Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

X-stunda

16.11.2021. 00:02

Mīļākā dāvana, ko vēlos saņemt svētkos, ir trīs rejošu piejūras suņu apklusināšana.

Atbildēt

gsdvxfxrgf

14.11.2021. 16:43

I am making a good salary from home $6580-$7065/week , which is amazing under a year ago I was jobless in a horrible economy. I thank God every day FSA I was blessed with these instructions and now it's my duty to pay it forward and share it with Everyone,
Here is I started.…………… Www.Smartcash1.Com

Atbildēt

Baltkrievija ir cionistu politikas perēklis

13.11.2021. 09:18

»

mērnieks

Liekas,ka debīlismam nav robežu.Vācu NVO velk Itālijā 50 000 migrantu mēnesī un fīrē uz Vāciju. Tikai itāļu neatkarīgie brēc, bet neviens neretranslē. Šeit pāris tūkstošu cilvēku, bet smaka pa visu pasauli... Baibucim likās, ka Lukašs visu mūžu Baltijas robežas sargās?))) Staķis dirsīs un plēsīs karogus...


pret mūsu civilizāciju. Cionisi, lai gūtu varu un īpašumus, izraisa karus, sankcijas, šķeļ un iznīcina - tagad kārta civilizāciju sajaukšanai - dzeltenie ķīnieši jau redzami Liepājā, Rīgā, Kuldīgā. Esmu pars redzējis. Šķībacainās maukas.

Atbildēt

Kopš Otrā p k Vācijas kancleru ieceļ uzvarētāj valsts ASV

13.11.2021. 08:23

»

vietejais

ES neko prātīgu nav spējīga pieņemt, tieši Merkele bija tā kura radīja šo haosu ar savu migrācijas politiku, gribēja tikt pie lēta darbaspēka no citām valstīm, bet tika arī pie noziedzības un terorisma. Tas kas tagad notiek uz Polijas robežas ir Merkeles politikas sekas. Poļiem vajadzeja sēdinat tos...


Tie ir cionisti, kas vada ASV un NATO. Politiku. Cionisti izraisīja 1 un 2 un šo hibrīdkaru. Viņiem svarīgi ir konflikti, ko viņi atbalsts finansiāli. Ari SVF/ PB piešķīra Lukašenko 1 miljardu usd konflikta eskalēšanai. Ja ES valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, runās ķīniešu “lielgabali” - naudu Lukašenko dod Ķīna un militāro atbalstu Krievija.

No visa jampadrača visvairāk iegūst cionistu izmantotā Ķīna.

Neviens netaisās karot ne ar Krieviju, ne Lukašenko. Ja ASV cionisti gribētu citus mērķus udmurtu liliputu vai Lukašenko nogalinātu šāviens no drona. To tak jūs saprotat?

Atbildēt

vietejais

13.11.2021. 06:03

»

Patiesais

Visam piekrītu, tikai viena piebilde. Viss tas trakums var nākt Latvijā. ES ir jāpieņem kopēja nostādne- aizliegt migrāiju


ES neko prātīgu nav spējīga pieņemt, tieši Merkele bija tā kura radīja šo haosu ar savu migrācijas politiku, gribēja tikt pie lēta darbaspēka no citām valstīm, bet tika arī pie noziedzības un terorisma. Tas kas tagad notiek uz Polijas robežas ir Merkeles politikas sekas. Poļiem vajadzeja sēdinat tos migrantus autobusos un vest kā dāvanu stulbajai Merkelei.

Atbildēt

jautaajums

13.11.2021. 05:37

»

Parazītisms kā dzīvesveids

Tāds liktenis sagaida visus kas kalpo kremlim, to pierāda vēsture, bet kur nu vatņikiem to saprast. Vēsture tiem iebarota ačgārna un lielākai daļai tā vispār neintersē, galvenais lai ir lepni dzīvot tagad un tūlīt. Tā ir tipiska sieviešu domāšana, bez loģikas un bez tālredzības...


