Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

29.03.2020. 22:47

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

to mango

22.03.2020. 13:16

»

mango

* Nav noslēpums, ka Krievijas ieņēmumi ir būvēti uz energoresursu tirdzniecību, kur lauvas daļu paņem tieši nafta...


Bez izejvielām krievam nekā nav. Naftas cenas sagrāva "imperiju zla" un sagraus arī "imperiju kozla"

Atbildēt

ko te piebilst

21.03.2020. 07:17

kasīklis varētu beidzot izskasīt rusifobijas tārpus no savām smadzenēm un likt mierā valstis un tautas, par kurām tam nav nekādas daļas.

Atbildēt

R

20.03.2020. 20:22

»

cariene

Virsrakstu jau varēja latviski uzrakstīt


Bet īsumā izsakotoes, tas ir pirmais solis no reformām,kuras pašlaik Krievijā mēģina veikt. To rezultātam būtu jājānoved pie tā, ka Krievijas teritorijā visādām tur konvencijām u.c. starptautiskajiem dokumentiem vairāk nebūs augstāka heirarhija par valsts dokumentiem. Tapēc veiks plānotās izmaiņas konstitūcijā un prezidenta pilnvarās. Ļoti lielos vilcienos izsakoties, tas ir tas, kas Latvijai arī nāktu par labu - tad nebūtu Misānes lietai līdzīgu, jo kaut kādas tur saskricelētas Hāgas konvencijas neko vairs nenoteiktu valsts iekšienē. Atbrīvoties no virshegemoniem - Sarpt. valūtas fondu, konvenciju diktātiem utt, ka spadara valstsi par atkarīgām no svešām varam un mistiska starptautsikiem hegemioniem, nemaz savādāk nevar. Īsāk izsakoties no pakļautas kolonijas stāvokļa savādāk atbrīvoties nevar. Krieviju sāka nospiest starptautiskais slogs, kurš lielvalsti padarījis par koloniju, atkarīgu no konvencijām ( svesu varu lēmumiem). Nekā nosodāma tajā, ka kāda valsts grib kļūt atkal pašpietiekama un neatkarīga no svešām varām, neredzu. Tas ir mans viedoklis.

Atbildēt

mango

19.03.2020. 21:41

* Nav noslēpums, ka Krievijas ieņēmumi ir būvēti uz energoresursu tirdzniecību, kur lauvas daļu paņem tieši nafta.*
-----------------------
Kārtējā tukšā muldēšana. Aunu baram jau skaitļus nevajag, ne tā ? Kas ir lauvas daļa ? Vai vismaz autoram ir nojēga, cik procentus ienākumu sadaļā Krievijai veido nafta un gāze ? Ja nav ciparu, tad nav ko te liet ūdeni, klāstot visiem savus slapjos sapnīšus.

Atbildēt

putinu neviens nenometīs

19.03.2020. 16:28

un viņam naudas pietiks, maškas mirs badu, bet tētiņš CARS............................bars kuram patīk tēlot cietējus un tāpēc laupīt. Visi citi būs vainīgi, debīlis nekad....................

Atbildēt

z

19.03.2020. 11:00

Ar naftu vēl visādus jokus piedzīvosim, Kasīkli. Slava Putinam!

Atbildēt

cariene

18.03.2020. 18:40

Virsrakstu jau varēja latviski uzrakstīt.

Atbildēt

to omg

18.03.2020. 10:18

»

omg

tu takš esi tik pat stulbs, kā rakseļa autors kasīklis


Kad smirdīgai lapķjai nav argumentu, tā sāk apsaukāties. Intelekts un Šarikovs Poļigraf Poļigrafovičs ir nesavienojamas lietas

Atbildēt

OTTO JENOTS

17.03.2020. 18:19

Nevaru saprast , kāpēc Latviešiem tā interesē Putins.Viss kas ir sastrādāts Latvijas neatkarības gados , tas ir Latviešu roku darbs,

Atbildēt

Viedais

17.03.2020. 17:40

Kārtējā politinformācija ar pliekanās propagandas pabirām. Ikviens, kas nav iestrēdzis LV masu saziņas līdzekļu telpā var atrast reālu politisko notikumu apskatu un analītiku. Ar kasīkļveidīgajiem nav jēgas diskutēt, viņus neinteresē patiesība. Turklāt latvieši tāpat nekādi starptautisko politiku neietekmē, tālab var iztikt ar šādu ārpolitiskā apskata surogātu.

