Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zane L

03.06.2020. 13:05

Abas valstis ir demokratijas noliedzējas!

Atbildēt

to visticamāk

24.05.2020. 20:22

»

visticamāk

tu arī kopā ar Rinkēviču un Ušakovu, ejot pirtī, esi kaut ko saķēris, ja tik labi zini


Par visu negatīvo, kas saistās ar Krieviju, visvairāk aizvainoti ir krievmīļi un citi pederasti.

Atbildēt

visticamāk

24.05.2020. 18:49

»

padomā labāk

ko tu pats būsi saķēris, kopā ar Rinkēviču un Ušakovu, ejot pirtī


tu arī kopā ar Rinkēviču un Ušakovu, ejot pirtī, esi kaut ko saķēris, ja tik labi zini?

Atbildēt

padomā labāk

24.05.2020. 17:27

»

visticamāk

kasmīslis arī ir inficējies ar covidiotisma sērgu sevišķi smagā formā


ko tu pats būsi saķēris, kopā ar Rinkēviču un Ušakovu, ejot pirtī?

Atbildēt

visticamāk

24.05.2020. 17:07

kasmīslis arī ir inficējies ar covidiotisma sērgu sevišķi smagā formā?

Atbildēt

Pareizāk

24.05.2020. 15:03

»

Nevajag!

Ir zināms, ka fake news izplata pat tā saucamā NA caur maksas komentāriem pietiek.com...


VDD telekomunikāciju koncentrāciju Teikā, starp LMT un TET serveriem, e-pastu un sarunu ierakstam.

Atbildēt

Edge

24.05.2020. 14:24

»

meh

Kāds tam visam sakars ar šo rakstu? Tev dienas norma jāpilda, kur jāgāna latvieši, krievi vai kas tur šodien tavā sarakstā...


Es baidos, ka arī mani neatutto no Baltijas. Kaut esmu zinātnieks, devis savu ieguldījumu, tomēr sadzīvē, neko nezinot par mani, viegli var pieskaitīt bidlām vai Kremļa trolļļiem, tikai ne botiem. Es savā lektora darbā dažreiz stulba krieva familiārismā šokēju klausītājus - izvelku no kabatas 200 gramīgu šnabja pudeli un pa lakam iedzeru. Nezinātāji nezin, ka tajā ir ūdens..:)

Atbildēt

meh

24.05.2020. 13:49

»

Aha!

Labi būtu, ja atutotu Baltijas valstis no krieviem - Kremļa botuksa karaļa piektās kolonas Latvijā specdienestu “udmurtiem”, baltkrieviem, ukraiņiem, ebrejiem un citiem nešķīsteņiem, kuri ieradās čekistu, komunistu, kabalas cionistu nabadzībā un parādos novestajā, izpārdodamajā Latvijā ar tā saucamās...


Kāds tam visam sakars ar šo rakstu? Tev dienas norma jāpilda, kur jāgāna latvieši, krievi vai kas tur šodien tavā sarakstā?

Šis raksts ir sūds, jo autors nav ne tikai pacenties dziļāk papētīt visas problēmas kas ir saistītas ar šiem jautājumiem, bet pat kopīgo un atšķirīgo starp Krieviju un Ķīnu.

Slinkuma kalngals, bet tas tāpat piesaista dažu botu komentārus, kas te drukā zem dažādiem nikiem un pat uzģenerē dažādus strīdus it kā starp dažādiem cilvēkiem. Galvenais, ka ir tēma, kas jākomentē - viegls darbs, jo pat nevajag smadzenes lai pārbaudītu vai raksts ir tā vērts.

Atbildēt

to Neuztrauc?

24.05.2020. 13:05

»

Neuztrauc?