Kas dod pavēles Kremlim un mazulītei Pu?Kas gūst peļņu no Krievijas dabas bagātībām?Tos pašus jautājumus var uzdot par Latviju.
Kas nosaka energoresursu cenas pasaulē un pēc kādiem ekonomikas likumiem veidojas šīs cenas?Esot taču brīvais tirgus un tirgus ekonomika.Kas nosaka augļotāju peļņas procentu?
Tā ir tipiska nesaprātīgu aitu un kāmīšu domāšana, bez loģikas un bez tālredzības.

Atbildēt

Parazītisms kā dzīvesveids

13.11.2021. 01:03

»

Uldis

Koļiņkam nekādā gadījumā vairs laimīga dzīve nespīd. Vai nu baltkrievi nomočīs, vai Putins, kā lieku muti, kas jābaro


Tāds liktenis sagaida visus kas kalpo kremlim, to pierāda vēsture, bet kur nu vatņikiem to saprast. Vēsture tiem iebarota ačgārna un lielākai daļai tā vispār neintersē, galvenais lai ir lepni dzīvot tagad un tūlīt. Tā ir tipiska sieviešu domāšana, bez loģikas un bez tālredzības.

Atbildēt

to !

13.11.2021. 00:18

»

!

poliem tacu pietiek ar hoholu melnstradniekiem


Hoholi brauc uz Krievijas Pederastiju pie sev ideoloģiski, sociāli un intelektuāli tuvām smirdīgām bidlām, uz Poliju brauc ukraiņi.

Atbildēt

Vienkārši

12.11.2021. 23:55

Kolhoznieka dēlēns Nikolais kuru kolhoznieks neprātīgi slimīgi mīl atrodza par ķīlnieku Maskavā. Tikai kolhoznieks nesaprot ka pēc Baltkrievijas pilnīgas sagrābšanas kremļa asiņainajam pundurim nebūs vajadzīgi nedz baltkrievi, nedz viņš nedz viņa dēlēns. Visas kolhoznieka pūles padarīt Baltkrieviju par ziedošu, laimīgu valsti aizies nebūtībā dažu mēnesu laikā.

Atbildēt

mērnieks

12.11.2021. 23:06

Liekas,ka debīlismam nav robežu.Vācu NVO velk Itālijā 50 000 migrantu mēnesī un fīrē uz Vāciju. Tikai itāļu neatkarīgie brēc, bet neviens neretranslē. Šeit pāris tūkstošu cilvēku, bet smaka pa visu pasauli... Baibucim likās, ka Lukašs visu mūžu Baltijas robežas sargās?))) Staķis dirsīs un plēsīs karogus un Luka sargās? Baltkrievija ir ista valsts, tāpec ari var zobus var paradīt. Bet Staki ar Rinkiju mēs paši pakārsim.

Atbildēt

skat

12.11.2021. 20:11

kā eksmērīgais Nils ņemās - lasa Polijai pamācības, kā vajag ievērot ES noteikumus. Un Latvijā, vai ziniet, kāpēc tik daudzi slimo? Jo ar viņiem nesarunājas dzimtajā valodā! Un ES arī vajadzētu ievērot minoritāšu tiesības un noteikt to valodu kā oficiālu ES valodu.
Raskomandovalsja.

Atbildēt

Blēžu kartelis...

12.11.2021. 18:54

»

Levits

"Grūti ir iedomāties, ka Minska to visu ir izvērsusi bez koordinācijas ar Kremli, jo kam tad, ja ne Vladimiram Putinam un viņa komandai


Jābrīnās par pasaules stulbumu! Savā laikā ASV prezidents Reigans vienīgais spēja nosaukt PSRS(Krieviju) par ļaunuma impēriju! Nekas nav mainījies gadu simtiem! Kur Krievija, tur kari un problēmas, vienīgā cerība iespējama, ja Ķīna aprīs šos barbarus! Rietumi ir tik izkurtējuši, ka diez vai maz spējīgi sev puņķi noslaucīt, kur nu vel vienoti dot pretsparu "dižajai nācijai"!

