Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zane L

03.06.2020. 12:05

Abas valstis ir demokratijas noliedzējas!

Atbildēt

to visticamāk

24.05.2020. 19:22

»

visticamāk

tu arī kopā ar Rinkēviču un Ušakovu, ejot pirtī, esi kaut ko saķēris, ja tik labi zini


Par visu negatīvo, kas saistās ar Krieviju, visvairāk aizvainoti ir krievmīļi un citi pederasti.

Atbildēt

visticamāk

24.05.2020. 17:49

»

padomā labāk

ko tu pats būsi saķēris, kopā ar Rinkēviču un Ušakovu, ejot pirtī


tu arī kopā ar Rinkēviču un Ušakovu, ejot pirtī, esi kaut ko saķēris, ja tik labi zini?

Atbildēt

padomā labāk

24.05.2020. 16:27

»

visticamāk

kasmīslis arī ir inficējies ar covidiotisma sērgu sevišķi smagā formā


ko tu pats būsi saķēris, kopā ar Rinkēviču un Ušakovu, ejot pirtī?

Atbildēt

visticamāk

24.05.2020. 16:07

kasmīslis arī ir inficējies ar covidiotisma sērgu sevišķi smagā formā?

Atbildēt

Pareizāk

24.05.2020. 14:03

»

Nevajag!

Ir zināms, ka fake news izplata pat tā saucamā NA caur maksas komentāriem pietiek.com...


VDD telekomunikāciju koncentrāciju Teikā, starp LMT un TET serveriem, e-pastu un sarunu ierakstam.

Atbildēt

Edge

24.05.2020. 13:24

»

meh

Kāds tam visam sakars ar šo rakstu? Tev dienas norma jāpilda, kur jāgāna latvieši, krievi vai kas tur šodien tavā sarakstā...


Es baidos, ka arī mani neatutto no Baltijas. Kaut esmu zinātnieks, devis savu ieguldījumu, tomēr sadzīvē, neko nezinot par mani, viegli var pieskaitīt bidlām vai Kremļa trolļļiem, tikai ne botiem. Es savā lektora darbā dažreiz stulba krieva familiārismā šokēju klausītājus - izvelku no kabatas 200 gramīgu šnabja pudeli un pa lakam iedzeru. Nezinātāji nezin, ka tajā ir ūdens..:)

Atbildēt

meh

24.05.2020. 12:49

»

Aha!

Labi būtu, ja atutotu Baltijas valstis no krieviem - Kremļa botuksa karaļa piektās kolonas Latvijā specdienestu “udmurtiem”, baltkrieviem, ukraiņiem, ebrejiem un citiem nešķīsteņiem, kuri ieradās čekistu, komunistu, kabalas cionistu nabadzībā un parādos novestajā, izpārdodamajā Latvijā ar tā saucamās...


Kāds tam visam sakars ar šo rakstu? Tev dienas norma jāpilda, kur jāgāna latvieši, krievi vai kas tur šodien tavā sarakstā?

Šis raksts ir sūds, jo autors nav ne tikai pacenties dziļāk papētīt visas problēmas kas ir saistītas ar šiem jautājumiem, bet pat kopīgo un atšķirīgo starp Krieviju un Ķīnu.

Slinkuma kalngals, bet tas tāpat piesaista dažu botu komentārus, kas te drukā zem dažādiem nikiem un pat uzģenerē dažādus strīdus it kā starp dažādiem cilvēkiem. Galvenais, ka ir tēma, kas jākomentē - viegls darbs, jo pat nevajag smadzenes lai pārbaudītu vai raksts ir tā vērts.

Atbildēt

to Neuztrauc?

24.05.2020. 12:05

»

Neuztrauc?