Uztrauc! Bet tauta nav vienota, lai pretotos kā 1991. gadā. Tauta arī nevar būt vienota, jo nav notikusi DDD


Nekāda pretošanās Latvijā 1991. gadā nebija un nevarēja būt. Krievijas čekisti un komunisti izgāza Augusta puču un Latvija ieguva neatkarību. 1918. Latvija kļuva brīva, sabrūkot Krievijas impērijai. Tas, ka boļševiki nesagrāba visu Eiropu bija tikai pateicoties Pilsudskim, kurš 1920. pie Vislas sakāva ar sarkano sērgu inficēto, pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušo krievu bidlomasu, kas panikā metās bēgt, pametot ievainotos un gūstā kritušos. Kritīs kremļa vara būs gals arī mūsu, pie varas esošiem krievmīļiem, zagļiem un pederastiem.
Neatceros, ka 1991. gadā būtu pakārti gorbunovi, urbanoviči, čeveri, ameriki, reiri un citi komuņjagas, kā tas bija 1919. Tautas "pretošanās" rezultātā tie izdzimteņi ieguva politisko varu

Atbildēt

to ...

24.05.2020. 12:46

»

...

Krievi nāk...bla,bla,bla.Nez kāpēc patreizējā okupācija un totalitārais režīms Latvijā maz kādu uztrauc


Visus uztrauc krievu okupantu: sadistu un pederastu, uzturēšanās Latvijā, Atcerieties, fašistiskie izdzimteņi, civilizācijas atkritumi, 1941. gada 22. jūniju, tikai šoreiz jums nebūs kur mukt.

Atbildēt

to Aha

24.05.2020. 12:41

»

Aha!

Labi būtu, ja atutotu Baltijas valstis no krieviem - Kremļa botuksa karaļa piektās kolonas Latvijā specdienestu “udmurtiem”, baltkrieviem, ukraiņiem, ebrejiem un citiem nešķīsteņiem, kuri ieradās čekistu, komunistu, kabalas cionistu nabadzībā un parādos novestajā, izpārdodamajā Latvijā ar tā saucamās...


UA priekš noziedznieku un pederastu nācijas ieviesa pederasta Šlesera partija un tās turpina dalīt Vienotības pederasti, piedaloties JKP, Par un, protams Saskaņas paģeļņikiem. Kāds te sakars, krievu garnizonu maukas bērns, NA? Izskatās, ka būsi no fekāliju stumdītāju un koprofāgu, Rinkēviča - Ušakova pulciņa, kur netrūkst arī "udmurtu" un citu nešķīsteņu.

Atbildēt

Ķī iešiem ir savs Huavei un pilna pasaule ar Apple

24.05.2020. 08:55

»

meh

Ķīniešiem nav savas mobilo tālruņu ekosistēmas, kas nodrošina tirgu, kādu nodrošina Android vai Apple, kas ir ļoti nebūtiska problēma, ja Ķīnai liedz pieeju Rietumu tirgum caur Android tālruņu operētājsistēmu...


Samsung utt. mob. tālruņu pakaļdarinājumiem, no kuriem visa informācija automātiski ieprogramēta nonāk Ķīnas serveros.

Atbildēt

Neuztrauc?

24.05.2020. 06:43

»

...

Krievi nāk...bla,bla,bla.Nez kāpēc patreizējā okupācija un totalitārais režīms Latvijā maz kādu uztrauc


Uztrauc! Bet tauta nav vienota, lai pretotos kā 1991. gadā. Tauta arī nevar būt vienota, jo nav notikusi DDD.

Šādu tautu ir viegli pakļaut verdzībai ar parādiem bankām.

Tautieši nodarbināti ar isavu fizisko izdzīvošanu un domām par kārtējo maksājumu bankām.

Atbildēt

Aha!

24.05.2020. 06:04

»

meh

Ķīniešiem nav savas mobilo tālruņu ekosistēmas, kas nodrošina tirgu, kādu nodrošina Android vai Apple, kas ir ļoti nebūtiska problēma, ja Ķīnai liedz pieeju Rietumu tirgum caur Android tālruņu operētājsistēmu...