Atbildēt

nu, psrs laikos infiltreāj Latviju ar zekiem. no 19090.ga ar ekonomiskiem nozoiedzniekiem aveniem u.c. tagad šāds gājiens

12.11.2021. 18:07

gadsimtiem nekas nemainās, utes lien un lien

Atbildēt

dace

12.11.2021. 17:02

Lukašenko vienkārši malacis, eiropederasti histērijā bļauj bet bļaut vajadzēja agrāk , kad ES un NATO okupēja Tuvo Austrumu valstis! ES idioti kārtējo reizi aptaisījās , gluži kā ar gāzi!

Atbildēt

Matrica

12.11.2021. 16:19

Dīvaini, ka rakstu nav parakstījis Imants Liepiņš. Kāds viņam maizi atņēmis.

Atbildēt

Nesaprotu

12.11.2021. 16:17

Ja migranti laivās peld uz Lezbas salu- labi. Ja nāk uz Poliju- palīgā, hibrīdkarŠ!

Atbildēt

?

12.11.2021. 14:11

»

Pirātu partija

Visdrīzāk krīze beigsies ap jauno gadu ar lukašestko likvidāciju. FSB operācija...


tu parego ,ka latvija vairs nebus noperkami Baltkrievijas apavi ?

Atbildēt

Baltkrievija ir briviba un demokratija !

12.11.2021. 14:08

»

Pirātu partija

Visdrīzāk krīze beigsies ap jauno gadu ar lukašestko likvidāciju. FSB operācija...


Baltkrievija nav skaidras naudas lietosanas aizliegums,ka asv kolonija latvija.

Atbildēt

nemurgo !

12.11.2021. 14:05

»

Pirātu partija

Visdrīzāk krīze beigsies ap jauno gadu ar lukašestko likvidāciju. FSB operācija...


Lukasenko nosargas Baltkrievijas suverenitati. Baltkrievija par asv koloniju ka latvija neklus.Baltkrievija nebus nato okupantu karabazes,nebus praidu un nebus sorosa fondu.

Atbildēt

Pirātu partija

12.11.2021. 12:08

Visdrīzāk krīze beigsies ap jauno gadu ar lukašestko likvidāciju. FSB operācija.
ES no baltkrievijas neko nevajag, tāpēc sankcijas var uzlikt maksimālas, noslēgt jebkuru tranzītu. Cietīs lielākoties raška. Gāzes piegādes apturēt nevar, bez urbumu slēgšanas, bet tie ir ļoti lieli zaudējumi un soda naudas par neizpildītiem līgumiem.
Tūristi, kas ar vīzām ielidojuši baltkrievijā no juridiska viedokļa nav nekādi bēgļi, bet tūristi.
Pie kam tajās valstīs no kurienes viņi ieradušies karadarbības nav, tas nozīmē ka vīnus ES oficiāli var nelaist.
Izskatās ka baltkrievija saņems pilnīgu blokādi.
Režīms baltkrivijā agonē un vērsts tikai uz viena cilvēka varas saglabāšanu. Praktiski tiesu sistēma baltkrievijā ir izjukusi.
Apvienošanās ar rašku nebūs! Nakošā gadā jauns prezidents.
Iespējams redzēsim arī jaunas demonstrācijas ap jauno gadu. Tauta atkal izies ielās.

