Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kremļa plāni

Viedais Manels
23.05.2023.
Komentāri (30)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

27.05.2023. 18:34

Punkts pirmais.
Dokumentu nav.
Tukšs gaiss + Web materiāli.
Un nekādu dokumentu.
Viss, kas jāzina.

Atbildēt

nu nu

23.05.2023. 17:59

»

ASV protektorāts Latvija

Lai saprastu, kādi ir Krievijas plāni attiecībā pret Latviju, lielam gaišreģim nav jābūt. Krieviju pilnībā apmierina tas, ka Latvija ir ES un Latvijas tautsaimniecība nīkuļo. Kvievi grib, lai viņi var bŗīvi atbraukt uz Jūrmalu, padzīvot te un paksatīties, kā mums iet. Kas krieviem nepatīk un kas viņus...


Tieciet nu vispirms dzīvi no Bahmutas prom, pirms izšķirties par vēl kādu uzbrukumu! Ja tevi, Latvijā ievazāto demogrāfisko piesārņojumu, kas kaut kas tracina, tad vari sakost zobus un padauzīt savu galvu pret betonu, bet nevari ne pret vienu vērst neapmierinātu skatienu, lai nesagaidītu, ka kāds tavu debilo krieva jebaļņiku nepārvērš asiņainu salauztu kaulu masā, vai neapgriež tev sprandu!
Latvijas tautsaimniecība ir izcili laba priekš tādiem mēsliem kā tu, jo savādāk tu te nemocītos starp nīstiem latviešiem.

Atbildēt

nu nu

23.05.2023. 17:43

»

Haralds Kalns

Iespējams, Tramps nav slikts puika, taču viņam "Amerika first"! Manuprāt, mums šeit vēl ir daudzi, kuriem LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ!!! Tas, ka Švābs ir Ingas Spriņģes "papuks", skaidrs, bet pati viņa pērkama priekameita, kurai: lai ļaudis runā, man piķis pirmajā vietā! P.S. Kaķene iet pa priekšu- parr ...


Kad Baltā namā bija Tramps ar savu "Amerika first" politiku, viņš panāca ASV būtiskas vienošanās ar Si un mandu Kim, nostādīja ierindā visus vecās Eiropas pederastus un nolika srakom krieviju un Irānas režīmu.
Protams, ka čekas viķirānam un sodomītam, kādreizējam Maskavas elitāro gej-klubu mīlulim, Latvija ir tikai vieta var nozagt, bet ar visu sirdi tas ir zem Kirkorova sedziņas.

Atbildēt

Jēkabs

23.05.2023. 17:31

»

Manela “Ēlertes smadzeņu celuloīts”

Krievijā sācies pilsoņu karš - ar šādu paziņojumu nācis klajā militārais eksperts Oļehs Ždanovs, komentējot notikumus Krievijas Federācijas Belgorodas apgabalā, raksta unian.net...


un te ar skaidri redzams-ko vērti ir tie ''eksperti'' kas ne zina par ko runā, ne grib ko zināt, bet var tikai rakstīt tukšu propogandu.

Atbildēt

Manela “Ēlertes smadzeņu celuloīts”

23.05.2023. 14:23

»

Manelam arī ir

Ēlertes “smadzeņu celuloīts


Krievijā sācies pilsoņu karš - ar šādu paziņojumu nācis klajā militārais eksperts Oļehs Ždanovs, komentējot notikumus Krievijas Federācijas Belgorodas apgabalā, raksta unian.net.
“Šorīt (22. maijā) Belgorodas apgabalā sākās karadarbība. Divi formējumi paziņoja, ka sāk atbrīvot Krievijas Federāciju no Putina režīma. Viss ir paredzams un prognozējams. Atcerieties pirmos kara mēnešus, kad daudzi cilvēki, es to skaitā, teica, ka tas beigsies ar pilsoņu karu. Te nu tas ir - pilsoņu karš Krievijā. Krievi atbrīvo Krievijas Federāciju no Putina režīma. Vai nav tāpat kā 1917. gadā?” Ždanovs komentēja.
Pēc Ždanova teiktā, notikumi uz robežas ar Ukrainu attīstās ļoti strauji:
“Viņi sāka no kontrolpunkta Haivoronas rajonā, pēc tam sāka virzīties uz Belgorodu. Pēdējā informācija, ko man izdevās iegūt, bija, ka notiek kaujas par Haivoronu un Gora-Podol.”

