Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ha

24.08.2018. 22:39

Izrakuši kara cirvi

Atbildēt

viss tas no darbiem labi redzams

24.07.2018. 15:15

ko tālāk, aicināsim atkal asv onkuļus????????????????

Atbildēt

Tvaika ielas daktere

23.07.2018. 17:01

Juta ir pilnīgi garīgi slima. Pajautājiet, pie kura psihiatra viņa privāti ārstējas visu laiku? Un kādas ripas rij?

Atbildēt

Andrs

23.07.2018. 13:50

Labāk jau nerunāt par angažētības lietām ,varētu domāt,ka pati nebija tāda pati.

Atbildēt

Jànis Anins

21.07.2018. 12:02

Divi zajadlije smolitàji

Atbildēt

Tu slims eksemplārs

21.07.2018. 11:32

»

vēlētājs

Ir latviešiem tā nelaime no viena sūda kāpt uz nākošā, no viena grābekļa uz citu, tāpēc jau kremļa pakalpiņi, nodevēji un zagļi: LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotības nelieši nepūst cietumā vai nebaro tārpus. Tagad čeka ir uzcepusi jaunu "mesiju", Bordānu, lai Saskaņu iedabūtu valdošā koalīcijā un...


Nejauc sūdus ar tautu, ar Vienotību, ar JKP - redzieg, kāds stulbs sajaukums. Visus bāž vienā maisā, tos, kuri strādā, kuri vēl vai jau dzīvi, kuriir jāceļ Saeimā, no kuriem var un sagaidīsim pozitivus risinājumus, bet te MELNSIMTNIEKI - troļļī musina ar jēlu komentāru.

Atbildēt

vēlētājs

21.07.2018. 11:14

»

Paskaidrojums

LR ir Krievijas klons tajā ziņā, ka "perestroikas" rezultātā Krievijā, Latvijā u.c. radās nacionāli reakcionāra un krimināli oligarhiska iekārta - unikāls valstiskums cilvēces vēsturē. Oligarhija ir valdījusi agrāk un valda tagad, bet tā ir oligarhija bez epiteta "krimināla". Krievija iesāka visu un...


Ir latviešiem tā nelaime no viena sūda kāpt uz nākošā, no viena grābekļa uz citu, tāpēc jau kremļa pakalpiņi, nodevēji un zagļi: LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotības nelieši nepūst cietumā vai nebaro tārpus. Tagad čeka ir uzcepusi jaunu "mesiju", Bordānu, lai Saskaņu iedabūtu valdošā koalīcijā un lielākā daļa pat neatcerās, ka tas mūdzis "Latvijas ceļa" rindās jau postīja mūsu valsti.

Atbildēt

Vita

21.07.2018. 09:19

»

Paldies komentētājam

Ļoti precīzi teikts, nav ko piebilst


Artis Arpins (vai atceries?) vienmēr runā taisnu valodu, tāpēc viņš latviešiem riebjas.

Atbildēt

Detaļa

20.07.2018. 23:15

Ko civilazētā pasaulē darītu cilvēks, kuru publiski apsūdz kontrabandas atbalstā? Atbildi mēs zinam, bet Jurka sēž kluss kā zirgābolu norijis. Tātad taisnība?

Atbildēt

NLO

20.07.2018. 19:33

Bildē baigais kompromaaats....

Atbildēt

Tiesnesis

20.07.2018. 19:13

»

Potapovs

Ko tu tur muldi? Gala vārds ir tiesām Eiropā. Tas ir visiem zināms


Tiesas Eiropā nepārskatīs katru Latvijā izskatīto tiesas lietu. Līdz izskatīšanai tur vēl jātiek un arī šajā procesā kremlis ir iefiltrējis savus aģentus, kuri melo un visādi kaitē Latvijas patriotiem.

Atbildēt

Potapovs

20.07.2018. 18:14

»

Tiesnesis

Tiesu sistēmas saimnieki atrodas Kremlī. Tieši tie par tikšanu amatos ļauj sacensties tikai kretīniem ar vislielākajiem kretīniem - guļāniem ar bičkovičiem, maizīšiem ar kalnmeieriem, laviņiem ar ziemelēm


Ko tu tur muldi? Gala vārds ir tiesām Eiropā. Tas ir visiem zināms.
Latvijā tiesa var lemt vienu, bet beigās būs tā kā lems tiesa Eiropā.
Kāds kremlis? Kas tie par klajiem murgiem

Atbildēt

to A

20.07.2018. 16:57

»

A

Strīķes un Juraša bandas aizdomīgā raušanās pie varas par katru cenu, liek aizdomāties ,vai tie nolūki ir īsti tīri, ka neiznāk tā, ka bēgot no vilka uzskriesim lācim


Kas tur aizdomīgs, normāla varas un naudas kāre, kā liecina to iepriekšējā dzīve un saistības pret čekas saimnieku.