Atbildēt

lasītājs

12.11.2021. 09:24

Tik daudz muļķību tik mazā laukumā reti gadās izlasīt. Musulmaņu naids pret kristiešiem sākās jau pravieša Muhameda laikos. Ticības naidi ir iracionāli un loģikai nepakļaujas. Lukašenko izdarīja milzīgu muļķību, ka atļāva vai lika savai administrācijai samelot tik lielu balsu skaitu vēlēšanās. Būtu pieticis apmēram ar pusi, bet sagribējās spīdēt. Tagad baķka ir stūrī iedzīta žurka un seko vecai anekdotei. Zvirbulim liellops uzlika čupu un viņš sāka čiepstēt, lai viņu izvelk no čupas. Atnaca kaķis, izvilka un apēda. Ne katrs ir draugs, kas izvelk no sūdiem un, ja esi sudos, tad bečiepsti.

Atbildēt

prātojums

12.11.2021. 08:50

Nu to ka pundurPutins ar savu debīlo draugu kolhoznieku Lukašenku izmanto tagad migrantus savu ģeopolitisko mērķu sasniegšanai ir skaidrs un ja šodien tiks ielaisti šie pāris tūkstoši tad jau rīt to robežu šturmēs jau 50 tūkstoši. Bet parunāsim par kautko citu par EIROPAS gļēvo un bezatbildīgo rīcību, par Eiropas funkcionāriem kuri sēž ar pārtikušajiem mūļiem siltos krēslos un ir totāli atrauti no realitātes un tik gaida kad kāds no aizokeāna viņu stulbajās galvās kāds ieliks domugraudu. Tur Eiropas krēslos nav neviena darītāja bet ir pilns ar tukšiem ļurinātājiem. SAKIET lūdzu kāda velna pēc tie migranti bija jāsauc uz Eiropu, kāda velna pēc viņiem ir jāmaksā pabalsti, kāda velna pēc viņi šeit ir jāuzņem ? Un šis viss ir ļooooti bēdīgi, jo cilvēki uzklausot šos Eiropas glumekļu saucienus dodas bīstamos ceļos, kur daudzi pusceļā mirst, šie migranti vairs nevēlas celt savu valstu ekonomikas un savu valstu labklājību, jo nav jau vajadzības, jo labāk šturmēt eiropas robežas un pēctam sēdēt uz pabalstiem. Šāda bezatbildīga Eiropas rīcība uzņemot migrantus veicina cilvēktirdzniecību un mafiju rašanos, kuras transportē šos cilvēkus un iegūtā nauda no cilvētirdzniecības tiek jau novirzīta narkotiku un smagāku noziegumu veicināšanā. Ja Eiropa nelaistu iekšā migrantus tad tur tagad pie Polijas ribežas nebūtu krīze un nebūtu migrantu tūkstoši jo šie cilvēki nedotos uz Eiropu zinot ka iekšā netiks. Un pats galvenais, ja no mazatīstītām valstīm aizbrauc darbspējīgi un inteliģenti cilvēki tad daba jau tukšumu nemīl un tur tālajās valstīs šo cilvēku vietā nāk bandīti un visādi galvgriezēji un pēctam jau Eiropai pēc laika vajadzēs jau saskarties ar sekām kas notiks tur nemaz jau netik tālajās arābu valstīs.

Atbildēt

Patiesais

12.11.2021. 07:38

Baiba Zīle!, Jūs taču labi saprotiet, ka bēgļu problēmu izdomāja Lukašenko un pats to realizē par Eiropas Savinības sankcijām pret viņu. Kāpēc Jūs piesaucat Kriviju?, - lai raksts būtu iespaidīgāks, ir tā ? JŪs melojaties tāpat visi citi , kas apspļ auda Krieviju. Kāpēc latvieši visu laiku un visur kādam pielien. Padomju varas gados es redzēju, kā tas notika, pie kam visos līmeņos. To redzot man bija kauns. Šī pielīšana padomju varai bija visur- universitātē, uzņēmumos, iestādēs, pie kam masveidīgi. Ja es izvairījos no oktobra svētku demonstrācijas, tad tieši latvieši nevis krievi man pārmēta. Tagad latvieši pielien Amerikas un Eiropas Savienības idealoģijai. Vai latvieši ir tauta?