Uztrauc! Bet tauta nav vienota, lai pretotos kā 1991. gadā. Tauta arī nevar būt vienota, jo nav notikusi DDD


Nekāda pretošanās Latvijā 1991. gadā nebija un nevarēja būt. Krievijas čekisti un komunisti izgāza Augusta puču un Latvija ieguva neatkarību. 1918. Latvija kļuva brīva, sabrūkot Krievijas impērijai. Tas, ka boļševiki nesagrāba visu Eiropu bija tikai pateicoties Pilsudskim, kurš 1920. pie Vislas sakāva ar sarkano sērgu inficēto, pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušo krievu bidlomasu, kas panikā metās bēgt, pametot ievainotos un gūstā kritušos. Kritīs kremļa vara būs gals arī mūsu, pie varas esošiem krievmīļiem, zagļiem un pederastiem.
Neatceros, ka 1991. gadā būtu pakārti gorbunovi, urbanoviči, čeveri, ameriki, reiri un citi komuņjagas, kā tas bija 1919. Tautas "pretošanās" rezultātā tie izdzimteņi ieguva politisko varu

Atbildēt

to ...

24.05.2020. 11:46

»

...

Krievi nāk...bla,bla,bla.Nez kāpēc patreizējā okupācija un totalitārais režīms Latvijā maz kādu uztrauc


Visus uztrauc krievu okupantu: sadistu un pederastu, uzturēšanās Latvijā, Atcerieties, fašistiskie izdzimteņi, civilizācijas atkritumi, 1941. gada 22. jūniju, tikai šoreiz jums nebūs kur mukt.

Atbildēt

to Aha

24.05.2020. 11:41

»

Aha!

Labi būtu, ja atutotu Baltijas valstis no krieviem - Kremļa botuksa karaļa piektās kolonas Latvijā specdienestu “udmurtiem”, baltkrieviem, ukraiņiem, ebrejiem un citiem nešķīsteņiem, kuri ieradās čekistu, komunistu, kabalas cionistu nabadzībā un parādos novestajā, izpārdodamajā Latvijā ar tā saucamās...


UA priekš noziedznieku un pederastu nācijas ieviesa pederasta Šlesera partija un tās turpina dalīt Vienotības pederasti, piedaloties JKP, Par un, protams Saskaņas paģeļņikiem. Kāds te sakars, krievu garnizonu maukas bērns, NA? Izskatās, ka būsi no fekāliju stumdītāju un koprofāgu, Rinkēviča - Ušakova pulciņa, kur netrūkst arī "udmurtu" un citu nešķīsteņu.

Atbildēt

Ķī iešiem ir savs Huavei un pilna pasaule ar Apple

24.05.2020. 07:55

»

meh

Ķīniešiem nav savas mobilo tālruņu ekosistēmas, kas nodrošina tirgu, kādu nodrošina Android vai Apple, kas ir ļoti nebūtiska problēma, ja Ķīnai liedz pieeju Rietumu tirgum caur Android tālruņu operētājsistēmu...


Samsung utt. mob. tālruņu pakaļdarinājumiem, no kuriem visa informācija automātiski ieprogramēta nonāk Ķīnas serveros.

Atbildēt

Neuztrauc?

24.05.2020. 05:43

»

...

Krievi nāk...bla,bla,bla.Nez kāpēc patreizējā okupācija un totalitārais režīms Latvijā maz kādu uztrauc


Uztrauc! Bet tauta nav vienota, lai pretotos kā 1991. gadā. Tauta arī nevar būt vienota, jo nav notikusi DDD.

Šādu tautu ir viegli pakļaut verdzībai ar parādiem bankām.

Tautieši nodarbināti ar isavu fizisko izdzīvošanu un domām par kārtējo maksājumu bankām.

Atbildēt

Aha!

24.05.2020. 05:04

»

meh

Ķīniešiem nav savas mobilo tālruņu ekosistēmas, kas nodrošina tirgu, kādu nodrošina Android vai Apple, kas ir ļoti nebūtiska problēma, ja Ķīnai liedz pieeju Rietumu tirgum caur Android tālruņu operētājsistēmu...