Atbildēt

to vecais spekulants

20.07.2018. 16:55

»

vecais spekulants

JKP augsgala ir juristi ,kuri zina ka apkarot kremla agenturas nodibinato korupcijas zirnekli . Vai tas tiks darits , tas nav zinams . Bet veletajam jau nav ko zaudet . Parmainas ir vajadzigas


Kādas "pārmaiņas"? Atgriešanos LC, no kurienes nāk Bordāns, laikos? Paturi galvu ieslēgtā mikroviļņu krāsnī, pārmaiņām!

Atbildēt

Tiesnesis

20.07.2018. 15:51

»

Potapovs

Zeme un uzņēmumi pieder skandināviem...


Tiesu sistēmas saimnieki atrodas Kremlī. Tieši tie par tikšanu amatos ļauj sacensties tikai kretīniem ar vislielākajiem kretīniem - guļāniem ar bičkovičiem, maizīšiem ar kalnmeieriem, laviņiem ar ziemelēm.

Atbildēt

!

20.07.2018. 14:49

Ak, tauta, kā tu tiec muļķota ar šādiem rakstiem, pēc vēlēšanām atkal brīnīsimies, kādus lopus esam ievēlējuši, kārtējie saulveži izrādīsies kukuļņēmēji un blēži!

Atbildēt

vai kodēm ir galvas?

20.07.2018. 14:44

»

kode

Sieviete, novērtē objektīvi savas darbības


Kas traucēja izmeklēt?
Atbilde - tiesa un prokuratūra traucēja!
Visa Latvija to zin.

Atbildēt

Fēlis

20.07.2018. 14:34

Aņa, ierauj un nomierinies! Ne kas tev nespīd.

Atbildēt

Neko nevar ,

20.07.2018. 14:12

»

98

...


jo notiekošais ir vēlētāju izvēle. Lai gan patiesībā demokrātiju simulē, balsis skaita saskaņā ar valsts noslēpumu. Nav vispār bijusi Latvijas neatkarība pēc 1991. gada. Ir komunistu- čekustu- cionistu varas turpinājums - 4. maija republika. Sistēmiski un sistemātiski sabiedrībai iestāstot, ka ir neatkarīga Latvija. Noticot meliem par neatkarīgu Latviju, mēs vainojam sevi, ka to izzog. Cionistu Gudro stratēģija un taktika parādās savā realitātē.

Atbildēt

A

20.07.2018. 12:59

Strīķes un Juraša bandas aizdomīgā raušanās pie varas par katru cenu, liek aizdomāties ,vai tie nolūki ir īsti tīri, ka neiznāk tā, ka bēgot no vilka uzskriesim lācim!

Atbildēt

98

20.07.2018. 12:33


300 000 latviesi ir pametuši savu vienīgo dzimteni, brīvo un neatkarīgo Latviju !

Liela daļa vairs neatgriezīsies.

Mans jautājums - vai jaunajām partijām nav spēcīgi juristi, kas varētu iesūdzēt ES cilvēktiesību tiesā ( vai citur) Latvijas valsti par tautas novešanu līdz ubagu tarbai ?

Otrs variants - visi mūsu Godmaņi,Kalvīši,Birkavi,Gaiļi,Šķēles,Dombrovski,Āboltiņas : reāli cilvēki,kas bija pie varas un to visu izdarīja. Pret viniem nevar nekādu lietu ierosināt ?

Pat Eiropas Komisija atzīst ka Latvijas nabadzības līmenis ir pārāk liels priekš ES valsts.

Atbildēt

Patīkami

20.07.2018. 12:30

Lauķi nervozē.

Atbildēt

vecais spekulants

20.07.2018. 12:05

JKP augsgala ir juristi ,kuri zina ka apkarot kremla agenturas nodibinato korupcijas zirnekli . Vai tas tiks darits , tas nav zinams . Bet veletajam jau nav ko zaudet . Parmainas ir vajadzigas.