Atbildēt

apriori

12.11.2021. 07:21

Ja zile izlien no pagultes ,tad sagaidamas klimatiskas parmainas.

Atbildēt

fakts

12.11.2021. 05:51

»

Levits

"Grūti ir iedomāties, ka Minska to visu ir izvērsusi bez koordinācijas ar Kremli, jo kam tad, ja ne Vladimiram Putinam un viņa komandai


Minska to visu ir izvērsusi ar Gotorpas Goldšteinu Romanovu akceptu.Baltkrievija ir saglabāta kā valsts un ir vienīgā leģitīmā PSRS mantiniece.Lai ietu tālāk nešķīsteņiem jāatjauno PSRS,kaut vai formāli.Tālāk Lukašenko varu nodos jaunajam Romas imperatoram.Pašlaik parādi pasaulē komandē tieši Lukašnko.tādi kā Putins,Baidens,Merkele,Makrons ir nekas un sauc tos nekā.Katrā gadījumā PSRS līgums beidzas 30.12.2021,laika palicis maz.Cik daudz no tā izdosies nav zināms bet zābaku bučotāji nekad nav pietrūkuši.
Ķīnas konveijers apturēts neatgriezeniski,tur pašlaik ražoti tiek tikai dūmi...

Atbildēt

12.11.2021. 05:25

»

Sarkanais mēris

Tāda ir ne tikai ķīnas politika, arī krievu politika ir tieši tāda pat - kur krievs nolicis čemodānu, tur jau krievija


ir pierādījumi ar starptautiskas tiesas procesiem, ka Donbasā karoja ārzemju algotņi no Francijas, Serbijas utt. Cionistu mediji par to klusē. Jo Donbasa problēmas slēpj ar Krimas atdosanu cionistiem. Faktiski B’ nai B’ rith saņēma Krimu atpakaļ - šodien tā ir Krimas republika, par ko savulaik samaksāja zeltā. Tur uzcelta tā saucamā “putina pils”, ēka cionisma citadelei Eirāzijā.

Atbildēt

Cēlonis ir cionisms, kura vēstures mācīšana ir aizliegta

12.11.2021. 05:20

»

Q

Tagad par vainīgiem cenšas uztaisīt Lukašenko un Kremli, neviens normāli un loģiski domājošs cilvēko nejauks cēloni ar sekām , cēlonis ir NATO okupantu iebrukumi Irākā un Afganistānā , kur pidalījās okupantu statusā arī Polija un Latvija, kas tagad negrib atbildēt par sastrādāto, domāt vajadzēja agrāk...


Cionisma stratēģija ir kari un uzbrukumi, šķelšana un sankcijas. Cionisma Izraēla un ASV vadība šai jomā ir uz vienu roku ar Ķīnu. Cionismam, sajaucot civilizācijas, manipulējot ar valstīm, tautām, sabiedrības šķirām, ir tikai viens patiess mērķis - pārvaldīt un piesmiet.

Okupēt un pakļaut, atsavināt varu valstīm un to īpašumus. Tā cionisms uz cilvēku ciešanu rēķina iegūst varu. Cionismam nekas nav pretī, ka Ķīna un Krievija sponsorē Lukašenko. To pašu dara SVF/PB - svarīgākais ir konflikti ceļā uz inkluzīvo cionistu Vatikāna kapitālismu. Mērķi attaisno līdzekļus. Tīrā izklaide, jo naudu var sadrukāt bez jēgas.

Kapitālisma ir sevi no imperiālisma pāraudzis inkluzīvajā kapitālismā bez cilvēktiesībām.