Labi būtu, ja atutotu Baltijas valstis no krieviem - Kremļa botuksa karaļa piektās kolonas Latvijā specdienestu “udmurtiem”, baltkrieviem, ukraiņiem, ebrejiem un citiem nešķīsteņiem, kuri ieradās čekistu, komunistu, kabalas cionistu nabadzībā un parādos novestajā, izpārdodamajā Latvijā ar tā saucamās NA grozītās likumdošanas uzturēšanās atļaujām, ievedot svešu kultūru jau tā PSRS laiku izpostītajā Latvijas latviešu kultūrā ar visādu, zīļu, mūrnieču, jantarņiku un parādnieku aktīvu starpniecību.

Atbildēt

meh

24.05.2020. 01:36

»

Ķīniešiem

Nav ne Apple, ne Microsoft, ne Android programatūras, viņi tās tikai lieto. Bez ASV procesora, Ķīna par IBM varēs tikai sapņot, bet lai uztaisītu ko līdzīgu, tai vajadzēs 10 gadus, tikai ASV arī uz vietas nestāvēs un ja amerikāņiem strādās 10 000 000 talantīgo ķīniešu, tad Ķīnai 10 000 talantīgo amerikāņu...


Ķīniešiem nav savas mobilo tālruņu ekosistēmas, kas nodrošina tirgu, kādu nodrošina Android vai Apple, kas ir ļoti nebūtiska problēma, ja Ķīnai liedz pieeju Rietumu tirgum caur Android tālruņu operētājsistēmu.

Ķīnieši jau sen ražo paši savus procesorus - Huaweii problēma bija tā, ka šie tālruņi tika ražoti lai tie būtu atbilstoši Android standartiem, kuros lietoja šos Qualcom(?) procesorus(liekas, ka tos izmantoja priekš wifi, kas ir diezgan nebūtiski ilgtermiņā, ja ķīnieši jau sen datu pārraides ziņā paši var saražot savus dzelžus un to firmām ir pašiem savi patenti), kuru ražošanā patenti pieder ASV firmām - šeit gan nevajag nekādus 10 gadus lai uzražotu procesorus, ja Ķīnā ir 10 milzīgas kompānijas kas ar to jau nodarbojas.

Atbildēt

meh

24.05.2020. 01:19

»

Ķīna

Ir tukša čaula un kad puse ražotāju būs pametuši Ķīnu, tās tirdzniecības bilance ar ASV izmainīsies. ASV firmas nedarbinās Ķīnā robotus, ja varēs to darīt mājās. Korejas autobūvētāji dzinēju salikšanā vispār nepieliek cilvēku rokas, priekš kam tiem būtu vajadzīgs ķīniešu darbaspēks. ASV satraukums ...


ASV tirdzniecības bilance nemainās, ja tā pārstāj eksportēt no Ķīnas un sāk to pašu darīt no citām valstīm.

Ķīna spiego jau gandrīz 30 gadus, kad tā sāka ražot datoru detaļas. Visas šīs spiegošanas ir pupu mizas, jo spiego ne tikai ķīnieši - lielākais ASV satraukums ir dēļ tā, ka Ķīna demonstrē savas ambīcijas un īpaši neslēpj to ko šī cenšas panākt.

Kāda ellē ratā vēl ASV mikroelektronika - tā par kuru bija satraukums šā gada sākumā ilgtermiņā ir nenozīmīgs šķērslis Ķīnai, kas jau sen pati ražo šo mikroelektroniku.
Piemēram, Indijā pirms pāris gadiem atdzīvināja SPARC čipu tehnoloģijas, par kurām nav jāmaksā licence - pietiek mazliet pielabot un Intel un AMD zaudē milzīgu tirgus daļu, jo ne visur ir nepieciešami ātrdarbīgi procesori un arī SPARC tehnoloģiju var vēl uzlabot. Visām šīm tehnoloģijām ir licencēšanas izmaksas.

Paklausies par ASV problēmām - tās ir vienīgās problēmas un bez Ķīnas tur ir pietiekoši sabrieduši sūdi.