Atbildēt

Ghh

20.07.2018. 11:34

No kaa vina dzivo ikdienaa un galu gala vai ta vinas virs Nav no taa pass Kantora kur jaunais straume karoce par blondo blauri balsot nevar

Atbildēt

Peters

20.07.2018. 11:07

»

kode

Sieviete, novērtē objektīvi savas darbības


Fēliksu liekam mierā. Ja Strīķu pāris nēsā krekliņus ar Deržinska attēliem, tad iespējams ar profesionalo orientāciju viņiem viss ir kārtībā. Ne tas ir rādītājs, bet gan Strīķes publiski zināmie darbi, bezdarbība un neveiklā kasīšanās ar visiem pēc kārtas. Par tādiem sīkumiem kā politisko pasūtījumu pietiekami atklāta pildīšana nerunāsim. Nav labi tā. Fēlikss nez vai to atbalstītu.

Atbildēt

Ogrēnietis

20.07.2018. 11:02

»

Ogre

Tas, domāju, būs atkarīgs no vēlēšanām. Ja Vienotība un JKP dabūs vairākumu, tad turpināsies vecā dziesma, jo KNAB bija Vienotības kabatas partija (daži vadītāji gan pretojās, bet nesekmīgi...


Ogrē viss ir normāli, salīdzinājumā ar citām vietām, tāpēc, lai ko ar te mums kabinetos nemuhļītu, publiski redzamais ir vairāk kā labi.

Atbildēt

Ogre

20.07.2018. 10:47

»

Dombrovskis

Carams, ka Straumes kungam izdosies atklāt visu par Potapovas un Juraša sabotāžu bīstamo noziegumu izmeklēšana un abi nelieši Saeimas krēslu vietā dabūs cietuma nāras


Tas, domāju, būs atkarīgs no vēlēšanām. Ja Vienotība un JKP dabūs vairākumu, tad turpināsies vecā dziesma, jo KNAB bija Vienotības kabatas partija (daži vadītāji gan pretojās, bet nesekmīgi).
Par NA nezinu, bet, ja viņi joprojām "darbojas interesantā stilā" un netiek aizturēti, tad nezinu ko teokt.
Vakar man pastāstīja zinošie, kas notiek Ogrē. Trūkst vārdu.

Atbildēt

Q

20.07.2018. 10:41

Vienmēr esmu teicis ,ka KNAB ir politiskā policija, kas apkaro konkurentus, t.i. citu partiju sponsorus, pret ko vērsīsies KNBs ir atkarīgs no tā ,kuras partijas ieliktenis atrodas tā vadībā! FaktiskiKNABs būtu jālikvidē , jo tā darbs neatbilst valsts interesēm, izdevumi tā uzturēšanai simtkārt pārsniedz labumu, ko tas dod!

Atbildēt

Dombrovskis

20.07.2018. 10:28

Carams, ka Straumes kungam izdosies atklāt visu par Potapovas un Juraša sabotāžu bīstamo noziegumu izmeklēšana un abi nelieši Saeimas krēslu vietā dabūs cietuma nāras.

Atbildēt

Paskaidrojums

20.07.2018. 10:02

»

Potapovs

Zeme un uzņēmumi pieder skandināviem...


LR ir Krievijas klons tajā ziņā, ka "perestroikas" rezultātā Krievijā, Latvijā u.c. radās nacionāli reakcionāra un krimināli oligarhiska iekārta - unikāls valstiskums cilvēces vēsturē. Oligarhija ir valdījusi agrāk un valda tagad, bet tā ir oligarhija bez epiteta "krimināla". Krievija iesāka visu un visus centās klonēt pēc sava ģīmja. Latvijā, ņemot vērā latviešu inteliģences nodevīgo, gļēvo, pakalpīgo, zaglīgo, alkātīgo, stulbo, valstiski nespējīgo garu, tika radīts ideālākais Krievijas klons. Vai tas ir saprotams? Vai to kārtīga latvieša smadzenes spēj saprast? Vai kārtīgs latvietis spēj saprast, kādā mēslu bedrē rušinās jau 30 gadus?

Atbildēt

Potapovs

20.07.2018. 09:35

»

Arturs Nagliņš

Latviešu vairākums (99%) pat ir tik viegli ietekmējami ar visādām muļķībām un meliem, ka viņi šodien (jau 30 gadus vispār) pret LR izturas kā pret nacionāli neatkarīgu valsti, bet nevis Krievijas klonu pārkrāsoto čekistu un komunistu alkātīgo izdzimteņu (vietējo brigmaņu, lempenbergu u.c. neliešu) uzraudzībā...


