Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

meh

23.05.2020. 17:37

»

Aha!

Tas un viss cits, kas raksturo ķīniešus kā vīrusu, kas ielaužas veselā šūnā un to agresīvi pārņem precīzi aprakstīts Pasaules civilizāciju vēstures četros sējumos. Ķīnieši arī pašlaik zog citu idejas, atdarinot brendus, un uzspiež savu vīrusa ideoloģiju pasaulei, kopējot valstsvadībā komunistus un kapitālistus...


Eiropā kapitālismu jau sen nomainījis komunisms.

Kopēšana ir jebkuras ekonomikas dzinējspēks - tā ir jādara visiem, jo tā kādreiz darīja arī Eiropā, kad tāda ideju nozagšana no citiem nodrošināja renesanses laikus un turpinājās vēlāk - koloniju un "atklājumu" laikmetā. Licences, patenti un vietējā tirgus aizsardzība ne ar ko neatšķiras no viduslaiku tumšo laiku stagnāciju ar amatnieku ģildēm. Ne tikai Ķīnai nekas tāds nav nepieciešams, ja ir vēlme strauji attīstīties un panākt citus.

95% latviešu pa tēva līniju paši ir dzeltenā sērga, kas pārvācās uz Eiropu un laika gaitā sakrustojās ar vietējiem Eiropas iedzīvotājiem. Eiropas sievietēm izcelsme nāk no Tuvajiem Austrumiem un Āfrikas un iespējams, ka arī no neandertāliešiem, jo cilvēku mtdna aizvietoja neandertāliešu sieviešu mtdna pirms 200 000 gadiem un ir grūti atšķirt kas ir kas. Tā arī ir visa mūsu milzīgā atšķirība ar ķīniešiem.

Ko taisās darīt ķīnieši, latviešiem tā īsti ir pie vienas vietas, jo Latvijai robežas ar Ķīnu nav un tā ir tikai to valstu problēma ar kurām Ķīnai ir robeža.

Suņ Dzi nav karamāksla. Iesaku pārlasīt vēlreiz - - tā ir māksla, kas māca ar piemēriem, ka jebkuŗš kaŗš ir slikts, atšķirībā no miera un ir ļoti daudz pamācību ko vajag darīt lai kaŗš nenotiktu. Piemēram, iegūstot draugus pāri robežām. Krievija dara visu pretējo, jo tā neiegūst draugus Rietumos - to esamība padara draugus Austrumos par vēl draudzīgākiem draugiem. Ķīna gan rīkojas pareizi šajā ziņā.

Atbildēt

Traktors

23.05.2020. 15:18

zander/kasīkli, nogriez vienreiz nagus!

Atbildēt

Ivo

23.05.2020. 14:05

»

Ķīnas un Krievijas impērija

rada naidu


Naids pret krievijas pederastijas atkritumiem nav jārada...tas vienmēr bija ir un būs...citādi nemaz nevar būt..

Atbildēt

kasiklis ar kiniesu masku uz deguna

23.05.2020. 11:43

»

Hihi

Slimie naciķi


Jo katastrofalaks stavoklis Latvija,jo niknak rej Krievijas virziena !

Atbildēt

Hihi

23.05.2020. 11:16

Slimie naciķi
Tikai nez kāpēc, ka tad, kad tāds kasīklis ar sarežģītu sfinkteru plīsumu nonàks slimnicā, ārsts meklēs literatūru internetā arī krievijas portàlos

Atbildēt

dzive asv sunubudas !

23.05.2020. 04:09

»

Fakts

Kina ir lielvalsts.https://www.youtube.com/watch?v 3dY4Qq-dKZE


Kiniesi atskiriba no latviesu draugiem asv,sunu budas nedzivo !https://www.youtube.com/watch?v JDw8h3G8lqg

Atbildēt

Aha!