Atbildēt

Ķīniešiem

24.05.2020. 00:44

Nav ne Apple, ne Microsoft, ne Android programatūras, viņi tās tikai lieto. Bez ASV procesora, Ķīna par IBM varēs tikai sapņot, bet lai uztaisītu ko līdzīgu, tai vajadzēs 10 gadus, tikai ASV arī uz vietas nestāvēs un ja amerikāņiem strādās 10 000 000 talantīgo ķīniešu, tad Ķīnai 10 000 talantīgo amerikāņu, varbūt.
Labākais, kas izdevās krieviem, bija simtiem uzaicināto ārvalstu speciālistu uztaisītais VAZ 2108 un tad, salīdzinoši tas jau bija morāli atpalicis no līdzīgām automašīnām.

Atbildēt

Ķīna

24.05.2020. 00:17

»

meh

ASV ir negatīva tirdzniecības bilance ne tikai ar Ķīnu, bet arī ar Japānu un Eiropu. ASV ir savas problēmas, bet maz kas no tā var tikt atrisināts izvedot ražotnes no Ķīnas - fabriku pārvietošana uz Malaiziju, Indiju vai Indonēziju neatrisina šo negatīvās bilances rādītāju...


Ir tukša čaula un kad puse ražotāju būs pametuši Ķīnu, tās tirdzniecības bilance ar ASV izmainīsies. ASV firmas nedarbinās Ķīnā robotus, ja varēs to darīt mājās. Korejas autobūvētāji dzinēju salikšanā vispār nepieliek cilvēku rokas, priekš kam tiem būtu vajadzīgs ķīniešu darbaspēks. ASV satraukums ne tāpēc, ka ķīniešiem būtu labāks 5G, bet gan tāpēc, lai viņi šo tehnoloģiju neizmantotu spiegošanai. Ne Huawei ne citi Ķīnas giganti nevar strādāt bez ASV mikroelektronikas. Par Ķīnas perspektīvām der paklausīties Stafanu Demuru, vai Leonu Weinstein, lai neliktos, kā krieviem, ka viņi ar gāzes krānu regulēs pasaules ekonomiku. Plānotā triljona vietā Gazprom kapitalizācija ir 40 - 50 miljardi un tagad tas strādā ar zaudējumiem.

Atbildēt

meh

23.05.2020. 23:16

»

to meh

Ne tikai ASV, bet visām Rietumu firmām, kuru ražotnes ir epidemioloģiski nedrošā Ķīnā, ir problēmas. Daudzas pārved savas ražotnes uz blakus valstīm, vai atgriež mājās. Japāna savām firmām, kas darbojas Ķīnā, piedāvā ražotnes bez maksas pārvest uz citām valstīm, bet tām, kas atgriezīsies mājās, nopietnus...


ASV ir negatīva tirdzniecības bilance ne tikai ar Ķīnu, bet arī ar Japānu un Eiropu. ASV ir savas problēmas, bet maz kas no tā var tikt atrisināts izvedot ražotnes no Ķīnas - fabriku pārvietošana uz Malaiziju, Indiju vai Indonēziju neatrisina šo negatīvās bilances rādītāju.

Japāņu zinātnieki un arī ražošana nestrādā priekš ASV - japāņu zinātnieki izstrādā Hondas, Nissan elektromobiļus, nevis Teslu.

Ķīniešu zinātnieki izstrādā jau savas tehnoloģijas, kas ir priekšā rietumvalstu izstrādātajām tehnoloģijām. Ja būtu tā kā apgalvo, tad ASV nesatrauktos par 5G tehnoloģijām, kur Ķīna dominē un kur tā var piedāvāt visu - sakaru torņus un programmatūru 5G uzturēšanai. Reti kuŗš var piegādāt to komplektu, ko tirgū bīda ķīnieši.
Bez tam ķīnieši izstrādā arī jaunās militārās tehnoloģijas, kurās visiem priekšā bija ASV un kur Krievija ir palikusi tālu nopakaļus un pamazām zaudē distanci.