Atbildēt

Q

12.11.2021. 02:51

Tagad par vainīgiem cenšas uztaisīt Lukašenko un Kremli, neviens normāli un loģiski domājošs cilvēko nejauks cēloni ar sekām , cēlonis ir NATO okupantu iebrukumi Irākā un Afganistānā , kur pidalījās okupantu statusā arī Polija un Latvija, kas tagad negrib atbildēt par sastrādāto, domāt vajadzēja agrāk, kad sūtīja okupantus uz šīm valstīm!

Atbildēt

Kade

12.11.2021. 02:45

Kaut kur bija tā smukā "kultūras ļaužu" vēstule, cik silti jāatbalsta tālienes arhitektu, inženieru ienākšana mūsu zemē. :) Golubevas, protams, arī šodien skrietu ar neļķu pušķiem sagaidīt.. bet ar poļiem tas nummurs neies cauri, tas jau tagad ir viegli paredzams, ja ir kaut niecīgas zināšanas par poļu vēsturi. Bet, ja nu tā straume pagriezīsies mūsu virzienā, būs ļoti nopietna izvēle.

Atbildēt

Levits

12.11.2021. 00:17

"Grūti ir iedomāties, ka Minska to visu ir izvērsusi bez koordinācijas ar Kremli, jo kam tad, ja ne Vladimiram Putinam un viņa komandai".
Nedomā, Tev tas ne visai sanāk.

Atbildēt

Fam

11.11.2021. 22:31

visu čurkas saladeet refos un izmest vaacijaa berliinee, centraa

Atbildēt

Sarkanais mēris

11.11.2021. 21:45

»

Kaut kāds pabāls raksts

Vissvarīgākā informācija tiek noklusēta. Karamākslas stratēģijā karo divas puses. Trešā uzvar no šī kara. Ari to pat Pabriks noklusē. Tā ir Ķīna - kas finnsē Lukašenko. Ķīnas globālais plāns ilgtermiņā ar saukli - vienots cilvēces ceļš, viens ceļš, viena josta...


Tāda ir ne tikai ķīnas politika, arī krievu politika ir tieši tāda pat - kur krievs nolicis čemodānu, tur jau krievija.
Kad Dombasā tāds sāka spiegt "nāših ušķemļājet" tad ordla grābj ieročus lai dotos atbrīvot. Kā tur izskatās pēc atbrīvošanas, nevienam nav noslēpums.

Atbildēt

aha

11.11.2021. 21:44

»

aha

ieņem baldriāna pilienus


ieņem aiz vaiga kārtējo reizi, debilības centra zombijtrolli.

Atbildēt

Alabaju dresētājs

11.11.2021. 21:27

»

Latvija - neizdevusies valsts

Pelnīti. Nebija ko līst ar savu "demokrātiju" tur, kur tā nevienam nav vajadzīga


Saimnieka roku jānolaiza pēc iespējas biežāk, kas protoms nav novērots pie sugas suņiem, bet krančiem šarikoviem tā ir iedzimta un sevišķi izteikta rakstura īpašība.

Atbildēt

skat. secību vikipēdijā

11.11.2021. 21:22

Eiropas Parlaments nosodīja Gruzijas bruņoto spēku uzbrukumu Chinvali un Krievijas karaspēkam, kuram izsniegts starptautiskais miera uzturēšanas mandāts, jo tādējādi tika rupji pārkāptas starptautiskās tiesības; taču arī nosodīja Krievijas armijas pārmērīgo spēka izmantošanu pretuzbrukumos un plašo iebrukumu Gruzijas teritorijā ārpus t.s. "miera uzturētāju" dislokācijas zonas, t.i. Krievijas spēki nevis vienīgi izdzina Gruzijas spēkus no Dienvidosetijas, uz ko bija pilnvaroti, bet arī uzsāka plaša mēroga invāziju suverēnas valsts teritorijā, kas ir starptautisko tiesību pārkāpums. .....

Atbildēt

nuu

11.11.2021. 21:18

guli mierīgi, Baibuci, neaiztiks tas kremlis )) tos patiesos labumus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...