23.05.2020. 03:21

»

meh

Tikai nevajag liet šķidru. Tibeta un mongoļu zemju pievienošana ir nesenākās ķīniešu iekarošanas. Pirms tam bija Vjetnamiešiem līdzīgo Wue iekarošanas kampaņas, kuras rezultātā tika iekarota visa Dienvidķīna līdz Šanhajai. Nemaz nepieminot senāko iznīcināto civilizāciju, kas izgudroja metalurģiju vai...


Tas un viss cits, kas raksturo ķīniešus kā vīrusu, kas ielaužas veselā šūnā un to agresīvi pārņem precīzi aprakstīts Pasaules civilizāciju vēstures četros sējumos. Ķīnieši arī pašlaik zog citu idejas, atdarinot brendus, un uzspiež savu vīrusa ideoloģiju pasaulei, kopējot valstsvadībā komunistus un kapitālistus vienlaikus, kā impērijai izvēršoties pasaulē ar jaunāko militārajā tehnikā. Tā ir dzeltenā sērga, kura pārņem pasauli. Pietiek ķīniešus izlaist no ĶTR rezervāta! Turklāt viņiem vienmēr ir bijuši nežēlīgi karavadoņi, kuriem savu karavīru dzīvības neko nenozīmē. Suņ Dzi Karamāksla, arī biznesā, ir bezmaz pilnība konkurencē ar saviem deviņu zemju principu likumiem.

Atbildēt

asv ir kolonialisma metropole

23.05.2020. 02:37

»

fakts

Ķīna ir starptautiskā rabināta vergu un resursu fabrika,Krievija,resursu piedeva


covid-19 ari apstiprinaja asv vadoso lomu gan inficeto ,gan miruso skaita zina visa pasaule.

Atbildēt

!

23.05.2020. 02:34

»

skauts

Kariņ/Levit kliķe ir totalitārs režīms


Tapat ka savulaik batistas rezims Kuba !

Atbildēt

Fakts

23.05.2020. 00:00

»

fakts

Ķīna ir starptautiskā rabināta vergu un resursu fabrika,Krievija,resursu piedeva


Tad pastalateja ir ute uz Pasaules geopolitskaaas kartes

Atbildēt

meh

22.05.2020. 23:41

»

hm

Hitleru, Musolīni taču izauklēja Eiropas cienījamākās demokrātijas! Rasisma teorija ar nacionālu pieskaņu radās pašā demokrātijas šūpulī...


Tikai nevajag liet šķidru. Tibeta un mongoļu zemju pievienošana ir nesenākās ķīniešu iekarošanas. Pirms tam bija Vjetnamiešiem līdzīgo Wue iekarošanas kampaņas, kuras rezultātā tika iekarota visa Dienvidķīna līdz Šanhajai. Nemaz nepieminot senāko iznīcināto civilizāciju, kas izgudroja metalurģiju vai citas civilizācijas, kas izgudroja klasiskos ķīniešu pūķus. Visas šīs iekarošanas pavadīja genocīda un asimilācijas politika attiecībā pret iekarotajām tautām.

Ķīniešus var savā ziņā salīdzināt ar romiešiem, kas prata tikai kaŗa mākslu un visu pārējo šie ieguva iekarojumu rezultātā. Visa atšķirība no romiešiem ir tāda, ka ķīniešu izplešanās sākas ar cūku domestifikāciju, kas nodrošināja šiem labāku pārticību, salīdzinājumā ar pārējiem.

Kā liecina vēsture, tad Islama impērijas izplešanās sākās pēc tam, kad Roma un Persijas impērija viena otru novājināja savstarpējos karos. Tas nozīmē to, ka 22. gadsimtā nākamā pasaules lielvalsts nebūs neviena no tagadējām lielvalstīm, kas savstarpēji novājinās viena otru, bet pilnīgi jauna valsts, kas tiks būvēta uz šo valstu drupām. Par musulmaņu eksistēšanu pēc 21. gadsimta gan ir paliela skepse - viņu laiks ir jau sen pagājis un viņu atmodas periods ir tikai ASV vājuma pazīme, kur ASV noeejot no skatuves arī islamam būs beigas.

