Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:20


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

haralds

[R] 02.08.2011. 04:43

maybe pa procedūras līniju viss štokos. maybe arī pēc būtību.
«Bendrāte neuzskata, ka šī fakta dēļ Kurzemes radio būtu savās ziņās nekritisks pret Lembergu ...».
to saki Tu!

Atbildēt

konsultants

01.08.2011. 21:17

Kā saka- raz ņe pedera t...

Atbildēt

knābis

01.08.2011. 19:23

Kam tad to bābu vajaga saeimā!!!Gudrais strādā vispārējās labklājības vairošanai,jo zina-dots devējam simtkārt atdots.Viltīgais izliekas par tautas kalpu,faktiski padarot tautu par saviem kalpiem,jo viņš vairs nespēj būt gudrais.Cilvēki un tautas rīkojoties gudri tad kad esot izsmēluši visas pārējās alternatīvas.
Kāpēc gan republika pietur uz sava un mana kakla to smirdīgo knābi,izšķiež manu pēdējo naudiņu.

Atbildēt

komēdija

01.08.2011. 18:33

Ne par velti VIENOTĪBAI pārvarēt 5% barjeru var būt problēma jo kurš gan var ticēt solītājiem un iespējams arī meļiem!!!!!

Atbildēt

Pietiek!

01.08.2011. 18:32

Tiešām pietiek uzbrukt Bendrātei! Atraduši apriešanas objektu! Silva ir kārtīgs un godīgs cilvēks, kaut vairāk tādu būtu saeimā!

Atbildēt

Paija

01.08.2011. 18:02

Acīmredzot Bendrāte ar kaut ko " ieēdinājusi" Āboltiņu, ja jau Āboltiņa tik mierīgi piever acis uz Bendrātes - Lemberga apšaubāmo un neētisko darījumu.

Bendrāte paraus Vienotību uz leju vēlēšanās.

Atbildēt

Ojārs

01.08.2011. 16:46

Vienotībai visu laiku kāds traucē strādāt - stabilitātes vārdā tā nav varējusi iebilst ZZS mahinācijām un kadru pārbīdēm, kaut pašiem tas nu nemaz neesot paticis. Arī vēl tagad, piemēram, Kristovskis saka, ka valdība visu laiku bijusi ZZS ķīlniece. Un tā varētu turpināt, taču kas notiek tagad, kad Vienotība ir atkal pieteikusi karu oligarhiem un nekas to vairs it kā nespiež izdabāt saviem koalīcijas partneriem?
Ja kāds Vienotībā ko vēlētos šai atkarības un traucēšanas situācijā mainīt, vai tad būtu Lemberga stipendiāte atkal jāiekļauj sarakstā, turklāt pašā tā topā, lai visi to pamanītu? Ko šis absurdais signāls vēsta sabiedrībai?
Viens no diviem - vai nu tā ir neizmērojama muļķība vai demonstratīva atkarības no oligarhiem demonstrēšana. Katrā ziņā tas ir traģikomiski...

Atbildēt

Viesturs

01.08.2011. 16:43

Atvainojiet ne tur iekomentēju !

Atbildēt

Viesturs

01.08.2011. 16:42

Maksātnespējas procesa vienīgie ieguvēji ir šī procesa administrātori !
Lai piesietu pantu, jābūt gan darbībai, gan nolūkam.
Tāpēc jau uznēmumam ir amatpersonas, kas par visu atbild, tai skaitā ar savu mantu, (ja vien vieņiem tāda ir ! ! !).

Kā jau raksta paši autori - tā ir likumīga (! ! !), tātad atļauta nodokļu optimizēšana !

Atbildēt

alekss

01.08.2011. 16:35

visu uz vēlēšanām un balsot par vienotību, par bendrāti, jo tā drāte ir nevainīga. to pat knab saka.

Atbildēt

Reālajam

01.08.2011. 14:25

Nu tad nosauc, kādu likumu Lembergs ar Bendrāti ir pārkāpuši. Tas, ka tev simpatizē citas politiķi, nav iemesls, lai šos divus prettiesiski sauktu pie atbildības. Atliek tikai spriedelēt par morāli, amorāli. Tikai tad nevajag aizmirst uzdot arī jautājumus par NRA, Dienu, LNT, vai arī tur nav līdzīgi un tas ir nedaudz vairāk kā Kurzemes radio.

Atbildēt

paija

01.08.2011. 14:24

Lemberga stipendiates ielikšana kandidatu sarakstos gan būtu pretrunā ar V lozungiem, neatkarīgi no ta, vai parkapts likums. Vēl jau pastav reputacijas un etikas jedzieni.