Labi būtu, ja atutotu Baltijas valstis no krieviem - Kremļa botuksa karaļa piektās kolonas Latvijā specdienestu “udmurtiem”, baltkrieviem, ukraiņiem, ebrejiem un citiem nešķīsteņiem, kuri ieradās čekistu, komunistu, kabalas cionistu nabadzībā un parādos novestajā, izpārdodamajā Latvijā ar tā saucamās NA grozītās likumdošanas uzturēšanās atļaujām, ievedot svešu kultūru jau tā PSRS laiku izpostītajā Latvijas latviešu kultūrā ar visādu, zīļu, mūrnieču, jantarņiku un parādnieku aktīvu starpniecību.

Atbildēt

meh

24.05.2020. 00:36

»

Ķīniešiem

Nav ne Apple, ne Microsoft, ne Android programatūras, viņi tās tikai lieto. Bez ASV procesora, Ķīna par IBM varēs tikai sapņot, bet lai uztaisītu ko līdzīgu, tai vajadzēs 10 gadus, tikai ASV arī uz vietas nestāvēs un ja amerikāņiem strādās 10 000 000 talantīgo ķīniešu, tad Ķīnai 10 000 talantīgo amerikāņu...


Ķīniešiem nav savas mobilo tālruņu ekosistēmas, kas nodrošina tirgu, kādu nodrošina Android vai Apple, kas ir ļoti nebūtiska problēma, ja Ķīnai liedz pieeju Rietumu tirgum caur Android tālruņu operētājsistēmu.

Ķīnieši jau sen ražo paši savus procesorus - Huaweii problēma bija tā, ka šie tālruņi tika ražoti lai tie būtu atbilstoši Android standartiem, kuros lietoja šos Qualcom(?) procesorus(liekas, ka tos izmantoja priekš wifi, kas ir diezgan nebūtiski ilgtermiņā, ja ķīnieši jau sen datu pārraides ziņā paši var saražot savus dzelžus un to firmām ir pašiem savi patenti), kuru ražošanā patenti pieder ASV firmām - šeit gan nevajag nekādus 10 gadus lai uzražotu procesorus, ja Ķīnā ir 10 milzīgas kompānijas kas ar to jau nodarbojas.

Atbildēt

meh

24.05.2020. 00:19

»

Ķīna

Ir tukša čaula un kad puse ražotāju būs pametuši Ķīnu, tās tirdzniecības bilance ar ASV izmainīsies. ASV firmas nedarbinās Ķīnā robotus, ja varēs to darīt mājās. Korejas autobūvētāji dzinēju salikšanā vispār nepieliek cilvēku rokas, priekš kam tiem būtu vajadzīgs ķīniešu darbaspēks. ASV satraukums ...


ASV tirdzniecības bilance nemainās, ja tā pārstāj eksportēt no Ķīnas un sāk to pašu darīt no citām valstīm.

Ķīna spiego jau gandrīz 30 gadus, kad tā sāka ražot datoru detaļas. Visas šīs spiegošanas ir pupu mizas, jo spiego ne tikai ķīnieši - lielākais ASV satraukums ir dēļ tā, ka Ķīna demonstrē savas ambīcijas un īpaši neslēpj to ko šī cenšas panākt.

Kāda ellē ratā vēl ASV mikroelektronika - tā par kuru bija satraukums šā gada sākumā ilgtermiņā ir nenozīmīgs šķērslis Ķīnai, kas jau sen pati ražo šo mikroelektroniku.
Piemēram, Indijā pirms pāris gadiem atdzīvināja SPARC čipu tehnoloģijas, par kurām nav jāmaksā licence - pietiek mazliet pielabot un Intel un AMD zaudē milzīgu tirgus daļu, jo ne visur ir nepieciešami ātrdarbīgi procesori un arī SPARC tehnoloģiju var vēl uzlabot. Visām šīm tehnoloģijām ir licencēšanas izmaksas.

Paklausies par ASV problēmām - tās ir vienīgās problēmas un bez Ķīnas tur ir pietiekoši sabrieduši sūdi.