Atbildēt

meh

22.05.2020. 23:20

»

Demagogs ir šīs jūsu Kasīklis

1. No desmit Ķīnas iedzīvotājiem 0,1 cilvēks zinās, ka starp Krieviju un Ķīnu ir vismaz kaut kādas attiecības


Raksts ir pašvaks - nevajadzēja būt tādam iemeslam lai tas tiktu publicēts, bet civilizācijām ar mūsdienu Ķīnu un Krieviju nav nekāda sakara. Cik diez to reizes vajadzēs atkārtot, kamēr tas būs skaidrs?
Kopš Pētera I laikiem Krievija ir daļa no Eiropas - pati Krievija eksistē tikai pēdējos 400 gadus. Ja kas, tad Maskava sevi uzskata par trešo Romu, kas tā kā būtu Romas civilizācijas turpinājums ;)
Ideju par to, ka Krievija ir atsevišķa civilizācija izteica vācu izcelsmes Krievijas imperators tikai pirms 100 gadiem - neilgi pirms Krievijas impērija aizgāja nost no vēstures skatuves un padomju sovaki savā aprobežotibā izplata šo mītu tālāk.

Aptuveni tikpat ilgi kā modernā Krievija, eksistē modernā Ķīna(kurai nosaukums ir Ķīna tikai sakritības pēc un tikai ārzemniekiem), kuras pēdējā imperatoru dinastija 300 gadu periodā bija mandžūri, kas atstāja savu iespaidu uz ķīniešiem valodas un kultūras jomā. Ja Ķīnā Kvingu dinastijas galvenā darba valoda nebija ķīniešu, ir kaut kā neloģiski uzskatīt to par ķīniešu valsti - tāpat kā Livonijas valsts laikus neuzskata par latviešu un igauņu valsts laikiem.

Atbildēt

skauts

22.05.2020. 22:24

Kariņ/Levit kliķe ir totalitārs režīms!

Atbildēt

nepaliec mājās

22.05.2020. 22:14

»

forcemajeure

kasīkļa totalitārisma definīcijas daudzējādi atbilst pašmāju realitātēm. izņemot agresīvo ārpolitiku, protams, jo tam nav spēciņa


forcemajeure- vai tad piedalīšanās kopā ar ASV dažādās karadarbībās un naida kurināšana pret Krieviju nav agresīva ārpolitika?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.05.2020. 21:41

Aizmirsu, ka Ķīna karoja arī ar Indiju Hinlaijos un visos karos Ķīna beigu beigās panāca savu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.05.2020. 21:38

Autors nav pamanījis, ka 1. vēlēšanu sistēmas un jebkādas demokrātijas principā nav arī tādās valstīs kā Saūdu arābija, Katara, Omana, taču rietumu pasaule šīs valstis pie nedemokrātiskām un totalitārām nekad nepieskaita, bet nedemokrātiskas rietumu izpratnē ir tās valstis, kas nepakļaujas ASV un UK diktātam;
2) Autors nav pamanījis, ka Ķīna karo gandrīz tik pat bieži kā ASV un tajā skaitā vairākas reizes ir karojusi lokālos karos arī ar Krieviju. Līdz 2.pasaules karam divas reizes karoja Dunganas karā un karā par Krievijas Austrumķīnas dzelzceļu. Pēc 2.pasaules kara Ķīna karoja ar PSRS par salu uz Amūras upes, ko krievi sauc par Demjanskij. Pēc 2.pasaules kara Ķīna karoja arī ar ASV Korejā un ar PSRS karā ar Vjetnamu par kontroli par Kampučiju. Līdz ar to autora secinājumu, pareizāk, apgalvojumi nav balstīti uz faktiem, bet ir politiski angažēti propagandistiski apgalvojumi.

Atbildēt

Kārtējie kasīkļa murgi?