Zeme un uzņēmumi pieder skandināviem.
Finanšu sektorā pilnībā dominē "skandināvu" bankas.
Visi būtiskākie lēmumi tiek pieņemti Briselē (Lisabonas līgums), cilvēki par kuriem neviens latvietis nav balsojis.
Mēslus, ko dēvē par pārtiku, mums notirgo Eiropa, kā trešās šķiras cilvēkiem.
Mēs kā valsts esam parādā neatmaksājamas summas rietumu kaklakungiem.
Tiesu sistēmas saimnieki atrodas rietumeiropā.
Militārajā jomā pavēles nāk no ASV.
Ierēdņi skrien atskaitīties uz ASV vēstniecību (wikilīks dpubliskoti dokumenti)
Ārpolitikā mēs apkalpojam rietumu kaklakungu intereses. Visi lēmumi nes mums milzīgus zaudējumus.
Kangari sazagto pārpumpē uz rietumu kontrolētajiem ofšoriem.
Citadeli par paldies atdeva rietumu kaklakungiem.
Gaili, ko tu tur murgo par Krievijas klonu?

Atbildēt

Arturs Nagliņš

20.07.2018. 09:01

»

U.U.

Kundze var droši melot un tēlot svēto govi! Latviešu vairākums no tiem, kuri ir balsošanas vecumā, ir ļoti stulbi un lētticīgi dabas bērni, kuru zombēšana visos tematiskajos virzienos nekad nav bijusi problēma. Latviešu stulbeņu un lētticīgo baram nav grūti iestāstīt, ka Strīķe, Jurašs, Bordonāvis ir...


Latviešu vairākums (99%) pat ir tik viegli ietekmējami ar visādām muļķībām un meliem, ka viņi šodien (jau 30 gadus vispār) pret LR izturas kā pret nacionāli neatkarīgu valsti, bet nevis Krievijas klonu pārkrāsoto čekistu un komunistu alkātīgo izdzimteņu (vietējo brigmaņu, lempenbergu u.c. neliešu) uzraudzībā.

Atbildēt

U.U.

20.07.2018. 08:49

Kundze var droši melot un tēlot svēto govi! Latviešu vairākums no tiem, kuri ir balsošanas vecumā, ir ļoti stulbi un lētticīgi dabas bērni, kuru zombēšana visos tematiskajos virzienos nekad nav bijusi problēma. Latviešu stulbeņu un lētticīgo baram nav grūti iestāstīt, ka Strīķe, Jurašs, Bordonāvis ir godīgi strādājuši "knābos" un būs godīgi tautas kalpi pēc 6.X, nekalpojot oligarhiem, Lielajai Bandai, bet kalpojot dziedošajai latviešu tautai. Ja tā nebūtu, tad 30 gadus nevaldītu gaišo latviešu sētā čekistu un komunistu vislielākie mēsli, bet pēc 6.oktobra nesāktu valdīt pederasti, par-politikas idioti un bordānnoziedznieku banda.

Atbildēt

Potapovs

20.07.2018. 08:27

»

kode

Sieviete, novērtē objektīvi savas darbības


Pats galvenais, ka bauru pūlis ies un nobalsos par potāpovu. Bauriem nemaz nerodas jautājums, kāpēc n-tos gadus, faktiski vadot KNAB, potapova neizdarīja pilnīgi neko lietderīgu. Tagad, kad vairs nevada KNAB, tagad viņa sāks cīnīties ar korupciju.
+ vēl tas kontrabandas jumtotājs
+ Latvijas ceļa zagļu bandas biedrs un palīgs bordāns

Atbildēt

Nolādēto cionistu

20.07.2018. 08:09

čekistu- komunistu zirnrkļu cīņas trīslitrenē - LV politikā. Īsts sūdu spainis komunistu un čekistu virtuvē.

Atbildēt

kode

20.07.2018. 08:08

Sieviete, novērtē objektīvi savas darbības!
Dzemdē bērnus, lai mums nav jūs abus jāuztur, kad vēlēsieties pensiju saņemt.
Kas traucēja izmeklēt lietas, ja bija tik skaļas aizturēšanas.
Kam jābūt galvās, ja Strīķu pāris nēsā krekliņus ar Dzeržinska attēlu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...