Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

X-stunda

16.11.2021. 00:02

Mīļākā dāvana, ko vēlos saņemt svētkos, ir trīs rejošu piejūras suņu apklusināšana.

Atbildēt

gsdvxfxrgf

14.11.2021. 16:43

I am making a good salary from home $6580-$7065/week , which is amazing under a year ago I was jobless in a horrible economy. I thank God every day FSA I was blessed with these instructions and now it's my duty to pay it forward and share it with Everyone,
Here is I started.…………… Www.Smartcash1.Com

Atbildēt

Baltkrievija ir cionistu politikas perēklis

13.11.2021. 09:18

»

mērnieks

Liekas,ka debīlismam nav robežu.Vācu NVO velk Itālijā 50 000 migrantu mēnesī un fīrē uz Vāciju. Tikai itāļu neatkarīgie brēc, bet neviens neretranslē. Šeit pāris tūkstošu cilvēku, bet smaka pa visu pasauli... Baibucim likās, ka Lukašs visu mūžu Baltijas robežas sargās?))) Staķis dirsīs un plēsīs karogus...


pret mūsu civilizāciju. Cionisi, lai gūtu varu un īpašumus, izraisa karus, sankcijas, šķeļ un iznīcina - tagad kārta civilizāciju sajaukšanai - dzeltenie ķīnieši jau redzami Liepājā, Rīgā, Kuldīgā. Esmu pars redzējis. Šķībacainās maukas.

Atbildēt

Kopš Otrā p k Vācijas kancleru ieceļ uzvarētāj valsts ASV

13.11.2021. 08:23

»

vietejais

ES neko prātīgu nav spējīga pieņemt, tieši Merkele bija tā kura radīja šo haosu ar savu migrācijas politiku, gribēja tikt pie lēta darbaspēka no citām valstīm, bet tika arī pie noziedzības un terorisma. Tas kas tagad notiek uz Polijas robežas ir Merkeles politikas sekas. Poļiem vajadzeja sēdinat tos...


Tie ir cionisti, kas vada ASV un NATO. Politiku. Cionisti izraisīja 1 un 2 un šo hibrīdkaru. Viņiem svarīgi ir konflikti, ko viņi atbalsts finansiāli. Ari SVF/ PB piešķīra Lukašenko 1 miljardu usd konflikta eskalēšanai. Ja ES valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, runās ķīniešu “lielgabali” - naudu Lukašenko dod Ķīna un militāro atbalstu Krievija.

No visa jampadrača visvairāk iegūst cionistu izmantotā Ķīna.

Neviens netaisās karot ne ar Krieviju, ne Lukašenko. Ja ASV cionisti gribētu citus mērķus udmurtu liliputu vai Lukašenko nogalinātu šāviens no drona. To tak jūs saprotat?

Atbildēt

vietejais

13.11.2021. 06:03

»

Patiesais

Visam piekrītu, tikai viena piebilde. Viss tas trakums var nākt Latvijā. ES ir jāpieņem kopēja nostādne- aizliegt migrāiju


ES neko prātīgu nav spējīga pieņemt, tieši Merkele bija tā kura radīja šo haosu ar savu migrācijas politiku, gribēja tikt pie lēta darbaspēka no citām valstīm, bet tika arī pie noziedzības un terorisma. Tas kas tagad notiek uz Polijas robežas ir Merkeles politikas sekas. Poļiem vajadzeja sēdinat tos migrantus autobusos un vest kā dāvanu stulbajai Merkelei.

Atbildēt

jautaajums

13.11.2021. 05:37

»

Parazītisms kā dzīvesveids

Tāds liktenis sagaida visus kas kalpo kremlim, to pierāda vēsture, bet kur nu vatņikiem to saprast. Vēsture tiem iebarota ačgārna un lielākai daļai tā vispār neintersē, galvenais lai ir lepni dzīvot tagad un tūlīt. Tā ir tipiska sieviešu domāšana, bez loģikas un bez tālredzības...