Atbildēt

Ķīniešiem

23.05.2020. 23:44

Nav ne Apple, ne Microsoft, ne Android programatūras, viņi tās tikai lieto. Bez ASV procesora, Ķīna par IBM varēs tikai sapņot, bet lai uztaisītu ko līdzīgu, tai vajadzēs 10 gadus, tikai ASV arī uz vietas nestāvēs un ja amerikāņiem strādās 10 000 000 talantīgo ķīniešu, tad Ķīnai 10 000 talantīgo amerikāņu, varbūt.
Labākais, kas izdevās krieviem, bija simtiem uzaicināto ārvalstu speciālistu uztaisītais VAZ 2108 un tad, salīdzinoši tas jau bija morāli atpalicis no līdzīgām automašīnām.

Atbildēt

Ķīna

23.05.2020. 23:17

»

meh

ASV ir negatīva tirdzniecības bilance ne tikai ar Ķīnu, bet arī ar Japānu un Eiropu. ASV ir savas problēmas, bet maz kas no tā var tikt atrisināts izvedot ražotnes no Ķīnas - fabriku pārvietošana uz Malaiziju, Indiju vai Indonēziju neatrisina šo negatīvās bilances rādītāju...


Ir tukša čaula un kad puse ražotāju būs pametuši Ķīnu, tās tirdzniecības bilance ar ASV izmainīsies. ASV firmas nedarbinās Ķīnā robotus, ja varēs to darīt mājās. Korejas autobūvētāji dzinēju salikšanā vispār nepieliek cilvēku rokas, priekš kam tiem būtu vajadzīgs ķīniešu darbaspēks. ASV satraukums ne tāpēc, ka ķīniešiem būtu labāks 5G, bet gan tāpēc, lai viņi šo tehnoloģiju neizmantotu spiegošanai. Ne Huawei ne citi Ķīnas giganti nevar strādāt bez ASV mikroelektronikas. Par Ķīnas perspektīvām der paklausīties Stafanu Demuru, vai Leonu Weinstein, lai neliktos, kā krieviem, ka viņi ar gāzes krānu regulēs pasaules ekonomiku. Plānotā triljona vietā Gazprom kapitalizācija ir 40 - 50 miljardi un tagad tas strādā ar zaudējumiem.

Atbildēt

meh

23.05.2020. 22:16

»

to meh

Ne tikai ASV, bet visām Rietumu firmām, kuru ražotnes ir epidemioloģiski nedrošā Ķīnā, ir problēmas. Daudzas pārved savas ražotnes uz blakus valstīm, vai atgriež mājās. Japāna savām firmām, kas darbojas Ķīnā, piedāvā ražotnes bez maksas pārvest uz citām valstīm, bet tām, kas atgriezīsies mājās, nopietnus...


ASV ir negatīva tirdzniecības bilance ne tikai ar Ķīnu, bet arī ar Japānu un Eiropu. ASV ir savas problēmas, bet maz kas no tā var tikt atrisināts izvedot ražotnes no Ķīnas - fabriku pārvietošana uz Malaiziju, Indiju vai Indonēziju neatrisina šo negatīvās bilances rādītāju.

Japāņu zinātnieki un arī ražošana nestrādā priekš ASV - japāņu zinātnieki izstrādā Hondas, Nissan elektromobiļus, nevis Teslu.

Ķīniešu zinātnieki izstrādā jau savas tehnoloģijas, kas ir priekšā rietumvalstu izstrādātajām tehnoloģijām. Ja būtu tā kā apgalvo, tad ASV nesatrauktos par 5G tehnoloģijām, kur Ķīna dominē un kur tā var piedāvāt visu - sakaru torņus un programmatūru 5G uzturēšanai. Reti kuŗš var piegādāt to komplektu, ko tirgū bīda ķīnieši.
Bez tam ķīnieši izstrādā arī jaunās militārās tehnoloģijas, kurās visiem priekšā bija ASV un kur Krievija ir palikusi tālu nopakaļus un pamazām zaudē distanci.