22.05.2020. 21:17

»

hm

Hitleru, Musolīni taču izauklēja Eiropas cienījamākās demokrātijas! Rasisma teorija ar nacionālu pieskaņu radās pašā demokrātijas šūpulī...


Ķīna pie mazākās iespējas vienmēr izrādījusi agresivitātipret kaimiņos esošo zemju tautām, Ķīnas mazākuma tautām un to turpina darīt!

Atbildēt

hm

22.05.2020. 20:45

Hitleru, Musolīni taču izauklēja Eiropas cienījamākās demokrātijas! Rasisma teorija ar nacionālu pieskaņu radās pašā demokrātijas šūpulī!
Vēl viens fakts - Padomju Savienība un Ķīna cieta lielākos cilvēku zaudējumus 2. p. karā - attiecīgi 28 un 20 miljoni.
Ķīnieši visā savu 6000 gadu civilizācijas vēsturē nav veikuši lielus kolonoizācijas karus, parādījusi sevi kā miermīlīgu tautu, kaut vai pretstatā eiropiešiem. Pēdējie, kuri okupēja Ķīnu bija angļi un japāņi.
Par šodienu - sākotnēji Ķīna pat pievienojās amerikāņu sankcijām pret Krieviju. Pašreiz gan tiek veidoti kopīgi projekti. Kā grandiozākais - viens ceļš, viena josla. kas aptvers Āziju un Eiropu.
Frāžaini izsakoties, amerikāņi noraustījušies, nervozi smēķē un norēķinās ar pēdējiem zaļajiem dolāra devalvācijas gaidās, ko izdala saviem vasaļiem par šādiem rakstiem.

Atbildēt

derdz

22.05.2020. 20:40

Laikam kasīklis nekādi nevar saprast kā krievs vai ķīnietis spēj uzbūvēt zemūdenes un daudzas citas militārās lietas, un tās uzturēt, tāpēc jau esam Kasīklis.

Atbildēt

Lamata

22.05.2020. 20:35

Ķīnieši ir Konfūcija likumu sekotāji. Ar to viņi tik ļoti atšķiras no citām tautām. Ķīnietis nestrēbs karstu, bet visu apdomās un uzticēsies tam vadonim, kuru pieņems kā noteicēju. Mao laikā viņi pamatīgi apdedzinājās sev par mācību turpmākajam laikam. Krievi centās vilkt gāzes vadu uz Ķīnu, jo viņiem pašiem nepietiek ar 65%. Ķīnieši ar atbildi nesteidzās, gaidot, ka krievi samazinās cenu.Konfūcija likumi nosaka, ka jābūt ļoti disciplinētam ,strādīgam un apdomīgam , lai dzīvē gūtu panākumus. ASV nespēj pārdzīvot faktu, ka ķīnieši cenšas ieņemt viņu vietu. Krievi pat necenšas to darīt.

Atbildēt

fakts

22.05.2020. 20:09

»

Fakts

Kina ir lielvalsts.https://www.youtube.com/watch?v 3dY4Qq-dKZE


Ķīna ir starptautiskā rabināta vergu un resursu fabrika,Krievija,resursu piedeva.

Atbildēt

Fakts

22.05.2020. 19:48

Kina ir lielvalsts.https://www.youtube.com/watch?v 3dY4Qq-dKZE

Atbildēt

Gailene

22.05.2020. 19:30

»

Ivo

Gaidu kad Ķīna atsavinas no krievijas pederastijas tālos austrumus un sibīriju


Svinēsim Somijas-Ķīnas robežkontroles punkta atklāšanu.

Atbildēt

Kas ir tie sūda”pilsētas aktīvisti”?

22.05.2020. 18:48

»

VDD pret 15500 pilsoņiem

Pilsētvides aktīvisti 28.maijā visas Brīvības ielas garumā plāno organizēt piketu, protestējot pret Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecību Brīvības gatvē 207, velotreka "Marss" teritorijā, liecina sociālajā vietnē "Facebook" publicētā informācija


Tādi kā Vjačeslava Dombrovska nezināmu labvēļu, par kuriem neinteresējas KNAB kā par politikas nelikumīgu finansēšanu, finansēta domnīca “certus. lv”?

Atbildēt

L L ir pofig, ko publicēt

22.05.2020. 18:44

»

!

nozelojami ir tas ,ka Lato Lapsa publice planpratina kasikla murgus ar apskauzamu regularitati pedejo menesu laika


jo mērķis ir ar pietiek taisīt vnk naudu! Sen bija to saprast.

Tikai muļķi vēl spreiž - ja publikācija atbilsts manai informētībai, tad tā ir laba!!!

Atbildēt

VDD pret 15500 pilsoņiem

22.05.2020. 18:42

Pilsētvides aktīvisti 28.maijā visas Brīvības ielas garumā plāno organizēt piketu, protestējot pret Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecību Brīvības gatvē 207, velotreka "Marss" teritorijā, liecina sociālajā vietnē "Facebook" publicētā informācija.

Atbildēt

Haa, uhaa, Kasīklis

22.05.2020. 18:41

Kasīkļa raksts ir kaut kas nesaprotams. Demagoģija. Informatīvs uzbrukums.

Pēdējos desmit gados Krievija un Ķīna iecerēja naftas norēķinos izslēgt usd. Sataisīja savstarpējos ligumus. Krievijas Centrālā banka “ārzemju partneru interesēs” izjauca šo afēru. Pēc tam bija Krievijas- Ķīnas militārās mācības, kurām kā atbilde sekoja NATO un ASV militārās mācības Eiropā Defender 2020., ieplànotas 2020. g. aprīlī. Tās beidzās ar globàlo C19 pandēmiju, ko, pretojoties Defender 2020. realizēja Ķīna un Krievija. Pret Krieviju tiek turpinātas sankcijas, bet no Ķīnas piedzīs zaudējumu atlīdzību naudā par C19 izplatīšanu kā uzbrukumu Rietumu civilizācijai.

Kasīklis ir Kremļa jāklis, gejs, pietiek cenzē citu vārdu, rakstā dodot faktus, it kā pastāvētu konflikts starp Ķīnu un Krieviju.

Saskaņā ar Karamākslas principiem Ķīna un Krievija tikai publiski šobrīd tēlo savu vājumu, Siņam no Ķīnas kauninot Putinu par slēpšanos bunkurā.

Kasīklis aiz pautiem pakarams Rīgā, Doma laukumā par šāda raksta publikāciju.

Atbildēt

švamme

22.05.2020. 17:34

YouTubē ir Orvelisks 2,5 stundu klausāmgabals par krieviju 2028. gadā. Vergu koncentrācijas nom. ar ķīniešu rakstību un taloniem uz žāvētiem tārpiem un oficiālu atļauju ar dadža lapām atslaucīties (bez licenses)... un tik daudz kā vēl, ka nevar visu atminēt, kiseļovs tur ir Sikeļov, pavalstnieki - cкрепцы.. u.t.t. Tik naturāli un izsmejiši atainota krieva būtība un aizvēsturiskums, ka neticas, ka sarakstījis krievs, jo tas ir iznīcinošs.
Россия 2028 Семён Скрепецкий. Аудио книга полная версия.
https://www.youtube.com/watch?v CIQnuFJSMDQ&list PLazN-kunURBzLCF-nnJiWKLBBy4gRbcgm&index 37&t 1s

Atbildēt

Fakts

22.05.2020. 17:20

»

Ivo

Daudz gan...to muļķu un salašņu baru var vērot 9.maija praidā..no visām pusēm lien uz Uzvaras parku..pretīgi,zemiski radījumi


Es paliku par krievu.Iepaziistot pastalnaacikus sapratu ka tie ir zemcilveeki,Cilveeces atkritumi.Peec nepilniem 100 gadiem vinju vairs nebuus,pashi izmirs un izkliidiis pa Pasauli kaa chigaani.