Kas dod pavēles Kremlim un mazulītei Pu?Kas gūst peļņu no Krievijas dabas bagātībām?Tos pašus jautājumus var uzdot par Latviju.
Kas nosaka energoresursu cenas pasaulē un pēc kādiem ekonomikas likumiem veidojas šīs cenas?Esot taču brīvais tirgus un tirgus ekonomika.Kas nosaka augļotāju peļņas procentu?
Tā ir tipiska nesaprātīgu aitu un kāmīšu domāšana, bez loģikas un bez tālredzības.

Atbildēt

Parazītisms kā dzīvesveids

13.11.2021. 01:03

»

Uldis

Koļiņkam nekādā gadījumā vairs laimīga dzīve nespīd. Vai nu baltkrievi nomočīs, vai Putins, kā lieku muti, kas jābaro


Tāds liktenis sagaida visus kas kalpo kremlim, to pierāda vēsture, bet kur nu vatņikiem to saprast. Vēsture tiem iebarota ačgārna un lielākai daļai tā vispār neintersē, galvenais lai ir lepni dzīvot tagad un tūlīt. Tā ir tipiska sieviešu domāšana, bez loģikas un bez tālredzības.

Atbildēt

to !

13.11.2021. 00:18

»

!

poliem tacu pietiek ar hoholu melnstradniekiem


Hoholi brauc uz Krievijas Pederastiju pie sev ideoloģiski, sociāli un intelektuāli tuvām smirdīgām bidlām, uz Poliju brauc ukraiņi.

Atbildēt

Vienkārši

12.11.2021. 23:55

Kolhoznieka dēlēns Nikolais kuru kolhoznieks neprātīgi slimīgi mīl atrodza par ķīlnieku Maskavā. Tikai kolhoznieks nesaprot ka pēc Baltkrievijas pilnīgas sagrābšanas kremļa asiņainajam pundurim nebūs vajadzīgi nedz baltkrievi, nedz viņš nedz viņa dēlēns. Visas kolhoznieka pūles padarīt Baltkrieviju par ziedošu, laimīgu valsti aizies nebūtībā dažu mēnesu laikā.

Atbildēt

mērnieks

12.11.2021. 23:06

Liekas,ka debīlismam nav robežu.Vācu NVO velk Itālijā 50 000 migrantu mēnesī un fīrē uz Vāciju. Tikai itāļu neatkarīgie brēc, bet neviens neretranslē. Šeit pāris tūkstošu cilvēku, bet smaka pa visu pasauli... Baibucim likās, ka Lukašs visu mūžu Baltijas robežas sargās?))) Staķis dirsīs un plēsīs karogus un Luka sargās? Baltkrievija ir ista valsts, tāpec ari var zobus var paradīt. Bet Staki ar Rinkiju mēs paši pakārsim.

Atbildēt

skat

12.11.2021. 20:11

kā eksmērīgais Nils ņemās - lasa Polijai pamācības, kā vajag ievērot ES noteikumus. Un Latvijā, vai ziniet, kāpēc tik daudzi slimo? Jo ar viņiem nesarunājas dzimtajā valodā! Un ES arī vajadzētu ievērot minoritāšu tiesības un noteikt to valodu kā oficiālu ES valodu.
Raskomandovalsja.

Atbildēt

Blēžu kartelis...

12.11.2021. 18:54

»

Levits

"Grūti ir iedomāties, ka Minska to visu ir izvērsusi bez koordinācijas ar Kremli, jo kam tad, ja ne Vladimiram Putinam un viņa komandai


Jābrīnās par pasaules stulbumu! Savā laikā ASV prezidents Reigans vienīgais spēja nosaukt PSRS(Krieviju) par ļaunuma impēriju! Nekas nav mainījies gadu simtiem! Kur Krievija, tur kari un problēmas, vienīgā cerība iespējama, ja Ķīna aprīs šos barbarus! Rietumi ir tik izkurtējuši, ka diez vai maz spējīgi sev puņķi noslaucīt, kur nu vel vienoti dot pretsparu "dižajai nācijai"!