Atbildēt

ir ieviest pārtikas kartītes

23.05.2023. 14:21

arī latvijā...

Atbildēt

Manelam domāt un kritiski spriest neļauj

23.05.2023. 13:20

»

ha ha

Caurkritušais politiķis manels ievēkšķējās par kremļa aģentiem


tauku kārta, kurā ieaudzis. Bet ekvilibristika štampaina un paredzama.

Atbildēt

Kvačkovs

23.05.2023. 12:11

»

!

Ekonomiku karš, ukraiņi, kā lielgabal gaļa. Krievijas tautas karš apvieno, vieno patriotismā...


tā nedomā. Arī Sivkins. Ģevjatovs domā, ka 2.PK vācu nacismu uzvarēja padomju komunisti un ASV liberāļi, palīdzot ar lendlīzi krieviem, tā atmaksāta salīdzinoši nesen.

Tagad ASV liberāļi, sagraujot visu bij. SSR teritoriju, arī Latvijas ekonomiku, aprij komunistu sagādāto.

Atbildēt

ha ha

23.05.2023. 12:04

Caurkritušais politiķis manels ievēkšķējās par kremļa aģentiem

Atbildēt

Ļeņins

23.05.2023. 11:51

»

Luciffer

...


Nē nē! Es jau vienreiz biju! Nevajag mani modināt! Aprociet labāk zemītē!

Atbildēt

Luciffer

23.05.2023. 11:43

»

!

Ekonomiku karš, ukraiņi, kā lielgabal gaļa. Krievijas tautas karš apvieno, vieno patriotismā...𝐆𝐫𝐞𝐚𝐭 𝐚𝐫𝐭𝐢𝐜𝐥𝐞, 𝐌𝐢𝐤𝐞. 𝐈 𝐚𝐩𝐩𝐫𝐞𝐜𝐢𝐚𝐭𝐞 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐰𝐨𝐫𝐤, 𝐢'𝐦 𝐧𝐨𝐰 𝐜𝐫𝐞𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠 𝐨𝐯𝐞𝐫 $𝟑𝟓𝟎𝟎𝟎 𝐝𝐨𝐥𝐥𝐚𝐫𝐬 𝐞𝐚𝐜𝐡 𝐦𝐨𝐧𝐭𝐡 𝐬𝐢𝐦𝐩𝐥𝐲 𝐛𝐲 𝐝𝐨𝐢𝐧𝐠 𝐚 𝐬𝐢𝐦𝐩𝐥𝐞 𝐣𝐨𝐛 𝐨𝐧𝐥𝐢𝐧𝐞! 𝐢 𝐝𝐨 𝐤𝐧𝐨𝐰 𝐘𝐨𝐮 𝐜𝐮𝐫𝐫𝐞𝐧𝐭𝐥𝐲 𝐦𝐚𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐚 𝐥𝐨𝐭 𝐨𝐟 𝐠𝐫𝐞𝐞𝐧𝐛𝐚𝐜𝐤𝐬 𝐨𝐧𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐟𝐫𝐨𝐦 $𝟐𝟖𝟎𝟎𝟎 𝐝𝐨𝐥𝐥𝐚𝐫𝐬, 𝐢𝐭𝐬 𝐬𝐢𝐦𝐩𝐥𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠 𝐣𝐨𝐛𝐬.
𝗝𝘂𝘀𝘁 𝗼𝗽𝗲𝗻 𝘁𝗵𝗲 𝗹𝗶𝗻𝗸———>> Www.pay.hiring9.com

Atbildēt

!

23.05.2023. 11:38

»

Girkins taču brīdināja, bet Kremlis ignorēja

Tātad tāds ir Kremļa plāns reizē ar kolēgām no ASV - aizvien vairāk krievu pret krieviem ar ieročiem rokās. Nav labākas stratēģijas, kā tāda, kad krievs šauj uz krievu. Cionistu triumfs...