Robotus var radīt arī Latvijā - mūsdienu galvenā problēma ir tā, ka visas detaļas tāpat jāiegādājas Ķīnā vai arī ar uzcenojumu no vietējā Eiropas piegādātāja, kas šīs detaļas tāpat ražo Ķīnā. Šo loģistisko problēmu varētu atrisināt 3D printēšanas tehnoloģijas, kur detaļas var drukāt lokāli. Pagaidām metāla printeri maksā nežēlīgi dārgi - miljons gabalā un tiem ir ierobežojumi ko šie var izdrukāt, tāpēc daudz lētāk joprojām ir pasūtīt no Ķīnas - tāpat kā visas citas preces. Kad šī situācija mainīsies, tad nepieciešamība pēc Ķīnas un citu valstu fabrikām atkritīs.

Tu esi ieciklējies uz tehnoloģiskām problēmām, bet pašas galvenās problēmas ir cilvēku galvās. Kas notiek ASV vai Ķīnā - tur ir daudz jāizdzer lai sāktu saprast, bet ar krieviem ir pilnīgākā tūtē, jo arī ja krievam iedotu jaunākās tehnoloģijas, tāpat no tā krievam neradīsies jaunas domas par savu identitāti, kas saistīti ar nākotni, ja turpinās gremdēties pagātnē, svinot neeksistējošu uzvaru 9. maijā. Kasīklim nav nekādas sajēgas par to kādu iemeslu dēļ krievi depresīvi raugās nākotnē un kāpēc lielajā bildē Ķīnas pozīcijas nav stabilas un viss šeit ir pagaidām atkarīgs tikai no ASV un tās spēju pieņemt gudrus lēmumus.

Atbildēt

krievu deģenerātam

23.05.2020. 21:42

»

zem diviem karogiem

Kasīklis----PĪZDĀ MĪZEJ


Pastala nav utainais pēc definīcijas. Utainie ir lapķjas, smirdīgu mauku un krievu militāristu: sadistu, alkašu un pederastu, atvases, kā tu

Atbildēt

to meh

23.05.2020. 21:38

»

meh tam to meh

Uzņēmējam ir jāsaprot arī juridiskie termiņi, kur "uz laiku" nav tas pats, kas - "pavisam" un "tavs


Lai pasargātu vietējās Sibīrijas tautas no pilnīgas iznīcināšanas un nodrošinātu tām autonomiju, primāri ir jāhumanizē (jāatkrievo) Sibīrija un to var izdarīt tikai koalīcija, ko pārstāvētu Ķīna, Japāna un ASV.
Nedomāju, ka atrastos kāds čukča, kurš negribētu dzīvot, kā viņa radinieki, Aļaskas eskimosi, bet ņenci, kas ar prieku ar savu gāzi finansē krievu slepkavas Ukrainā, Sīrijā un Lībijā.
p.s. "beztermiņa bezprocenta" nozīmē, "aizmirsti" un Putins to labi saprot. Mazāk zombējies no krievu TV un arī, varbūt, sapratīsi.

Atbildēt

to meh

23.05.2020. 21:29

»

meh

Robotizācija vēl vairāk ir attīstīta Japānā, bet tā tāpat iepērk naftu un cits resursus - arī pārtiku no ārzemēm. Ķīnā arī bez robotizācijas nevar iztikt un Ķīnas zinātnieku darbi ne tikai robotizācijā ir avangardā, salīdzinot ar ASV, kas sāk atpalikt zinātnē. Šeit jau vairs nav runa par to kas spēj...


Ne tikai ASV, bet visām Rietumu firmām, kuru ražotnes ir epidemioloģiski nedrošā Ķīnā, ir problēmas. Daudzas pārved savas ražotnes uz blakus valstīm, vai atgriež mājās. Japāna savām firmām, kas darbojas Ķīnā, piedāvā ražotnes bez maksas pārvest uz citām valstīm, bet tām, kas atgriezīsies mājās, nopietnus nodokļu atvieglojumus.
Cik agrāk biju dzirdējis, Ķīna nav energoresursu eksportētājs, tātad ASV iztiks bez ķīniešu naftas, bet Japānā radītie roboti ASV neprasīs sev vairāk ēst kā Ķīnā un ņemot vērā augstās loģistikas izmaksas, lētāk būs ražot ASV.
Gudrie ķīniešu zinātnieki, tāpat, kā indusi, japāņi un pārējie, strādā pie ASV tehnoloģiju radīšanas, kaut vai sēžot pie sevis mājās un saņem labu algu.