Atbildēt

nu, psrs laikos infiltreāj Latviju ar zekiem. no 19090.ga ar ekonomiskiem nozoiedzniekiem aveniem u.c. tagad šāds gājiens

12.11.2021. 18:07

gadsimtiem nekas nemainās, utes lien un lien

Atbildēt

dace

12.11.2021. 17:02

Lukašenko vienkārši malacis, eiropederasti histērijā bļauj bet bļaut vajadzēja agrāk , kad ES un NATO okupēja Tuvo Austrumu valstis! ES idioti kārtējo reizi aptaisījās , gluži kā ar gāzi!

Atbildēt

Matrica

12.11.2021. 16:19

Dīvaini, ka rakstu nav parakstījis Imants Liepiņš. Kāds viņam maizi atņēmis.

Atbildēt

Nesaprotu

12.11.2021. 16:17

Ja migranti laivās peld uz Lezbas salu- labi. Ja nāk uz Poliju- palīgā, hibrīdkarŠ!

Atbildēt

?

12.11.2021. 14:11

»

Pirātu partija

Visdrīzāk krīze beigsies ap jauno gadu ar lukašestko likvidāciju. FSB operācija...


tu parego ,ka latvija vairs nebus noperkami Baltkrievijas apavi ?

Atbildēt

Baltkrievija ir briviba un demokratija !

12.11.2021. 14:08

»

Pirātu partija

Visdrīzāk krīze beigsies ap jauno gadu ar lukašestko likvidāciju. FSB operācija...


Baltkrievija nav skaidras naudas lietosanas aizliegums,ka asv kolonija latvija.

Atbildēt

nemurgo !

12.11.2021. 14:05

»

Pirātu partija

Visdrīzāk krīze beigsies ap jauno gadu ar lukašestko likvidāciju. FSB operācija...


Lukasenko nosargas Baltkrievijas suverenitati. Baltkrievija par asv koloniju ka latvija neklus.Baltkrievija nebus nato okupantu karabazes,nebus praidu un nebus sorosa fondu.

Atbildēt

Pirātu partija

12.11.2021. 12:08

Visdrīzāk krīze beigsies ap jauno gadu ar lukašestko likvidāciju. FSB operācija.
ES no baltkrievijas neko nevajag, tāpēc sankcijas var uzlikt maksimālas, noslēgt jebkuru tranzītu. Cietīs lielākoties raška. Gāzes piegādes apturēt nevar, bez urbumu slēgšanas, bet tie ir ļoti lieli zaudējumi un soda naudas par neizpildītiem līgumiem.
Tūristi, kas ar vīzām ielidojuši baltkrievijā no juridiska viedokļa nav nekādi bēgļi, bet tūristi.
Pie kam tajās valstīs no kurienes viņi ieradušies karadarbības nav, tas nozīmē ka vīnus ES oficiāli var nelaist.
Izskatās ka baltkrievija saņems pilnīgu blokādi.
Režīms baltkrivijā agonē un vērsts tikai uz viena cilvēka varas saglabāšanu. Praktiski tiesu sistēma baltkrievijā ir izjukusi.
Apvienošanās ar rašku nebūs! Nakošā gadā jauns prezidents.
Iespējams redzēsim arī jaunas demonstrācijas ap jauno gadu. Tauta atkal izies ielās.

Atbildēt

lasītājs

12.11.2021. 09:24

Tik daudz muļķību tik mazā laukumā reti gadās izlasīt. Musulmaņu naids pret kristiešiem sākās jau pravieša Muhameda laikos. Ticības naidi ir iracionāli un loģikai nepakļaujas. Lukašenko izdarīja milzīgu muļķību, ka atļāva vai lika savai administrācijai samelot tik lielu balsu skaitu vēlēšanās. Būtu pieticis apmēram ar pusi, bet sagribējās spīdēt. Tagad baķka ir stūrī iedzīta žurka un seko vecai anekdotei. Zvirbulim liellops uzlika čupu un viņš sāka čiepstēt, lai viņu izvelk no čupas. Atnaca kaķis, izvilka un apēda. Ne katrs ir draugs, kas izvelk no sūdiem un, ja esi sudos, tad bečiepsti.