Atbildēt

paskaidro

17.03.2020. 16:04

»

?

Ko tu tur murgo? Man paziņas bija Krievijā taisīt operāciju, kuru Latvijā netaisa. Teica, ka salīdzināt ar mūsējo nevar. Vienīgais kas mums ir labāks, tad tie ir slimnīcu "eiroremonti


Kāpēc lisam krievu pederastam, fašistiskam izdzimtenim Kabzdonam, kuram sankcijas liedza iebraukt ES, nācās lūgt pahanu, lai tas sarunā ar Merkeli un Josjka varētu aizbraukt uz Vāciju ārstēt vēzi? Kāpēc patriots Lužkovs izvēlējās nomirt Minhenes slimnīcā, bet ne Krievijā, kāpēc pusmaratonskrājējs, kolorado lentenis, putinosos Ušakovs, kad bija sarijies dopingu un gandrīz atņirdzās, ārstējās Berlīnes Šaritē?
Arštēšanās Krievijā laba priekš jums, bidlām, bet ne tiem, kuri var atļauties saņemt pakalpojumus civilizētās valstīs.

Atbildēt

Aha!

17.03.2020. 09:52

Vispasaules veselības organizāciju un FRS organizē cionisti - Komiteja 300 un turpmāk viņu plānos, samazinot pasaules iedzīvotāju skaitu, ietilpst pošu izgatavošana pret koronavīrusu. Šīs potes sabeigs potēto imunsistēmu līdzīgi kā homeopātijā ar mazām zāļu devām ārstē slimos, jo koronavīruss ir mākslīgi radīts un imunitāte pārslimojot neiestājas. Tie, kuri nereaģē uz koronavīrusu, vai reaģē maz, imunsistēmu koranavīruss, esot organismā, sabeidz ilgākā laika posmā lēni un neatlaidīgi, bērnus ieskaitot. Potes pret koronavīrusu būs obligātas kā kara apstākļos, kādi ir šodien, slēdzot robežas, ieviešot komendantstundas, ja ne iestāsies kriminālatbildība, cilvēkus iznīcinot ieslodzījumā. Neviens vairs nekontrolēs šo pošu patieso sastāvu un par nāves gadījumiem pēc potēm neatbildēs pat viņķelveidīgie - pati Viņķele pirms šīs koronvīrusa pandēmijas kā nākošā cionistu Latvijas valdībā kā veselības ministre tika sagatavota ASV cionistu Komitejas 300 skolā.

Ne velti ASV ir sagatavoti miljonu cilvēku apglabāšanai betona kastīšu un plastmasas zārku, divstāvīgu vilcienu vagoni, katrā vagonā iemitinot 1000 nepaklausīgo cilvēku.

Pēc Merkeles vizītes Kremlī udmurts Putina “klons” aizvietotājs caur krievu LTK ideoloģijas princiiem maina konstitūciju, ko grib, maldinot krievu tautu, ieviest līdz 9. maijam, nostiprina likumdošanu PSRS gulagu atjaunošanai. Savulaik Komiteja 300 gulagos ar Staļina starpniecību iznīcināja miljoniem labāko un cilvēcīgāko cilvēku- tagad to darīs ar udmurta Putina klona - aizvietotāja starpniecību, bet ASV to darīs ilumināts - tautu tēvs Tramps, pie mums jau to dara “nācijas tēvs” Levits un ASV pilsonis Kariņš un cionistu Komitejas 300 “rokasmeita” Viņķele.