Atbildēt

Lapsam

01.08.2011. 14:22

Uzprasi Vaškevičam pats, kad satiksi, jeb slabo? Neaizmirsti apdzejot, kāpēc viena amatpersona no sievas (miljonāres) šķiras , bet turpina dzīvot kopā, bet pēc tam atkal precas. Lai gan tas tev Lapsa tiešām ir slabo. Tas tev nav neietekmīgu Bendrāti apmētāt ar kakām katru dienu. Starp citu, Lapsa, tu pats no Bendrātes ar ko atšķiries, ar rakstisku līgumu neesamību?

Atbildēt

TO Lapsam

01.08.2011. 14:08

Atsūtiet kādu dokumentiņu par ļauno Vaškeviču, lūdzu, un gan jau Pietiek uzrakstīs - tāpat kā uzrakstīja par Vaškeviču, kurš bija nozaudējis ārsta Baumaņa iesniegumus. Bet atsūtīsiet - jeb slabo?

Atbildēt

reālais

01.08.2011. 13:35

Katrs likums nav bez viņķelīšiem,bendrātiem,tas ir, BEZ IZŅĒMUMA .

Atbildēt

Lapsam 11:28

01.08.2011. 13:06

Nu protams, arī Lapsa nesaka, ka Lembergs vai Bendrāte ir pārkāpuši likumi, bet tik un tā raksta pilnīgi absurdu anonīmu veidokli : "tika izteikta prognoze, ka šajā gadījumā, ja vien nekas nemainīsies KNAB politiskajos uzstādījumos, birojs nekādus pārkāpumus noteikti nevēlēsies atklāt." Tas nozīmē, ka KNAB nevēlēsies nevienu personu NELIKUMĪGI saukt pie atbildības. Tā tam arī ir jābūt.

Atbildēt

Voldemārs Kārlis Markuss

01.08.2011. 12:58

Goda prātam un morālei ir jābūt nevainojamai.Ja to nevar pieprasīt savā Vienotības partijā kur nu vēl no ZZS.KNABs turpinās rakt un arī visu izraks un mierināt sevi ir naivums.

Atbildēt

???

01.08.2011. 12:57

Vai ir kāds vēl Latvijā trakais, kurš balsos par šito rižo bestijiu? Bet i di otu vienmmēr pietiek.

Atbildēt

.

01.08.2011. 12:44

Lai kādu sauktu pie atbildības, viņam ir jāpārkāpj likums. Lapsa, kādu likumu Lembergs ar Bendrāti ir pārkāpuši? Lai kā nepatiktu kāds cilvēks, tikai balstoties uz nepatiku vien pie atbildības nevienu saukt nevar.
+++
Neviens jau nesaka, ka pārkāpts likums, galvenais šajā gadījumā ir politiskā atbildība, taču tas mūsu politiķiem nav skaidrs. Skandināvijas valstīs politiķi darītu visu, lai sarakstos nebūtu personas, par kurāmm pastāv aizdomas sakarā ar nelikumīgiem darījumiem.Bet mēs jau tādi, kādi esam.

Atbildēt

Lapsam

01.08.2011. 12:33

Uzraksti kaut ko par Vaškeviča nelietībām. Slabo?

Atbildēt

jibiorio

01.08.2011. 12:28

Pamuļķe, vai?

Atbildēt

Lapsam

01.08.2011. 12:17

Lai kādu sauktu pie atbildības, viņam ir jāpārkāpj likums. Lapsa, kādu likumu Lembergs ar Bendrāti ir pārkāpuši? Lai kā nepatiktu kāds cilvēks, tikai balstoties uz nepatiku vien pie atbildības nevienu saukt nevar.

Atbildēt

misters džons

01.08.2011. 11:46

Palasot komentāros, ka šis ir nenozīmīgs līgums vai no Bendrātes kundzes puses nav pārkāpuma,izliekas tā atmiņa ir pavisam īsa.Tāds pats līgums-testaments vienkāršajam Ventspils deputātam bija ar nu jau nelaiķi Vitālu Lejiņu.Mutiski vienoties var tikai ar dievu,bet ne vienkāršo Ventspils deputātu,ne velti uzpeld informācija par savāktajiem materiāliem par konkrētiem cilvēkiem.runājot par radio,laikam cien. Kuilis nav dzīvojis padomju laikā un pašlaik nedzīvo Ventspils apkārtnē,jo tad vīņš pārliecinātos,ka nav atšķirības informācijas plūsmā tad un tagad.Es šeit domāju vietējos Ventspils informācijas nesējus.