Atbildēt

prātojums

12.11.2021. 08:50

Nu to ka pundurPutins ar savu debīlo draugu kolhoznieku Lukašenku izmanto tagad migrantus savu ģeopolitisko mērķu sasniegšanai ir skaidrs un ja šodien tiks ielaisti šie pāris tūkstoši tad jau rīt to robežu šturmēs jau 50 tūkstoši. Bet parunāsim par kautko citu par EIROPAS gļēvo un bezatbildīgo rīcību, par Eiropas funkcionāriem kuri sēž ar pārtikušajiem mūļiem siltos krēslos un ir totāli atrauti no realitātes un tik gaida kad kāds no aizokeāna viņu stulbajās galvās kāds ieliks domugraudu. Tur Eiropas krēslos nav neviena darītāja bet ir pilns ar tukšiem ļurinātājiem. SAKIET lūdzu kāda velna pēc tie migranti bija jāsauc uz Eiropu, kāda velna pēc viņiem ir jāmaksā pabalsti, kāda velna pēc viņi šeit ir jāuzņem ? Un šis viss ir ļooooti bēdīgi, jo cilvēki uzklausot šos Eiropas glumekļu saucienus dodas bīstamos ceļos, kur daudzi pusceļā mirst, šie migranti vairs nevēlas celt savu valstu ekonomikas un savu valstu labklājību, jo nav jau vajadzības, jo labāk šturmēt eiropas robežas un pēctam sēdēt uz pabalstiem. Šāda bezatbildīga Eiropas rīcība uzņemot migrantus veicina cilvēktirdzniecību un mafiju rašanos, kuras transportē šos cilvēkus un iegūtā nauda no cilvētirdzniecības tiek jau novirzīta narkotiku un smagāku noziegumu veicināšanā. Ja Eiropa nelaistu iekšā migrantus tad tur tagad pie Polijas ribežas nebūtu krīze un nebūtu migrantu tūkstoši jo šie cilvēki nedotos uz Eiropu zinot ka iekšā netiks. Un pats galvenais, ja no mazatīstītām valstīm aizbrauc darbspējīgi un inteliģenti cilvēki tad daba jau tukšumu nemīl un tur tālajās valstīs šo cilvēku vietā nāk bandīti un visādi galvgriezēji un pēctam jau Eiropai pēc laika vajadzēs jau saskarties ar sekām kas notiks tur nemaz jau netik tālajās arābu valstīs.

Atbildēt

Patiesais

12.11.2021. 07:38

Baiba Zīle!, Jūs taču labi saprotiet, ka bēgļu problēmu izdomāja Lukašenko un pats to realizē par Eiropas Savinības sankcijām pret viņu. Kāpēc Jūs piesaucat Kriviju?, - lai raksts būtu iespaidīgāks, ir tā ? JŪs melojaties tāpat visi citi , kas apspļ auda Krieviju. Kāpēc latvieši visu laiku un visur kādam pielien. Padomju varas gados es redzēju, kā tas notika, pie kam visos līmeņos. To redzot man bija kauns. Šī pielīšana padomju varai bija visur- universitātē, uzņēmumos, iestādēs, pie kam masveidīgi. Ja es izvairījos no oktobra svētku demonstrācijas, tad tieši latvieši nevis krievi man pārmēta. Tagad latvieši pielien Amerikas un Eiropas Savienības idealoģijai. Vai latvieši ir tauta?

Atbildēt

apriori

12.11.2021. 07:21

Ja zile izlien no pagultes ,tad sagaidamas klimatiskas parmainas.