Solovejs, Kremļa trollis, runā par Putina steigu, izmainot konstitūciju, kā par Putina personīgu problēmu. Bet neatklāj to. Kas domā patstāvīgi un ir informēti, tie zin, ka Putins ar konstitūciju aizsargā arī sevi pret Hāgas tiesu, jo Putins ir kara noziedznieks Malaizijas lidmašīnas notriekšanā virs Ukrainas. Ir zināms, ka ar Putina ziņu BUK raķetes ieveda Ukrainā un sagatavoja notriekt Krievijas pasažieru lidmašīnu, lai būtu pamats iebrukt Ukrainā, jo Krievijas parlaments deva atļauju tam, bet nebija redzama iemesla. Sagatavojoties lidmašīnas notriekšanai, notika kļūda, ievadot datus - sajaucot vietu nosaukumus Parvomaijsk ar līdzīgu nosaukumu un Malaizijas lidmašīna tika notriekta Krievijas lidmašīnas vietā. Līdzīgi Putins deva pavēles uzspridzināt Krievijā dzīvojamos namus ar iedzīvotājiem, lai iebruktu Čečenijā.
Kara noziedznieks Putins ar konstitūcijas izmaiņām sevi slēpj no izdošanas Hāgas tribunālam, kuram ir visi pierādījumi Putina vainai.

Atbildēt

Fēlis

17.03.2020. 09:12

»

sēlis

`Visi šie Krievijas aprējēji un drīza gala pareģoņi man atgādina nomīzušos šakāļus , kas noslēpušies krūmos , jo netālu staigā zvēru karalis lauva! Kā saka, kaķa lāsti debesīs nekāpj


Tad leprozorijs, kur viss novests līdz kliņķim un leprozorija karalis atklāti paziņo, ka tehnoloģijas viņi cap carap, kur pensionāri ar bomžiem karo par miskastes saturu un kur cilvēkam, ja tas nav saistīts ar varu, ir lielgabalgaļas vērtība, būtu tas lauva? Nu tu i mudaks! Kaut neblamējies ar savu apsēstību.

Atbildēt

sēlis

17.03.2020. 09:04

»

Vērotājs

Turki šo "lauvu" izdrāza visos caurumos


Pilnīgas muļķības, turki jau patrulē kopā ar krieviem, jo lieliski saprot, ka pret krieviem viņiem nav nekādu izredžu, to pierāda visa vēsture, krievi sakāvuši turkus visos konfliktos 17 reižu, paveiks to arī 18 reizi!

Atbildēt

sēlis

17.03.2020. 08:19

`Visi šie Krievijas aprējēji un drīza gala pareģoņi man atgādina nomīzušos šakāļus , kas noslēpušies krūmos , jo netālu staigā zvēru karalis lauva! Kā saka, kaķa lāsti debesīs nekāpj!

Atbildēt

tās krievijas ziņas jau izsauc nelabumu

17.03.2020. 08:02

nevarēja iedomāties, ka tauta TIK STULBA. Tikai lūr kas citiem, ko pakampt un rej visus.

Atbildēt

imis

17.03.2020. 07:44

Pastalnieki sēž savā sūdu bedrē , ko lepni dēvē par valsti, bet kas patiesībā ir kolonijas statusā un aprej Krieviju,kas patiešām ir suverēna daudznacionāla valsts un neļauj sevī slaucīt kājas nevienam, atšķirībā no Latvijas!

Atbildēt

Fēlis

17.03.2020. 07:17

»

Nesagaidītiet kasīkļveidīgie,

ka Putins tik ātri kritīs. Krievu tauta nav tik truli apstulbināta ar Rietumu "vērtībām", kā Latvijas "patrioti", kuru galvenā patritisma izpausme ir riešana uz krieviem un Krieviju


Ha, ha, ha. Nav truli apstulbināta? Leprozorijā viss atkarīgs no zombokastes- kādu "patiesību" no tās lies, tādai vate arī ticēs. Rietumu vērtības katrs izprot savādāk. Tie, kuri neskatās kremļa kanālus tās saprot kā pilsoniskās brīvības, bet tie kuri skatās, kā gejismu un citas negācijas.

Atbildēt

labi !

17.03.2020. 02:51

»

kasīklim

Atvainojos, bet tev ir reālas problēmas ar analītiku...


Pilniba piekritu Jusu viedoklim !