Robotus var radīt arī Latvijā - mūsdienu galvenā problēma ir tā, ka visas detaļas tāpat jāiegādājas Ķīnā vai arī ar uzcenojumu no vietējā Eiropas piegādātāja, kas šīs detaļas tāpat ražo Ķīnā. Šo loģistisko problēmu varētu atrisināt 3D printēšanas tehnoloģijas, kur detaļas var drukāt lokāli. Pagaidām metāla printeri maksā nežēlīgi dārgi - miljons gabalā un tiem ir ierobežojumi ko šie var izdrukāt, tāpēc daudz lētāk joprojām ir pasūtīt no Ķīnas - tāpat kā visas citas preces. Kad šī situācija mainīsies, tad nepieciešamība pēc Ķīnas un citu valstu fabrikām atkritīs.

Tu esi ieciklējies uz tehnoloģiskām problēmām, bet pašas galvenās problēmas ir cilvēku galvās. Kas notiek ASV vai Ķīnā - tur ir daudz jāizdzer lai sāktu saprast, bet ar krieviem ir pilnīgākā tūtē, jo arī ja krievam iedotu jaunākās tehnoloģijas, tāpat no tā krievam neradīsies jaunas domas par savu identitāti, kas saistīti ar nākotni, ja turpinās gremdēties pagātnē, svinot neeksistējošu uzvaru 9. maijā. Kasīklim nav nekādas sajēgas par to kādu iemeslu dēļ krievi depresīvi raugās nākotnē un kāpēc lielajā bildē Ķīnas pozīcijas nav stabilas un viss šeit ir pagaidām atkarīgs tikai no ASV un tās spēju pieņemt gudrus lēmumus.

Atbildēt

krievu deģenerātam

23.05.2020. 22:42

»

zem diviem karogiem

Kasīklis----PĪZDĀ MĪZEJ


Pastala nav utainais pēc definīcijas. Utainie ir lapķjas, smirdīgu mauku un krievu militāristu: sadistu, alkašu un pederastu, atvases, kā tu

Atbildēt

to meh

23.05.2020. 22:38

»

meh tam to meh

Uzņēmējam ir jāsaprot arī juridiskie termiņi, kur "uz laiku" nav tas pats, kas - "pavisam" un "tavs


Lai pasargātu vietējās Sibīrijas tautas no pilnīgas iznīcināšanas un nodrošinātu tām autonomiju, primāri ir jāhumanizē (jāatkrievo) Sibīrija un to var izdarīt tikai koalīcija, ko pārstāvētu Ķīna, Japāna un ASV.
Nedomāju, ka atrastos kāds čukča, kurš negribētu dzīvot, kā viņa radinieki, Aļaskas eskimosi, bet ņenci, kas ar prieku ar savu gāzi finansē krievu slepkavas Ukrainā, Sīrijā un Lībijā.
p.s. "beztermiņa bezprocenta" nozīmē, "aizmirsti" un Putins to labi saprot. Mazāk zombējies no krievu TV un arī, varbūt, sapratīsi.

Atbildēt

to meh

23.05.2020. 22:29

»

meh

Robotizācija vēl vairāk ir attīstīta Japānā, bet tā tāpat iepērk naftu un cits resursus - arī pārtiku no ārzemēm. Ķīnā arī bez robotizācijas nevar iztikt un Ķīnas zinātnieku darbi ne tikai robotizācijā ir avangardā, salīdzinot ar ASV, kas sāk atpalikt zinātnē. Šeit jau vairs nav runa par to kas spēj...


Ne tikai ASV, bet visām Rietumu firmām, kuru ražotnes ir epidemioloģiski nedrošā Ķīnā, ir problēmas. Daudzas pārved savas ražotnes uz blakus valstīm, vai atgriež mājās. Japāna savām firmām, kas darbojas Ķīnā, piedāvā ražotnes bez maksas pārvest uz citām valstīm, bet tām, kas atgriezīsies mājās, nopietnus nodokļu atvieglojumus.
Cik agrāk biju dzirdējis, Ķīna nav energoresursu eksportētājs, tātad ASV iztiks bez ķīniešu naftas, bet Japānā radītie roboti ASV neprasīs sev vairāk ēst kā Ķīnā un ņemot vērā augstās loģistikas izmaksas, lētāk būs ražot ASV.
Gudrie ķīniešu zinātnieki, tāpat, kā indusi, japāņi un pārējie, strādā pie ASV tehnoloģiju radīšanas, kaut vai sēžot pie sevis mājās un saņem labu algu.