Atbildēt

fakts

12.11.2021. 05:51

»

Levits

"Grūti ir iedomāties, ka Minska to visu ir izvērsusi bez koordinācijas ar Kremli, jo kam tad, ja ne Vladimiram Putinam un viņa komandai


Minska to visu ir izvērsusi ar Gotorpas Goldšteinu Romanovu akceptu.Baltkrievija ir saglabāta kā valsts un ir vienīgā leģitīmā PSRS mantiniece.Lai ietu tālāk nešķīsteņiem jāatjauno PSRS,kaut vai formāli.Tālāk Lukašenko varu nodos jaunajam Romas imperatoram.Pašlaik parādi pasaulē komandē tieši Lukašnko.tādi kā Putins,Baidens,Merkele,Makrons ir nekas un sauc tos nekā.Katrā gadījumā PSRS līgums beidzas 30.12.2021,laika palicis maz.Cik daudz no tā izdosies nav zināms bet zābaku bučotāji nekad nav pietrūkuši.
Ķīnas konveijers apturēts neatgriezeniski,tur pašlaik ražoti tiek tikai dūmi...

Atbildēt

12.11.2021. 05:25

»

Sarkanais mēris

Tāda ir ne tikai ķīnas politika, arī krievu politika ir tieši tāda pat - kur krievs nolicis čemodānu, tur jau krievija


ir pierādījumi ar starptautiskas tiesas procesiem, ka Donbasā karoja ārzemju algotņi no Francijas, Serbijas utt. Cionistu mediji par to klusē. Jo Donbasa problēmas slēpj ar Krimas atdosanu cionistiem. Faktiski B’ nai B’ rith saņēma Krimu atpakaļ - šodien tā ir Krimas republika, par ko savulaik samaksāja zeltā. Tur uzcelta tā saucamā “putina pils”, ēka cionisma citadelei Eirāzijā.

Atbildēt

Cēlonis ir cionisms, kura vēstures mācīšana ir aizliegta

12.11.2021. 05:20

»

Q

Tagad par vainīgiem cenšas uztaisīt Lukašenko un Kremli, neviens normāli un loģiski domājošs cilvēko nejauks cēloni ar sekām , cēlonis ir NATO okupantu iebrukumi Irākā un Afganistānā , kur pidalījās okupantu statusā arī Polija un Latvija, kas tagad negrib atbildēt par sastrādāto, domāt vajadzēja agrāk...


Cionisma stratēģija ir kari un uzbrukumi, šķelšana un sankcijas. Cionisma Izraēla un ASV vadība šai jomā ir uz vienu roku ar Ķīnu. Cionismam, sajaucot civilizācijas, manipulējot ar valstīm, tautām, sabiedrības šķirām, ir tikai viens patiess mērķis - pārvaldīt un piesmiet.

Okupēt un pakļaut, atsavināt varu valstīm un to īpašumus. Tā cionisms uz cilvēku ciešanu rēķina iegūst varu. Cionismam nekas nav pretī, ka Ķīna un Krievija sponsorē Lukašenko. To pašu dara SVF/PB - svarīgākais ir konflikti ceļā uz inkluzīvo cionistu Vatikāna kapitālismu. Mērķi attaisno līdzekļus. Tīrā izklaide, jo naudu var sadrukāt bez jēgas.

Kapitālisma ir sevi no imperiālisma pāraudzis inkluzīvajā kapitālismā bez cilvēktiesībām.

Atbildēt

Q

12.11.2021. 02:51

Tagad par vainīgiem cenšas uztaisīt Lukašenko un Kremli, neviens normāli un loģiski domājošs cilvēko nejauks cēloni ar sekām , cēlonis ir NATO okupantu iebrukumi Irākā un Afganistānā , kur pidalījās okupantu statusā arī Polija un Latvija, kas tagad negrib atbildēt par sastrādāto, domāt vajadzēja agrāk, kad sūtīja okupantus uz šīm valstīm!