Atbildēt

Krievijas atbilde

17.03.2020. 02:46

Krievija izstajoties no OPEC uzspiesta liguma par naftas cenam atriebsies asv par banditisko Ziemelu straumes 2 projekta aizkavesanu,nobankrotejot visas asv slanekla naftas ieguves kompanijas un jau pec menesa paralizejot Sauda arabijas valsts budzetu !

Atbildēt

kasikla ceribas sabruk

17.03.2020. 02:41

ari pec 2024 gada asv neizdosies ar hodorkovska un navalnija palidzibu veikt valsts apversumu Krievija !

Atbildēt

Cyril

17.03.2020. 02:40

уроды латыши

Atbildēt

?

17.03.2020. 02:39

»

Pusdolārs

Alanam Dallesam bija taisnība


kapec asv nav atcelusi oficiali si cip vadona 1947 gada direktivu austrumneiropai un latvijai,pec so valstu ieklausanas nato organizacija ?

Atbildēt

to Ex-seržants

17.03.2020. 00:14

»

Ex-seržants

Kāpēc tāda steiga ar konstitūciju un tā saucamo tautas balsošanu ? Lieta tāda, ka Putinam patīk simbolisms. Ka zināms, tad pareizticīgo Lieldienu svētki šogad sākas 19.aprīli. Nu tad tauta dosies pie urnām baznīcas zvaniem skanot ( ne jau velti jaunajā konstitūcija ir iekļauta Dievišķā tēma). Tas , ...


Ņemot vērā, ka Krievijā tikai Novosibirskā taisa testus, viņu drausmīgo stāvokli medicīnā, suverēno attieksmi pret higiēnas prasībām, dzimtcilvēku mazo vērtību un pastāvīgo melošanu, tur situācija vismaz kā Irānā. Makronam ciemošanās pie saimnieka var izpalikt, bet Trampa kungs pat netaisījās piedalīties WWII noziedznieku šabašā.

Atbildēt

Pusdolārs

16.03.2020. 23:00

Alanam Dallesam bija taisnība.

Atbildēt

Z

16.03.2020. 22:47

Ko par savējiem neraksti, savā ,,acī baļķi'' neredzi? Te interesantāki eksemplāri - zoodārzos atrastie, pulksteņu un kapavietu fani, sadzīves pakalpojumu kombinātos atrasti veci bezmorāles kratekļi - ārlaulības bērnu sagādātāji, banku notirgotāji Gruzijā....

Atbildēt

ha-ha

16.03.2020. 22:14

»

Ex-seržants

Vispār jau, uz anonīmiem apvainojumiem parasti neatbildu, tomēr šoreiz pieļaušu izņēmumu...


A kur ta palika tavs un putina zimbolisms
Tu-tū, i ne noķert i neredzēt
A mingauzens ko teiktu

Atbildēt

Ex-seržants

16.03.2020. 21:54

»

ha-ha

Putinam patīk simbolisms


Vispār jau, uz anonīmiem apvainojumiem parasti neatbildu, tomēr šoreiz pieļaušu izņēmumu.
Putins , protams , par saviem plāniem man neko neteica, bet par to uzskatāmi liecina viņa aktivitātes. Ja runā par baznīcu , tad to jau no paša sākuma izmanto kā propogandas un tautas zombēšanas līdzekli. Jūtos ne pa jokam aizkustināts, redzot kā čekists tur svecīti pie altāra , bet popi iesvēta raķešu palaišanas iekārtas. Savukārt, ja runa par 9.maiju, tad WWII tēmu ar diletantiskiem mēģinājumiem pārrakstīt vēsturi ( ja atceramies kaut vai mēģinājumu attaisnot M-B paktu), jau bija iesācis krietnu laiku iepriekš ar skatu uz 9.maiju.

