Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vecais nīgrais onkulis

27.02.2018. 12:22

»

Sandra Briķe

Ir jau arī otra galējība, kur īpašnieki, kas privatizējuši dzīvokli par sertifikātiem, nav spējīgi cīnīties ar māju apsaimniekotāju patvaļu, un faktiski viņi ir nostādīti īrnieka statusā. Apsaimniekotāji piesūta nepamatotus un krāpnieciskus rēķinus, ignorē dzīvokļa īpašnieka velmes, dzīvokļa īpašnieka...


Nu bet Sandriņ, taisiet biedrību, kļūsti par mājas vecāko, un būs tev visas iespējas nolasīt visu mājas iedzīvotāju vēlmes no acīm, piestādīt viņiem pašus godīgākos un taisnīgākos rēķinus, atskaitīties par katru centu, lai visi redz cik tu gudra, saimnieciska un godīga.

Atbildēt

Likuma sekas

09.02.2018. 20:34

..To ka kāds darbonis galvu „saspiedis”starp divām durvīm nu gan ir skaidrs! Un ka šis likums vairāk domāts Rīgas iedzīvotājiem, tad tas arī ir skaidrs, bet ka īrnieka nāves gadījumā viņa ģimenes locekļi nemantos īres tiesības un Zemesgrāmatu nodaļas tiesnesis bez īpaši izteikta lūguma dzēsīs mirušā īres tiesības, tas nu gan ir genocīds!!! Kur paliks mirušā ģimenes locekļi? Kas nodrošinās ar mitekli šos cilvēkus? Te nu gan ir jāiesaistās tiesībsargam un Rīgas mēra kungam, jo likuma sekas attiecībā pret mirušā ģimenes locekļiem ir drausmīgas! Tādēļ likumā jāiestrādā normatīvs, kas paredz mirušā ģimenes locekļu izmitināšanu Ušakova un Ekonomikas ministrijas uzceltajās Koncentrācijas nometnēs, lai bez pajumtes palikušie rīdzinieki baudītu tādus pašus labumus kā Latvijā iebraukušie bēgļi.

Atbildēt

vot_tā!

09.02.2018. 17:49

Štrunts par to, ka kāds ierēdnītis bišķi pazog vai kāds valstsvīrs brūti komandējumā par nodokļu naudu izvizina. Tās blēņas ir priekš kaķiem un labticīgiem tantukiem. Bet EM iecerētie sūdi nudien ir riktīgi sūdi. Tie skars ļoti daudzus; turklāt tā, ka smirdēs gadu desmitiem ...

Atbildēt

Beidrība Riets

08.02.2018. 20:15

»

Te "okupanti " īpašumu uzpircēji

Te nu bija, tu kurini nacionālo naidu,, bet stulbs tu, ka nesaproti - šeit dzīvo, palika bez privatizācijas dzīvokļa latvieši, retais krievs. Ti jau sen nopirka savu dzīvokli, ja nebija privatizējis, latviets nīkuļo...


Latvieši nīkuļo. Cer uz ulmaņveidīgo. Nav atbalsta latviešiem no savas valsts. Jo šī nav latviešu valsts, bet krievvalodīgo komunistveidīgo, grantiņveidīgo sātatanistu meklētāju un meļu. Nav partijas, kas iestātos par latviešiem!

Atbildēt

Te "okupanti " īpašumu uzpircēji

08.02.2018. 19:48

»

Nav taisnība.

Likums paredz iespēju aizstāvēt. Tās ir īres valdes pie pašvaldībām. Tajās ir pašvaldības algoti juristi īrnieku un izīrētāju interesēs un tiesībās. Rīgā ir, citur ir un nav. Nav obligātas. Lai krievu okupanti piketē pie Krievijas vēstniecības ar plakātiem Roģina zavjot! Lai lūdz Putinam, tautu slepkavam...