Ekonomiku karš, ukraiņi, kā lielgabal gaļa. Krievijas tautas karš apvieno, vieno patriotismā.
Tāpēc krievi nesteigsies, bet amerikāņi nevar. Protams, ja tas viss nepāriet atomkarā, tad būs beigas visiem.
KF galvenie karotāji-patrioti nav krievi, bet pamatnācijas, jeb iezemieši, kā Kaukāzā, tā Sibīrijā.

Atbildēt

Girkins taču brīdināja, bet Kremlis ignorēja

23.05.2023. 11:20

»

RTR

39 esot nošauti un daudzi sagūstīti, pārējie sadalījušies mazās grupās mēģina aizbēgt


Tātad tāds ir Kremļa plāns reizē ar kolēgām no ASV - aizvien vairāk krievu pret krieviem ar ieročiem rokās. Nav labākas stratēģijas, kā tāda, kad krievs šauj uz krievu. Cionistu triumfs.

Šis man patika vislabāk :” Reida kadros, iespējams, no robežkontroles punkta Greivoronā, ir redzami upuri, tostarp nopludināts video, kurā redzams krievu virsnieks, kas guļ asins peļķē ar seju uz leju blakus Krievijas pasēm un citiem uz grīdas izkaisītiem dokumentiem.“

Kā to Latvijā panākt?

Atbildēt

RTR

23.05.2023. 11:07

»

“Brīvā Krievija” pret ķīniešu okupantiem Krievijā

Gan Krievijas, gan Ukrainas amatpersonas šodien apstiprinājušas kaujas uz robežas...


39 esot nošauti un daudzi sagūstīti, pārējie sadalījušies mazās grupās mēģina aizbēgt.

Atbildēt

Monarhists

23.05.2023. 11:01

»

Žopa Stukāns

Aizvien labāk redzam, ka tiešām Krievija saplaisā. Jau ar Vašingtonas palīdzību tiek algoti “baltgvardi” - krievu karaspēks, kas uzsāk cīņu pret Putina režīmu ar ieročiem rokās “par brīvu Krieviju”. Veic diversiju aktus Krievijas teritorijā - no Ukrainas robežas līdz Maskavai tikai 450 km. Krievi pret...


Baltgvardi ar Kristus seju savos karogos šturmē nākamo pilsētu Ukrainas Dienvidziemeļos no ukraiņu pamestās Bahmutas.
Tie diversanti bija ukraiņu karavīri, amerikāņu bruņu mašīnās, kuras šie bēgot pameta un tagad ir krievu robežsargu ieguvums.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.05.2023. 10:33

Lai saprastu, kādi ir Krievijas plāni attiecībā pret Latviju, lielam gaišreģim nav jābūt. Krieviju pilnībā apmierina tas, ka Latvija ir ES un Latvijas tautsaimniecība nīkuļo. Kvievi grib, lai viņi var bŗīvi atbraukt uz Jūrmalu, padzīvot te un paksatīties, kā mums iet. Kas krieviem nepatīk un kas viņus tracina, tās ir ASV kara bāzes un ASV tanki Lavijā un sarkanā līnija, pēc kuras Krievija var izšķirties par uzbrukumu Latvijai, ir ASV raķešu izvietošana Latvijā.

Atbildēt

bet Manel

23.05.2023. 10:05

Neraksti muļķības!

Atbildēt

Novērotājs

23.05.2023. 08:56

Es atpazinu kaitnieku Fēli sev līdzās. Šis pirmais iebrēcās: Ķeriet zagli!

Atbildēt

23.05.2023. 08:52

https://youtu.be/MdXU4fjDLns

Atbildēt

vice

23.05.2023. 08:10

Kad valsts visu izdarīs tavā vietā, tā drīz tev visu atņems – tad tev nebūs pamata ne personiskajai, ne politiskajai brīvībai, ne ekonomiskai brīvībai.(M.T.)