Atbildēt

meh tam to meh

23.05.2020. 21:10

»

to meh

Būtu tu reiz stāvējis blakus kādam uzņēmējam, zinātu par beztermiņa bezprocentu kredītiem...


Uzņēmējam ir jāsaprot arī juridiskie termiņi, kur "uz laiku" nav tas pats, kas - "pavisam" un "tavs".

Neesi pārskatījies yt video(krievu valodā) par Japānas un ASV okupāciju? Sibīrijā arī dzīvo vietējās tautas, kas gribētu paši savu gabaliņu... ;)

Atbildēt

zem diviem karogiem

23.05.2020. 21:02

Kasīklis----PĪZDĀ MĪZEJ!!!
Speciālist , par Krieviju!!
Cik ,Tev maksā Sārts,no NATO līderistu akadēmijas,par šo- demagoģiju???
.....utainais pastala!!!:))))
....par vārdiem ir jāatbild!!!!
Mīzala,saņem dūšu,uzraksti par Kampara tumbočku!!!
....speciālist....!!:)))

Atbildēt

meh

23.05.2020. 21:01

»

prieks

ASV nav jāsacenšas ar Ķīnu, jo pieaugot robotizācijai, amerikāņi visu varēs saražot uz vietas, bet 90% pasaules tehnoloģiju, bez kurām nevar iztikt arī Ķīna, tiek saražotas ASV. Ķīnas, kā planētas fabrikas nozīme būs beigusies. Ja krievi taisītos sacensties ar Ķīnu, no smiekliem varētu pārsprāgt...


Robotizācija vēl vairāk ir attīstīta Japānā, bet tā tāpat iepērk naftu un cits resursus - arī pārtiku no ārzemēm. Ķīnā arī bez robotizācijas nevar iztikt un Ķīnas zinātnieku darbi ne tikai robotizācijā ir avangardā, salīdzinot ar ASV, kas sāk atpalikt zinātnē. Šeit jau vairs nav runa par to kas spēj saražot, bet kas spēj izgudrot - ne tikai ķīniešu skolnieki ASV ir gudrākie starp amerikāņiem, bet arī Ķīnā tādu ir pietiekoši daudz.

ASV nav nekādu problēmu ar Ķīnu - firmām, kurām pieder ražotnes Ķīnā maz satrauc vai rūpnīca atrodas ASV vai Ķīnā un kādi darbinieki strādā viņu rūpnīcās - šīs visas lietas notiek atbilstoši ASV likumdošanai. ASV vienīgās problēmas ir pašu pilsoņu prātiņos, jo nevar īsti saprast kādu viņi vēlas savu valsti. ASV mūsdienu jaunieši domā, ka būt bagātam ir slikti un tāda domāšana ne pie kā laba nenoved.

Atbildēt

to meh

23.05.2020. 20:56

»

meh

Krievija nav atdevusi ķīniešiem nekādus miljonus kvadrātkilometrus(Sibīrijā) - tie ir iznomāti. Tas ka ķīnieši ar šo zemi dara to, ko vietējie nedara - tas ir pavisam cits pastāsts


Būtu tu reiz stāvējis blakus kādam uzņēmējam, zinātu par beztermiņa bezprocentu kredītiem.
No otras puses var piekrist, ka tas, kas ir atdots, ir nekas, bet kā dziedāja kremļa palaiztuve: "еще не вечер". Jautājums tikai, cik taisnīgi tiks sadalīta Sibīrija Ķīnas, Japānas un ASV starpā.

Atbildēt

meh

23.05.2020. 20:47

»

Tādus idlas murgus

sen neesamu lasījis


Droši vien vaina ir tajā, ka tev atslēdzas smadzenes, kad drukā savus komentārus.