Te nu bija, tu kurini nacionālo naidu,, bet stulbs tu, ka nesaproti - šeit dzīvo, palika bez privatizācijas dzīvokļa latvieši, retais krievs. Ti jau sen nopirka savu dzīvokli, ja nebija privatizējis, latviets nīkuļo"
Latviets biju, latviets esmu,
Latviets mūžām palikšu,
Jo par savu verga algu
Nekur tālā netikšu.

Šeit, nu brālīt, okupants un tautas, latviešu bendētājs esi tu, lielīgais latviešu īpašnieks. Neplivini latvietību, zem kura tu aplaupi, pazemo savu tautu. Normālie īpašnieki ar saviem tautiešiem nekaro, izņemot firmas un bandgrupas.

Atbildēt

Muļķe

08.02.2018. 19:38

»

Ipasniece

Nopirku izsole māj un un tur hop. paradnieks uzrada ires ligumu, dzivo un cep pankukas? Ka risinat šo situaciju


Šis likums tādas nelikumības nerisina. ņem aiz žaunām un met laukā un neko nepadarīs - sveša nepiederīga persona "manā, uzpircēja par sviestmaizi" īpašumā - pietiek. com.

Atbildēt

Ej uz Krievijas

07.02.2018. 22:08

»

mūslaikos

Likuma nezināšana neatbrīvo no abildības


vēstniecību un piketē, lai Krievija tevi parlu savāc prom no Latvijas! Putin unica, žirik čmo, putin ubijca! :)))

Atbildēt

mūslaikos

07.02.2018. 21:59

»

Ejiet uz Krievijas vēstniecību

ar plakātiem - Roģina zavjot! Lau Putins jūs pārceļ uz Sociem, impisko ciematu, kas stāv tukšs


Likuma nezināšana neatbrīvo no abildības.
Bet likumu zināšana gan.

Atbildēt

īpaši stulbs

07.02.2018. 18:39

»

Skaisti!

Bet visu noteic likumi. Ja RD tos ignorē, var vērsties tiesā


Viens gāja uz tiesu un nokrita no balkona, tāpat kā tu, sajuka prātā, domādams satiues;at SaSkaņas, ZZS un NA totalitāro sistēmu.

Atbildēt

Tev tikai viena rieva?

07.02.2018. 18:35

»

hmm...

Tie īrnieki laikam kāda īpaša mazohistu suga, kas par visu vairāk vēlas dzīvot vietās, kur no viņiem grib atbrīvoties un visādi terorizē. Turklāt, jo vairāk šos terorizē, jo vairāk viņiem gribas tur dzīvot un lielāku baudu viņi gūst


Kā lai šie īrnieki tiek vaļā ar minimālo algu vai pensiju, vai daudzbērnu ģimene, vai kuri nevar tikt vaļā no lielā dzīvokļa izdevumiem, pat par komunālajiem nespēj samaksāt. Uz laukiem, kur nav ne maizes, ne darba?

Viņi dzīvos šajā dzīvoklī ne tikai 30, ber visus 60 gadus. Un vispār, pamēģini doties nezināmā virzienā un dzīvot kaut kur, svešā vidē, bez naudas un satura un kur tu liksi savu iedzīvi un daudz kas cits - veselība, ārsta pieeja ...

Te smadzenēs tikai viena rieva un lielība, cilvēknīdēja psiholoģija, it kā tu būtu nācis no psihoneiroloģiskā bērnu nama.

Atbildēt

Tu nejēga

07.02.2018. 16:27

»

Nav taisnība.

Likums paredz iespēju aizstāvēt. Tās ir īres valdes pie pašvaldībām. Tajās ir pašvaldības algoti juristi īrnieku un izīrētāju interesēs un tiesībās. Rīgā ir, citur ir un nav. Nav obligātas. Lai krievu okupanti piketē pie Krievijas vēstniecības ar plakātiem Roģina zavjot! Lai lūdz Putinam, tautu slepkavam...


Īres valde Rīgā ir pakļautas SASAKAŅAS neierobežotam totalitārismam. Daudzii krievi jau atklāti saka, ka tā pārvērsta par namīpašnieku "bandgrupu", pakļauta grupējuma, kas īrniekus neatzīst par cilvēkiem.

