Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ha

24.08.2018. 21:39

Izrakuši kara cirvi

Atbildēt

viss tas no darbiem labi redzams

24.07.2018. 14:15

ko tālāk, aicināsim atkal asv onkuļus????????????????

Atbildēt

Tvaika ielas daktere

23.07.2018. 16:01

Juta ir pilnīgi garīgi slima. Pajautājiet, pie kura psihiatra viņa privāti ārstējas visu laiku? Un kādas ripas rij?

Atbildēt

Andrs

23.07.2018. 12:50

Labāk jau nerunāt par angažētības lietām ,varētu domāt,ka pati nebija tāda pati.

Atbildēt

Jànis Anins

21.07.2018. 11:02

Divi zajadlije smolitàji

Atbildēt

Tu slims eksemplārs

21.07.2018. 10:32

»

vēlētājs

Ir latviešiem tā nelaime no viena sūda kāpt uz nākošā, no viena grābekļa uz citu, tāpēc jau kremļa pakalpiņi, nodevēji un zagļi: LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotības nelieši nepūst cietumā vai nebaro tārpus. Tagad čeka ir uzcepusi jaunu "mesiju", Bordānu, lai Saskaņu iedabūtu valdošā koalīcijā un...


Nejauc sūdus ar tautu, ar Vienotību, ar JKP - redzieg, kāds stulbs sajaukums. Visus bāž vienā maisā, tos, kuri strādā, kuri vēl vai jau dzīvi, kuriir jāceļ Saeimā, no kuriem var un sagaidīsim pozitivus risinājumus, bet te MELNSIMTNIEKI - troļļī musina ar jēlu komentāru.

Atbildēt

vēlētājs

21.07.2018. 10:14

»

Paskaidrojums

LR ir Krievijas klons tajā ziņā, ka "perestroikas" rezultātā Krievijā, Latvijā u.c. radās nacionāli reakcionāra un krimināli oligarhiska iekārta - unikāls valstiskums cilvēces vēsturē. Oligarhija ir valdījusi agrāk un valda tagad, bet tā ir oligarhija bez epiteta "krimināla". Krievija iesāka visu un...


Ir latviešiem tā nelaime no viena sūda kāpt uz nākošā, no viena grābekļa uz citu, tāpēc jau kremļa pakalpiņi, nodevēji un zagļi: LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotības nelieši nepūst cietumā vai nebaro tārpus. Tagad čeka ir uzcepusi jaunu "mesiju", Bordānu, lai Saskaņu iedabūtu valdošā koalīcijā un lielākā daļa pat neatcerās, ka tas mūdzis "Latvijas ceļa" rindās jau postīja mūsu valsti.

Atbildēt

Vita

21.07.2018. 08:19

»

Paldies komentētājam

Ļoti precīzi teikts, nav ko piebilst


Artis Arpins (vai atceries?) vienmēr runā taisnu valodu, tāpēc viņš latviešiem riebjas.

Atbildēt

Detaļa

20.07.2018. 22:15

Ko civilazētā pasaulē darītu cilvēks, kuru publiski apsūdz kontrabandas atbalstā? Atbildi mēs zinam, bet Jurka sēž kluss kā zirgābolu norijis. Tātad taisnība?

Atbildēt

NLO

20.07.2018. 18:33

Bildē baigais kompromaaats....

Atbildēt

Tiesnesis

20.07.2018. 18:13

»

Potapovs

Ko tu tur muldi? Gala vārds ir tiesām Eiropā. Tas ir visiem zināms


Tiesas Eiropā nepārskatīs katru Latvijā izskatīto tiesas lietu. Līdz izskatīšanai tur vēl jātiek un arī šajā procesā kremlis ir iefiltrējis savus aģentus, kuri melo un visādi kaitē Latvijas patriotiem.

Atbildēt

Potapovs

20.07.2018. 17:14

»

Tiesnesis

Tiesu sistēmas saimnieki atrodas Kremlī. Tieši tie par tikšanu amatos ļauj sacensties tikai kretīniem ar vislielākajiem kretīniem - guļāniem ar bičkovičiem, maizīšiem ar kalnmeieriem, laviņiem ar ziemelēm


Ko tu tur muldi? Gala vārds ir tiesām Eiropā. Tas ir visiem zināms.
Latvijā tiesa var lemt vienu, bet beigās būs tā kā lems tiesa Eiropā.
Kāds kremlis? Kas tie par klajiem murgiem

Atbildēt

to A

20.07.2018. 15:57

»

A

Strīķes un Juraša bandas aizdomīgā raušanās pie varas par katru cenu, liek aizdomāties ,vai tie nolūki ir īsti tīri, ka neiznāk tā, ka bēgot no vilka uzskriesim lācim


Kas tur aizdomīgs, normāla varas un naudas kāre, kā liecina to iepriekšējā dzīve un saistības pret čekas saimnieku.

