirmais tests būs jau rītdien, kad jātiek galā ar aicinājumiem uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā.
Lasīt visu...

12

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

FotoPar politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu sirdi un prātu ir PSRS/Krievijā. Viņi nav pārliecināmi. Tas varētu būt vairāk nekā 200 tūkstoši cilvēku. Liela daļa dzīvo Rīgā un Daugavpilī. Galvenie vakardienas dalībnieki.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....