Atbildēt

Nekad neesmu iedalījies

07.02.2018. 11:35

»

Zini ko

Nekustamo īpašumu bandas dzīvo uz tautas rēķina, slauc un mauc ādu nost. Arī vara daudzviet ir saaugusi un izveidojušās organizētās grupas un patiesi sūc tautas asinis...


ne Saeimas, ne pašvaldību vēlēšanās, jo zinu, ka komunistus, čekistus, vdkašņikus, kuri ir pie varas, var izlabot tikai lode, izlaista no stubra. Iztīrot Saeimas mēslu bedri, politisko vidi. Jo nekādas Hāgas utt. te neko nevar izdarīt. NA ir vislielākie noziedznieki, piedalās visos noziegumos Saeimā un valdībā. NA ilgstoši bijusi Tieslietu ministrija pārraudzībā.

Atbildēt

Zini ko

07.02.2018. 11:25

Nekustamo īpašumu bandas dzīvo uz tautas rēķina, slauc un mauc ādu nost. Arī vara daudzviet ir saaugusi un izveidojušās organizētās grupas un patiesi sūc tautas asinis.

Pareizi raksts, ka tautai Datu aizsardzības likums tevi padara par pilnīgi neaizsarg';atu vergu - tavus datus izsmērē uz visām sienām, tu nevari tikt klāt ne pie vieniem datiem tiesai vai aizstāvībai.

Pareizi saka = vēlēsanu zīmes , ko piedāvās NA + Saskaņa, Vienotība + ZZS neņem rokās 7oktobrī, baidies tām pieskarties kā INDEI.

Atbildēt

Nav taisnība.

07.02.2018. 08:16

»

VB

Šis - taisnība


Likums paredz iespēju aizstāvēt. Tās ir īres valdes pie pašvaldībām. Tajās ir pašvaldības algoti juristi īrnieku un izīrētāju interesēs un tiesībās. Rīgā ir, citur ir un nav. Nav obligātas. Lai krievu okupanti piketē pie Krievijas vēstniecības ar plakātiem Roģina zavjot! Lai lūdz Putinam, tautu slepkavam, naudu, lai atgrieztos Krievijā. Krievijai nas ir nieks tāda nauda, ja salīdzina ar šodien tukšajām olimpiskajām celtnēm Krimā, Sočis. Tur miljardi izkūpēja. Lai krievvalodīgos pārceļ no Latvijas uz Sočiem!

Atbildēt

Paskaties pats sogulī!

07.02.2018. 08:11

»

VB

Ja Jūs tagad gribat tiesāt A. Gorbunovu, VVF etc par to, mka viņu sākto esam noveduši līdz šim likumprojektam, tad varbūt sākam jau ar Tālavas Taurētāju, virsaiti Kaupo, bīskapu Albertu... nu vismaz ar Gorbačovu, Jeļcenu un tad tik uz priekšu...


Un ko gan tur redzi? Slāvu purnu? Čekista, komunista, vdkašņika? Latvieša, kurš vairs nav latvietis? Dzīvo blokmājā un rēķini izdevumus, vai esi pārticis no noziedznieku 4. maijas varas jūdasa grašiem? Savicka komandā kā cūkas Kalvītis, mehanizators Kalvītis, Ulmanis, v p Bērziņš? Ir labi? Simti tūkstoši latviešu ir genocīda apstākļos padzīti no Latvijas. Latvju daiļavas tiek kā maukas iztirgotas pakistāniešiem, lai izdzīvotu pašas. Putina VDK režīma sekas Latvijā jūtamas uz katra soļa. Genocīds.