Atbildēt

meh tam to meh

23.05.2020. 22:10

»

to meh

Būtu tu reiz stāvējis blakus kādam uzņēmējam, zinātu par beztermiņa bezprocentu kredītiem...


Uzņēmējam ir jāsaprot arī juridiskie termiņi, kur "uz laiku" nav tas pats, kas - "pavisam" un "tavs".

Neesi pārskatījies yt video(krievu valodā) par Japānas un ASV okupāciju? Sibīrijā arī dzīvo vietējās tautas, kas gribētu paši savu gabaliņu... ;)

Atbildēt

zem diviem karogiem

23.05.2020. 22:02

Kasīklis----PĪZDĀ MĪZEJ!!!
Speciālist , par Krieviju!!
Cik ,Tev maksā Sārts,no NATO līderistu akadēmijas,par šo- demagoģiju???
.....utainais pastala!!!:))))
....par vārdiem ir jāatbild!!!!
Mīzala,saņem dūšu,uzraksti par Kampara tumbočku!!!
....speciālist....!!:)))

Atbildēt

meh

23.05.2020. 22:01

»

prieks

ASV nav jāsacenšas ar Ķīnu, jo pieaugot robotizācijai, amerikāņi visu varēs saražot uz vietas, bet 90% pasaules tehnoloģiju, bez kurām nevar iztikt arī Ķīna, tiek saražotas ASV. Ķīnas, kā planētas fabrikas nozīme būs beigusies. Ja krievi taisītos sacensties ar Ķīnu, no smiekliem varētu pārsprāgt...


Robotizācija vēl vairāk ir attīstīta Japānā, bet tā tāpat iepērk naftu un cits resursus - arī pārtiku no ārzemēm. Ķīnā arī bez robotizācijas nevar iztikt un Ķīnas zinātnieku darbi ne tikai robotizācijā ir avangardā, salīdzinot ar ASV, kas sāk atpalikt zinātnē. Šeit jau vairs nav runa par to kas spēj saražot, bet kas spēj izgudrot - ne tikai ķīniešu skolnieki ASV ir gudrākie starp amerikāņiem, bet arī Ķīnā tādu ir pietiekoši daudz.

ASV nav nekādu problēmu ar Ķīnu - firmām, kurām pieder ražotnes Ķīnā maz satrauc vai rūpnīca atrodas ASV vai Ķīnā un kādi darbinieki strādā viņu rūpnīcās - šīs visas lietas notiek atbilstoši ASV likumdošanai. ASV vienīgās problēmas ir pašu pilsoņu prātiņos, jo nevar īsti saprast kādu viņi vēlas savu valsti. ASV mūsdienu jaunieši domā, ka būt bagātam ir slikti un tāda domāšana ne pie kā laba nenoved.

Atbildēt

to meh

23.05.2020. 21:56

»

meh

Krievija nav atdevusi ķīniešiem nekādus miljonus kvadrātkilometrus(Sibīrijā) - tie ir iznomāti. Tas ka ķīnieši ar šo zemi dara to, ko vietējie nedara - tas ir pavisam cits pastāsts


Būtu tu reiz stāvējis blakus kādam uzņēmējam, zinātu par beztermiņa bezprocentu kredītiem.
No otras puses var piekrist, ka tas, kas ir atdots, ir nekas, bet kā dziedāja kremļa palaiztuve: "еще не вечер". Jautājums tikai, cik taisnīgi tiks sadalīta Sibīrija Ķīnas, Japānas un ASV starpā.

Atbildēt

meh

23.05.2020. 21:47

»

Tādus idlas murgus

sen neesamu lasījis


Droši vien vaina ir tajā, ka tev atslēdzas smadzenes, kad drukā savus komentārus.