Atbildēt

Kade

12.11.2021. 02:45

Kaut kur bija tā smukā "kultūras ļaužu" vēstule, cik silti jāatbalsta tālienes arhitektu, inženieru ienākšana mūsu zemē. :) Golubevas, protams, arī šodien skrietu ar neļķu pušķiem sagaidīt.. bet ar poļiem tas nummurs neies cauri, tas jau tagad ir viegli paredzams, ja ir kaut niecīgas zināšanas par poļu vēsturi. Bet, ja nu tā straume pagriezīsies mūsu virzienā, būs ļoti nopietna izvēle.

Atbildēt

Levits

12.11.2021. 00:17

"Grūti ir iedomāties, ka Minska to visu ir izvērsusi bez koordinācijas ar Kremli, jo kam tad, ja ne Vladimiram Putinam un viņa komandai".
Nedomā, Tev tas ne visai sanāk.

Atbildēt

Fam

11.11.2021. 22:31

visu čurkas saladeet refos un izmest vaacijaa berliinee, centraa

Atbildēt

Sarkanais mēris

11.11.2021. 21:45

»

Kaut kāds pabāls raksts

Vissvarīgākā informācija tiek noklusēta. Karamākslas stratēģijā karo divas puses. Trešā uzvar no šī kara. Ari to pat Pabriks noklusē. Tā ir Ķīna - kas finnsē Lukašenko. Ķīnas globālais plāns ilgtermiņā ar saukli - vienots cilvēces ceļš, viens ceļš, viena josta...


Tāda ir ne tikai ķīnas politika, arī krievu politika ir tieši tāda pat - kur krievs nolicis čemodānu, tur jau krievija.
Kad Dombasā tāds sāka spiegt "nāših ušķemļājet" tad ordla grābj ieročus lai dotos atbrīvot. Kā tur izskatās pēc atbrīvošanas, nevienam nav noslēpums.

Atbildēt

aha

11.11.2021. 21:44

»

aha

ieņem baldriāna pilienus


ieņem aiz vaiga kārtējo reizi, debilības centra zombijtrolli.

Atbildēt

Alabaju dresētājs

11.11.2021. 21:27

»

Latvija - neizdevusies valsts

Pelnīti. Nebija ko līst ar savu "demokrātiju" tur, kur tā nevienam nav vajadzīga


Saimnieka roku jānolaiza pēc iespējas biežāk, kas protoms nav novērots pie sugas suņiem, bet krančiem šarikoviem tā ir iedzimta un sevišķi izteikta rakstura īpašība.

Atbildēt

skat. secību vikipēdijā

11.11.2021. 21:22

Eiropas Parlaments nosodīja Gruzijas bruņoto spēku uzbrukumu Chinvali un Krievijas karaspēkam, kuram izsniegts starptautiskais miera uzturēšanas mandāts, jo tādējādi tika rupji pārkāptas starptautiskās tiesības; taču arī nosodīja Krievijas armijas pārmērīgo spēka izmantošanu pretuzbrukumos un plašo iebrukumu Gruzijas teritorijā ārpus t.s. "miera uzturētāju" dislokācijas zonas, t.i. Krievijas spēki nevis vienīgi izdzina Gruzijas spēkus no Dienvidosetijas, uz ko bija pilnvaroti, bet arī uzsāka plaša mēroga invāziju suverēnas valsts teritorijā, kas ir starptautisko tiesību pārkāpums. .....

Atbildēt

nuu

11.11.2021. 21:18

guli mierīgi, Baibuci, neaiztiks tas kremlis )) tos patiesos labumus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

21

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

FotoLatvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas kārtējo atteikumu izpildīt LVSADA streika prasību.
Lasīt visu...

3

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

FotoPolicijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Pirmais tests būs jau rītdien, kad jātiek galā ar aicinājumiem uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā.
Lasīt visu...

12

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

FotoPar politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu sirdi un prātu ir PSRS/Krievijā. Viņi nav pārliecināmi. Tas varētu būt vairāk nekā 200 tūkstoši cilvēku. Liela daļa dzīvo Rīgā un Daugavpilī. Galvenie vakardienas dalībnieki.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....