Atbildēt

VB

07.02.2018. 07:43

»

Pag. gasimta 70. gados

20 000 žītu pameta Rīgu un pārcēlās uz Izraēlu. Arī mazais Egils Levits ar vecākiem. Daudzi uzelpoja. Tagad krivu okupantiem pašiem jāpamet Latvija! Lai latviešu tauta var uzelpot un atgriezties Latvijā! Lai var tiesāt Dz. Rasnaču un citus noziedzniekus no NA- I. Mūrnieci, I. Parādnieku, R. Dzintaru...


Ja Jūs tagad gribat tiesāt A. Gorbunovu, VVF etc par to, mka viņu sākto esam noveduši līdz šim likumprojektam, tad varbūt sākam jau ar Tālavas Taurētāju, virsaiti Kaupo, bīskapu Albertu... nu vismaz ar Gorbačovu, Jeļcenu un tad tik uz priekšu.
Jeb, labāk, paskatāmies spogulī vispirms!

Atbildēt

Pag. gasimta 70. gados

07.02.2018. 07:31

»

Te jūs redzat pilnu 4. maija komunistu,

čekistu, vdkašņiku, kuri ir pie varas noziegumu spektru. Tās viss tiek radīts, lai latviešu tauta dzīvotu bailēs un neapmierinātībā. Lai pamestu Latviju. Reāli tās ir Krievijas FSB - SAB- DP, Dz. Rasnača (NA) tiesliet sistēma noziedzīgās darbības sekas. Diversijas ekonomikā. Noziegumi. Krievvalodīgo...


20 000 žītu pameta Rīgu un pārcēlās uz Izraēlu. Arī mazais Egils Levits ar vecākiem. Daudzi uzelpoja. Tagad krivu okupantiem pašiem jāpamet Latvija! Lai latviešu tauta var uzelpot un atgriezties Latvijā! Lai var tiesāt Dz. Rasnaču un citus noziedzniekus no NA- I. Mūrnieci, I. Parādnieku, R. Dzintaru (Jantarņiku), čekistus un cekistus - J. Maizīti, A. Gorbunovu, VVF, v p Bērziņu, A. Lembergu. Utt. Ar mantas konfiskāciju.

Atbildēt

Te jūs redzat pilnu 4. maija komunistu,

07.02.2018. 07:26

»

Bandītiska situācija

Valstī nav iestādes, kura aizsargātu īrnieku un/vai dzīvokļa īpašnieku. Tev visur priekšā komercnoslēpums vai datu aizsardzības likums tev nav grāmatvedības dartu, informācijas un ej kaut pakārties, neko šajā valstī nepanāksi. Policija šadas krāpšanas, arī ar apsaimniekotājiem , neizskata vai ierosina...


čekistu, vdkašņiku, kuri ir pie varas noziegumu spektru. Tās viss tiek radīts, lai latviešu tauta dzīvotu bailēs un neapmierinātībā. Lai pamestu Latviju. Reāli tās ir Krievijas FSB - SAB- DP, Dz. Rasnača (NA) tiesliet sistēma noziedzīgās darbības sekas. Diversijas ekonomikā. Noziegumi. Krievvalodīgo okupantu- iebraucēju sarīdīšana ar latviešiem. Krievvalodīgo okupantiem sen bija jāatstāj Latvija un nebūtu iespēju manipulācijām.

Russkije okupanti, uežaite sami! Čemmodan, vokzal, Moskva!

Atbildēt

Bandītiska situācija

06.02.2018. 23:52

»

Sandra Briķe

Ir jau arī otra galējība, kur īpašnieki, kas privatizējuši dzīvokli par sertifikātiem, nav spējīgi cīnīties ar māju apsaimniekotāju patvaļu, un faktiski viņi ir nostādīti īrnieka statusā. Apsaimniekotāji piesūta nepamatotus un krāpnieciskus rēķinus, ignorē dzīvokļa īpašnieka velmes, dzīvokļa īpašnieka...


Valstī nav iestādes, kura aizsargātu īrnieku un/vai dzīvokļa īpašnieku. Tev visur priekšā komercnoslēpums vai datu aizsardzības likums tev nav grāmatvedības dartu, informācijas un ej kaut pakārties, neko šajā valstī nepanāksi. Policija šadas krāpšanas, arī ar apsaimniekotājiem , neizskata vai ierosina un vilcina 10 gadus. Tev ādu plēš nost un vai kaut izstiepties.

