Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Ko zināja kolaboratori?

Gunārs Nāgels
06.07.2022.
Komentāri (114)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

AB

24.07.2022. 14:49

Atrodiet Ludviga Žagara grāmatu “ Nesodītais noziegums”. Izdota 1987.g. Losandželosā. Tur ir visas atbildes. Daudziem būs pārsteigums par tur minētajiem faktiem un kolaborantiem.

Atbildēt

dirsējam

13.07.2022. 06:43

»

Jukums

Tev ir kādi fakti par to zināmi? Lūgums tos darīt zināmus ar citiem. Tukši diiirst-nav malku cirst


Tāds, kuram nav saistību pret ienaidnieku, nekad tam nenotirgotu savas valsts teritoriju, kā to izdarīja Pabriks, Kalvītis un Freiberga.

Atbildēt

Jukums

12.07.2022. 09:24

»

beidz!

Neviens jau Pabriku nenosauca par KGB kadru oficieru, bet tikai par ziņotāju un provokatoru


Tev ir kādi fakti par to zināmi? Lūgums tos darīt zināmus ar citiem. Tukši diiirst-nav malku cirst.

Atbildēt

beidz!

11.07.2022. 10:22

»

Paprika

Nevis čekas veterāns bet apzinīgs komjaunietis un partijas vēstures profesors


Neviens jau Pabriku nenosauca par KGB kadru oficieru, bet tikai par ziņotāju un provokatoru.

Atbildēt

Paprika

10.07.2022. 10:21

»

nekas jau nemainās

AM vada čekas veterāns, bet NBS krievijā gatavots un Latvijā iesūts krievu militārists


Nevis čekas veterāns bet apzinīgs komjaunietis un partijas vēstures profesors.

Atbildēt

Wunderbar

09.07.2022. 16:20

»

nekas jau nemainās

AM vada čekas veterāns, bet NBS krievijā gatavots un Latvijā iesūts krievu militārists


Ķīniešu kovida masku pārdevēji uzstājīgi atkārtoja ka latvijas militārā iepirkuma kovid maskas viņi ir pārdevuši krieviem.

Atbildēt

Maija

09.07.2022. 09:46

Čekisti ir deģenerāti!

Atbildēt

Kā būtu bijis?

09.07.2022. 09:45

A, ja būtu bijis tā!...Tu vari atgriezties pagātnē, un kaut ko mainīt?....Tu vari atgriezt man vecotēvu, tēvu un arī mammu?...Tu to vari????...Nu tad pietiek dirst!

Atbildēt

Puspuds

08.07.2022. 13:22

»

HA

Būsim reāli...


Aizsardzības spējas iznīcināja PSRS uzpirktie sagādes virsnieki kas no PSRS bija iepirkuši nepareizu munīciju autotanku pulkam Spilves lidostā un Rīgas pulkam Siguldā, kas tolaik bija tehniski apgādātākās armijas vienības kas varētu nosargāt Rīgu....

Atbildēt

nedirs nu!

08.07.2022. 12:33

»

Raivis

Nemuldi. Par Abrenes atdošanu nobalsoja Naciķi un VVF arī


Abreni noandelēja čekas kropļi: Kalvītis, Pabriks un Freiberga.

Atbildēt

mēslam

08.07.2022. 12:31

»

Patriotiskais gars

OKTOBRĪ vienoti kā zāģa zobi LATVJI BALSOS par UĻMAŅA ZEMNIEKU PARTIJU,kuras saraksta rindās būs LEMBERGA KUNGA VĀRDS.TIKAI VEIKSMI


Lembergs, salīdzinājumā ar krievus mīlošām pederastu partijām, būtu mazākais ļaunums.

Atbildēt

Хм

08.07.2022. 10:42

»

jūs varat neticēt

bet bija daudz "komūnistu"-čaula sarkana,bet iekšpuse balta,kas arī mēģināja graut,bet ne jau tie,kuri tagad ar to lepojas.Daži varbūt.Starp latviešiem īstu komunistu bija ļoti maz un tie paši pēc 40tā gada diezgan ātri atjēdzās,kad redzēja un saprata,kas notiek.Īstie ticētāji sāka dzert,jo pašiem bija...


Да, конечно, очень достоврено! Как и с КГБ. Пока мешки не были открыты, как много рассказов было, как невозможно было отказаться от сотрудничества, как заставляли, наказывали и прочий ужас. А как открыли мешки, как посыпались оттуда знакомые фамилии. И как посыпались рассказы "да я им фигню всякую писал, меня не трогали. Да я вообще отказался сотрудничать, ничего за это не было, просто карточку оставили, нагадили вот так мне на будущее".
Интересно, в какой же момент таким людям верить?

Atbildēt

HA

08.07.2022. 06:45

Būsim reāli
Jā Ulmanis būtu devis pavēli nostāties pretī Krievijas karaspēkam, Latvijas tautas šodien nebūtu.
Autors Ulmaņa darbību vispār nav izanalizējis.
Latvijas karogā baltā svītra simbolizē joslu starp divām pretējām ideoloģijām un mēs varam priecāties, ka šī josla joprojām ir balta un nav melna.

Atbildēt

Raivis

07.07.2022. 22:32

Nemuldi. Par Abrenes atdošanu nobalsoja Naciķi un VVF arī.

Atbildēt

tie sociāldemokrāti alias siseņi

07.07.2022. 16:07

»

Tālavas taurētājs

Biedram Gunāram Nāgelim nepatīk, ka dr.K.Ulmanis sabāza cietumā sarkanos sociāldemokrātus un novērsa valsts apvērsumu, kas tikai gatavota lai pievienotos krievijai jau trīsdesmito gadu vidū. Biedrs Gunārs Nāgelis ir no tiem, kam Rīga ir horošij gorod, bet pārāk daudz latišej. Biedru Gunāru Nāgeli apmierina...


kuri neaizbēga uz ārzemēm kļuva par komūnistiem.Sociāldemokrāti tika uzskatīti par Latvijas grāvējiem,kas viņi aiz sava stulbuma arī bija.Protams ne visi.Nav likuma bez izņēmuma.

Atbildēt

jūs varat neticēt

07.07.2022. 16:00

»

Хм

Ну что могли знать коллаборатны? То же самое, что и нынешние: главное, придумать удобную версию для существующей власти, почему рьяно служил предыдущей...


bet bija daudz "komūnistu"-čaula sarkana,bet iekšpuse balta,kas arī mēģināja graut,bet ne jau tie,kuri tagad ar to lepojas.Daži varbūt.Starp latviešiem īstu komunistu bija ļoti maz un tie paši pēc 40tā gada diezgan ātri atjēdzās,kad redzēja un saprata,kas notiek.Īstie ticētāji sāka dzert,jo pašiem bija kauns par savu stulbumu.Tā tas bija,cien.Hm.

Atbildēt

Again

07.07.2022. 15:58

Kas un ko zinaaja.... kolaboratori vai karburatori... Tas bija pirms 80 gadiem, vai ne? Tagad jaadomaa, kaa izkulties no dziljas dirsas. Principaa kriize jau saakusies, bet buus DAUDZ sliktaak. Necelju paniku un ceru uz to labaako, pie kam mani tas neietekmee, tomeer...Iesaku koncentreeties uz SHODIENU.

Atbildēt

Хм

07.07.2022. 14:58

Ну что могли знать коллаборатны? То же самое, что и нынешние: главное, придумать удобную версию для существующей власти, почему рьяно служил предыдущей.
А любой власти нужны такие вот профессиональные служители патриоты.
ПОэтому и читаешь пояснения, как нынешний патриот тогда вступал в ряды (ком)партии, чтобы изнутри вести подрывную борьбу или "ну чтобы хоть что-то можно было делать на благо самого народа". Идеальная причина! Меняй только "ком" на "единство" и вперед, может и снова пригодится!
ну а чтобы не задавали лишних вопросов, возмущайся языком агрессора, на котором лет так 40-50 назад так рьяно и воодушевленно проводил(а) комсомольские собрания или кричал с балкона "Слава КПСС".

Atbildēt

Tālavas taurētājs

07.07.2022. 14:40

Biedram Gunāram Nāgelim nepatīk, ka dr.K.Ulmanis sabāza cietumā sarkanos sociāldemokrātus un novērsa valsts apvērsumu, kas tikai gatavota lai pievienotos krievijai jau trīsdesmito gadu vidū. Biedrs Gunārs Nāgelis ir no tiem, kam Rīga ir horošij gorod, bet pārāk daudz latišej. Biedru Gunāru Nāgeli apmierina pilsonības došana krievu okupantiem pēc 90 gada, bet zvērīgs naids uz latviešu valsts neatkarības zelta laikmetu, no 1936-1940 gada krievu okupācijai.

Atbildēt

paardomas

07.07.2022. 14:06

»

>pārdomas

nezin-kas gan sapņojis par Krieviju: Tu tādus zini? Es nē..Visi sapņo kā izlaupīt krieviju, krievi sapņo kā aplaupīt kolonizētās tautas, liela daļa bēg no Krievijas.....Diez vai kāds par to sapņo


Pilnīgi piekrītu.Tomēr ir kas sapņo par Romas impērijas atjaunošanu zem lozunga PSRS 2,piemēram,gotorpas Goldšteini Romanovi.Atgādināsu ka Romanovi ir FRS īpašnieki.

Atbildēt

VNO

07.07.2022. 13:52

»

404

Arī 90.gadā kolaboranti zinaja visu. Varbūt nezināja, cik dziļs būs bezdibenis. Jo LPSR rosīgās ielas, demogrāfija un pārticība pat neļāva iedomāties, ka 30 gadu laikā viss, ieskaitot kultūru, zinātni un izglītību , būs sagrauts


"rosīgās ielas, demogrāfija un pārticība"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
----------------------------------
Rādās, ka esi nevis noderīgais idiots, bet profesionāls trollis.
Jo pat noderīgam idiotam nevarētu ienākt prātā, ka desmit gadi rindā uz Zaporožecu un taloni uz ziepēm varētu būt pārtīcības etalons.

Atbildēt

VNO

07.07.2022. 13:46

»

cilveks444

Ulmani noriet ir viegli, jo Ulmanis vairs nevar neko pateikt savai aizstāvībai, turklāt tam ir zināms pamats, jo pretoties vajadzēja, lai saglabātu vismaz pašcieņu, mazāk iespējams Latvijas valsti, jo pārspēks bija pārāk liels...


Atkal noderīgais idiots 444 izlīdis saulītē.
It kā pareizas lietas runā, kā boļševiku mītiņā 1905. gadā. Kā beigtos, ja tādi 444 tiktu pie šprices. Droši tāpat kā boļševiku valdīšana - ar totālu saimniecības sabrukumu un sabiedrības demoralizāciju. Vēl tagad nevaram tā īsti atgūties (kaut progress nenoliedzami ir).
Bet redz neoboļševiki jau klāt.

Atbildēt

veca pārmīzuša sadista plānprātiņa mēslam

07.07.2022. 13:33

»

mēslam

Putins ar Kabajevu un viņš nav pārmīzis, bunkurā paslēpies vecs pederasts un es esmu Marija Kallas. Kabaikai taču kaut kur jādzīvo pēc tam, kad to patrieca no Šveices


tev, mentālais kropli, un taviem debiliem deŗmoliberastu pederskapja draudziņiem nav jāsmird uz cilvēku planētas un drīz vairs nesmirdēsiet.

Atbildēt

hi hi

07.07.2022. 13:31

»

Jukums

Lūgums paskaidrot savu ''izcilo'' domu


tiešām jukušais,nepielec.

Atbildēt

Jukums

07.07.2022. 12:55

»

to Jukums

Neej kremļa un tā kājslauķu: JV un A/Par, pavadā, neesi auns


Lūgums paskaidrot savu ''izcilo'' domu..

Atbildēt

>pārdomas

07.07.2022. 12:54

»

paardomas

Ja jau impērija tad imperators.Aleksandrijā (tagadējā Pēterburga) bija tāda rūpniecība par kuru sapņoja visa pasaule.Diemžēl vēsturnieki pīpē stipru tabaku un sacer pasakas


nezin-kas gan sapņojis par Krieviju: Tu tādus zini? Es nē..Visi sapņo kā izlaupīt krieviju, krievi sapņo kā aplaupīt kolonizētās tautas, liela daļa bēg no Krievijas.....Diez vai kāds par to sapņo.

Atbildēt

paardomas

07.07.2022. 12:35

»

Lasītājs

Ulmanis esot mēģinājis sadarboties, bet neviens nepiekrita. Galvenais nebija ieroču (tanku), kaut Latvijā bija uzcelta vienīgā tanku rūpnīca Cara Impērijā, ko gan boļševiki izlaupīja, bet atjaunot arī Latvijas laikā, neviens nemēģināja


Ja jau impērija tad imperators.Aleksandrijā (tagadējā Pēterburga) bija tāda rūpniecība par kuru sapņoja visa pasaule.Diemžēl vēsturnieki pīpē stipru tabaku un sacer pasakas.

Atbildēt

Lasītājs

07.07.2022. 11:58

»

labi,ka kāds runā

uz vienu grābekli 2 reiz kāpt stulbi...laikam jau zili t.sk.ulmanis deviēt ir un paliiks. AR KO SADARBOTIES BIJA, Somija, Zviedrija, Baltija, Polija........vai tas glābtu?........vismaz armiju neapšautu-par ko krāsainie šarikovi negrb runāt.............MANS TĒVS PAR KRIVIJU ZINĀJA, ULMANIM NETICĒJA......


Ulmanis esot mēģinājis sadarboties, bet neviens nepiekrita. Galvenais nebija ieroču (tanku), kaut Latvijā bija uzcelta vienīgā tanku rūpnīca Cara Impērijā, ko gan boļševiki izlaupīja, bet atjaunot arī Latvijas laikā, neviens nemēģināja.

Atbildēt

Lemberga

07.07.2022. 11:39

»

Patriotiskais gars

OKTOBRĪ vienoti kā zāģa zobi LATVJI BALSOS par UĻMAŅA ZEMNIEKU PARTIJU,kuras saraksta rindās būs LEMBERGA KUNGA VĀRDS.TIKAI VEIKSMI


vārda gan nebūs nevienā sarakstā.Nemānies!Viņam vēl būs jāatsēž piespriestais laiciņš.Nedzen vellu!

Atbildēt

Patriotiskais gars

07.07.2022. 11:33

»

bez šaubām

4. maija Pederastu partijas: JV un A/Par, ienīst sen noslepkavoto Kārli Ulmani, ne mazāk, kā to saimnieki kremlī


OKTOBRĪ vienoti kā zāģa zobi LATVJI BALSOS par UĻMAŅA ZEMNIEKU PARTIJU,kuras saraksta rindās būs LEMBERGA KUNGA VĀRDS.TIKAI VEIKSMI!

Atbildēt

VAU

07.07.2022. 11:29

Āāaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,sorosistiem BĒDAS,izmests no amata mazbritu VADONIS un draiskulis borja,ļaku un tribaltu kurators-mīluļis idioten.britiem izrādās pelēkā viela nav sagandēta??!!jukušais jukum palej šķidro skribelēšanā,paundus gan vairs nedabūsi,nerātnais.Arī lizzi trassere ar tanku nepavizināsies??

Atbildēt

bez šaubām

07.07.2022. 11:24

»

ha-ha

Tas,kurš tagad Latvijas nodevēju okupācijai,sauc par tautas dēlu,droši ir kāds rūdīts 4.maijā pārkrāsojies padomju okupantu ideoloģijas vai čekas dēls


4. maija Pederastu partijas: JV un A/Par, ienīst sen noslepkavoto Kārli Ulmani, ne mazāk, kā to saimnieki kremlī.

Atbildēt

mēslam

07.07.2022. 11:17

»

Pārstāj apmeklēt zīlnieces

vai murgot ,Putenis ir ar kabajevu ,ja nu kāds no zināmajiem ,ir paranoidāls un dažādām tieksmēm ,tad tas ir baidens ,,mega deržavas ,,politbiedēklis ,asistents kārtējo reizi iegāza ,bidonu ,apskaties jenkiju ziņas tv žurnālisti jau klaji āzē bidonu


Putins ar Kabajevu un viņš nav pārmīzis, bunkurā paslēpies vecs pederasts un es esmu Marija Kallas. Kabaikai taču kaut kur jādzīvo pēc tam, kad to patrieca no Šveices.
Tas sadists jau tagad neatšķiras no plānprātiņa Baidena, kas ir 10 gadus vecāks.

Atbildēt

NOSLEPKAVOJA

07.07.2022. 11:13

»

to 404

Krievi, kas noslepkavoja latviešu tautas dēlu, Ulmani un to līdzskrējēji atbildēs par visu. Nebūs jums nekādas žēlastības


vai dzīvoja kūrortā............krievija vienmēr bijusi perversa zila sarkana pedofila...un savējos neslepkavo, ja nepādozē opiju...ja pārdozē, tad 1937.g. vai pabiras puķina terors. Totalitārisms ir tikai slikts un garīgi veselie to nepiekopj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

labi,ka kāds runā

07.07.2022. 11:09

uz vienu grābekli 2 reiz kāpt stulbi...laikam jau zili t.sk.ulmanis deviēt ir un paliiks. AR KO SADARBOTIES BIJA, Somija, Zviedrija, Baltija, Polija........vai tas glābtu?........vismaz armiju neapšautu-par ko krāsainie šarikovi negrb runāt.............MANS TĒVS PAR KRIVIJU ZINĀJA, ULMANIM NETICĒJA...SAVU ZEMI SADALĪJA, LAI NEIZVED...MANTU NEKRĀJA LAI KRĀSAINIE NESKAUŽ.............................

Atbildēt

ha-ha

07.07.2022. 11:05

»

to 404

Krievi, kas noslepkavoja latviešu tautas dēlu, Ulmani un to līdzskrējēji atbildēs par visu. Nebūs jums nekādas žēlastības


Tas,kurš tagad Latvijas nodevēju okupācijai,sauc par tautas dēlu,droši ir kāds rūdīts 4.maijā pārkrāsojies padomju okupantu ideoloģijas vai čekas dēls.

Atbildēt

!

07.07.2022. 10:18

»

Gena

Muļķīgs arguments: Vai tad vēstnieki info ņem no preses vien???? Domā ko raksti


Tādai mazai valstī, kā Latvija! Viss drīzāk. Domā pats, ja smadzenes ir!

Atbildēt

404

07.07.2022. 09:20

Arī 90.gadā kolaboranti zinaja visu. Varbūt nezināja, cik dziļs būs bezdibenis. Jo LPSR rosīgās ielas, demogrāfija un pārticība pat neļāva iedomāties, ka 30 gadu laikā viss, ieskaitot kultūru, zinātni un izglītību , būs sagrauts

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...