Atbildēt

vajag

23.05.2020. 20:34

»

Nevajag!

Ir zināms, ka fake news izplata pat tā saucamā NA caur maksas komentāriem pietiek.com...


Ja zini par maksas komentāriem, tad jau, droši vien, arī zini par "izcilības centriem", par ko visi krievi uzzin no Krasnaja zvizda. Ja jau esi tik informēts, varbūt pastāsti arī, cik tumšs ir nēģera dirsā!

Atbildēt

Nevajag!

23.05.2020. 20:11

»

Pa to laiku, tepat dzimtenē,

sūda”pilsētas aktīvisti” nesaņem algu par komentāriem K. Barona ielā 99A, Rīgā


Ir zināms, ka fake news izplata pat tā saucamā NA caur maksas komentāriem pietiek.com.

Ne visi komentētāji te ir uzpirkti.

No pārkrievotās Rīgas vid. statistikas nav grūti atminēt, cik un kādi būtu tie, kas protestē pret VDD varas koncentrāciju kā Krievijas specdienestu uzpirktie.


Vai tāpēc es atbalstu VDD varas koncentrāciju Teikā?

Atbildēt

nešaubos

23.05.2020. 19:12

»

!

tu varesi drazt pats sevi un sev lidzigos,pirmaja diena pec pandemijas beigam no mulku zemes izbegs vel nebijis veiksmes stasta upuru skaits.un process nebus apturams


ka tu un pārējie, jūsu sadistu un pederastu nācijas, īpatņi ar visām četrām paliksiet iekrampējušies nīstā Latvijā, jo Pederastu virsaiša Skrepostānā jūs sagaida bada nāve.

Atbildēt

krievu pidrillai

23.05.2020. 19:04

»

sart,dauzi televizorus kopa ar kudoru !

izcilnieku un maldinasnas gadijumu slimas fantazijas


Pēc tam, kad Krievijā ražotie mākslīgās elpināšanas aparāti sataisīja ugunsgrēkus Maskavas un Sanktpēterburgas slimnīcās, būtu nu tu, mēsls, nolīdis pagultē un paklusējis!

Atbildēt

deģenerātam

23.05.2020. 18:59

»

mulku zemes subjektam

tavs koments ir absurds pec satura un dumjs pec butibas


Tikai nestāsti, ka jūs, sadistu un pederastu nācija, esiet baigie drosminieki! Mēsli jūs esiet, kas, sākoties WWII, uzreiz 3 miljoni padevāties vāciešiem gūstā.

Atbildēt

valdis

23.05.2020. 18:47

ASV ir galvenā Ķīnas preču importēja,tāpēc nez vai Ķīna pārāk satrauksies,ja sakarā ar korona palaišanu pasaulē tiks anulētas ASV parādzīmes ko jau arvien skaļāk sāk pieprasīt par kompensāciju daudzajiem upuriem un ekonomiskajiem zaudējumiem.

Atbildēt

!

23.05.2020. 18:27

»

to...

Tu, mēsls pēdējais, visu nicināmais smirdīgais pērtiķi, neliec sevi vienā rindā ar ķīnieti! Pienāks diena un ķīnieši tev par to, pakaļā drāztam krievam, dzīvam ādu nodīrās


tu varesi drazt pats sevi un sev lidzigos,pirmaja diena pec pandemijas beigam no mulku zemes izbegs vel nebijis veiksmes stasta upuru skaits.un process nebus apturams !

Atbildēt

Uldis

23.05.2020. 18:24

Vienmēr laipnais Xi Jinping, kurš nesen Putinam pat medāli piesprauda, droši vien par kārtējiem pāris miljoniem kvadrātkilometru atdotās teritorijas, nupat mazo paranoidālo un sadistisko pederastu - pedofīlu, kurš atšķirībā no visu pārējo valstu vadītājiem, neizlien no bunkura, nosauca par gļēvuli.

Atbildēt

prieks

23.05.2020. 18:18

»

Lamata

Ķīnieši ir Konfūcija likumu sekotāji. Ar to viņi tik ļoti atšķiras no citām tautām. Ķīnietis nestrēbs karstu, bet visu apdomās un uzticēsies tam vadonim, kuru pieņems kā noteicēju. Mao laikā viņi pamatīgi apdedzinājās sev par mācību turpmākajam laikam. Krievi centās vilkt gāzes vadu uz Ķīnu, jo viņiem...


ASV nav jāsacenšas ar Ķīnu, jo pieaugot robotizācijai, amerikāņi visu varēs saražot uz vietas, bet 90% pasaules tehnoloģiju, bez kurām nevar iztikt arī Ķīna, tiek saražotas ASV. Ķīnas, kā planētas fabrikas nozīme būs beigusies. Ja krievi taisītos sacensties ar Ķīnu, no smiekliem varētu pārsprāgt.
To, ka Ķīna piešķir milzīgu nozīmi sadarbībai ar ASV, apliecina viņu apzinīgi pildītās ASV sankcijas pret Krievijas banku sektoru. "Sila Sibirj" ķīnieši galu galā nopirks metāllūžņos, jo, izrādās, sašķidrinātās dabas gāzes transportēšana izmaksā lētāk, turklāt Ķīna aktīvi strādā pie slānekļa naftas un gāzes iegūšanas un metāna hidrāta ieguves okeānā.

Atbildēt

to...

23.05.2020. 18:04

»

!

tev tava asv brinumzeme rit vai parit bus 100 000 covid-19 liki refrizeratoros sakrajusies.Ta ka liec gan Kinu ,gan Krieviju miera


Tu, mēsls pēdējais, visu nicināmais smirdīgais pērtiķi, neliec sevi vienā rindā ar ķīnieti! Pienāks diena un ķīnieši tev par to, pakaļā drāztam krievam, dzīvam ādu nodīrās.

Atbildēt

to fuct's

23.05.2020. 18:01

»

Fakts

Latateja ir politmafiju totalitaara korupcionaaru ASV vasaljvalsts,kur dziivo daudz muljkju un nekrietnu Cilveeku


ASV vasaļvalstis: Japāna, Koreja, Taivāna, ir sasniegušas milzīgu ekonomisko uzplaukumu un viņu pēdās ir aizgājusi arī Vjetnama. Jums, civilizācijas atkritumiem, ne tikai mēs eiropieši, bet arī vjetnamieši izsauks skaudību un naidu. Jūsu līmenis: Zimbabve un Libērija.

Atbildēt

fakts

23.05.2020. 17:56

Nosaukums derētu kādai komēdijai. Krievijas nozīme ķīniešiem ir tikai Dienvidsibīrija, ko tie drīz pārņems un krievu pederastu bez uzmanības atstātās krievenes.

Atbildēt

Хм

23.05.2020. 17:12

А что, есть примеры дружбы между странами? Между Латвией и Литвой? Однако как только ко речь пошла об терминале СПГ, дружба закончилась. Литва с Латвией ли сих пор не могут спорный участок границы морской зафиксировать, потому что там возможно есть немного нефти. Блокировка поставок во время пандемии тоже наглядно показала дружбу. Нет дружбы, есть только интересы.

Atbildēt

Krieva bidlas, kasdzimis ķīnietei

23.05.2020. 16:47

»

meh

Eiropā kapitālismu jau sen nomainījis komunisms...


murgi,kam ar civilizāciju nekāda sakara. Kamēr bidlas neiespundēs ciparizācijas koncentrācijas ometnē un dzelteno sērgu neiznīdēs pasaulē, eiropiešiem, kuru kultūra izauga savstarpējos karos, nav ita ceļa, kā to saglabāt. Krievijas un Ķīnas militārās mācības beidzās ar C19 uzbrukumu pasaules civilizācijai.

Atbildēt

Tādus idlas murgus

23.05.2020. 16:43

»

meh

Eiropā kapitālismu jau sen nomainījis komunisms...


sen neesamu lasījis.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...