Vienā gadījumā - izīrētāju firmas, pārpircēji dzen izmisumā vecos īrniekus. Ar jaunajiem ir brīvlīgumi un cits stāsts - gribu ņemu īrēt, gribu nē.

Otrā gadījumā - daudzdzīvokļu māju apsaimniekotājiem apsaimniekošana ir "zelta bedre" tautas masveida apkrāpšanai. To dara arī pašvaldību apsaimniekotāji, likumu normas haotiskas, divdomīgas, ar neizteiktu atbildību vai vispār to nav dažviet, kur vajadzēja būt. Tiesas likumus tulko kā patīka, izdomā secinājumus, kuru nav likumos, bet atsaucas vai nosauc likumu normas, kas neko neizsaka.

Šī valsts priekš tautas ir traģiska, ja tev nav savas privātmnājas, nav sava biznesa lagai, ienākumiem.

No tautas gadā izkrāpj miljonus, ko pat konstatēja Valsts kontrole Rīgā. Nu un ko? Kāds sēž cietumā? Ku,kū!

Visi zemes jaunieši -projām jāiet, projām jāiet, es nevaru šeit palikt, jo dzīve ir viena. Labāk ārzemēs atejas tīrīt un normālu algu saņemt un dzīvot mierā.

Visu laiku skandina - neiesniegsi ienākumu deklarāciju - sods 700. Par kādu deklarāciju, kam, kurā reizē tā jāiesniedz?

Ja tu ārzemēs - vara arī tur dzenas pakaļ iekasēt naudu no nabagiem.

Vēlēšanās, 7.oktobrī - nebalso par Saskaņu, Vienotību, par NA un ZZS, neņem rokā viņu saraktus, baidies no tiek kā no indes! SAPRATI?

Atbildēt

sist...

06.02.2018. 23:51

»

:)))

Putin ubijca, čmo pidofil. Zaraza, bļeģi rodiņu zabili v ugol. To arišči za nami, do pobedu. Putin ubijca, čmo pigofil


Nu tad skrien pie sava putena , tur jau miljonāriem pietrukst parazītu.

Atbildēt

Sandra

06.02.2018. 23:35

Te kāds piemina fiktīvos ļigumus. Tiem, tev jāsaprot, nav nekāda sakara ar šo likumprojektu. Ja noslēgts īres līgums, par to jābūt maksas pārskaitījumam pirms notikuma, jābūt deklarētam un citiem pierādījumiem. Ja nav tādu, tos retos gadijumo, jāimeklē poilicijai, bet caurmērā tos nav jāņem vērā.

Ja gribētu, var pieņemt vienu normu administratīvajā likumā par administratīvo izlikšanu 1-3 mēnešu laikā, policijā izdarot pārbaudi, uzdodot to izpildīt 1-3 mēnešu laikā. Bija arī ieteikts cits variants, kā lasīju - jābūt personao deklarētai un deklarācijai pievinojot īres līguma kopiju. Ja bankai uzrādīs fiktīvu līgumu - kuš šī likma pants to risina? Neredzu tādu pantu, nav.

Atbildēt

:)))

06.02.2018. 23:30

»

sistēma

Nolādēts kapitālisms. Cik cilvēki jau izdzīti uz ielas un emigrācijā. Un miljonāri var līksmot


Putin ubijca, čmo pidofil. Zaraza, bļeģi rodiņu zabili v ugol. To arišči za nami, do pobedu. Putin ubijca, čmo pigofil!

Atbildēt

Soņa

06.02.2018. 22:47

Manuprāt, (1) Nav tiesiska pamata bez statistikas datiem izdot likumu, nezinot kādu iedzīvotāju daļus skats šis likums.Tātad, Satversmes tiesa to atcels.

Jau tiks izteikts, ka aplēses rāda, ka visā valstī ir aptuveni 20 000 ģimenes vai 60 000 cilvēku, ja vidēji ņem, ka ģimenē ir trīs cilvēki. Varbūt par daudz vairāk. Var piekrist, ka sociālo palīdzību varēs prasīt (pazemoties un ubagot) 1000 ģimenes, bet pārējiem, kuru ienākumi pārsniedz
maznodrošinātā ienākumu summu, būs spiesti meklē citu patvērumu.

(2) Nav tiesiski pieņemt likumu, ja navmodelēts, cik lielu dokumebtu apriti skars šis likums. Vai zemesgrāmata varēs apkalpot savus 300 000 īrnieku reģistrāciju zemesgrāmatā un sistemātisku ]kustibu pārreģistrāciju,lēmumuizrakstī;sanu, izsekošanu par termiņu beigām un vai tiesas spēs nodrošināt šo ap 300 000 īrnieku izlikšanai sagatavot izpildrakstus? Nu, labi izliks mazāk - 50 000 - kā to realizēs tiesa, kura jau tā iestrēgusi termiņos?

Cik tas izmaksās valsts budžetam, nodokļu maksātājiem>

Bez šo datu esamīb as likumu pienemt nevar, nemaz nerunājot, kādus dokumentu maisus staipīs turp. šurp no, uz zemesgrāmatu namīpašnieki!


(3) Likmu taisa uz haosa un neziņas pamata un kādas sekas tas radīs īrniekiem un izīrētājiem?

Pareizi rakstā teikts - vispateicīgākais līgums - uz nenoteiktu laiku, kurā abas puses var norunāt tā izbeigšanas, pātraukšanas nosacījumus un nekādu problēmu.

Šis likumprojekts ir anonīms, bez nosacījumiem, bez risisnājuma un bez tā izpildes noteikumiem, izņemot nosaukto troiku attiecības?

Pie tam izriet - jo māja lielāks grausts, jo izdevumu tāme biezāka - par ko lai nabaga īpašnieks remontē (un pārdod slikto) savu māju?
īrniek, marss un banku, ņem naudu uz parāda un maksā manas mājas tirgus vērtības atjaunošanu, man, nabaga īpašniekam! Citādu - maršs uz mežu vai pie miskastes (nu ja, pie miskastēm jau nav brīvu vietu arī). Nu tad meklē aukliņu un ziepes ....

Atbildēt

Sandra Briķe

06.02.2018. 16:53

Ir jau arī otra galējība, kur īpašnieki, kas privatizējuši dzīvokli par sertifikātiem, nav spējīgi cīnīties ar māju apsaimniekotāju patvaļu, un faktiski viņi ir nostādīti īrnieka statusā. Apsaimniekotāji piesūta nepamatotus un krāpnieciskus rēķinus, ignorē dzīvokļa īpašnieka velmes, dzīvokļa īpašnieka vietā noslēguši zemes nomas līgumus, tos atsakās uzrādīt, faktiski izkrāpj dzīvokļa īpašniekiem naudu ar kuru rīkojas pēc saviem ieskatiem, bet tiesas šos apsaimniekotājus, kas ir Lietuvas biznesmeņi, atbalsta ar saviem pretēji likuma jēgai interpretētiem spriedumiem!!!

Atbildēt

remontējiet savas mājas

06.02.2018. 15:04

kauna nav

Atbildēt

Beztermiņa privilēģijas

06.02.2018. 13:32

Starpība starp īres maksu, kuru maksā denac.namu t.s. vecie īrnieki un reālo tirgus cenu ir skaidri nolasāma pēc noplukušo ēku izskata un aprēķināma ar neveikto remontu izmaksām. Bezgalīgā vienas grupas lobēšana ne tikai turpina dzīves telpas un vēsturiskās apbūves degradāciju, bet padziļina arī iedzīvotāju segregāciju. Visticamāk, ne jau par 1000 nabagiem ir stīvēšanās, bet par peļņu no t.s. graustu politikas.