Atbildēt

Ivo

22.05.2020. 17:10

»

Fakts

Latateja ir politmafiju totalitaara korupcionaaru ASV vasaljvalsts,kur dziivo daudz muljkju un nekrietnu Cilveeku


Daudz gan...to muļķu un salašņu baru var vērot 9.maija praidā..no visām pusēm lien uz Uzvaras parku..pretīgi,zemiski radījumi..

Atbildēt

Fakts

22.05.2020. 17:07

Latateja ir politmafiju totalitaara korupcionaaru ASV vasaljvalsts,kur dziivo daudz muljkju un nekrietnu Cilveeku.

Atbildēt

Jā, bet

22.05.2020. 16:54

Kas svarīgs nav pateikts šajā rakstā?
Vai tad Krievija, Ķīna un Latvija sanāk totalitāras valstis? Formāli ne, bet, ja paskatīsimies pēc būtības, tad aina tomēr ir nedaudz citādāka. Apskatīsim secīgi visas totalitārisma pazīmes Krievijas, Ķīnas un Latvijas kontekstā.....

Atbildēt

P.

22.05.2020. 16:47

> agresīva, uz ekspansiju vērsta ārpolitika;

Pēdējos gados divdesmit tādu nopietnu ekspansiju ir izveikusi tikai viena "valstu savienība", if you know what I mean.

Atbildēt

Ivo

22.05.2020. 16:29

»

Če Gevara

Pavasaris, parkā zālienā kopojas divi suņi, trešais stāv pāris metru attālumā un rej vau! vau! vau!, tas trešais man atgādina kasīkli


Un tu tas suns kuru kopo...malacis..visi kas atbalsta krieviju pec būtības ir pidari..

Atbildēt

Ivo

22.05.2020. 16:24

»

Demagogs ir šīs jūsu Kasīklis

1. No desmit Ķīnas iedzīvotājiem 0,1 cilvēks zinās, ka starp Krieviju un Ķīnu ir vismaz kaut kādas attiecības


Ķīnā ir senā civilizacija..kāda civilizācija var but krievijā?civilizacijas kloaka..

Atbildēt

forcemajeure

22.05.2020. 15:56

kasīkļa totalitārisma definīcijas daudzējādi atbilst pašmāju realitātēm. izņemot agresīvo ārpolitiku, protams, jo tam nav spēciņa.

Atbildēt

Če Gevara

22.05.2020. 15:52

Pavasaris, parkā zālienā kopojas divi suņi, trešais stāv pāris metru attālumā un rej vau! vau! vau!, tas trešais man atgādina kasīkli!

Atbildēt

Demagogs ir šīs jūsu Kasīklis

22.05.2020. 15:52

1. No desmit Ķīnas iedzīvotājiem 0,1 cilvēks zinās, ka starp Krieviju un Ķīnu ir vismaz kaut kādas attiecības.

2. Gan Ķīna, gan Krievija ir ne tikai valstis, bet arī senās civilizācijas. Bet cilvēks ar ciema mentalitāti nekad nesapratīs šī vārda nozīmi.

Atbildēt

drīz pieredzēsim, ka

22.05.2020. 15:52

ASV un ES sabrukumu, bet Ķina un Krievija labi sadzīvos!!!

Atbildēt

bet mūsu Latvija ir

22.05.2020. 15:46

Failed state...

Atbildēt

Če Gevara

22.05.2020. 15:44

»

Ivo

Ceru ka ķīnieši nebūs tik humāni kā ādolfs un utilizēs utis


Ceru, ka krievi tevi atšifrēs un noķers, būtu labs eksponāts zooloģiskā dārza restotā būrī pie šakāļiem un hiēnām!

Atbildēt

Če Gevara

22.05.2020. 15:40

Laikam Latvija ir lielos mēslos, tāpēc tik regulāri tiek aprieta kaimiņu Krievija, lai novērstu uzmanību no pašu nespējīgās idiotu, kukuļņēmēju kriminālnoziedznieku un pederastu valdības

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...