Atbildēt

vajag

23.05.2020. 21:34

»

Nevajag!

Ir zināms, ka fake news izplata pat tā saucamā NA caur maksas komentāriem pietiek.com...


Ja zini par maksas komentāriem, tad jau, droši vien, arī zini par "izcilības centriem", par ko visi krievi uzzin no Krasnaja zvizda. Ja jau esi tik informēts, varbūt pastāsti arī, cik tumšs ir nēģera dirsā!

Atbildēt

Nevajag!

23.05.2020. 21:11

»

Pa to laiku, tepat dzimtenē,

sūda”pilsētas aktīvisti” nesaņem algu par komentāriem K. Barona ielā 99A, Rīgā


Ir zināms, ka fake news izplata pat tā saucamā NA caur maksas komentāriem pietiek.com.

Ne visi komentētāji te ir uzpirkti.

No pārkrievotās Rīgas vid. statistikas nav grūti atminēt, cik un kādi būtu tie, kas protestē pret VDD varas koncentrāciju kā Krievijas specdienestu uzpirktie.


Vai tāpēc es atbalstu VDD varas koncentrāciju Teikā?

Atbildēt

nešaubos

23.05.2020. 20:12

»

!

tu varesi drazt pats sevi un sev lidzigos,pirmaja diena pec pandemijas beigam no mulku zemes izbegs vel nebijis veiksmes stasta upuru skaits.un process nebus apturams


ka tu un pārējie, jūsu sadistu un pederastu nācijas, īpatņi ar visām četrām paliksiet iekrampējušies nīstā Latvijā, jo Pederastu virsaiša Skrepostānā jūs sagaida bada nāve.

Atbildēt

krievu pidrillai

23.05.2020. 20:04

»

sart,dauzi televizorus kopa ar kudoru !

izcilnieku un maldinasnas gadijumu slimas fantazijas


Pēc tam, kad Krievijā ražotie mākslīgās elpināšanas aparāti sataisīja ugunsgrēkus Maskavas un Sanktpēterburgas slimnīcās, būtu nu tu, mēsls, nolīdis pagultē un paklusējis!

Atbildēt

deģenerātam

23.05.2020. 19:59

»

mulku zemes subjektam

tavs koments ir absurds pec satura un dumjs pec butibas


Tikai nestāsti, ka jūs, sadistu un pederastu nācija, esiet baigie drosminieki! Mēsli jūs esiet, kas, sākoties WWII, uzreiz 3 miljoni padevāties vāciešiem gūstā.

Atbildēt

valdis

23.05.2020. 19:47

ASV ir galvenā Ķīnas preču importēja,tāpēc nez vai Ķīna pārāk satrauksies,ja sakarā ar korona palaišanu pasaulē tiks anulētas ASV parādzīmes ko jau arvien skaļāk sāk pieprasīt par kompensāciju daudzajiem upuriem un ekonomiskajiem zaudējumiem.

Atbildēt

!

23.05.2020. 19:27

»

to...

Tu, mēsls pēdējais, visu nicināmais smirdīgais pērtiķi, neliec sevi vienā rindā ar ķīnieti! Pienāks diena un ķīnieši tev par to, pakaļā drāztam krievam, dzīvam ādu nodīrās


tu varesi drazt pats sevi un sev lidzigos,pirmaja diena pec pandemijas beigam no mulku zemes izbegs vel nebijis veiksmes stasta upuru skaits.un process nebus apturams !

Atbildēt

Uldis

23.05.2020. 19:24

Vienmēr laipnais Xi Jinping, kurš nesen Putinam pat medāli piesprauda, droši vien par kārtējiem pāris miljoniem kvadrātkilometru atdotās teritorijas, nupat mazo paranoidālo un sadistisko pederastu - pedofīlu, kurš atšķirībā no visu pārējo valstu vadītājiem, neizlien no bunkura, nosauca par gļēvuli.