Atbildēt

temīda

06.02.2018. 13:29

»

pilsonis

Tu laikam esi Šadurska padomnieks vai bijušais skolnieks ar tādu dzelžainu matemātiku, ka nevaru saprast vai tiešām tikai manai ģimenei nepaveicās un mēs 5 cilvēki dzīvojām vienā dzīvoklī, kuram vēl 1998.gadā nebija dzīvu mantinieku, bet tad pēkšņi uzradās pilnvarotā persona no Austrālijas, kuras vienīgais...


Cik var melot un melot par nelikumīgo mantošanu. Dokumentus studijā. Sagatavo rakstu un sūti uz pietiekcom. Ar nepacietību gaidām. Tā ir 5 cilvēki vienā dzīvoklī, tiešām rets gadījums, vismaz 90% gadījumu ir 1 vai 2 cilvēki. Jā tā ir īrniekiem neko sliktu nedara, bet īrnieki gan ir teroristi kuriem beidzot vajadzētu segt remonta un būvniecības izmaksas par 30 gadu dzīvošanu namā. Tas nozīmē aptuveni 30% no jaunbūves izmaksām, tas ir 30% no 1600 eur par kvadrātmetru plus procenti plus kavējuma līgumsods. Kopējo summu protams godīgi samazinot par tām kapeikām un centiem kas ir samaksāts šajā laikā (tas protams diez vai pārsniegtu 5% no parāda). Tā kā beztermiņa līgumi šobrīd ir mantojami (tas ir juridiskais brīnums) tad arī īrnieku parāds par šiem 30 gadiem būtu mantojams un piedzenams arī no bērniem un bērnu bērniem. Tas būtu godīgi. Dzīvoklis protams nekavējoties jāatbrīvo.

Atbildēt

pilsonis

06.02.2018. 12:55

»

temīda

Rīgas centrā ir aptuveni 20 tūkstošu dzīvokļu (ieskaitot arī ne tik vērtīgos kas ir centra nomalē). Latvijā ir ap 2 miljonu iedzīvotāju. Būsim godīgi pat ja visus centra dzīvokļus būtu bijis iespējams privatizēt, tad laimīgo cilvēku skaits nebūtu lielāks par 20 tūkstošiem. Bet pārējie 1980000 iedzīvotāji...


Tu laikam esi Šadurska padomnieks vai bijušais skolnieks ar tādu dzelžainu matemātiku, ka nevaru saprast vai tiešām tikai manai ģimenei nepaveicās un mēs 5 cilvēki dzīvojām vienā dzīvoklī, kuram vēl 1998.gadā nebija dzīvu mantinieku, bet tad pēkšņi uzradās pilnvarotā persona no Austrālijas, kuras vienīgais dokuments bija faksa kopija un ar to pietika, lai iegūtu visu māju un īrniekus izmestu uz ielas, bet no tevis teiktā iznāk, ka visi pārējie denacionalizēto māju īrnieki dzīvo pa vienam dzīvoklī un neviens viņiem neko sliktu nedara?

Atbildēt

Janka

06.02.2018. 12:46

Atkal dročī šo tēmu. Ko nozīmē viltīgi slēpj?? Vai tiešām Ekonomikas ministrijā patiesie dati ir kādam ierēdnim, kurš tos viltīgi slēpj un melo un mānās. Vai autoram Koļam Rancānam ir kāds apliecinājums ka Centrālā statistikas pārvalde ir gatava sniegt šādus datus? Kā tad viņa iegūtu tos? Sarīkotu tautas skaitīšanu. Jā, tautas skaitīšanas izmaksas ir ap 10milj eiro. Varbūt tomēr pirms valsts nelietderīgi iztērē līdzekļus; biedram Rancānam vajadzētu kaut kā pamatot un pierādīt savas fantāzijas, nevis kultivēt aplamības atkal un atkal.