Atbildēt

Re kā amnestē Vienotības lokomotīves :(

01.08.2011. 11:17

Bendrāte vairāk nekā trīspadsmit gadus bija slēpusi to, ka Aivara Lemberga vietā un par viņa naudu iegādājusies kapitāldaļas Kurzemes radio. To apliecināja pagājušā gada oktobrī Pietiek publiskotais Bendrātes un Lemberga trasta līgums, saskaņā ar kuru Ventspils mērs bija piešķīris Bendrātei (toreiz – Ērmanei) tiesības viņa vietā un par viņa naudu, bet uz tagadējās deputātes vārda iegādāties kapitāldaļas SIA Kurzemes radio. Atbilstoši šim Bendrātei bijis – un, spriežot pēc viņas skaidrojumiem, vēl pat pēc 10. Saeimas vēlēšanām bija - pienākums veikt Lemberga daļu pārvaldīšanu, vadoties „tikai un vienīgi” no Lemberga „interešu viedokļa”.

Līgums arī noteica, ka bez Lemberga atļaujas Bendrātei nav bijis tiesību ne izteikt savu viedokli lielākajā daļā Kurzemes radio dalībnieku sapulču balsojumu, ne spriest par radio budžetu, ne lemt par dividenžu izmaksu vai kļūt par uzņēmuma vadības pārstāvi. Pirms katras uzņēmuma dalībnieku sapulces Bendrātei vajadzējis vērsties pie Ventspils mēra pēc norādījumiem, un tāpat Lembergam bijušas tiesības jebkurā brīdī uz Bendrātes vārda iegādātās kapitāldaļas nodot kādai citai personai.

Bendrāte 2250 latu lielo aizdevumu no Lemberga Kurzemes radio daļu iegādei nebija deklarējusi savā amatpersonas deklarācijā, kura viņa iesniedz jau kopš 2002.gada rudens, kad kā Jaunā laika pārstāve stājās 8. Saeimas deputātes amatā. Bendrāte arī vairākkārt kā Jaunā laika pārstāve ir publiski uzstājusies par ētikas jautājumiem.

Atbildēt

Noilgums

01.08.2011. 11:13

Izskatās Lemberga stipendiātiem (Vienotības izredzētiem) iestājusies amnestija..

Atbildēt

RE KĀ

01.08.2011. 11:07

Tad tāpēc Strīķi par visu varu vajadzēja ielikt kkknab krēslā, lai Vienotībai visi melnie darbi paliktu puspelēki. Un to melno šitam bariņam ir daudz.

Atbildēt

nezinīc

01.08.2011. 10:52

kāda partija, tāda ētika.
Senāk reizēm gadījās dzirdēt to radio - tā arī nesapratu, vai mazais hūtainis ir Dieva vietā vai arī tikai pirmais aiz Dieva. Un tad vairs nav man svarīgi, cik daudz tiek maksāts neatkarīgam radio ar brīviem žurnālistiem, ja dziesma skan tik braši. Nopirkts ir nopirkts.

Atbildēt

Kūka

01.08.2011. 10:51

Vai ta nav nekā sakarīgāka, par ko rakstīt?

Atbildēt

Kuilis

01.08.2011. 10:50

Es no Bendrātes puses neredzu nekādu pārkāpumu. 90.-tajos gados tiešām Kurzemē nebija dzirdams radio, tāpēc tikai apsveicami, ka Bendrāte radīja "Kurzemes radio". Lai viņai veicas turpmāk!

Atbildēt

Tots

01.08.2011. 10:44

Bendrāte joprojām ir Lemberga atkarībā. Kāpēc neviens nav lūdzis komentāru oligarham?

Atbildēt

.

01.08.2011. 10:43

Būtībā šis līgums ir ļoti nenozīmīgs, taču šmuce liela. Īpaši tāpēc, ka sāumā pati pinās, kā vista pa pakulām.

Atbildēt

juris

01.08.2011. 10:30

Nožēlojama sieviete....

Atbildēt

Saulvedis

01.08.2011. 10:06

Nu, tad Vienotības sākums un beigas ir klāt!

Atbildēt

Ojārs

01.08.2011. 09:51

p.s. Apskatījos uz šim rakstam pievienoto fotogrāfiju un atcerējos, ka Bendrāte ne tuvu nav vienīgā... , taču tas jau ir cits stāsts.

Atbildēt

Ojārs

01.08.2011. 09:49

Atklāti sakot es nesaprotu, kāpēc Vienotībai viņa ir tik vajadzīga - kāpēc viņa ir tik neaizvietojama, ka tā gatava šīs personas dēļ tā graut savu reputāciju.

Atbildēt

kuks

01.08.2011. 09:39

Interesanti, vēlētāji tiešām varētu būt TIK stulbi?

Atbildēt

cereetaajs

01.08.2011. 09:19

Tā būs problēma.

Atbildēt

lauķis

01.08.2011. 07:57

Politiskā policija KNAB tagad ir Vienotības rokās, tāpēc pēc definīcijas neviens Vienotības politiķis nekad un nekur nevar būt vainigs!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...