Atbildēt

Ex-seržants

16.03.2020. 21:30

Kāpēc tāda steiga ar konstitūciju un tā saucamo tautas balsošanu ? Lieta tāda, ka Putinam patīk simbolisms. Ka zināms, tad pareizticīgo Lieldienu svētki šogad sākas 19.aprīli. Nu tad tauta dosies pie urnām baznīcas zvaniem skanot ( ne jau velti jaunajā konstitūcija ir iekļauta Dievišķā tēma). Tas , pēc Putina plāna, nodrošinās tautas entuziasmu balsot. Un tad seko 9.maijs ar augsto ārvalstu viesu ierašanos un izvarotās konstitūcijas atdzīšanu defacto no ārvalstu vadītāju puses. Tikai, ka jau teicu iepriekš, tad ļautiņi plāno, bet Dieviņš lemj un šoreiz tas lēmums nāk koronovīrusa paskatā. Pēc oficiāliem datiem pašreiz Krievija saslimušo skaits ir ap 50, bet, visticamāk , tie ir meli un cipars var būt krietni lielāks. Tā kā Makronam ciemošanās pie sava drauga šoreiz var izpalikt un Tramps arī jau ir atteicies braukt.

Atbildēt

ha-ha

16.03.2020. 21:19

Seržant, kurš stiprāks Balzaks vai Balzam
Tu tak visu zini a šito nezini

Atbildēt

zinu zinu

16.03.2020. 21:14

»

hm

61. gadā PSRS ziemeļos uzspridzināja ūdeņraža bumbu, kuras nosaukums bija Cars- bumba. Tā joprojām atrodas Ginesa rekordu grāmatā kā pati jaudīgākā atombumba. Tās jauda bija ap 50 megatonnām, sprādziena vilnis 4x aplieca zemeslodi, uz 10 minūtēm pārtūka radiosakari. Sēne izveidojās augstumā 67 km, diametrā...


Krieviem bija arī Cars - lielgabals, kas nešāva un Cars - zvans, kas neskanēja. Tikai ponti, nekā īsta. Savu ieroču varenumu krievi jau nodemonstrēja Līča karā, kad amerikāņi divās dienās sagrāva Huseina karaspēku un tagad rāda Sīrijā. Vismaz mēnesi, pēc tam, kad turki aizsūtīja uz elli vairākus simtus ihtamņetu, ar visu tehniku, aiz kauna būtu paklusējuši.
Admirālis Kuzja nogremdēja divus iznīcinātājus, bet krievu pretgaisa aizsardzība notrieca pašu Il 20. Karot tas nav nobumbot skolas un slimnīcas.

Atbildēt

ha-ha

16.03.2020. 21:11

»

Ex-seržants

Vari tā domāt , ja vēlies. Tomēr , ja būtu acīgāks, tad būtu pamanījis, ka tas nav man stils


Tavs stils ka Balzakam - Balzāmam, tikai drusku labāks
Pamanīju, pamanīju

Atbildēt

Ex-seržants

16.03.2020. 21:09

»

ha-ha

Seržant, tu ar jautaajumu pie viena galda sēžat


Vari tā domāt , ja vēlies. Tomēr , ja būtu acīgāks, tad būtu pamanījis, ka tas nav man stils.

Atbildēt

ha-ha

16.03.2020. 21:05

»

Ex-seržants

Kissindzers ir viens no daudzajiem Kremļa ietekmes agentiem ASV, kas cenšāas panākt sankciju atcelšanu.Nelielam ieskatam


Seržant, tu ar jautaajumu pie viena galda sēžat.
Viens raksta, otrs atbild, kā tejāterī

Atbildēt

var jau būt

16.03.2020. 21:04

»

kasmīslim

ir iedzimtas problēmas ar potenci, kasmīslim nestāv un lapsai progresējoša depresija 4 stadijā


Toties pederastu virsaitim, Putinam, droši vien pat desmitgadīgi Suvorova kara skolas puisēni jau vairs nevar izraisīt erekciju.

Atbildēt

Ex-seržants

16.03.2020. 21:01

»

jautaajums

Vai tad cionistu ideologs pederasts Henrijs Kisindzers jaunāks par putinu?Putins ir Kisindžera skolnieks


Kissindzers ir viens no daudzajiem Kremļa ietekmes agentiem ASV, kas cenšāas panākt sankciju atcelšanu.Nelielam ieskatam-
https://spoki.lv/vesture/Putins-un-Krievija-Mantojuma-lieta/777150

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...