Atbildēt

temīda

06.02.2018. 12:21

»

Aldis

Nevajag visādas muļķības izdomāt. Tiesības privatizēt tika atņemtas, var teikt, ka nozagtas


Rīgas centrā ir aptuveni 20 tūkstošu dzīvokļu (ieskaitot arī ne tik vērtīgos kas ir centra nomalē). Latvijā ir ap 2 miljonu iedzīvotāju. Būsim godīgi pat ja visus centra dzīvokļus būtu bijis iespējams privatizēt, tad laimīgo cilvēku skaits nebūtu lielāks par 20 tūkstošiem. Bet pārējie 1980000 iedzīvotāji, var teikt ka ir apzagti jo viņi nebija to vidū kuriem bija iespējas noprivatizēt vērtīgos dzīvokļus. Līdz ar to pārējie 1980000 tagad teiks ka ir apzagti kuriem ir kaut jākompensē no nodokļu ieņēmumiem!

Tāpēc tie ir meli ka šiem denacionalizēto namu īrniekiem ir kaut kas atņemts vai nozagts. Reāli tie ir daži simti cilvēku kas mēģina iedzīvoties uz padomju laiku privilēģiju pamata. Ja tā nebūtu tad denacionalizēto īpašumu problēma būtu visā Latvijā, bet reāli tā ir tikai Rīgas centrā.

Atbildēt

Vai ir zināms

06.02.2018. 12:09

cik procentu no šiem 1000 ar pad. laika īres līgumiem paši dzīvo denac. namu dzīvokļos un cik tos ir nodevuši apakšīrē, sen jau dzīvo privātos īpašumos?

Atbildēt

Flintstones Forever

06.02.2018. 11:45

»

flinstons

Ir cilvēks - ir problēma, nav cilvēks - nav problēmu


Interesanti ar ko akmens laikmetā terorizēja! ar centrālo apkuri? gāzes atslēgšanu!!

Kāds te saistība ar staļinskiem izteikumiem par cilvēkiem. Kāds sakars ar terorizēšanu. Ir plašas iespējas dzīvot citur. Tiešām kaut kādi mazohisti kur grib dzīvot tur kur viņus "terorizē". Ja kāds šajā situācijā ir terorists tad tie ir paši īrnieki, kuri ignorē ka ēkas ir nepieciešams atjaunot un tas nav iespējams bez remontu veikšanas.

Atbildēt

Ipasniece

06.02.2018. 10:53

Nopirku izsole māj un un tur hop. paradnieks uzrada ires ligumu, dzivo un cep pankukas? Ka risinat šo situaciju?

Atbildēt

Bāc

06.02.2018. 07:38

»

bāc pa pieri

Tieši otrādi. Nebija dzīvokļu, ko privatizēt


Vēl tagad lpa mājas lapā saraksts ar dzīvokļiem stāv. Nebija vēlēšanās, jo likās, ka mūžīgi varēs dzīvot Centra mājās la lēto.

Atbildēt

nu

06.02.2018. 06:41

»

un

uz kurieni lai viņi iet


Ieraksti Googlē- Izīrē un būs tev vairāki 1000!

Atbildēt

Aldis

06.02.2018. 04:23

»

bāc pa pieri

Tieši otrādi. Nebija dzīvokļu, ko privatizēt


Nevajag visādas muļķības izdomāt. Tiesības privatizēt tika atņemtas, var teikt, ka nozagtas.

Atbildēt

flinstons

06.02.2018. 02:06

Ir cilvēks - ir problēma, nav cilvēks - nav problēmu...
Flintstonu akmens alu iemītnieki nebija tik nežēlīgi, viņi nezināja, cik ciniski iespējams terorizēt īrniekus.

Atbildēt

Flintstones Forever

05.02.2018. 23:33

Beztermiņa līgumi var būt tikai Flintstonu akmens alās. Ēkas nevar stāvēt mūžīgi. Ēkām ir nepieciešams remonts. Nepārtraucami īres līgumi var būt tikai akmens laikmetā pie Flintstoniem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...