Atbildēt

Haralds Kalns

23.05.2023. 07:45

Iespējams, Tramps nav slikts puika, taču viņam "Amerika first"! Manuprāt, mums šeit vēl ir daudzi, kuriem LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ!!! Tas, ka Švābs ir Ingas Spriņģes "papuks", skaidrs, bet pati viņa pērkama priekameita, kurai: lai ļaudis runā, man piķis pirmajā vietā! P.S. Kaķene iet pa priekšu- parr nauuddu, parr nauudu, runcis nopakaļ - maauuka, maauuka!

Atbildēt

Kiks

23.05.2023. 07:39

Interesanti kas "Viedais Manels" galvā darās Izskatās pēc slimības Bet viņš jau par to nekad neuzzinās.

Atbildēt

23.05.2023. 07:39

https://youtu.be/MMIk5kl4E-k

Atbildēt

“Brīvā Krievija” pret ķīniešu okupantiem Krievijā

23.05.2023. 07:30

Gan Krievijas, gan Ukrainas amatpersonas šodien apstiprinājušas kaujas uz robežas.
“Mēs esam tādi paši krievi kā jūs,” teikts Krievijas leģiona paziņojumā sociālajos medijos. “Mēs izceļamies tikai ar to, ka vairs negribējām attaisnot varas noziedznieku rīcību un ņēmām rokās ieročus, lai aizstāvētu savu un jūsu brīvību. Bet šodien katram ir laiks uzņemties atbildību par savu nākotni. Ir pienācis laiks pielikt punktu Kremļa diktatūrai.”
Sociālajos medijos ievietotajā video redzams, kā Krievijas helikopters Mi-8 traucas virs Kozinkas, un video, kurā redzami dūmi, kas paceļas no apmetnes ar skaidri dzirdamām avārijas sirēnu skaņām. Nofilmēts simtiem automašīnu, kas dodas prom no šīs apkārtnes. “Notiek kaut kas biedējošs,” sacīja kāda sieviete, kas filmēja no sava loga, kad helikopters virs Kozinkas nometa signālraķetes, kuru mērķis bija novirzīt zeme-gaiss raķetes.

Pagaidām nav skaidrs, cik cilvēku ir ievainoti kaujās, kas turpinājās līdz vakaram. Reida kadros, iespējams, no robežkontroles punkta Greivoronā, ir redzami upuri, tostarp nopludināts video, kurā redzams krievu virsnieks, kas guļ asins peļķē ar seju uz leju blakus Krievijas pasēm un citiem uz grīdas izkaisītiem dokumentiem.

Atbildēt

Žopa Stukāns

23.05.2023. 06:31

Aizvien labāk redzam, ka tiešām Krievija saplaisā. Jau ar Vašingtonas palīdzību tiek algoti “baltgvardi” - krievu karaspēks, kas uzsāk cīņu pret Putina režīmu ar ieročiem rokās “par brīvu Krieviju”. Veic diversiju aktus Krievijas teritorijā - no Ukrainas robežas līdz Maskavai tikai 450 km. Krievi pret krieviem. Ideāli.

Kremļa 5.kolonu Latvijā kā žopas Stukāna gultas partneri arī kontrolē SAB un Stukāns no Kremļa politikas nav ietekmējams. Kremlim tiek radīts iespaids, ka tas kontrolē Latviju. Tas labi, ģenerālprokurors par to maksā ar savu tūpli. Un tā Stukāna verbālā caureja masu medijos, ieviešot haosu izpratnē par tiesībām, liecina, ka Stukānam pa vidu ir taisnā zarna, kas saaugusi ar viņa muti.

Ļoti līdzīga ir ārlietu ministra E. Rinkēviča bioloģiskā uzbūve. Arī tūplis ieaudzis viņa mutē.

Atbildēt

Fēlis

23.05.2023. 06:26

" taču Krievijas Federācija (KF) nav PSRS, kas šķiežas ar naudu" Nopietni? Tev tak ar maksā, tātad velti šķiežas, jo tu pat neproti nomaskēt kremļa āža kāju, bet lej kā no metodičkas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi