Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kurai sabiedrībai gribas tur komandēt???

20.01.2022. 12:11

nodokļu zagļiem...Mani intrese tiaki likumu maiņas, jo godīgi maksāju par likumiem...NU VIENUS ZAGĻUS NOMAINĪS CITI SAVĒJIE ZAGĻI...MAN TA KAS?

Atbildēt

JAP

19.01.2022. 11:04

»

Kiki

Un ja runas par mobingu ir patiesas, tad ierēdņi ir jārotē


Pats virsraksts pasaka visu - "Ko gribām, to darām". Tā visi priekšnieki, darbinieks, ko priekšnieks liek.

Atbildēt

Kiki

18.01.2022. 13:33

Un ja runas par mobingu ir patiesas, tad ierēdņi ir jārotē

Atbildēt

Kiki

18.01.2022. 13:32

Lai rotē, Eiropas Komisijā arī rotē vadošos ierēdņus. Protams, ja kāds kādā vietā ērti sēž, tad negrib pārcelties

Atbildēt

Marta

18.01.2022. 09:53

Vai tādu iestādi vispār vajag?

Atbildēt

lauķis

18.01.2022. 09:02

Maksājot nodokļus tu apzodz savus līdzcilvēkus,vairo nabadzību,postu un karus.
Jaunzeme ir nekas un sauc viņu nekā.Tā ir ielikta lai komentāros šūmētos un nolaistu tvaiku.
Ne jau Jaunzeme izveidoja VID,tie kriminālnoziedznieki saukti par deputātiem,valdību un Saeimu,lai gan patiesībā valsts nemaz neeksistē.Ir korporācija.

Atbildēt

Izrādās, ka Jaunzeme sapratusi

17.01.2022. 19:48

»

Beidzot!

Rotācija ir brīnišķīgs veids, kā aizrotēt ar varas kāri saslimušos, kā arī radus, draugus šofera dēlus


kā ar vētrainas darbības imitāciju var piešmaukt lētticīgos latvāniešus. Beidzot!

Atbildēt

Ja teicamais nav ...

17.01.2022. 19:14

»

Viedoklis

Raidījumā Nekā personīga VID amatpersonas pubkiski atteicās interviju sniegt ,bez saskaņošas ar sabiedrisko attiecību daļu -tajā pašā laikā par gaidāmo rotāciju pa kluso informēja Nekā prsonīgi žurnālistus - glābiņu meklējot ! Ja , kā raidījumā tika minēts ka Pelēkai kā vietniecei grūti amatu piemeklēt...


Sabiedrība sen gaida atbildi: kā var izskaidrot to, ka Igaunijā Vids ar mažāku darbinieku skaitu pret iedzīvotājiem, spēj strādāt ar daudz lielāku nodokļu iekasēšanu, ar vienkāršotākām formalitātēm?

Atbildēt

Kolēģis

17.01.2022. 17:38

»

Rotors

Arī variants. Jebkurā gadījumā bez rotācijas iestādes attīstība un korupcijas mazināšana nav iespējama. Labs variants būtu rotācija ar ministrijas ierēdņiem, taču tam reirs un viņa suņi nebūs ar mieru


Tieši tā nav jau padomju laiki , kad amatos bija tik ilgi kamēr baltās čībiņās iznesa. Tagad jau variants ir pensijā aizsūtīt- cik tad Pelēkai ,laikam līdz pensijai vēl kādi 5 gadiņi palikuši, ko viņu pieciest.

Atbildēt

Beidzot!

17.01.2022. 17:36

Rotācija ir brīnišķīgs veids, kā aizrotēt ar varas kāri saslimušos, kā arī radus, draugus šofera dēlus.
Izrādās, ka Jaunzeme to beidzot sapratusi.

Atbildēt

Rotors

17.01.2022. 16:44

»

Viedoklis

Raidījumā Nekā personīga VID amatpersonas pubkiski atteicās interviju sniegt ,bez saskaņošas ar sabiedrisko attiecību daļu -tajā pašā laikā par gaidāmo rotāciju pa kluso informēja Nekā prsonīgi žurnālistus - glābiņu meklējot ! Ja , kā raidījumā tika minēts ka Pelēkai kā vietniecei grūti amatu piemeklēt...


Arī variants. Jebkurā gadījumā bez rotācijas iestādes attīstība un korupcijas mazināšana nav iespējama. Labs variants būtu rotācija ar ministrijas ierēdņiem, taču tam reirs un viņa suņi nebūs ar mieru

Atbildēt

Osis

17.01.2022. 15:42

»

uzmanīgais

Blondā vista daudz ko var sadarīt tā, ka pēc tam visi raudās, jo ir pieredze


Nezinu, vai visi, bet ļoti daudzi gan te ir pelnījuši raudāt, pirmkārt jau pods ar savu gultas biedreni, otrkārt - grinča, treškārt prusaki un tā tālāk.

Atbildēt

Viedoklis

17.01.2022. 14:43

Raidījumā Nekā personīga VID amatpersonas pubkiski atteicās interviju sniegt ,bez saskaņošas ar sabiedrisko attiecību daļu -tajā pašā laikā par gaidāmo rotāciju pa kluso informēja Nekā prsonīgi žurnālistus - glābiņu meklējot ! Ja , kā raidījumā tika minēts ka Pelēkai kā vietniecei grūti amatu piemeklēt, nav problēmu , lai aizrotina uz muitu - lai saved kārtību varenā dāma muitā, kā nekā pabeigusi TU muitas katedru..., kā nekā gribēja jau kļūt par VID ģenerāldirektori , ir iespēja kļūt par ģenerāli !
.

Atbildēt

uzmanīgais

17.01.2022. 14:43

Blondā vista daudz ko var sadarīt tā, ka pēc tam visi raudās, jo ir pieredze.

Atbildēt

Tālis1

17.01.2022. 11:35

No tā žūpas viskija ģīmja,vidam sen vajadzēja atbrīvoties. Jaunzeme ir izarstējusies sākusi domāt pareizā virzienā. Vēl tikai jātiek vaļā no zagļiem un korumpantiem , kuri Jaunzemei ir zināmi un būs ok.

Atbildēt

Glumeklis

17.01.2022. 11:22

Kasparelis č tur kà mèbele un prusaku klans ar

Atbildēt

Secinājums!

17.01.2022. 10:47

»

visas tās rotācijas ir stulba pakaļskriešana kautkādu citu pieredzei

Kaut pie mums jau ir pierasts ka Veselības nozari stūrē pianists, Armiju tas kurš nekad pats nav bijis armijā un nezin kas tas ir, Iekšlietas stūrē vēsturniece utt… visās nozarēs diletanti kuri nekādā veidā nesaprot kur nokļuvuši. Un arī šīs rotācijas VIDā kā var notikt kad piemēram tur Nodrošinājuma...


Tad ir jābūt alternatīvai, kur to Podu rotēt, nez kāpēc VP tādu problēmu nav! FM uztur savu represīvo "orgānu", lai izrēķināties un iebiedēt nepaklausīgos. Latvijas uzņēmēju vidū gadiem skaidrs, nemaksāsi V, vai arī nepiesegsi, būs Prusaku terors.

Atbildēt

Dievu izredzētie dupši

17.01.2022. 10:44

Fu kur virsraksts rupjšs. Tante dieva vietā nau no tautas. Redz ko slikta izglītība dara ar šo rāpuli.

Atbildēt

visas tās rotācijas ir stulba pakaļskriešana kautkādu citu pieredzei

17.01.2022. 10:39

Kaut pie mums jau ir pierasts ka Veselības nozari stūrē pianists, Armiju tas kurš nekad pats nav bijis armijā un nezin kas tas ir, Iekšlietas stūrē vēsturniece utt… visās nozarēs diletanti kuri nekādā veidā nesaprot kur nokļuvuši. Un arī šīs rotācijas VIDā kā var notikt kad piemēram tur Nodrošinājuma pārvaldes vadītāju kurš atbild par lāpstām norotē atbildēt par nodokļiem :) Vai tur piemēram kādu nodokļu iekasēšanas tanti norotē atbildēt par policiju kur viņa neko nesajēdz no Kriminālprocesiem un Operatīvās darbības :))) Bet es kā jau visi pārējie dzīvojošie šajā valstī vispār neparko vairs nebrīnos un te vairs nekas neliekas izdomāts ar galvu :))

Atbildēt

10 tiesa pret okupantu apetīti

17.01.2022. 09:19

»

Ha Ha

Maksāt nodokļus, nozīmē uzturēt noziedzīgu grupējumu, kas sagrābis valstī varu. Nemaksāt nodokļus ir katra sevis cienoša pilsoņa pienākums, bet iebrucējiem no austrumiem tā ir pat goda lieta. Kronis visam bija kad pašvaldībā kārtojot lietas man uzdeva jautājumu, vai jums dokumentu paketi sagatavot ar...


Par cik Latvija ir viena no tām valstīm, kur PVN sastāda nodokļu ieņēmumu galveno sadaļu, bet atsevišķai kategorijai ir iespēja atgūt šo nodokli, tad izveidotie nodokļu karuseļi ir labs peļņas avots, kas faktiski iztukšo šo sadaļu. Muļķus apliek ar īpašuma nodokliem, bet citi tajā pašā laikā, bauda 80% atlaides īpašuma nodoklim. Bet arī tas nav viss, daudzmiljonu nodokļu parādi kam iestājies 5 gadu noilgums, lūk tā ir ģēla.

Atbildēt

Kaspars Čerņeckis

17.01.2022. 09:17

Nepieļaus nekādas nobīdes no sava iecerārā plāna! Reirs, kā kabatas sunīts klausa, jo Vienotības kase japilda, maciņu jākontrolē!

Atbildēt

Ha Ha

17.01.2022. 09:04

Maksāt nodokļus, nozīmē uzturēt noziedzīgu grupējumu, kas sagrābis valstī varu. Nemaksāt nodokļus ir katra sevis cienoša pilsoņa pienākums, bet iebrucējiem no austrumiem tā ir pat goda lieta. Kronis visam bija kad pašvaldībā kārtojot lietas man uzdeva jautājumu, vai jums dokumentu paketi sagatavot ar PVN vai bez !!?? Jautāju un kas no tā mainās - nu nekas tikai izmaksas .... ahā, man lētāk, bet jums 150 pa taisno kabatā.

Atbildēt

R

17.01.2022. 07:36

Mediji jau raksta, ka VID prasa atsaukt rotācijas ziņas kā nepatiesas.

Atbildēt

Pilsomis

17.01.2022. 07:23

Beidzot VID ģenerāldirektore ir pieņēmusi pareizo lēmumu sarotinot amatos esošos , ieinteresētos ierēdņus,kuri ap sevi amatos salikuši draugus, radus, novadniekus -vienu vārdu sakot " paklausīgus" ,ietekmējamus darbiniekus , veidojot tā saucamo "komandu" , radot tiem jaunus amatus.Par šo lēmumu Ievai būs pateicīga lielākā daļa VID darbinieku, kura cieš no šo priekšnieku Mobinga.Visu cieņu Ievai, ka viņa to ir sapratusi! Lai izdodas!Cerams, ka viņa ir sapratusi arī to-ko runā kolektīvā, ka par nodokļiem esošā vietniece jau sen tīko uz viņas amatu un galīgi nav tā persona par ko izliekas....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...