Atbildēt

to vecais spekulants

20.07.2018. 15:55

»

vecais spekulants

JKP augsgala ir juristi ,kuri zina ka apkarot kremla agenturas nodibinato korupcijas zirnekli . Vai tas tiks darits , tas nav zinams . Bet veletajam jau nav ko zaudet . Parmainas ir vajadzigas


Kādas "pārmaiņas"? Atgriešanos LC, no kurienes nāk Bordāns, laikos? Paturi galvu ieslēgtā mikroviļņu krāsnī, pārmaiņām!

Atbildēt

Tiesnesis

20.07.2018. 14:51

»

Potapovs

Zeme un uzņēmumi pieder skandināviem...


Tiesu sistēmas saimnieki atrodas Kremlī. Tieši tie par tikšanu amatos ļauj sacensties tikai kretīniem ar vislielākajiem kretīniem - guļāniem ar bičkovičiem, maizīšiem ar kalnmeieriem, laviņiem ar ziemelēm.

Atbildēt

!

20.07.2018. 13:49

Ak, tauta, kā tu tiec muļķota ar šādiem rakstiem, pēc vēlēšanām atkal brīnīsimies, kādus lopus esam ievēlējuši, kārtējie saulveži izrādīsies kukuļņēmēji un blēži!

Atbildēt

vai kodēm ir galvas?

20.07.2018. 13:44

»

kode

Sieviete, novērtē objektīvi savas darbības


Kas traucēja izmeklēt?
Atbilde - tiesa un prokuratūra traucēja!
Visa Latvija to zin.

Atbildēt

Fēlis

20.07.2018. 13:34

Aņa, ierauj un nomierinies! Ne kas tev nespīd.

Atbildēt

Neko nevar ,

20.07.2018. 13:12

»

98

...


jo notiekošais ir vēlētāju izvēle. Lai gan patiesībā demokrātiju simulē, balsis skaita saskaņā ar valsts noslēpumu. Nav vispār bijusi Latvijas neatkarība pēc 1991. gada. Ir komunistu- čekustu- cionistu varas turpinājums - 4. maija republika. Sistēmiski un sistemātiski sabiedrībai iestāstot, ka ir neatkarīga Latvija. Noticot meliem par neatkarīgu Latviju, mēs vainojam sevi, ka to izzog. Cionistu Gudro stratēģija un taktika parādās savā realitātē.

Atbildēt

A

20.07.2018. 11:59

Strīķes un Juraša bandas aizdomīgā raušanās pie varas par katru cenu, liek aizdomāties ,vai tie nolūki ir īsti tīri, ka neiznāk tā, ka bēgot no vilka uzskriesim lācim!

Atbildēt

98

20.07.2018. 11:33


300 000 latviesi ir pametuši savu vienīgo dzimteni, brīvo un neatkarīgo Latviju !

Liela daļa vairs neatgriezīsies.

Mans jautājums - vai jaunajām partijām nav spēcīgi juristi, kas varētu iesūdzēt ES cilvēktiesību tiesā ( vai citur) Latvijas valsti par tautas novešanu līdz ubagu tarbai ?

Otrs variants - visi mūsu Godmaņi,Kalvīši,Birkavi,Gaiļi,Šķēles,Dombrovski,Āboltiņas : reāli cilvēki,kas bija pie varas un to visu izdarīja. Pret viniem nevar nekādu lietu ierosināt ?

Pat Eiropas Komisija atzīst ka Latvijas nabadzības līmenis ir pārāk liels priekš ES valsts.

Atbildēt

Patīkami

20.07.2018. 11:30

Lauķi nervozē.

Atbildēt

vecais spekulants

20.07.2018. 11:05

JKP augsgala ir juristi ,kuri zina ka apkarot kremla agenturas nodibinato korupcijas zirnekli . Vai tas tiks darits , tas nav zinams . Bet veletajam jau nav ko zaudet . Parmainas ir vajadzigas.

Atbildēt

Ghh

20.07.2018. 10:34

No kaa vina dzivo ikdienaa un galu gala vai ta vinas virs Nav no taa pass Kantora kur jaunais straume karoce par blondo blauri balsot nevar

Atbildēt

Peters

20.07.2018. 10:07

»

kode

Sieviete, novērtē objektīvi savas darbības


Fēliksu liekam mierā. Ja Strīķu pāris nēsā krekliņus ar Deržinska attēliem, tad iespējams ar profesionalo orientāciju viņiem viss ir kārtībā. Ne tas ir rādītājs, bet gan Strīķes publiski zināmie darbi, bezdarbība un neveiklā kasīšanās ar visiem pēc kārtas. Par tādiem sīkumiem kā politisko pasūtījumu pietiekami atklāta pildīšana nerunāsim. Nav labi tā. Fēlikss nez vai to atbalstītu.

Atbildēt

Ogrēnietis

20.07.2018. 10:02

»

Ogre

Tas, domāju, būs atkarīgs no vēlēšanām. Ja Vienotība un JKP dabūs vairākumu, tad turpināsies vecā dziesma, jo KNAB bija Vienotības kabatas partija (daži vadītāji gan pretojās, bet nesekmīgi...


Ogrē viss ir normāli, salīdzinājumā ar citām vietām, tāpēc, lai ko ar te mums kabinetos nemuhļītu, publiski redzamais ir vairāk kā labi.

Atbildēt

Ogre

20.07.2018. 09:47

»

Dombrovskis

Carams, ka Straumes kungam izdosies atklāt visu par Potapovas un Juraša sabotāžu bīstamo noziegumu izmeklēšana un abi nelieši Saeimas krēslu vietā dabūs cietuma nāras


Tas, domāju, būs atkarīgs no vēlēšanām. Ja Vienotība un JKP dabūs vairākumu, tad turpināsies vecā dziesma, jo KNAB bija Vienotības kabatas partija (daži vadītāji gan pretojās, bet nesekmīgi).
Par NA nezinu, bet, ja viņi joprojām "darbojas interesantā stilā" un netiek aizturēti, tad nezinu ko teokt.
Vakar man pastāstīja zinošie, kas notiek Ogrē. Trūkst vārdu.

Atbildēt

Q

20.07.2018. 09:41

Vienmēr esmu teicis ,ka KNAB ir politiskā policija, kas apkaro konkurentus, t.i. citu partiju sponsorus, pret ko vērsīsies KNBs ir atkarīgs no tā ,kuras partijas ieliktenis atrodas tā vadībā! FaktiskiKNABs būtu jālikvidē , jo tā darbs neatbilst valsts interesēm, izdevumi tā uzturēšanai simtkārt pārsniedz labumu, ko tas dod!

Atbildēt

Dombrovskis

20.07.2018. 09:28

Carams, ka Straumes kungam izdosies atklāt visu par Potapovas un Juraša sabotāžu bīstamo noziegumu izmeklēšana un abi nelieši Saeimas krēslu vietā dabūs cietuma nāras.

Atbildēt

Paskaidrojums

20.07.2018. 09:02

»

Potapovs

Zeme un uzņēmumi pieder skandināviem...


LR ir Krievijas klons tajā ziņā, ka "perestroikas" rezultātā Krievijā, Latvijā u.c. radās nacionāli reakcionāra un krimināli oligarhiska iekārta - unikāls valstiskums cilvēces vēsturē. Oligarhija ir valdījusi agrāk un valda tagad, bet tā ir oligarhija bez epiteta "krimināla". Krievija iesāka visu un visus centās klonēt pēc sava ģīmja. Latvijā, ņemot vērā latviešu inteliģences nodevīgo, gļēvo, pakalpīgo, zaglīgo, alkātīgo, stulbo, valstiski nespējīgo garu, tika radīts ideālākais Krievijas klons. Vai tas ir saprotams? Vai to kārtīga latvieša smadzenes spēj saprast? Vai kārtīgs latvietis spēj saprast, kādā mēslu bedrē rušinās jau 30 gadus?

Atbildēt

Potapovs

20.07.2018. 08:35

»

Arturs Nagliņš

Latviešu vairākums (99%) pat ir tik viegli ietekmējami ar visādām muļķībām un meliem, ka viņi šodien (jau 30 gadus vispār) pret LR izturas kā pret nacionāli neatkarīgu valsti, bet nevis Krievijas klonu pārkrāsoto čekistu un komunistu alkātīgo izdzimteņu (vietējo brigmaņu, lempenbergu u.c. neliešu) uzraudzībā...


Zeme un uzņēmumi pieder skandināviem.
Finanšu sektorā pilnībā dominē "skandināvu" bankas.
Visi būtiskākie lēmumi tiek pieņemti Briselē (Lisabonas līgums), cilvēki par kuriem neviens latvietis nav balsojis.
Mēslus, ko dēvē par pārtiku, mums notirgo Eiropa, kā trešās šķiras cilvēkiem.
Mēs kā valsts esam parādā neatmaksājamas summas rietumu kaklakungiem.
Tiesu sistēmas saimnieki atrodas rietumeiropā.
Militārajā jomā pavēles nāk no ASV.
Ierēdņi skrien atskaitīties uz ASV vēstniecību (wikilīks dpubliskoti dokumenti)
Ārpolitikā mēs apkalpojam rietumu kaklakungu intereses. Visi lēmumi nes mums milzīgus zaudējumus.
Kangari sazagto pārpumpē uz rietumu kontrolētajiem ofšoriem.
Citadeli par paldies atdeva rietumu kaklakungiem.
Gaili, ko tu tur murgo par Krievijas klonu?

Atbildēt

Arturs Nagliņš

20.07.2018. 08:01

»

U.U.

Kundze var droši melot un tēlot svēto govi! Latviešu vairākums no tiem, kuri ir balsošanas vecumā, ir ļoti stulbi un lētticīgi dabas bērni, kuru zombēšana visos tematiskajos virzienos nekad nav bijusi problēma. Latviešu stulbeņu un lētticīgo baram nav grūti iestāstīt, ka Strīķe, Jurašs, Bordonāvis ir...


Latviešu vairākums (99%) pat ir tik viegli ietekmējami ar visādām muļķībām un meliem, ka viņi šodien (jau 30 gadus vispār) pret LR izturas kā pret nacionāli neatkarīgu valsti, bet nevis Krievijas klonu pārkrāsoto čekistu un komunistu alkātīgo izdzimteņu (vietējo brigmaņu, lempenbergu u.c. neliešu) uzraudzībā.

Atbildēt

U.U.

20.07.2018. 07:49

Kundze var droši melot un tēlot svēto govi! Latviešu vairākums no tiem, kuri ir balsošanas vecumā, ir ļoti stulbi un lētticīgi dabas bērni, kuru zombēšana visos tematiskajos virzienos nekad nav bijusi problēma. Latviešu stulbeņu un lētticīgo baram nav grūti iestāstīt, ka Strīķe, Jurašs, Bordonāvis ir godīgi strādājuši "knābos" un būs godīgi tautas kalpi pēc 6.X, nekalpojot oligarhiem, Lielajai Bandai, bet kalpojot dziedošajai latviešu tautai. Ja tā nebūtu, tad 30 gadus nevaldītu gaišo latviešu sētā čekistu un komunistu vislielākie mēsli, bet pēc 6.oktobra nesāktu valdīt pederasti, par-politikas idioti un bordānnoziedznieku banda.

Atbildēt

Potapovs

20.07.2018. 07:27

»

kode

Sieviete, novērtē objektīvi savas darbības


Pats galvenais, ka bauru pūlis ies un nobalsos par potāpovu. Bauriem nemaz nerodas jautājums, kāpēc n-tos gadus, faktiski vadot KNAB, potapova neizdarīja pilnīgi neko lietderīgu. Tagad, kad vairs nevada KNAB, tagad viņa sāks cīnīties ar korupciju.
+ vēl tas kontrabandas jumtotājs
+ Latvijas ceļa zagļu bandas biedrs un palīgs bordāns

Atbildēt

Nolādēto cionistu

20.07.2018. 07:09

čekistu- komunistu zirnrkļu cīņas trīslitrenē - LV politikā. Īsts sūdu spainis komunistu un čekistu virtuvē.

Atbildēt

kode

20.07.2018. 07:08

Sieviete, novērtē objektīvi savas darbības!
Dzemdē bērnus, lai mums nav jūs abus jāuztur, kad vēlēsieties pensiju saņemt.
Kas traucēja izmeklēt lietas, ja bija tik skaļas aizturēšanas.
Kam jābūt galvās, ja Strīķu pāris nēsā krekliņus ar Dzeržinska attēlu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...