Atbildēt

prieks

23.05.2020. 19:18

»

Lamata

Ķīnieši ir Konfūcija likumu sekotāji. Ar to viņi tik ļoti atšķiras no citām tautām. Ķīnietis nestrēbs karstu, bet visu apdomās un uzticēsies tam vadonim, kuru pieņems kā noteicēju. Mao laikā viņi pamatīgi apdedzinājās sev par mācību turpmākajam laikam. Krievi centās vilkt gāzes vadu uz Ķīnu, jo viņiem...


ASV nav jāsacenšas ar Ķīnu, jo pieaugot robotizācijai, amerikāņi visu varēs saražot uz vietas, bet 90% pasaules tehnoloģiju, bez kurām nevar iztikt arī Ķīna, tiek saražotas ASV. Ķīnas, kā planētas fabrikas nozīme būs beigusies. Ja krievi taisītos sacensties ar Ķīnu, no smiekliem varētu pārsprāgt.
To, ka Ķīna piešķir milzīgu nozīmi sadarbībai ar ASV, apliecina viņu apzinīgi pildītās ASV sankcijas pret Krievijas banku sektoru. "Sila Sibirj" ķīnieši galu galā nopirks metāllūžņos, jo, izrādās, sašķidrinātās dabas gāzes transportēšana izmaksā lētāk, turklāt Ķīna aktīvi strādā pie slānekļa naftas un gāzes iegūšanas un metāna hidrāta ieguves okeānā.

Atbildēt

to...

23.05.2020. 19:04

»

!

tev tava asv brinumzeme rit vai parit bus 100 000 covid-19 liki refrizeratoros sakrajusies.Ta ka liec gan Kinu ,gan Krieviju miera


Tu, mēsls pēdējais, visu nicināmais smirdīgais pērtiķi, neliec sevi vienā rindā ar ķīnieti! Pienāks diena un ķīnieši tev par to, pakaļā drāztam krievam, dzīvam ādu nodīrās.

Atbildēt

to fuct's

23.05.2020. 19:01

»

Fakts

Latateja ir politmafiju totalitaara korupcionaaru ASV vasaljvalsts,kur dziivo daudz muljkju un nekrietnu Cilveeku


ASV vasaļvalstis: Japāna, Koreja, Taivāna, ir sasniegušas milzīgu ekonomisko uzplaukumu un viņu pēdās ir aizgājusi arī Vjetnama. Jums, civilizācijas atkritumiem, ne tikai mēs eiropieši, bet arī vjetnamieši izsauks skaudību un naidu. Jūsu līmenis: Zimbabve un Libērija.

Atbildēt

fakts

23.05.2020. 18:56

Nosaukums derētu kādai komēdijai. Krievijas nozīme ķīniešiem ir tikai Dienvidsibīrija, ko tie drīz pārņems un krievu pederastu bez uzmanības atstātās krievenes.

Atbildēt

Хм

23.05.2020. 18:12

А что, есть примеры дружбы между странами? Между Латвией и Литвой? Однако как только ко речь пошла об терминале СПГ, дружба закончилась. Литва с Латвией ли сих пор не могут спорный участок границы морской зафиксировать, потому что там возможно есть немного нефти. Блокировка поставок во время пандемии тоже наглядно показала дружбу. Нет дружбы, есть только интересы.

Atbildēt

Krieva bidlas, kasdzimis ķīnietei

23.05.2020. 17:47

»

meh

Eiropā kapitālismu jau sen nomainījis komunisms...


murgi,kam ar civilizāciju nekāda sakara. Kamēr bidlas neiespundēs ciparizācijas koncentrācijas ometnē un dzelteno sērgu neiznīdēs pasaulē, eiropiešiem, kuru kultūra izauga savstarpējos karos, nav ita ceļa, kā to saglabāt. Krievijas un Ķīnas militārās mācības beidzās ar C19 uzbrukumu pasaules civilizācijai.

Atbildēt

Tādus idlas murgus

23.05.2020. 17:43

»

meh

Eiropā kapitālismu jau sen nomainījis komunisms...


sen neesamu lasījis.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...